Italy Seventh Level 2007/08
Regional League of Promozione
Tables
REGION GROUP POSITION TEAM PTS PLY WIN DRW LSS GF GS DED
Abruzzo A 1. S.Nicola Sulm. 46 22 14 4 4 39 16 0
2. Cavaliere 43 22 13 4 5 34 16 0
3. Valle Gr.Sasso 40 22 12 4 6 23 17 0
4. Rosetana C. 39 22 11 6 5 41 24 0
5. Amiternina 38 22 10 8 4 23 14 0
6. Mosciano 34 22 8 10 4 29 18 0
7. Casoli di Atri 32 22 7 11 4 19 18 0
8. Civitella Rov. 30 22 8 6 8 24 22 0
9. Casteln.Vomano 30 22 6 12 4 27 25 0
10. Martinsicuro 28 22 7 7 8 21 31 0
11. Pontevomano 27 22 7 6 9 30 36 0
12. Canzano 25 22 6 7 9 19 26 0
13. S.Omero P. 24 22 5 9 8 22 23 0
14. Locom.Bellante 22 22 6 4 12 21 40 0
15. Colonnellese 20 22 5 5 12 17 29 0
16. Atl.Nepezzano 20 22 4 8 10 20 28 0
17. Cologna Spiagg. 18 22 3 9 10 16 26 0
18. Capistrello 15 22 3 6 13 14 30 0
Abruzzo B 1. Pineto Calcio 59 22 19 2 1 33 6 0
2. Lauretum 43 22 13 4 5 40 20 0
3. Casalincontrada 42 22 12 6 4 38 20 0
4. S.Salvo 41 22 12 5 5 33 25 0
5. Pakundo A.Flac. 36 22 10 6 6 29 21 0
6. Perano 36 22 11 3 8 36 27 0
7. Folg.Sambuceto 32 22 9 5 8 24 22 0
8. Castelfrentano 31 22 8 7 7 22 29 0
9. Silvi Calcio 30 22 9 3 10 26 24 0
10. Pianella 30 22 7 9 6 32 27 0
11. Virtus Cupello 28 22 8 4 10 27 30 0
12. Paglieta 26 22 7 5 10 29 34 0
13. Porto 26 22 7 5 10 30 35 0
14. Tiburfuoco A.C. 22 22 5 7 10 23 29 0
15. Moscufo 19 22 5 4 13 15 30 0
16. Vestina 18 22 5 3 14 13 32 0
17. Adriano Flacco 16 22 3 7 12 18 35 0
18. Real Ortona 14 22 3 5 14 20 42 0
Basilicata A 1. C.S.Pisticci 49 19 17 0 2 52 12 2
2. 2000 Policoro 42 19 12 6 1 32 8 0
3. Balvano 39 19 11 6 2 32 16 0
4. Viggiano 34 19 9 7 3 22 12 0
5. Project Matera 30 19 8 6 5 29 23 0
6. Grottole 26 19 6 8 5 19 24 0
7. Satriano 23 19 5 8 6 13 22 0
8. Bella Calcio 22 19 5 7 7 15 16 0
9. Vitalba 21 19 5 6 8 19 31 0
10. Miglionico 19 19 3 10 6 18 20 0
11. Latronico T. 19 19 4 7 8 22 27 0
12. Moliterno 19 19 4 7 8 11 21 0
13. S.Arcangiolese 19 19 3 10 6 15 24 0
14. Atl.Marconia 17 19 3 8 8 20 26 0
15. Futura Potenza 15 19 3 6 10 13 22 0
16. Sirino Mercure 8 19 2 2 15 10 38 0
Calabria A 1. Rossano 47 20 14 5 1 38 12 0
2. Comp.Amantea 42 20 12 6 2 43 19 0
3. Luzzese C. 41 20 12 6 2 33 17 1
4. C.Montalto U. 41 20 12 5 3 31 13 0
5. Promo Sport C. 34 20 9 7 4 35 21 0
6. Tiriolo Mart. 29 20 7 8 5 27 22 0
7. Soverato 28 20 8 4 8 20 17 0
8. Is.Capo Rizzuto 26 20 7 5 8 28 25 0
9. Raff.Nicastro 25 20 7 4 9 16 18 0
10. Mirto Crosia 25 20 6 7 7 29 26 0
11. La Sp.Cariatese 24 20 6 6 8 21 28 0
12. Schiavonea 23 20 5 8 7 24 23 0
13. Fuscaldo 18 20 5 3 12 33 46 0
14. Colosimi 15 20 4 3 13 12 27 0
15. Silana 12 20 2 6 12 18 42 0
16. Simeri Crichi 6 20 1 3 16 10 62 0
Calabria B 1. Roccella 37 20 10 7 3 26 10 0
2. Palmese 35 20 9 8 3 25 15 0
3. N.va Gioiese 34 20 9 7 4 22 17 0
4. Brancaleone 33 20 9 6 5 22 20 0
5. Bocale Calcio 33 20 9 6 5 27 21 0
6. Eufemiese 31 20 9 4 7 22 18 0
7. Melitese 31 20 9 5 6 28 19 1
8. Locri 30 20 7 9 4 23 22 0
9. Reggiosud 25 20 7 4 9 15 25 0
10. Africo 24 20 7 3 10 22 27 0
11. Serrese 23 20 6 5 9 14 21 0
12. Guardavalle 22 20 5 7 8 23 24 0
13. Marina Gioiosa 20 20 5 5 10 17 20 0
14. Bagnarese 20 20 5 5 10 26 35 0
15. Compr.Lazzaro 18 20 4 6 10 20 28 0
16. Melicucchese 16 20 5 3 12 25 35 2
Campania A 1. Casapesenna 46 20 14 4 2 40 15 0
2. S.Vitaliano 40 20 12 4 4 39 15 0
3. Cicciano 40 20 12 4 4 30 20 0
4. Tebor 2000 38 20 11 5 4 45 24 0
5. Pro Akery 31 20 8 7 5 25 20 0
6. Real Al.Dra. 29 20 8 5 7 29 24 0
7. Pignataro 28 20 6 10 4 29 27 0
8. Cimitile 25 20 7 4 9 24 31 0
9. Albanova 25 20 6 7 7 30 29 0
10. Vitulazio 24 20 6 6 8 19 22 0
11. Villa Literno 24 20 5 9 6 20 22 0
12. Capys 22 20 5 7 8 22 32 0
13. Saviano 18 20 4 6 10 22 33 0
14. Palmese 78 18 20 4 6 10 26 35 0
15. Real Bucciano 16 20 4 4 12 17 41 0
16. Valente 10 20 2 4 14 20 47 0
Campania B 1. S.Giorgio Crem. 48 20 15 3 2 37 10 0
2. Isola Procida 43 20 12 7 1 29 14 0
3. Massalubrense 42 20 13 3 4 36 17 0
4. S.Anastasia 42 20 12 6 2 38 14 0
5. Ctl Campania P. 39 20 11 6 3 31 12 0
6. Forio 34 20 9 7 4 25 14 0
7. R.Atl.Savoia 31 20 8 7 5 16 17 0
8. Barrese Ester 27 20 7 6 7 28 24 0
9. Portici 25 20 7 4 9 22 21 0
10. Juve Poggiom. 23 20 7 2 11 19 31 0
11. S.Vito Posit. 18 20 4 6 10 12 20 0
12. Virtus Baia 16 20 3 7 10 15 29 0
13. Puteolana 1909 15 20 3 6 11 17 37 0
14. Barano 13 20 2 7 11 16 26 0
15. Pimonte 12 20 3 3 14 16 42 0
16. Resina 11 20 3 2 15 16 45 0
Campania C 1. Hirpinia 56 20 18 2 0 55 13 0
2. Sarnese 53 20 17 2 1 49 13 0
3. Solofra 46 20 15 1 4 47 19 0
4. Atl.Nocera 37 20 11 4 5 38 22 0
5. Virt.Fortitudo 37 20 11 4 5 38 23 0
6. N.Sanseverin. 31 20 8 7 5 31 21 0
7. Cervinara 26 20 7 5 8 34 31 0
8. Ariano V.Ufita 24 20 5 9 6 25 19 0
9. Luogosano 24 20 6 6 8 20 26 0
10. Venticano 23 20 6 5 9 20 28 0
11. Pomilia Bvl 20 20 5 5 10 24 36 0
12. Vict.R.Bagnese 18 20 5 3 12 21 43 0
13. Angri Soccer 16 20 5 1 14 11 27 0
14. Eclanese 15 20 3 6 11 15 30 0
15. CM S.Severino 15 20 3 6 11 18 39 0
16. Rione Mazzini 5 20 1 2 17 14 70 0
Campania D 1. Campagna 43 20 13 4 3 36 17 0
2. Faiano 42 20 12 6 2 35 17 0
3. Vietri Baia 33 20 8 9 3 23 14 0
4. Caloralburni 32 20 7 11 2 26 14 0
5. V.Mazzola C. 29 20 8 5 7 26 27 0
6. C.Valdianese 29 20 8 5 7 33 20 0
7. Sei Casali 27 20 6 9 5 32 29 0
8. Olevanese 25 20 6 7 7 25 25 0
9. Baratta Batt. 25 20 6 7 7 17 19 0
10. Cesare Alfano 23 20 6 5 9 10 25 0
11. Cicerale 22 20 5 7 8 18 26 0
12. Calpazio 21 20 5 6 9 20 23 0
13. Pol.S.Maria 21 20 6 3 11 17 30 0
14. Futura San Rufo 19 20 5 4 11 13 26 0
15. Santarsenese 18 20 3 9 8 19 31 0
16. B.Atletico 158 18 20 3 9 8 15 22 0
Emilia Romagna A 1. Pallavicino 35 18 10 5 3 38 22 0
2. Pro Piacenza 32 18 8 8 2 31 17 0
3. T.me Monticelli 31 18 8 7 3 22 13 0
4. Fornovo Ricco' 30 18 7 9 2 23 15 0
5. Valtarese 29 18 8 5 5 29 23 0
6. Fidentina 29 18 7 8 3 31 22 0
7. Traversetolo 27 18 7 6 5 30 20 0
8. Salsomaggiore 26 18 7 5 6 28 28 0
9. Cadelboschese 23 18 5 8 5 20 25 0
10. Bettolaspes 23 18 5 8 5 28 27 0
11. Pontolliese 22 18 4 10 4 22 21 0
12. Colorno 20 18 3 11 4 22 20 0
13. Povigliese 15 18 3 6 9 19 27 0
14. Berceto 14 18 3 5 10 18 34 0
15. Pontenurese 13 18 2 7 9 15 35 0
16. S.Secondo PR 7 18 1 4 13 11 38 0
Emilia Romagna B 1. Maranello 35 18 10 5 3 31 16 0
2. Formigine 34 18 10 4 4 33 17 0
3. Puianello 30 18 9 3 6 35 24 0
4. Arcetana 30 18 8 6 4 23 12 0
5. San Michelese 29 18 8 5 5 24 22 0
6. Montecavolo 28 18 8 4 6 27 22 0
7. Finale 27 18 6 9 3 24 18 0
8. Luzzara 25 18 7 4 7 21 15 0
9. Real Panaro 25 18 7 4 7 28 24 0
10. Medolla 24 18 7 3 8 24 23 0
11. Rolo 23 18 6 5 7 22 20 0
12. Fabbrico 21 18 4 9 5 24 20 0
13. Montale 2000 21 18 4 9 5 27 21 0
14. Spilamberto 21 18 6 3 9 24 22 0
15. Correggese 20 18 5 5 8 25 26 0
16. Poggese 0 18 0 0 18 3 93 0
Emilia Romagna C 1. XII Morelli 38 18 11 5 2 37 26 0
2. Molinella 34 18 9 7 2 23 14 0
3. Calderara 34 18 10 4 4 26 11 0
4. Malba 30 18 8 6 4 28 16 0
5. Emmetre 27 18 7 6 5 30 26 0
6. Ozzanese 26 18 7 5 6 19 21 0
7. Progresso 26 18 7 5 6 23 22 0
8. Medicina 25 18 6 7 5 22 13 0
9. Sala Bolognese 24 18 6 6 6 23 20 0
10. Atl.Van Goof 23 18 5 8 5 16 15 0
11. Vigaranese 22 18 6 4 8 21 23 0
12. Casteldebole P. 18 18 4 6 8 14 22 0
13. Corticella 17 18 4 5 9 17 26 0
14. Casalecchio 17 18 3 8 7 13 22 0
15. C.Biancoceleste 15 18 4 3 11 17 33 0
16. Porretta CFGC 10 18 1 7 10 15 34 0
Emilia Romagna D 1. Forli' Fc 35 18 10 5 3 29 13 0
2. Scot Due Emme 33 18 9 6 3 21 13 0
3. Tropical Coriano 33 18 9 6 3 25 13 0
4. Marignano C. 31 18 8 7 3 19 11 0
5. Santagatese 31 18 9 4 5 22 15 0
6. A.S.D. Fontanelle 30 18 6 12 0 21 13 0
7. Torconca Catt. 24 18 6 6 6 22 18 0
8. Argentana 23 18 6 5 7 18 22 0
9. Gambettola 21 18 5 6 7 19 24 0
10. Classe 20 18 5 5 8 15 24 0
11. Virtus S.Mauro 20 18 5 5 8 14 20 0
12. Sammaurese 20 18 6 2 10 18 23 0
13. Lavezzola 19 18 5 4 9 13 24 0
14. Bagnacavallo 17 18 3 8 7 19 22 0
15. Simex Conselice 16 18 3 7 8 7 16 0
16. Ronta Arpax 12 18 2 6 10 14 25 0
Friuli Venezia Giulia A 1. Pro Aviano 37 18 11 4 3 32 15 0
2. Fontanafredda 36 18 11 3 4 40 17 0
3. Flumignano 36 18 10 6 2 28 19 0
4. Buttrio 30 18 8 6 4 26 23 0
5. San Daniele 30 18 8 6 4 21 16 0
6. Lumignacco 26 18 6 8 4 22 18 0
7. Tiezzese 25 18 7 4 7 18 18 0
8. Pozzuolo d.F. 24 18 6 6 6 18 16 0
9. Chions 24 18 6 6 6 22 20 0
10. Gemonese 24 18 6 6 6 20 22 0
11. Maniago 24 18 5 9 4 20 19 0
12. Torre 19 18 4 7 7 20 25 0
13. Pro Fagagna 19 18 5 4 9 11 23 0
14. Risanese 17 18 4 5 9 23 30 0
15. Union Pasiano 13 18 4 1 13 13 31 0
16. Flaibano 6 18 1 3 14 11 33 0
Friuli Venezia Giulia B 1. San Luigi 39 18 12 3 3 36 16 0
2. Lignano 37 18 11 4 3 28 13 0
3. Centro Sedia 32 18 9 5 4 17 10 0
4. Nk Kras 32 18 8 8 2 23 14 0
5. Pro Gorizia 25 18 5 10 3 14 11 0
6. Pro Cervignano 24 18 5 9 4 21 21 0
7. Sangiorgina 23 18 5 8 5 18 18 0
8. Pro Romans 22 18 5 7 6 14 16 0
9. Virtus Corno 22 18 5 7 6 17 20 0
10. Capriva 22 18 5 7 6 10 15 0
11. Mariano 21 18 4 9 5 10 11 0
12. Santamaria 20 18 5 5 8 15 23 0
13. C.Staranzano 19 17 3 10 4 15 17 0
14. San Lorenzo 15 18 3 6 9 14 24 0
15. Pertegada 13 17 3 4 10 14 21 0
16. Isonzo 10 18 2 4 12 11 27 0
Lazio A 1. Monterosi 44 21 13 5 3 40 22 0
2. Pianoscarano 43 21 12 7 2 33 14 0
3. Montefiascone 42 21 12 6 3 39 21 0
4. C.D.Foglianese 38 21 10 8 3 31 23 0
5. Boreale 37 21 11 4 6 36 24 0
6. Tanas Casalotti 35 21 10 5 6 34 29 0
7. Tolfa Calcio 30 21 9 3 9 23 23 0
8. Corn.Tarquinia 29 21 8 5 8 22 27 0
9. Ottavia 28 21 8 4 9 36 34 0
10. Anguillara 27 21 6 9 6 20 19 0
11. Latera 25 21 7 4 10 17 28 0
12. Caninese 25 21 6 7 8 24 33 0
13. Vis Aurelia 23 21 6 5 10 24 26 0
14. Canepina 21 21 5 6 10 17 25 0
15. Tor di Quinto 20 21 6 2 13 22 30 0
16. Torrimpietra 19 21 4 7 10 16 27 0
17. Corchiano 18 21 4 6 11 14 29 0
18. Capranicasutri 13 21 2 7 12 10 24 0
Lazio B 1. Fidene 48 21 14 6 1 39 11 0
2. S.Cesareo C. 43 21 12 7 2 38 15 0
3. Palestrina 41 20 12 5 3 33 18 0
4. Fonte Nuova 40 21 11 7 3 33 16 0
5. Roviano T.S. 36 21 10 6 5 28 21 0
6. Tor Lupara 36 21 10 6 5 28 21 0
7. Poggio Catino 31 21 9 4 8 27 23 0
8. Monterotondo Sc 31 21 9 4 8 27 28 0
9. Poggio Nativo 29 21 7 8 6 27 25 0
10. Sabinia 26 21 6 8 7 27 30 0
11. Real Finanza R. 25 21 7 4 10 24 30 0
12. N.S.Maria Mole 23 21 5 8 8 19 24 0
13. Pro C.Sabina 21 21 6 3 12 23 31 0
14. N.S.La Rustica 20 21 3 11 7 17 25 0
15. Alessandrino 18 21 4 6 11 16 31 0
16. Castelverde 16 21 4 4 13 16 30 0
17. S.Angelo Rom. 12 21 1 9 11 17 37 0
18. Velinia 12 20 2 6 12 16 39 0
Lazio C 1. Virtus Latina 47 21 14 5 2 45 19 0
2. Pescatori Ostia 45 21 12 9 0 31 9 0
3. Sezze 41 21 11 8 2 37 17 0
4. Bassiano 34 21 10 4 7 32 27 0
5. Citta'Priverno 33 20 9 6 5 23 17 0
6. Tor de Cenci 31 21 9 4 8 29 23 0
7. Stella Polare 31 21 7 10 4 28 22 0
8. Pro C.Acilia 25 21 7 4 10 18 27 0
9. Vis Terracina 25 20 7 4 9 20 21 0
10. Pontinia 25 21 6 7 8 23 30 0
11. Nettuno 24 21 6 6 9 20 30 0
12. Cretarossa SG 23 21 5 8 8 17 18 0
13. Borgo Flora 23 21 4 11 6 14 18 0
14. SaMaGor 23 21 6 5 10 22 32 0
15. Formia 1905 22 21 4 10 7 20 27 0
16. Scauri Minturno 21 21 5 6 10 20 28 0
17. Cedial L.Pini 19 21 5 4 12 14 29 0
18. R.Morandi 13 21 2 7 12 19 38 0
Lazio D 1. Torrenova 44 21 13 5 3 30 10 0
2. Segni 41 21 11 8 2 29 15 0
3. Sora Calcio 40 21 11 7 3 31 11 0
4. Citta'di Alatri 40 21 12 4 5 32 18 0
5. La Lucca 39 21 11 6 4 34 20 0
6. Valmontone 38 21 11 5 5 27 16 0
7. Vallecorsa 35 21 11 2 8 34 28 0
8. Tecchiena 33 21 8 9 4 28 22 0
9. Lariano 26 21 6 8 7 18 20 0
10. A.Genazzano SV 25 21 7 4 10 22 27 0
11. Cavese 1919 24 21 6 6 9 23 33 0
12. Torbellamonaca 23 21 5 8 8 23 25 0
13. Anitrella 22 21 5 7 9 29 36 0
14. Lir.Pignataro 20 21 5 5 11 23 36 0
15. Casilina BCCR 19 21 4 7 10 18 26 0
16. Supino 18 21 4 6 11 27 41 0
17. Torrice 14 21 3 5 13 17 41 0
18. Canarini R.d.P. 13 21 3 4 14 22 42 0
Liguria A 1. Varazze D.B. 47 20 14 5 1 37 12 0
2. Ventimiglia C. 45 20 13 6 1 37 15 0
3. Argentina 41 20 12 5 3 21 12 0
4. Virtusestri 37 20 10 7 3 22 11 0
5. Albenga 37 20 10 7 3 33 16 0
6. Golfodianese 30 20 8 6 6 25 25 0
7. F.B.C. Finale 28 20 7 7 6 24 21 0
8. Voltrese Vultur 26 20 7 5 8 22 26 0
9. Cerialecisano 26 20 7 5 8 25 20 0
10. Serra Ricco' 23 20 6 5 9 21 23 0
11. Laigueglia 22 20 5 7 8 19 26 0
12. Riv.Pontedassio 20 20 4 8 8 21 22 0
13. Ospedaletti S.R. 17 20 4 5 11 20 47 0
14. Cairese 13 20 4 1 15 22 38 0
15. Genova A.Lag. 11 20 1 8 11 16 33 0
16. Bragno 10 20 1 7 12 16 34 0
Liguria B 1. Cicagna FB 40 20 10 10 0 38 16 0
2. Fezzanese 39 20 12 3 5 28 16 0
3. Magra Azzurri 34 20 9 7 4 24 15 0
4. Molassana B. 33 20 9 6 5 29 17 0
5. Colli di Luni 29 20 8 5 7 23 27 0
6. Canaletto Sep. 27 20 6 9 5 24 17 0
7. N.S.Fruttuoso 27 20 8 3 9 25 28 0
8. Pro Recco 26 20 7 5 8 27 25 0
9. Angelo Baiardo 25 20 7 4 9 23 26 0
10. Foce d.Magra 24 20 6 6 8 19 22 0
11. Castelletto S. 22 20 5 7 8 24 31 0
12. Little Club G. 22 20 4 10 6 23 28 0
13. Athletic C.GE 21 20 5 6 9 27 32 0
14. Camogli 20 20 5 5 10 16 29 0
15. Moneglia 19 20 3 10 7 15 29 0
16. Lerici 19 20 3 10 7 14 21 0
Lombardia A 1. Azzate Mornago 34 18 10 4 4 26 13 0
2. Rhodense 30 17 8 6 3 24 18 0
3. Olgiate Olona 29 17 8 5 4 22 18 0
4. Vanzaghellese 29 17 8 5 4 25 21 0
5. U.C.Cairate 28 17 7 7 3 21 17 0
6. U.V.Cassano 27 17 7 6 4 25 17 0
7. Guanzatese 26 17 7 5 5 21 15 0
8. Cistellum 25 17 6 7 4 25 15 0
9. Fulgor Cardano 25 17 7 4 6 26 21 0
10. Sommese 24 17 6 6 5 17 16 0
11. Bienate Magnago 20 18 6 2 10 22 32 0
12. Novaffori 20 18 5 5 8 20 28 0
13. Amici d.Sport 15 18 3 6 9 19 29 0
14. Venegono 14 17 3 5 9 10 22 0
15. Ossona 14 17 3 5 9 16 27 0
16. Ardor Lazzate 13 17 3 4 10 17 27 0
Lombardia B 1. Galbiatese 35 18 10 5 3 30 18 0
2. Nibionno 35 18 10 5 3 37 22 0
3. Colico 34 18 10 4 4 38 20 0
4. Citta' Meda 33 18 10 3 5 25 16 0
5. Luciano Manara 27 18 8 3 7 24 24 0
6. Lentatese 25 17 7 4 6 22 19 0
7. Cesano Maderno 24 18 6 6 6 22 21 0
8. Arcellasco 24 18 6 6 6 23 24 0
9. Missaglia 23 17 6 5 6 22 25 0
10. Paina 22 18 6 4 8 25 29 0
11. C.Oggiono 21 18 5 6 7 15 20 0
12. Biassono 20 18 3 11 4 15 20 0
13. Cisanese 18 18 3 9 6 16 25 0
14. Casatese 16 18 3 7 8 20 26 0
15. V.N.Giussano 16 18 3 7 8 17 25 0
16. Calolziovictoria 11 18 2 5 11 5 22 0
Lombardia C 1. Villa d'Alme' 43 18 13 4 1 39 14 0
2. Pedrengo 38 18 12 2 4 35 14 0
3. Pedrocca 33 18 9 6 3 28 18 0
4. Grumellese 33 17 9 6 2 32 18 0
5. S.Paolo d'A. 28 18 8 4 6 29 23 0
6. Sellero Novelle 26 18 6 8 4 19 16 0
7. Lemine 25 18 6 7 5 24 25 0
8. Forza e Costanza 24 17 6 6 5 28 23 0
9. Ponteranica 22 18 5 7 6 19 21 0
10. Sovere 21 17 5 6 6 23 23 0
11. Stezzanese 20 17 6 2 9 23 26 0
12. Sebinia A.S. 18 18 4 6 8 21 29 0
13. Vever Int. 15 18 4 3 11 15 36 0
14. Zognese 14 17 3 5 9 18 28 0
15. Rovato 13 18 2 7 9 12 28 0
16. Trealbe 9 17 2 3 12 14 37 0
Lombardia D 1. Bedizzolese 41 18 12 5 1 31 14 0
2. A.Travagliato 34 18 10 4 4 31 19 0
3. Nuvolera 33 18 10 3 5 23 17 0
4. Pro Desenzano 30 18 8 6 4 30 20 0
5. Rezzato 30 18 8 6 4 26 21 0
6. S.Zeno Nav. 29 18 7 8 3 28 19 0
7. Vobarno 29 18 9 2 7 19 20 0
8. Ciliverghe 28 18 9 1 8 32 25 0
9. Calcinato 24 18 6 6 6 23 25 0
10. Serenissima 21 18 6 3 9 21 32 0
11. Com.Dosolo 19 18 4 7 7 23 27 0
12. Volta Calcio 19 18 5 4 9 19 18 0
13. Navecortine 17 18 4 5 9 19 26 0
14. Casalromano 15 18 2 9 7 18 26 0
15. O.Urago Mella 13 18 3 4 11 11 24 0
16. Cellatica 11 18 2 5 11 13 34 0
Lombardia E 1. Romanese 40 17 12 4 1 27 12 0
2. Casale Vidol. 36 18 11 3 4 34 16 0
3. Rudianese 35 17 10 5 2 26 9 0
4. Ciserano 30 18 9 3 6 27 20 0
5. Soresinese 29 18 8 5 5 26 20 0
6. Leoncelli 26 18 8 2 8 26 27 0
7. Mario Zanconti 26 18 7 5 6 24 20 0
8. Codogno 25 17 7 4 6 24 21 0
9. Melegnanese 25 18 7 4 7 17 18 0
10. Arcene 24 18 6 6 6 24 21 0
11. Cavenago 21 18 5 6 7 22 24 0
12. Casalmaiocco 21 18 5 6 7 19 28 0
13. S.Biagio 17 18 5 2 11 19 33 0
14. Rivoltana 16 17 4 4 9 19 29 0
15. Pontevichese 11 18 3 2 13 12 34 0
16. Real Qcm 2003 10 18 1 7 10 14 28 0
Lombardia F 1. Juve Cusano 37 17 11 4 2 31 14 0
2. Carugate 31 18 8 7 3 33 21 0
3. Tribiano 30 18 8 6 4 33 13 0
4. Crescenzago 30 18 8 6 4 21 15 0
5. Peschiera Borr. 28 17 7 7 3 29 18 0
6. Oreno Ausonia 27 18 6 9 3 26 22 0
7. Settalese 27 18 7 6 5 25 18 0
8. Atletico CVS 26 18 7 5 6 28 19 0
9. Brera 25 18 7 4 7 29 28 0
10. Sp.S.Donato 23 18 5 8 5 26 23 0
11. Casati Arcore 20 18 4 8 6 14 22 0
12. Cinisello 19 17 4 7 6 20 30 0
13. La Dominante 17 18 4 5 9 20 37 0
14. Acc.Sandonatese 17 18 3 8 7 16 23 0
15. Basiano Masate 17 17 5 2 10 16 35 0
16. Roncello 4 18 0 4 14 10 39 0
Lombardia G 1. Landriano 33 18 9 6 3 27 20 0
2. Corbetta 32 18 9 5 4 24 15 0
3. Settimo Mil. 32 18 8 8 2 29 16 0
4. Villanterio 31 18 8 7 3 30 18 0
5. Stradellina 28 18 7 7 4 24 17 0
6. Garlasco 28 18 6 10 2 23 18 0
7. Sant'Alessio 26 18 6 8 4 24 21 0
8. Cusago 24 18 6 6 6 31 30 0
9. Bareggio S.M. 23 18 6 5 7 25 25 0
10. Cisliano 23 18 5 8 5 21 21 0
11. Frigirola 21 18 5 6 7 23 26 0
12. Bressana 20 18 6 2 10 9 21 0
13. Vittuone 20 18 5 5 8 24 31 0
14. Virtus Binasco 16 18 4 4 10 20 30 0
15. Casorate Primo 16 18 4 4 10 20 30 0
16. Vighignolo 10 18 1 7 10 18 33 0
Marche A 1. Fortitudo 41 22 11 8 3 32 17 0
2. Vallesina 36 23 10 6 7 24 21 0
3. Olimpia Ostra 35 23 10 5 8 35 36 0
4. Calcinelli 34 23 9 7 7 29 27 0
5. A.Marchionni 33 23 9 6 8 18 20 0
6. Castelfidardo 33 23 9 6 8 27 25 0
7. A.Gallo Colb. 32 22 8 8 6 28 25 0
8. Lucrezia 32 23 8 8 7 29 28 0
9. Belvedere 31 22 8 7 7 20 18 0
10. New Relax Rio 30 22 6 12 4 36 33 0
11. Fabriano 30 23 7 9 7 27 28 0
12. S.Orso Centin. 30 23 6 12 5 25 21 0
13. Sirolo Numana 29 23 7 8 8 25 25 0
14. Urbania 29 23 6 11 6 20 18 0
15. Vadese 28 23 6 10 7 22 22 0
16. Filottranese 22 23 6 4 13 16 23 0
17. Acqualagna 19 23 3 10 10 25 37 0
18. Cantiano 18 23 3 9 11 22 36 0
Marche B 1. Montegranaro 53 22 16 5 1 35 8 0
2. C.Corridonia 42 23 11 9 3 28 13 0
3. Fermana 40 22 11 7 4 33 26 0
4. Cuprense 36 23 9 9 5 21 13 0
5. Porto Potenza 34 23 9 7 7 24 16 0
6. Caldarola 32 23 8 8 7 25 24 0
7. Atl.Piceno 31 22 8 7 7 25 24 0
8. Petritoli 29 22 7 8 7 23 21 0
9. Torrese 27 23 7 6 10 23 29 0
10. Vigor Pollenza 27 23 6 9 8 21 22 0
11. Folgore 26 23 6 8 9 22 27 0
12. Grottese 26 22 6 8 8 24 28 0
13. Passatempese 26 23 5 11 7 14 17 0
14. Matelica 25 22 5 10 7 22 24 0
15. Montefano 23 23 5 8 10 16 24 0
16. Camerino 21 22 4 9 9 11 21 0
17. Urbisalviense 20 22 4 8 10 15 27 0
18. Comunanza 17 23 2 11 10 18 36 0
Molise A 1. Miletto 46 20 14 4 2 41 16 0
2. Vastogirardi 44 20 13 5 2 34 16 0
3. Pro Cercemagg. 36 20 11 3 6 42 28 0
4. Oratoriana 33 20 9 6 5 23 22 0
5. Turris S.Croce 30 20 8 6 6 33 20 0
6. Sampietrese 29 20 9 2 9 29 24 0
7. Aurora Ururi 29 20 9 2 9 27 27 0
8. Virtus M.Sant. 28 20 7 7 6 27 29 0
9. Roccasicura 26 20 7 5 8 25 26 0
10. Santeliana 26 20 7 5 8 27 33 0
11. Gambatesa 24 20 6 6 8 31 29 0
12. Cliternina 23 20 6 5 9 20 19 0
13. Volturino 19 20 4 7 9 22 42 0
14. Campobasso C. 17 20 4 5 11 20 37 0
15. S.Giacomo BM 16 20 3 9 8 19 35 2
16. Guardialfiera 11 20 2 5 13 18 35 0
Piemonte/Valle d'Aosta A 1. Borgopal 37 18 11 4 3 34 20 0
2. C.di Baveno 33 18 9 6 3 31 21 0
3. Oleggio Sport. 33 18 9 6 3 27 20 0
4. Arona G.OL.IN.PAR. 31 18 9 4 5 33 26 0
5. Valdossola 27 18 7 6 5 24 23 0
6. Romentinese 26 18 8 2 8 23 20 0
7. Sparta Vespolate 26 18 7 5 6 18 17 0
8. Stresa 25 18 7 4 7 28 24 0
9. Vaprio 24 18 6 6 6 30 26 0
10. Verbania 24 18 5 9 4 21 19 0
11. Dufour Varallo 23 18 7 2 9 23 25 0
12. Gattinara 18 18 4 6 8 25 34 0
13. Varalpombiese 18 18 4 6 8 22 27 0
14. Momo Atletico 17 18 4 5 9 15 29 0
15. H.Verbania M. 17 18 5 2 11 25 30 0
16. Gravellona 16 18 5 1 12 18 36 0
Piemonte/Valle d'Aosta B 1. St.Christophe 49 18 16 1 1 46 15 0
2. Rivara 35 18 10 5 3 33 18 0
3. Fulgor Valdengo 34 18 8 10 0 34 15 0
4. Leini' 33 18 9 6 3 24 17 0
5. L.Biella Car. 30 18 9 3 6 31 27 0
6. Volpiano 30 18 8 6 4 33 19 0
7. Mathi 28 18 8 4 6 31 35 0
8. Le Grange 22 18 6 4 8 17 20 0
9. Pozzomaina 22 18 5 7 6 24 23 0
10. Villeneuve 22 18 5 7 6 28 23 0
11. Gassino S.Raff. 22 18 6 4 8 23 26 0
12. Quincitava 16 18 4 4 10 18 33 0
13. Sportiva Nolese 15 18 3 6 9 18 27 0
14. Barcanova Salus 13 18 3 4 11 22 40 0
15. Sanmauro 13 18 3 4 11 22 36 0
16. Real Vallee 9 18 2 3 13 15 45 0
Piemonte/Valle d'Aosta C 1. Carmagnola 33 18 9 6 3 23 10 0
2. Saviglianese 29 18 7 8 3 25 19 0
3. Cavour 28 18 8 4 6 26 25 0
4. Cervere 28 18 8 4 6 30 21 0
5. Pro Dronero 28 18 8 4 6 35 27 0
6. Bene Narzole 27 17 7 6 4 30 19 0
7. Gabetto 26 18 6 8 4 27 15 0
8. Genola 26 18 6 8 4 23 21 0
9. Santenese 25 18 7 4 7 26 23 0
10. Tre Valli 25 18 6 7 5 19 21 0
11. Villafranca 23 18 7 2 9 16 31 0
12. Corneliano 23 18 6 5 7 25 23 0
13. Susaduebi 22 18 6 4 8 26 25 0
14. Centallo 21 18 5 6 7 14 22 0
15. Virtus Mondovi' 16 17 3 7 7 19 30 0
16. Edelweiss G. 7 18 2 1 15 8 40 0
Piemonte/Valle d'Aosta D 1. Chieri 38 18 11 5 2 38 18 0
2. Monferrato 36 18 9 9 0 26 9 0
3. Crescentinese 34 18 11 1 6 30 16 0
4. Nicese 33 18 9 6 3 35 20 0
5. Val Borbera 30 18 9 3 6 23 18 0
6. Vignolese 29 17 7 8 2 32 22 0
7. Libarna 26 18 6 8 4 30 22 0
8. Ovada 24 18 7 3 8 18 21 0
9. Marentinese 24 18 7 3 8 24 24 0
10. Felizzano 23 18 6 5 7 21 24 0
11. San Carlo 23 17 6 5 6 22 21 0
12. Cambiano 20 18 5 5 8 17 25 0
13. Moncalvo P.S. 17 17 4 5 8 20 32 0
14. Comollo A.N. 12 17 3 3 11 14 36 0
15. Fulvius SAMP 9 18 2 3 13 12 38 0
16. Arnuzzese 9 18 1 6 11 19 35 0
Puglia A 1. Terlizzi 45 21 13 6 2 42 19 0
2. Polimnia 44 21 13 5 3 44 22 0
3. Japigia 42 21 13 3 5 27 16 0
4. Atl.Vieste 41 21 13 2 6 44 23 0
5. Castellana 36 21 10 6 5 33 23 0
6. Atletico Mola 34 21 9 7 5 25 21 0
7. Fortis Trani 30 21 8 6 7 34 29 0
8. Apricena 30 21 9 3 9 14 19 0
9. Canosa 29 21 7 8 6 19 19 0
10. Talos Ruvo 22 21 5 7 9 23 26 0
11. Castellaneta 21 21 5 6 10 15 24 0
12. Minervino M. 20 21 5 5 11 17 35 0
13. Nuova Laterza 19 21 4 7 10 19 33 0
14. San Severo 18 21 4 6 11 17 29 0
15. Acquaviva 16 21 3 7 11 11 25 0
16. Virg.Maroso 12 21 2 6 13 17 38 0
Puglia B 1. A.Stefanizzi S. 49 21 16 1 4 54 18 0
2. Manduria Sport 48 21 15 3 3 50 16 0
3. Atl.Tricase 45 21 13 6 2 37 11 0
4. Racale 41 21 11 8 2 36 21 0
5. Taurisano 40 21 11 7 3 35 21 0
6. Pro It.Galatina 34 21 10 4 7 35 22 0
7. Crispiano 31 21 8 7 6 29 22 0
8. Novoli 29 21 8 5 8 29 24 0
9. Gioventu' Muro 24 21 5 9 7 16 21 0
10. Atlet.Nardo' 24 21 6 6 9 27 40 0
11. Stella Jonica 23 21 5 8 8 22 25 0
12. Tamburi TA 23 21 6 5 10 20 30 0
13. S.Pancrazio S. 21 21 4 9 8 23 30 0
14. Real Squinzano 11 21 2 5 14 12 47 0
15. Erchie 9 21 2 3 16 12 50 0
16. V.Mazzola M. 8 21 2 2 17 14 53 0
Sardegna A 1. Sanluri 43 18 13 4 1 45 9 0
2. Carbonia 37 18 10 7 1 32 12 0
3. Villacidro 30 18 9 3 6 23 16 0
4. Gemini Pirri 29 18 8 5 5 27 20 0
5. Isili 28 18 8 4 6 17 17 0
6. Muravera 28 18 8 4 6 20 16 0
7. Villanovatulo 25 18 6 7 5 21 18 0
8. Pula 24 18 6 6 6 23 20 0
9. Carloforte 23 18 5 8 5 23 21 0
10. Arbus 23 18 6 5 7 17 20 0
11. Asseminese 22 18 6 4 8 18 25 0
12. Progetto S.Elia 22 18 5 7 6 20 22 0
13. Gialeto 20 18 5 5 8 17 24 0
14. Senorbií 18 18 5 3 10 20 30 0
15. Tharros 13 18 3 4 11 22 41 0
16. Sarroch 6 18 0 6 12 11 45 0
Sardegna B 1. Ittiri 42 18 13 3 2 49 21 0
2. Porto Rotondo 39 18 12 3 3 33 18 0
3. Portotorres 34 18 9 7 2 22 10 0
4. Budduso' 33 18 10 3 5 34 22 0
5. Usinese 30 18 9 3 6 28 20 0
6. Valledoria 30 18 8 6 4 25 23 0
7. Latte Dolce 27 18 6 9 3 28 23 0
8. Olmedo 24 18 6 6 6 24 21 0
9. Macomer 23 18 6 5 7 21 22 0
10. Ilvamaddalena 22 18 6 4 8 20 24 0
11. Barisardo 21 18 5 6 7 21 23 0
12. Bosa 18 18 5 3 10 17 32 0
13. Lanusei 16 18 3 7 8 19 24 0
14. Abbasanta 12 18 2 6 10 15 31 0
15. Ozierese 11 18 2 5 11 16 30 0
16. Baunese 10 18 2 4 12 12 40 0
Sicilia A 1. Aud.C.Monreale 41 19 12 5 2 39 18 0
2. P.Casteldaccia 37 19 10 7 2 35 18 0
3. Capo d'Orlando 32 19 9 5 5 22 14 0
4. Parmonval 31 19 8 7 4 30 15 0
5. Castellammare 29 19 7 8 4 20 19 0
6. Mazzarra' 29 19 8 5 6 27 23 0
7. F.Raim.Gangi 28 19 8 4 7 24 23 0
8. Patti 28 19 8 4 7 21 19 0
9. Capaci 26 19 8 2 9 24 21 0
10. Pol.Gioiosa 25 19 6 7 6 19 20 0
11. Sporting PA 22 19 5 7 7 24 29 0
12. Roc.Caprileone 22 19 5 7 7 19 24 0
13. Futura 22 19 5 7 7 15 24 0
14. Rodi'Milici 20 19 4 8 7 19 27 0
15. Cit.Terrasini 11 19 2 5 12 16 32 0
16. Sport.Finale 7 19 1 4 14 7 35 0
Sicilia B 1. Milazzo 41 19 12 5 2 45 16 0
2. Taormina 37 19 11 4 4 36 21 0
3. Belpasso 35 19 9 8 2 42 18 0
4. N.Linguaglossa 32 19 9 5 5 27 17 0
5. Aciplatani 32 19 8 8 3 17 10 0
6. Gravina 32 19 9 5 5 27 17 0
7. Troina 31 19 8 7 4 23 14 0
8. Agira 29 19 8 5 6 27 26 0
9. Roccese 27 19 7 6 6 25 21 0
10. Aur.Viagrande 27 19 7 6 6 30 25 0
11. Spadaforese 25 19 8 1 10 24 27 0
12. Garden Sp.ME 22 19 5 7 7 25 18 0
13. Mascali 21 19 7 3 9 24 21 3
14. Acr Borgat.SA 11 19 3 2 14 17 43 0
15. Sp.Cult.Itala 8 19 2 2 15 12 57 0
16. SC Acicastello 5 19 1 2 16 15 65 0
Sicilia C 1. Biancavilla 47 19 15 2 2 42 11 0
2. Pozzallo 42 20 13 3 4 34 15 0
3. C.Misterbianco 31 19 8 7 4 34 28 0
4. Noto 31 19 9 4 6 22 17 0
5. Santa Croce 30 19 9 3 7 32 28 0
6. Belvedere C.G. 28 18 7 7 4 24 18 0
7. Niscemi 28 19 7 7 5 21 17 0
8. Caltagirone 28 19 8 4 7 26 18 0
9. Comiso 27 19 8 3 8 28 19 0
10. Virtus Catania 22 19 6 4 9 16 31 0
11. Ragaz.Generali 21 19 5 6 8 19 23 0
12. S.Gregorio 20 19 5 5 9 17 30 0
13. Pachino 18 19 4 6 9 23 35 0
14. A.L.Rari Nantes 18 19 5 3 11 17 30 0
15. Scicli 15 19 3 6 10 18 34 0
16. Virtus Ispica 10 19 2 4 13 11 30 0
Sicilia D 1. Ribera 41 19 13 2 4 24 12 0
2. Riviera Marmi 37 19 10 7 2 31 20 0
3. Mondial Sc 37 19 11 4 4 34 17 0
4. Campobello Lic. 35 19 10 5 4 24 16 0
5. Buseto 32 19 9 5 5 18 16 0
6. MAST Favignana 32 19 9 5 5 23 22 0
7. Sommatino 28 19 7 7 5 25 18 0
8. C.Canicatti' 26 19 7 5 7 25 17 0
9. Valderice 26 19 7 5 7 29 27 0
10. Sc Marsala 24 19 6 6 7 21 20 0
11. Cianciana 2000 23 19 6 5 8 26 26 0
12. Sancataldese 20 19 5 5 9 22 25 0
13. Raffadali 19 19 5 4 10 18 31 0
14. Empedoclina 17 19 3 8 8 14 25 0
15. Corleone 11 19 2 5 12 9 28 0
16. Dattilo 8 19 2 2 15 14 37 0
Toscana A 1. Fortis Lucchese 39 18 11 6 1 33 15 0
2. Uzzanese 34 18 9 7 2 27 19 0
3. Folgor Marlia 31 18 8 7 3 26 14 0
4. S.Marco Aven 31 18 8 7 3 20 13 0
5. Orentano 28 18 7 7 4 22 22 0
6. Signa 1914 27 18 7 6 5 22 17 0
7. Romagnano 25 18 5 10 3 25 19 0
8. Unione Bozzano 23 18 6 5 7 18 24 0
9. Villa Basilica 23 18 5 8 5 16 14 0
10. Borgo Buggiano 22 18 6 4 8 20 21 0
11. U.Montignoso 20 18 5 5 8 23 27 0
12. Lampo 19 18 3 10 5 14 17 0
13. Vaianese 19 18 4 7 7 22 23 0
14. Lastrigiana 15 18 4 3 11 12 26 0
15. Sporting C.2001 15 18 4 3 11 15 28 0
16. La Querce 11 18 2 5 11 7 23 0
Toscana B 1. Cavriglia 30 18 8 6 4 26 17 0
2. Sinalunghese 30 18 8 6 4 28 17 0
3. Vicchio 30 18 9 3 6 27 24 0
4. Pontassieve 29 18 7 8 3 21 13 0
5. Bucinese 27 18 7 6 5 15 15 0
6. Fontebelverde 27 18 5 12 1 25 18 0
7. Bibbiena 27 18 6 9 3 19 15 0
8. Resco Reggello 23 18 5 8 5 16 18 0
9. Rondinella 21 18 4 9 5 30 29 0
10. N.Cortona Cam. 21 18 4 9 5 22 26 0
11. Serre 21 18 5 6 7 15 19 0
12. Firenze Ovest 20 18 5 5 8 23 30 0
13. Staggia 20 18 4 8 6 17 19 0
14. Castiglionese 17 18 4 5 9 10 18 0
15. Soci 16 18 3 7 8 12 22 0
16. Poppi 16 18 3 7 8 15 21 0
Toscana C 1. Rosignano S.R. 43 18 13 4 1 39 16 0
2. Albinia 38 18 12 2 4 37 19 0
3. Montalcino 34 18 10 4 4 24 16 0
4. S.C.Cenaia 34 18 10 4 4 29 21 0
5. Sextum 31 18 8 7 3 24 18 0
6. Tuttocuoio 31 18 8 7 3 27 19 0
7. Alab.Volterra 25 18 8 1 9 27 20 0
8. Venturina 24 17 7 3 7 23 28 0
9. Urbino Taccola 23 18 6 5 7 19 17 0
10. Sorgenti Labr. 23 18 6 5 7 26 23 0
11. Montelupo 21 18 6 3 9 24 27 0
12. Valdarbia 19 18 4 7 7 23 28 0
13. Port.Guasticce 16 18 4 4 10 16 27 0
14. Montieri 14 18 4 2 12 11 33 0
15. Pro Follonica 12 18 3 3 12 16 30 0
16. Bibbona La C. 9 17 2 3 12 12 35 0
Trentino Alto Adige A 1. Appiano 40 15 13 1 1 33 17 0
2. Termeno Tramin 34 15 11 1 3 30 10 0
3. Valle Aurina 32 15 10 2 3 22 9 0
4. St.Martin P. 27 15 8 3 4 27 24 0
5. Bozner 25 15 7 4 4 29 24 0
6. Salorno 22 15 7 1 7 20 19 0
7. Lana Sportv. 21 15 5 6 4 20 19 0
8. Naturns 21 15 5 6 4 20 14 0
9. Plose 20 15 5 5 5 20 17 0
10. Naz 20 15 6 2 7 22 19 0
11. Neumarkt Egna 17 15 4 5 6 19 19 0
12. Malles 16 15 5 1 9 18 28 0
13. Latzfons V. 16 15 4 4 7 24 29 0
14. Schabs 13 15 4 1 10 18 25 0
15. Val Passiria 12 15 3 3 9 16 29 0
16. Nals 1 15 0 1 14 6 42 0
Trentino Alto Adige B 1. Fersina 36 15 11 3 1 35 13 0
2. CalcioChiese 35 15 10 5 0 27 11 0
3. Baone 28 15 9 1 5 24 15 0
4. Monte Peller 26 15 7 5 3 30 30 0
5. Comano T.F. 26 15 7 5 3 25 18 0
6. Dro 25 15 8 1 6 25 19 0
7. Borgo 22 15 6 4 5 22 17 0
8. Isera 19 15 5 4 6 15 24 0
9. Levico Terme 18 15 4 6 5 16 20 0
10. Pine' 18 15 5 3 7 19 25 0
11. Garibaldina 16 15 4 4 7 16 24 0
12. Rotaliana 14 15 3 5 7 20 22 0
13. Calavino 13 15 3 4 8 17 22 0
14. Villazzano 12 15 2 6 7 14 20 0
15. Monte Baldo 10 15 2 4 9 13 25 0
16. Torbole 10 15 2 4 9 17 30 0
Umbria A 1. Umbertide T. 45 19 13 6 0 30 9 0
2. Castello Fc 38 19 11 5 3 29 17 0
3. V.C.del Diavolo 30 19 8 6 5 23 15 0
4. Montecorona 29 19 8 5 6 18 23 0
5. Castel d.Piano 28 19 7 7 5 18 14 0
6. Pila Calcio 26 19 7 5 7 17 15 0
7. Ellera 26 19 7 5 7 16 19 0
8. San Sisto 26 19 7 5 7 24 21 0
9. Pierantonio 24 19 6 6 7 21 20 0
10. S.Marco Juv. 24 19 5 9 5 15 14 0
11. Pretola 21 19 5 6 8 20 21 0
12. Casacastalda 21 19 4 9 6 10 14 0
13. Selci Nardi 20 19 4 8 7 16 17 0
14. Petrignano 18 19 4 6 9 19 31 0
15. Pianello 16 19 4 4 11 17 29 0
16. Padule 15 19 3 6 10 17 31 0
Umbria B 1. Nestor 36 19 11 3 5 30 26 0
2. V.C.Spoleto 35 19 9 8 2 30 16 0
3. Julia Spello 35 19 10 5 4 33 18 0
4. Angelana 34 19 10 4 5 27 23 0
5. Clitunno 30 19 8 6 5 24 19 0
6. Montefranco 26 19 7 5 7 23 30 0
7. F.Mosconi 26 19 7 5 7 19 23 0
8. Bevagna 24 19 7 3 9 34 31 0
9. Guardea 23 19 6 5 8 15 21 0
10. Amerina 23 19 6 5 8 24 30 0
11. Ortana 23 19 6 5 8 16 20 0
12. V.La Castellana 21 19 6 3 10 16 21 0
13. Pantalla 21 19 5 6 8 17 20 0
14. A.M. 98 21 19 6 3 10 26 28 0
15. N.Virg.Maroso 20 19 5 5 9 24 25 0
16. S.Venanzo 19 19 4 7 8 21 28 0
Veneto A 1. Villafranca VR 41 19 13 2 4 34 18 0
2. Trissino 39 19 12 3 4 40 20 0
3. Sona M.Mazza 37 19 11 4 4 31 17 0
4. Team S.Lucia G. 36 19 11 3 5 35 19 0
5. Lonigo 32 19 9 5 5 26 22 0
6. Belfiorese 31 19 8 7 4 23 18 0
7. Audace SME 30 19 8 6 5 29 25 0
8. Calcio Tezze 27 19 7 6 6 33 22 0
9. Prix Le Torri 27 19 7 6 6 26 24 0
10. S.Martino B.A. 25 19 7 4 8 27 36 0
11. Casaleone 20 19 4 8 7 21 26 0
12. Minerbe 19 19 5 4 10 17 22 0
13. Soave 17 19 4 5 10 19 34 0
14. Alba B.go Roma 16 19 3 7 9 22 32 0
15. V.F.Sovizzo 11 19 3 2 14 19 37 0
16. Bevilacqua 11 19 3 2 14 15 45 0
Veneto B 1. Camisano 36 19 9 9 1 42 23 0
2. Garcia M.Arz. 34 19 9 7 3 35 18 0
3. Nove C.Stefani 31 19 9 4 6 27 31 0
4. Ecopol.Istrana 30 19 7 9 3 25 15 0
5. Caldogno Rett. 30 19 9 3 7 28 26 0
6. Chiampo 27 19 8 3 8 26 26 0
7. C.Schio 27 19 7 6 6 22 23 0
8. Pove 25 19 6 7 6 21 23 0
9. Cornedo 25 19 6 7 6 26 27 0
10. Rossano 2004 24 19 5 9 5 25 19 0
11. Gr.St.Isola 24 19 7 3 9 20 26 0
12. Sarcedo Smalvic 23 19 6 5 8 26 32 0
13. Vedelago 22 19 4 10 5 17 20 0
14. N.va Valdagno 22 19 5 7 7 27 28 0
15. Rosa' 14 19 2 8 9 27 34 0
16. C.Carinatese 12 19 3 3 13 16 39 0
Veneto C 1. Lape Ceregnano 40 19 12 4 3 21 8 0
2. C.Monselice Sw. 39 19 12 3 4 23 14 0
3. Abano 35 19 11 2 6 30 18 0
4. Sottomarina L. 31 18 10 1 7 25 18 0
5. Porto Viro 30 19 7 9 3 15 10 0
6. Massanzago 29 19 8 5 6 17 16 0
7. Gazz.Chirignago 28 19 8 4 7 25 22 0
8. Delta 2000 25 18 7 4 7 13 17 0
9. Campetra 25 19 6 7 6 19 14 0
10. Fant.Saonarv. 24 19 6 6 7 24 18 0
11. Solesinese 22 19 6 4 9 15 20 0
12. Mestrina 22 19 6 4 9 21 26 0
13. Trebaseleghe 18 19 4 6 9 15 27 0
14. Bassanello G. 16 18 3 7 8 15 25 0
15. Scardovari 16 18 3 7 8 13 20 0
16. Calvi Noale 12 19 3 3 13 13 31 0
Veneto D 1. Villorba 36 19 11 3 5 25 20 0
2. Gruaro 35 19 11 2 6 39 21 0
3. Ardita 35 19 10 5 4 35 23 0
4. Vittorio Falmec 32 19 9 5 5 28 13 0
5. Un.Preganziol 30 19 7 9 3 31 18 0
6. Cavarzano O. 30 19 8 6 5 27 24 0
7. Cordignano 27 19 7 6 6 22 16 0
8. Opitergina 27 19 6 9 4 21 22 0
9. Casier Dosson 26 19 6 8 5 19 19 0
10. Cornuda Cr. 25 19 7 4 8 31 26 0
11. Lib.Ceggia 23 19 6 5 8 26 30 0
12. Musile Calcio 23 19 6 5 8 23 31 0
13. Fontanelle 20 19 5 5 9 19 31 0
14. Muranese 18 19 3 9 7 19 31 0
15. Zero Branco 14 19 3 5 11 12 30 0
16. Nervesa 10 19 2 4 13 17 39 0
Note: The symbol "*" in the games list denotes a game with a result obtained by decision
Note: The symbol "*-*" in the games list denotes a game with a result of loss of both teams by decision
REGION GROUP ROUND
Abruzzo A 1 Amiternina Martinsicuro 0 - 0
Abruzzo A 1 Canzano Atl.Nepezzano 0 - 0
Abruzzo A 1 Casteln.Vomano S.Nicola Sulm. 1 - 0
Abruzzo A 1 Cavaliere S.Omero P. 2 - 0
Abruzzo A 1 Civitella Rov. Cologna Spiagg. 2 - 1
Abruzzo A 1 Colonnellese Casoli di Atri 0 - 1
Abruzzo A 1 Mosciano Locom.Bellante 2 - 2
Abruzzo A 1 Rosetana C. Capistrello 1 - 0
Abruzzo A 1 Valle Gr.Sasso Pontevomano 3 - 0
Abruzzo A 2 Atl.Nepezzano Mosciano 2 - 2
Abruzzo A 2 Capistrello Civitella Rov. 1 - 4
Abruzzo A 2 Casoli di Atri Canzano 1 - 0
Abruzzo A 2 Cologna Spiagg. Valle Gr.Sasso 2 - 1
Abruzzo A 2 Locom.Bellante Cavaliere 1 - 2
Abruzzo A 2 Martinsicuro Casteln.Vomano 1 - 1
Abruzzo A 2 Pontevomano Colonnellese 1 - 2
Abruzzo A 2 S.Nicola Sulm. Rosetana C. 2 - 2
Abruzzo A 2 S.Omero P. Amiternina 0 - 0
Abruzzo A 3 Amiternina Locom.Bellante 1 - 2
Abruzzo A 3 Canzano Pontevomano 2 - 1
Abruzzo A 3 Capistrello S.Nicola Sulm. 0 - 2
Abruzzo A 3 Casteln.Vomano S.Omero P. 3 - 0
Abruzzo A 3 Cavaliere Atl.Nepezzano 2 - 0
Abruzzo A 3 Colonnellese Cologna Spiagg. 1 - 0
Abruzzo A 3 Mosciano Casoli di Atri 1 - 1
Abruzzo A 3 Rosetana C. Martinsicuro 6 - 2
Abruzzo A 3 Valle Gr.Sasso Civitella Rov. 1 - 0
Abruzzo A 4 Atl.Nepezzano Amiternina 0 - 1
Abruzzo A 4 Casoli di Atri Cavaliere 1 - 2
Abruzzo A 4 Civitella Rov. Colonnellese 3 - 1
Abruzzo A 4 Cologna Spiagg. Canzano 1 - 3
Abruzzo A 4 Locom.Bellante Casteln.Vomano 2 - 0
Abruzzo A 4 Martinsicuro S.Nicola Sulm. 0 - 0
Abruzzo A 4 Pontevomano Mosciano 1 - 1
Abruzzo A 4 S.Omero P. Rosetana C. 1 - 2
Abruzzo A 4 Valle Gr.Sasso Capistrello 2 - 2
Abruzzo A 5 Amiternina Casoli di Atri 1 - 1
Abruzzo A 5 Canzano Civitella Rov. 1 - 2
Abruzzo A 5 Capistrello Martinsicuro 0 - 0
Abruzzo A 5 Casteln.Vomano Atl.Nepezzano 1 - 1
Abruzzo A 5 Cavaliere Pontevomano 4 - 1
Abruzzo A 5 Colonnellese Valle Gr.Sasso 0 - 1
Abruzzo A 5 Mosciano Cologna Spiagg. 3 - 1
Abruzzo A 5 Rosetana C. Locom.Bellante 2 - 0
Abruzzo A 5 S.Nicola Sulm. S.Omero P. 1 - 1
Abruzzo A 6 Atl.Nepezzano Rosetana C. 1 - 1
Abruzzo A 6 Casoli di Atri Casteln.Vomano 0 - 0
Abruzzo A 6 Civitella Rov. Mosciano 0 - 0
Abruzzo A 6 Cologna Spiagg. Cavaliere 0 - 1
Abruzzo A 6 Colonnellese Capistrello 3 - 1
Abruzzo A 6 Locom.Bellante S.Nicola Sulm. 1 - 3
Abruzzo A 6 Pontevomano Amiternina 2 - 2
Abruzzo A 6 S.Omero P. Martinsicuro 2 - 0
Abruzzo A 6 Valle Gr.Sasso Canzano 1 - 0
Abruzzo A 7 Amiternina Cologna Spiagg. 1 - 0
Abruzzo A 7 Canzano Colonnellese 1 - 0
Abruzzo A 7 Capistrello S.Omero P. 0 - 0
Abruzzo A 7 Casteln.Vomano Pontevomano 2 - 0
Abruzzo A 7 Cavaliere Civitella Rov. 1 - 0
Abruzzo A 7 Martinsicuro Locom.Bellante 3 - 1
Abruzzo A 7 Mosciano Valle Gr.Sasso 1 - 0
Abruzzo A 7 Rosetana C. Casoli di Atri 1 - 0
Abruzzo A 7 S.Nicola Sulm. Atl.Nepezzano 1 - 0
Abruzzo A 8 Atl.Nepezzano Martinsicuro 2 - 2
Abruzzo A 8 Canzano Capistrello 3 - 0
Abruzzo A 8 Casoli di Atri S.Nicola Sulm. 1 - 0
Abruzzo A 8 Civitella Rov. Amiternina 1 - 0
Abruzzo A 8 Cologna Spiagg. Casteln.Vomano 1 - 1
Abruzzo A 8 Colonnellese Mosciano 1 - 2
Abruzzo A 8 Locom.Bellante S.Omero P. 1 - 0
Abruzzo A 8 Pontevomano Rosetana C. 3 - 3
Abruzzo A 8 Valle Gr.Sasso Cavaliere 1 - 0
Abruzzo A 9 Amiternina Valle Gr.Sasso 1 - 0
Abruzzo A 9 Capistrello Locom.Bellante 0 - 1
Abruzzo A 9 Casteln.Vomano Civitella Rov. 2 - 2
Abruzzo A 9 Cavaliere Colonnellese 2 - 0
Abruzzo A 9 Martinsicuro Casoli di Atri 0 - 2
Abruzzo A 9 Mosciano Canzano 1 - 1
Abruzzo A 9 Rosetana C. Cologna Spiagg. 1 - 1
Abruzzo A 9 S.Nicola Sulm. Pontevomano 5 - 1
Abruzzo A 9 S.Omero P. Atl.Nepezzano 3 - 0
Abruzzo A 10 Atl.Nepezzano Locom.Bellante 1 - 2
Abruzzo A 10 Canzano Cavaliere 0 - 0
Abruzzo A 10 Casoli di Atri S.Omero P. 1 - 1
Abruzzo A 10 Civitella Rov. Rosetana C. 0 - 1
Abruzzo A 10 Cologna Spiagg. S.Nicola Sulm. 1 - 0
Abruzzo A 10 Colonnellese Amiternina 0 - 0
Abruzzo A 10 Mosciano Capistrello 1 - 0
Abruzzo A 10 Pontevomano Martinsicuro 3 - 2
Abruzzo A 10 Valle Gr.Sasso Casteln.Vomano 1 - 1
Abruzzo A 11 Amiternina Canzano 1 - 0
Abruzzo A 11 Capistrello Atl.Nepezzano 2 - 0
Abruzzo A 11 Casteln.Vomano Colonnellese 0 - 0
Abruzzo A 11 Cavaliere Mosciano 2 - 1
Abruzzo A 11 Locom.Bellante Casoli di AtrI 0 - 0
Abruzzo A 11 Martinsicuro Cologna Spiagg. 0 - 0
Abruzzo A 11 Rosetana C. Valle Gr.Sasso 0 - 1
Abruzzo A 11 S.Nicola Sulm. Civitella Rov. 1 - 0
Abruzzo A 11 S.Omero P. Pontevomano 1 - 1
Abruzzo A 12 Canzano Casteln.Vomano 2 - 2
Abruzzo A 12 Casoli di Atri Atl.Nepezzano 2 - 0
Abruzzo A 12 Cavaliere Capistrello 2 - 0
Abruzzo A 12 Civitella Rov. Martinsicuro 1 - 1
Abruzzo A 12 Cologna Spiagg. S.Omero P. 1 - 1
Abruzzo A 12 Colonnellese Rosetana C. 0 - 1
Abruzzo A 12 Mosciano Amiternina 1 - 1
Abruzzo A 12 Pontevomano Locom.Bellante 2 - 1
Abruzzo A 12 Valle Gr.Sasso S.Nicola Sulm. 0 - 3
Abruzzo A 13 Amiternina Cavaliere 2 - 1
Abruzzo A 13 Atl.Nepezzano Pontevomano 1 - 2
Abruzzo A 13 Capistrello Casoli di Atri 0 - 0
Abruzzo A 13 Casteln.Vomano Mosciano 3 - 2
Abruzzo A 13 Locom.Bellante Cologna Spiagg. 0 - 0
Abruzzo A 13 Martinsicuro Valle Gr.Sasso 1 - 0
Abruzzo A 13 Rosetana C. Canzano 1 - 0
Abruzzo A 13 S.Nicola Sulm. Colonnellese 2 - 1
Abruzzo A 13 S.Omero P. Civitella Rov. 0 - 1
Abruzzo A 14 Amiternina Capistrello 1 - 0
Abruzzo A 14 Canzano S.Nicola Sulm. 0 - 4
Abruzzo A 14 Cavaliere Casteln.Vomano 0 - 0
Abruzzo A 14 Civitella Rov. Locom.Bellante 1 - 0
Abruzzo A 14 Cologna Spiagg. Atl.Nepezzano 2 - 1
Abruzzo A 14 Colonnellese Martinsicuro 0 - 1
Abruzzo A 14 Mosciano Rosetana C. 1 - 0
Abruzzo A 14 Pontevomano Casoli di Atri 2 - 2
Abruzzo A 14 Valle Gr.Sasso S.Omero P. 1 - 0
Abruzzo A 15 Atl.Nepezzano Civitella Rov. 4 - 2
Abruzzo A 15 Capistrello Pontevomano 2 - 1
Abruzzo A 15 Casoli di Atri Cologna Spiagg. 3 - 1
Abruzzo A 15 Casteln.Vomano Amiternina 3 - 2
Abruzzo A 15 Locom.Bellante Valle Gr.Sasso 2 - 3
Abruzzo A 15 Martinsicuro Canzano 1 - 0
Abruzzo A 15 Rosetana C. Cavaliere 3 - 0
Abruzzo A 15 S.Nicola Sulm. Mosciano 2 - 1
Abruzzo A 15 S.Omero P. Colonnellese 4 - 1
Abruzzo A 16 Amiternina Rosetana C. 1 - 0
Abruzzo A 16 Canzano S.Omero P. 1 - 1
Abruzzo A 16 Casteln.Vomano Capistrello 1 - 1
Abruzzo A 16 Cavaliere S.Nicola Sulm. 1 - 2
Abruzzo A 16 Civitella Rov. Casoli di Atri 2 - 2
Abruzzo A 16 Cologna Spiagg. Pontevomano 0 - 1
Abruzzo A 16 Colonnellese Locom.Bellante 0 - 3
Abruzzo A 16 Mosciano Martinsicuro 3 - 0
Abruzzo A 16 Valle Gr.Sasso Atl.Nepezzano 0 - 1
Abruzzo A 17 Atl.Nepezzano Colonnellese 1 - 2
Abruzzo A 17 Capistrello Cologna Spiagg. 1 - 0
Abruzzo A 17 Casoli di Atri Valle Gr.Sasso 0 - 0
Abruzzo A 17 Locom.Bellante Canzano 0 - 0
Abruzzo A 17 Martinsicuro Cavaliere 1 - 2
Abruzzo A 17 Pontevomano Civitella Rov. 1 - 0
Abruzzo A 17 Rosetana C. Casteln.Vomano 4 - 1
Abruzzo A 17 S.Nicola Sulm. Amiternina 0 - 1
Abruzzo A 17 S.Omero P. Mosciano 0 - 1
Abruzzo A 18 Atl.Nepezzano Canzano 3 - 0
Abruzzo A 18 Capistrello Rosetana C. 3 - 3
Abruzzo A 18 Casoli di Atri Colonnellese 1 - 0
Abruzzo A 18 Cologna Spiagg. Civitella Rov. 1 - 1
Abruzzo A 18 Locom.Bellante Mosciano 0 - 5
Abruzzo A 18 Martinsicuro Amiternina 1 - 2
Abruzzo A 18 Pontevomano Valle Gr.Sasso 0 - 1
Abruzzo A 18 S.Nicola Sulm. Casteln.Vomano 1 - 1
Abruzzo A 18 S.Omero P. Cavaliere 2 - 1
Abruzzo A 19 Amiternina S.Omero P. 0 - 1
Abruzzo A 19 Canzano Casoli di Atri 3 - 0
Abruzzo A 19 Casteln.Vomano Martinsicuro 1 - 2
Abruzzo A 19 Cavaliere Locom.Bellante 5 - 1
Abruzzo A 19 Civitella Rov. Capistrello 1 - 0
Abruzzo A 19 Colonnellese Pontevomano 2 - 1
Abruzzo A 19 Mosciano Atl.Nepezzano 0 - 0
Abruzzo A 19 Rosetana C. S.Nicola Sulm. 2 - 3
Abruzzo A 19 Valle Gr.Sasso Cologna Spiagg. 2 - 1
Abruzzo A 20 Atl.Nepezzano Cavaliere 0 - 0
Abruzzo A 20 Casoli di Atri Mosciano 0 - 0
Abruzzo A 20 Civitella Rov. Valle Gr.Sasso 0 - 1
Abruzzo A 20 Cologna Spiagg. Colonnellese 1 - 1
Abruzzo A 20 Locom.Bellante Amiternina 0 - 4
Abruzzo A 20 Martinsicuro Rosetana C. 2 - 1
Abruzzo A 20 Pontevomano Canzano 5 - 0
Abruzzo A 20 S.Nicola Sulm. Capistrello 1 - 0
Abruzzo A 20 S.Omero P. Casteln.Vomano 1 - 1
Abruzzo A 21 Amiternina Atl.Nepezzano 1 - 1
Abruzzo A 21 Canzano Cologna Spiagg. 1 - 1
Abruzzo A 21 Capistrello Valle Gr.Sasso 1 - 2
Abruzzo A 21 Casteln.Vomano Locom.Bellante 2 - 1
Abruzzo A 21 Cavaliere Casoli di Atri 4 - 0
Abruzzo A 21 Colonnellese Civitella Rov. 1 - 1
Abruzzo A 21 Mosciano Pontevomano 0 - 1
Abruzzo A 21 Rosetana C. S.Omero P. 2 - 2
Abruzzo A 21 S.Nicola Sulm. Martinsicuro 4 - 0
Abruzzo A 22 Atl.Nepezzano Casteln.Vomano 1 - 0
Abruzzo A 22 Casoli di Atri Amiternina 0 - 0
Abruzzo A 22 Civitella Rov. Canzano 0 - 1
Abruzzo A 22 Cologna Spiagg. Mosciano 0 - 0
Abruzzo A 22 Locom.Bellante Rosetana C. 0 - 4
Abruzzo A 22 Martinsicuro Capistrello 1 - 0
Abruzzo A 22 Pontevomano Cavaliere 0 - 0
Abruzzo A 22 S.Omero P. S.Nicola Sulm. 1 - 2
Abruzzo A 22 Valle Gr.Sasso Colonnellese 1 - 1
Abruzzo B 1 Casalincontrada Adriano Flacco 1 - 1
Abruzzo B 1 Lauretum Vestina 3 - 0
Abruzzo B 1 Pakundo A.Flac. Real Ortona 3 - 0
Abruzzo B 1 Perano Folg.Sambuceto 1 - 0
Abruzzo B 1 Pianella Pineto Calcio 0 - 2
Abruzzo B 1 S.Salvo Porto 4 - 2
Abruzzo B 1 Silvi Calcio Castelfrentano 2 - 2
Abruzzo B 1 Tiburfuoco A.C. Moscufo 0 - 0
Abruzzo B 1 Virtus Cupello Paglieta 2 - 1
Abruzzo B 2 Adriano Flacco Virtus Cupello 1 - 2
Abruzzo B 2 Castelfrentano Perano 2 - 2
Abruzzo B 2 Folg.Sambuceto Casalincontrada 0 - 1
Abruzzo B 2 Moscufo Lauretum 0 - 1
Abruzzo B 2 Paglieta Pianella 3 - 3
Abruzzo B 2 Pineto Calcio Pakundo A.Flac. 2 - 1
Abruzzo B 2 Porto Silvi Calcio 2 - 0
Abruzzo B 2 Real Ortona Tiburfuoco A.C. 1 - 1
Abruzzo B 2 Vestina S.Salvo 0 - 1
Abruzzo B 3 Casalincontrada Castelfrentano 4 - 0
Abruzzo B 3 Moscufo Real Ortona 1 - 0
Abruzzo B 3 Pakundo A.Flac. Paglieta 2 - 1
Abruzzo B 3 Perano Porto 2 - 1
Abruzzo B 3 Pianella Adriano Flacco 4 - 2
Abruzzo B 3 S.Salvo Lauretum 0 - 0
Abruzzo B 3 Silvi Calcio Vestina 1 - 2
Abruzzo B 3 Tiburfuoco A.C. Pineto Calcio 0 - 1
Abruzzo B 3 Virtus Cupello Folg.Sambuceto 1 - 2
Abruzzo B 4 Adriano Flacco Pakundo A.Flac. 1 - 0
Abruzzo B 4 Castelfrentano Virtus Cupello 1 - 3
Abruzzo B 4 Folg.Sambuceto Pianella 2 - 2
Abruzzo B 4 Lauretum Silvi Calcio 2 - 1
Abruzzo B 4 Paglieta Tiburfuoco A.C. 2 - 1
Abruzzo B 4 Pineto Calcio Real Ortona 3 - 1
Abruzzo B 4 Porto Casalincontrada 0 - 0
Abruzzo B 4 S.Salvo Moscufo 2 - 1
Abruzzo B 4 Vestina Perano 0 - 2
Abruzzo B 5 Casalincontrada Vestina 2 - 0
Abruzzo B 5 Moscufo Pineto Calcio 0 - 2
Abruzzo B 5 Pakundo A.Flac. Folg.Sambuceto 1 - 1
Abruzzo B 5 Perano Lauretum 2 - 2
Abruzzo B 5 Pianella Castelfrentano 0 - 0
Abruzzo B 5 Real Ortona Paglieta 1 - 2
Abruzzo B 5 Silvi Calcio S.Salvo 3 - 1
Abruzzo B 5 Tiburfuoco A.C. Adriano Flacco 4 - 1
Abruzzo B 5 Virtus Cupello Porto 2 - 1
Abruzzo B 6 Adriano Flacco Real Ortona 0 - 1
Abruzzo B 6 Castelfrentano Pakundo A.Flac. 1 - 0
Abruzzo B 6 Folg.Sambuceto Tiburfuoco A.C. 0 - 0
Abruzzo B 6 Lauretum Casalincontrada 3 - 2
Abruzzo B 6 Paglieta Pineto Calcio 0 - 0
Abruzzo B 6 Porto Pianella 1 - 0
Abruzzo B 6 S.Salvo Perano 2 - 1
Abruzzo B 6 Silvi Calcio Moscufo 2 - 0
Abruzzo B 6 Vestina Virtus Cupello 1 - 0
Abruzzo B 7 Casalincontrada S.Salvo 0 - 1
Abruzzo B 7 Moscufo Paglieta 1 - 1
Abruzzo B 7 Pakundo A.Flac. Porto 3 - 1
Abruzzo B 7 Perano Silvi Calcio 0 - 1
Abruzzo B 7 Pianella Vestina 0 - 0
Abruzzo B 7 Pineto Calcio Adriano Flacco 1 - 0
Abruzzo B 7 Real Ortona Folg.Sambuceto 1 - 3
Abruzzo B 7 Tiburfuoco A.C. Castelfrentano 1 - 2
Abruzzo B 7 Virtus Cupello Lauretum 0 - 3
Abruzzo B 8 Adriano Flacco Paglieta 1 - 4
Abruzzo B 8 Castelfrentano Real Ortona 1 - 0
Abruzzo B 8 Folg.Sambuceto Pineto Calcio 0 - 2
Abruzzo B 8 Lauretum Pianella 1 - 2
Abruzzo B 8 Perano Moscufo 1 - 2
Abruzzo B 8 Porto Tiburfuoco A.C. 1 - 1
Abruzzo B 8 S.Salvo Virtus Cupello 0 - 0
Abruzzo B 8 Silvi Calcio Casalincontrada 3 - 2
Abruzzo B 8 Vestina Pakundo A.Flac. 0 - 1
Abruzzo B 9 Casalincontrada Perano 3 - 1
Abruzzo B 9 Moscufo Adriano Flacco 1 - 1
Abruzzo B 9 Paglieta Folg.Sambuceto 2 - 0
Abruzzo B 9 Pakundo A.Flac. Lauretum 1 - 0
Abruzzo B 9 Pianella S.Salvo 2 - 2
Abruzzo B 9 Pineto Calcio Castelfrentano 3 - 0
Abruzzo B 9 Real Ortona Porto 2 - 2
Abruzzo B 9 Tiburfuoco A.C. Vestina 2 - 1
Abruzzo B 9 Virtus Cupello Silvi Calcio 0 - 1
Abruzzo B 10 Casalincontrada Moscufo 1 - 1
Abruzzo B 10 Castelfrentano Paglieta 0 - 0
Abruzzo B 10 Folg.Sambuceto Adriano Flacco 1 - 0
Abruzzo B 10 Lauretum Tiburfuoco A.C. 3 - 0
Abruzzo B 10 Perano Virtus Cupello 3 - 2
Abruzzo B 10 Porto Pineto Calcio 0 - 2
Abruzzo B 10 S.Salvo Pakundo A.Flac. 2 - 2
Abruzzo B 10 Silvi Calcio Pianella 1 - 1
Abruzzo B 10 Vestina Real Ortona 0 - 0
Abruzzo B 11 Adriano Flacco Castelfrentano 0 - 2
Abruzzo B 11 Moscufo Folg.Sambuceto 1 - 2
Abruzzo B 11 Paglieta Porto 1 - 2
Abruzzo B 11 Pakundo A.Flac. Silvi Calcio 1 - 0
Abruzzo B 11 Pianella Perano 2 - 1
Abruzzo B 11 Pineto Calcio Vestina 2 - 0
Abruzzo B 11 Real Ortona Lauretum 2 - 2
Abruzzo B 11 Tiburfuoco A.C. S.Salvo 5 - 1
Abruzzo B 11 Virtus Cupello Casalincontrada 0 - 2
Abruzzo B 12 Casalincontrada Pianella 1 - 0
Abruzzo B 12 Castelfrentano Folg.Sambuceto 2 - 1
Abruzzo B 12 Lauretum Pineto Calcio 1 - 2
Abruzzo B 12 Perano Pakundo A.Flac. 2 - 1
Abruzzo B 12 Porto Adriano Flacco 2 - 2
Abruzzo B 12 S.Salvo Real Ortona 1 - 0
Abruzzo B 12 Silvi Calcio Tiburfuoco A.C. 3 - 0
Abruzzo B 12 Vestina Paglieta 2 - 1
Abruzzo B 12 Virtus Cupello Moscufo 2 - 0
Abruzzo B 13 Adriano Flacco Vestina 1 - 1
Abruzzo B 13 Folg.Sambuceto Porto 1 - 0
Abruzzo B 13 Moscufo Castelfrentano 0 - 2
Abruzzo B 13 Paglieta Lauretum 1 - 0
Abruzzo B 13 Pakundo A.Flac. Casalincontrada 1 - 0
Abruzzo B 13 Pianella Virtus Cupello 5 - 1
Abruzzo B 13 Pineto Calcio S.Salvo 1 - 0
Abruzzo B 13 Real Ortona Silvi Calcio 2 - 3
Abruzzo B 13 Tiburfuoco A.C. Perano 2 - 1
Abruzzo B 14 Casalincontrada Tiburfuoco A.C. 3 - 0
Abruzzo B 14 Lauretum Adriano Flacco 1 - 0
Abruzzo B 14 Perano Real Ortona 4 - 0
Abruzzo B 14 Pianella Moscufo 1 - 0
Abruzzo B 14 Porto Castelfrentano 2 - 1
Abruzzo B 14 S.Salvo Paglieta 3 - 0
Abruzzo B 14 Silvi Calcio Pineto Calcio 0 - 1
Abruzzo B 14 Vestina Folg.Sambuceto 0 - 2
Abruzzo B 14 Virtus Cupello Pakundo A.Flac. 2 - 2
Abruzzo B 15 Adriano Flacco S.Salvo 0 - 0
Abruzzo B 15 Castelfrentano Vestina 1 - 0
Abruzzo B 15 Folg.Sambuceto Lauretum 0 - 0
Abruzzo B 15 Moscufo Porto 1 - 0
Abruzzo B 15 Paglieta Silvi Calcio 2 - 1
Abruzzo B 15 Pakundo A.Flac. Pianella 0 - 0
Abruzzo B 15 Pineto Calcio Perano 1 - 0
Abruzzo B 15 Real Ortona Casalincontrada 1 - 3
Abruzzo B 15 Tiburfuoco A.C. Virtus Cupello 0 - 1
Abruzzo B 16 Casalincontrada Pineto Calcio 2 - 0
Abruzzo B 16 Lauretum Castelfrentano 3 - 1
Abruzzo B 16 Pakundo A.Flac. Moscufo 2 - 0
Abruzzo B 16 Perano Paglieta 3 - 2
Abruzzo B 16 Pianella Tiburfuoco A.C. 1 - 1
Abruzzo B 16 S.Salvo Folg.Sambuceto 2 - 1
Abruzzo B 16 Silvi Calcio Adriano Flacco 2 - 1
Abruzzo B 16 Vestina Porto 2 - 3
Abruzzo B 16 Virtus Cupello Real Ortona 6 - 2
Abruzzo B 17 Adriano Flacco Perano 0 - 2
Abruzzo B 17 Castelfrentano S.Salvo 0 - 4
Abruzzo B 17 Folg.Sambuceto Silvi Calcio 1 - 0
Abruzzo B 17 Moscufo Vestina 0 - 1
Abruzzo B 17 Paglieta Casalincontrada 2 - 3
Abruzzo B 17 Pineto Calcio Virtus Cupello 0 - 0
Abruzzo B 17 Porto Lauretum 4 - 3
Abruzzo B 17 Real Ortona Pianella 1 - 0
Abruzzo B 17 Tiburfuoco A.C. Pakundo A.Flac. 1 - 1
Abruzzo B 18 Adriano Flacco Casalincontrada 0 - 0
Abruzzo B 18 Castelfrentano Silvi Calcio 1 - 1
Abruzzo B 18 Folg.Sambuceto Perano 0 - 0
Abruzzo B 18 Moscufo Tiburfuoco A.C. 3 - 2
Abruzzo B 18 Paglieta Virtus Cupello 1 - 0
Abruzzo B 18 Pineto Calcio Pianella 2 - 1
Abruzzo B 18 Porto S.Salvo 3 - 1
Abruzzo B 18 Real Ortona Pakundo A.Flac. 0 - 0
Abruzzo B 18 Vestina Lauretum 0 - 3
Abruzzo B 19 Casalincontrada Folg.Sambuceto 4 - 3
Abruzzo B 19 Lauretum Moscufo 2 - 0
Abruzzo B 19 Pakundo A.Flac. Pineto Calcio 0 - 3
Abruzzo B 19 Perano Castelfrentano 1 - 0
Abruzzo B 19 Pianella Paglieta 4 - 2
Abruzzo B 19 S.Salvo Vestina 2 - 1
Abruzzo B 19 Silvi Calcio Porto 1 - 0
Abruzzo B 19 Tiburfuoco A.C. Real Ortona 2 - 1
Abruzzo B 19 Virtus Cupello Adriano Flacco 1 - 2
Abruzzo B 20 Adriano Flacco Pianella 1 - 1
Abruzzo B 20 Castelfrentano Casalincontrada 0 - 0
Abruzzo B 20 Folg.Sambuceto Virtus Cupello 1 - 0
Abruzzo B 20 Lauretum S.Salvo 3 - 1
Abruzzo B 20 Paglieta Pakundo A.Flac. 0 - 3
Abruzzo B 20 Pineto Calcio Tiburfuoco A.C. 1 - 0
Abruzzo B 20 Porto Perano 1 - 3
Abruzzo B 20 Real Ortona Moscufo 2 - 3
Abruzzo B 20 Vestina Silvi Calcio 1 - 0
Abruzzo B 21 Casalincontrada Porto 2 - 2
Abruzzo B 21 Moscufo S.Salvo 0 - 2
Abruzzo B 21 Pakundo A.Flac. Adriano Flacco 4 - 2
Abruzzo B 21 Perano Vestina 3 - 0
Abruzzo B 21 Pianella Folg.Sambuceto 2 - 1
Abruzzo B 21 Real Ortona Pineto Calcio 0 - 1
Abruzzo B 21 Silvi Calcio Lauretum 0 - 1
Abruzzo B 21 Tiburfuoco A.C. Paglieta 0 - 0
Abruzzo B 21 Virtus Cupello Castelfrentano 1 - 1
Abruzzo B 22 Adriano Flacco Tiburfuoco A.C. 1 - 0
Abruzzo B 22 Castelfrentano Pianella 2 - 1
Abruzzo B 22 Folg.Sambuceto Pakundo A.Flac. 2 - 0
Abruzzo B 22 Lauretum Perano 3 - 1
Abruzzo B 22 Paglieta Real Ortona 1 - 2
Abruzzo B 22 Pineto Calcio Moscufo 1 - 0
Abruzzo B 22 Porto Virtus Cupello 0 - 1
Abruzzo B 22 S.Salvo Silvi Calcio 1 - 0
Abruzzo B 22 Vestina Casalincontrada 1 - 2
Basilicata A 1 2000 Policoro Moliterno 1 - 0
Basilicata A 1 Atl.Marconia Miglionico 1 - 1
Basilicata A 1 Balvano Sirino Mercure 1 - 0
Basilicata A 1 Bella Calcio C.S.Pisticci 1 - 5
Basilicata A 1 Futura Potenza Grottole 0 - 1
Basilicata A 1 Project Matera Latronico T. 3 - 1
Basilicata A 1 S.Arcangiolese Satriano 0 - 0
Basilicata A 1 Viggiano Vitalba 3 - 3
Basilicata A 2 C.S.Pisticci Atl.Marconia 3 - 2
Basilicata A 2 Grottole 2000 Policoro 1 - 1
Basilicata A 2 Latronico T. Balvano 1 - 1
Basilicata A 2 Miglionico Viggiano 0 - 0
Basilicata A 2 Moliterno Bella Calcio 0 - 1
Basilicata A 2 Satriano Project Matera 1 - 4
Basilicata A 2 Sirino Mercure Futura Potenza 1 - 0
Basilicata A 2 Vitalba S.Arcangiolese 2 - 0
Basilicata A 3 2000 Policoro Sirino Mercure 4 - 0
Basilicata A 3 Balvano Satriano 3 - 0
Basilicata A 3 Bella Calcio Grottole 0 - 1
Basilicata A 3 C.S.Pisticci Moliterno 5 - 0
Basilicata A 3 Futura Potenza Latronico T. 0 - 0
Basilicata A 3 Project Matera Vitalba 3 - 0
Basilicata A 3 S.Arcangiolese Miglionico 1 - 2
Basilicata A 3 Viggiano Atl.Marconia 2 - 0
Basilicata A 4 Atl.Marconia S.Arcangiolese 1 - 0
Basilicata A 4 Grottole Moliterno 1 - 1
Basilicata A 4 Latronico T. 2000 Policoro 1 - 2
Basilicata A 4 Miglionico Project Matera 1 - 2
Basilicata A 4 Satriano Futura Potenza 2 - 1
Basilicata A 4 Sirino Mercure Bella Calcio 0 - 4
Basilicata A 4 Viggiano C.S.Pisticci 1 - 2
Basilicata A 4 Vitalba Balvano 0 - 4
Basilicata A 5 2000 Policoro Satriano 1 - 0
Basilicata A 5 Balvano Miglionico 1 - 0
Basilicata A 5 Bella Calcio Latronico T. 1 - 1
Basilicata A 5 C.S.Pisticci Grottole 5 - 1
Basilicata A 5 Futura Potenza Vitalba 0 - 1
Basilicata A 5 Moliterno Sirino Mercure 1 - 0
Basilicata A 5 Project Matera Atl.Marconia 2 - 1
Basilicata A 5 S.Arcangiolese Viggiano 1 - 2
Basilicata A 6 Atl.Marconia Balvano 1 - 1
Basilicata A 6 Latronico T. Moliterno 3 - 2
Basilicata A 6 Miglionico Futura Potenza 1 - 1
Basilicata A 6 S.Arcangiolese C.S.Pisticci 0 - 5
Basilicata A 6 Satriano Bella Calcio 0 - 0
Basilicata A 6 Sirino Mercure Grottole 1 - 3
Basilicata A 6 Viggiano Project Matera 0 - 0
Basilicata A 6 Vitalba 2000 Policoro 0 - 2
Basilicata A 7 2000 Policoro Miglionico 0 - 0
Basilicata A 7 Balvano Viggiano 1 - 2
Basilicata A 7 Bella Calcio Vitalba 2 - 0
Basilicata A 7 C.S.Pisticci Sirino Mercure 3 - 0
Basilicata A 7 Futura Potenza Atl.Marconia 2 - 1
Basilicata A 7 Grottole Latronico T. 0 - 1
Basilicata A 7 Moliterno Satriano 0 - 0
Basilicata A 7 Project Matera S.Arcangiolese 2 - 2
Basilicata A 8 Atl.Marconia 2000 Policoro 0 - 0
Basilicata A 8 Latronico T. Sirino Mercure 1 - 1
Basilicata A 8 Miglionico Bella Calcio 0 - 0
Basilicata A 8 Project Matera C.S.Pisticci 2 - 3
Basilicata A 8 S.Arcangiolese Balvano 1 - 1
Basilicata A 8 Satriano Grottole 2 - 1
Basilicata A 8 Viggiano Futura Potenza 2 - 0
Basilicata A 8 Vitalba Moliterno 0 - 0
Basilicata A 9 2000 Policoro Viggiano 0 - 0
Basilicata A 9 Balvano Project Matera 5 - 3
Basilicata A 9 Bella Calcio Atl.Marconia 0 - 0
Basilicata A 9 C.S.Pisticci Latronico T. 1 - 0
Basilicata A 9 Futura Potenza S.Arcangiolese 1 - 1
Basilicata A 9 Grottole Vitalba 2 - 2
Basilicata A 9 Moliterno Miglionico 1 - 1
Basilicata A 9 Sirino Mercure Satriano 1 - 0
Basilicata A 10 Atl.Marconia Moliterno 3 - 1
Basilicata A 10 Balvano C.S.Pisticci 1 - 0
Basilicata A 10 Miglionico Grottole 4 - 0
Basilicata A 10 Project Matera Futura Potenza 2 - 2
Basilicata A 10 S.Arcangiolese 2000 Policoro 0 - 3
Basilicata A 10 Satriano Latronico T. 2 - 0
Basilicata A 10 Viggiano Bella Calcio 2 - 0
Basilicata A 10 Vitalba Sirino Mercure 2 - 1
Basilicata A 11 2000 Policoro Project Matera 3 - 0
Basilicata A 11 Bella Calcio S.Arcangiolese 1 - 1
Basilicata A 11 C.S.Pisticci Satriano 4 - 0
Basilicata A 11 Futura Potenza Balvano 0 - 0
Basilicata A 11 Grottole Atl.Marconia 2 - 2
Basilicata A 11 Latronico T. Vitalba 5 - 1
Basilicata A 11 Moliterno Viggiano 1 - 0
Basilicata A 11 Sirino Mercure Miglionico 1 - 2
Basilicata A 12 Atl.Marconia Sirino Mercure 2 - 2
Basilicata A 12 Balvano 2000 Policoro 3 - 3
Basilicata A 12 Futura Potenza C.S.Pisticci 0 - 3
Basilicata A 12 Miglionico Latronico T. 1 - 1
Basilicata A 12 Project Matera Bella Calcio 0 - 0
Basilicata A 12 S.Arcangiolese Moliterno 0 - 0
Basilicata A 12 Viggiano Grottole 1 - 1
Basilicata A 12 Vitalba Satriano 1 - 1
Basilicata A 13 2000 Policoro Futura Potenza 1 - 1
Basilicata A 13 Bella Calcio Balvano 0 - 1
Basilicata A 13 C.S.Pisticci Vitalba 2 - 0
Basilicata A 13 Grottole S.Arcangiolese 1 - 1
Basilicata A 13 Latronico T. Atl.Marconia 1 - 1
Basilicata A 13 Moliterno Project Matera 1 - 0
Basilicata A 13 Satriano Miglionico 1 - 1
Basilicata A 13 Sirino Mercure Viggiano 0 - 2
Basilicata A 14 2000 Policoro C.S.Pisticci 1 - 0
Basilicata A 14 Atl.Marconia Satriano 3 - 0
Basilicata A 14 Balvano Moliterno 3 - 1
Basilicata A 14 Futura Potenza Bella Calcio 1 - 0
Basilicata A 14 Miglionico Vitalba 1 - 2
Basilicata A 14 Project Matera Grottole 0 - 0
Basilicata A 14 S.Arcangiolese Sirino Mercure 2 - 1
Basilicata A 14 Viggiano Latronico T. 1 - 0
Basilicata A 15 Bella Calcio 2000 Policoro 2 - 0
Basilicata A 15 C.S.Pisticci Miglionico 4 - 2
Basilicata A 15 Grottole Balvano 2 - 0
Basilicata A 15 Latronico T. S.Arcangiolese 2 - 2
Basilicata A 15 Moliterno Futura Potenza 2 - 1
Basilicata A 15 Satriano Viggiano 1 - 1
Basilicata A 15 Sirino Mercure Project Matera 0 - 1
Basilicata A 15 Vitalba Atl.Marconia 3 - 0
Basilicata A 16 C.S.Pisticci Bella Calcio 2 - 0
Basilicata A 16 Grottole Futura Potenza 1 - 0
Basilicata A 16 Latronico T. Project Matera 1 - 2
Basilicata A 16 Miglionico Atl.Marconia 1 - 1
Basilicata A 16 Moliterno 2000 Policoro 0 - 1
Basilicata A 16 Satriano S.Arcangiolese 0 - 0
Basilicata A 16 Sirino Mercure Balvano 0 - 2
Basilicata A 16 Vitalba Viggiano 1 - 1
Basilicata A 17 2000 Policoro Grottole 3 - 0
Basilicata A 17 Atl.Marconia C.S.Pisticci 1 - 3
Basilicata A 17 Balvano Latronico T. 2 - 1
Basilicata A 17 Bella Calcio Moliterno 0 - 0
Basilicata A 17 Futura Potenza Sirino Mercure 3 - 0
Basilicata A 17 Project Matera Satriano 0 - 1
Basilicata A 17 S.Arcangiolese Vitalba 2 - 0
Basilicata A 17 Viggiano Miglionico 1 - 0
Basilicata A 18 Atl.Marconia Viggiano 0 - 1
Basilicata A 18 Grottole Bella Calcio 1 - 0
Basilicata A 18 Latronico T. Futura Potenza 2 - 0
Basilicata A 18 Miglionico S.Arcangiolese 0 - 0
Basilicata A 18 Moliterno C.S.Pisticci 0 - 1
Basilicata A 18 Satriano Balvano 1 - 1
Basilicata A 18 Sirino Mercure 2000 Policoro 0 - 2
Basilicata A 18 Vitalba Project Matera 1 - 1
Basilicata A 19 2000 Policoro Latronico T. 4 - 0
Basilicata A 19 Balvano Vitalba 1 - 0
Basilicata A 19 Bella Calcio Sirino Mercure 3 - 1
Basilicata A 19 C.S.Pisticci Viggiano 1 - 0
Basilicata A 19 Futura Potenza Satriano 0 - 1
Basilicata A 19 Moliterno Grottole 0 - 0
Basilicata A 19 Project Matera Miglionico 2 - 0
Basilicata A 19 S.Arcangiolese Atl.Marconia 1 - 0
Calabria A 1 Comp.Amantea Colosimi 2 - 1
Calabria A 1 Fuscaldo C.Montalto U. 1 - 2
Calabria A 1 Luzzese C. Raff.Nicastro 1 - 0
Calabria A 1 Mirto Crosia Silana 2 - 2
Calabria A 1 Promo Sport C. La Sp.Cariatese 0 - 0
Calabria A 1 Rossano Schiavonea 3 - 0
Calabria A 1 Soverato Simeri Crichi 4 - 0
Calabria A 1 Tiriolo Mart. Is.Capo Rizzuto 1 - 1
Calabria A 2 C.Montalto U. Mirto Crosia 0 - 0
Calabria A 2 Colosimi Luzzese C. 0 - 1
Calabria A 2 Is.Capo Rizzuto Comp.Amantea 1 - 0
Calabria A 2 La Sp.Cariatese Rossano 1 - 1
Calabria A 2 Raff.Nicastro Fuscaldo 2 - 0
Calabria A 2 Schiavonea Soverato 1 - 2
Calabria A 2 Silana Promo Sport C. 2 - 5
Calabria A 2 Simeri Crichi Tiriolo Mart. 2 - 2
Calabria A 3 Colosimi Raff.Nicastro 0 - 0
Calabria A 3 Comp.Amantea Simeri Crichi 0 - 0
Calabria A 3 Luzzese C. Is.Capo Rizzuto 3 - 0
Calabria A 3 Mirto Crosia Fuscaldo 3 - 3
Calabria A 3 Promo Sport C. C.Montalto U. 1 - 0
Calabria A 3 Rossano Silana 2 - 1
Calabria A 3 Soverato La Sp.Cariatese 1 - 0
Calabria A 3 Tiriolo Mart. Schiavonea 0 - 0
Calabria A 4 C.Montalto U. Rossano 0 - 0
Calabria A 4 Fuscaldo Promo Sport C. 1 - 3
Calabria A 4 Is.Capo Rizzuto Colosimi 1 - 0
Calabria A 4 La Sp.Cariatese Tiriolo Mart. 2 - 3
Calabria A 4 Raff.Nicastro Mirto Crosia 1 - 0
Calabria A 4 Schiavonea Comp.Amantea 3 - 2
Calabria A 4 Silana Soverato 2 - 2
Calabria A 4 Simeri Crichi Luzzese C. 0 - 1
Calabria A 5 Colosimi Simeri Crichi 2 - 1
Calabria A 5 Comp.Amantea La Sp.Cariatese 3 - 0
Calabria A 5 Is.Capo Rizzuto Raff.Nicastro 0 - 2
Calabria A 5 Luzzese C. Schiavonea 2 - 0
Calabria A 5 Promo Sport C. Mirto Crosia 0 - 0
Calabria A 5 Rossano Fuscaldo 3 - 1
Calabria A 5 Soverato C.Montalto U. 2 - 0
Calabria A 5 Tiriolo Mart. Silana 1 - 0
Calabria A 6 C.Montalto U. Tiriolo Mart. 0 - 0
Calabria A 6 Fuscaldo Soverato 2 - 1
Calabria A 6 La Sp.Cariatese Luzzese C. 1 - 2
Calabria A 6 Mirto Crosia Rossano 0 - 1
Calabria A 6 Raff.Nicastro Promo Sport C. 0 - 0
Calabria A 6 Schiavonea Colosimi 1 - 0
Calabria A 6 Silana Comp.Amantea 2 - 2
Calabria A 6 Simeri Crichi Is.Capo Rizzuto 0 - 5
Calabria A 7 Colosimi La Sp.Cariatese 2 - 0
Calabria A 7 Comp.Amantea C.Montalto U. 1 - 0
Calabria A 7 Is.Capo Rizzuto Schiavonea 1 - 1
Calabria A 7 Luzzese C. Silana 1 - 0
Calabria A 7 Rossano Promo Sport C. 2 - 1
Calabria A 7 Simeri Crichi Raff.Nicastro 0 - 0
Calabria A 7 Soverato Mirto Crosia 0 - 0
Calabria A 7 Tiriolo Mart. Fuscaldo 1 - 0
Calabria A 8 C.Montalto U. Luzzese C. 3 - 0 *
Calabria A 8 Fuscaldo Comp.Amantea 1 - 3
Calabria A 8 La Sp.Cariatese Is.Capo Rizzuto 1 - 0
Calabria A 8 Mirto Crosia Tiriolo Mart. 2 - 0
Calabria A 8 Promo Sport C. Soverato 1 - 0
Calabria A 8 Raff.Nicastro Rossano 0 - 1
Calabria A 8 Schiavonea Simeri Crichi 6 - 2
Calabria A 8 Silana Colosimi 0 - 0
Calabria A 9 Colosimi C.Montalto U. 1 - 3
Calabria A 9 Comp.Amantea Mirto Crosia 3 - 1
Calabria A 9 Is.Capo Rizzuto Silana 1 - 0
Calabria A 9 Luzzese C. Fuscaldo 2 - 2
Calabria A 9 Schiavonea Raff.Nicastro 1 - 0
Calabria A 9 Simeri Crichi La Sp.Cariatese 0 - 1
Calabria A 9 Soverato Rossano 0 - 1
Calabria A 9 Tiriolo Mart. Promo Sport C. 2 - 3
Calabria A 10 C.Montalto U. Is.Capo Rizzuto 2 - 1
Calabria A 10 Fuscaldo Colosimi 2 - 1
Calabria A 10 La Sp.Cariatese Schiavonea 1 - 1
Calabria A 10 Mirto Crosia Luzzese C. 2 - 2
Calabria A 10 Promo Sport C. Comp.Amantea 0 - 4
Calabria A 10 Raff.Nicastro Soverato 0 - 2
Calabria A 10 Rossano Tiriolo Mart. 0 - 0
Calabria A 10 Silana Simeri Crichi 0 - 2
Calabria A 11 Colosimi Mirto Crosia 1 - 0
Calabria A 11 Comp.Amantea Rossano 1 - 1
Calabria A 11 Is.Capo Rizzuto Fuscaldo 4 - 2
Calabria A 11 La Sp.Cariatese Raff.Nicastro 2 - 1
Calabria A 11 Luzzese C. Promo Sport C. 2 - 2
Calabria A 11 Schiavonea Silana 4 - 0
Calabria A 11 Simeri Crichi C.Montalto U. 1 - 4
Calabria A 11 Tiriolo Mart. Soverato 1 - 0
Calabria A 12 C.Montalto U. Schiavonea 2 - 1
Calabria A 12 Fuscaldo Simeri Crichi 4 - 1
Calabria A 12 Mirto Crosia Is.Capo Rizzuto 2 - 1
Calabria A 12 Promo Sport C. Colosimi 3 - 0
Calabria A 12 Raff.Nicastro Tiriolo Mart. 1 - 0
Calabria A 12 Rossano Luzzese C. 1 - 0
Calabria A 12 Silana La Sp.Cariatese 0 - 2
Calabria A 12 Soverato Comp.Amantea 0 - 2
Calabria A 13 Colosimi Rossano 0 - 4
Calabria A 13 Comp.Amantea Tiriolo Mart. 3 - 1
Calabria A 13 Is.Capo Rizzuto Promo Sport C. 1 - 0
Calabria A 13 La Sp.Cariatese C.Montalto U. 1 - 1
Calabria A 13 Luzzese C. Soverato 1 - 0
Calabria A 13 Schiavonea Fuscaldo 2 - 2
Calabria A 13 Silana Raff.Nicastro 2 - 4
Calabria A 13 Simeri Crichi Mirto Crosia 1 - 5
Calabria A 14 C.Montalto U. Silana 4 - 0
Calabria A 14 Comp.Amantea Raff.Nicastro 1 - 0
Calabria A 14 Fuscaldo La Sp.Cariatese 2 - 1
Calabria A 14 Mirto Crosia Schiavonea 2 - 1
Calabria A 14 Promo Sport C. Simeri Crichi 3 - 0
Calabria A 14 Rossano Is.Capo Rizzuto 4 - 3
Calabria A 14 Soverato Colosimi 1 - 0
Calabria A 14 Tiriolo Mart. Luzzese C. 1 - 1
Calabria A 15 Colosimi Tiriolo Mart. 1 - 2
Calabria A 15 Is.Capo Rizzuto Soverato 2 - 2
Calabria A 15 La Sp.Cariatese Mirto Crosia 2 - 1
Calabria A 15 Luzzese C. Comp.Amantea 3 - 3
Calabria A 15 Raff.Nicastro C.Montalto U. 0 - 1
Calabria A 15 Schiavonea Promo Sport C. 1 - 1
Calabria A 15 Silana Fuscaldo 3 - 1
Calabria A 15 Simeri Crichi Rossano 0 - 5
Calabria A 16 C.Montalto U. Fuscaldo 2 - 1
Calabria A 16 Colosimi Comp.Amantea 1 - 3
Calabria A 16 Is.Capo Rizzuto Tiriolo Mart. 3 - 0
Calabria A 16 La Sp.Cariatese Promo Sport C. 0 - 0
Calabria A 16 Raff.Nicastro Luzzese C. 1 - 2
Calabria A 16 Schiavonea Rossano 0 - 1
Calabria A 16 Silana Mirto Crosia 1 - 0
Calabria A 16 Simeri Crichi Soverato 0 - 1
Calabria A 17 Comp.Amantea Is.Capo Rizzuto 1 - 0
Calabria A 17 Fuscaldo Raff.Nicastro 3 - 0
Calabria A 17 Luzzese C. Colosimi 1 - 0
Calabria A 17 Mirto Crosia C.Montalto U. 0 - 1
Calabria A 17 Promo Sport C. Silana 5 - 0
Calabria A 17 Rossano La Sp.Cariatese 3 - 0
Calabria A 17 Soverato Schiavonea 0 - 0
Calabria A 17 Tiriolo Mart. Simeri Crichi 7 - 0
Calabria A 18 C.Montalto U. Promo Sport C. 2 - 2
Calabria A 18 Fuscaldo Mirto Crosia 3 - 5
Calabria A 18 Is.Capo Rizzuto Luzzese C. 1 - 1
Calabria A 18 La Sp.Cariatese Soverato 2 - 1
Calabria A 18 Raff.Nicastro Colosimi 1 - 0
Calabria A 18 Schiavonea Tiriolo Mart. 0 - 0
Calabria A 18 Silana Rossano 1 - 1
Calabria A 18 Simeri Crichi Comp.Amantea 0 - 5
Calabria A 19 Colosimi Is.Capo Rizzuto 1 - 1
Calabria A 19 Comp.Amantea Schiavonea 1 - 1
Calabria A 19 Luzzese C. Simeri Crichi 6 - 0
Calabria A 19 Mirto Crosia Raff.Nicastro 1 - 1
Calabria A 19 Promo Sport C. Fuscaldo 3 - 1
Calabria A 19 Rossano C.Montalto U. 0 - 2
Calabria A 19 Soverato Silana 1 - 0
Calabria A 19 Tiriolo Mart. La Sp.Cariatese 3 - 1
Calabria A 20 C.Montalto U. Soverato 2 - 0
Calabria A 20 Fuscaldo Rossano 1 - 4
Calabria A 20 La Sp.Cariatese Comp.Amantea 3 - 3
Calabria A 20 Mirto Crosia Promo Sport C. 3 - 2
Calabria A 20 Raff.Nicastro Is.Capo Rizzuto 2 - 1
Calabria A 20 Schiavonea Luzzese C. 0 - 1
Calabria A 20 Silana Tiriolo Mart. 2 - 2
Calabria A 20 Simeri Crichi Colosimi 0 - 1
Calabria B 1 Bagnarese Guardavalle 1 - 0
Calabria B 1 Bocale Calcio Locri 2 - 2
Calabria B 1 Brancaleone Compr.Lazzaro 2 - 1
Calabria B 1 Eufemiese Melitese 3 - 1
Calabria B 1 Marina Gioiosa Reggiosud 3 - 0
Calabria B 1 Melicucchese N.va Gioiese 0 - 0
Calabria B 1 Palmese Africo 1 - 1
Calabria B 1 Serrese Roccella 0 - 3 *
Calabria B 2 Africo Melicucchese 2 - 0
Calabria B 2 Compr.Lazzaro Bocale Calcio 0 - 1
Calabria B 2 Guardavalle Eufemiese 0 - 0
Calabria B 2 Locri Serrese 1 - 1
Calabria B 2 Melitese Marina Gioiosa 1 - 2
Calabria B 2 N.va Gioiese Brancaleone 2 - 0
Calabria B 2 Reggiosud Palmese 1 - 2
Calabria B 2 Roccella Bagnarese 0 - 1
Calabria B 3 Africo N.va Gioiese 2 - 0
Calabria B 3 Bagnarese Locri 6 - 1
Calabria B 3 Bocale Calcio Brancaleone 1 - 1
Calabria B 3 Eufemiese Roccella 0 - 1
Calabria B 3 Marina Gioiosa Guardavalle 2 - 2
Calabria B 3 Melicucchese Reggiosud 5 - 0
Calabria B 3 Palmese Melitese 0 - 0
Calabria B 3 Serrese Compr.Lazzaro 2 - 1
Calabria B 4 Brancaleone Serrese 2 - 0
Calabria B 4 Compr.Lazzaro Bagnarese 3 - 2
Calabria B 4 Guardavalle Palmese 0 - 0
Calabria B 4 Locri Eufemiese 2 - 1
Calabria B 4 Melitese Melicucchese 1 - 1
Calabria B 4 N.va Gioiese Bocale Calcio 1 - 0
Calabria B 4 Reggiosud Africo 0 - 0
Calabria B 4 Roccella Marina Gioiosa 2 - 0
Calabria B 5 Africo Melitese 0 - 1
Calabria B 5 Bagnarese Brancaleone 0 - 0
Calabria B 5 Eufemiese Compr.Lazzaro 1 - 0
Calabria B 5 Marina Gioiosa Locri 1 - 1
Calabria B 5 Melicucchese Guardavalle 2 - 1
Calabria B 5 Palmese Roccella 1 - 1
Calabria B 5 Reggiosud N.va Gioiese 1 - 1
Calabria B 5 Serrese Bocale Calcio 0 - 0
Calabria B 6 Bocale Calcio Bagnarese 2 - 0
Calabria B 6 Brancaleone Eufemiese 0 - 2
Calabria B 6 Compr.Lazzaro Marina Gioiosa 1 - 1
Calabria B 6 Guardavalle Africo 3 - 2
Calabria B 6 Locri Palmese 3 - 0
Calabria B 6 Melitese Reggiosud 1 - 0
Calabria B 6 N.va Gioiese Serrese 1 - 0
Calabria B 6 Roccella Melicucchese 2 - 0
Calabria B 7 Africo Roccella 0 - 0
Calabria B 7 Bagnarese Serrese 1 - 1
Calabria B 7 Eufemiese Bocale Calcio 2 - 0
Calabria B 7 Marina Gioiosa Brancaleone 0 - 0
Calabria B 7 Melicucchese Locri 1 - 2
Calabria B 7 Melitese N.va Gioiese 2 - 2
Calabria B 7 Palmese Compr.Lazzaro 1 - 0
Calabria B 7 Reggiosud Guardavalle 1 - 0
Calabria B 8 Bocale Calcio Marina Gioiosa 1 - 0
Calabria B 8 Brancaleone Palmese 1 - 1
Calabria B 8 Compr.Lazzaro Melicucchese 3 - 1
Calabria B 8 Guardavalle Melitese 2 - 1
Calabria B 8 Locri Africo 1 - 0
Calabria B 8 N.va Gioiese Bagnarese 2 - 1
Calabria B 8 Roccella Reggiosud 3 - 1
Calabria B 8 Serrese Eufemiese 1 - 0
Calabria B 9 Africo Compr.Lazzaro 3 - 1
Calabria B 9 Eufemiese Bagnarese 1 - 0
Calabria B 9 Guardavalle N.va Gioiese 1 - 1
Calabria B 9 Marina Gioiosa Serrese 1 - 0
Calabria B 9 Melicucchese Brancaleone 1 - 2
Calabria B 9 Melitese Roccella 0 - 0
Calabria B 9 Palmese Bocale Calcio 0 - 0
Calabria B 9 Reggiosud Locri 2 - 2
Calabria B 10 Bagnarese Marina Gioiosa 0 - 3 *
Calabria B 10 Bocale Calcio Melicucchese 3 - 2
Calabria B 10 Brancaleone Africo 2 - 1
Calabria B 10 Compr.Lazzaro Reggiosud 0 - 1
Calabria B 10 Locri Melitese 0 - 1
Calabria B 10 N.va Gioiese Eufemiese 1 - 1
Calabria B 10 Roccella Guardavalle 1 - 1
Calabria B 10 Serrese Palmese 2 - 0
Calabria B 11 Africo Bocale Calcio 1 - 0
Calabria B 11 Guardavalle Locri 0 - 0
Calabria B 11 Marina Gioiosa Eufemiese 0 - 0
Calabria B 11 Melicucchese Serrese 2 - 0
Calabria B 11 Melitese Compr.Lazzaro 2 - 2
Calabria B 11 Palmese Bagnarese 3 - 0
Calabria B 11 Reggiosud Brancaleone 2 - 0
Calabria B 11 Roccella N.va Gioiese 2 - 0
Calabria B 12 Bagnarese Melicucchese 3 - 3
Calabria B 12 Bocale Calcio Reggiosud 2 - 0
Calabria B 12 Brancaleone Melitese 1 - 0
Calabria B 12 Compr.Lazzaro Guardavalle 2 - 0
Calabria B 12 Eufemiese Palmese 1 - 3
Calabria B 12 Locri Roccella 0 - 0
Calabria B 12 N.va Gioiese Marina Gioiosa 1 - 0
Calabria B 12 Serrese Africo 2 - 1
Calabria B 13 Africo Bagnarese 1 - 0
Calabria B 13 Guardavalle Brancaleone 0 - 1
Calabria B 13 Locri N.va Gioiese 2 - 0
Calabria B 13 Melicucchese Eufemiese 0 - 1
Calabria B 13 Melitese Bocale Calcio 3 - 0
Calabria B 13 Palmese Marina Gioiosa 2 - 0
Calabria B 13 Reggiosud Serrese 1 - 0
Calabria B 13 Roccella Compr.Lazzaro 3 - 0
Calabria B 14 Bagnarese Reggiosud 1 - 1
Calabria B 14 Bocale Calcio Guardavalle 3 - 1
Calabria B 14 Brancaleone Roccella 2 - 1
Calabria B 14 Compr.Lazzaro Locri 0 - 0
Calabria B 14 Eufemiese Africo 3 - 0
Calabria B 14 Marina Gioiosa Melicucchese 1 - 2
Calabria B 14 Palmese N.va Gioiese 0 - 0
Calabria B 14 Serrese Melitese 2 - 1
Calabria B 15 Africo Marina Gioiosa 3 - 2
Calabria B 15 Guardavalle Serrese 0 - 0
Calabria B 15 Locri Brancaleone 1 - 0
Calabria B 15 Melicucchese Palmese 0 - 2
Calabria B 15 Melitese Bagnarese 2 - 1
Calabria B 15 N.va Gioiese Compr.Lazzaro 2 - 0
Calabria B 15 Reggiosud Eufemiese 1 - 0
Calabria B 15 Roccella Bocale Calcio 2 - 2
Calabria B 16 Africo Palmese 1 - 3
Calabria B 16 Compr.Lazzaro Brancaleone 1 - 1
Calabria B 16 Guardavalle Bagnarese 5 - 1
Calabria B 16 Locri Bocale Calcio 0 - 2
Calabria B 16 Melitese Eufemiese 3 - 0
Calabria B 16 N.va Gioiese Melicucchese 4 - 2
Calabria B 16 Reggiosud Marina Gioiosa 1 - 0
Calabria B 16 Roccella Serrese 2 - 0
Calabria B 17 Bagnarese Roccella 1 - 0
Calabria B 17 Bocale Calcio Compr.Lazzaro 1 - 1
Calabria B 17 Brancaleone N.va Gioiese 0 - 0
Calabria B 17 Eufemiese Guardavalle 2 - 1
Calabria B 17 Marina Gioiosa Melitese 1 - 0
Calabria B 17 Melicucchese Africo 2 - 1
Calabria B 17 Palmese Reggiosud 2 - 0
Calabria B 17 Serrese Locri 0 - 0
Calabria B 18 Brancaleone Bocale Calcio 4 - 2
Calabria B 18 Compr.Lazzaro Serrese 1 - 0
Calabria B 18 Guardavalle Marina Gioiosa 1 - 0
Calabria B 18 Locri Bagnarese 2 - 2
Calabria B 18 Melitese Palmese 1 - 0
Calabria B 18 N.va Gioiese Africo 2 - 0
Calabria B 18 Reggiosud Melicucchese 1 - 0
Calabria B 18 Roccella Eufemiese 1 - 0
Calabria B 19 Africo Reggiosud 1 - 0
Calabria B 19 Bagnarese Compr.Lazzaro 3 - 2
Calabria B 19 Bocale Calcio N.va Gioiese 2 - 0
Calabria B 19 Eufemiese Locri 3 - 2
Calabria B 19 Marina Gioiosa Roccella 0 - 1
Calabria B 19 Melicucchese Melitese 0 - 3 *
Calabria B 19 Palmese Guardavalle 3 - 2
Calabria B 19 Serrese Brancaleone 2 - 0
Calabria B 20 Bocale Calcio Serrese 3 - 1
Calabria B 20 Brancaleone Bagnarese 3 - 2
Calabria B 20 Compr.Lazzaro Eufemiese 1 - 1
Calabria B 20 Guardavalle Melicucchese 3 - 1
Calabria B 20 Locri Marina Gioiosa 1 - 0
Calabria B 20 Melitese Africo 4 - 2
Calabria B 20 N.va Gioiese Reggiosud 2 - 1
Calabria B 20 Roccella Palmese 1 - 1
Campania A 1 Albanova Real Bucciano 1 - 1
Campania A 1 Capys Real Al.Dra. 2 - 1
Campania A 1 Casapesenna Cimitile 4 - 1
Campania A 1 Cicciano Valente 1 - 1
Campania A 1 Palmese 78 Vitulazio 2 - 1
Campania A 1 Pignataro S.Vitaliano 1 - 2
Campania A 1 Saviano Pro Akery 1 - 4
Campania A 1 Tebor 2000 Villa Literno 1 - 1
Campania A 2 Cimitile Palmese 78 3 - 1
Campania A 2 Pro Akery Casapesenna 1 - 1
Campania A 2 Real Al.Dra. Tebor 2000 0 - 0
Campania A 2 Real Bucciano Cicciano 1 - 2
Campania A 2 S.Vitaliano Albanova 2 - 0
Campania A 2 Valente Capys 0 - 2
Campania A 2 Villa Literno Saviano 1 - 1
Campania A 2 Vitulazio Pignataro 0 - 0
Campania A 3 Albanova Vitulazio 0 - 0
Campania A 3 Capys Real Bucciano 4 - 3
Campania A 3 Cicciano S.Vitaliano 0 - 0
Campania A 3 Palmese 78 Casapesenna 1 - 1
Campania A 3 Pignataro Cimitile 2 - 1
Campania A 3 Saviano Real Al.Dra. 1 - 1
Campania A 3 Tebor 2000 Valente 3 - 1
Campania A 3 Villa Literno Pro Akery 4 - 1
Campania A 4 Casapesenna Pignataro 2 - 0
Campania A 4 Cimitile Albanova 3 - 2
Campania A 4 Pro Akery Palmese 78 1 - 1
Campania A 4 Real Al.Dra. Villa Literno 2 - 1
Campania A 4 Real Bucciano Tebor 2000 2 - 0
Campania A 4 S.Vitaliano Capys 1 - 1
Campania A 4 Valente Saviano 2 - 0
Campania A 4 Vitulazio Cicciano 2 - 0
Campania A 5 Albanova Casapesenna 4 - 1
Campania A 5 Capys Vitulazio 1 - 3
Campania A 5 Cicciano Cimitile 1 - 0
Campania A 5 Pignataro Palmese 78 2 - 2
Campania A 5 Real Al.Dra. Pro Akery 0 - 1
Campania A 5 Saviano Real Bucciano 4 - 0
Campania A 5 Tebor 2000 S.Vitaliano 3 - 1
Campania A 5 Villa Literno Valente 2 - 1
Campania A 6 Casapesenna Cicciano 6 - 2
Campania A 6 Cimitile Capys 1 - 0
Campania A 6 Palmese 78 Albanova 1 - 1
Campania A 6 Pro Akery Pignataro 1 - 1
Campania A 6 Real Bucciano Villa Literno 1 - 1
Campania A 6 S.Vitaliano Saviano 3 - 1
Campania A 6 Valente Real Al.Dra. 1 - 4
Campania A 6 Vitulazio Tebor 2000 2 - 6
Campania A 7 Albanova Pignataro 1 - 1
Campania A 7 Capys Casapesenna 0 - 1
Campania A 7 Cicciano Palmese 78 1 - 0
Campania A 7 Real Al.Dra. Real Bucciano 3 - 0
Campania A 7 Saviano Vitulazio 0 - 0
Campania A 7 Tebor 2000 Cimitile 5 - 2
Campania A 7 Valente Pro Akery 1 - 1
Campania A 7 Villa Literno S.Vitaliano 1 - 3
Campania A 8 Casapesenna Tebor 2000 2 - 1
Campania A 8 Cimitile Saviano 0 - 0
Campania A 8 Palmese 78 Capys 3 - 0
Campania A 8 Pignataro Cicciano 2 - 2
Campania A 8 Pro Akery Albanova 2 - 1
Campania A 8 Real Bucciano Valente 2 - 1
Campania A 8 S.Vitaliano Real Al.Dra. 3 - 1
Campania A 8 Vitulazio Villa Literno 1 - 0
Campania A 9 Capys Pignataro 2 - 3
Campania A 9 Cicciano Albanova 3 - 0
Campania A 9 Real Al.Dra. Vitulazio 0 - 0
Campania A 9 Real Bucciano Pro Akery 0 - 0
Campania A 9 Saviano Casapesenna 2 - 1
Campania A 9 Tebor 2000 Palmese 78 3 - 3
Campania A 9 Valente S.Vitaliano 0 - 4
Campania A 9 Villa Literno Cimitile 0 - 0
Campania A 10 Albanova Capys 1 - 1
Campania A 10 Casapesenna Villa Literno 0 - 0
Campania A 10 Cimitile Real Al.Dra. 2 - 1
Campania A 10 Palmese 78 Saviano 1 - 2
Campania A 10 Pignataro Tebor 2000 3 - 2
Campania A 10 Pro Akery Cicciano 0 - 1
Campania A 10 S.Vitaliano Real Bucciano 5 - 0
Campania A 10 Vitulazio Valente 1 - 2
Campania A 11 Capys Cicciano 0 - 4
Campania A 11 Real Al.Dra. Casapesenna 1 - 4
Campania A 11 Real Bucciano Vitulazio 0 - 2
Campania A 11 S.Vitaliano Pro Akery 1 - 0
Campania A 11 Saviano Pignataro 1 - 2
Campania A 11 Tebor 2000 Albanova 3 - 2
Campania A 11 Valente Cimitile 1 - 2
Campania A 11 Villa Literno Palmese 78 2 - 1
Campania A 12 Albanova Saviano 4 - 2
Campania A 12 Casapesenna Valente 3 - 0
Campania A 12 Cicciano Tebor 2000 3 - 1
Campania A 12 Cimitile Real Bucciano 4 - 2
Campania A 12 Palmese 78 Real Al.Dra. 1 - 3
Campania A 12 Pignataro Villa Literno 1 - 1
Campania A 12 Pro Akery Capys 0 - 0
Campania A 12 Vitulazio S.Vitaliano 0 - 2
Campania A 13 Real Al.Dra. Pignataro 0 - 0
Campania A 13 Real Bucciano Casapesenna 0 - 1
Campania A 13 S.Vitaliano Cimitile 6 - 0
Campania A 13 Saviano Cicciano 1 - 1
Campania A 13 Tebor 2000 Capys 0 - 0
Campania A 13 Valente Palmese 78 2 - 2
Campania A 13 Villa Literno Albanova 1 - 1
Campania A 13 Vitulazio Pro Akery 0 - 1
Campania A 14 Albanova Real Al.Dra. 1 - 2
Campania A 14 Capys Saviano 2 - 1
Campania A 14 Casapesenna S.Vitaliano 1 - 0
Campania A 14 Cicciano Villa Literno 1 - 0
Campania A 14 Cimitile Vitulazio 3 - 0
Campania A 14 Palmese 78 Real Bucciano 0 - 1
Campania A 14 Pignataro Valente 5 - 1
Campania A 14 Tebor 2000 Pro Akery 3 - 0
Campania A 15 Pro Akery Cimitile 0 - 0
Campania A 15 Real Al.Dra. Cicciano 1 - 0
Campania A 15 Real Bucciano Pignataro 1 - 1
Campania A 15 S.Vitaliano Palmese 78 2 - 1
Campania A 15 Saviano Tebor 2000 0 - 3
Campania A 15 Valente Albanova 1 - 3
Campania A 15 Villa Literno Capys 1 - 1
Campania A 15 Vitulazio Casapesenna 0 - 2
Campania A 16 Cimitile Casapesenna 0 - 0
Campania A 16 Pro Akery Saviano 4 - 1
Campania A 16 Real Al.Dra. Capys 4 - 2
Campania A 16 Real Bucciano Albanova 0 - 3
Campania A 16 S.Vitaliano Pignataro 1 - 1
Campania A 16 Valente Cicciano 3 - 4
Campania A 16 Villa Literno Tebor 2000 0 - 1
Campania A 16 Vitulazio Palmese 78 4 - 1
Campania A 17 Albanova S.Vitaliano 2 - 1
Campania A 17 Capys Valente 2 - 2
Campania A 17 Casapesenna Pro Akery 2 - 0
Campania A 17 Cicciano Real Bucciano 1 - 0
Campania A 17 Palmese 78 Cimitile 1 - 0
Campania A 17 Pignataro Vitulazio 0 - 0
Campania A 17 Saviano Villa Literno 1 - 1
Campania A 17 Tebor 2000 Real Al.Dra. 1 - 1
Campania A 18 Casapesenna Palmese 78 2 - 1
Campania A 18 Cimitile Pignataro 1 - 2
Campania A 18 Pro Akery Villa Literno 3 - 0
Campania A 18 Real Al.Dra. Saviano 2 - 0
Campania A 18 Real Bucciano Capys 1 - 2
Campania A 18 S.Vitaliano Cicciano 2 - 1
Campania A 18 Valente Tebor 2000 0 - 2
Campania A 18 Vitulazio Albanova 1 - 1
Campania A 19 Albanova Cimitile 2 - 1
Campania A 19 Capys S.Vitaliano 0 - 0
Campania A 19 Cicciano Vitulazio 1 - 0
Campania A 19 Palmese 78 Pro Akery 1 - 3
Campania A 19 Pignataro Casapesenna 1 - 4
Campania A 19 Saviano Valente 3 - 0
Campania A 19 Tebor 2000 Real Bucciano 6 - 1
Campania A 19 Villa Literno Real Al.Dra. 2 - 1
Campania A 20 Casapesenna Albanova 2 - 0
Campania A 20 Cimitile Cicciano 0 - 1
Campania A 20 Palmese 78 Pignataro 2 - 1
Campania A 20 Pro Akery Real Al.Dra. 2 - 1
Campania A 20 Real Bucciano Saviano 1 - 0
Campania A 20 S.Vitaliano Tebor 2000 0 - 1
Campania A 20 Valente Villa Literno 0 - 1
Campania A 20 Vitulazio Capys 2 - 0
Campania B 1 Barano S.Vito Posit. 1 - 2
Campania B 1 Barrese Ester Portici 2 - 2
Campania B 1 Ctl Campania P. Pimonte 5 - 1
Campania B 1 Isola Procida Resina 2 - 0
Campania B 1 Massalubrense Forio 0 - 0
Campania B 1 R.Atl.Savoia S.Anastasia 0 - 0
Campania B 1 S.Giorgio Crem. Juve Poggiom. 2 - 1
Campania B 1 Virtus Baia Puteolana 1909 2 - 0
Campania B 2 Forio Barrese Ester 1 - 1
Campania B 2 Juve Poggiom. Isola Procida 0 - 2
Campania B 2 Pimonte S.Giorgio Crem. 0 - 2
Campania B 2 Portici Ctl Campania P. 1 - 0
Campania B 2 Puteolana 1909 Massalubrense 2 - 1
Campania B 2 Resina R.Atl.Savoia 1 - 2
Campania B 2 S.Anastasia Barano 3 - 2
Campania B 2 S.Vito Posit. Virtus Baia 0 - 0
Campania B 3 Barano Resina 4 - 0
Campania B 3 Barrese Ester Puteolana 1909 1 - 1
Campania B 3 Ctl Campania P. Forio 1 - 2
Campania B 3 Massalubrense S.Vito Posit. 2 - 1
Campania B 3 Pimonte Juve Poggiom. 0 - 2
Campania B 3 R.Atl.Savoia Isola Procida 1 - 0
Campania B 3 S.Giorgio Crem. Portici 2 - 0
Campania B 3 Virtus Baia S.Anastasia 1 - 3
Campania B 4 Forio S.Giorgio Crem. 1 - 0
Campania B 4 Isola Procida Barano 1 - 1
Campania B 4 Juve Poggiom. R.Atl.Savoia 1 - 2
Campania B 4 Portici Pimonte 2 - 0
Campania B 4 Puteolana 1909 Ctl Campania P. 2 - 3
Campania B 4 Resina Virtus Baia 1 - 2
Campania B 4 S.Anastasia Massalubrense 3 - 1
Campania B 4 S.Vito Posit. Barrese Ester 1 - 2
Campania B 5 Barano R.Atl.Savoia 0 - 0
Campania B 5 Barrese Ester S.Anastasia 2 - 2
Campania B 5 Ctl Campania P. S.Vito Posit. 2 - 1
Campania B 5 Massalubrense Resina 2 - 0
Campania B 5 Pimonte Forio 1 - 2
Campania B 5 Portici Juve Poggiom. 2 - 0
Campania B 5 S.Giorgio Crem. Puteolana 1909 3 - 0
Campania B 5 Virtus Baia Isola Procida 1 - 1
Campania B 6 Forio Portici 2 - 0
Campania B 6 Isola Procida Massalubrense 4 - 3
Campania B 6 Juve Poggiom. Barano 2 - 0
Campania B 6 Puteolana 1909 Pimonte 1 - 1
Campania B 6 R.Atl.Savoia Virtus Baia 0 - 0
Campania B 6 Resina Barrese Ester 2 - 5
Campania B 6 S.Anastasia Ctl Campania P. 0 - 1
Campania B 6 S.Vito Posit. S.Giorgio Crem. 0 - 2
Campania B 7 Barrese Ester Isola Procida 0 - 1
Campania B 7 Ctl Campania P. Resina 3 - 1
Campania B 7 Forio Juve Poggiom. 0 - 1
Campania B 7 Massalubrense R.Atl.Savoia 0 - 0
Campania B 7 Pimonte S.Vito Posit. 0 - 2
Campania B 7 Portici Puteolana 1909 3 - 0
Campania B 7 S.Giorgio Crem. S.Anastasia 1 - 1
Campania B 7 Virtus Baia Barano 0 - 0
Campania B 8 Barano Massalubrense 0 - 3
Campania B 8 Isola Procida Ctl Campania P. 1 - 1
Campania B 8 Juve Poggiom. Virtus Baia 1 - 0
Campania B 8 Puteolana 1909 Forio 0 - 2
Campania B 8 R.Atl.Savoia Barrese Ester 2 - 1
Campania B 8 Resina S.Giorgio Crem. 0 - 3
Campania B 8 S.Anastasia Pimonte 4 - 1
Campania B 8 S.Vito Posit. Portici 1 - 0
Campania B 9 Barrese Ester Barano 1 - 1
Campania B 9 Ctl Campania P. R.Atl.Savoia 3 - 0
Campania B 9 Forio S.Vito Posit. 1 - 0
Campania B 9 Massalubrense Virtus Baia 4 - 1
Campania B 9 Pimonte Resina 2 - 4
Campania B 9 Portici S.Anastasia 1 - 1
Campania B 9 Puteolana 1909 Juve Poggiom. 1 - 1
Campania B 9 S.Giorgio Crem. Isola Procida 2 - 3
Campania B 10 Barano Ctl Campania P. 0 - 1
Campania B 10 Isola Procida Pimonte 3 - 0
Campania B 10 Juve Poggiom. Massalubrense 1 - 3
Campania B 10 R.Atl.Savoia S.Giorgio Crem. 1 - 3
Campania B 10 Resina Portici 0 - 2
Campania B 10 S.Anastasia Forio 2 - 1
Campania B 10 S.Vito Posit. Puteolana 1909 0 - 0
Campania B 10 Virtus Baia Barrese Ester 0 - 2
Campania B 11 Barrese Ester Massalubrense 1 - 2
Campania B 11 Ctl Campania P. Virtus Baia 0 - 0
Campania B 11 Forio Resina 4 - 1
Campania B 11 Pimonte R.Atl.Savoia 0 - 1
Campania B 11 Portici Isola Procida 1 - 1
Campania B 11 Puteolana 1909 S.Anastasia 0 - 2
Campania B 11 S.Giorgio Crem. Barano 3 - 2
Campania B 11 S.Vito Posit. Juve Poggiom. 1 - 2
Campania B 12 Barano Pimonte 2 - 1
Campania B 12 Isola Procida Forio 0 - 0
Campania B 12 Juve Poggiom. Barrese Ester 0 - 1
Campania B 12 Massalubrense Ctl Campania P. 1 - 0
Campania B 12 R.Atl.Savoia Portici 1 - 1
Campania B 12 Resina Puteolana 1909 2 - 2
Campania B 12 S.Anastasia S.Vito Posit. 1 - 0
Campania B 12 Virtus Baia S.Giorgio Crem. 0 - 1
Campania B 13 Ctl Campania P. Barrese Ester 1 - 0
Campania B 13 Forio R.Atl.Savoia 2 - 0
Campania B 13 Pimonte Virtus Baia 4 - 0
Campania B 13 Portici Barano 2 - 0
Campania B 13 Puteolana 1909 Isola Procida 1 - 2
Campania B 13 S.Anastasia Juve Poggiom. 6 - 0
Campania B 13 S.Giorgio Crem. Massalubrense 0 - 0
Campania B 13 S.Vito Posit. Resina 1 - 0
Campania B 14 Barano Forio 2 - 2
Campania B 14 Barrese Ester S.Giorgio Crem. 0 - 3
Campania B 14 Ctl Campania P. Juve Poggiom. 4 - 0
Campania B 14 Isola Procida S.Vito Posit. 2 - 1
Campania B 14 Massalubrense Pimonte 3 - 0
Campania B 14 R.Atl.Savoia Puteolana 1909 1 - 1
Campania B 14 Resina S.Anastasia 0 - 2
Campania B 14 Virtus Baia Portici 1 - 3
Campania B 15 Forio Virtus Baia 2 - 2
Campania B 15 Juve Poggiom. Resina 3 - 1
Campania B 15 Pimonte Barrese Ester 2 - 1
Campania B 15 Portici Massalubrense 0 - 1
Campania B 15 Puteolana 1909 Barano 1 - 0
Campania B 15 S.Anastasia Isola Procida 0 - 0
Campania B 15 S.Giorgio Crem. Ctl Campania P. 0 - 0
Campania B 15 S.Vito Posit. R.Atl.Savoia 1 - 1
Campania B 16 Forio Massalubrense 0 - 1
Campania B 16 Juve Poggiom. S.Giorgio Crem. 0 - 1
Campania B 16 Pimonte Ctl Campania P. 0 - 0
Campania B 16 Portici Barrese Ester 0 - 3
Campania B 16 Puteolana 1909 Virtus Baia 1 - 0
Campania B 16 Resina Isola Procida 0 - 0
Campania B 16 S.Anastasia R.Atl.Savoia 2 - 0
Campania B 16 S.Vito Posit. Barano 0 - 0
Campania B 17 Barano S.Anastasia 1 - 1
Campania B 17 Barrese Ester Forio 1 - 1
Campania B 17 Ctl Campania P. Portici 2 - 1
Campania B 17 Isola Procida Juve Poggiom. 2 - 1
Campania B 17 Massalubrense Puteolana 1909 5 - 2
Campania B 17 R.Atl.Savoia Resina 2 - 0
Campania B 17 S.Giorgio Crem. Pimonte 4 - 0
Campania B 17 Virtus Baia S.Vito Posit. 0 - 0
Campania B 18 Forio Ctl Campania P. 0 - 0
Campania B 18 Isola Procida R.Atl.Savoia 1 - 0
Campania B 18 Juve Poggiom. Pimonte 2 - 2
Campania B 18 Portici S.Giorgio Crem. 1 - 2
Campania B 18 Puteolana 1909 Barrese Ester 1 - 2
Campania B 18 Resina Barano 1 - 0
Campania B 18 S.Anastasia Virtus Baia 3 - 0
Campania B 18 S.Vito Posit. Massalubrense 0 - 2
Campania B 19 Barano Isola Procida 0 - 1
Campania B 19 Barrese Ester S.Vito Posit. 2 - 0
Campania B 19 Ctl Campania P. Puteolana 1909 4 - 1
Campania B 19 Massalubrense S.Anastasia 2 - 1
Campania B 19 Pimonte Portici 1 - 0
Campania B 19 R.Atl.Savoia Juve Poggiom. 1 - 0
Campania B 19 S.Giorgio Crem. Forio 1 - 0
Campania B 19 Virtus Baia Resina 4 - 1
Campania B 20 Forio Pimonte 2 - 0
Campania B 20 Isola Procida Virtus Baia 2 - 1
Campania B 20 Juve Poggiom. Portici 1 - 0
Campania B 20 Puteolana 1909 S.Giorgio Crem. 0 - 2
Campania B 20 R.Atl.Savoia Barano 1 - 0
Campania B 20 Resina Massalubrense 1 - 0
Campania B 20 S.Anastasia Barrese Ester 1 - 0
Campania B 20 S.Vito Posit. Ctl Campania P. 0 - 0
Campania C 1 Angri Soccer Sarnese 0 - 2
Campania C 1 Atl.Nocera Solofra 1 - 0
Campania C 1 CM S.Severino Virt.Fortitudo 0 - 0
Campania C 1 Eclanese Vict.R.Bagnese 1 - 2
Campania C 1 Luogosano Pomilia Bvl 3 - 2
Campania C 1 N.Sanseverin. Cervinara 2 - 1
Campania C 1 Rione Mazzini Ariano V.Ufita 0 - 2
Campania C 1 Venticano Hirpinia 0 - 3
Campania C 2 Ariano V.Ufita Atl.Nocera 1 - 1
Campania C 2 Cervinara Angri Soccer 2 - 0
Campania C 2 Hirpinia Luogosano 3 - 1
Campania C 2 Pomilia Bvl Rione Mazzini 3 - 1
Campania C 2 Sarnese Venticano 4 - 0
Campania C 2 Solofra Eclanese 1 - 0
Campania C 2 Vict.R.Bagnese CM S.Severino 1 - 1
Campania C 2 Virt.Fortitudo N.Sanseverin. 1 - 1
Campania C 3 Angri Soccer Virt.Fortitudo 1 - 2
Campania C 3 Ariano V.Ufita Solofra 2 - 2
Campania C 3 Atl.Nocera Pomilia Bvl 3 - 0
Campania C 3 CM S.Severino Eclanese 1 - 3
Campania C 3 Luogosano Sarnese 1 - 1
Campania C 3 N.Sanseverin. Vict.R.Bagnese 3 - 1
Campania C 3 Rione Mazzini Hirpinia 1 - 3
Campania C 3 Venticano Cervinara 0 - 1
Campania C 4 Cervinara Luogosano 1 - 0
Campania C 4 Eclanese N.Sanseverin. 0 - 0
Campania C 4 Hirpinia Atl.Nocera 3 - 3
Campania C 4 Pomilia Bvl Ariano V.Ufita 1 - 1
Campania C 4 Sarnese Rione Mazzini 5 - 0
Campania C 4 Solofra CM S.Severino 3 - 2
Campania C 4 Vict.R.Bagnese Angri Soccer 1 - 0
Campania C 4 Virt.Fortitudo Venticano 2 - 0
Campania C 5 Angri Soccer Eclanese 1 - 2
Campania C 5 Ariano V.Ufita Hirpinia 0 - 0
Campania C 5 Atl.Nocera Sarnese 1 - 3
Campania C 5 Luogosano Virt.Fortitudo 2 - 0
Campania C 5 N.Sanseverin. CM S.Severino 4 - 0
Campania C 5 Pomilia Bvl Solofra 0 - 3
Campania C 5 Rione Mazzini Cervinara 0 - 0
Campania C 5 Venticano Vict.R.Bagnese 1 - 1
Campania C 6 Cervinara Atl.Nocera 0 - 5
Campania C 6 CM S.Severino Angri Soccer 2 - 1
Campania C 6 Eclanese Venticano 2 - 2
Campania C 6 Hirpinia Pomilia Bvl 6 - 1
Campania C 6 Sarnese Ariano V.Ufita 1 - 0
Campania C 6 Solofra N.Sanseverin. 3 - 0
Campania C 6 Vict.R.Bagnese Luogosano 0 - 2
Campania C 6 Virt.Fortitudo Rione Mazzini 3 - 2
Campania C 7 Angri Soccer N.Sanseverin. 0 - 1
Campania C 7 Ariano V.Ufita Cervinara 1 - 1
Campania C 7 Atl.Nocera Virt.Fortitudo 1 - 2
Campania C 7 Hirpinia Solofra 2 - 0
Campania C 7 Luogosano Eclanese 0 - 1
Campania C 7 Pomilia Bvl Sarnese 1 - 1
Campania C 7 Rione Mazzini Vict.R.Bagnese 1 - 3
Campania C 7 Venticano CM S.Severino 1 - 0
Campania C 8 Cervinara Pomilia Bvl 2 - 2
Campania C 8 CM S.Severino Luogosano 0 - 0
Campania C 8 Eclanese Rione Mazzini 1 - 2
Campania C 8 N.Sanseverin. Venticano 1 - 1
Campania C 8 Sarnese Hirpinia 2 - 4
Campania C 8 Solofra Angri Soccer 3 - 0
Campania C 8 Vict.R.Bagnese Atl.Nocera 0 - 2
Campania C 8 Virt.Fortitudo Ariano V.Ufita 2 - 2
Campania C 9 Ariano V.Ufita Vict.R.Bagnese 5 - 1
Campania C 9 Atl.Nocera Eclanese 2 - 0
Campania C 9 Hirpinia Cervinara 3 - 1
Campania C 9 Luogosano N.Sanseverin. 1 - 1
Campania C 9 Pomilia Bvl Virt.Fortitudo 1 - 2
Campania C 9 Rione Mazzini CM S.Severino 1 - 1
Campania C 9 Sarnese Solofra 2 - 1
Campania C 9 Venticano Angri Soccer 1 - 0
Campania C 10 Angri Soccer Luogosano 1 - 0
Campania C 10 Cervinara Sarnese 2 - 4
Campania C 10 CM S.Severino Atl.Nocera 0