Curaçao 2021


Kampionato Liga MCB - Prom Divishon
Segundo Divishon
Terser Divishon

Kampionato Liga MCB - Prom Divishon

Regular Season | Kaya 6 | Kaya 4 | Final

Regular Season

Table:

 1.CRKSV Jong Holland (Willemstad)     15  10  5  0  32- 8  35       Kaya 6
 2.RKSV Scherpenheuvel                 15  10  3  2  24- 7  33  [C]  Kaya 6
 3.SV Victory Boys (Noord Zapateer)    15   8  5  2  30-23  29       Kaya 6
 4.CVV Inter Willemstad                15   6  4  5  36-23  22
 5.RKSV Centro Dominguito              15   5  3  7  21-29  18
 6.SV Undeba (Banda'bou)               15   5  2  8  21-24  17
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7.FC Sithoc                           15   4  5  6  21-27  17  [P]
 8.SV Centro Social Deportivo Barber   15   5  2  8  17-28  17
 9.SV SUBT (Kintjan, Willemstad)       15   4  4  7  16-21  16
--------------------------------------------------------------
10.SV VESTA (Willemstad)               15   0  3 12   9-37   3       Relegated

Round 1
[Mar 7]
Victory Boys        2-2 Centro Barber       
[Mar 12]
Inter Willemstad    1-1 Scherpenheuvel      
[Mar 13]
VESTA               0-2 Jong Holland        
[Mar 14]
SUBT                1-1 Sithoc              
Undeba              1-0 Centro Dominguito   

Round 2
[Jun 18]
Sithoc              3-1 Undeba              
Scherpenheuvel      2-0 Victory Boys        
[Jun 19]
Jong Holland        2-0 Inter Willemstad    
Centro Dominguito   3-1 VESTA               
[Jun 21]
Centro Barber       2-1 SUBT                

Round 3
[Jun 25]
Undeba              1-4 Scherpenheuvel      
[Jun 26]
Inter Willemstad    2-0 Centro Barber       
Sithoc              1-1 Centro Dominguito   
[Jun 27]
SUBT                0-1 Jong Holland        
VESTA               0-2 Victory Boys        

Round 4
[Jul 3]
Centro Barber       2-1 Undeba              
SUBT                2-0 VESTA               
[Jul 4]
Jong Holland        2-0 Scherpenheuvel      
Sithoc              0-5 Inter Willemstad    
[Jul 5]
Centro Dominguito   2-3 Victory Boys        

Round 5
[Jul 9]
Victory Boys        2-2 Sithoc              
[Jul 10]
Jong Holland        2-0 Centro Barber       
Inter Willemstad    3-0 SUBT                
[Jul 11]
Scherpenheuvel      2-0 Centro Dominguito   
VESTA               1-3 Undeba              

Round 6
[Jul 16]
Centro Dominguito   0-5 Jong Holland        
[Jul 17]
Undeba              4-1 Inter Willemstad    
Sithoc              0-2 Scherpenheuvel      
[Jul 18]
SUBT                0-3 Victory Boys        
Centro Barber       1-1 VESTA               

Round 7
[Jul 23]
Scherpenheuvel      1-0 SUBT                
[Jul 24]
Inter Willemstad    4-0 VESTA               
Victory Boys        1-3 Undeba              
[Jul 25]
Jong Holland        4-0 Sithoc              
Centro Dominguito   2-1 Centro Barber       

Round 8
[Jul 30]
Victory Boys        2-2 Jong Holland        
[Jul 31]
Scherpenheuvel      3-0 Centro Barber       
VESTA               2-4 Sithoc              
[Aug 1]
Inter Willemstad    6-4 Centro Dominguito   
Undeba              2-0 SUBT                

Round 9
[Aug 6]
Centro Barber       2-1 Sithoc              
[Aug 7]
Centro Dominguito   1-3 SUBT                
Jong Holland        1-0 Undeba              
[Aug 8]
Victory Boys        4-3 Inter Willemstad    
Scherpenheuvel      3-0 VESTA               

Halfway Table:

 1.CRKSV Jong Holland (Willemstad)      9   8  1  0  21- 2  25
 2.RKSV Scherpenheuvel                  9   7  1  1  18- 4  22  [C]
 3.CVV Inter Willemstad                 9   5  1  3  25-15  16
 4.SV Victory Boys (Noord Zapateer)     9   4  3  2  19-16  15
 5.SV Undeba (Banda'bou)                9   5  0  4  16-13  15
 6.SV Centro Social Deportivo Barber    9   3  2  4  10-15  11
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7.FC Sithoc                            9   2  3  4  12-20   9  [P]
 8.SV SUBT (Kintjan, Willemstad)        9   2  1  6   7-14   7
 9.RKSV Centro Dominguito               9   2  1  6  13-23   7
--------------------------------------------------------------
10.SV VESTA (Willemstad)                9   0  1  8   5-24   1

Round 10
[Aug 13]
Centro Barber       0-1 Victory Boys        
[Aug 14]
Jong Holland        2-0 VESTA               
Inter Willemstad    1-2 Sithoc              
[Aug 15]
SUBT                0-1 Scherpenheuvel      
Centro Dominguito   2-1 Undeba              

Round 11
[Aug 20]
Victory Boys        4-3 VESTA               
[Aug 21]
Undeba              0-2 Centro Barber       
Scherpenheuvel      0-0 Sithoc              
[Aug 22]
Jong Holland        1-1 SUBT                
Centro Dominguito   1-0 Inter Willemstad    

Round 12
[Aug 27]
SUBT                4-2 Undeba              
[Aug 28]
Centro Barber       2-3 Centro Dominguito   
VESTA               0-3 Scherpenheuvel      
[Aug 29]
Sithoc              2-3 Victory Boys        
Inter Willemstad    3-3 Jong Holland        

Round 13
[Sep 3]
Jong Holland        0-0 Centro Dominguito   
[Sep 4]
Inter Willemstad    1-1 Victory Boys        
Undeba              1-1 VESTA               
[Sep 5]
Centro Barber       2-0 Scherpenheuvel      
[Sep 19]
Sithoc              1-2 SUBT                

Round 14
[Sep 24]
Centro Dominguito   0-1 Scherpenheuvel      
[Sep 25]
VESTA               0-0 SUBT                
Centro Barber       0-5 Inter Willemstad    
[Sep 26]
Undeba              0-1 Victory Boys        
Sithoc              1-1 Jong Holland        

Round 15
[Oct 8]
Sithoc              3-0 VESTA               
Inter Willemstad    1-1 Undeba              
[Oct 9]
Victory Boys        1-1 Scherpenheuvel      
Centro Barber       1-4 Jong Holland        
[Oct 11]
SUBT                2-2 Centro Dominguito   

Table:

 1.CRKSV Jong Holland (Willemstad)     15  10  5  0  32- 8  35       Kaya 6
 2.RKSV Scherpenheuvel                 15  10  3  2  24- 7  33  [C]  Kaya 6
 3.SV Victory Boys (Noord Zapateer)    15   8  5  2  30-23  29       Kaya 6
 4.CVV Inter Willemstad                15   6  4  5  36-23  22
 5.RKSV Centro Dominguito              15   5  3  7  21-29  18
 6.SV Undeba (Banda'bou)               15   5  2  8  21-24  17
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7.FC Sithoc                           15   4  5  6  21-27  17  [P]
 8.SV Centro Social Deportivo Barber   15   5  2  8  17-28  17
 9.SV SUBT (Kintjan, Willemstad)       15   4  4  7  16-21  16
--------------------------------------------------------------
10.SV VESTA (Willemstad)               15   0  3 12   9-37   3       Relegated

Kaya 6

Kaya 4

Final


Segundo Divishon

Regular Phase | Kaya 6  | Kaya 4 | Final 

Regular Phase

Table:

 1.CRKSV Jong Colombia (Boca Sam)     16  13  1  2  32-17  40       Kaya 6
 2.SV New Song                         15   9  5  1  28-11  32       Kaya 6
 3.Hubentut Fortuna (Seru Fortuna)     15   7  4  4  18-17  25  [R]  Kaya 6
 4.UD Tera Kr                        15   6  5  4  29-18  23
 5.SV Indekor                          16   6  3  7  15-18  21
 6.Sport Club Atletiko Saliña          15   5  4  6  23-21  19  [P]
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7.CD Santa Rosa                       16   3  8  5  19-20  17
 8.CVV Jong Inter Willemstad           16   4  3  9  21-31  15
 9.SV Centro Hubenil Mahuma            16   3  3 10  13-23  12
--------------------------------------------------------------
10.SV Atomic                           16   2  4 10  19-41  10

Round 1
[Mar 1]
New Song            1-1 Jong Colombia       
Hubentut Fortuna    0-3 Indekor             
[Mar 3]
Santa Rosa          1-1 Jong Inter W'stad   
[Mar 4]
CH Mahuma           0-2 Atomic              
Tera Kr           2-0 Atletiko Saliña     

Round 2
[Mar 8]
Atomic              0-2 Tera Kr           
Jong Colombia       3-0 Hubentut Fortuna    
[Mar 10]
Atletiko Saliña     1-1 Santa Rosa          
[Mar 11]
Indekor             2-0 CH Mahuma           
Jong Inter W'stad   3-1 New Song            
 
Round 3
[Jun 17]
New Song            3-1 Atletiko Saliña     
Tera Kr           1-1 CH Mahuma           
[Jun 21]
Jong Colombia       3-1 Indekor             
[Jun 24]
Hubentut Fortuna    1-0 Jong Inter W'stad   
Santa Rosa          2-2 Atomic              

Round 4
[Jun 28]
Indekor             0-2 Tera Kr           
CH Mahuma           2-1 Santa Rosa          
[Jun 30]
Atletiko Saliña     2-3 Hubentut Fortuna    
[Jul 1]
Jong Inter W'stad   0-3 Jong Colombia       
[Aug 11]
Atomic              0-3 New Song            

Round 5
[Jul 7]
Jong Colombia       1-0 Atletiko Saliña     
Hubentut Fortuna    3-0 Atomic              
[Jul 8]
New Song            2-0 CH Mahuma           
Santa Rosa          1-1 Tera Kr           
[Aug 9]
Jong Inter W'stad   1-2 Indekor             

Round 6
[Jul 12]
Tera Kr           1-1 New Song            
Atomic              1-2 Jong Colombia       
[Jul 14]
CH Mahuma           1-1 Hubentut Fortuna    
[Jul 15]
Atletiko Saliña     1-1 Jong Inter W'stad   
Indekor             0-1 Santa Rosa          

Round 7
[Jul 19]
New Song            2-2 Santa Rosa          
Jong Inter W'stad   0-3 Atomic              
[Jul 21]
Atletiko Saliña     0-1 Indekor             
[Jul 22]
Hubentut Fortuna    3-1 Tera Kr           
[Aug 9]
Jong Colombia       1-0 CH Mahuma           

Round 8
[Jul 26]
New Song            1-0 Indekor             
[Jul 28]
Santa Rosa          0-0 Hubentut Fortuna    
[Jul 29]
Tera Kr           0-3 Jong Colombia       
Atomic              2-2 Atletiko Saliña     
[Aug 13]
CH Mahuma           0-1 Jong Inter W'stad   

Round 9
[Aug 2]
Jong Colombia       2-1 Santa Rosa          
Atletiko Saliña     2-1 CH Mahuma           
[Aug 4]
Jong Inter W'stad   1-2 Tera Kr           
[Aug 5]
Indekor             0-0 Atomic              
Hubentut Fortuna    0-2 New Song            

Halfway Table:

 1.CRKSV Jong Colombia (Boca Sam)      9   8  1  0  19- 4  25
 2.SV New Song                          9   5  3  1  16- 8  18
 3.UD Tera Kr                         9   4  3  2  12-10  15
 4.Hubentut Fortuna (Seru Fortuna)      9   4  2  3  11-12  14  [R]
 5.SV Indekor                           9   4  1  4   9- 8  13
 6.SV Atomic                            9   2  3  4  10-14   9
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7.CD Santa Rosa                        9   1  6  2  10-11   9
 8.CVV Jong Inter Willemstad            9   2  2  5   8-14   8
 9.Sport Club Atletiko Saliña           9   1  3  5   9-15   6  [P]
--------------------------------------------------------------
10.SV Centro Hubenil Mahuma             9   1  2  6   5-13   5

Round 10
[Aug 16]
Santa Rosa          3-0 Indekor             
Atletiko Saliña     2-1 Jong Colombia       
[Aug 18]
Tera Kr           1-2 Jong Inter W'stad   
[Aug 19]
Hubentut Fortuna    1-0 CH Mahuma           
New Song            3-1 Atomic              

Round 11
[Aug 25]
Santa Rosa          1-3 New Song            
[Aug 26]
CH Mahuma           0-1 Jong Colombia       
Tera Kr           8-1 Atomic              
[Sep 6]
Indekor             1-1 Atletiko Saliña     
Jong Inter W'stad   1-1 Hubentut Fortuna    

Round 12
[Aug 30]
Hubentut Fortuna    0-2 Atletiko Saliña     
Atomic              1-1 Santa Rosa          
[Sep 1]
CH Mahuma           0-0 New Song            
[Sep 2]
Indekor             1-0 Jong Inter W'stad   
Jong Colombia       1-6 Tera Kr           

Round 13
[Sep 20]
Atletiko Saliña     0-2 New Song            
Tera Kr           0-2 Indekor             
[Sep 22]
Jong Colombia       3-2 Atomic              
[Sep 23]
Jong Inter W'stad   1-2 CH Mahuma           
Hubentut Fortuna    2-1 Santa Rosa          

Round 14
[Sep 27]
Indekor             0-3 New Song            
Atomic              0-2 Hubentut Fortuna    
[Sep 29]
CH Mahuma           1-3 Atletiko Saliña     
[Sep 30]
Tera Kr           1-1 Santa Rosa          
Jong Colombia       4-2 Jong Inter W'stad   

Round 15
[Oct 4]
New Song            1-1 Tera Kr           
Santa Rosa          0-1 Jong Colombia       
[Oct 6]
Indekor             1-1 Hubentut Fortuna    
[Oct 7]
Jong Inter W'stad   1-6 Atletiko Saliña     
Atomic              2-4 CH Mahuma           

Round 16
[Oct 11]
Santa Rosa          2-1 CH Mahuma           
Atomic              2-6 Jong Inter W'stad   
[Oct 13]
Indekor             1-2 Jong Colombia       
[Oct 14]
New Song             -  Hubentut Fortuna    
Atletiko Saliña      -  Tera Kr           

Table:

 1.CRKSV Jong Colombia (Boca Sam)     16  13  1  2  32-17  40       Kaya 6
 2.SV New Song                         15   9  5  1  28-11  32       Kaya 6
 3.Hubentut Fortuna (Seru Fortuna)     15   7  4  4  18-17  25  [R]  Kaya 6
 4.UD Tera Kr                        15   6  5  4  29-18  23
 5.SV Indekor                          16   6  3  7  15-18  21
 6.Sport Club Atletiko Saliña          15   5  4  6  23-21  19  [P]
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7.CD Santa Rosa                       16   3  8  5  19-20  17
 8.CVV Jong Inter Willemstad           16   4  3  9  21-31  15
 9.SV Centro Hubenil Mahuma            16   3  3 10  13-23  12
--------------------------------------------------------------
10.SV Atomic                           16   2  4 10  19-41  10

Kaya 6

Kaya 4

Final



Terser Divishon

Table (based on known results):

 1.Wishi Marchena                      15   8  5  2  39-23  29       [6-3]
 2.C-Stars United                      13   7  3  3  33-18  24       [5-0]
 3.Astros de Colombia                  13   7  1  5  32-25  22       [5-4]
 4.Curaçao International United        13   7  0  6  19-20  21  [*]  [4-2]
 5.Stallions FC                        13   5  4  4  22-21  19  [N]  [6-0]
 6.SV De Koning                        12   5  3  4  17-18  18       [2-3]
 7.Haitian Union Klup                  14   5  3  6  24-26  18       [3-0]
 8.FC Inter                            14   4  4  6  21-20  16  [R]  [6-0]
 9.FC West Wolf United                 13   2  4  7  16-32  10       [3-0]
10.Real Buena Vista                    14   3  1 10  22-42  10       [1-2]
 -.Indekor 2                           withdrew or excluded; all results annulled;
   record at withdrawal:               10   2  0  8  14-41   6
[*] Caribbean International University were renamed Curaçao International United

NB: annulled results against Indekor 2 between square brackets

Round 1
[Mar 3]
West Wolf United    1-3 Haitian Union Klup  
Buena Vista         0-2 Stallions           
[Mar 6]
C.I.U.              2-0 Wishi Marchena      
Inter               0-2 C-Stars United      
De Koning           2-3 Indekor 2           [annulled]
Astros de Colombia  bye

Round 2
[Mar 14]
West Wolf United    0-5 C.I.U.              
C-Stars United      5-0 Indekor 2           [annulled]
Astros de Colombia  2-2 Haitian Union Klup  
[Jun 16]
Stallions           1-1 Inter               
Wishi Marchena      1-1 De Koning           
Buena Vista         bye

Round 3
[Jun 19]
Stallions           6-0 Indekor 2           [annulled]
Haitian Union Klup  awd Buena Vista         [awarded 0-3; originally 3-0]
C.I.U.              2-1 Astros de Colombia  
[Jun 23]
De Koning           1-1 West Wolf United    
Wishi Marchena      1-1 C-Stars United      
Inter               bye

Round 4
[Jun 27]
Haitian Union Klup  0-3 C.I.U.              
Inter               5-1 Buena Vista         
Astros de Colombia  3-0 De Koning           
[Jun 30]
West Wolf United    1-4 C-Stars United      
[Jul 1]
Stallions           1-1 Wishi Marchena      
Indekor 2           bye

Round 5
[Jul 4]
De Koning           2-1 Haitian Union Klup  
C.I.U.              1-0 Buena Vista         
Indekor 2           0-6 Inter               [annulled]
[Jul 7]
C-Stars United      4-2 Astros de Colombia  
Stallions           3-3 West Wolf United    
Wishi Marchena      bye

Round 6
[Jul 11]
Astros de Colombia  0-3 Buena Vista         
C-Stars United      2-3 Stallions           
Wishi Marchena      2-4 Haitian Union Klup  
[Jul 14]
Inter               1-2 De Koning           
Indekor 2           2-4 C.I.U.              [annulled]
West Wolf United    bye

Round 7
[Jul 18]
West Wolf United    1-3 Astros de Colombia  
Buena Vista         1-2 Indekor 2           [annulled]
C.I.U.              2-1 De Koning           
[Jul 21]
Wishi Marchena      2-1 Inter               
Haitian Union Klup  1-1 C-Stars United      
Stallions           bye

Round 8
[Jul 25]
Buena Vista         1-2 De Koning           
Wishi Marchena      6-3 Indekor 2           [annulled]
Inter               0-0 West Wolf United    
[Jul 28]
C-Stars United      4-0 C.I.U.              
Astros de Colombia  1-2 Stallions           
Haitian Union Klup  bye

Round 9
[Aug 1]
Haitian Union Klup  2-4 Stallions           
Inter               1-3 Astros de Colombia  
Indekor 2           0-3 West Wolf United    [annulled]
[Aug 4]
De Koning           2-1 C-Stars United      
Buena Vista         2-5 Wishi Marchena      
C.I.U.              bye

Round 10
[Aug 9]
C-Stars United      7-2 Buena Vista         
West Wolf United    1-4 Wishi Marchena      
Stallions           0-2 C.I.U.              
[Aug 11]
Indekor 2           4-5 Astros de Colombia  [annulled]
Haitian Union Klup  0-0 Inter               
De Koning           bye

Round 11
[Aug 15]
C.I.U.              0-1 Inter               
Astros de Colombia  3-4 Wishi Marchena      
De Koning           3-0 Stallions           
[Aug 22]
Indekor 2           0-3 Haitian Union Klup  [annulled]
Buena Vista         1-5 West Wolf United    
C-Stars United      bye

Halfway Table:

 1.Curaçao International United        10   8  0  2  21- 9  24  [*]
 2.C-Stars United                      10   6  2  2  31-12  20
 3.Wishi Marchena                      10   5  3  2  26-19  18
 4.Stallions FC                        10   5  3  2  22-15  18  [N]
 5.SV De Koning                        10   5  2  3  16-14  17
 6.Astros de Colombia                  10   4  1  5  23-23  13
 7.FC Inter                            10   3  3  4  16-11  12  [R]
 8.Haitian Union Klup                  10   3  3  4  16-18  12
 9.FC West Wolf United                 10   2  3  5  16-24   9
10.Real Buena Vista                    10   2  0  8  14-29   6
11.Indekor 2                           10   2  0  8  14-41   6
[*] Caribbean International University were renamed Curaçao International United

NB: Indekor 2 withdrew or were excluded after round 11; all their results
    were annulled

Revised Halfway Table:

 1.Curaçao International United         9   7  0  2  17- 7  21  [*]  [4-2]
 2.C-Stars United                       9   5  2  2  26-12  17       [5-0]
 3.SV De Koning                         9   5  2  2  14-11  17       [2-3]
 4.Stallions FC                         9   4  3  2  16-15  15  [N]  [6-0]
 5.Wishi Marchena                       9   4  3  2  20-16  15       [6-3]
 6.Astros de Colombia                   9   3  1  5  18-19  10       [5-4]
 7.FC Inter                             9   2  3  4  10-11   9  [R]  [6-0]
 8.Haitian Union Klup                   9   2  3  4  13-18   9       [3-0]
 9.FC West Wolf United                  9   1  3  5  13-24   6       [3-0]
10.Real Buena Vista                     9   2  0  7  13-27   6       [1-2]
 -.Indekor 2                           withdrew or excluded; all results annulled;
   record at withdrawal:               10   2  0  8  14-41   6
[*] Caribbean International University were renamed Curaçao International United

NB: annulled results against Indekor 2 between square brackets

Round 12
[Aug 29]
C.I.U.              1-2 West Wolf United    
Inter               1-3 Wishi Marchena      
Stallions           0-2 Haitian Union Klup  
[Sep 1]
De Koning           1-4 Astros de Colombia  
Buena Vista         2-3 C-Stars United      

Round 13
[Sep 5]
C.I.U.              0-4 Haitian Union Klup  
Inter               2-2 Stallions           
West Wolf United    1-1 Buena Vista         
[Sep 8]
Astros de Colombia  2-0 C-Stars United      
De Koning           2-2 Wishi Marchena      

Round 14
[Sep 12 - apparently postponed]
Buena Vista          -  Haitian Union Klup  
C-Stars United       -  Inter               
Astros de Colombia   -  C.I.U.              
[Oct 4]
Wishi Marchena      2-0 Stallions           
[tba]
West Wolf United     -  De Koning           

Round 15
[Sep 19]
C-Stars United      2-2 Wishi Marchena      
[Sep 22]
Inter               3-1 C.I.U.              
Haitian Union Klup  4-0 West Wolf United    
[Oct 4]
Buena Vista         4-5 Astros de Colombia  
[tba]
Stallions            -  De Koning           

Round 16
[Sep 26 - apparently postponed]
De Koning            -  C.I.U.              
Stallions            -  C-Stars United      
Astros de Colombia   -  West Wolf United    
[Sep 29]
Inter               4-0 Haitian Union Klup  
Wishi Marchena      6-1 Buena Vista         

Round 17
[Oct 9]
C-Stars United      3-1 West Wolf United    
Astros de Colombia  3-1 Inter               
[Oct 13]
De Koning           0-1 Buena Vista         
C.I.U.              0-4 Stallions           
Haitian Union Klup  1-4 Wishi Marchena      

Table (based on known results):

 1.Wishi Marchena                      15   8  5  2  39-23  29       [6-3]
 2.C-Stars United                      13   7  3  3  33-18  24       [5-0]
 3.Astros de Colombia                  13   7  1  5  32-25  22       [5-4]
 4.Curaçao International United        13   7  0  6  19-20  21  [*]  [4-2]
 5.Stallions FC                        13   5  4  4  22-21  19  [N]  [6-0]
 6.SV De Koning                        12   5  3  4  17-18  18       [2-3]
 7.Haitian Union Klup                  14   5  3  6  24-26  18       [3-0]
 8.FC Inter                            14   4  4  6  21-20  16  [R]  [6-0]
 9.FC West Wolf United                 13   2  4  7  16-32  10       [3-0]
10.Real Buena Vista                    14   3  1 10  22-42  10       [1-2]
 -.Indekor 2                           withdrew or excluded; all results annulled;
   record at withdrawal:               10   2  0  8  14-41   6
[*] Caribbean International University were renamed Curaçao International United

NB: annulled results against Indekor 2 between square brackets


2019/20

list of champions

list of cup winners


About this document

Prepared and maintained by Karel Stokkermans for the Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation

Author: Karel Stokkermans (karel@rsssf.com)
Last updated: 14 Oct 2021

(C) Copyright Karel Stokkermans and RSSSF 2021
You are free to copy this document in whole or part provided that proper acknowledgement is given to the author. All rights reserved.