Netherlands 2003/04 Third to Tenth Level (amateur football)


Third Level | Fourth Level | Fifth Level | Sixth Level | Seventh Level | Eighth Level | Ninth Level | Tenth Level

Third Level (Hoofdklasse)


Zaterdag hoofdklasse A 2003/04
------------------------------

                Ach ARC ASW Cap Exc Hoe Kat Klo Lis Noo Qui Rij Sch Ter 
Achilles V     |XXX|0-3|0-3|0-4|1-0|2-6|1-3|0-3|0-6|3-2|0-2|0-1|2-3|1-4|
ARC            |5-2|XXX|2-1|1-2|1-1|2-1|4-3|1-0|1-2|0-5|1-1|0-3|2-0|1-3|
ASWH           |3-1|2-3|XXX|2-3|1-0|1-3|4-1|1-1|2-2|1-1|0-1|1-1|1-2|1-2|
Capelle        |1-1|3-0|2-2|XXX|6-1|2-1|2-2|3-0|0-1|3-4|1-3|0-2|4-2|0-2|
Excelsior M    |2-1|1-1|1-0|1-0|XXX|0-2|1-2|2-0|1-2|1-0|1-1|1-3|2-2|1-1|
Hoek           |0-0|2-0|1-0|1-2|1-1|XXX|3-0|1-1|4-1|4-2|2-2|0-3|0-0|0-1|
Katwijk        |1-1|1-4|2-1|4-2|2-3|2-2|XXX|4-2|1-1|4-0|1-4|2-2|1-2|1-2|
Kloetinge      |2-3|3-3|1-1|1-3|1-2|2-3|3-4|XXX|0-1|2-1|1-2|3-2|1-2|1-2|
Lisse          |2-0|5-1|2-3|5-1|1-1|2-1|1-2|5-3|XXX|3-1|1-2|2-3|3-1|2-1|
Noordwijk      |2-0|0-0|2-0|0-0|4-2|1-2|1-0|7-2|2-3|XXX|0-2|1-3|2-3|2-0|
Quick Boys     |3-1|2-0|1-2|0-2|3-3|2-1|2-1|5-2|1-1|1-1|XXX|6-4|4-1|4-1|
Rijnsburg      |2-1|2-0|1-2|1-1|1-0|1-3|6-1|1-4|0-1|3-1|1-1|XXX|1-3|0-0|
Scheveningen   |4-0|2-1|0-2|0-0|1-1|4-2|4-1|3-0|0-2|0-2|0-2|1-0|XXX|1-0|
Ter Leede      |2-0|2-0|1-2|2-2|3-3|3-0|1-2|2-2|5-3|4-0|3-1|1-2|2-2|XXX|

  1 Quick Boys                        26  16   7   3  55   58 -   32   26         
=============================================================================
  2 FC Lisse                          26  16   4   6  52   60 -   37   23         
  3 Ter Leede                         26  13   6   7  45   50 -   34   16         
  4 Rijnsburgse Boys                  26  13   5   8  44   49 -   36   13         
  5 Scheveningen                      26  13   5   8  44   43 -   38    5         
  6 Capelle                           26  11   7   8  40   49 -   39   10         
  7 Hoek                              26  11   6   9  39   46 -   37    9         
  8 ASWH                              26   9   6  11  33   39 -   37    2         
  9 Katwijk                           26   9   5  12  32   48 -   59  -11         
 10 ARC                               26   9   5  12  32   37 -   49  -12         
 11 Noordwijk                         26   9   4  13  31   44 -   46   -2         
-----------------------------------------------------------------------------
 12 Excelsior Maassluis               26   7  10   9  31   33 -   41   -8         
=============================================================================
 13 Kloetinge                         26   4   5  17  17   41 -   64  -23         
 14 Achilles Veen                     26   3   3  20  12   21 -   69  -48         

Beslissingswedstrijd om behoud:
 08-May-04 Noordwijk            -Excelsior Maassluis   2-0 (terrein: Wilhelmus)
Noordwijk blijft in hoofdklasse, Excelsior Maassluis speelt barrage

Zaterdag hoofdklasse B 2003/04
------------------------------

                Aja Ben Del DOV GVV Hee Hui IJs Mar SHO Spk SpN TOG Zwa 
Ajax           |XXX|2-2|0-1|1-6|1-0|3-0|2-0|0-0|2-0|0-3|1-3|1-0|0-3|   |
Bennekom       |1-0|XXX|7-3|2-4|2-1|0-2|1-2|1-2|0-2|6-1|1-1|3-3|1-4|1-1|
Delta Sport    |3-2|2-1|XXX|1-4|0-1|1-1|3-1|1-3|3-0|1-4|2-3|0-1|1-0|   |
DOVO           |0-0|0-2|2-1|XXX|3-2|1-2|0-0|2-1|3-0|1-2|4-0|2-1|2-0|2-0|
GVVV           |1-3|0-2|1-2|0-2|XXX|2-2|2-0|1-3|2-3|4-3|2-3|1-2|1-1|1-2|
Heerjansdam    |2-2|0-3|2-0|1-3|0-4|XXX|2-2|2-4|0-0|1-0|4-2|1-2|0-1|1-1|
Huizen         |1-2|1-2|3-3|0-1|1-1|0-0|XXX|0-4|3-1|1-5|2-1|2-1|2-1|   |
IJsselmeervo   |2-1|5-0|2-1|1-2|4-3|3-0|0-1|XXX|3-0|2-0|0-2|3-1|3-0|2-1|
Marken         |3-0|1-2|3-2|1-2|2-2|1-4|1-1|0-0|XXX|3-1|1-3|0-2|4-2|   |
SHO            |0-0|2-1|3-1|0-5|0-0|3-2|3-1|1-4|2-3|XXX|1-3|7-0|2-5|   |
Spakenburg     |2-1|6-1|2-1|4-2|2-0|3-1|2-2|4-1|1-0|2-1|XXX|1-1|1-1|4-0|
Sparta N       |1-2|2-0|2-1|1-7|4-2|3-1|0-1|1-2|3-1|0-2|3-0|XXX|3-0|2-1|
TOGR           |0-0|1-2|1-1|0-1|1-0|1-3|1-4|0-1|0-1|3-3|3-1|3-1|XXX|5-0|
Zwart-Wit      |0-1|   |0-1|2-0|   |   |   |   |2-1|1-2|0-3|3-3|0-4|XXX|

  1 DOVO                              24  18   2   4  56   59 -   23   36         
=============================================================================
  2 IJsselmeervogels                  24  17   2   5  53   53 -   24   29         
  3 Spakenburg                        24  15   4   5  49   52 -   36   16         
  4 Sparta Nijkerk                    24  11   2  11  35   38 -   43   -5         
  5 SHO                               24  10   3  11  33   49 -   49    0         
  6 Bennekom                          24  10   3  11  33   43 -   47   -4         
  7 Huizen                            24   8   7   9  31   31 -   39   -8         
  8 AFC Ajax                          24   8   6  10  30   26 -   34   -8         
  9 Marken                            24   8   4  12  28   31 -   43  -12         
 10 Heerjansdam                       24   7   6  11  27   33 -   44  -11         
 11 TOGR                              24   7   5  12  26   32 -   38   -6         
-----------------------------------------------------------------------------
 12 Delta Sport                       24   7   3  14  24   35 -   49  -14         
=============================================================================
 13 GVVV                              24   4   5  15  17   33 -   46  -13         
 14 Zwart-Wit '28                      0   0   0   0   0    0 -    0    0             
Zwart Wit '28 teruggetrokken


Zaterdag hoofdklasse C 2003/04
------------------------------

                ACV ASV BeQ CSV DOS Fle Gen Har Nun Ora SDC Urk VVO WHC 
ACV            |XXX|7-1|2-3|4-1|2-1|3-0|2-3|0-3|2-1|3-0|3-3|0-0|3-5|5-0|
ASV Dronten    |2-1|XXX|1-6|4-3|1-3|0-0|0-3|0-3|0-0|1-0|1-3|1-2|1-2|1-2|
Be Quick '28   |1-0|2-1|XXX|4-2|3-0|3-0|0-2|1-1|2-0|3-1|1-3|3-4|4-0|4-1|
CSV Apeld.     |1-5|1-1|0-4|XXX|1-2|2-2|0-2|1-1|0-3|1-1|0-1|4-3|0-1|0-0|
DOS Kampen     |1-3|0-1|3-1|1-1|XXX|0-2|0-2|2-1|1-1|0-0|3-0|1-2|1-0|0-2|
Flevo Boys     |0-1|1-1|0-2|0-2|2-2|XXX|1-1|1-2|2-1|1-2|1-0|4-0|1-1|2-1|
Genemuiden     |3-1|4-3|0-2|2-1|2-2|2-1|XXX|3-2|2-0|3-1|2-2|2-1|1-1|4-2|
Harkemase B    |1-3|1-0|2-1|4-1|3-0|3-0|2-2|XXX|3-0|0-2|2-0|1-2|1-1|3-0|
Nunspeet       |1-1|1-2|0-1|2-4|2-0|2-1|1-5|3-1|XXX|4-0|2-0|2-2|1-1|1-1|
Oranje Nas.    |1-5|1-2|1-6|2-0|1-3|2-2|1-4|1-2|4-3|XXX|0-2|0-5|1-2|0-3|
SDC Putten     |3-3|1-0|0-2|3-1|0-3|1-1|2-2|3-0|2-0|0-0|XXX|0-2|2-0|1-4|
Urk            |3-1|1-2|2-5|0-0|2-1|2-1|1-2|0-5|1-5|4-0|1-2|XXX|0-3|3-1|
VVOG           |1-2|2-1|0-0|2-3|0-0|2-0|1-2|1-0|0-0|7-1|2-0|3-3|XXX|1-1|
WHC            |3-0|1-0|1-0|3-0|1-1|2-1|2-1|1-0|1-0|5-2|1-6|1-1|3-0|XXX|

  1 SC Genemuiden                     26  18   6   2  60   61 -   32   29         
=============================================================================
  2 Be Quick '28                      26  18   2   6  56   64 -   27   37         
  3 WHC                               26  14   5   7  47   43 -   37    6         
  4 ACV                               26  13   4   9  43   62 -   42   20         
  5 Harkemase Boys                    26  13   4   9  43   47 -   29   18         
  6 VVOG                              26  10   9   7  39   39 -   32    7         
  7 SDC Putten                        26  11   6   9  39   40 -   37    3         
  8 Urk                               26  11   5  10  38   47 -   50   -3         
  9 DOS Kampen                        26   8   7  11  31   31 -   36   -5         
 10 Nunspeet                          26   7   7  12  28   36 -   39   -3         
 11 ASV Dronten                       26   7   4  15  25   28 -   51  -23         
-----------------------------------------------------------------------------
 12 Flevo Boys                        26   5   8  13  23   27 -   40  -13         
=============================================================================
 13 CSV Apeldoorn                     26   4   7  15  19   30 -   57  -27         
 14 Oranje Nassau                     26   4   4  18  16   25 -   71  -46         

Om klasseperiodekampioenschap 1e klasse Zaterdag:
West 1 1A
 08-May-04 Beursbengels         -ODIN '59              1-1
 15-May-04 Zuidvogels           -De Beursbengels       0-2
 22-May-04 ODIN '59             -Zuidvogels            2-2 
Beursbengels klasseperiodekampioen

West 2 1B
 08-May-04 DOTO                 -JAC                   2-0
 15-May-04 JAC                  -Voorschoten '97       1-2
 22-May-04 Voorschoten '97      -DOTO                  3-2 
Voorschoten '97 klasseperiodekampioen

Zuid 1 1C
 08-May-04 Rijsoord             -Oranje Wit            0-0
 15-May-04 Roda Boys/Bommelerw. -Rijsoord              2-1
 22-May-04 Oranje Wit           -Roda Boys/Bommelerw.  1-3 
Roda Boys/Bommelerw.klasseperiodekampioen

Oost 1D
 08-May-04 SVZW                 -HHC                   2-5
 11-May-04 DVS '33              -SVZW                  1-2
 15-May-04 HHC                  -DVS '33               5-3 
HHC klasseperiodekampioen

Noord 1E
 08-May-04 Leeuwarder Zwaluwen  -Drachtster Boys       2-0
 15-May-04 Drachtster Boys      -PKC '83               1-4
 22-May-04 PKC '83              -Leeuwarder Zwaluwen   3-2 
PKC '83 klasseperiodekampioen

Om 4 plaatsen in hoofdklasse Zaterdag:

 29-May-04 Excelsior M          -Beursbengels          3-0 (terrein: ARC)
Excelsior M blijft in hoofdklasse

 29-May-04 Delta Sport          -Roda Boys/Bommelerw.  4-3 n.v. (terrein: Unitas)
Delta Sport blijft in hoofdklasse

 29-May-04 Voorschoten '97      -PKC '83               3-2 (terrein: CSV Apeldoorn)
Voorschoten '97 promoveert          

 29-May-04 Flevo Boys           -HHC                   1-2 (terrein: WHC)
HHC promoveert          
Flevo Boys degradeert

Kampioenschap zaterdag 2004
---------------------------

                DOV Gen Qui 
DOVO           |XXX|1-0|2-3|
Genemuiden     |2-2|XXX|3-1|
Quick Boys     |4-1|2-2|XXX|

  1 Quick Boys                         4   2   1   1   7   10 -    8    2         
  2 SC Genemuiden                      4   1   2   1   5    7 -    6    1         
  3 DOVO                               4   1   1   2   4    6 -    9   -3         
Quick Boys kampioen zaterdagamateurs


Zondag hoofdklasse A 2003/04
----------------------------

                ADO AFC AFC Arg Eli Hol Kra Nie Omn SVV TEC TON Tur Wes 
ADO '20        |XXX|1-1|0-1|2-2|1-0|3-1|1-2|3-2|0-0|1-1|2-1|1-2|1-1|1-0|
AFC            |0-1|XXX|4-0|2-1|3-1|2-2|4-0|0-2|0-1|1-2|1-1|1-1|0-3|1-1|
AFC '34        |0-2|0-1|XXX|1-2|1-0|1-2|5-3|1-1|4-2|1-0|3-0|2-1|0-2|1-0|
Argon          |0-0|1-2|1-1|XXX|2-0|0-0|2-0|2-0|1-0|1-1|3-3|1-1|0-0|0-1|
Elinkwijk      |1-0|1-0|4-2|0-1|XXX|1-1|2-0|2-0|3-2|3-0|3-0|1-0|0-1|3-1|
Hollandia      |0-0|0-1|1-2|1-1|0-2|XXX|2-2|3-1|0-1|2-1|4-2|1-1|1-1|1-0|
Kranenburg     |2-2|0-0|2-1|2-5|1-2|2-1|XXX|3-4|1-0|1-0|1-1|0-0|3-1|1-2|
Nieuwenhoorn   |0-0|1-4|1-0|1-3|0-1|1-1|2-1|XXX|1-4|2-4|2-3|1-0|1-2|2-2|
Omniworld      |3-3|1-4|1-3|0-0|3-2|2-2|3-2|2-1|XXX|5-0|2-1|1-1|7-4|0-2|
SVVSMC         |3-3|0-1|3-1|2-1|4-1|1-3|4-2|3-1|3-3|XXX|2-1|0-0|2-1|1-1|
TEC            |1-1|1-1|2-2|2-5|1-3|2-0|1-2|1-2|0-4|2-1|XXX|0-1|0-4|2-1|
TONEGIDO       |0-6|1-4|3-1|0-1|0-0|3-0|1-2|0-0|0-2|2-0|2-0|XXX|2-1|0-1|
Turkiyemspor   |2-2|2-3|5-0|2-1|5-2|4-0|4-0|0-0|0-2|2-1|1-0|4-3|XXX|2-1|
Westlandia     |0-1|2-1|1-1|2-2|2-2|3-1|2-2|3-1|4-0|3-0|3-1|1-1|1-1|XXX|

  1 Turkiyemspor                      26  14   6   6  48   55 -   33   22         
=============================================================================
  2 Elinkwijk                         26  14   3   9  45   40 -   31    9         
  3 AFC                               26  12   7   7  43   42 -   27   15         
  4 FC Omniworld                      26  12   6   8  42   51 -   42    9         
  5 Argon                             26  10  11   5  41   39 -   26   13         
  6 ADO '20                           26   9  13   4  40   38 -   26   12         
  7 Westlandia                        26  10   9   7  39   40 -   29   11         
  8 AFC '34                           26  10   4  12  34   35 -   44   -9         
  9 SVVSMC                            26   9   6  11  33   39 -   45   -6 +       
 10 TONEGIDO                          26   7   9  10  30   26 -   32   -6         
 11 Kranenburg                        26   8   6  12  30   37 -   52  -15         
-----------------------------------------------------------------------------
 12 Hollandia                         26   6  10  10  28   30 -   40  -10         
=============================================================================
 13 Nieuwenhoorn                      26   6   6  14  24   30 -   48  -18 +       
 14 TEC                               26   4   6  16  18   29 -   56  -27         

Om 1 plaats in Hoofdklasse A
 09-May-04 FC Hilversum         -Blauw Wit Osdorp      0-1
 16-May-04 Blauw Wit Osdorp     -FC Hilversum          2-1
 09-May-04 Stormvogels          -SC Feijenoord         3-1
 16-May-04 SC Feijenoord        -Stormvogels           1-0
 09-May-04 Sparta               -Nijenrodes            1-1
 16-May-04 Nijenrodes           -Sparta                4-1

 23-May-04 Hollandia            -Blauw Wit Osdorp      3-2
 27-May-04 Blauw Wit Osdorp     -Hollandia             1-0 (3-2 penalties)
 20-May-04 Stormvogels          -Nijenrodes            0-0
 23-May-04 Nijenrodes           -Stormvogels           1-1 (3-4 penalties)

 31-May-04 Blauw Wit Osdorp     -Stormvogels           5-0 (terrein: HBC)
Blauw Wit promoveert

Zondag hoofdklasse B 2003/04
----------------------------

                Bar Deu Gem Gro JVC Mee Nue Pan Ros Sch TOP UDI UNA Vin 
Baronie        |XXX|1-2|1-2|1-1|4-1|0-3|3-0|3-2|1-1|1-2|3-2|2-2|4-0|1-1|
Deurne         |0-1|XXX|2-2|0-0|4-1|0-3|1-1|0-2|0-0|1-1|1-2|1-3|1-5|3-2|
Gemert         |0-1|0-1|XXX|2-3|4-0|4-2|0-1|4-0|1-0|1-3|3-2|1-3|0-1|2-3|
Groene Ster    |0-3|3-2|4-3|XXX|1-5|2-4|3-1|1-1|4-0|1-4|1-1|1-0|2-2|5-2|
JVC Cuijk      |1-3|0-0|3-2|6-1|XXX|3-1|2-4|1-1|2-1|1-0|3-0|2-2|2-0|1-1|
Meerssen       |1-3|5-0|1-0|2-0|0-0|XXX|0-0|0-0|2-0|1-4|2-3|1-1|1-2|0-3|
Nuenen         |0-3|0-3|0-2|1-1|1-5|0-2|XXX|1-0|0-1|1-4|0-0|0-3|2-2|2-0|
Panningen      |1-5|1-4|1-3|0-5|0-3|0-1|3-1|XXX|0-4|1-4|1-0|1-2|1-3|1-1|
Rosmalen       |0-1|3-4|2-2|2-3|3-1|2-0|1-2|2-4|XXX|0-0|0-1|1-3|0-1|0-2|
Schijndel      |0-2|3-0|1-1|3-1|1-3|1-1|2-1|0-1|1-2|XXX|0-0|1-0|0-0|4-0|
TOP Oss        |2-4|0-0|4-2|0-3|1-0|0-2|4-2|0-0|3-1|2-0|XXX|0-1|2-0|2-0|
UDI '19        |1-0|4-1|0-1|1-1|2-1|0-0|3-3|4-0|6-1|3-1|1-2|XXX|4-4|4-1|
UNA            |3-1|1-1|3-1|3-1|1-0|0-0|6-0|1-1|0-1|0-1|1-1|2-1|XXX|2-0|
Vinkenslag     |1-4|1-1|1-2|2-2|0-0|1-3|1-1|3-2|1-1|0-8|1-0|2-1|3-1|XXX|

  1 Baronie                           26  16   4   6  52   56 -   29   27         
=============================================================================
  2 UDI '19                           26  13   7   6  46   55 -   31   24         
  3 Schijndel                         26  13   6   7  45   49 -   25   24         
  4 UNA                               26  12   8   6  44   44 -   31   13         
  5 SV Meerssen                       26  11   7   8  40   38 -   29    9         
  6 JVC Cuijk                         26  11   6   9  39   47 -   38    9         
  7 TOP Oss                           26  11   6   9  39   34 -   32    2         
  8 Groene Ster                       26  10   8   8  38   50 -   51   -1 +       
  9 Gemert                            26  10   3  13  33   45 -   43    2         
 10 Deurne                            26   7   9  10  30   33 -   45  -12         
 11 FC Vinkenslag                     26   7   8  11  29   33 -   53  -20         
-----------------------------------------------------------------------------
 12 OJC Rosmalen                      26   6   5  15  23   29 -   45  -16         
=============================================================================
 13 Nuenen                            26   5   7  14  22   25 -   55  -30 +       
 14 Panningen                         26   5   6  15  21   25 -   56  -31         

Om 1 plaats in Hoofdklasse B
 09-May-04 DBS                  -EHC                   1-0
 16-May-04 EHC                  -DBS                   0-3
 09-May-04 DFC                  -SVN                   1-0
 16-May-04 SVN                  -DFC                   1-1
 09-May-04 VV Schaesberg        -Internos              1-3
 16-May-04 Internos             -VV Schaesberg         2-1

 23-May-04 OJC Rosmalen         -DBS                   2-1
 27-May-04 DBS                  -OJC Rosmalen          1-1
 20-May-04 DFC                  -Internos              2-2
 23-May-04 Internos             -DFC                   1-0

 31-May-04 OJC Rosmalen         -Internos              0-0 (3-4 pen) (terrein: RKDVC)
Internos w.n.s. en promoveert
OJC Rosmalen degradeert

Zondag hoofdklasse C 2003/04
----------------------------

                A94 A29 AGO App Bab Bat BeQ Hoo HSC Jou Kon Qui ROH Tre 
Achilles 1894  |XXX|2-2|2-2|0-1|6-0|5-1|0-2|4-0|1-4|2-1|0-0|1-1|2-2|1-3|
Achilles '29   |3-3|XXX|1-0|0-0|2-2|1-0|3-0|2-1|2-0|3-2|3-0|2-1|3-3|0-1|
AGOVV          |3-1|1-5|XXX|0-0|0-5|4-1|2-2|1-3|2-3|1-1|2-0|1-2|1-2|3-2|
Appingedam     |1-0|1-1|2-0|XXX|4-1|4-1|1-2|2-2|1-2|2-2|1-1|2-2|2-1|1-1|
Babberich      |2-2|2-2|2-0|3-3|XXX|0-1|1-1|2-1|2-3|1-3|4-0|2-0|0-0|0-0|
Bataven        |1-5|1-3|3-2|1-0|2-1|XXX|5-3|1-2|0-3|1-2|0-0|0-2|0-2|0-3|
Be Quick Gr    |0-1|1-2|2-0|0-1|2-2|1-2|XXX|2-1|3-3|5-0|1-1|2-3|1-2|0-2|
Hoogeveen      |1-1|1-3|4-3|0-2|2-1|1-1|2-1|XXX|2-5|0-1|1-0|0-3|1-7|0-2|
HSC '21        |8-1|2-1|3-0|4-2|1-1|3-0|1-0|3-1|XXX|7-1|2-1|3-0|5-0|3-3|
Joure          |2-3|3-2|3-2|0-4|3-4|1-0|0-1|1-0|1-1|XXX|0-1|0-1|4-1|1-4|
Kon. UD        |0-5|0-1|3-1|0-0|1-0|0-0|1-6|1-4|1-3|1-1|XXX|0-0|2-0|1-0|
Quick '20      |1-1|1-2|1-0|1-1|1-1|0-1|2-5|1-2|0-2|1-3|2-0|XXX|1-3|4-2|
ROHDA          |1-1|2-2|2-0|1-3|2-0|1-0|2-1|3-1|1-3|4-0|2-1|1-0|XXX|3-3|
Treffers       |4-1|1-1|1-0|1-1|1-0|0-1|4-2|6-0|4-1|5-0|0-1|3-0|1-1|XXX|

  1 HSC '21                           26  20   4   2  64   78 -   31   47         
=============================================================================
  2 Achilles '29                      26  14   9   3  51   52 -   31   21         
  3 De Treffers                       26  14   7   5  49   57 -   26   31         
  4 ROHDA Raalte                      26  13   7   6  46   49 -   38   11 +       
  5 Appingedam                        26  10  12   4  42   42 -   27   15         
  6 Achilles 1894                     26   8  10   8  34   51 -   46    5         
  7 SC Joure                          26   9   4  13  31   36 -   57  -21 +       
  8 Quick '20                         26   8   6  12  30   31 -   40   -9         
  9 Be Quick Gr                       26   8   5  13  29   46 -   44    2 +       
 10 Babberich                         26   6  10  10  28   39 -   43   -4         
 11 De Bataven                        26   8   3  15  27   24 -   49  -25         
-----------------------------------------------------------------------------
 12 Hoogeveen                         26   8   3  15  27   33 -   59  -26         
=============================================================================
 13 Kon. UD                           26   6   8  12  26   17 -   39  -22         
 14 AGOVV                             26   4   4  18  16   31 -   56  -25         

Beslissingswedstrijd:
 09-May-04 De Bataven           -Hoogeveen             1-2 (terrein: AGOVV)
Hoogeveen blijft in hoofdklasse, De Bataven speelt barrage

Om 1 plaats in Hoofdklasse C
 09-May-04 OBW                  -Nieuw Buinen          1-3
 16-May-04 Nieuw Buinen         -OBW                   2-4 (OBW on pen.)
 09-May-04 SC Enschede          -Stevo                 2-1
 16-May-04 Stevo                -SC Enschede           0-1
 09-May-04 MSC                  -RKHVV                 1-3
 16-May-04 RKHVV                -MSC                   3-1

 20-May-04 De Bataven           -OBW                   0-2
 23-May-04 OBW                  -De Bataven            2-1
 20-May-04 SC Enschede          -RKHVV                 2-1
 23-May-04 RKHVV                -SC Enschede           4-2

 31-May-04 OBW                  -RKHVV                 0-1 (terrein: Babberich)
RKHVV promoveert
De Bataven degradeert

Kampioenschap zondag 2004
-------------------------

                Bar HSC Tur 
Baronie        |XXX|3-2|2-3|
HSC '21        |1-0|XXX|3-1|
Turkiyemspor   |2-0|1-2|XXX|

  1 HSC '21                            4   3   0   1   9    8 -    5    3         
  2 Turkiyemspor                       4   2   0   2   6    7 -    7    0         
  3 Baronie                            4   1   0   3   3    5 -    8   -3      
HSC '21 kampioen zondagamateurs


Algemeen amateurkampioenschap:
  5-Jun-04 Quick Boys           -HSC '21               3-3
 12-Jun-04 HSC '21              -Quick Boys            2-4 n.v.
Quick Boys algemeen amateurkampioen.



Fourth Level (Eerste Klasse)


Zaterdag West 1 1A
------------------

                Beu DCG Gei HCS LRC Mer Odi Vol Swi VVZ Zui Zwa 
Beursbengels   |XXX|2-3|2-1|0-1|1-0|1-0|3-2|1-0|3-1|4-2|3-2|1-1|
DCG            |1-1|XXX|1-1|2-1|2-3|0-5|0-0|2-0|2-3|3-4|2-6|0-0|
Geinoord       |1-4|2-1|XXX|5-1|3-2|0-3|0-1|2-5|3-2|1-3|1-3|2-0|
HCSC           |2-0|2-3|1-1|XXX|1-0|2-1|2-0|2-3|0-0|3-1|1-2|1-2|
LRC            |2-2|1-0|1-2|0-2|XXX|4-1|3-3|3-2|2-1|7-1|4-1|1-3|
Merino's       |1-2|1-1|0-2|2-2|1-0|XXX|2-7|0-2|1-1|1-0|0-1|3-1|
Odin           |2-1|0-2|1-1|6-1|6-0|5-0|XXX|0-4|1-0|2-2|1-1|2-1|
Volendam       |1-1|0-1|1-1|6-2|2-0|4-0|1-0|XXX|2-2|4-1|3-2|3-0|
Swift          |0-2|1-2|4-5|5-0|1-0|3-0|0-0|1-2|XXX|2-2|0-3|4-2|
VVZ '49        |1-2|4-1|2-6|4-1|2-0|1-1|0-0|1-5|0-3|XXX|0-1|0-2|
Zuidvogels     |1-0|2-0|1-0|0-0|0-0|4-0|1-0|0-2|3-0|1-2|XXX|1-0|
Zwaluwen '30   |1-1|1-0|4-4|4-0|3-2|2-1|0-1|0-0|2-1|2-1|0-1|XXX|

  1 RKAV Volendam                     22  14   4   4  46   52 -   22   30         
=============================================================================
  2 Zuidvogels                        22  14   3   5  45   37 -   19   18         
  3 Beursbengels                      22  12   5   5  41   37 -   26   11         
  4 Odin '59                          22   9   7   6  34   40 -   25   15         
  5 Geinoord                          22   9   5   8  32   44 -   43    1         
  6 Zwaluwen '30                      22   9   5   8  32   31 -   30    1         
  7 DCG                               22   7   5  10  26   29 -   40  -11 +       
  8 HCSC                              22   7   4  11  25   28 -   47  -19         
  9 LRC                               22   7   3  12  24   35 -   40   -5 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Swift                             22   6   5  11  23   35 -   37   -2 +       
=============================================================================
 11 VVZ '49                           22   6   4  12  22   34 -   52  -18 +       
 12 Merino's                          22   5   4  13  19   24 -   45  -21         

Om 1 plaats in West 1 1e klasse A
 08-May-04 IJmuiden             -DVVA                  3-3
 11-May-04 DVVA                 -IJmuiden              0-0
 08-May-04 Kennemerland         -Veensche Boys         0-0
 11-May-04 Veensche Boys        -Kennemerland          1-2
 08-May-04 CSW                  -ZOB                   2-1
 11-May-04 ZOB                  -CSW                   1-1

 18-May-04 Swift                -DVVA                  2-1
 22-May-04 DVVA                 -Swift                 2-1
 18-May-04 Kennemerland         -CSW                   2-1
 22-May-04 CSW                  -Kennemerland          0-0

 29-May-04 Swift                -Kennemerland          1-3 (terrein: Legmeervogels) 
Kennemerland promoveert   
Swift degradeert       


Zaterdag West 2 1B
------------------

                Bar DOT Gra HVO JAC Lyr NSV RVV Spi Ste Vit Voo 
Barendrecht    |XXX|2-2|0-1|3-0|3-0|5-1|2-1|2-0|1-4|1-0|1-0|3-0|
DOTO           |1-3|XXX|1-1|1-1|0-2|8-0|4-1|3-1|2-0|3-1|2-1|1-0|
Gravenz. SV    |0-0|3-1|XXX|1-2|0-2|2-7|2-0|1-0|0-1|2-2|2-1|0-3|
HVO            |0-2|1-4|2-1|XXX|0-0|3-3|1-2|0-2|2-3|2-2|1-0|1-2|
JAC            |1-3|3-1|2-0|4-1|XXX|0-1|3-1|2-1|3-3|5-3|5-2|2-0|
Lyra           |0-1|0-0|1-0|1-1|1-2|XXX|5-1|0-3|2-2|1-1|2-3|1-2|
NSVV           |0-4|1-3|0-1|0-0|0-1|0-2|XXX|1-1|3-3|0-1|1-4|3-1|
RVVH           |2-1|0-2|1-2|0-1|3-1|2-0|1-1|XXX|2-2|3-0|2-1|3-3|
Spijkenisse    |0-4|1-0|1-0|1-0|1-1|6-0|7-1|2-2|XXX|3-1|1-2|2-5|
Stellendam     |1-5|2-2|3-1|4-1|1-2|1-2|2-1|2-2|1-4|XXX|1-4|0-3|
Vitesse D      |0-1|0-3|1-1|3-2|0-4|0-1|2-1|1-0|2-1|2-1|XXX|4-3|
Voorschoten    |1-2|0-1|4-0|0-0|2-0|1-1|4-0|1-1|2-1|3-1|1-1|XXX|

  1 Barendrecht                       22  17   2   3  53   49 -   15   34 -       
=============================================================================
  2 JAC                               22  14   3   5  45   45 -   27   18         
  3 DOTO                              22  12   5   5  41   45 -   24   21         
  4 Spijkenisse                       22  10   6   6  36   49 -   36   13 -       
  5 Voorschoten                       22  10   5   7  35   41 -   28   13         
  6 Vitesse Delft                     22  10   2  10  32   34 -   37   -3         
  7 RVVH                              22   7   7   8  28   32 -   29    3         
  8 Lyra                              22   7   6   9  27   32 -   44  -12         
  9 's-Gravenzandse SV                22   7   4  11  25   21 -   35  -14         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 HVO                               22   4   7  11  19   22 -   39  -17         
=============================================================================
 11 Stellendam                        22   4   5  13  17   31 -   52  -21 +       
 12 NSVV                              22   2   4  16  10   19 -   54  -35         

Om 1 plaats in West 2 1e klasse B

 08-May-04 Nootdorp             -Zwaluwen V            2-3
 15-May-04 Zwaluwen V           -Nootdorp              2-0
 08-May-04 DSVP                 -Naaldwijk             1-1
 15-May-04 Naaldwijk            -DSVP                  1-0
 08-May-04 NTVV                 -Valken '68            0-1
 15-May-04 Valken '68           -NTVV                  1-1

 22-May-04 HVO                  -Zwaluwen V            0-0
 29-May-04 Zwaluwen V           -HVO                   3-1 
 22-May-04 Naaldwijk            -Valken '68            2-1
 29-May-04 Valken '68           -Naaldwijk             2-1 Naaldwijk w.n.s.

Zwaluwen V en Naaldwijk promoveren
HVO degradeert

Zaterdag Zuid 1 1C
------------------

                Alt GJS Koz Oos Ora Rij Ril Rod Sch SSV VVG Wou 
Altena         |XXX|0-2|0-3|1-1|1-3|2-0|0-3|2-1|1-2|1-1|2-2|1-1|
GJS            |2-0|XXX|0-2|4-4|0-3|4-3|3-3|0-0|2-0|8-2|3-1|4-1|
Kozakken B     |4-2|5-3|XXX|2-1|4-0|0-2|4-1|1-1|2-0|0-1|4-1|5-1|
Oostkapelle    |0-0|1-0|1-3|XXX|0-3|3-2|1-1|2-3|2-1|0-0|0-2|1-2|
Oranje Wit     |0-1|2-3|1-2|1-2|XXX|0-1|1-1|3-0|0-0|7-0|4-0|2-1|
Rijsoord       |3-0|1-0|2-1|1-1|1-1|XXX|1-1|1-2|2-3|7-0|2-1|4-2|
Rillandia      |1-0|2-2|0-3|1-0|0-1|1-1|XXX|0-1|1-4|4-0|3-0|0-3|
RodaB/Bom.     |1-1|4-0|0-4|1-0|0-2|0-1|3-2|XXX|1-2|1-0|1-0|2-1|
Schelluinen    |2-0|1-1|0-1|1-0|0-0|0-4|2-0|0-1|XXX|1-3|3-2|2-0|
SSV '65        |2-2|1-1|3-2|2-2|2-0|0-3|1-2|1-2|1-3|XXX|0-4|2-3|
VVGZ           |2-0|3-2|0-1|0-2|1-3|0-3|4-3|1-2|0-0|1-2|XXX|2-4|
Woudrichem     |3-3|2-2|1-3|0-3|0-2|1-3|1-2|1-2|0-1|0-0|1-2|XXX|

  1 Kozakken Boys                     22  17   1   4  52   56 -   21   35 -       
=============================================================================
  2 Rijsoord                          22  13   4   5  43   48 -   23   25         
  3 Roda Boys/Bommelerwaard           22  13   3   6  42   29 -   25    4         
  4 Oranje Wit                        22  11   4   7  37   39 -   20   19         
  5 Schelluinen                       22  11   4   7  37   28 -   24    4         
  6 GJS                               22   8   7   7  31   46 -   41    5         
  7 Rillandia                         22   7   6   9  27   32 -   36   -4 +       
  8 Oostkapelle                       22   6   7   9  25   27 -   31   -4         
  9 SSV '65                           22   5   6  11  21   24 -   54  -30         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 VVGZ                              22   6   2  14  20   29 -   45  -16         
=============================================================================
 11 Altena                            22   3   8  11  17   20 -   39  -19         
 12 Woudrichem                        22   4   4  14  16   29 -   48  -19 +       

Om 1 plaats in Zuid 1 1e klasse C

 01-May-04 Kapelle              -Hardinxveld           2-1
 08-May-04 Hardinxveld          -Kapelle               1-1
 01-May-04 Arnemuiden           -SV Capelle            2-0
 08-May-04 SV Capelle           -Arnemuiden            1-1
 01-May-04 Almkerk              -Terneuzense Boys      0-0
 08-May-04 Terneuzense Boys     -Almkerk               3-1

 15-May-04 VVGZ                 -Kapelle               2-0
 22-May-04 Kapelle              -VVGZ                  1-4
 15-May-04 Arnemuiden           -Terneuzense Boys      1-0
 22-May-04 Terneuzense Boys     -Arnemuiden            0-3

 29-May-04 VVGZ                 -Arnemuiden            4-1 (terrein: Halsteren)

VVGZ blijft in 1e klasse 

Zaterdag Oost 1D
----------------

                AZS SDV Ber DET DVS Exc GoA HHC Lel OWI SVZ VSC 
AZSV           |XXX|1-1|1-1|0-0|1-4|1-3|2-0|0-3|2-0|1-0|2-3|0-0|
SDV Barnevld   |5-2|XXX|2-3|0-1|2-1|0-1|2-2|3-2|1-1|0-1|2-3|0-0|
Berkum         |3-0|3-2|XXX|4-1|2-4|0-2|1-2|3-4|1-2|1-0|1-3|1-1|
DETO           |4-0|4-1|1-0|XXX|0-2|1-2|4-0|5-0|7-0|1-3|0-1|2-1|
DVS '33        |2-1|4-1|1-0|1-1|XXX|0-3|4-0|1-1|2-0|2-2|1-0|1-1|
Excelsior      |3-0|1-1|2-1|2-1|3-3|XXX|0-1|1-2|1-0|3-1|1-1|1-0|
Go Ahead       |0-2|3-2|4-1|4-1|0-0|1-0|XXX|2-1|3-2|0-2|1-1|2-2|
HHC            |1-3|6-3|2-2|3-1|2-1|1-1|3-0|XXX|4-2|2-1|1-0|2-0|
Lelystad '67   |0-3|0-5|0-3|2-3|0-1|1-5|2-1|1-3|XXX|2-1|1-4|3-0|
OWIOS          |1-1|1-3|3-5|1-1|0-1|0-6|1-0|0-2|2-2|XXX|2-3|1-0|
SVZW           |0-1|1-1|2-2|1-1|0-0|2-3|1-1|0-0|4-2|0-0|XXX|4-0|
VSCO '61       |0-0|1-0|0-1|3-1|3-1|1-0|3-1|2-3|2-1|1-1|2-2|XXX|

  1 Excelsior '31                     22  14   4   4  46   44 -   19   25         
=============================================================================
  2 HHC                               22  14   4   4  46   48 -   32   16         
  3 DVS '33                           22  11   7   4  40   37 -   23   14 -       
  4 SVZW                              22   8  10   4  34   36 -   25   11 +       
  5 DETO                              22   9   4   9  31   41 -   31   10         
  6 Go Ahead Kampen                   22   8   5   9  29   28 -   37   -9         
  7 Berkum                            22   8   4  10  28   39 -   39    0         
  8 AZSV                              22   7   6   9  27   24 -   34  -10         
  9 VSCO '61                          22   6   8   8  26   23 -   28   -5 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 SDV Barneveld                     22   5   6  11  21   37 -   42   -5         
=============================================================================
 11 OWIOS                             22   5   6  11  21   24 -   37  -13         
 12 Lelystad '67                      22   4   2  16  14   24 -   58  -34 +       

Om kampioenschap:
 05-May-04 Excelsior '31        -HHC                   1-0 (terrein: SVZW)
Excelsior '31 kampioen

Om behoud:
           SDV Barneveld        -OWIOS                 0-2 (terrein: VVOG)
SDV Barneveld degradeert, OWIOS speelt barrage


Om 1 plaats in Oost 1e klasse D

 08-May-04 ESC                  -WHCZ                  5-3
 11-May-04 WHCZ                 -ESC                   1-3
 08-May-04 DTS '35              -WVF                   1-4
 11-May-04 WVF                  -DTS '35               3-3
 08-May-04 OZC                  -Zwart Wit '63         3-1
 11-May-04 Zwart Wit '63        -OZC                   1-1

 15-May-04 OWIOS                -ESC                   2-0
 22-May-04 ESC                  -OWIOS                 2-3
 15-May-04 WVF                  -OZC                   1-1
 22-May-04 OZC                  -WVF                   3-0

 29-May-04 OWIOS                -OZC                   3-0 (terrein: Hattem)

OWIOS blijft in 1e klasse

Zaterdag Noord 1E
-----------------

                BCV Bla Bro Dra Hee Hol HZV  Lee ONS PKC Sta VHK 
BCV            |XXX|2-2|1-6|2-3|0-2|3-2|3-2| 4-1|1-1|1-1|1-4|0-0|
Bl. Wit '34    |0-1|XXX|2-1|0-3|1-0|5-0|1-3| 0-5|0-2|0-4|2-3|2-2|
Broekster B    |1-3|2-0|XXX|2-2|7-3|2-4|2-1| 0-3|0-5|0-2|2-3|4-0|
Drachtster B   |3-1|1-0|3-0|XXX|1-1|0-0|1-1| 0-0|0-2|3-0|3-2|2-0|
Heerenveen     |3-3|2-1|4-2|0-4|XXX|1-5|1-4| 1-5|1-2|3-1|2-0|6-1|
Holwierde      |0-2|3-4|4-2|2-2|2-1|XXX|0-2| 1-3|1-8|4-2|1-1|3-1|
HZVV           |2-1|0-0|5-1|2-4|4-1|0-3|XXX| 2-5|3-0|1-4|0-1|4-1|
Leeuw. Zw.     |4-3|2-1|6-1|2-3|3-3|5-1|0-1| XXX|0-0|0-0|4-3|2-1|
ONS            |2-1|4-0|4-0|5-1|4-0|5-2|5-0| 1-1|XXX|4-0|3-1|7-0|
PKC '83        |3-3|3-1|3-1|2-1|0-0|1-1|2-1| 2-0|4-3|XXX|5-3|5-1|
Staphorst      |4-3|0-1|1-0|4-0|3-2|2-1|4-2| 4-3|2-4|0-1|XXX|5-1|
VHK            |0-2|0-6|0-1|1-3|0-0|4-0|0-5|0-10|1-2|1-2|1-2|XXX|

  1 ONS                               22  17   3   2  54   73 -   19   54         
=============================================================================
  2 PKC '83                           22  13   5   4  44   47 -   32   15 +       
  3 Drachtster Boys                   22  12   6   4  42   43 -   29   14 -       
  4 Leeuwarder Zwaluwen               22  12   5   5  41   64 -   32   32         
  5 Staphorst                         22  13   1   8  40   52 -   42   10         
  6 HZVV                              22  10   2  10  32   45 -   40    5         
  7 BCV                               22   7   6   9  27   41 -   46   -5 +       
  8 Holwierde                         22   7   4  11  25   40 -   56  -16         
  9 Heerenveense Boys                 22   6   5  11  23   37 -   53  -16         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Blauw Wit '34                     22   6   3  13  21   29 -   43  -14         
=============================================================================
 11 Broekster Boys                    22   6   1  15  19   37 -   59  -22         
 12 VHK                               22   1   3  18   6   16 -   73  -57 +       

Om 1 plaats in Noord 1e klasse E

 08-May-04 't Fean '58          -CVVB                  1-1
 11-May-04 CVVB                 -'t Fean '58           3-0
 08-May-04 Nijland              -Eems Boys             2-1
 11-May-04 Eems Boys            -Nijland               3-2
 08-May-04 Noordseschut         -VEV '67               0-2
 11-May-04 VEV '67              -Noordseschut          1-2

 15-May-04 Blauw Wit '34        -CVVB                  0-0
 18-May-04 CVVB                 -Blauw Wit '34         1-0 
 15-May-04 Nijland              -VEV '67               1-2
 18-May-04 VEV '67              -Nijland               0-2

 22-May-04 CVVB                 -Nijland               1-0 (terrein: ONT)

CVVB promoveert          
Blauw Wit '34 degradeert

Om klasseperiodekampioenschap 1e klasse Zaterdag:
West 1 1A
 08-May-04 Beursbengels         -ODIN '59              1-1
 15-May-04 Zuidvogels           -De Beursbengels       0-2
 22-May-04 ODIN '59             -Zuidvogels            2-2 
Beursbengels klasseperiodekampioen

West 2 1B
 08-May-04 DOTO                 -JAC                   2-0
 15-May-04 JAC                  -Voorschoten '97       1-2
 22-May-04 Voorschoten '97      -DOTO                  3-2 
Voorschoten '97 klasseperiodekampioen

Zuid 1 1C
 08-May-04 Rijsoord             -Oranje Wit            0-0
 15-May-04 Roda Boys/Bommelerw. -Rijsoord              2-1
 22-May-04 Oranje Wit           -Roda Boys/Bommelerw.  1-3 
Roda Boys/Bommelerw.klasseperiodekampioen

Oost 1D
 08-May-04 SVZW                 -HHC                   2-5
 11-May-04 DVS '33              -SVZW                  1-2
 15-May-04 HHC                  -DVS '33               5-3 
HHC klasseperiodekampioen

Noord 1E
 08-May-04 Leeuwarder Zwaluwen  -Drachtster Boys       2-0
 15-May-04 Drachtster Boys      -PKC '83               1-4
 22-May-04 PKC '83              -Leeuwarder Zwaluwen   3-2 
PKC '83 klasseperiodekampioen

Om 4 plaatsen in hoofdklasse Zaterdag:

 29-May-04 Excelsior M          -Beursbengels          3-0 (terrein: ARC)
Excelsior M blijft in hoofdklasse

 29-May-04 Delta Sport          -Roda Boys/Bommelerw.  4-3 (terrein: Unitas)
Delta Sport blijft in hoofdklasse

 29-May-04 Voorschoten '97      -PKC '83               3-2 (terrein: CSV Apeldoorn)
Voorschoten '97 promoveert          

 29-May-04 Flevo Boys           -HHC                   1-2 (terrein: WHC)
HHC promoveert          
Flevo Boys degradeert


Zondag West 1 1A
----------------

                DWS DWV EDO Hel Hil JOS Ken Nij Qui Sto Vel ZAP 
DWS            |XXX|0-1|3-3|1-2|1-2|3-0|1-0|2-1|1-0|0-1|0-3|3-2|
DWV            |3-1|XXX|4-1|2-1|0-2|4-3|2-3|1-4|3-0|4-1|2-1|4-0|
EDO            |0-3|1-1|XXX|3-2|1-1|0-0|2-1|2-4|6-2|1-0|2-1|2-1|
Hellas Sp.     |6-1|0-2|2-2|XXX|0-2|1-5|2-2|1-2|0-0|3-1|0-4|3-3|
Hilversum      |0-0|2-0|0-0|3-1|XXX|0-1|1-2|2-1|7-1|0-0|0-0|2-0|
JOS/Watergr.   |1-1|0-0|4-1|1-3|0-1|XXX|1-1|1-2|1-1|2-2|4-1|1-2|
Kennemers      |1-1|3-1|2-1|3-2|1-0|0-3|XXX|4-2|2-1|1-1|0-2|6-1|
Nijenrodes     |1-0|1-1|0-0|4-0|0-1|2-1|3-0|XXX|2-1|0-3|0-3|0-0|
Quick 1890     |1-2|1-3|1-1|2-1|2-1|1-1|0-2|2-2|XXX|0-0|1-3|1-5|
Stormvogels    |2-2|1-0|4-1|2-0|0-2|2-1|4-1|2-1|2-2|XXX|1-2|2-4|
Velsen         |0-1|2-2|4-2|0-1|1-0|1-0|0-1|2-2|1-2|1-4|XXX|0-1|
ZAP            |2-2|1-2|3-1|4-2|2-2|4-1|2-1|1-2|3-2|0-6|0-2|XXX|

  1 DWV                               22  12   4   6  40   42 -   29   13         
=============================================================================
  2 FC Hilversum                      22  11   6   5  39   31 -   14   17 -       
  3 De Kennemers                      22  11   4   7  37   37 -   33    4         
  4 Stormvogels                       22  10   6   6  36   41 -   28   13 +       
  5 Nijenrodes                        22  10   5   7  35   36 -   30    6         
  6 Velsen                            22  10   3   9  33   34 -   26    8         
  7 ZAP                               22   9   4   9  31   41 -   47   -6         
  8 DWS                               22   8   6   8  30   29 -   32   -3         
  9 EDO                               22   6   8   8  26   33 -   43  -10         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 JOS/Watergraafsmeer               22   5   7  10  22   32 -   33   -1 +       
=============================================================================
 11 Hellas Sport                      22   5   4  13  19   33 -   49  -16         
 12 Quick 1890                        22   3   7  12  16   24 -   49  -25         

Om 1 plaats in West 1 1e klasse A
 09-May-04 KGB                  -NVC                   2-3
 16-May-04 NVC                  -KGB                   0-4
 09-May-04 WSV '30              -Zeeburgia             3-3
 16-May-04 Zeeburgia            -WSV '30               0-2
 09-May-04 SO Soest             -Purmersteijn          2-1
 16-May-04 Purmersteijn         -SO Soest              1-0

 20-May-04 JOS/Watergraafsmeer  -KGB                   2-1
 23-May-04 KGB                  -JOS/Watergraafsmeer   2-4
 20-May-04 WSV '30              -SO Soest              1-3
 23-May-04 SO Soest             -WSV '30               1-2

 31-May-04 JOS/Watergraafsmeer  -SO Soest              0-1 (terrein: Omniworld)
SO Soest promoveert          
JOS/Watergraafsmeer degradeert


Zondag West 2 1B
----------------

                Bla EBO Exc Fei  HBS Leo OVV RKA Spa UVS VVS Wil 
Blauw Wit O    |XXX|2-0|1-0|3-2| 4-5|6-4|4-1|1-2|1-2|2-1|2-1|4-0|
EBOH           |1-4|XXX|0-0|2-3| 2-1|0-0|4-2|1-1|1-4|0-1|0-1|1-2|
Excelsior 20   |1-2|4-1|XXX|0-1| 2-1|1-1|3-1|3-4|4-3|0-5|1-3|2-2|
Feijenoord     |3-0|3-0|2-1|XXX| 0-0|6-4|0-3|4-1|1-2|2-1|0-3|2-2|
HBS            |0-3|4-1|1-1|1-3| XXX|4-0|2-0|5-1|5-6|1-2|1-2|4-1|
Leonidas       |1-1|3-1|1-5|0-2| 2-1|XXX|1-2|1-1|1-1|1-3|0-0|3-2|
OVV            |2-1|0-3|2-1|2-2| 1-2|2-2|XXX|0-3|2-3|0-5|0-3|3-1|
RKAVV          |0-2|4-2|3-3|0-1| 3-3|1-3|1-0|XXX|1-5|0-2|2-1|3-2|
Sparta         |1-1|1-2|1-1|1-3| 4-4|4-1|5-3|1-3|XXX|2-1|3-0|1-1|
UVS            |2-2|5-1|1-1|2-1| 1-0|2-0|4-1|2-2|1-0|XXX|2-2|4-1|
VVSB           |2-3|1-1|1-1|3-2|10-1|4-0|0-2|2-1|3-1|5-0|XXX|3-0|
Wilhelmus      |1-1|1-2|1-3|1-1| 3-1|1-4|2-0|1-4|0-2|1-3|0-0|XXX|

  1 UVS                               22  14   4   4  46   50 -   25   25         
=============================================================================
  2 ASV Blauw Wit Osdorp              22  13   4   5  43   50 -   32   18 +       
  3 VVSB                              22  12   5   5  41   50 -   23   27         
  4 SC Feijenoord                     22  12   4   6  40   44 -   32   12         
  5 Sparta                            22  11   5   6  38   53 -   40   13         
  6 RKAVV                             22   9   5   8  32   41 -   45   -4         
  7 Excelsior '20                     22   6   8   8  26   38 -   38    0 +       
  8 HBS                               22   7   4  11  25   47 -   52   -5 +       
  9 Leonidas                          22   5   7  10  22   33 -   50  -17         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 OVV                               22   6   2  14  20   29 -   52  -23 +       
=============================================================================
 11 EBOH                              22   5   4  13  19   26 -   47  -21         
 12 Wilhelmus                         22   3   6  13  15   26 -   51  -25         

Om 1 plaats in West 2 1e klasse B
 02-May-04 GDA                  -Nieuwerkerk           0-2
 09-May-04 Nieuwerkerk          -GDA                   0-2
 02-May-04 VCS                  -DCV                   1-2
 09-May-04 DCV                  -VCS                   1-2
 02-May-04 Neptunus             -Velo                  3-1
 09-May-04 Velo                 -Neptunus              1-3

 16-May-04 OVV                  -Nieuwerkerk           2-4
 23-May-04 Nieuwerkerk          -OVV                   3-2 
 16-May-04 DCV                  -Neptunus              1-1
 23-May-04 Neptunus             -DCV                   0-2

 31-May-04 Nieuwerkerk          -DCV                   1-3 
DCV promoveert
OVV degradeert           



Om 1 plaats in Hoofdklasse A
 09-May-04 FC Hilversum         -Blauw Wit Osdorp      0-1
 16-May-04 Blauw Wit Osdorp     -FC Hilversum          2-1
 09-May-04 Stormvogels          -SC Feijenoord         3-1
 16-May-04 SC Feijenoord        -Stormvogels           1-0
 09-May-04 Sparta               -Nijenrodes            1-1
 16-May-04 Nijenrodes           -Sparta                4-1

 23-May-04 Hollandia            -Blauw Wit Osdorp      3-2
 27-May-04 Blauw Wit Osdorp     -Hollandia             1-0 (3-2 pen)
 20-May-04 Stormvogels          -Nijenrodes            0-0
 23-May-04 Nijenrodes           -Stormvogels           1-1 (3-4 pen)

 31-May-04 Blauw Wit Osdorp     -Stormvogels           5-0 (terrein: HBC)
Blauw Wit promoveert

Zondag Zuid 1 1C
----------------

                DBS DFC Gel Hal Int Oss Pap RKD Ter Uni VOA WSC 
DBS            |XXX|3-1|2-3|3-0|3-3|1-1|1-1|1-1|1-0|1-1|3-1|2-0|
DFC            |1-2|XXX|1-3|1-1|1-2|2-1|3-3|2-0|3-0|3-0|1-1|1-4|
Geldrop        |2-1|3-0|XXX|4-0|0-0|1-2|3-1|2-0|2-0|2-0|1-2|4-0|
Halsteren      |2-1|0-2|0-3|XXX|1-4|1-1|1-2|1-0|1-3|2-3|3-1|1-2|
Internos       |0-2|0-2|1-4|3-0|XXX|2-1|2-2|1-0|0-0|5-2|2-1|3-2|
Oss 1920       |2-4|7-1|1-1|1-4|1-4|XXX|0-3|5-0|0-0|2-4|1-0|2-1|
Papendrecht    |3-2|1-1|1-2|2-1|1-0|1-1|XXX|1-1|1-3|2-2|3-1|1-1|
RKDVC          |2-0|1-0|1-1|2-1|1-1|0-5|1-3|XXX|0-5|1-2|0-0|1-2|
Terneuzen      |2-2|4-0|0-1|3-0|0-1|0-1|3-2|1-1|XXX|2-3|1-1|0-1|
Unitas         |2-1|3-3|0-1|2-1|1-3|3-4|0-5|3-1|2-0|XXX|4-0|1-1|
VOAB           |2-5|1-6|1-2|0-0|0-0|4-1|2-1|0-2|0-4|6-2|XXX|0-0|
WSC            |1-4|0-0|1-1|0-1|0-1|4-3|1-1|0-0|0-3|0-0|0-0|XXX|

  1 Geldrop                           22  16   4   2  52   46 -   15   31         
=============================================================================
  2 Internos                          22  12   6   4  42   38 -   25   13 +       
  3 DBS                               22  10   6   6  36   45 -   31   14         
  4 Papendrecht                       22   8   9   5  33   41 -   32    9         
  5 Unitas                            22   9   5   8  32   40 -   46   -6         
  6 Terneuzen                         22   8   5   9  29   34 -   23   11 -       
  7 Oss 1920                          22   8   5   9  29   43 -   41    2 +       
  8 DFC                               22   7   6   9  27   35 -   40   -5 +       
  9 WSC                               22   5   9   8  24   21 -   30   -9         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 VOAB                              22   4   7  11  19   24 -   42  -18 +       
=============================================================================
 11 RKDVC                             22   4   7  11  19   16 -   37  -21         
 12 Halsteren                         22   5   3  14  18   22 -   43  -21         

Om behoud:
           VOAB                 -RKDVC                 4-1
VOAB speelt barrage, RKDVC degradeert.

Om 1 plaats in Zuid 1 1e klasse C
 02-May-04 SVW                  -Rood Wit V            2-0
 09-May-04 Rood Wit V           -SVW                   1-1
 02-May-04 Vlijmense Boys       -Oisterwijk            3-0
 09-May-04 Oisterwijk           -Vlijmense Boys        1-3
 02-May-04 Sint Michielsgestel  -Unitas '30            1-3
 09-May-04 Unitas '30           -Sint Michielsgestel   0-0

 16-May-04 VOAB                 -SVW                   1-2
 23-May-04 SVW                  -VOAB                  4-2 
 16-May-04 Vlijmense Boys       -Unitas '30            1-1
 23-May-04 Unitas '30           -Vlijmense Boys        4-0

 31-May-04 SVW                  -Unitas '30            1-0 
SVW promoveert
VOAB degradeert


Zondag Zuid 2 1D
----------------

                EHC EVV Eys GSV IVS Lim RIO Sch Sit Som SVN Wil 
EHC            |XXX|3-0|1-1|1-1|1-3|4-1|3-1|1-1|2-1|0-2|0-1|2-0|
EVV            |1-1|XXX|5-0|1-0|7-1|0-0|5-0|1-4|5-1|2-0|3-0|0-0|
Eysden         |0-3|1-3|XXX|0-0|3-1|1-2|0-2|0-2|1-0|1-1|2-4|2-1|
GSV '28        |1-1|1-0|1-1|XXX|5-3|2-1|2-4|4-1|0-0|1-1|3-1|2-3|
IVS            |4-1|0-6|2-5|3-3|XXX|2-2|0-1|1-2|3-1|1-0|0-2|0-0|
Limburgia      |0-1|1-1|2-2|0-1|2-1|XXX|4-0|4-2|5-0|0-1|1-2|4-1|
RIOS '31       |1-1|2-5|0-0|0-1|4-0|1-1|XXX|0-1|1-0|0-0|0-0|3-2|
Schaesberg     |2-3|2-0|4-0|1-1|4-0|4-2|2-1|XXX|0-1|0-0|0-2|2-0|
Sittard        |2-0|1-4|1-4|3-3|3-4|0-3|1-1|0-2|XXX|1-1|1-1|0-1|
Someren        |0-0|0-2|1-1|1-0|0-2|3-2|0-0|0-2|0-2|XXX|0-2|0-0|
SVN            |0-1|0-0|1-1|0-0|1-1|1-1|1-1|4-4|0-0|0-1|XXX|1-0|
Wilhelm.08     |3-3|1-0|0-2|2-1|1-2|2-2|2-2|2-1|0-1|1-1|1-1|XXX|

  1 EVV                               22  12   5   5  41   51 -   19   32         
=============================================================================
  2 VV Schaesberg                     22  12   4   6  40   43 -   27   16         
  3 EHC                               22   9   8   5  35   33 -   26    7         
  4 SVN                               22   7  11   4  32   25 -   21    4         
  5 GSV '28                           22   7  10   5  31   33 -   28    5         
  6 BSV Limburgia                     22   7   7   8  28   40 -   32    8         
  7 RIOS '31                          22   6   9   7  27   25 -   31   -6         
  8 Eysden                            22   6   8   8  26   28 -   37   -9         
  9 Someren                           22   5  10   7  25   13 -   20   -7         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 IVS                               22   7   4  11  25   34 -   54  -20 -       
=============================================================================
 11 Wilhelmina '08                    22   5   8   9  23   23 -   32   -9         
 12 Sittard                           22   4   6  12  18   20 -   41  -21 +       

Beslissingswedstrijd:
 09-may-04 Someren              -IVS                   1-0 (terrein: EVV)
Someren blijft in 1e klasse, IVS speelt barrage.

Om 1 plaats in Zuid 2 1e klasse D
 09-May-04 Heerlen              -SV Venray             1-1
 13-May-04 SV Venray            -Heerlen               2-3
 09-May-04 MSP '03              -Margriet              2-0
 13-May-04 Margriet             -MSP '03               4-3
 09-May-04 RFC Roermond         -FC Geleen Zuid        0-1
 13-May-04 FC Geleen Zuid       -RFC Roermond          2-1

 16-May-04 IVS                  -Heerlen               2-0
 20-May-04 Heerlen              -IVS                   5-1 
 16-May-04 MSP '03              -FC Geleen Zuid        1-2
 20-May-04 FC Geleen Zuid       -MSP '03               3-1

 23-May-04 Heerlen              -FC Geleen Zuid        0-2 (terrein: Neerbeek)
FC Geleen Zuid promoveert
IVS degradeert



Om 1 plaats in Hoofdklasse B
 09-May-04 DBS                  -EHC                   1-0
 16-May-04 EHC                  -DBS                   0-3
 09-May-04 DFC                  -SVN                   1-0
 16-May-04 SVN                  -DFC                   1-1
 09-May-04 VV Schaesberg        -Internos              1-3
 16-May-04 Internos             -VV Schaesberg         2-1

 23-May-04 OJC Rosmalen         -DBS                   2-1
 27-May-04 DBS                  -OJC Rosmalen          1-1
 20-May-04 DFC                  -Internos              2-2
 23-May-04 Internos             -DFC                   1-0

 31-May-04 OJC Rosmalen         -Internos              0-0 (3-4 pen; terrein: RKDVC)
Internos w.n.s. en promoveert
OJC Rosmalen degradeert

Zondag Oost 1E
--------------

                Ach DCS DeZ Ens Ger Hat Jon OBW PH  Rhe RKH Tub 
Achilles '12   |XXX|4-1|1-0|0-2|1-2|1-2|2-2|0-3|1-0|7-1|0-6|4-3|
DCS            |0-1|XXX|2-1|0-2|1-4|4-2|1-0|1-2|1-3|1-1|0-2|1-0|
De Zweef       |0-0|4-1|XXX|1-4|1-1|3-0|2-3|2-4|0-2|3-3|2-2|2-0|
Enschede       |4-0|4-0|4-0|XXX|1-3|0-0|5-0|1-1|1-1|0-1|3-1|5-2|
Germania       |3-1|2-1|2-0|3-1|XXX|3-1|4-1|4-1|0-5|2-1|1-2|2-0|
Hatert         |4-1|5-2|2-0|2-9|2-1|XXX|1-3|0-0|2-2|0-2|0-1|1-0|
Jonge Kracht   |0-2|3-0|2-0|3-3|1-1|1-1|XXX|1-1|3-0|2-1|3-5|1-1|
OBW            |1-0|3-3|6-2|4-1|5-1|7-0|0-1|XXX|2-1|0-1|2-1|1-2|
PH             |2-4|0-1|1-3|4-1|0-2|5-3|2-4|1-3|XXX|1-0|3-1|3-1|
Rheden         |0-0|4-2|1-2|2-3|1-2|0-0|1-0|0-1|1-1|XXX|1-0|0-3|
RKHVV          |1-0|2-0|0-0|3-5|3-1|0-1|1-1|5-1|2-0|1-0|XXX|0-2|
Tubanters      |1-3|1-4|0-1|0-3|2-0|0-3|2-0|2-2|3-2|0-0|0-0|XXX|

  1 Germania                          22  14   2   6  44   44 -   32   12         
=============================================================================
  2 SC Enschede                       22  13   4   5  43   62 -   31   31         
  3 OBW                               22  12   5   5  41   50 -   30   20         
  4 RKHVV                             22  11   4   7  37   39 -   26   13 -       
  5 Jonge Kracht                      22   8   7   7  31   35 -   36   -1         
  6 Achilles '12                      22   9   3  10  30   33 -   38   -5         
  7 Hatert                            22   8   5   9  29   32 -   45  -13         
  8 PH                                22   8   3  11  27   39 -   39    0 +       
  9 Rheden                            22   6   6  10  24   22 -   31   -9 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 De Zweef                          22   6   5  11  23   29 -   41  -12         
=============================================================================
 11 De Tubanters                      22   6   4  12  22   25 -   38  -13         
 12 DCS                               22   6   2  14  20   27 -   50  -23 +       

Om 1 plaats in Oost 1e klasse E
 09-May-04 WAVV                 -Colmschate            0-2
 16-May-04 Colmschate           -WAVV                  3-1
 09-May-04 AWC                  -FC Berghuizen         2-1
 16-May-04 FC Berghuizen        -AWC                   2-1
 09-May-04 Tubantia             -Vaassen               0-1
 16-May-04 Vaassen              -Tubantia              1-1

 20-May-04 De Zweef             -Colmschate            0-0
 23-May-04 Colmschate           -De Zweef              2-4
 20-May-04 AWC                  -Vaassen               2-1
 23-May-04 Vaassen              -AWC                   0-4

 31-May-04 De Zweef             -AWC                   1-2 (terrein: Vaassen)
AWC promoveert
De Zweef degradeert

Zondag Noord 1F
---------------

                Emm Eri Ger HOD MSC Nie Sne Ste SVB WKE Wol Zwa 
Emmen AV       |XXX|1-1|3-4|3-0|1-1|1-2|0-0|2-1|1-5|0-5|1-0|2-1|
Erica          |1-0|XXX|1-1|6-0|1-0|0-3|1-0|1-2|3-1|1-2|1-2|2-0|
Germanicus     |1-1|0-1|XXX|4-2|1-4|4-1|0-0|3-1|1-1|1-1|2-2|0-1|
HODO           |1-2|2-3|4-2|XXX|0-6|2-6|0-2|0-4|3-0|2-4|3-0|0-4|
MSC            |0-1|0-0|2-7|4-2|XXX|1-4|1-1|1-2|5-0|2-0|3-1|3-3|
Nieuw Buinen   |4-2|5-3|1-2|4-2|1-0|XXX|2-1|3-1|1-3|5-1|3-0|1-1|
Sneek          |2-3|0-2|0-3|3-0|0-1|3-2|XXX|2-1|5-1|3-1|5-0|0-3|
Stevo          |1-2|1-1|2-0|4-0|2-0|2-1|1-1|XXX|3-0|0-2|0-0|1-1|
SVBO           |1-0|2-0|4-0|4-0|1-1|5-2|1-3|1-3|XXX|0-2|1-0|3-3|
WKE            |2-1|1-1|3-1|5-1|7-2|0-0|2-2|2-1|3-1|XXX|2-1|0-1|
Wolvega        |1-1|1-0|2-0|3-0|2-3|1-1|0-0|0-1|0-0|1-2|XXX|2-1|
Zwaagwest.     |4-2|3-1|0-3|5-2|2-2|3-1|3-6|1-3|1-2|1-2|3-0|XXX|

  1 WKE                               22  14   4   4  46   49 -   28   21 +       
=============================================================================
  2 Nieuw Buinen                      22  12   3   7  39   53 -   38   15 -       
  3 Stevo                             22  11   4   7  37   37 -   24   13 -       
  4 Sneek                             22   9   6   7  33   39 -   28   11         
  5 Zwaagwesteinde                    22   9   5   8  32   45 -   38    7 +       
  6 SC Erica                          22   9   5   8  32   31 -   27    4 +       
  7 SVBO                              22   9   4   9  31   37 -   40   -3         
  8 MSC                               22   8   6   8  30   42 -   39    3         
  9 Germanicus                        22   8   6   8  30   40 -   37    3         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Emmen AV                          22   8   5   9  29   30 -   38   -8         
=============================================================================
 11 FC Wolvega                        22   5   6  11  21   19 -   33  -14         
 12 HODO                              22   3   0  19   9   26 -   78  -52         

Om 1 plaats in Noord 1e klasse F
 09-May-04 GRC Groningen        -Heerenveen AV         2-1
 13-May-04 Heerenveen AV        -GRC Groningen         3-2
 09-May-04 Peize                -Bergum                3-6
 13-May-04 Bergum               -Peize                 2-2
 09-May-04 FVC                  -GOMOS                 2-2
 13-May-04 GOMOS                -FVC                   2-1

 16-May-04 Emmen AV             -Heerenveen AV         0-3
 20-May-04 Heerenveen AV        -Emmen AV              0-0 
 16-May-04 Bergum               -GOMOS                 0-0
 20-May-04 GOMOS                -Bergum                1-3

 23-May-04 Heerenveen AV        -Bergum                4-2 
Emmen AV degradeert
Heerenveen AV promoveert

Om 1 plaats in Hoofdklasse C
 09-May-04 OBW                  -Nieuw Buinen          1-3
 16-May-04 Nieuw Buinen         -OBW                   2-4
 09-May-04 SC Enschede          -Stevo                 2-1
 16-May-04 Stevo                -SC Enschede           0-1
 09-May-04 MSC                  -RKHVV                 1-3
 16-May-04 RKHVV                -MSC                   3-1

 20-May-04 De Bataven           -OBW                   0-2
 23-May-04 OBW                  -De Bataven            2-1
 20-May-04 SC Enschede          -RKHVV                 2-1
 23-May-04 RKHVV                -SC Enschede           4-2

 31-May-04 OBW                  -RKHVV                 0-1  (terrein: Babberich)
RKHVV promoveert
De Bataven degradeert


Fifth Level (Tweede Klasse)


Zaterdag West 1 2A
------------------

                Ams Din EDO EVC Fla IJm Jon Ken NAS Wie ZCF ZOB 
Amstelveen/H   |XXX|7-1|1-3|2-3|1-2|2-2|2-2|3-1|0-2|1-1|1-0|2-3|
Dindua         |1-4|XXX|5-2|0-3|1-3|0-6|0-4|1-4|0-4|0-4|0-6|0-2|
EDO            |1-2|6-0|XXX|0-4|5-3|3-4|0-3|4-4|2-1|3-0|0-4|1-1|
EVC            |2-3|3-1|1-0|XXX|1-0|0-1|1-1|2-2|1-1|1-4|3-3|1-1|
Flamingo       |0-3|5-1|2-4|4-1|XXX|4-3|8-5|2-1|1-2|2-4|4-2|0-1|
IJmuiden       |0-2|8-1|3-1|2-1|3-1|XXX|1-3|1-1|2-4|3-2|0-3|1-2|
Jong Holland   |3-1|7-2|1-0|2-1|1-1|3-3|XXX|2-4|0-1|2-2|0-1|2-2|
Kennemerland   |0-0|9-1|0-1|3-0|0-2|3-1|2-0|XXX|0-1|2-1|2-0|1-1|
NAS            |1-0|9-0|0-1|3-0|1-1|1-0|3-0|1-1|XXX|2-0|1-1|3-1|
Wieringerm.    |1-1|8-1|3-5|1-0|0-4|1-3|1-1|2-3|2-0|XXX|3-2|2-1|
ZCFC           |2-2|7-0|1-0|1-2|3-4|1-2|1-1|1-2|1-3|3-1|XXX|5-3|
ZOB            |2-0|6-2|1-0|3-5|3-5|0-2|1-2|1-2|2-0|3-0|1-1|XXX|

  1 NAS                               22  14   4   4  46   44 -   16   28 +       
=============================================================================
  2 Kennemerland                      22  11   6   5  39   47 -   28   19         
  3 IJmuiden                          22  11   3   8  36   51 -   39   12 +       
  4 Flamingo                          22  12   2   8  35   58 -   46   12 -3pt+   
  5 Jong Holland                      22   8   8   6  32   45 -   38    7 +       
  6 ZOB                               22   9   5   8  32   41 -   37    4         
  7 Amstelveen/H                      22   8   6   8  30   40 -   33    7 -       
  8 ZCFC                              22   8   5   9  29   49 -   35   14         
  9 EDO                               22   9   2  11  29   42 -   44   -2         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 EVC                               22   8   5   9  29   36 -   38   -2         
=============================================================================
 11 Wieringermeer                     22   8   4  10  28   43 -   43    0 +       
 12 Dindua                            22   1   0  21   3   18 -  117  -99         

Om 1 plaats in West 1 2e klasse A
 08-May-04 VEW                  -SC Voorland           1-5
 11-May-04 SC Voorland          -VEW                   2-1
 08-May-04 Bloemenkwartier      -Blauw Wit W           5-2
 11-May-04 Blauw Wit W          -Bloemenkwartier       1-9
 08-May-04 Monnickendam         -HBOK                  6-2
 11-May-04 HBOK                 -Monnickendam          2-2

 22-May-04 ZCFC                 -SC Voorland           1-1
 26-May-04 SC Voorland          -ZCFC                  0-3
 18-May-04 Monnickendam         -Bloemenkwartier       0-2
 22-May-04 Bloemenkwartier      -Monnickendam          5-0

 29-May-04 ZCFC                 -Bloemenkwartier       5-3 (terrein: Argon)
ZCFC blijft in 2e klasse

Zaterdag West 1 2B
------------------

                AMV Ben Can CSW DES DVV NSC Rod Val Vee VRC WVH 
AMVJ           |XXX|2-2|1-1|2-2|4-1|1-1|1-2|3-2|0-2|1-2|0-2|1-4|
Benschop       |3-0|XXX|3-2|4-4|5-1|2-1|5-0|2-1|2-0|1-1|3-4|0-3|
Candia '66     |1-1|3-0|XXX|1-1|1-3|1-1|2-0|5-1|2-1|1-1|1-0|0-0|
CSW            |0-1|0-2|3-0|XXX|4-1|1-0|2-1|2-1|1-1|4-1|2-2|1-1|
DESTO          |3-0|1-3|1-3|2-2|XXX|1-2|0-4|0-0|3-4|2-1|4-7|3-2|
DVVA           |3-2|2-1|3-0|0-1|5-1|XXX|3-2|1-3|1-0|2-2|2-3|0-0|
NSC            |1-1|2-1|2-2|0-2|2-0|5-2|XXX|0-4|1-1|0-0|1-1|0-2|
Roda '46       |1-1|1-3|1-2|2-5|0-2|2-3|3-1|XXX|1-1|0-1|1-4|1-3|
Valleivogels   |3-2|2-0|2-1|0-3|4-0|0-0|2-0|0-1|XXX|0-1|0-2|1-0|
Veensche B     |2-2|2-0|3-0|2-0|4-0|3-1|1-1|0-1|1-0|XXX|2-1|1-3|
VRC            |1-0|0-0|3-0|2-1|4-2|1-3|6-0|3-3|2-0|0-2|XXX|2-2|
WVHEDW         |2-0|2-1|1-1|1-3|2-3|1-1|2-1|0-1|4-3|3-3|0-4|XXX|

  1 VRC                               22  13   5   4  44   54 -   29   25         
=============================================================================
  2 CSW                               22  11   7   4  40   44 -   27   17         
  3 Veensche Boys                     22  11   7   4  40   36 -   23   13 -       
  4 Benschop                          22  10   4   8  34   43 -   34    9         
  5 WVHEDW                            22   9   7   6  34   38 -   31    7         
  6 DVVA                              22   9   6   7  33   37 -   33    4         
  7 Candia '66                        22   7   8   7  29   30 -   32   -2         
  8 Valleivogels                      22   8   4  10  28   27 -   28   -1         
  9 Roda '46                          22   6   4  12  22   31 -   42  -11         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 NSC                               22   5   6  11  21   26 -   43  -17         
=============================================================================
 11 DESTO                             22   6   2  14  20   34 -   63  -29 +       
 12 AMVJ                              22   3   8  11  17   26 -   41  -15         

Om 1 plaats in West 1 2e klasse B
 08-May-04 Zandvoort '75        -Jonathan              2-0
 11-May-04 Jonathan             -Zandvoort '75         2-2
 08-May-04 Aalsmeer             -SV Eemnes             1-0
 11-May-04 SV Eemnes            -Aalsmeer              2-0
 08-May-04 CJVV                 -RKAVIC                3-1
 11-May-04 RKAVIC               -CJVV                  1-3

 18-May-04 NSC                  -Zandvoort '75         5-1
 22-May-04 Zandvoort '75        -NSC                   2-3
 18-May-04 SV Eemnes            -CJVV                  0-0
 22-May-04 CJVV                 -SV Eemnes             1-0

 29-May-04 NSC                  -CJVV                  1-3 (terrein: VVOP)
CJVV promoveert          
NSC degradeert

Om 1 plaats in West 1 1e klasse A
 08-May-04 IJmuiden             -DVVA                  3-3
 11-May-04 DVVA                 -IJmuiden              0-0
 08-May-04 Kennemerland         -Veensche Boys         0-0
 11-May-04 Veensche Boys        -Kennemerland          1-2
 08-May-04 CSW                  -ZOB                   2-1
 11-May-04 ZOB                  -CSW                   1-1

 18-May-04 Swift                -DVVA                  2-1
 22-May-04 DVVA                 -Swift                 2-1
 18-May-04 Kennemerland         -CSW                   2-1
 22-May-04 CSW                  -Kennemerland          0-0

 29-May-04 Swift                -Kennemerland          1-3 (terrein: Legmeervogels) 
Kennemerland promoveert   
Swift degradeert       


Zaterdag West 2 2C
------------------

                BVC DSV Jod KRV Mon Noo RCL Soc Spo Val WDS Zev 
BVCB           |XXX|1-1|5-3|3-4|2-1|3-1|0-0|2-4|2-1|0-2|0-0|1-1|
DSVP           |4-0|XXX|4-0|3-2|2-1|3-4|5-1|1-0|1-1|2-0|7-0|1-1|
Jodan Boys     |0-0|2-0|XXX|2-2|1-4|4-0|1-2|2-2|2-4|3-0|2-2|1-1|
KRV            |1-2|1-2|3-0|XXX|3-1|2-3|2-1|2-2|3-0|2-1|5-2|1-0|
Montfoort      |2-2|1-1|2-2|2-4|XXX|0-0|3-2|0-1|4-0|0-2|2-0|0-0|
Nootdorp       |1-0|2-1|3-4|1-3|3-2|XXX|3-1|4-0|1-0|2-2|2-2|0-0|
RCL            |0-0|0-1|0-1|0-3|0-0|4-2|XXX|0-1|1-0|1-1|4-1|3-6|
Soccer Boys    |0-4|0-1|2-2|1-1|1-0|1-3|2-0|XXX|2-0|1-3|0-1|1-3|
Sportlust      |0-4|1-1|1-4|1-7|0-1|1-2|2-1|6-0|XXX|1-3|3-1|1-2|
Valken '68     |1-1|3-2|2-1|4-2|1-1|2-1|1-1|2-3|2-0|XXX|5-0|1-2|
WDS            |1-3|2-1|1-2|0-3|0-0|4-2|1-1|0-0|3-1|2-1|XXX|3-2|
Zevenhoven     |0-2|2-2|1-2|0-1|2-2|1-2|1-3|2-1|2-1|4-1|3-2|XXX|

  1 KRV                               22  14   3   5  45   57 -   31   26         
=============================================================================
  2 DSVP                              22  11   6   5  39   46 -   25   21 +       
  3 Nootdorp                          22  11   4   7  37   42 -   40    2         
  4 BVCB                              22   9   8   5  35   37 -   28    9 +       
  5 Valken '68                        22  10   5   7  35   40 -   32    8 +       
  6 Zevenhoven                        22   8   7   7  31   36 -   32    4         
  7 Jodan Boys                        22   8   7   7  31   41 -   41    0         
  8 Soccer Boys                       22   7   5  10  26   25 -   39  -14 +       
  9 Montfoort                         22   5   9   8  24   29 -   29    0 -       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 WDS                               22   6   6  10  24   28 -   49  -21         
=============================================================================
 11 RCL                               22   5   6  11  21   26 -   37  -11         
 12 Sportlust '46                     22   4   2  16  14   25 -   49  -24           

Beslissingswedstrijd:
 08-May-04 Montfoort            -WDS                   1-0 (terrein: UNIO)
Montfort blijft in 2e klasse, WDS speelt barrage.

Om 1 plaats in West 2 2e klasse C

 08-May-04 SV '35               -SSS                   0-1
 15-May-04 SSS                  -SV '35                0-1
 08-May-04 Lugdunum             -Leonidas              1-1
 15-May-04 Leonidas             -Lugdunum              2-8
 08-May-04 Schoonhoven          -DSO                   0-2
 15-May-04 DSO                  -Schoonhoven           3-0

 22-May-04 WDS                  -SV '35                2-2
 29-May-04 SV '35               -WDS                   5-2 
 22-May-04 Lugdunum             -DSO                   0-2
 29-May-04 DSO                  -Lugdunum              4-2

 05-Jun-04 SV '35               -DSO                   2-4 (terrein: Wilhelmus)
WDS degradeert
DSO promoveert

Zaterdag West 2 2D
------------------

                BMT Hei Hon Maa Mon Naa NTV Rij Str VVO Xer Zwa 
BMT            |XXX|0-0|0-2|3-1|5-0|1-1|0-1|0-3|0-2|5-0|2-1|1-2|
Heinenoord     |1-1|XXX|0-3|1-1|0-3|0-2|0-1|2-1|0-2|4-2|1-3|1-4|
Honsel.dijk    |1-2|2-2|XXX|3-1|1-0|0-0|1-1|2-1|1-3|0-1|0-1|0-3|
Maasdam        |2-1|1-3|0-0|XXX|0-3|1-0|0-2|3-3|0-1|1-1|1-0|1-3|
Monster        |2-1|0-0|1-2|3-0|XXX|1-2|2-0|1-2|2-2|2-1|0-1|1-4|
Naaldwijk      |3-0|3-2|3-1|4-0|2-2|XXX|1-1|1-1|2-1|1-2|0-1|2-1|
NTVV           |2-0|3-2|1-0|2-2|4-2|2-0|XXX|2-0|1-2|5-1|0-0|1-3|
Rijnm./H.      |0-1|1-7|1-5|1-2|2-0|2-1|1-3|XXX|1-2|3-0|0-3|0-4|
Strijen        |0-1|0-1|3-3|2-2|5-0|2-3|1-2|5-0|XXX|1-1|0-0|2-1|
VVOR           |2-0|4-0|1-2|1-1|2-3|0-3|1-1|1-2|0-4|XXX|0-7|0-2|
Xerxes/DZB     |1-3|4-0|4-1|3-0|2-1|1-1|3-0|4-1|2-1|1-0|XXX|1-0|
Zwaluwen V     |1-1|2-2|0-0|0-2|2-0|0-0|2-0|2-0|3-1|2-1|0-2|XXX|

  1 Xerxes/DZB                        22  16   3   3  51   45 -   12   33         
=============================================================================
  2 Zwaluwen V                        22  13   4   5  43   41 -   19   22 +       
  3 NTVV                              22  12   5   5  41   35 -   24   11         
  4 Naaldwijk                         22  10   7   5  37   35 -   22   13         
  5 Strijen                           22  10   5   7  35   42 -   26   16         
  6 Honselersdijk                     22   8   6   8  30   30 -   29    1         
  7 BMT                               22   8   4  10  28   28 -   28    0         
  8 Monster                           22   7   3  12  24   29 -   40  -11         
  9 Maasdam                           22   5   7  10  22   22 -   40  -18         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Heinenoord                        22   5   6  11  21   29 -   43  -14 +       
=============================================================================
 11 Rijnmond/Hoogvliet Sport          22   6   2  14  20   26 -   51  -25 -       
 12 VVOR                              22   4   4  14  16   22 -   50  -28         

Om 1 plaats in West 2 2e klasse D

 08-May-04 Die Haghe            -Zuidland              2-1
 15-May-04 Zuidland             -Die Haghe             0-1
 08-May-04 's-Gravenzande       -YVV De Zwervers       0-0
 15-May-04 YVV De Zwervers      -'s-Gravenzande        2-1
 08-May-04 Rozenburg            -Alexandria '66        1-1
 15-May-04 Alexandria '66       -Rozenburg             1-0

 22-May-04 Heinenoord           -Die Haghe             1-1
 29-May-04 Die Haghe            -Heinenoord            4-0 
 22-May-04 YVV De Zwervers      -Alexandria '66        1-0
 29-May-04 Alexandria '66       -YVV De Zwervers       2-2

 05-Jun-04 Die Haghe            -YVV De Zwervers       3-1 (terrein: Excelsior M)

Die Haghe promoveert
Heinenoord degradeert

Herkansing
 13-Jun-04 SV '35               -YVV De Zwervers       0-3 (terrein: Naaldwijk)
YVV De Zwervers promoveert

Om 1 plaats in West 2 1e klasse B

 08-May-04 Nootdorp             -Zwaluwen V            2-3
 15-May-04 Zwaluwen V           -Nootdorp              2-0
 08-May-04 DSVP                 -Naaldwijk             1-1
 15-May-04 Naaldwijk            -DSVP                  1-0
 08-May-04 NTVV                 -Valken '68            0-1
 15-May-04 Valken '68           -NTVV                  1-1

 22-May-04 HVO                  -Zwaluwen V            0-0
 29-May-04 Zwaluwen V           -HVO                   3-1 
 22-May-04 Naaldwijk            -Valken '68            2-1
 29-May-04 Valken '68           -Naaldwijk             2-1 Naaldwijk w.n.s.

Zwaluwen V en Naaldwijk promoveren
HVo degradeert

Zaterdag Zuid 1 2E
------------------

                Arn AZV Din GrL Hee Kap Kog Nie NOA Seo Ter Zaa 
Arnemuiden     |XXX|2-0|3-0|2-4|1-1|1-4|4-0|0-0|0-0|0-0|1-1|1-1|
AZVV           |0-3|XXX|3-1|0-1|1-1|2-5|3-1|4-1|2-2|4-2|0-3|0-2|
Dinteloord     |0-1|1-0|XXX|3-0|0-6|1-0|2-2|4-1|0-0|3-0|2-1|2-1|
Gr. Lindt      |0-3|2-1|5-0|XXX|4-0|7-2|3-3|3-0|2-0|2-1|3-1|4-2|
Heerarendsk.   |1-5|1-5|2-0|2-4|XXX|0-4|0-0|1-0|0-2|1-4|2-1|0-2|
Kapelle        |0-3|3-1|1-0|2-3|4-1|XXX|9-0|1-2|3-1|4-0|0-2|5-3|
Kogelvangers   |1-3|1-4|1-2|0-2|1-5|2-2|XXX|2-3|0-1|4-2|3-4|3-4|
Nieuwdorp      |1-4|2-1|3-0|1-1|2-1|0-3|4-1|XXX|1-1|1-0|0-3|2-5|
NOAD '67       |1-2|0-1|0-0|3-2|2-0|1-4|3-0|1-3|XXX|2-0|0-1|1-0|
Seolto         |0-0|2-0|4-2|0-4|6-1|2-5|4-6|2-1|2-0|XXX|1-2|2-2|
Terneuzen      |1-0|1-2|2-1|0-1|4-1|0-0|4-1|2-0|4-0|2-3|XXX|2-2|
Zaamslag       |3-1|2-2|3-4|0-3|1-1|1-2|5-2|2-0|7-0|1-0|1-6|XXX|

  1 Groote Lindt                      22  17   2   3  53   60 -   26   34         
=============================================================================
  2 Kapelle                           22  14   2   6  44   63 -   33   30         
  3 Terneuzense Boys                  22  13   3   6  42   47 -   24   23         
  4 Arnemuiden                        22  11   7   4  40   40 -   19   21         
  5 Zaamslag                          22   9   5   8  32   50 -   43    7         
  6 Dinteloord                        22   9   3  10  30   28 -   39  -11         
  7 AZVV                              22   8   3  11  27   36 -   39   -3         
  8 Nieuwdorp                         22   8   3  11  27   28 -   42  -14 +       
  9 NOAD '67                          22   7   5  10  26   21 -   34  -13         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Seolto                            22   7   3  12  24   37 -   47  -10         
=============================================================================
 11 's-Heerarendskerke                22   5   4  13  19   28 -   53  -25 +       
 12 Kogelvangers                      22   2   4  16  10   34 -   73  -39 -       

Om 1 plaats in Zuid 1 2e klasse E

 01-May-04 SKNWK                -Tholense Boys         5-0
 08-May-04 Tholense Boys        -SKNWK                 3-3
 01-May-04 Dauwendaele FC       -Zwaluwe               2-1
 08-May-04 Zwaluwe              -Dauwendaele FC        3-2
 01-May-04 JPS                  -Yerseke               1-2
 08-May-04 Yerseke              -JPS                   1-3

 15-May-04 SEOLTO               -SKNWK                 0-2
 22-May-04 SKNWK                -SEOLTO                4-1 
 15-May-04 Zwaluwe              -JPS                   3-0
 22-May-04 JPS                  -Zwaluwe               1-1

 29-May-04 SKNWK                -Zwaluwe               0-1 (terrein: DVO '60)
SEOLTO degradeert
Zwaluwe promoveert

Zaterdag Zuid 1 2F
------------------

                Alm Cap Har HSS Nie Pap Sli SSC SVW Tri Wil Zwe 
Almkerk        |XXX|1-1|4-1|4-1|2-3|3-1|0-0|3-1|3-2|0-2|4-0|3-0|
Capelle        |0-2|XXX|3-0|2-2|2-1|4-1|1-1|1-2|2-0|5-0|1-1|1-1|
Hardinxveld    |2-2|1-3|XXX|3-2|1-0|1-0|2-1|4-0|1-0|0-5|2-1|1-5|
HSSC '61       |1-1|4-1|2-1|XXX|2-5|0-2|2-1|4-1|0-2|1-4|2-2|0-4|
Nw Lekkerl.    |1-1|1-1|2-1|4-1|XXX|7-0|2-2|3-0|1-2|2-1|4-1|1-4|
Papendrecht    |1-0|0-4|2-4|0-1|0-3|XXX|0-3|1-2|1-2|2-3|2-1|1-0|
Sliedrecht     |1-1|2-1|0-1|3-0|2-0|1-4|XXX|3-1|2-0|1-0|1-2|1-1|
SSC '55        |0-2|3-1|0-1|3-0|0-4|1-1|2-1|XXX|2-4|5-2|1-0|2-6|
SVW            |4-1|0-3|3-2|2-3|2-4|0-1|1-3|0-0|XXX|1-0|1-1|5-2|
Tricht         |0-2|3-0|1-0|3-1|4-1|1-1|3-3|6-0|2-2|XXX|2-0|1-1|
Wilhelm. '26   |1-1|1-2|0-2|2-0|0-3|2-0|1-2|2-1|2-1|1-2|XXX|2-1|
Zwerver        |1-1|7-1|2-2|2-3|0-0|4-1|1-0|4-1|6-3|4-0|0-1|XXX|

  1 Nieuw Lekkerland                  22  12   4   6  40   52 -   29   23         
=============================================================================
  2 Almkerk                           22  10   8   4  38   41 -   24   17         
  3 Tricht                            22  11   4   7  37   45 -   33   12         
  4 De Zwerver                        22  10   6   6  36   56 -   31   25         
  5 Hardinxveld                       22  11   2   9  35   33 -   38   -5         
  6 Sliedrecht                        22   9   6   7  33   34 -   26    8 +       
  7 SV Capelle                        22   9   6   7  33   40 -   34    6         
  8 SVW                               22   8   3  11  27   37 -   42   -5 +       
  9 Wilhelmina '26                    22   7   4  11  25   24 -   35  -11 -       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 HSSC '61                          22   7   3  12  24   32 -   52  -20 +       
=============================================================================
 11 SSC '55                           22   7   2  13  23   28 -   53  -25         
 12 Papendrecht                       22   6   2  14  20   22 -   47  -25         

Om 1 plaats in Zuid 1 2e klasse F

 01-May-04 Meerkerk             -GVV '63               2-1
 08-May-04 GVV '63              -Meerkerk              2-2
 01-May-04 Pelikaan             -NOAD '32              1-1
 08-May-04 NOAD '32             -Pelikaan              6-0
 01-May-04 Rijswijkse Boys      -Ameide                0-0
 08-May-04 Ameide               -Rijswijkse Boys       2-0

 15-May-04 HSSC '61             -Meerkerk              2-2
 22-May-04 Meerkerk             -HSSC '61              2-1 
 15-May-04 NOAD '32             -Ameide                0-1
 22-May-04 Ameide               -NOAD '32              2-3

 29-May-04 Meerkerk             -NOAD '32              2-1 (terrein: Almkerk)

Meerkerk promoveert
HSSC '61 degradeert

Om 1 plaats in Zuid 1 1e klasse C

 01-May-04 Kapelle              -Hardinxveld           2-1
 08-May-04 Hardinxveld          -Kapelle               1-1
 01-May-04 Arnemuiden           -SV Capelle            2-0
 08-May-04 SV Capelle           -Arnemuiden            1-1
 01-May-04 Almkerk              -Terneuzense Boys      0-0
 08-May-04 Terneuzense Boys     -Almkerk               3-1

 15-May-04 VVGZ                 -Kapelle               2-0
 22-May-04 Kapelle              -VVGZ                  1-4
 15-May-04 Arnemuiden           -Terneuzense Boys      1-0
 22-May-04 Terneuzense Boys     -Arnemuiden            0-3

 29-May-04 VVGZ                 -Arnemuiden            4-1 (terrein: Halsteren)

VVGZ blijft in 1e klasse 

Zaterdag Oost 2I
----------------

                ADV AVW Bla DTS ESC Hat Hor Lun SKV Teu VVO Zwa 
ADVENDO '57    |XXX|2-0|2-4|2-3|2-1|4-1|0-1|1-0|3-1|4-2|2-0|1-2|
AVW '66        |1-4|XXX|3-1|0-0|2-1|3-0|3-3|3-2|2-1|1-1|3-2|1-5|
Blauw Geel     |1-5|4-0|XXX|3-4|1-6|4-3|5-4|1-1|3-0|2-2|3-4|1-8|
DTS '35        |5-2|1-1|2-2|XXX|3-4|4-1|4-0|9-0|7-0|0-2|2-1|1-0|
ESC            |5-2|3-1|3-1|2-4|XXX|3-0|1-2|2-5|4-2|3-0|3-1|0-3|
Hatto Heim     |1-0|2-3|2-3|0-2|0-2|XXX|1-2|0-1|5-2|1-0|2-5|3-1|
Horst          |2-1|1-0|5-1|2-1|3-0|2-4|XXX|1-2|2-1|3-0|1-1|0-0|
Lunteren       |3-0|2-1|1-2|1-1|3-1|0-2|0-4|XXX|1-0|1-2|1-0|2-0|
SKV            |0-0|3-3|1-2|0-4|0-3|1-2|3-5|2-2|XXX|1-7|2-4|1-3|
Teuge          |2-1|2-1|2-0|1-1|0-1|5-2|0-4|1-1|3-0|XXX|1-2|3-2|
VVOP           |0-0|4-3|4-1|2-1|2-5|2-0|2-2|2-1|1-2|2-2|XXX|1-3|
Zwart Wit      |2-1|2-3|2-2|2-2|1-5|3-1|0-2|4-1|2-1|3-1|1-0|XXX|

  1 FC Horst                          22  14   4   4  46   51 -   30   21         
=============================================================================
  2 DTS '35                           22  12   6   4  42   61 -   28   33 -       
  3 ESC                               22  14   0   8  42   58 -   38   20 -       
  4 Zwart Wit '63                     22  12   3   7  39   49 -   33   16 -       
  5 Spcl. Teuge                       22   9   5   8  32   39 -   36    3 +       
  6 VVOP                              22   9   4   9  31   42 -   41    1 +       
  7 Lunteren                          22   9   4   9  31   31 -   39   -8 -       
  8 ADVENDO '57                       22   9   2  11  29   39 -   37    2         
  9 AVW '66                           22   8   5   9  29   38 -   46   -8 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Blauw Geel '55                    22   8   4  10  28   47 -   64  -17         
=============================================================================
 11 Hatto Heim                        22   7   0  15  21   33 -   52  -19         
 12 SKV                               22   1   3  18   6   24 -   68  -44         

Om 1 plaats in Oost 2e klasse I

 08-May-04 SDS '55              -Oene                  1-1
 11-May-04 Oene                 -SDS '55               2-0
 08-May-04 ESA                  -Zeewolde              1-1
 11-May-04 Zeewolde             -ESA                   2-4
 08-May-04 Hierden              -DVOV                  1-3
 11-May-04 DVOV                 -Hierden               3-1

 15-May-04 Blauw Geel '55       -Oene                  1-0
 22-May-04 Oene                 -Blauw Geel '55        1-1
 15-May-04 ESA                  -DVOV                  1-0
 22-May-04 DVOV                 -ESA                   0-1

 29-May-04 Blauw Geel '55       -ESA                   2-1 (terrein: SKV)

Blauw Geel '55 blijft in 2e klasse

Zaterdag Oost 2J
----------------

                Ach Ber CSV Den DOS DZC Ent IJV Ora OZC WHC WVF 
Achilles E     |XXX|1-5|1-5|1-0|0-2|0-4|0-0|1-3|1-6|1-1|0-1|3-6|
Bergentheim    |5-1|XXX|2-1|3-1|1-4|3-0|0-2|0-1|4-0|0-5|2-1|1-4|
CSV '28        |4-2|1-2|XXX|2-4|2-0|2-2|0-1|2-0|2-1|0-2|2-5|2-2|
Den Ham        |0-1|2-2|1-1|XXX|0-0|4-2|1-0|1-1|1-2|2-1|0-2|2-1|
DOS '37        |5-0|3-1|0-2|2-1|XXX|0-0|1-1|1-1|0-2|0-0|1-2|0-2|
DZC '68        |1-0|3-0|2-1|1-0|2-0|XXX|2-1|4-1|2-0|1-1|2-2|2-1|
Enter V        |5-2|1-0|0-3|0-1|1-1|2-3|XXX|2-3|2-1|0-0|2-2|3-1|
IJVV           |3-3|3-1|0-0|1-1|0-1|1-1|4-1|XXX|2-1|2-2|0-3|0-2|
Or. Nassau     |1-3|1-2|2-1|0-0|1-2|2-2|1-6|2-6|XXX|3-6|0-4|1-7|
OZC            |7-0|2-0|4-2|2-1|1-1|1-1|6-0|0-0|1-1|XXX|2-3|2-1|
WHCZ           |3-1|4-1|1-1|3-0|3-1|2-3|3-1|5-0|4-2|2-3|XXX|1-2|
WVF            |3-0|3-0|2-1|1-0|3-0|1-2|4-2|4-0|1-1|2-0|0-0|XXX|

  1 WHCZ                              22  14   4   4  46   56 -   26   30 +       
=============================================================================
  2 DZC '68                           22  13   7   2  46   42 -   25   17         
  3 WVF                               22  14   3   5  45   53 -   23   30         
  4 OZC                               22  10   9   3  39   49 -   23   26         
  5 IJVV                              22   7   8   7  29   32 -   38   -6         
  6 DOS '37                           22   7   7   8  28   25 -   26   -1 +       
  7 Bergentheim                       22   9   1  12  28   35 -   44   -9         
  8 CSV '28                           22   7   5  10  26   37 -   36    1         
  9 Enter Vooruit                     22   7   5  10  26   33 -   39   -6         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Den Ham                           22   6   6  10  24   23 -   29   -6         
=============================================================================
 11 Oranje Nassau                     22   4   4  14  16   31 -   59  -28         
 12 Achilles E                        22   3   3  16  12   22 -   70  -48 +       

Beslissingswedstrijd:
 01-May-04 DZC '69              -WHCZ                  2-0 (terrein: SC Brummen)

Om 1 plaats in Oost 2e klasse J

 08-May-04 HTC                  -SVDW '75              0-0
 11-May-04 SVDW '75             -HTC                   1-1
 08-May-04 SVI                  -DES                   1-0
 11-May-04 DES                  -SVI                   1-1
 08-May-04 SVVN                 -Vroomshoopse Boys     0-0
 11-May-04 Vroomshoopse Boys    -SVVN                  4-2

 15-May-04 Den Ham              -HTC                   0-0
 22-May-04 HTC                  -Den Ham               0-3
 15-May-04 SVI                  -Vroomshoopse Boys     0-4
 22-May-04 Vroomshoopse Boys    -SVI                   1-1

 29-May-04 Den Ham              -Vroomshoopse Boys     0-4 (terrein: SVZW)

Vroomshoopse Boys promoveert
Den Ham degradeert


Om 1 plaats in Oost 1e klasse D

 08-May-04 ESC                  -WHCZ                  5-3
 11-May-04 WHCZ                 -ESC                   1-3
 08-May-04 DTS '35              -WVF                   1-4
 11-May-04 WVF                  -DTS '35               3-3
 08-May-04 OZC                  -Zwart Wit '63         3-1
 11-May-04 Zwart Wit '63        -OZC                   1-1

 15-May-04 OWIOS                -ESC                   2-0
 22-May-04 ESC                  -OWIOS                 2-3
 15-May-04 WVF                  -OZC                   1-1
 22-May-04 OZC                  -WVF                   3-0

 29-May-04 OWIOS                -OZC                   3-0 (terrein: Hattem)

OWIOS blijft in 1e klasse

Zaterdag Noord 2k
-----------------

                Fea Fri Har Kni Koo Mul Nij ONT Try VEV Wat Zee 
't Fean '58    |XXX|4-2|1-0|1-0|1-1|1-0|1-1|1-1|1-0|1-1|0-0|5-0|
Friese Boys    |1-0|XXX|5-0|3-1|1-1|0-1|3-2|3-0|2-2|1-0|0-1|0-4|
Hardegaryp     |0-0|0-1|XXX|0-0|2-1|0-3|0-1|2-1|3-1|2-1|0-4|1-3|
Knickerbck.    |2-0|7-1|1-1|XXX|1-2|5-0|1-0|3-0|3-0|3-2|1-0|4-2|
Kootstertill   |2-1|2-0|1-0|5-1|XXX|4-1|2-3|1-1|0-0|1-4|0-0|3-3|
Mulier         |0-0|2-4|0-0|0-2|0-1|XXX|1-2|1-3|3-1|0-5|3-0|0-1|
Nijland        |1-1|1-0|1-2|0-4|3-2|1-1|XXX|0-4|1-0|3-0|2-3|1-1|
ONT            |4-0|0-0|1-1|0-1|1-1|1-0|0-2|XXX|0-1|1-4|0-0|2-0|
Trynw. Boys    |2-0|2-2|1-2|0-0|0-2|3-1|1-0|1-1|XXX|1-1|1-1|2-0|
VEV '67        |1-2|3-0|1-1|3-3|2-1|1-0|0-2|1-1|0-0|XXX|4-0|4-1|
Waterpoort     |0-1|2-2|5-2|0-3|4-1|2-2|1-6|3-2|2-1|1-1|XXX|3-3|
Zeerobben      |0-2|3-1|5-2|1-2|1-2|1-3|2-4|0-2|2-1|1-2|5-2|XXX|

  1 Knickerbockers                    22  14   4   4  46   48 -   21   27         
=============================================================================
  2 Nijland                           22  11   4   7  37   37 -   30    7         
  3 't Fean '58                       22   9   8   5  35   24 -   19    5         
  4 VEV '67                           22   9   7   6  34   41 -   26   15         
  5 Kootstertille                     22   9   7   6  34   36 -   30    6 +       
  6 Waterpoort Boys                   22   7   8   7  29   34 -   40   -6         
  7 Friese Boys                       22   8   5   9  29   32 -   38   -6         
  8 ONT                               22   6   8   8  26   26 -   26    0         
  9 Zeerobben                         22   7   3  12  24   39 -   48   -9         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Hardegaryp                        22   6   6  10  24   21 -   38  -17         
=============================================================================
 11 Trynwaldster Boys                 22   5   8   9  23   21 -   27   -6 +       
 12 Mulier                            22   5   4  13  19   22 -   38  -16 +       

Beslissingswedstrijd:
 08-May-04 Zeerobben            -Hardegarijp           3-0 (terrein: FVC)
Zeerobben blijft in 2e klasse, Hardegaryp speelt barrage

Om 1 plaats in Noord 2e klasse K

 08-May-04 Balk                 -Wykels Hallum         2-3
 11-May-04 Wykels Hallum        -Balk                  2-1
 08-May-04 Oeverzwaluwen        -Be Quick D            1-1
 11-May-04 Be Quick D           -Oeverzwaluwen         4-1
 08-May-04 Buitenpost           -d'Olde Veste '54      3-1
 11-May-04 d'Olde Veste '54     -Buitenpost            2-2

 15-May-04 Hardegarijp          -Wykels Hallum         2-0
 18-May-04 Wykels Hallum        -Hardegarijp           2-0
 15-May-04 Be Quick D           -Buitenpost            1-1
 18-May-04 Buitenpost           -Be Quick D            3-2

 22-May-04 Hardegarijp          -Buitenpost            2-1 (terrein: Zwaagwesteinde)

Hardegarijp blijft in 2e klasse 


Zaterdag Noord 2l
-----------------

                CVV Dre Eem Kla LTC Mep Mid Noo Oly Rou Vib Wei 
CVVB           |XXX|1-0|1-1|0-3|2-2|1-1|0-1|4-0|2-1|0-1|2-1|1-0|
Drenthina      |0-1|XXX|0-0|2-1|0-1|0-0|1-2|4-1|0-2|1-1|1-1|0-2|
Eems Boys      |1-1|5-0|XXX|1-0|1-0|1-1|1-2|3-1|2-1|0-0|1-3|0-3|
Klazienaveen   |3-1|2-0|0-2|XXX|1-1|2-1|6-4|0-3|3-2|2-0|5-1|2-2|
LTC            |4-4|2-1|2-0|1-0|XXX|2-2|2-2|1-5|2-3|0-2|1-3|1-1|
Meppel         |4-1|1-1|0-2|3-0|2-0|XXX|4-1|3-3|2-3|3-0|0-1|1-0|
Middelstum     |0-4|2-2|1-2|1-1|1-4|0-2|XXX|2-3|1-1|0-2|1-3|4-2|
Noordseschut   |0-1|4-0|1-0|4-3|1-1|2-1|3-2|XXX|5-0|3-2|0-1|2-2|
Olympia '28    |4-0|1-1|0-0|1-3|1-4|0-0|5-1|2-2|XXX|0-0|2-2|1-1|
Rouveen        |0-2|0-0|1-2|3-0|1-0|3-1|1-0|0-0|1-1|XXX|0-0|1-1|
Viboa          |1-0|2-1|2-4|2-2|1-0|3-3|2-1|2-1|3-1|5-1|XXX|2-0|
Weide          |1-2|1-1|3-2|3-2|4-0|2-2|6-1|1-1|3-2|1-5|0-3|XXX|

  1 Viboa                             22  14   5   3  47   44 -   27   17 -       
=============================================================================
  2 Noordseschut                      22  10   6   6  36   45 -   35   10         
  3 Eems Boys                         22  10   6   6  36   31 -   23    8         
  4 CVVB                              22  10   5   7  35   31 -   29    2 -       
  5 SC Rouveen                        22   8   8   6  32   25 -   22    3 +       
  6 Klazienaveen                      22   9   4   9  31   41 -   38    3         
  7 FC Meppel                         22   7   9   6  30   37 -   28    9         
  8 De Weide                          22   7   8   7  29   39 -   36    3 +       
  9 LTC                               22   6   7   9  25   31 -   38   -7         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Olympia '28                       22   5   9   8  24   34 -   38   -4 -       
=============================================================================
 11 Middelstum                        22   4   4  14  16   30 -   57  -27 +       
 12 Drenthina                         22   2   9  11  15   16 -   33  -17         

Om 1 plaats in Noord 2e klasse L

 08-May-04 Corenos              -Hollandscheveld       0-5
 11-May-04 Hollandscheveld      -Corenos               2-1
 08-May-04 ONR                  -DZOH                  2-6
 11-May-04 DZOH                 -ONR                   3-1
 08-May-04 SVN '69              -Westerlee             2-1
 11-May-04 Westerlee            -SVN '69               1-2

 15-May-04 Olympia '28          -Hollandscheveld       3-0
 18-May-04 Hollandscheveld      -Olympia '28           3-5
 15-May-04 DZOH                 -SVN '69               0-4
 18-May-04 SVN '69              -DZOH                  6-2

 22-May-04 Olympia '28          -SVN '69               2-2 (terrein: Staphorst)

Olympia '28 wns en  blijft in 2e klasse 



Om 1 plaats in Noord 1e klasse E

 08-May-04 't Fean '58          -CVVB                  1-1
 11-May-04 CVVB                 -'t Fean '58           3-0
 08-May-04 Nijland              -Eems Boys             2-1
 11-May-04 Eems Boys            -Nijland               3-2
 08-May-04 Noordseschut         -VEV '67               0-2
 11-May-04 VEV '67              -Noordseschut          1-2

 15-May-04 Blauw Wit '34        -CVVB                  0-0
 18-May-04 CVVB                 -Blauw Wit '34         1-0 
 15-May-04 Nijland              -VEV '67               1-2
 18-May-04 VEV '67              -Nijland               0-2

 22-May-04 CVVB                 -Nijland               1-0 (terrein: ONT)

CVVB promoveert          
Blauw Wit '34 degradeert

Zondag West 1 2A
----------------

                Blo DEM EVC For Hoo HSV KGB OSV Pur SVW VSV WSV 
Bloemendaal    |XXX|3-0|1-3|2-1|1-3|2-0|1-1|3-2|0-0|0-2|0-1|0-3|
DEM            |3-2|XXX|2-2|2-1|0-1|1-3|2-1|2-1|1-1|0-1|0-0|1-2|
EVC            |3-3|1-1|XXX|0-0|2-2|0-0|0-1|1-2|1-1|1-0|2-1|2-1|
Foresters      |3-0|3-0|4-0|XXX|0-1|1-1|1-1|3-1|1-2|1-4|2-1|1-2|
Hoofddorp      |2-1|2-0|2-0|0-2|XXX|1-0|0-1|1-1|1-0|3-1|3-0|2-1|
HSV            |2-1|1-1|1-1|1-0|2-3|XXX|1-0|0-0|1-0|0-0|0-0|1-2|
KGB            |5-1|2-2|1-0|2-1|3-0|1-1|XXX|1-1|1-1|2-0|1-1|1-6|
OSV            |2-0|1-4|1-2|0-2|1-4|4-0|1-2|XXX|1-5|0-3|3-4|1-1|
Purmersteyn    |3-1|0-2|0-2|1-0|0-2|4-0|4-0|0-4|XXX|1-1|1-0|5-0|
SVW '27        |3-2|0-0|2-4|2-2|0-0|0-0|1-1|2-3|0-0|XXX|2-3|1-2|
VSV            |0-0|1-0|2-1|2-0|2-4|1-2|0-4|3-0|2-3|1-1|XXX|0-2|
WSV 1930       |3-2|3-2|2-3|1-1|1-0|0-1|3-3|3-1|0-1|1-2|2-0|XXX|


  1 Hoofddorp                         22  15   3   4  48   37 -   19   18         
=============================================================================
  2 WSV 1930                          22  12   3   7  39   41 -   31   10 +       
  3 Purmersteyn                       22  10   6   6  36   33 -   21   12 +       
  4 KGB                               22   9   9   4  36   35 -   28    7         
  5 EVC                               22   8   8   6  32   31 -   30    1         
  6 HSV                               22   7   9   6  30   18 -   23   -5         
  7 SVW '27                           22   6   9   7  27   28 -   27    1 +       
  8 Foresters                         22   7   5  10  26   30 -   26    4         
  9 VSV                               22   7   5  10  26   25 -   33   -8         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 RKVV DEM                          22   6   7   9  25   26 -   32   -6         
=============================================================================
 11 OSV                               22   5   4  13  19   31 -   46  -15         
 12 Bloemendaal                       22   4   4  14  16   26 -   45  -19 +       

Om 1 plaats in West 1 2e klasse A
 09-May-04 Westfriezen          -De Dijk               2-1
 16-May-04 De Dijk              -Westfriezen           4-2
 09-May-04 Alcmaria Victrix     -HBC                   1-2
 16-May-04 HBC                  -Alcmaria Victrix      0-1
 09-May-04 RCH                  -MFC                   1-3
 16-May-04 MFC                  -RCH                   3-2

 20-May-04 RKVV DEM             -De Dijk               0-0
 23-May-04 De Dijk              -RKVV DEM              1-3
 20-May-04 Alcmaria Victrix     -MFC                   2-2
 23-May-04 MFC                  -Alcmaria Victrix      0-2

 31-May-04 RKVV DEM             -Alcmaria Victrix      3-0 (terrein: Limmen)
RKVV DEM blijft in 2e klasse 


Zondag West 1 2B
----------------

                Alm CDW DCG Bil Her Kon Mee NVC RKD Rod Soe Zee 
Almere         |XXX|5-2|0-1|2-4|1-1|1-2|1-0|1-4|5-2|3-0|4-0|1-1|
CDW            |1-2|XXX|1-0|0-1|1-4|2-1|1-2|3-1|2-0|1-1|1-3|2-0|
DCG            |2-1|2-2|XXX|1-1|2-0|3-1|2-0|5-3|5-1|0-0|2-3|2-2|
De Bilt        |4-4|1-1|1-4|XXX|2-4|1-2|1-3|2-1|3-1|1-0|1-1|0-0|
Hercules       |1-3|2-2|0-3|4-1|XXX|2-6|2-1|0-0|3-5|1-1|2-3|3-2|
Kon. HFC       |0-2|4-1|0-1|2-2|1-4|XXX|0-0|3-1|4-2|0-2|1-2|2-1|
De Meern       |1-1|1-0|2-2|1-2|1-0|2-2|XXX|2-4|1-1|1-2|2-3|1-1|
NVC            |4-3|1-2|3-0|3-1|2-1|2-0|2-0|XXX|1-3|4-0|1-0|2-3|
RKDES          |7-1|1-1|0-1|7-1|7-2|0-4|0-2|2-0|XXX|4-0|1-2|3-2|
Roda '46       |2-1|0-4|0-1|3-1|1-1|1-3|1-1|3-2|2-3|XXX|0-2|1-2|
Soest          |4-1|0-0|1-1|4-2|2-1|2-3|2-2|1-5|2-1|2-1|XXX|2-0|
Zeeburgia      |4-0|0-2|0-1|1-0|1-0|3-0|1-1|1-2|3-1|1-1|2-1|XXX|

  1 DCG                               22  13   6   3  45   41 -   22   19         
=============================================================================
  2 SO Soest                          22  13   4   5  43   42 -   34    8 -       
  3 NVC                               22  12   1   9  37   48 -   36   12         
  4 Kon. HFC                          22  10   3   9  33   41 -   37    4 -       
  5 Zeeburgia                         22   8   6   8  30   31 -   28    3         
  6 CDW                               22   8   6   8  30   32 -   32    0         
  7 RKDES                             22   9   2  11  29   52 -   47    5         
  8 SV Almere                         22   8   4  10  28   43 -   47   -4 +       
  9 De Meern                          22   5   9   8  24   27 -   31   -4         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 FC De Bilt                        22   6   6  10  24   33 -   49  -16         
=============================================================================
 11 Hercules                          22   6   5  11  23   38 -   48  -10 +       
 12 Roda '46                          22   5   6  11  21   22 -   39  -17         

Beslissingswedstrijd:
 09-May-04 De Meern             -FC De Bilt            ?-?
FC De Bilt blijft in 2e klasse, De Meern speelt barrage.

Om 1 plaats in West 1 2e klasse B
 09-May-04 SC Orient            -OSM '75               0-2
 16-May-04 OSM '75              -SC Orient             5-4
 09-May-04 ZSGO/WMS             -Brederodes            4-2
 16-May-04 Brederodes           -ZSGO/WMS              3-2
 09-May-04 Houten               -Sporting Martinus     1-6
 16-May-04 Sporting Martinus    -Houten                2-2

 20-May-04 De Meern             -OSM '75               1-0
 23-May-04 OSM '75              -De Meern              2-0 
 23-May-04 ZSGO/WMS             -Sporting Martinus     1-2
 26-May-04 Sporting Martinus    -ZSGO/WMS              0-0

 31-May-04 OSM '75              -Sporting Martinus     0-3 
Sporting Martinus promoveert
De Meern degradeert


Om 1 plaats in West 1 1e klasse A
 09-May-04 KGB                  -NVC                   2-3
 16-May-04 NVC                  -KGB                   0-4
 09-May-04 WSV '30              -Zeeburgia             3-3
 16-May-04 Zeeburgia            -WSV '30               0-2
 09-May-04 SO Soest             -Purmersteijn          2-1
 16-May-04 Purmersteijn         -SO Soest              1-0

 20-May-04 JOS/Watergraafsmeer  -KGB                   2-1
 23-May-04 KGB                  -JOS/Watergraafsmeer   2-4
 20-May-04 WSV '30              -SO Soest              1-3
 23-May-04 SO Soest             -WSV '30               1-2

 31-May-04 JOS/Watergraafsmeer  -SO Soest              0-1 (terrein: Omniworld)
SO Soest promoveert          
JOS/Watergraafsmeer degradeert


Zondag West 2 2C
----------------

                Con Del Den DHC GDA HMS Laa ODB SJC VCS Vel VUC 
Concordia      |XXX|2-1|2-1|3-0|2-2|5-1|0-2|1-1|4-1|2-2|1-2|1-3|
Delft          |1-3|XXX|3-0|3-3|1-2|0-0|2-1|5-0|2-2|0-2|1-1|1-3|
Den Hoorn      |0-4|0-0|XXX|2-0|2-2|1-1|2-1|3-1|1-3|1-2|1-4|0-1|
DHC            |2-2|7-1|1-2|XXX|0-0|2-3|2-2|3-0|1-1|0-1|2-1|2-3|
GDA            |0-2|2-0|6-2|1-1|XXX|0-0|2-0|7-4|1-4|3-1|1-1|4-3|
HMSH           |1-0|0-2|1-1|1-0|0-1|XXX|0-2|8-0|0-1|0-5|1-1|1-3|
Laakkwartier   |2-2|3-4|3-1|2-1|2-1|0-0|XXX|4-1|2-1|3-1|1-2|0-2|
ODB            |1-0|0-1|2-5|0-6|3-2|2-2|1-3|XXX|1-1|1-3|0-0|2-3|
SJC            |2-2|1-4|2-2|0-1|3-2|1-0|3-1|3-1|XXX|1-2|0-1|2-1|
VCS            |5-3|0-0|1-0|1-3|1-2|3-1|3-1|5-2|2-0|XXX|0-0|0-0|
Velo           |2-1|5-2|4-1|2-1|3-2|1-2|2-3|2-0|4-1|1-4|XXX|2-1|
VUC            |1-1|1-1|3-1|2-3|2-2|3-0|2-1|3-1|1-0|3-0|2-2|XXX|

  1 VUC                               22  13   5   4  44   46 -   27   19         
=============================================================================
  2 VCS                               22  13   4   5  43   44 -   27   17 -       
  3 Velo                              22  12   6   4  42   43 -   28   15         
  4 GDA                               22   9   7   6  34   45 -   37    8         
  5 Laakkwartier                      22  10   3   9  33   39 -   35    4         
  6 Concordia                         22   8   7   7  31   43 -   33   10         
  7 SJC                               22   8   5   9  29   33 -   36   -3 -       
  8 Delft                             22   7   7   8  28   35 -   38   -3 +       
  9 DHC                               22   7   6   9  27   41 -   33    8 -       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 HMSH                              22   5   7  10  22   23 -   34  -11         
=============================================================================
 11 Den Hoorn                         22   5   5  12  20   29 -   47  -18 +       
 12 ODB                               22   2   4  16  10   24 -   70  -46 +       

Om 1 plaats in West 2 2e klasse C
 09-May-04 Schipluiden          -CVV De Zwervers       1-1
 16-May-04 CVV De Zwervers      -Schipluiden           2-2
 09-May-04 FC Boshuizen         -ESTO                  1-0
 16-May-04 ESTO                 -FC Boshuizen          0-2
 09-May-04 VEP                  -DOCOS                 2-1
 16-May-04 DOCOS                -VEP                   3-1

 20-May-04 HMSH                 -CVV De Zwervers       0-1
 23-May-04 CVV De Zwervers      -HMSH                  4-1 
 20-May-04 FC Boshuizen         -VEP                   0-1
 23-May-04 VEP                  -FC Boshuizen          3-4

 31-May-04 CVV De Zwervers      -FC Boshuizen          0-1 
HMSH degradeert
FC Boshuizen promoveert

Zondag West 2 2D
----------------

                Alp DCV DWO  Hel Nep Nie Oly ONA Poo  Put Spa UNI 
Alphense B     |XXX|2-1|2-2| 6-2|0-2|1-0|1-5|3-0|1-2| 3-3|1-3|4-0|
DCV            |2-4|XXX|3-0| 3-2|0-3|2-3|2-2|3-0|2-0| 4-2|2-1|4-1|
DWO            |2-3|1-2|XXX| 2-0|1-2|0-2|3-6|1-1|1-2| 0-2|2-1|2-1|
Hellevoetsl.   |0-6|0-5|2-1| XXX|2-3|4-5|1-3|3-0|0-0| 1-1|1-3|1-2|
Neptunus       |4-0|1-0|2-2| 7-2|XXX|1-4|3-3|3-0|2-1| 5-1|2-1|4-0|
Nieuwerkerk    |0-5|2-2|0-2| 2-0|2-1|XXX|2-0|1-1|0-0| 1-0|2-0|1-2|
Olympia        |3-0|5-2|7-1|11-2|2-5|3-2|XXX|3-0|3-2| 3-1|4-1|2-1|
ONA            |0-3|0-2|1-1| 1-0|1-5|0-4|0-3|XXX|5-1|2-10|0-7|0-4|
Poortugal      |1-0|3-2|1-0| 3-3|1-0|1-2|3-3|1-0|XXX| 2-3|3-0|1-6|
Puttershoek    |2-5|1-2|3-3| 2-1|1-1|1-5|1-3|3-1|2-2| XXX|1-1|5-3|
Spartaan '20   |0-3|1-2|1-2| 0-0|2-0|1-2|1-4|2-0|0-2| 1-0|XXX|3-3|
UNIO           |3-0|1-3|1-1| 0-3|3-2|2-2|1-1|1-0|2-0| 1-2|0-1|XXX|

  1 Olympia                           22  16   4   2  52   79 -   35   44         
=============================================================================
  2 Neptunus                          22  14   3   5  45   58 -   29   29         
  3 Nieuwerkerk                       22  13   4   5  43   44 -   29   15 +       
  4 DCV                               22  13   2   7  41   50 -   35   15         
  5 Alphense Boys                     22  12   2   8  38   53 -   37   16         
  6 Poortugal                         22   9   5   8  32   32 -   37   -5 +       
  7 UNIO                              22   8   4  10  28   38 -   42   -4         
  8 Puttershoek                       22   7   6   9  27   47 -   50   -3         
  9 Spartaan '20                      22   7   3  12  24   31 -   36   -5         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 DWO                               22   5   6  11  21   30 -   45  -15 +       
=============================================================================
 11 Hellevoetsluis                    22   3   4  15  13   30 -   66  -36         
 12 ONA                               22   2   3  17   9   13 -   64  -51         

Om 1 plaats in West 2 2e klasse D
 02-May-04 RVC/Rijswijk         -PFC                   2-3
 09-May-04 PFC                  -RVC/Rijswijk          1-1
 02-May-04 Scheveningen         -Jai Hind              1-0
 09-May-04 Jai Hind             -Scheveningen          3-1
 02-May-04 FC Pretoria R        -Lens                  0-1
 09-May-04 Lens                 -FC Pretoria R         2-1

 16-May-04 DWO                  -PFC                   2-2
 23-May-04 PFC                  -DWO                   0-1
 16-May-04 Jai Hind             -Lens                  3-0
 23-May-04 Lens                 -Jai Hind              0-2

 31-May-04 DWO                  -Jai Hind              0-1 (terrein: DHC)
Jai Hind promoveert
DWO degradeert

Om 1 plaats in West 2 1e klasse B
 02-May-04 GDA                  -Nieuwerkerk           0-2
 09-May-04 Nieuwerkerk          -GDA                   0-2
 02-May-04 VCS                  -DCV                   1-2
 09-May-04 DCV                  -VCS                   1-2
 02-May-04 Neptunus             -Velo                  3-1
 09-May-04 Velo                 -Neptunus              1-3

 16-May-04 OVV                  -Nieuwerkerk           2-4
 23-May-04 Nieuwerkerk          -OVV                   3-2 
 16-May-04 DCV                  -Neptunus              1-1
 23-May-04 Neptunus             -DCV                   0-2

 31-May-04 Nieuwerkerk          -DCV                   1-3 
DCV promoveert
OVV degradeert           



Zondag Zuid 1 2E
----------------

                Don DOS Gas Haa LON Moe Oos SCO SVW Tri Uni Vli 
Dongen         |XXX|1-0|3-0|3-1|2-2|1-0|3-0|0-1|0-1|3-2|0-2|0-1|
DOSKO          |1-1|XXX|1-0|3-1|3-3|2-0|1-2|2-2|1-1|0-4|4-0|0-1|
Gastel         |1-1|1-3|XXX|5-2|0-1|0-1|3-1|0-2|3-2|2-4|1-3|2-2|
Haarsteeg      |2-1|1-0|3-0|XXX|0-4|1-1|1-1|2-3|1-1|2-3|2-4|0-0|
LONGA          |1-2|4-0|2-0|3-0|XXX|1-2|0-4|2-0|2-4|0-3|0-2|2-4|
Moerse Boys    |1-0|1-2|1-2|0-0|3-3|XXX|2-1|3-0|0-1|2-4|0-2|1-0|
Oosterhout     |2-1|2-0|2-0|2-2|1-1|0-3|XXX|2-0|1-0|0-1|0-2|1-0|
SCO            |1-4|1-0|2-2|5-1|1-1|2-2|3-1|XXX|2-1|2-4|1-1|4-2|
SVW            |3-0|0-3|1-1|6-0|0-0|3-0|4-2|2-0|XXX|1-2|4-1|0-0|
Triborgh       |5-2|5-3|2-1|5-0|4-4|5-0|3-2|4-0|5-0|XXX|2-4|2-0|
Unitas '30     |2-2|1-2|2-3|1-1|2-1|4-2|2-2|1-1|1-1|1-2|XXX|3-0|
Vlijmense B    |1-0|0-2|1-1|5-1|0-2|2-2|0-4|3-0|1-2|5-1|3-0|XXX|

  1 Triborgh                          22  18   1   3  55   72 -   34   38         
=============================================================================
  2 SVW                               22  10   6   6  36   38 -   26   12         
  3 Unitas '30                        22  10   6   6  36   41 -   34    7         
  4 DOSKO                             22   9   4   9  31   33 -   32    1 +       
    Oosterhout                        22   9   4   9  31   33 -   32    1         
  6 SCO                               22   8   6   8  30   33 -   40   -7         
  7 Vlijmense Boys                    22   8   5   9  29   31 -   30    1 -       
  8 LONGA                             22   7   7   8  28   39 -   37    2         
  9 Dongen                            22   8   4  10  28   30 -   30    0         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Moerse Boys                       22   7   5  10  26   27 -   36   -9 +       
=============================================================================
 11 SC Gastel                         22   5   5  12  20   28 -   42  -14         
 12 Haarsteeg                         22   3   7  12  16   24 -   56  -32 +       

Om 1 plaats in Zuid 1 2e klasse E
 02-May-04 Zeelandia            -Berkdijk              3-2
 09-May-04 Berkdijk             -Zeelandia             3-0
 02-May-04 Breskens             -Madese Boys           4-2
 09-May-04 Madese Boys          -Breskens              3-1
 02-May-04 Uno Animo            -Patrijzen             0-1
 09-May-04 Patrijzen            -Uno Animo             1-2

 16-May-04 Moerse Boys          -Berkdijk              0-0
 23-May-04 Berkdijk             -Moerse Boys           1-0 
 16-May-04 Madese Boys          -Uno Animo             3-3
 23-May-04 Uno Animo            -Madese Boys           1-0

 31-May-04 Berkdijk             -Uno Animo             2-5 (terrein: Dongen)
Uno Animo promoveert
Moerse Boys degradeert


Zondag Zuid 1 2F
----------------

                Bes Bra BVV Mar ODC Ois PSV Roo Ros StM Val Zwa 
Best Vooruit   |XXX|7-0|2-1|5-0|1-1|2-2|0-2|1-0|2-1|0-3|3-2|1-2|
Brabantia      |1-1|XXX|5-0|3-1|2-1|1-2|4-1|2-2|2-5|4-0|1-0|2-0|
BVV            |3-3|2-1|XXX|0-2|0-1|2-1|3-3|1-2|2-2|3-1|2-2|4-0|
Marvilde       |1-3|0-1|0-1|XXX|1-4|2-5|1-1|0-5|2-1|2-2|4-2|3-1|
ODC            |0-1|1-1|1-2|3-2|XXX|1-1|1-1|0-0|3-0|0-2|1-0|1-0|
Oisterwijk     |0-2|0-0|1-1|2-1|0-0|XXX|0-0|0-0|3-1|1-2|0-2|5-1|
PSV AV         |4-0|2-0|5-2|4-0|0-0|1-3|XXX|1-3|4-0|2-1|1-1|3-0|
Rood Wit V     |3-0|0-0|0-0|1-0|1-1|1-2|1-1|XXX|5-2|1-1|2-3|2-0|
Rossum         |0-2|3-2|0-3|2-2|2-1|1-0|1-0|1-2|XXX|2-3|4-5|3-0|
St. Mich.g.    |1-6|0-0|2-1|0-1|2-2|1-0|1-2|0-0|2-1|XXX|2-2|1-1|
De Valk        |3-2|5-1|2-2|1-0|1-0|0-1|1-0|0-2|3-0|0-1|XXX|0-1|
Zwaluw VFC     |3-5|1-0|0-1|1-2|0-1|1-0|1-1|2-2|1-4|1-3|1-1|XXX|

  1 Best Vooruit                      22  12   4   6  40   49 -   33   16         
=============================================================================
  2 Rood Wit V                        22   9  10   3  37   35 -   18   17         
  3 PSV AV                            22   9   8   5  35   39 -   24   15 +       
  4 St. Michielsgestel                22   9   7   6  34   31 -   32   -1 +       
  5 De Valk                           22   9   5   8  32   36 -   31    5         
  6 Oisterwijk                        22   8   7   7  31   29 -   23    6 -       
  7 BVV                               22   8   7   7  31   36 -   36    0         
  8 ODC                               22   7   9   6  30   24 -   20    4         
  9 Brabantia                         22   8   6   8  30   33 -   34   -1         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Rossum                            22   7   2  13  23   36 -   49  -13 +       
=============================================================================
 11 Marvilde                          22   6   3  13  21   27 -   48  -21         
 12 Zwaluw VFC                        22   4   4  14  16   18 -   45  -27 -       

Om 1 plaats in Zuid 1 2e klasse F
 02-May-04 Theole               -RKVVO                 4-1
 09-May-04 RKVVO                -Theole                2-2
 02-May-04 Bergeijk             -Nemelaer              2-1
 09-May-04 Nemelaer             -Bergeijk              2-1
 02-May-04 RKTVV                -NOAD                  3-1
 09-May-04 NOAD                 -RKTVV                 0-2

 16-May-04 Rossum               -Theole                1-1
 23-May-04 Theole               -Rossum                4-3
 16-May-04 Nemelaer             -RKTVV                 0-0
 23-May-04 RKTVV                -Nemelaer              1-0

 31-May-04 Theole               -RKTVV                 1-0 (terrein: SCI)
Theole promoveert
Rossum degradeert


Om 1 plaats in Zuid 1 1e klasse C
 02-May-04 SVW                  -Rood Wit V            2-0
 09-May-04 Rood Wit V           -SVW                   1-1
 02-May-04 Vlijmense Boys       -Oisterwijk            3-0
 09-May-04 Oisterwijk           -Vlijmense Boys        1-3
 02-May-04 Sint Michielsgestel  -Unitas '30            1-3
 09-May-04 Unitas '30           -Sint Michielsgestel   0-0

 16-May-04 VOAB                 -SVW                   1-2
 23-May-04 SVW                  -VOAB                  4-2 
 16-May-04 Vlijmense Boys       -Unitas '30            1-1
 23-May-04 Unitas '30           -Vlijmense Boys        4-0

 31-May-04 SVW                  -Unitas '30            1-0 
SVW promoveert
VOAB degradeert


Zondag Zuid 2 2G
----------------

                Alm Cae Gel Hee Hln Mhe MSP NEC PSV Sta Ste Wil 
Almania        |XXX|0-0|1-2|1-0|1-1|1-3|1-4|2-0|1-4|2-3|2-0|3-3|
Caesar         |3-1|XXX|2-2|1-0|2-4|1-2|0-1|2-0|3-0|2-1|0-1|3-1|
Geleen Z       |2-2|5-1|XXX|3-0|1-2|1-1|3-0|1-1|1-4|1-0|2-1|3-0|
Heer           |0-0|3-2|0-2|XXX|2-3|0-4|0-0|2-0|1-1|1-0|1-1|1-1|
Heerlen        |3-2|1-1|2-1|1-2|XXX|4-2|1-1|4-0|4-1|2-2|4-5|3-1|
Mheerder B     |8-1|3-0|0-2|1-2|3-2|XXX|5-1|2-1|3-1|1-0|7-0|1-1|
MSP '03        |2-2|3-2|1-1|3-1|3-0|2-4|XXX|1-2|4-2|5-2|5-3|1-1|
NEC '92        |0-1|1-0|1-1|5-2|0-0|0-2|1-6|XXX|2-1|3-3|1-0|3-1|
PSV '35        |1-1|2-2|0-1|2-0|1-5|0-2|1-0|1-2|XXX|1-2|5-2|4-1|
Standaard      |3-2|2-0|0-1|1-0|2-1|3-4|2-3|1-0|1-4|XXX|1-1|2-2|
Ster           |1-3|3-7|0-0|0-0|2-1|0-5|4-7|4-5|3-1|2-2|XXX|4-2|
Willem I       |1-0|2-0|0-4|2-2|2-2|3-1|3-1|4-2|2-3|3-2|4-1|XXX|

  1 Mheerder Boys                     22  16   2   4  50   64 -   26   38         
=============================================================================
  2 Geleen Zuid                       22  12   7   3  43   40 -   19   21 -       
  3 SV MSP '03                        22  11   5   6  38   54 -   41   13         
  4 Heerlen                           22  10   6   6  36   50 -   37   13         
  5 Willem I                          22   7   7   8  28   40 -   46   -6         
  6 NEC '92                           22   8   4  10  28   30 -   41  -11         
  7 PSV '35                           22   8   3  11  27   40 -   43   -3 +       
  8 Standaard                         22   7   5  10  26   35 -   41   -6         
  9 Caesar                            22   7   4  11  25   34 -   38   -4 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Heer                              22   5   7  10  22   20 -   34  -14         
=============================================================================
 11 Almania                           22   5   7  10  21   30 -   44  -14 -1pt    
 12 De Ster                           22   5   5  12  20   38 -   65  -27 +       

Om 1 plaats in Zuid 2 2e klasse G
 09-May-04 Scharn               -Bekkerveld            1-1
 13-May-04 Bekkerveld           -Scharn                3-0
 09-May-04 RVU                  -Langeberg             2-1
 13-May-04 Langeberg            -RVU                   3-0
 09-May-04 KVC Oranje           -Rapid                 1-3
 13-May-04 Rapid                -KVC Oranje            2-3

 16-May-04 Heer                 -Bekkerveld            0-2
 20-May-04 Bekkerveld           -Heer                  0-1 
 16-May-04 Langeberg            -KVC Oranje            1-1
 20-May-04 KVC Oranje           -Langeberg             1-2

 23-May-04 Bekkerveld           -Langeberg             1-0 (in Kerkrade)
Heer degradeert
Bekkerveld promoveert



Zondag Zuid 2 2H
----------------

                Bla Ble Dij Mar RKV Roe SVC Swa Tig  Ven Vit Vol 
Blauw Geel     |XXX|0-2|9-0|1-2|1-1|1-3|5-1|3-2|6-0| 2-1|1-2|2-1|
Blerick        |2-4|XXX|0-1|2-0|2-2|0-2|2-3|2-3|7-1| 1-0|1-0|1-1|
Dijkse Boys    |3-6|2-0|XXX|5-1|3-1|3-1|1-1|3-1|6-0| 1-1|0-2|0-1|
Margriet       |1-3|1-2|2-1|XXX|3-1|1-0|3-0|3-1|3-0| 0-0|3-0|2-1|
RKVB           |0-3|1-1|1-1|0-2|XXX|2-0|5-0|1-0|1-1| 0-2|2-5|0-1|
Roermond       |0-3|3-0|4-3|1-1|3-1|XXX|2-2|5-0|4-0| 3-3|5-3|2-1|
SVC 2000       |1-6|4-0|4-3|4-1|4-1|0-0|XXX|2-0|6-1| 0-1|1-2|1-4|
Swalmen        |1-4|1-3|1-0|2-2|2-1|2-3|1-3|XXX|6-0| 2-7|2-1|0-1|
Tiglieja       |1-3|1-2|0-7|0-5|0-1|3-3|0-4|0-5|XXX|0-15|1-4|2-3|
Venray         |1-0|1-2|1-3|4-1|2-3|3-1|1-1|2-1|4-1| XXX|1-1|3-2|
Vitesse '08    |1-2|2-2|0-2|0-4|0-1|0-1|0-0|5-1|7-0| 4-1|XXX|0-0|
Volharding     |1-1|2-2|0-5|1-4|1-2|1-3|1-2|4-1|1-0| 3-0|0-0|XXX|

  1 Blauw Geel '38                    22  15   2   5  47   66 -   27   39         
=============================================================================
  2 Margriet                          22  13   3   6  42   45 -   29   16         
  3 Roermond                          22  12   5   5  41   49 -   33   16         
  4 SV Venray                         22  10   5   7  35   54 -   32   22         
  5 SVC 2000                          22  10   5   7  35   44 -   40    4         
  6 Dijkse Boys                       22  11   3   8  34   53 -   37   16 -2pt+   
  7 Blerick                           22   9   5   8  32   36 -   35    1         
  8 Vitesse '08                       22   8   5   9  29   39 -   31    8         
  9 Volharding                        22   8   5   9  29   31 -   33   -2         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 RKVB                              22   7   5  10  26   28 -   37   -9         
=============================================================================
 11 Swalmen                           22   6   1  15  19   35 -   55  -20 +       
 12 Tiglieja                          22   0   2  20   2   12 -  103  -91 -       

Om 1 plaats in Zuid 2 2e klasse H
 09-May-04 VVV '03              -HVCH                  1-2
 13-May-04 HVCH                 -VVV '03               2-1
 09-May-04 Helden               -Rhode                 2-2
 13-May-04 Rhode                -Helden                3-0
 09-May-04 Avanti '31           -Merefeldia            2-3
 13-May-04 Merefeldia           -Avanti '31            4-3

 16-May-04 RKVB                 -HVCH                  0-1
 20-May-04 HVCH                 -RKVB                  0-1
 16-May-04 Rhode                -Merefeldia            2-0
 20-May-04 Merefeldia           -Rhode                 0-4

 23-May-04 RKVB                 -Rhode                 0-3 (terrein: Merefeldia)
RKVB degradeert
Rhode promoveert



Om 1 plaats in Zuid 2 1e klasse D
 09-May-04 Heerlen              -SV Venray             1-1
 13-May-04 SV Venray            -Heerlen               2-3
 09-May-04 MSP '03              -Margriet              2-0
 13-May-04 Margriet             -MSP '03               4-3
 09-May-04 RFC Roermond         -FC Geleen Zuid        0-1
 13-May-04 FC Geleen Zuid       -RFC Roermond          2-1

 16-May-04 IVS                  -Heerlen               2-0
 20-May-04 Heerlen              -IVS                   5-1 
 16-May-04 MSP '03              -FC Geleen Zuid        1-2
 20-May-04 FC Geleen Zuid       -MSP '03               3-1

 23-May-04 Heerlen              -FC Geleen Zuid        0-2 (terrein: Neerbeek)
FC Geleen Zuid promoveert
IVS degradeert



Zondag Oost 2I
--------------

                Ang AWC BeQ Bem Kla Rob SML Vaa VDZ Voo WAV WSV 
Angeren        |XXX|1-3|1-0|2-6|1-1|2-1|2-5|3-2|0-3|2-4|2-0|3-4|
AWC            |5-0|XXX|3-1|2-2|4-1|5-3|2-2|2-0|3-1|5-2|2-2|1-2|
Be Quick Z     |0-3|1-1|XXX|3-1|2-2|0-1|1-1|1-2|1-0|0-1|0-1|0-1|
Bemmel         |3-1|0-3|4-1|XXX|5-1|1-0|0-0|1-4|2-2|3-0|1-2|1-4|
Klarenbeek     |3-2|2-2|2-2|2-2|XXX|2-1|3-2|1-3|3-1|3-1|1-0|0-2|
Robur et Vel   |0-2|1-3|1-3|2-3|2-2|XXX|0-2|1-4|1-1|0-1|1-2|0-7|
SML            |2-0|2-2|1-2|1-1|4-1|2-3|XXX|2-2|0-1|1-0|1-2|0-3|
Vaassen        |2-1|1-2|2-2|1-1|1-5|5-1|2-0|XXX|2-2|4-2|4-1|1-5|
VDZ            |2-1|0-2|1-1|1-1|5-1|2-0|1-2|2-2|XXX|0-1|3-1|0-2|
Voorwaarts T   |9-0|0-0|2-0|1-1|3-3|2-0|1-1|0-2|0-2|XXX|2-2|1-1|
WAVV           |3-0|2-1|5-4|2-0|1-4|3-0|1-5|3-1|3-1|1-1|XXX|0-1|
WSV            |3-1|0-0|3-0|4-1|1-0|3-0|2-0|1-1|3-0|1-0|1-0|XXX|

  1 WSV                               22  19   3   0  60   54 -   10   44 +       
=============================================================================
  2 AWC                               22  12   8   2  44   53 -   26   27         
  3 Vaassen                           22  10   6   6  36   48 -   39    9 +       
  4 WAVV                              22  11   3   8  36   37 -   36    1 +       
  5 SC Klarenbeek                     22   8   7   7  31   43 -   47   -4         
  6 SC Bemmel                         22   7   8   7  29   40 -   39    1         
  7 VDZ                               22   7   6   9  27   31 -   32   -1         
  8 SML                               22   7   7   8  26   36 -   32    4 -2pt+   
  9 Voorwaarts T                      22   7   7   8  26   34 -   32    2 -2pt    
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Angeren                           22   6   1  15  19   30 -   61  -31         
=============================================================================
 11 Be Quick Z                        22   4   6  12  18   25 -   39  -14         
 12 Robur et Velocitas                22   2   2  18   8   19 -   57  -38 -       

Om 1 plaats in Oost 2e klasse I
 09-May-04 Neede                -Leones                0-0
 16-May-04 Leones               -Neede                 2-1
 09-May-04 Grol                 -DIO '30               0-1
 16-May-04 DIO '30              -Grol                  0-1
 09-May-04 Quick 1888           -DVC '26               4-0
 16-May-04 DVC '26              -Quick 1888            1-3

 20-May-04 Angeren              -Leones                4-2
 23-May-04 Leones               -Angeren               2-0 
 20-May-04 DIO '30              -Quick 1888            1-0
 23-May-04 Quick 1888           -DIO '30               1-1

 31-May-04 Leones                DIO '30               2-1 
Angeren degradeert
Leones promoveert




Zondag Oost 2J
--------------

                 ATC Ber Col DOS Lon PAX Rap RDC Rig Sch Tub WVC 
ATC '65        | XXX|0-2|1-0|2-0|2-2|8-0|1-1|1-0|6-0|4-2|0-3|4-0|
Berghuizen     | 0-2|XXX|3-3|0-3|2-2|3-1|2-1|1-0|4-3|2-1|1-0|1-1|
Colmschate     | 1-2|1-1|XXX|0-2|2-0|2-1|1-1|4-1|2-1|1-1|1-1|1-3|
DOS '19        | 1-1|3-0|1-1|XXX|1-1|3-0|4-0|3-2|1-1|0-1|0-0|0-1|
Longa '30      | 0-2|2-4|0-0|1-2|XXX|3-1|3-0|1-0|1-3|0-1|3-0|0-1|
PAX            |1-10|2-1|1-3|0-1|0-1|XXX|1-1|3-2|4-4|3-0|1-1|0-2|
Raptim         | 0-2|0-1|1-1|1-0|0-0|0-0|XXX|2-3|2-1|1-0|1-6|4-2|
RDC            | 2-2|1-1|2-0|4-1|4-1|2-1|2-0|XXX|0-0|0-2|1-1|2-0|
Rigtersbleek   | 0-0|1-1|1-0|2-0|2-2|0-1|1-1|1-0|XXX|1-0|0-2|2-1|
Schalkhaar     | 1-1|2-5|0-3|1-4|1-1|4-2|3-1|0-4|3-2|XXX|2-1|4-1|
Tubantia       | 1-2|5-0|1-2|0-0|2-1|4-2|3-0|5-4|1-1|4-0|XXX|5-3|
WVC            | 0-4|0-0|0-5|2-4|0-2|2-1|0-0|0-1|3-0|1-1|1-0|XXX|

  1 ATC '65                           22  14   6   2  48   57 -   17   40         
=============================================================================
  2 FC Berghuizen                     22  10   7   5  37   35 -   34    1         
  3 Tubantia                          22  10   6   6  36   46 -   26   20         
  4 DOS '19                           22  10   6   6  36   34 -   21   13         
  5 Colmschate                        22   8   8   6  32   34 -   25    9         
  6 RDC                               22   9   4   9  31   37 -   30    7         
  7 Schalkhaar                        22   8   4  10  28   30 -   42  -12 -       
  8 Rigtersbleek                      22   6   8   8  26   27 -   35   -8 +       
  9 Longa '30                         22   6   7   9  25   27 -   30   -3         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 WVC                               22   7   4  11  25   24 -   41  -17         
=============================================================================
 11 Raptim                            22   4   8  10  20   18 -   37  -19 +       
 12 PAX                               22   4   4  14  16   26 -   57  -31 +       

Om 1 plaats in Oost 2e klasse J
 09-May-04 Markelo              -KVCO                  2-1
 16-May-04 KVCO                 -Markelo               0-3
 09-May-04 Twenthe Goor         -SC Brummen            1-1
 16-May-04 SC Brummen           -Twenthe Goor          0-0
 09-May-04 Columbia             -Almelo                1-2
 16-May-04 Almelo               -Columbia              3-0

 20-May-04 WVC                  -Markelo               0-0
 23-May-04 Markelo              -WVC                   3-0 
 20-May-04 SC Brummen           -Almelo                0-0
 23-May-04 Almelo               -SC Brummen            3-0

 31-May-04 Markelo              -Almelo                2-1 (terrein: GFC)
Markelo promoveert
WVC degradeert


Om 1 plaats in Oost 1e klasse E
 09-May-04 WAVV                 -Colmschate            0-2
 16-May-04 Colmschate           -WAVV                  3-1
 09-May-04 AWC                  -FC Berghuizen         2-1
 16-May-04 FC Berghuizen        -AWC                   2-1
 09-May-04 Tubantia             -Vaassen               0-1
 16-May-04 Vaassen              -Tubantia              1-1

 20-May-04 De Zweef             -Colmschate            0-0
 23-May-04 Colmschate           -De Zweef              2-4
 20-May-04 AWC                  -Vaassen               2-1
 23-May-04 Vaassen              -AWC                   0-4

 31-May-04 De Zweef             -AWC                   1-2 
AWC promoveert
De Zweef degradeert

Zondag Noord 2K
---------------

                Alc Dal GOM GRC Hel Hoo Mus Pei Rod Tit VKW WVV 
Alcides        |XXX|2-2|0-1|0-3|1-1|2-2|1-1|1-1|0-0|0-1|3-1|5-0|
Dalen          |1-6|XXX|1-2|0-0|2-1|3-0|3-1|6-1|2-2|2-0|1-5|2-2|
GOMOS          |2-0|2-1|XXX|2-1|2-0|0-2|2-2|2-0|0-0|3-2|2-0|1-0|
GRC Gron.      |3-0|0-1|3-0|XXX|2-3|1-0|1-0|3-0|4-0|3-1|1-2|2-2|
Helpman        |3-1|4-2|0-3|1-3|XXX|2-4|4-1|3-2|3-1|2-3|5-1|1-1|
Hoogezand      |0-0|2-0|3-1|0-0|2-0|XXX|2-0|0-1|1-5|0-3|3-5|2-1|
Musselkanaal   |2-1|0-2|2-2|4-1|4-3|1-1|XXX|2-3|0-2|2-3|1-3|4-4|
Peize          |1-4|3-0|1-1|1-1|7-3|0-0|1-4|XXX|1-2|2-2|3-0|4-1|
Roden          |0-0|5-3|3-2|0-3|2-0|2-3|1-3|0-3|XXX|1-1|1-3|0-3|
Titan          |2-0|5-0|3-1|2-0|5-2|0-1|5-1|1-4|2-0|XXX|2-1|5-2|
VKW            |1-2|4-3|0-0|0-0|4-4|3-1|0-2|3-0|3-2|1-5|XXX|3-2|
WVV            |1-1|1-0|0-1|1-0|4-1|0-0|2-2|2-0|1-1|2-2|1-1|XXX|

  1 Titan                             22  14   3   5  45   55 -   30   25         
=============================================================================
  2 GOMOS                             22  12   5   5  41   32 -   24    8         
  3 GRC Groningen                     22  10   5   7  35   35 -   20   15         
  4 VKW                               22  10   4   8  34   44 -   44    0 -       
  5 Hoogezand                         22   9   6   7  33   29 -   30   -1         
  6 Peize                             22   8   5   9  29   39 -   41   -2 +       
  7 WVV                               22   5  10   7  25   33 -   38   -5         
  8 Dalen                             22   7   4  11  25   37 -   48  -11         
  9 Alcides                           22   5   9   8  24   30 -   29    1 -       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Musselkanaal                      22   6   6  10  24   39 -   47   -8         
=============================================================================
 11 Helpman                           22   7   3  12  24   46 -   57  -11 +       
 12 Roden                             22   6   6  10  24   30 -   41  -11         

Beslissingscompetitie:
           Roden                -Musselkanaal          5-0
           Alcides              -Helpman               2-1
           Musselkanaal         -Alcides               2-4
           Helpman              -Roden                 1-3
           Musselkanaal         -Helpman               3-1
           Alcides              -Roden                 3-0

  1 Alcides                            3   3   0   0   9    9 -    3   +6
  2 Roden                              3   2   0   1   6    8 -    4   +4
  3 Musselkanaal                       3   1   0   2   3    5 -   10   -5
  4 Helpman                            3   0   0   3   0    3 -    8   -5

Alcides blijft in 2e klasse, Roden speelt barrage,
Musselkanaal en Helpman degraderen.


Om 1 plaats in Noord 2e klasse K
 16-May-04 Rolder Boys          -De Vogels             3-3
 23-May-04 De Vogels            -Rolder Boys           2-1
 13-May-04 Valthermond          -Zuidhorn              1-2
 20-May-04 Zuidhorn             -Valthermond           0-4
 09-May-04 Leek Rodenburg       -Borger                2-0
 16-May-04 Borger               -Leek Rodenburg        2-2

 26-May-04 Roden                -De Vogels             2-1
 31-May-04 De Vogels            -Roden                 2-2
 23-May-04 Valthermond          -Leek Rodenburg        2-2
 26-May-04 Leek Rodenburg       -Valthermond           5-1

 03-Jun-04 Roden                -Leek Rodenburg        2-2 
Leek Rodenburg w.n.s. en promoveert
Roden degradeert

Zondag Noord 2L
---------------

                Ber DIO Emm Fri FVC Gro GVA Har Hee Lee Ste Vel 
Bergum         |XXX|2-1|5-0|3-3|2-1|0-3|2-4|3-2|3-4|2-1|1-3|2-3|
DIO Oosterw.   |1-2|XXX|0-2|4-0|1-4|0-0|1-2|4-1|0-2|0-0|6-0|0-2|
Emmeloord      |3-2|0-0|XXX|0-1|0-2|2-3|0-0|1-1|2-2|1-1|6-1|3-1|
Frisia         |3-1|3-6|3-1|XXX|2-1|0-1|3-1|3-1|2-0|2-2|1-2|3-4|
FVC            |0-1|0-1|2-2|2-0|XXX|1-2|3-0|0-0|1-1|3-1|1-0|3-0|
Gronitas       |4-0|1-0|2-0|1-4|3-2|XXX|1-0|2-0|2-0|4-0|2-0|4-0|
GVAV Rap.      |1-1|1-2|5-0|1-5|1-1|1-3|XXX|3-2|1-5|3-3|1-0|3-4|
Harlingen      |0-3|0-1|1-4|3-0|3-4|1-2|4-1|XXX|1-3|2-4|2-1|1-4|
Heerenveen     |2-2|0-1|4-2|4-0|9-1|1-2|4-2|3-0|XXX|2-0|6-0|4-1|
Leeuwarden     |3-3|3-1|1-0|1-3|0-1|0-1|0-3|4-1|1-4|XXX|4-3|3-1|
Steenwijk      |0-2|2-2|3-1|1-1|1-2|0-3|3-7|1-2|1-4|1-1|XXX|2-1|
Velocitas      |1-4|1-3|3-0|1-1|2-3|3-6|2-1|1-1|2-1|2-2|3-0|XXX|

  1 Gronitas                          22  20   1   1  61   52 -   15   37 -       
=============================================================================
  2 Heerenveen Av                     22  14   3   5  45   65 -   27   38 +       
  3 FVC                               22  11   4   7  37   38 -   32    6 -       
  4 Bergum                            22  10   4   8  34   46 -   43    3         
  5 LAC Frisia 1883                   22  10   4   8  34   43 -   41    2         
  6 DIO Oosterwolde                   22   9   4   9  31   35 -   28    7         
  7 Velocitas                         22   9   3  10  30   42 -   50   -8 +       
  8 GVAV Rap.                         22   7   4  11  25   42 -   49   -7         
  9 Leeuwarden                        22   6   7   9  25   35 -   43   -8         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Emmeloord                         22   5   6  11  21   30 -   43  -13         
=============================================================================
 11 Harlingen                         22   4   3  15  15   29 -   52  -23         
 12 Steenwijk                         22   4   3  15  15   25 -   59  -34         

Om 1 plaats in Noord 2e klasse L
 09-May-04 FVV                  -Ruinerwold            0-1
 13-May-04 Ruinerwold           -FVV                   2-2
 09-May-04 Stadskanaal          -Sint Annaparochie     3-1
 13-May-04 Sint Annaparochie    -Stadskanaal           2-1
 09-May-04 LSC 1890             -ASVB                  2-1
 13-May-04 ASVB                 -LSC 1890              5-2

 16-May-04 Emmeloord            -Ruinerwold            3-1
 20-May-04 Ruinerwold           -Emmeloord             2-0 
 16-May-04 Stadskanaal          -ASVB                  2-1
 20-May-04 ASVB                 -Stadskanaal           1-3

 23-May-04 Ruinerwold           -Stadskanaal           5-1 (terrein: VKW)
Emmeloord degradeert
Ruinerwold promoveert

Om 1 plaats in Noord 1e klasse F
 09-May-04 GRC Groningen        -Heerenveen AV         2-1
 13-May-04 Heerenveen AV        -GRC Groningen         3-2
 09-May-04 Peize                -Bergum                3-6
 13-May-04 Bergum               -Peize                 2-2
 09-May-04 FVC                  -GOMOS                 2-2
 13-May-04 GOMOS                -FVC                   2-1

 16-May-04 Emmen AV             -Heerenveen AV         0-3
 20-May-04 Heerenveen AV        -Emmen AV              0-0 
 16-May-04 Bergum               -GOMOS                 0-0
 20-May-04 GOMOS                -Bergum                1-3

 23-May-04 Heerenveen AV        -Bergum                4-2 (terrein: GOMOS)
Emmen AV degradeert
Heerenveen AV promoveert


Sixth Level (Derde Klasse)


Zaterdag West 1 3A
------------------

                Bla BOL Cas Mon Opp Pur Pur Rei SRC VEW VVZ 
Blauw Wit W    |XXX|0-0|0-0|4-1|2-1|1-0|2-0|3-3|3-0|4-4|2-1|
BOL            |0-2|XXX|1-3|6-4|2-2|2-2|1-1|1-1|0-3|0-1|3-1|
Castricum      |2-1|1-1|XXX|3-3|1-0|6-1|3-1|1-0|8-0|3-1|4-0|
Monnickendam   |3-1|3-0|1-1|XXX|3-2|4-0|3-1|4-2|1-5|1-1|4-1|
Opperdoes      |2-5|0-1|2-1|0-1|XXX|2-0|1-0|2-4|4-4|2-3|2-1|
Purmerend      |4-3|0-0|1-5|2-2|0-3|XXX|0-3|2-2|4-0|1-2|3-0|
Purmersteijn   |3-0|2-1|2-7|1-2|2-0|4-1|XXX|4-1|2-3|0-1|3-0|
Reiger Boys    |1-0|4-2|1-5|0-1|0-1|2-1|1-1|XXX|0-1|1-1|3-2|
SRC            |1-3|2-3|1-4|2-1|2-2|0-1|0-2|2-1|XXX|1-0|1-8|
VEW            |1-0|0-1|0-3|3-1|4-0|1-2|6-3|5-3|1-0|XXX|4-1|
VVZ            |3-2|1-3|1-3|1-3|1-1|4-3|5-2|1-4|3-1|3-0|XXX|

  1 Castricum                         20  15   4   1  49   64 -   18   46         
=============================================================================
  2 VEW                               20  11   3   6  36   39 -   30    9 -       
  3 Monnickendam                      20  11   4   5  35   46 -   36   10 -2pt    
  4 Blauw Wit W                       20   9   4   7  31   38 -   30    8 -       
  5 Purmersteijn                      20   8   2  10  26   37 -   38   -1         
  6 BOL                               20   6   7   7  25   28 -   33   -5         
  7 Reiger Boys                       20   6   5   9  23   34 -   40   -6         
  8 SRC                               20   7   2  11  23   29 -   51  -22         
-----------------------------------------------------------------------------
  9 Opperdoes                         20   6   4  10  22   29 -   37   -8 +       
=============================================================================
 10 VVZ                               20   6   1  13  19   38 -   51  -13 +       
 11 FC Purmerend                      20   5   4  11  19   28 -   46  -18         

Beslissingswedstrijd:
 15-May-04 VVZ                  -FC Purmerend          3-2
VVZ speelt barrage, FC Purmerend degradeert.

Om 1 plaats in West 1 3e klasse A
 08-May-04 Asonia               -OSV                   2-3
 11-May-04 OSV                  -Asonia                6-5
 08-May-04 DZS                  -OFC                   3-1
 11-May-04 OFC                  -DZS                   0-5
 08-May-04 Sporting Noord       -SVAP '74              1-1
 11-May-04 SVAP '74             -Sporting Noord        SVAP teruggetrokken

 18-May-04 VVZ                  -OSV                   4-2
 22-May-04 OSV                  -VVZ                   1-2
 18-May-04 DZS                  -Sporting Noord        2-2
 22-May-04 Sporting Noord       -DZS                   3-2

 29-May-04 VVZ                  -Sporting Noord        3-2 (terrein: PSCK)

Zaterdag West 1 3B
------------------

                 AFC Arg Blo HBO IJB Kad KSJ StL  Tur Vlu Voo War 
AFC            | XXX|1-2|2-3|2-3|1-2|3-2|0-2|5-3| 2-1|2-0|0-2|4-2|
Argon          | 4-1|XXX|2-1|0-1|4-2|5-2|4-1|2-1| 7-0|3-3|3-2|3-0|
Bloemenkwart   | 6-0|1-3|XXX|1-1|4-6|2-0|1-1|4-0| 1-0|8-0|6-3|4-0|
HBOK           | 4-2|0-1|1-0|XXX|4-3|2-1|5-2|4-0|10-1|6-2|2-3|5-0|
IJ Boys        |10-3|1-0|4-2|1-4|XXX|6-1|4-2|2-0| 4-3|3-1|1-3|3-0|
Kadoelen       | 0-2|0-5|1-7|0-3|1-3|XXX|0-1|3-2| 2-3|0-1|0-6|2-1|
KSJB           | 2-3|1-1|0-1|0-1|4-2|3-3|XXX|3-2| 8-0|1-3|3-0|0-1|
Sint Louis     | 5-3|0-4|3-9|0-4|0-5|1-0|2-3|XXX| 2-1|0-2|1-3|1-3|
Turkiyemspor   | 0-8|1-7|5-6|4-4|0-2|1-2|0-2|1-0| XXX|0-3|1-6|0-4|
Vlug en V.     | 1-2|0-5|1-2|1-0|2-2|3-3|3-3|0-1| 0-0|XXX|1-2|4-2|
Voorland       | 2-2|1-0|4-0|3-1|1-1|4-1|3-3|2-0| 6-1|0-3|XXX|4-1|
Wartburgia     | 3-6|1-3|3-2|0-1|1-4|2-0|2-2|0-1| 5-0|0-0|3-4|XXX|

  1 Argon                             22  17   2   3  53   68 -   21   47         
=============================================================================
  2 HBOK                              22  16   2   4  50   66 -   27   39         
  3 SC Voorland                       22  15   3   4  48   64 -   34   30 +       
  4 IJ Boys                           22  15   2   5  44   71 -   41   30 -3 pt   
  5 Bloemenkwartier                   22  13   2   7  41   71 -   40   31 +       
  6 AFC                               22  10   1  11  31   54 -   59   -5 -       
  7 KSJB                              22   8   6   8  30   47 -   41    6         
  8 Vlug en Vaardig                   22   7   6   9  27   34 -   45  -11         
  9 Wartburgia                        22   6   2  14  20   34 -   53  -19 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 RKSV Sint Louis                   22   5   0  17  15   25 -   63  -38 +       
=============================================================================
 11 Kadoelen                          22   3   2  17  11   24 -   66  -42         
 12 Turkiyemspor                      22   2   2  18   8   23 -   91  -68         

Om 1 plaats in West 1 3e klasse B
 08-May-04 Legmeervogels        -FC Amstelland         2-0
 11-May-04 FC Amstelland        -Legmeervogels         1-0
 08-May-04 FC Abcoude           -SV Almere             1-2
 11-May-04 SV Almere            -FC Abcoude            3-2
 08-May-04 Waterwijk            -Hoofddorp             1-2
 11-May-04 Hoofddorp            -Waterwijk             5-3

 18-May-04 RKSV Sint Louis      -Legmeervogels         ?-?
 22-May-04 Legmeervogels        -RKSV Sint Louis       ?-?
 18-May-04 SV Almere            -Hoofddorp             8-0
 22-May-04 Hoofddorp            -SV Almere             0-5

 29-May-04 Legmeervogels        -SV Almere             1-4 (terrein: Muiderberg)
SV Almere promoveert          
RKSV Sint Louis degradeert

Om 1 plaats in West 1 2e klasse A
 08-May-04 VEW                  -SC Voorland           1-5
 11-May-04 SC Voorland          -VEW                   2-1
 08-May-04 Bloemenkwartier      -Blauw Wit W           5-2
 11-May-04 Blauw Wit W          -Bloemenkwartier       1-9
 08-May-04 Monnickendam         -HBOK                  6-2
 11-May-04 HBOK                 -Monnickendam          2-2

 22-May-04 ZCFC                 -SC Voorland           1-1
 26-May-04 SC Voorland          -ZCFC                  0-3
 18-May-04 Monnickendam         -Bloemenkwartier       0-2
 22-May-04 Bloemenkwartier      -Monnickendam          5-0

 29-May-04 ZCFC                 -Bloemenkwartier       5-3 (terrein: Argon)
ZCFC blijft in 2e klasse

Zaterdag West 1 3C
------------------

                Aal Bev Bla Geu Jon Kis Ove RKA SCW SMS SVI Zan 
Aalsmeer       |XXX|3-1|6-0|5-0|3-0|0-1|0-0|2-1|3-0|2-0|0-1|5-0|
Beverwijk      |2-1|XXX|1-2|0-1|1-1|4-1|2-3|2-2|0-3|3-3|0-1|0-2|
Blauw Wit      |1-0|5-4|XXX|2-3|1-1|0-1|1-1|4-5|1-1|0-4|1-1|1-2|
Geuzen/Mm.     |0-5|1-5|1-1|XXX|1-1|2-1|2-4|0-7|0-3|2-5|1-3|1-2|
Jong Herc.     |0-3|0-2|0-1|6-0|XXX|3-1|0-5|2-3|1-3|2-1|1-3|0-3|
Kismet '82     |3-2|4-3|2-1|3-0|2-0|XXX|1-1|3-0|1-5|2-1|1-2|2-2|
Overbos        |1-0|2-2|1-1|7-1|2-0|3-2|XXX|1-1|5-0|2-1|4-1|4-2|
RKAVIC         |0-1|3-2|3-0|3-1|2-1|1-1|1-2|XXX|2-1|1-0|3-1|1-1|
SCW            |2-1|3-1|2-2|4-0|0-1|1-0|2-0|2-2|XXX|0-1|5-1|3-1|
SMS            |3-2|0-0|2-4|3-1|4-2|0-0|1-1|1-3|2-0|XXX|4-4|2-2|
SVIJ           |0-2|0-0|0-3|2-2|1-1|1-0|2-2|2-4|1-1|1-1|XXX|0-1|
Zandvoort      |1-2|0-1|0-1|4-1|1-1|3-0|3-1|1-1|2-0|2-1|1-1|XXX|

  1 Overbos                           22  12   8   2  44   52 -   26   26         
=============================================================================
  2 RKAVIC                            22  12   6   4  42   49 -   31   18         
  3 Aalsmeer                          22  13   1   8  40   48 -   17   31         
  4 SCW                               22  11   4   7  37   41 -   28   13         
  5 Zandvoort '75                     22  10   6   6  36   36 -   29    7 +       
  6 Kismet '82                        22   9   4   9  31   32 -   35   -3         
  7 SMS                               22   7   7   8  28   40 -   36    4         
  8 Blauw Wit                         22   7   7   8  28   33 -   41   -8 ?       
  9 SVIJ                              22   6   9   7  27   29 -   38   -9 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Beverwijk                         22   5   6  11  21   36 -   41   -5         
=============================================================================
 11 Jong Hercules                     22   4   5  13  17   24 -   43  -19 +       
 12 De Geuzen/Middenmeer              22   3   3  16  12   21 -   76  -55         

Om 1 plaats in West 1 3e klasse C
 08-May-04 Kon. HFC             -TOV                   1-2
 11-May-04 TOV                  -Kon. HFC              0-0
 08-May-04 VSV                  -Altius                2-1
 11-May-04 Altius               -VSV                   9-0
 08-May-04 Gold Stars/SNA       -Alliance              3-1
 11-May-04 Alliance             -Gold Stars/SNA        1-0

 18-May-04 Beverwijk            -TOV                   0-4
 22-May-04 TOV                  -Beverwijk             4-0 
 18-May-04 Altius               -Gold Stars/SNA        2-1
 22-May-04 Gold Stars/SNA       -Altius                1-1

 29-May-04 TOV                  -Altius                1-3 (terrein: SEC)
Altius promoveert          
Beverwijk degradeert



Zaterdag West 1 3D
------------------

                Bil  CJV SVE IJF Jon Nie SVL SVM Via  VIO VVJ Wou 
De Bilt        |XXX| 2-4|3-2|2-5|1-0|2-3|4-1|1-2|1-1| 6-0|2-4|6-1|
CJVV           |6-2| XXX|1-1|3-2|1-1|0-2|3-0|1-5|2-1| 3-2|0-3|2-0|
SV Eemnes      |4-4| 3-0|XXX|0-1|3-1|4-2|2-1|3-0|4-0| 2-1|2-2|1-0|
IJFC           |3-1| 0-1|0-5|XXX|1-7|0-1|0-4|2-1|1-3| 2-0|5-0|2-2|
Jonathan       |2-1| 1-3|1-2|1-1|XXX|0-5|4-1|6-2|4-1| 5-2|2-1|1-0|
Nieuwland      |7-1| 4-0|2-2|4-3|1-1|XXX|1-6|3-1|3-0| 4-1|1-1|1-0|
SVL            |0-5| 1-3|0-2|1-3|4-1|4-7|XXX|2-3|7-1|11-1|5-1|0-1|
SVMM           |1-1| 2-1|2-2|1-1|1-2|2-5|4-1|XXX|7-0| 5-1|2-1|0-0|
Vianen         |1-1|0-12|1-3|1-2|1-2|1-4|0-3|1-5|XXX| 0-1|1-5|2-2|
VIOD           |1-0|0-10|1-3|0-5|1-4|0-3|1-2|3-3|1-6| XXX|1-1|0-0|
VVJ            |2-2| 4-2|1-3|2-2|2-6|3-3|2-3|3-3|3-0| 4-1|XXX|3-4|
Woudenberg     |2-0| 1-0|2-0|4-0|4-0|3-1|2-2|3-1|6-1| 0-0|2-2|XXX|

  1 Nieuwland                         22  15   4   3  49   67 -   35   32 +       
=============================================================================
  2 SV Eemnes                         22  14   5   3  47   53 -   26   27         
  3 Jonathan                          22  12   3   7  39   52 -   39   13         
  4 CJVV                              22  12   2   8  38   58 -   37   21         
  5 Woudenberg                        22  10   7   5  37   39 -   25   14         
  6 SVMM                              22   9   6   7  33   53 -   43   10 +       
  7 IJFC                              22   9   4   9  31   41 -   44   -3         
  8 SVL                               22   9   1  12  28   59 -   51    8 +       
  9 VVJ                               22   6   8   8  26   50 -   52   -2 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 FC De Bilt                        22   6   5  11  23   48 -   52   -4 +       
=============================================================================
 11 VIOD                              22   2   4  16  10   19 -   79  -60         
 12 Vianen                            22   2   3  17   9   23 -   79  -56 -       

Om 1 plaats in West 1 3e klasse D
 08-May-04 SV Lopik             -EDO (U)               1-2
 11-May-04 EDO (U)              -SV Lopik              1-3
 08-May-04 DOSC                 -SVMM                  3-0
 11-May-04 SVMM                 -DOSC                  1-0
 08-May-04 JSV Nieuwegein       -FZO                   2-1
 11-May-04 FZO                  -JSV Nieuwegein        2-2

 18-May-04 De Bilt              -SV Lopik              1-1
 22-May-04 SV Lopik             -De Bilt               1-5
 18-May-04 DOSC                 -JSV Nieuwegein        2-2
 22-May-04 JSV Nieuwegein       -DOSC                  1-2

 29-May-04 De Bilt              -DOSC                  2-1 (terrein: VVZ '49)
De Bilt blijft in 3e klasse 

Om 1 plaats in West 1 2e klasse B
 08-May-04 Zandvoort '75        -Jonathan              2-0
 11-May-04 Jonathan             -Zandvoort '75         2-2
 08-May-04 Aalsmeer             -SV Eemnes             1-0
 11-May-04 SV Eemnes            -Aalsmeer              2-0
 08-May-04 CJVV                 -RKAVIC                3-1
 11-May-04 RKAVIC               -CJVV                  1-3

 18-May-04 NSC                  -Zandvoort '75         5-1
 22-May-04 Zandvoort '75        -NSC                   2-3
 18-May-04 SV Eemnes            -CJVV                  0-0
 22-May-04 CJVV                 -SV Eemnes             1-0

 29-May-04 NSC                  -CJVV                  1-3 (terrein: VVOP)
CJVV promoveert          
NSC degradeert

Zaterdag West 2 3A
------------------

                Alp DSO DWO For GHC Kag Lei Lug MVK Oeg SV  Wou 
Alphia         |XXX|2-3|2-0|3-3|2-2|1-1|0-0|3-4|1-1|3-2|3-2|5-1|
DSO            |6-4|XXX|1-1|2-2|1-1|7-0|5-2|3-1|3-1|4-0|2-0|4-4|
DWO            |1-3|2-5|XXX|1-1|1-2|1-3|3-1|1-3|2-1|1-7|4-3|2-1|
Forum Sport    |2-3|3-1|2-1|XXX|1-0|0-1|4-1|0-0|1-4|3-4|2-4|5-1|
GHC            |1-2|5-4|1-3|2-0|XXX|2-0|5-1|0-1|2-3|1-3|0-3|2-1|
Kagia          |5-0|0-5|2-4|0-1|2-0|XXX|4-3|1-2|1-2|0-5|0-1|2-3|
Leiden         |4-0|0-2|0-3|1-5|3-2|5-4|XXX|1-4|2-2|0-2|0-2|0-0|
Lugdunum       |3-0|4-1|1-1|2-1|2-3|2-3|1-0|XXX|3-1|1-1|1-1|4-0|
MVKV           |1-3|2-3|3-3|1-4|4-1|1-0|4-3|3-3|XXX|3-1|3-2|1-4|
Oegstgeest     |3-0|2-2|3-0|1-1|1-0|1-0|2-0|3-1|3-1|XXX|3-0|2-2|
SV '35         |4-1|1-1|4-0|1-0|0-1|5-0|2-0|0-1|1-1|2-2|XXX|3-1|
Woubrugge      |4-0|0-5|2-2|1-3|4-2|2-3|4-0|1-1|5-3|1-4|2-2|XXX|

  1 Oegstgeest                        22  14   5   3  47   55 -   26   29         
=============================================================================
  2 DSO                               22  13   6   3  45   70 -   37   33 -       
  3 Lugdunum                          22  12   6   4  42   45 -   28   17         
  4 SV '35                            22  10   5   7  35   43 -   28   15 -       
  5 Forum Sport                       22   9   5   8  32   44 -   35    9         
  6 MVKV                              22   8   5   9  29   46 -   51   -5         
  7 Alphia                            22   8   5   9  29   41 -   53  -12 +       
  8 GHC                               22   8   2  12  26   35 -   42   -7         
  9 DWO                               22   7   5  10  26   37 -   51  -14 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Woubrugge                         22   6   6  10  24   44 -   55  -11         
=============================================================================
 11 Kagia                             22   7   1  14  22   32 -   53  -21 +       
 12 Leiden                            22   3   3  16  12   27 -   60  -33         

Zaterdag West 2 3B
------------------

                Leo VVK SSS Siv Roh Zes Kam Spi Ber Ber Sch Sch 
Leonidas       |XXX|4-0|2-5|4-2|3-6|0-2|1-1|3-2|6-0|4-3|3-3|0-2|
VVK            |1-4|XXX|1-2|1-1|2-1|1-1|4-1|1-2|0-3|1-1|3-2|2-4|
SSS            |0-2|4-1|XXX|3-1|3-2|1-1|1-4|1-2|3-1|2-2|1-2|2-3|
Siveo '60      |2-1|1-0|0-1|XXX|1-2|1-0|1-2|1-1|2-1|2-1|3-1|1-1|
Rohda '76      |0-0|3-0|1-0|0-1|XXX|4-2|1-1|1-0|4-0|2-2|5-2|2-2|
Zestienhoven   |3-3|4-1|4-2|0-2|2-4|XXX|0-1|1-1|1-1|1-1|3-1|3-0|
Kamerik        |1-4|1-3|1-2|0-0|1-4|2-2|XXX|2-1|1-1|1-0|3-1|2-3|
Spirit '30     |0-2|5-0|1-3|4-0|1-1|3-1|1-1|XXX|0-0|0-0|3-0|1-1|
Bergambacht    |1-5|2-1|1-3|0-0|2-4|2-3|0-3|0-0|XXX|0-1|0-2|0-1|
Berkel         |3-2|0-2|2-1|2-2|2-1|0-1|3-1|0-3|2-0|XXX|2-3|3-0|
Schiebroek '   |2-2|4-2|0-3|2-2|0-1|1-4|3-2|0-0|0-0|1-1|XXX|0-6|
Schoonhoven    |3-1|2-0|0-2|1-0|1-2|1-1|0-1|2-1|4-1|1-0|4-1|XXX|

  1 Rohda '76                         22  13   5   4  44   51 -   28   23         
=============================================================================
  2 Schoonhoven                       22  13   4   5  43   42 -   26   16         
  3 SSS                               22  12   2   8  38   45 -   34   11 -       
  4 Leonidas                          22  10   5   7  35   56 -   42   14         
  5 Zestienhoven                      22   8   8   6  32   40 -   33    7 +       
  6 Siveo '60                         22   8   7   7  31   26 -   28   -2         
  7 Spirit                            22   7   9   6  30   32 -   21   11         
  8 Kamerik                           22   8   6   8  30   33 -   36   -3 +       
  9 Berkel                            22   7   7   8  28   31 -   31    0 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Schiebroek '94                    22   5   6  11  21   31 -   53  -22 +       
=============================================================================
 11 VVK                               22   5   3  14  18   27 -   52  -25         
 12 Bergambacht                       22   2   6  14  12   16 -   46  -30         

Beslissingswedstrijd:
 08-May-04 Montfoort            -WDS                   1-0 (terrein: UNIO)
Montfort blijft in 2e klasse, WDS speelt barrage.

Om 1 plaats in West 2 2e klasse C

 08-May-04 SV '35               -SSS                   0-1
 15-May-04 SSS                  -SV '35                0-1
 08-May-04 Lugdunum             -Leonidas              1-1
 15-May-04 Leonidas             -Lugdunum              2-8
 08-May-04 Schoonhoven          -DSO                   0-2
 15-May-04 DSO                  -Schoonhoven           3-0

 22-May-04 WDS                  -SV '35                2-2
 29-May-04 SV '35               -WDS                   5-2 
 22-May-04 Lugdunum             -DSO                   0-2
 29-May-04 DSO                  -Lugdunum              4-2

 05-Jun-04 SV '35               -DSO                   2-4 (terrein: Wilhelmus)
WDS degradeert
DSO promoveert

Zaterdag West 2 3C
------------------

                Ale Die DUN Gra Hoe Loo Maa PGS PPS RVC Sem SEV 
Alexandria     |XXX|2-3|1-3|4-3|5-2|3-2|1-0|9-1|1-1|6-1|2-2|1-1|
Die Haghe      |2-1|XXX|1-0|0-0|2-1|1-2|1-0|3-0|1-2|0-0|1-1|1-0|
DUNO           |2-0|2-1|XXX|7-0|0-1|2-4|1-1|0-0|1-2|0-2|2-0|1-4|
Gravenzande    |1-0|2-2|0-1|XXX|0-4|2-1|2-0|2-1|1-1|2-1|2-3|2-1|
Hoekse Boys    |1-1|1-1|2-3|1-2|XXX|4-4|1-3|2-1|2-3|4-0|1-4|1-1|
Loosduinen     |2-3|1-1|3-2|1-0|2-4|XXX|1-1|4-1|0-2|7-0|0-1|2-1|
Maasdijk       |0-1|3-1|2-2|0-1|3-1|1-2|XXX|2-0|1-1|4-0|1-4|0-1|
PGS/VOGEL      |2-2|1-2|2-3|0-1|2-5|1-4|2-1|XXX|1-5|4-1|2-4|3-2|
PPSC           |1-5|2-2|4-1|1-3|3-0|4-2|0-1|1-1|XXX|3-0|1-5|4-1|
RVC            |0-3|2-3|0-5|2-4|0-1|0-5|1-0|4-1|2-1|XXX|0-7|2-2|
Semper A       |2-2|1-1|2-3|2-0|5-0|4-1|2-2|4-0|3-1|5-0|XXX|0-1|
SEV            |1-1|1-2|0-1|2-3|0-0|3-1|1-2|2-1|3-0|7-1|1-4|XXX|

  1 Semper Altius                     22  14   5   3  47   65 -   24   41         
=============================================================================
  2 's-Gravenzande                    22  12   3   7  39   33 -   35   -2         
  3 Die Haghe                         22  10   8   4  38   32 -   25    7 -       
  4 Alexandria '66                    22  10   7   5  37   54 -   33   21 +       
  5 DUNO                              22  11   3   8  36   42 -   32   10 +       
  6 PPSC                              22  10   5   7  35   43 -   37    6         
  7 Loosduinen                        22  10   3   9  33   51 -   41   10         
  8 SEV                               22   7   5  10  26   36 -   33    3         
  9 Maasdijk                          22   7   5  10  26   28 -   27    1 -       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Hoekse Boys                       22   7   5  10  26   39 -   45   -6         
=============================================================================
 11 RVC                               22   4   2  16  14   19 -   74  -55         
 12 PGS/VOGEL                         22   3   3  16  12   27 -   63  -36         

Beslissingscompetitie:
           Hoekse Boys          -Maasdijk              1-1
           SEV                  -Hoekse Boys           0-1  
           Maasdijk             -SEV                   1-0
Hoekse Boys en SEV blijven in 3e klasse, SEV speelt barrage


Zaterdag West 2 3D
------------------

                Bol GOZ Hel NBS Rho Roz Sim Smi Voo Zwe Zui Zui 
Bolnes         |XXX|2-3|2-1|2-0|2-2|1-2|2-1|3-4|0-2|0-2|2-1|0-2|
GOZ            |2-0|XXX|2-1|2-2|0-0|1-2|1-1|1-6|1-4|2-3|3-0|3-3|
Hell'sluis     |4-2|1-4|XXX|1-3|1-3|0-3|1-1|2-5|1-2|0-1|3-0|2-1|
NBSVV          |3-0|6-2|5-3|XXX|0-0|0-3|2-1|2-4|2-3|3-4|4-3|1-1|
Rhoon          |3-4|2-0|4-3|1-1|XXX|2-2|3-3|0-7|0-1|3-0|0-0|5-0|
Rozenburg      |1-0|2-0|6-1|1-1|2-0|XXX|6-2|1-1|2-2|1-1|3-1|4-1|
Simonshaven    |0-1|4-2|2-1|1-2|2-2|1-3|XXX|1-2|2-5|1-2|0-3|1-2|
Smitshoek      |4-0|2-2|5-1|5-2|4-0|2-2|0-2|XXX|2-1|3-1|2-0|7-1|
Voorne         |4-0|2-0|3-2|3-1|2-3|2-0|0-2|2-3|XXX|1-2|6-1|1-1|
Zwervers       |7-2|2-2|4-3|3-2|3-1|1-0|1-1|0-3|3-2|XXX|4-0|1-1|
Zuiderpark     |2-1|0-4|1-0|0-0|1-0|2-3|3-4|1-2|0-2|3-2|XXX|1-2|
Zuidland       |3-0|1-0|3-0|1-6|4-1|0-1|2-0|1-2|1-0|2-0|0-2|XXX|

  1 Smitshoek                         22  18   3   1  57   75 -   26   49         
=============================================================================
  2 Rozenburg                         22  14   6   2  48   50 -   22   28         
  3 IJVV De Zwervers                  22  13   4   5  43   47 -   36   11         
  4 Voorne                            22  13   2   7  41   50 -   29   21 -       
  5 Zuidland                          22  10   4   8  34   33 -   38   -5         
  6 NBSVV                             22   8   6   8  30   48 -   44    4         
  7 Rhoon                             22   6   8   8  26   35 -   42   -7 +       
  8 GOZ                               22   6   6  10  24   37 -   46   -9 +       
  9 Simonshaven                       22   5   5  12  20   33 -   46  -13         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Zuiderpark                        22   6   2  14  20   25 -   47  -22         
=============================================================================
 11 Bolnes                            22   6   1  15  19   26 -   53  -27         
 12 Hellevoetsluis                    22   3   1  18  10   32 -   62  -30         

Beslissingswedstrijd:
           Zuiderpark           -Simonshaven           2-4
Zuiderpark speelt barrage.

Om 1 plaats in West 2 2e klasse D

 08-May-04 Die Haghe            -Zuidland              2-1
 15-May-04 Zuidland             -Die Haghe             0-1
 08-May-04 's-Gravenzande       -YVV De Zwervers       0-0
 15-May-04 YVV De Zwervers      -'s-Gravenzande        2-1
 08-May-04 Rozenburg            -Alexandria '66        1-1
 15-May-04 Alexandria '66       -Rozenburg             1-0

 22-May-04 Heinenoord           -Die Haghe             1-1
 29-May-04 Die Haghe            -Heinenoord            4-0 
 22-May-04 YVV De Zwervers      -Alexandria '66        1-0
 29-May-04 Alexandria '66       -YVV De Zwervers       2-2

 05-Jun-04 Die Haghe            -YVV De Zwervers       3-1 (terrein: Excelsior M)

Die Haghe promoveert
Heinenoord degradeert

Herkansing
 13-Jun-04 SV '35               -YVV De Zwervers       0-3 (terrein: Naaldwijk)
YVV De Zwervers promoveert

Om promotie naar/behoud van West 2 3e klasse

 08-May-04 BSC '68              -Wassenaar             4-2
 15-May-04 Wassenaar            -BSC '68               4-0
 08-May-04 Roodenburg           -Koudekerk             0-3
 15-May-04 Koudekerk            -Roodenburg            0-0

 08-May-04 Schiebroek '94       -TAVV                  0-0
 15-May-04 TAVV                 -Schiebroek '94        1-2
 08-May-04 Woubrugge            -Blauw Zwart           Blauw Zwart niet opgekomen
 15-May-04 Blauw Zwart          -Woubrugge             Vervallen

 22-May-04 SEV                  -RFC 2000              2-0
 29-May-04 RFC 2000             -SEV                   3-4
 15-May-04 FC Boszoom           -Den Bommel            Vervallen
 22-May-04 Den Bommel           -FC Boszoom            Vervallen

 15-May-04 Zuiderpark           -Vlotbrug              1-2
 22-May-04 Vlotbrug             -Zuiderpark            1-3
 15-May-04 Zinkwegse Boys       -Postduiven            Vervallen
 22-May-04 Postduiven           -Zinkwegse Boys        Vervallen

 22-May-04 Schiebroek '94       -Wassenaar             2-4 (terrein: DHC)
Wassenaar promoveert          
 22-May-04 Woubrugge            -Koudekerk             2-2 
Woubrugge blijft in 3e klasse
 05-Jun-04 SEV                  -FC Boszoom            3-1 (terrein: Kranenburg)
SEV blijft in 3e klasse
 29-May-04 Zuiderpark           -Zinkwegse Boys        1-1 (terrein: Maasdam)
Zuiderpark w.n.s. enpromoveert          

Herkansing:

 29-May-04 Koudekerk            -Schiebroek '94        0-3 
Schiebroek '94 blijft in 3e klasse

           FC Boszoom           -Zinkwegse Boys        Vervallen
FC Boszoom uit de strijd genomen, Zinkwegse Boys promoveert

Zaterdag Zuid 1 3A
------------------

                Bru Dau GPC Hei Mee MZV Ser SKN VCK Vee Yer ZSC 
Bruse Boys     |XXX|0-1|2-2|3-1|0-2|1-1|1-0|0-2|0-1|2-2|1-1|0-0|
Dauwendaele    |5-0|XXX|5-0|2-1|3-1|4-1|1-0|0-2|4-1|1-1|1-2|3-3|
GPC            |2-1|4-3|XXX|1-0|2-1|1-1|2-0|1-1|1-1|2-0|2-0|4-0|
Heinkenszand   |1-1|0-4|2-2|XXX|0-1|4-1|2-3|3-3|0-5|2-3|4-1|3-1|
Meeuwen        |1-3|4-2|1-0|3-2|XXX|0-1|2-1|0-2|2-1|3-1|4-1|5-1|
MZVC           |1-0|0-0|2-3|2-1|1-3|XXX|1-1|1-0|1-1|2-1|4-1|2-2|
Serooskerke    |3-0|1-2|1-1|1-1|3-0|2-3|XXX|1-0|4-2|0-2|2-1|3-0|
SKNWK          |3-1|1-3|0-2|5-2|0-0|3-0|2-0|XXX|3-0|0-2|3-2|5-0|
VCK            |1-1|0-2|1-0|1-0|2-2|1-3|2-2|1-3|XXX|1-1|0-1|0-2|
Veere          |3-1|3-0|2-2|3-2|0-1|3-3|0-4|0-3|2-2|XXX|3-0|1-2|
Yerseke        |1-3|2-1|3-2|2-3|3-5|4-3|0-1|1-3|1-1|2-1|XXX|5-2|
ZSC '62        |2-1|4-2|0-3|0-1|0-5|2-0|1-5|1-1|2-3|2-1|5-1|XXX|

  1 De Meeuwen                        22  14   2   6  44   46 -   29   17         
=============================================================================
  2 SKNWK                             22  13   4   5  43   45 -   21   24 +       
  3 GPC                               22  11   7   4  40   39 -   27   12         
  4 Dauwendaele                       22  12   3   7  39   49 -   31   18 -       
  5 Serooskerke                       22  10   4   8  34   38 -   26   12         
  6 MZVC                              22   8   7   7  31   34 -   38   -4         
  7 Veere                             22   7   6   9  27   35 -   37   -2         
  8 ZSC '62                           22   7   4  11  25   32 -   54  -22         
  9 VCK                               22   5   8   9  23   28 -   37   -9         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Yerseke                           22   7   2  13  23   35 -   54  -19         
=============================================================================
 11 Heinkenszand                      22   5   4  13  19   35 -   48  -13 +       
 12 Bruse Boys                        22   4   7  11  19   22 -   36  -14         

Beslissingswedstrijd:
 29-Apr-04 VCK                  -Yerseke               1-2 (terrein: Heerjansdam)

Zaterdag Zuid 1 3B
------------------

                Bar Don FSV Gun JPS Kru Oly Rus Tho VVC WHS Zwa 
Baronie        |XXX|3-2|3-3|4-1|1-4|1-1|1-3|7-1|5-4|3-3|3-1|1-6|
Dongen         |1-2|XXX|6-2|2-4|1-3|2-0|2-5|1-0|2-3|3-0|1-1|1-2|
FSV            |2-2|1-1|XXX|1-4|1-2|2-1|1-5|4-2|0-4|1-3|2-2|3-0|
The Gunners    |2-1|2-1|1-1|XXX|0-2|1-1|2-3|0-1|0-2|2-2|4-2|2-2|
JPS            |1-2|0-3|0-0|0-0|XXX|2-0|0-2|0-2|0-1|2-3|4-0|2-1|
Kruiningen     |1-3|1-2|1-0|1-1|1-1|XXX|0-0|1-2|1-2|2-1|5-2|1-2|
Olympia '60    |1-4|3-1|2-0|1-0|2-4|4-2|XXX|5-0|1-0|7-1|5-3|1-2|
Rust Roest     |0-1|0-3|2-1|1-4|3-0|1-0|1-2|XXX|2-2|0-3|1-2|2-1|
Tholense B     |1-1|1-1|1-0|5-1|2-1|0-0|0-1|2-1|XXX|4-1|1-0|2-2|
VVC '68        |4-0|3-0|3-0|5-2|2-1|3-0|1-3|1-2|0-1|XXX|2-2|1-1|
WHS            |7-3|0-1|1-3|6-1|0-4|3-4|2-4|2-0|1-1|0-4|XXX|2-1|
Zwaluwe        |2-0|0-2|1-0|1-0|4-2|6-1|2-2|7-1|1-5|9-1|4-1|XXX|

  1 Olympia '60                       22  17   2   3  53   62 -   29   33         
=============================================================================
  2 Tholense Boys                     22  13   6   3  45   44 -   22   22 -       
  3 Zwaluwe                           22  12   4   6  38   57 -   33   24 -2pt    
  4 Baronie                           22  10   5   7  35   51 -   51    0 +       
  5 VVC '68                           22  10   4   8  34   47 -   45    2         
  6 JPS                               22   9   3  10  30   35 -   31    4         
  7 Dongen                            22   9   3  10  28   39 -   36    3 -2pt    
  8 Rust Roest                        22   8   1  13  25   25 -   49  -24         
  9 The Gunners                       22   6   6  10  24   34 -   45  -11         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 WHS                               22   5   4  13  19   40 -   58  -18         
=============================================================================
 11 Kruiningen                        22   4   6  12  18   25 -   41  -16         
 12 FSV                               22   4   6  12  18   28 -   47  -19         

Om 1 plaats in Zuid 1 2e klasse E

 01-May-04 SKNWK                -Tholense Boys         5-0
 08-May-04 Tholense Boys        -SKNWK                 3-3
 01-May-04 Dauwendaele FC       -Zwaluwe               2-1
 08-May-04 Zwaluwe              -Dauwendaele FC        3-2
 01-May-04 JPS                  -Yerseke               1-2
 08-May-04 Yerseke              -JPS                   1-3

 15-May-04 SEOLTO               -SKNWK                 0-2
 22-May-04 SKNWK                -SEOLTO                4-1 
 15-May-04 Zwaluwe              -JPS                   3-0
 22-May-04 JPS                  -Zwaluwe               1-1

 29-May-04 SKNWK                -Zwaluwe               0-1 (terrein: DVO '60)
SEOLTO degradeert
Zwaluwe promoveert

Zaterdag Zuid 1 3C
------------------

                Ame Gro Ark ASH Alb Dre Eve Gra Mee Pel Str VVA 
Ameide         |XXX|1-1|5-2|3-3|3-2|0-1|0-1|0-4|1-0|3-1|3-0|3-2|
Groot Ammers   |0-2|XXX|2-0|0-1|1-1|0-1|1-0|0-3|1-2|1-5|0-0|1-2|
Arkel          |0-2|0-3|XXX|3-0|1-7|1-0|1-1|2-2|0-3|3-4|2-1|0-1|
ASH            |1-2|0-0|3-1|XXX|1-4|4-2|4-2|1-5|1-4|1-2|2-0|0-1|
Alblas         |1-1|2-1|1-1|6-0|XXX|2-1|4-0|1-3|1-2|3-0|1-1|3-1|
Drechtstreek   |2-2|2-1|2-1|4-3|0-1|XXX|0-0|1-2|0-4|2-3|0-0|3-7|
Everstein      |1-1|0-2|5-1|0-0|3-0|3-0|XXX|1-0|1-3|1-3|1-1|3-1|
Gravendeel     |1-3|2-1|2-1|2-0|2-2|2-0|4-2|XXX|4-0|3-1|0-0|3-0|
Meerkerk       |1-0|0-0|2-1|4-0|2-2|1-1|1-1|2-2|XXX|3-0|4-2|2-0|
Pelikaan       |2-4|0-1|2-2|1-1|4-1|2-4|2-1|1-2|2-3|XXX|3-1|5-2|
Streefkerk     |1-0|0-1|1-3|2-0|0-0|5-2|1-1|0-4|2-2|2-2|XXX|0-2|
VVAC           |1-1|1-2|1-2|2-3|2-3|0-2|0-0|0-2|1-1|1-2|2-0|XXX|

  1 's-Gravendeel                     22  16   4   2  52   54 -   19   35         
=============================================================================
  2 Meerkerk                          22  13   7   2  46   46 -   23   23 +       
  3 Ameide                            22  11   6   5  39   40 -   28   12         
  4 De Alblas                         22  10   7   5  37   48 -   30   18         
  5 De Pelikaan                       22  10   3   9  33   47 -   45    2         
  6 SC Everstein                      22   6   8   8  26   28 -   30   -2         
  7 Groot Ammers                      22   7   5  10  26   20 -   25   -5         
  8 Drechtstreek                      22   7   4  11  25   30 -   44  -14         
  9 ASH                               22   6   4  12  22   29 -   50  -21 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 VVAC                              22   6   3  13  21   30 -   41  -11         
=============================================================================
 11 Arkel                             22   5   4  13  19   28 -   50  -22 +       
 12 Streefkerk                        22   3   9  10  18   20 -   35  -15         

Zaterdag Zuid 1 3D
------------------

                Bra Gie Goo GVV NEO Niv NOA ONI Rij Sle Spa Wel 
Brakel         |XXX|1-3|2-2|0-5|1-0|3-5|2-1|1-1|0-1|2-0|1-0|1-0|
Giessen        |3-0|XXX|1-1|2-3|1-3|0-1|2-2|3-1|4-1|3-2|1-3|3-1|
Good Luck      |1-5|1-1|XXX|0-1|2-1|1-5|1-5|2-6|0-2|1-3|1-0|0-3|
GVV '63        |2-6|2-4|0-1|XXX|5-0|2-1|1-0|2-1|1-2|2-2|3-0|3-0|
NEO '25        |3-3|3-1|1-1|1-1|XXX|3-1|0-4|0-0|1-6|1-3|2-3|1-0|
Nivo Sparta    |2-1|2-1|2-0|3-0|5-0|XXX|2-2|8-0|3-0|3-1|1-1|2-0|
NOAD '32       |2-0|6-1|4-2|2-1|3-0|1-2|XXX|6-1|3-2|2-4|3-0|4-3|
ONI            |1-4|1-6|3-0|2-6|2-1|0-6|1-5|XXX|1-3|1-0|1-3|1-2|
Rijswijk B     |1-2|1-4|2-0|2-3|3-2|3-0|1-1|4-0|XXX|2-0|4-0|0-1|
Sleeuwijk      |2-2|2-3|1-2|2-2|2-1|0-2|3-2|3-2|2-2|XXX|2-2|2-2|
Sparta '30     |1-2|0-2|3-1|1-0|3-1|1-1|0-0|1-0|1-4|2-0|XXX|2-0|
Well           |1-1|1-0|1-3|3-0|2-2|0-2|2-2|3-0|0-1|2-5|1-1|XXX|

  1 Nivo Sparta                       22  16   3   3  51   59 -   20   39         
=============================================================================
  2 NOAD '32                          22  12   5   5  41   60 -   31   29         
  3 Rijswijkse Boys                   22  13   2   7  41   47 -   29   18         
  4 Giessen                           22  11   3   8  36   49 -   38   11         
  5 GVV '63                           22  11   3   8  36   45 -   35   10         
  6 Brakel                            22  10   5   7  35   40 -   37    3         
  7 Sparta '30                        22   9   5   8  32   28 -   31   -3         
  8 Sleeuwijk                         22   7   6   9  27   41 -   43   -2 -       
  9 Well                              22   6   5  11  23   28 -   36   -8 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Good Luck                         22   5   4  13  19   23 -   52  -29         
=============================================================================
 11 NEO '25                           22   4   5  13  17   27 -   52  -25         
 12 ONI                               22   4   2  16  14   26 -   69  -43 +       

Om 1 plaats in Zuid 1 2e klasse F

 01-May-04 Meerkerk             -GVV '63               2-1
 08-May-04 GVV '63              -Meerkerk              2-2
 01-May-04 Pelikaan             -NOAD '32              1-1
 08-May-04 NOAD '32             -Pelikaan              6-0
 01-May-04 Rijswijkse Boys      -Ameide                0-0
 08-May-04 Ameide               -Rijswijkse Boys       2-0

 15-May-04 HSSC '61             -Meerkerk              2-2
 22-May-04 Meerkerk             -HSSC '61              2-1 
 15-May-04 NOAD '32             -Ameide                0-1
 22-May-04 Ameide               -NOAD '32              2-3

 29-May-04 Meerkerk             -NOAD '32              2-1 (terrein: Almkerk)
Meerkerk promoveert
HSSC '61 degradeert

Om behoud 3e klasse:
 08-May-04 VCK                  -WHS                   1-2 (terrein: Kapelle)
 08-May-04 VVAC                 -Good Luck             0-1 (terrein: sleeuwijk)
WHS en Good Luck blijven in 3e klasse, VCK en VVAC spelen barrage

Om promotie naar Zuid 1 3e klasse
 01-May-04 DFS                  -Wolfaartsdijk         0-0
 08-May-04 Bevelanders          -DFS                   3-2
 15-May-04 Wolfaartsdijk        -Bevelanders           2-2 
Bevelanders klasseperiodekampioen

 01-May-04 ZPR '84              -Chrislandia           2-2
 08-May-04 Klundert             -ZPR '84               2-0
 15-May-04 Chrislandia          -Klundert              2-3 
Klundert klasseperiodekampioen

 06-May-04 ZBC '97              -Alblasserdam          0-2
 08-May-04 Wieldrecht           -ZBC '97               6-1
 15-May-04 Alblasserdam         -Wieldrecht            1-1 
Wieldrecht klasseperiodekampioen

 01-May-04 Kerkwijk             -WNC                   1-5
 08-May-04 MVV '58              -Kerkwijk              2-2
 15-May-04 WNC                  -MVV '58               2-0 
WNC klasseperiodekampioen

 01-May-04 VV Breda             -Internos              2-12
 08-May-04 Beek Vooruit         -VV Breda              4-0
 15-May-04 Internos             -Beek Vooruit          6-1 
Internos klasseperiodekampioen

 01-May-04 CHC                  -BVV                   2-2 gestaakt
 08-May-04 TSVV Merlijn         -CHC                   CHC teruggetrokken
 15-May-04 BVV                  -TSVV Merlijn          1-1 
TSVV Merlijn klasseperiodekampioen

Promotieronde:

 20-May-04 Bevelanders          -VCK                   0-3
 20-May-04 Klundert             -Wieldrecht            2-2
 22-May-04 Wieldrecht           -Bevelanders           4-0
 22-May-04 VCK                  -Klundert              1-1
 29-May-04 Bevelanders          -Klundert              0-3
 29-May-04 Wieldrecht           -VCK                   4-0

  1 Wieldrecht           3   2   1   0    7   10- 2  +8
  2 Klundert             3   1   2   0    5    6- 3  +3
  3 VCK                  3   1   1   1    4    4- 5  -1
  4 Bevelanders          3   0   0   3    0    0-10 -10

Wieldrecht en Klundert promoveren, VCK degradeert


 20-May-04 Internos             -TSVV Merlijn          1-0
 20-May-04 WNC                  -VVAC                  0-3
 22-May-04 VVAC                 -Internos              0-2
 22-May-04 TSVV Merlijn         -WNC                   3-0
 29-May-04 WNC                  -Internos              1-1
 29-May-04 TSVV Merlijn         -VVAC                  1-2

  1 Internos             3   2   1   0    7    4- 1  +3
  2 VVAC                 3   2   0   1    6    5- 3  +2
  3 TSVV Merlijn         3   1   0   2    3    4- 3  +1
  4 WNC                  3   0   1   2    1    1- 7  -6

Internos promoveert, VVAC blijft in 3e klasse.

Zaterdag Oost 3A
----------------

                Bar DVO EMM ESA Exc Har Hat Kes Ost Ott SDS UNI 
Barneveld      |XXX|2-2|2-0|1-0|0-0|4-2|2-1|0-1|2-2|1-1|0-3|0-3|
DVOV           |0-0|XXX|1-1|2-1|1-2|2-0|3-1|4-0|2-3|0-1|1-1|2-0|
EMM            |3-0|1-2|XXX|1-0|1-1|1-2|2-2|4-6|6-1|3-2|0-3|1-3|
ESA            |2-1|2-0|1-0|XXX|1-2|2-2|5-0|4-1|6-1|0-3|1-3|2-1|
Excelsior Z    |3-2|1-1|4-0|0-2|XXX|1-2|0-2|0-2|1-1|4-1|1-1|0-4|
Harskamp       |2-1|2-0|1-2|0-3|1-2|XXX|2-2|2-3|6-0|1-2|3-1|0-3|
Hatert         |1-1|1-0|0-0|1-4|0-1|0-0|XXX|2-2|1-1|0-0|0-4|0-3|
Kesteren       |2-2|1-2|0-1|1-1|2-2|1-6|7-0|XXX|2-0|1-1|1-4|0-1|
Ostrabeke      |1-0|0-4|3-2|3-3|0-3|1-2|1-3|3-5|XXX|1-6|1-2|0-3|
Otterlo        |3-0|1-0|1-2|2-2|1-1|1-0|2-2|1-0|1-0|XXX|1-1|0-0|
SDS '55        |2-2|2-3|2-1|2-1|6-1|1-1|2-0|2-0|4-1|1-1|XXX|1-1|
UNI VV         |3-0|3-0|1-0|0-0|1-0|3-1|2-0|2-0|3-3|2-0|0-0|XXX|

  1 UNI VV                            22  15   5   2  50   42 -   10   32         
=============================================================================
  2 SDS '55                           22  12   8   2  44   48 -   21   27         
  3 Otterlo                           22   9   9   4  36   32 -   22   10 -       
  4 ESA                               22  10   5   7  35   43 -   27   16         
  5 DVOV                              22   9   5   8  32   32 -   26    6 +       
  6 Excelsior Zetten                  22   8   7   7  31   30 -   32   -2         
  7 Harskamp                          22   8   4  10  28   38 -   36    2         
  8 Kesteren                          22   7   5  10  26   38 -   44   -6         
  9 EMM                               22   7   4  11  25   32 -   38   -6         
 10 Barneveld                         22   4   8  10  20   23 -   37  -14 +       
=============================================================================
 11 Hatert                            22   3   9  10  18   19 -   44  -25         
 12 Ostrabeke                         22   3   5  14  14   27 -   67  -40         

Zaterdag Oost 3B
----------------

                BAS Har Hie Hoe Oen PrB Roo SEH Swi VIO WZC Zee 
BAS            |XXX|2-1|2-0|1-2|2-3|3-5|2-1|1-5|2-0|1-1|1-1|1-0|
't Harde       |1-0|XXX|1-1|4-3|1-1|1-2|2-2|1-1|2-3|1-1|3-1|0-0|
Hierden        |1-0|3-4|XXX|4-1|2-1|3-0|4-1|2-1|3-1|2-1|1-0|2-2|
Hoevelaken     |6-1|5-0|1-1|XXX|0-2|5-0|4-0|2-0|4-1|2-0|2-0|2-1|
Oene           |3-1|0-0|2-2|0-2|XXX|2-2|2-1|2-1|0-2|1-0|2-1|3-4|
Pr. Bernhard   |2-1|0-1|0-0|2-4|0-1|XXX|1-8|1-2|2-2|0-0|0-2|0-0|
Rood Wit       |3-1|1-2|0-2|0-1|0-2|5-3|XXX|0-1|1-1|2-0|1-1|1-2|
SEH            |3-2|1-2|3-2|1-0|1-2|1-0|2-2|XXX|1-0|1-2|2-0|1-3|
Swift '64      |3-1|1-6|0-3|0-2|1-2|5-0|2-0|4-1|XXX|3-2|1-1|2-3|
VIOS V         |4-2|1-1|3-0|0-5|3-0|2-3|4-0|0-1|6-5|XXX|1-0|0-2|
WZC            |2-1|2-2|2-2|1-1|1-0|2-0|0-1|4-2|2-0|1-1|XXX|2-1|
Zeewolde       |2-3|5-0|3-1|0-1|2-2|0-3|0-1|2-2|5-0|3-0|2-1|XXX|

  1 Hoevelaken                        22  16   2   4  50   55 -   19   36         
=============================================================================
  2 Hierden                           22  11   6   5  39   41 -   29   12 -       
  3 Oene                              22  11   5   6  38   33 -   29    4         
  4 Zeewolde                          22  10   5   7  35   42 -   28   14 +       
  5 't Harde                          22   8   9   5  33   36 -   36    0         
  6 SEH                               22  10   3   9  33   34 -   34    0         
  7 WZC Wapenveld                     22   7   7   8  28   27 -   27    0         
  8 VIOS V                            22   7   5  10  26   32 -   36   -4         
  9 Swift '64                         22   7   3  12  24   37 -   49  -12 -       
 10 Rood Wit                          22   6   4  12  22   31 -   39   -8         
=============================================================================
 11 BAS                               22   6   2  14  20   31 -   49  -18         
 12 Prins Bernhard                    22   5   5  12  20   26 -   50  -24 +       

Om 1 plaats in Oost 2e klasse I

 08-May-04 SDS '55              -Oene                  1-1
 11-May-04 Oene                 -SDS '55               2-0
 08-May-04 ESA                  -Zeewolde              1-1
 11-May-04 Zeewolde             -ESA                   2-4
 08-May-04 Hierden              -DVOV                  1-3
 11-May-04 DVOV                 -Hierden               3-1

 15-May-04 Blauw Geel '55       -Oene                  1-0
 22-May-04 Oene                 -Blauw Geel '55        1-1
 15-May-04 ESA                  -DVOV                  1-0
 22-May-04 DVOV                 -ESA                   0-1

 29-May-04 Blauw Geel '55       -ESA                   2-1 (terrein: SKV)

Blauw Geel '55 blijft in 2e klasse

Zaterdag Oost 3C
----------------

                ASC Gra HTC Klo Lem Mar Nie  Rij SCD  SVI Voo Vro 
ASC '62        |XXX|1-2|0-4|1-1|4-1|2-5|1-3| 3-1|1-2| 1-6|0-0|0-0|
Gramsbergen    |0-1|XXX|2-1|1-0|0-1|1-2|1-2| 3-1|0-1| 4-1|3-3|1-1|
HTC            |5-2|3-2|XXX|1-2|3-1|1-3|4-0| 3-1|5-2| 0-0|0-0|0-0|
Kloosterhaar   |1-2|0-1|3-2|XXX|0-1|1-2|3-1| 4-0|0-0| 1-3|1-3|1-6|
Lemele         |2-2|0-0|2-1|3-4|XXX|0-2|0-4| 3-0|2-1| 2-0|1-3|0-3|
Marienberg     |4-0|2-1|2-2|3-0|2-0|XXX|1-1|11-0|2-1| 1-3|5-1|2-3|
Nieuwleusen    |2-0|1-0|2-2|1-1|1-1|1-2|XXX| 6-0|0-0| 2-2|0-0|0-0|
Rijssen        |1-1|0-4|1-2|1-0|4-0|2-3|1-1| XXX|3-2|0-18|0-2|1-3|
SCD '83        |1-1|1-1|2-2|1-3|2-0|0-1|2-0| 9-1|XXX| 1-3|1-1|0-0|
SVI            |2-1|2-1|4-4|2-2|4-0|1-1|1-0| 4-2|2-1| XXX|5-3|2-4|
Voorwaarts V   |4-1|6-0|0-3|1-1|2-0|1-3|0-3| 2-0|3-5| 0-2|XXX|2-0|
Vroomshoop     |6-0|2-1|2-2|4-1|3-1|2-0|1-0| 6-1|2-4| 2-2|2-0|XXX|

  1 Marienberg                        22  16   3   3  51   59 -   24   35         
=============================================================================
  2 Vroomshoopse Boys                 22  13   7   2  46   52 -   21   31         
  3 SVI                               22  13   6   3  45   69 -   33   36         
  4 HTC                               22   9   8   5  35   50 -   33   17         
  5 Nieuwleusen                       22   7   9   6  30   31 -   23    8         
  6 Voorwaarts V                      22   8   6   8  30   37 -   36    1 +       
  7 SCD '83                           22   7   7   8  28   39 -   33    6         
  8 Gramsbergen                       22   7   4  11  25   29 -   32   -3 -       
  9 SC Kloosterhaar                   22   6   5  11  23   30 -   40  -10         
 10 Lemele                            22   6   3  13  21   21 -   45  -24         
=============================================================================
 11 ASC '62                           22   4   6  12  18   25 -   53  -28 +       
 12 SC Rijssen                        22   3   2  17   8   21 -   90  -69 -3 pt   



Zaterdag Oost 3D
----------------

                Ava Bla CJV DeE DES DZS Har  Jul Spa Spo SVD SVV 
Avanti T       |XXX|1-3|3-3|3-1|2-3|3-4|2-1| 2-3|0-2|2-0|4-2|0-6|
Blauw W '66    |2-1|XXX|3-3|3-1|1-2|0-1|3-1| 0-3|0-2|2-1|3-1|1-3|
CJV 'ers       |1-1|0-5|XXX|1-0|5-1|6-2|3-1|10-1|1-4|0-2|1-2|2-4|
De Esch        |4-4|0-0|2-2|XXX|1-4|2-1|0-2| 1-0|1-0|2-1|1-0|0-5|
DES            |6-4|1-1|2-2|2-1|XXX|0-4|1-2| 2-1|0-3|2-1|3-1|2-3|
DZSV           |4-2|1-1|2-2|4-1|3-1|XXX|5-0| 1-1|2-0|4-0|1-3|2-4|
Harfsen        |2-6|0-2|4-0|3-1|3-3|2-4|XXX| 1-3|2-1|4-2|3-3|0-3|
Juliana '32    |1-5|1-2|3-1|1-3|1-1|1-0|3-0| XXX|3-5|3-0|2-3|1-2|
Sparta E       |3-1|5-0|2-1|7-1|5-0|4-3|2-0| 4-1|XXX|2-0|6-1|2-2|
Sportlust      |2-3|0-0|0-0|1-1|1-3|1-0|5-1| 4-1|1-0|XXX|1-1|1-1|
SVDW '75       |4-2|1-0|4-1|5-1|1-4|5-1|4-2| 6-3|0-1|4-0|XXX|2-3|
SVVN           |4-1|4-2|1-2|3-0|2-3|3-2|5-1| 5-2|2-3|0-1|0-0|XXX|

  1 Sparta E                          22  17   1   4  52   63 -   22   41 -       
=============================================================================
  2 SVVN                              22  15   3   4  48   65 -   30   35         
  3 DES                               22  11   4   7  37   46 -   48   -2 -       
  4 SVDW '75                          22  11   3   8  36   53 -   43   10         
  5 DZSV                              22  10   3   9  33   51 -   42    9 +       
  6 Blauw Wit '66                     22   9   5   8  32   34 -   33    1         
  7 CJV 'ers                          22   6   7   9  25   47 -   49   -2         
  8 Avanti T                          22   7   3  12  24   52 -   61   -9         
  9 Sportlust                         22   6   5  11  23   25 -   36  -11         
 10 Juliana '32                       22   7   2  13  23   39 -   58  -19         
=============================================================================
 11 De Esch                           22   6   4  12  22   25 -   52  -27         
 12 Harfsen                           22   6   2  14  20   35 -   61  -26         

Om 1 plaats in Oost 2e klasse J

 08-May-04 HTC                  -SVDW '75              0-0
 11-May-04 SVDW '75             -HTC                   1-1
 08-May-04 SVI                  -DES                   1-0
 11-May-04 DES                  -SVI                   1-1
 08-May-04 SVVN                 -Vroomshoopse Boys     0-0
 11-May-04 Vroomshoopse Boys    -SVVN                  4-2

 15-May-04 Den Ham              -HTC                   0-0
 22-May-04 HTC                  -Den Ham               0-3
 15-May-04 SVI                  -Vroomshoopse Boys     0-4
 22-May-04 Vroomshoopse Boys    -SVI                   1-1

 29-May-04 Den Ham              -Vroomshoopse Boys     0-4 (terrein: SVZW)

Vroomshoopse Boys promoveert
Den Ham degradeert


Om klasseperiodekampioenschap Oost 4e klasse

  8-May-04 Wodanseck            -Wageningen            0-6  
 11-May-04 VV Ede/Victoria      -Wodanseck             0-0  
 15-May-04 Wageningen           -VV Ede/Victoria       1-1
Wageningen klasseperiodekampioen

  8-May-04 Veluwse Boys         -EFC'58                1-5  
 11-May-04 Elspeet              -Veluwse Boys          1-1  
 15-May-04 EFC'58               -Elspeet               2-2
EFC '58 klasseperiodekampioen

  8-May-04 VSW                  -Unicum                0-3  
 11-May-04 Wilsum               -VSW                   4-1 
 15-May-04 Unicum               -Wilsum                1-2
Wilsum klasseperiodekampioen 

  8-May-04 SVV'56               -Hulzense Boys         1-2  
 11-May-04 Vesos                -SVV'56                0-0  
 15-May-04 Hulzense Boys        -Vesos                 0-1
Vesos klasseperiodekampioen

  8-May-04 SSSE                 -Zelos                 2-0  
 11-May-04 Zelos                -Drienerlo             1-1  
 15-May-04 Drienerlo            -SSSE                  2-1
Drienerlo klasseperiodekampioen

Om drie plaatsen in Oost 3e klasse:

 22-May-04 Wageningen           -Vesos                 1-0 
 22-May-04 Drienerlo            -EFC'58                2-1  
 25-May-04 EFC'58               -Wilsum                3-2  
 25-May-04 Vesos                -Drienerlo             1-0
 29-May-04 Wilsum               -Vesos                 0-2 
 29-May-04 Drienerlo            -Wageningen            2-2  
  1-Jun-04 Wageningen           -Wilsum                3-2  
  1-Jun-04 Vesos                -EFC'58                1-2
  5-Jun-04 EFC'58               -Wageningen            2-2   
  5-Jun-04 Wilsum               -Drienerlo             1-0

 1 Wageningen     4  2  2  0    8   8- 6 +2
 2 EFC '58        4  2  1  1    7   6- 5 +1
 3 Vesos          4  2  0  2    6   4- 3 +1
 4 Drienerlo      4  1  1  2    4   4- 5 -1
 5 Wilsum         4  1  0  3    3   5- 8 -3

Wageningen, EFC '58 en Vesos promoveren
  

Zaterdag Noord 3A
-----------------

                Bal CVV DES Ens Hee IJV Jou Mar Oev Old QVC TON 
Balk           |XXX|0-0|0-0|1-0|1-1|6-1|2-1|2-0|2-4|0-2|1-2|2-0|
CVVO           |1-0|XXX|3-0|1-0|1-0|2-1|2-1|0-0|0-2|1-0|2-4|3-1|
DESZ           |1-0|2-1|XXX|1-0|3-0|2-1|1-2|3-3|2-2|1-4|1-4|2-4|
Ens            |3-3|0-1|1-5|XXX|2-1|1-4|4-2|0-0|2-6|1-5|1-2|3-2|
Heeg           |0-4|0-1|1-1|0-0|XXX|5-1|0-2|4-2|0-1|2-1|1-2|1-0|
IJVC           |2-6|5-1|2-3|2-2|2-0|XXX|2-2|0-3|0-3|0-5|0-2|4-5|
SC Joure       |1-3|3-2|4-0|1-2|0-2|1-1|XXX|2-0|1-2|3-2|0-6|5-2|
Marknesse      |0-2|2-1|2-0|3-1|1-2|4-1|5-1|XXX|3-2|0-2|0-2|2-1|
Oeverzwal.     |1-1|1-0|2-0|2-0|3-1|2-1|2-0|4-1|XXX|1-3|1-1|3-1|
Olde Veste     |2-1|2-0|0-0|1-1|4-1|2-0|5-0|3-2|1-3|XXX|1-2|4-3|
QVC            |2-3|3-1|1-1|4-3|5-3|1-1|3-0|2-2|2-0|0-0|XXX|6-1|
TONEGO         |2-1|1-3|1-4|2-2|1-1|2-2|1-4|1-3|1-2|1-2|0-4|XXX|

  1 QVC                               22  16   5   1  53   60 -   23   37 -       
=============================================================================
  2 Oeverzwaluwen                     22  16   3   3  51   49 -   23   26         
  3 d'Olde Veste '54                  22  14   3   5  45   51 -   23   28         
  4 Balk                              22  10   5   7  35   41 -   26   15         
  5 CVVO                              22  11   2   9  35   27 -   28   -1         
  6 SV Marknesse                      22   9   4   9  31   38 -   36    2         
  7 DESZ                              22   8   6   8  30   33 -   38   -5         
  8 SC Joure                          22   8   2  12  26   36 -   49  -13         
  9 Heeg                              22   6   4  12  22   26 -   38  -12         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Ens                               22   4   6  12  18   29 -   49  -20 +       
=============================================================================
 11 IJVC                              22   3   5  14  14   33 -   60  -27 +       
 12 TONEGO                            22   3   3  16  12   33 -   63  -30         

Zaterdag Noord 3B
-----------------

                Anj Be  Bol Bui Mak Oos Ouw Rot SDS Swe WTO Wyk 
Anjum          |XXX|0-1|0-2|1-2|3-0|3-2|2-0|1-1|1-5|0-3|2-1|2-3|
Be Quick Gr    |2-1|XXX|1-0|1-0|2-1|3-1|3-1|3-2|0-2|2-0|2-2|4-0|
Bolswardia     |2-3|0-2|XXX|2-4|4-2|1-1|1-1|4-1|0-2|2-1|3-0|0-1|
Buitenpost     |6-0|3-1|0-0|XXX|5-0|2-2|1-0|1-3|2-1|2-0|1-1|3-1|
Makkum         |4-2|1-4|1-2|1-2|XXX|1-1|0-3|2-0|1-3|0-1|1-1|3-6|
Oostergo       |4-1|2-0|1-0|1-6|1-2|XXX|2-1|4-2|1-1|2-2|3-2|3-0|
Ouwe Syl       |3-0|1-4|2-3|1-3|2-2|2-0|XXX|4-4|1-2|1-2|2-1|3-3|
Rottevalle     |4-1|0-3|0-0|1-3|1-2|0-4|2-3|XXX|2-4|3-2|3-0|2-2|
SDS            |3-1|3-1|2-3|0-1|3-1|2-0|3-2|1-0|XXX|3-0|6-1|7-3|
De Sweach      |3-2|0-1|2-2|1-1|1-1|2-2|4-0|3-0|0-1|XXX|1-1|3-0|
WTOC           |2-0|2-3|1-3|2-2|3-3|0-1|2-1|0-1|1-2|2-2|XXX|0-7|
Wykels/H       |4-3|1-2|2-0|0-6|4-0|4-0|6-2|2-0|4-1|3-1|3-0|XXX|

  1 SDS                               22  17   1   4  52   57 -   26   31         
=============================================================================
  2 Be Quick Gr                       22  17   1   4  52   45 -   23   22         
  3 Buitenpost                        22  15   5   2  50   56 -   20   36         
  4 Wykels/Hallum                     22  13   2   7  41   59 -   45   14         
  5 Oostergo                          22   9   6   7  33   38 -   37    1         
  6 Bolswardia                        22   9   5   8  32   34 -   30    4 -       
  7 De Sweach                         22   7   7   8  28   34 -   31    3         
  8 Ouwe Syl                          22   5   4  13  19   36 -   50  -14 +       
  9 Rottevalle                        22   5   4  13  19   32 -   49  -17 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Makkum                            22   4   5  13  17   29 -   54  -25         
=============================================================================
 11 Anjum                             22   5   1  16  16   29 -   57  -28 +       
 12 WTOC                              22   2   7  13  13   25 -   52  -27         

Beslissingswedstrijd:
 05-may-04 SDS                  -Be Quick D            3-0 (terrein: Blauw Wit '34)
SDS kampioen en promoveert.

Om 1 plaats in Noord 2e klasse K

 08-May-04 Balk                 -Wykels Hallum         2-3
 11-May-04 Wykels Hallum        -Balk                  2-1
 08-May-04 Oeverzwaluwen        -Be Quick D            1-1
 11-May-04 Be Quick D           -Oeverzwaluwen         4-1
 08-May-04 Buitenpost           -d'Olde Veste '54      3-1
 11-May-04 d'Olde Veste '54     -Buitenpost            2-2

 15-May-04 Hardegarijp          -Wykels Hallum         2-0
 18-May-04 Wykels Hallum        -Hardegarijp           2-0
 15-May-04 Be Quick D           -Buitenpost            1-1
 18-May-04 Buitenpost           -Be Quick D            3-2

 22-May-04 Hardegarijp          -Buitenpost            2-1 (terrein: Zwaagwesteinde)

Hardegarijp blijft in 2e klasse 


Zaterdag Noord 3C
-----------------

                Adu Cor Her HS  Lyc Mar ONR Ope Pel SGV Vee Wes 
Aduard 2000    |XXX|4-1|1-0|2-1|0-0|3-1|0-5|3-4|0-1|3-2|2-4|1-2|
Corenos        |2-1|XXX|1-1|2-0|2-1|5-2|1-0|5-0|3-0|2-2|3-2|2-0|
Heracliden     |0-2|1-1|XXX|0-1|2-1|1-2|2-2|3-1|2-2|0-6|1-1|1-1|
HS '88         |0-3|2-4|1-2|XXX|3-1|1-3|1-2|2-0|1-3|1-1|3-0|2-2|
Lycurgus       |2-2|1-1|5-0|4-0|XXX|3-0|0-1|3-2|2-3|1-2|2-0|0-4|
Marum          |1-2|0-0|2-0|3-2|1-1|XXX|4-0|7-3|4-0|3-4|0-1|1-1|
ONR            |6-3|3-3|2-4|0-2|4-0|3-2|XXX|4-1|5-1|1-5|4-1|2-4|
Opende         |1-0|1-2|0-1|0-2|1-3|2-0|2-3|XXX|2-1|1-3|1-3|1-1|
Pelikanen      |2-0|1-4|4-1|3-2|1-2|2-4|2-2|0-0|XXX|0-2|0-2|0-2|
SGV            |5-0|2-0|2-1|0-0|3-2|2-2|2-0|1-0|2-0|XXX|3-0|0-3|
Veenhuizen     |1-5|1-3|2-2|1-1|0-0|0-2|2-3|2-0|3-4|0-3|XXX|0-3|
Westerlee      |2-0|1-0|0-0|2-0|2-1|1-2|1-1|1-0|4-3|2-3|3-2|XXX|

  1 SGV                               22  16   4   2  52   55 -   22   33 +       
=============================================================================
  2 Corenos                           22  13   6   3  45   47 -   26   21         
  3 Westerlee                         22  13   6   3  45   42 -   22   20         
  4 ONR                               22  11   4   7  37   53 -   43   10         
  5 Marum                             22  10   4   8  34   46 -   37    9         
  6 Aduard 2000                       22   9   2  11  29   37 -   43   -6         
  7 Lycurgus                          22   7   5  10  26   35 -   34    1         
  8 De Pelikanen                      22   7   3  12  24   33 -   49  -16         
  9 De Heracliden                     22   5   8   9  23   25 -   40  -15         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 HS '88                            22   6   4  12  22   28 -   38  -10         
=============================================================================
 11 Veenhuizen                        22   5   4  13  19   28 -   48  -20 +       
 12 Opende                            22   4   2  16  14   23 -   50  -27         

Zaterdag Noord 3D
-----------------

                Ang Bor CSV DZO Fit Hol Mus Ons SCN SJS SVN Vit 
Angelslo       |XXX|5-0|0-2|0-2|2-0|1-2|1-2|0-0|2-4|2-1|1-2|5-0|
Borger         |0-2|XXX|2-2|2-5|0-8|2-3|3-0|2-1|3-7|1-3|0-0|4-7|
CSVC           |4-0|2-2|XXX|2-3|2-1|2-2|1-2|1-2|2-0|1-3|3-3|2-1|
DZOH           |0-1|4-0|2-0|XXX|1-1|0-0|5-1|4-2|1-1|2-2|4-1|2-2|
Fit Boys       |1-0|3-2|1-1|3-0|XXX|2-1|2-0|0-4|2-1|1-1|2-0|2-2|
Hollandschev   |5-1|7-0|4-2|2-1|3-3|XXX|5-0|4-0|4-2|1-3|6-3|3-1|
Mussel         |1-1|4-2|0-1|1-8|2-3|0-5|XXX|2-0|1-1|0-4|2-0|1-3|
Onstwedde      |1-0|3-3|0-3|1-2|1-3|0-6|3-2|XXX|2-3|1-5|1-4|6-3|
SCN            |3-1|6-1|5-0|0-2|1-1|3-0|1-1|2-2|XXX|1-6|1-5|5-1|
SJS            |3-0|4-1|3-2|3-2|2-0|1-0|3-0|5-1|2-3|XXX|6-2|1-2|
SVN '69        |2-3|3-0|1-2|1-1|5-1|3-3|2-2|1-0|2-1|0-2|XXX|3-2|
Vitesse '63    |1-0|3-0|1-3|4-1|2-1|0-2|1-0|0-2|7-0|2-4|1-2|XXX|

  1 SJS                               22  17   2   3  53   67 -   25   42 -       
=============================================================================
  2 Hollandscheveld                   22  14   4   4  46   68 -   30   38         
  3 DZOH                              22  11   6   5  39   52 -   30   22 +       
  4 Fit Boys                          22  10   6   6  36   41 -   33    8         
  5 SCN                               22   9   5   8  32   51 -   48    3         
  6 CSVC                              22   9   5   8  32   40 -   38    2 -       
  7 SVN '69                           22   9   5   8  32   45 -   44    1 +       
  8 Vitesse '63                       22   9   2  11  29   46 -   49   -3         
  9 SC Angelslo                       22   7   2  13  23   28 -   36   -8         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Onstwedder Boys                   22   6   3  13  21   33 -   55  -22 -       
=============================================================================
 11 Mussel                            22   5   4  13  19   24 -   55  -31 +       
 12 Borger                            22   2   4  16  10   30 -   82  -52         

Om 1 plaats in Noord 2e klasse L

 08-May-04 Corenos              -Hollandscheveld       0-5
 11-May-04 Hollandscheveld      -Corenos               2-1
 08-May-04 ONR                  -DZOH                  2-6
 11-May-04 DZOH                 -ONR                   3-1
 08-May-04 SVN '69              -Westerlee             2-1
 11-May-04 Westerlee            -SVN '69               1-2

 15-May-04 Olympia '28          -Hollandscheveld       3-0
 18-May-04 Hollandscheveld      -Olympia '28           3-5
 15-May-04 DZOH                 -SVN '69               0-4
 18-May-04 SVN '69              -DZOH                  6-2

 22-May-04 Olympia '28          -SVN '69               2-2 (terrein: Staphorst)

Olympia '28 wns en  blijft in 2e klasse 



Om promotie naar/behoud van Noord 3e klasse

 08-May-04 Makkum               -Scharnegoutum '70     3-3
 15-May-04 Scharnegoutum '70    -Makkum                2-0 
Scharnegoutum '70 promoveert, Makkum degradeert

 08-May-04 RWF                  -DWP                   3-6
 15-May-04 DWP                  -RWF                   2-0 
DWP promoveert

 08-May-04 Ens                  -CSL                   0-2
 15-May-04 CSL                  -Ens                   1-1 
CSL promoveert, Ens degradeert

 08-May-04 AVC                  -Grijpskerk            3-3
 15-May-04 Grijpskerk           -AVC                   2-2 
Grijpskerk w.n.s. en promoveert

 08-May-04 Pesse                -De Fivel              2-2
 15-May-04 De Fivel             -Pesse                 0-0 
De Fivel w.n.s. en promoveert

 08-May-04 Onstwedder Boys      -Potetos               0-2
 15-May-04 Potetos              -Onstwedder Boys       2-1 
Potetos promoveert, Onstwedder Boys degradeert

 08-May-04 HS '88               -Haulerwijkse Boys     0-0
 15-May-04 Haulerwijkse Boys    -HS '88                4-2 
Haulerwijkse Boys promoveert, HS '88 degradeert

 08-May-04 Godlinze             -Helpman               0-2
 15-May-04 Helpman              -Godlinze              1-0 
Helpman promoveert


Zondag West 1 3A
----------------

                Alc Blo Fla HFC Kol Lim MFC Uit Vic Vit Wes Zou 
Alcmaria V     |XXX|4-2|5-1|6-0|0-1|0-0|4-2|1-2|2-1|5-1|0-1|2-1|
De Blokkers    |3-2|XXX|2-5|7-0|2-2|1-2|4-0|2-0|5-0|1-0|2-1|1-1|
Flamingo's     |1-3|2-1|XXX|2-1|2-5|0-4|5-3|0-2|3-1|7-2|4-0|2-3|
HFC Helder     |0-2|3-1|1-1|XXX|0-1|1-2|1-0|0-5|1-3|1-2|1-1|1-3|
Kolping B      |2-2|1-2|1-1|2-1|XXX|1-3|2-0|3-3|1-0|2-3|1-2|1-5|
Limmen         |1-2|0-4|2-1|4-2|3-1|XXX|0-3|1-3|3-0|0-1|0-1|2-1|
MFC            |1-1|1-1|1-1|5-1|2-2|0-1|XXX|3-5|3-2|2-1|2-1|1-1|
Uitgeest       |2-2|0-3|1-2|8-1|2-1|5-1|1-3|XXX|1-4|2-2|2-2|2-4|
Victoria       |1-1|3-3|2-2|3-1|3-2|1-4|1-3|1-2|XXX|1-3|1-0|2-2|
Vitesse '22    |0-0|5-2|1-2|4-0|5-1|2-1|0-0|2-1|3-3|XXX|0-5|1-3|
Westfriezen    |1-2|3-1|2-3|4-1|3-0|2-1|3-1|3-1|4-1|0-2|XXX|2-2|
Zouaven        |3-2|2-0|1-3|3-1|0-0|3-1|1-0|7-2|2-2|2-1|2-3|XXX|

  1 De Zouaven                        22  12   6   4  42   52 -   32   20 +       
=============================================================================
  2 Alcmaria Victrix                  22  11   6   5  39   48 -   27   21 +       
  3 Westfriezen                       22  12   3   7  39   44 -   30   14         
  4 De Flamingo's '64                 22  11   4   7  37   50 -   44    6 +       
  5 De Blokkers                       22  10   4   8  34   50 -   37   13 +       
  6 Limmen                            22  11   1  10  34   36 -   35    1         
  7 Vitesse '22                       22  10   4   8  34   41 -   41    0         
  8 Uitgeest                          22   9   4   9  31   52 -   48    4         
  9 MFC                               22   7   6   9  27   36 -   39   -3         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Kolping Boys                      22   6   6  10  24   33 -   44  -11         
=============================================================================
 11 Victoria O                        22   5   6  11  21   36 -   51  -15         
 12 HFC Helder                        22   2   2  18   8   19 -   69  -50         

Om 1 plaats in West 1 3e klasse A
 09-May-04 Vrone                -SV De Rijp            1-4
 16-May-04 SV De Rijp           -Vrone                 4-2
 09-May-04 Berdos               -Always Forward        0-2
 16-May-04 Always Forward       -Berdos                2-2
 09-May-04 SC Spirit '30        -SRC                   0-4
 16-May-04 SRC                  -SC Spirit '30         3-2

 20-May-04 Kolping Boys         -SV De Rijp            0-2
 23-May-04 SV De Rijp           -Kolping Boys          4-1 
 20-May-04 Always Forward       -SRC                   1-1
 23-May-04 SRC                  -Always Forward        5-1

 31-May-04 SV De Rijp           -SRC                   0-1 (terrein: HSV)
SRC promoveert          
Kolping Boys degradeert

Zondag West 1 3B
----------------

                Bev Con DCO Dij For Haa HBC KFC RCH VVZ Zil ZTS 
Beverwijk      |XXX|0-1|3-2|0-4|1-2|5-1|1-3|2-2|2-3|1-2|1-1|2-5|
Concordia      |4-1|XXX|1-0|2-0|2-0|3-0|1-0|3-1|1-2|4-2|3-1|3-2|
DCO            |6-6|2-1|XXX|1-3|1-2|3-0|1-1|1-2|1-1|1-0|2-1|2-3|
De Dijk        |2-1|1-2|1-3|XXX|3-1|2-1|1-1|4-1|2-4|0-0|5-1|1-2|
Fortuna        |1-2|2-2|0-3|3-1|XXX|2-2|1-0|1-2|1-1|1-1|1-2|3-3|
Haarlem        |2-3|2-4|0-6|1-9|3-3|XXX|1-3|1-2|1-2|0-1|1-0|3-2|
HBC            |4-0|1-0|2-2|0-3|1-0|4-1|XXX|2-0|0-1|1-1|2-0|3-0|
KFC            |0-2|3-2|3-1|3-1|1-1|1-0|1-1|XXX|3-0|0-0|1-1|0-0|
RCH            |2-0|1-3|2-0|2-0|1-1|2-1|1-2|3-2|XXX|0-1|2-2|3-1|
VVZ            |3-0|4-1|1-3|0-2|1-0|0-2|0-2|0-1|1-3|XXX|1-1|2-1|
Zilvermwn.     |1-0|3-4|1-1|5-1|0-0|3-1|0-2|0-0|2-1|2-3|XXX|2-2|
ZTS            |1-2|2-2|3-0|4-1|1-0|4-0|0-4|0-2|7-2|0-2|0-0|XXX|

  1 Concordia                         22  15   2   5  47   49 -   30   19 +       
=============================================================================
  2 HBC                               22  13   5   4  44   39 -   16   23         
  3 RCH                               22  12   4   6  40   39 -   34    5         
  4 KFC                               22  10   7   5  37   31 -   26    5         
  5 De Dijk                           22  10   2  10  32   47 -   38    9         
  6 VVZ                               22   9   5   8  32   26 -   26    0 +       
  7 DCO                               22   8   5   9  29   42 -   37    5 -       
  8 ZTS                               22   8   5   9  29   43 -   39    4 +       
  9 Zilvermeeuwen                     22   5   9   8  24   29 -   34   -5         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Fortuna                           22   4   9   9  21   26 -   34   -8         
=============================================================================
 11 Beverwijk                         22   6   3  13  21   35 -   52  -17 -       
 12 Haarlem                           22   3   2  17  11   24 -   64  -40         

Beslissingswedstrijd:
 09-May-04 Fortuna              -Beverwijk             2-3 (terrein: KFC)
Fortuna degradeert, Beverwijk speelt barrage

Om 1 plaats in West 1 3e klasse B
 09-May-04 SVA                  -Alliance '22          1-1
 16-May-04 Alliance '22         -SVA                   1-2
 09-May-04 FC Velsenoord        -DSOV                  2-1
 16-May-04 DSOV                 -FC Velsenoord         1-1
 09-May-04 Ripperda             -Zaanlandia            6-3
 16-May-04 Zaanlandia           -Ripperda              2-0

 20-May-04 Beverwijk            -SVA                   2-1
 23-May-04 SVA                  -Beverwijk             1-1
 20-May-04 FC Velsenoord        -Ripperda              2-4
 23-May-04 Ripperda             -FC Velsenoord         2-1

 31-May-04 Beverwijk            -Ripperda              1-0 (terrein: Velsen)
Beverwijk blijft in 3e klasse


Om 1 plaats in West 1 2e klasse A
 09-May-04 Westfriezen          -De Dijk               2-1
 16-May-04 De Dijk              -Westfriezen           4-2
 09-May-04 Alcmaria Victrix     -HBC                   1-2
 16-May-04 HBC                  -Alcmaria Victrix      0-1
 09-May-04 RCH                  -MFC                   1-3
 16-May-04 MFC                  -RCH                   3-2

 20-May-04 DEM                  -De Dijk               0-0
 23-May-04 De Dijk              -DEM                   1-3
 20-May-04 Alcmaria Victrix     -MFC                   2-2
 23-May-04 MFC                  -Alcmaria Victrix      0-2

 31-May-04 DEM                  -Alcmaria Victrix      3-0 (terrein: Limmen)
DEM blijft in 2e klasse 


Zondag West 1 3C
----------------

                Abc  BFC Cha DWS For Mui Ori Rod SDO StM Voo ZSG 
Abcoude        |XXX|12-1|3-2|4-1|0-0|4-0|3-6|0-0|1-1|3-3|0-1|0-3|
BFC            |1-3| XXX|1-7|1-3|0-2|0-3|4-2|1-4|1-2|0-2|1-3|0-3|
Chabab         |1-0| 5-1|XXX|4-0|7-2|2-2|3-3|2-2|6-3|2-0|3-0|3-0|
DWSV '61/B     |0-0| 1-1|3-1|XXX|3-0|2-2|0-1|1-2|1-3|0-1|2-2|2-1|
Fortius        |2-2| 2-0|1-4|2-3|XXX|3-4|1-1|1-0|0-1|1-3|1-4|2-5|
Muiderberg     |0-2| 3-1|1-7|3-1|4-2|XXX|2-4|1-6|2-2|1-3|1-2|0-0|
Orient         |1-1|10-2|1-4|3-1|3-2|2-0|XXX|4-1|2-1|0-6|1-3|1-1|
Roda '23       |2-0| 6-0|0-1|1-2|1-0|2-1|0-1|XXX|4-2|0-1|1-3|0-2|
SDO            |0-1| 2-1|2-4|1-1|2-2|4-0|2-4|3-2|XXX|0-1|6-1|2-2|
St. Martinus   |2-0| 4-0|2-6|2-0|4-1|0-1|3-4|2-1|2-1|XXX|2-0|1-3|
Voorland       |6-1| 2-0|2-3|1-1|3-2|1-1|0-2|1-0|3-1|1-5|XXX|2-1|
ZSGO/WMS       |2-1| 1-0|2-2|2-1|2-4|3-0|2-2|1-1|1-0|2-0|2-1|XXX|

  1 Chabab                            22  16   4   2  52   79 -   31   48 +       
=============================================================================
  2 Sint Martinus                     22  15   1   6  46   49 -   27   22 +       
  3 SC Orient                         22  13   5   4  44   58 -   42   16         
  4 ZSGO/WMS                          22  12   6   4  42   41 -   25   16         
  5 SC Voorland                       22  12   3   7  39   42 -   37    5         
  6 FC Abcoude                        22   7   7   8  28   41 -   35    6         
  7 Roda '23                          22   8   3  11  27   36 -   30    6         
  8 SDO                               22   7   5  10  26   41 -   42   -1         
  9 DWSV '61/Biladi                   22   6   6  10  23   29 -   38   -9 -1pt    
-----------------------------------------------------------------------------
 10 SC Muiderberg                     22   6   5  11  23   32 -   53  -21         
=============================================================================
 11 Fortius                           22   4   4  14  13   33 -   56  -23 -3pt    
 12 BFC                               22   1   1  20   4   17 -   82  -65         

Beslissingswedstrijd
           DWSV '61/Biladi      -SC Muiderberg         ?-?

Om 1 plaats in West 1 3e klasse C
 09-May-04 VVA/Spartaan         -SV Bijlmer            0-0
 16-May-04 SV Bijlmer           -VVA/Spartaan          0-2
 09-May-04 Pancratius           -Weesp                 1-2
 16-May-04 Weesp                -Pancratius            2-4
 09-May-04 RKSV TOB             -Legmeervogels         2-2
 16-May-04 Legmeervogels        -RKSV TOB              1-4

 20-May-04 SC Muiderberg        -VVA/Spartaan          1-1
 23-May-04 VVA/Spartaan         -SC Muiderberg         5-1 
 20-May-04 Pancratius           -RKSV TOB              1-1
 23-May-04 RKSV TOB             -Pancratius            4-2

 31-May-04 VVA/Spartaan         -RKSV TOB              4-5 (terrein: Blauw Wit)
RKSV TOB promoveert          
SC Muiderberg degradeert

Zondag West 1 3D
----------------

                Bre CDN Gre Hou Maa MSV OSM Gra UTS UVV Vre Vri 
Brederodes     |XXX|2-3|3-0|1-3|5-1|5-1|3-3|0-2|2-1|3-2|0-1|1-4|
CDN            |1-3|XXX|2-2|2-7|2-2|4-1|1-4|0-0|1-1|0-0|2-2|0-2|
Greenstars     |1-4|3-1|XXX|6-2|6-0|2-4|0-2|1-0|1-4|2-2|4-6|2-0|
Houten         |1-3|3-3|7-1|XXX|1-0|5-2|1-1|1-1|1-3|1-0|0-1|2-0|
Maarssen       |2-3|1-4|1-0|1-3|XXX|2-0|1-1|2-0|1-4|3-1|2-5|3-1|
MSV '19        |3-5|3-3|1-1|1-2|0-2|XXX|0-2|2-3|0-3|1-3|2-1|1-3|
OSM '75        |1-1|0-0|1-1|2-1|2-2|2-0|XXX|4-2|0-0|0-0|0-2|1-0|
Graveland      |1-2|1-0|1-2|0-0|1-2|3-0|0-2|XXX|3-0|1-0|1-1|2-0|
UTS            |1-6|0-1|0-4|1-1|0-2|1-4|0-1|0-1|XXX|4-0|0-1|1-4|
UVV            |1-1|2-1|3-1|2-5|1-3|2-1|1-0|2-1|4-0|XXX|0-3|3-1|
Vreeswijk      |1-0|2-1|3-1|4-5|3-1|2-1|3-1|4-0|2-0|0-0|XXX|4-1|
Vriendensch.   |3-3|2-1|5-1|2-4|2-0|2-5|4-2|0-2|0-2|0-3|1-2|XXX|

  1 Vreeswijk                         22  17   3   2  54   53 -   23   30 +       
=============================================================================
  2 Houten                            22  12   5   5  41   56 -   37   19         
  3 Brederodes                        22  12   4   6  40   56 -   37   19         
  4 OSM '75                           22   9   9   4  36   32 -   23    9         
  5 UVV                               22   9   5   8  32   32 -   32    0 -       
  6 's-Graveland                      22   9   4   9  31   26 -   25    1         
  7 Maarssen                          22   9   3  10  30   34 -   45  -11 +       
  8 Vriendenschaar                    22   8   1  13  25   37 -   45   -8 -       
  9 Greenstars Baarn                  22   7   4  11  25   42 -   52  -10 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 CDN                               22   4   9   9  21   33 -   43  -10 -       
=============================================================================
 11 UTS                               22   6   3  13  21   26 -   40  -14         
 12 MSV '19                           22   4   2  16  14   33 -   58  -25         

Beslissingswedstrijd:
 09-May-04 CDN                  -UTS                   1-2
CDN degradeert, UTS speelt barrage

Om 1 plaats in West 1 3e klasse D
 09-May-04 Utrecht              -VVIJ                  0-4
 16-May-04 VVIJ                 -Utrecht               3-1
 09-May-04 Rivierwijkers        -Wasmeer               2-0
 16-May-04 Wasmeer              -Rivierwijkers         2-2
 09-May-04 Laren '99            -Holland USV           0-1
 16-May-04 Holland USV          -Laren '99             4-1

 20-May-04 UTS                  -VVIJ                  0-0
 23-May-04 VVIJ                 -UTS                   4-5
 20-May-04 Rivierwijkers        -Holland USV           2-0
 23-May-04 Holland USV          -Rivierwijkers         3-2

 31-May-04 UTS                  -Rivierwijkers         0-2 (terrein: Holland USV)
Rivierwijkers promoveert          
UTS degradeert

Om 1 plaats in West 1 2e klasse B
 09-May-04 SC Orient            -OSM '75               0-2
 16-May-04 OSM '75              -SC Orient             5-4
 09-May-04 ZSGO/WMS             -Brederodes            4-2
 16-May-04 Brederodes           -ZSGO/WMS              3-2
 09-May-04 Houten               -Sporting Martinus     1-6
 16-May-04 Sporting Martinus    -Houten                2-2

 20-May-04 De Meern             -OSM '75               1-0
 23-May-04 OSM '75              -De Meern              2-0 
 23-May-04 ZSGO/WMS             -Sporting Martinus     1-2
 26-May-04 Sporting Martinus    -ZSGO/WMS              0-0

 31-May-04 OSM '75              -Sporting Martinus     0-3 
Sporting Martinus promoveert
De Meern degradeert


Zondag West 2 3A
----------------

                Alt Bos DHL DOC DOS For Lug RKD Sch Van Ver Voo 
Altior         |XXX|1-0|0-0|1-1|2-3|1-1|3-1|0-0|1-1|1-1|1-1|0-1|
Boshuizen      |3-1|XXX|2-1|2-2|0-3|1-1|1-1|2-0|2-1|1-2|5-3|2-0|
DHL            |3-1|3-0|XXX|2-0|0-0|2-0|2-0|0-0|1-1|3-2|4-0|2-1|
DOCOS          |2-3|3-3|2-0|XXX|3-1|2-1|2-0|2-0|0-2|5-0|2-1|0-2|
DOSR           |2-0|0-0|1-3|0-1|XXX|2-1|5-0|0-0|1-1|6-2|0-1|3-0|
Foreholte      |0-1|0-1|0-0|1-4|3-2|XXX|2-0|3-2|2-4|3-0|1-2|6-2|
Lugdunum       |0-1|2-2|0-2|2-1|2-2|2-2|XXX|1-2|2-5|2-0|3-3|1-1|
RKDEO          |1-1|2-1|2-1|1-2|0-2|1-0|1-1|XXX|1-1|2-0|0-3|0-1|
Schipluiden    |3-2|4-1|1-1|0-2|2-1|2-1|1-2|1-1|XXX|7-1|1-3|3-0|
Van Nispen     |2-2|0-4|0-3|1-3|0-4|1-6|1-3|0-4|0-2|XXX|0-3|0-0|
Verburch       |1-0|4-3|1-0|3-1|1-1|2-2|1-1|3-1|1-1|0-3|XXX|1-0|
Voorschoten    |4-0|1-0|1-2|1-2|3-3|0-2|2-1|0-0|1-0|2-0|0-0|XXX|

  1 DHL                               22  12   6   4  42   35 -   15   20 +       
=============================================================================
  2 DOCOS                             22  13   3   6  42   42 -   27   15         
  3 Verburch                          22  11   7   4  40   38 -   30    8         
  4 Schipluiden                       22  10   7   5  37   44 -   27   17         
  5 DOSR                              22   9   7   6  34   42 -   25   17         
  6 Boshuizen                         22   8   6   8  30   36 -   35    1         
  7 Voorschoten '97                   22   8   5   9  29   23 -   28   -5         
  8 Foreholte                         22   7   5  10  26   38 -   34    4         
  9 RKDEO                             22   6   8   8  26   21 -   25   -4         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Altior                            22   5   9   8  24   23 -   31   -8         
=============================================================================
 11 Lugdunum                          22   4   8  10  20   27 -   42  -15 +       
 12 Van Nispen                        22   2   3  17   9   16 -   66  -50         

Beslissingswedstrijd:
 02-May-04 DHL                  -DOCOS                 0-0
DHL kampioen
         
Om 1 plaats in West 2 3e klasse A
 02-May-04 UDO                  -WSE                   1-1
 09-May-04 WSE                  -UDO                   2-2
 02-May-04 SV Bernardus         -Stompwijk '92         0-1
 09-May-04 Stompwijk '92        -SV Bernardus          0-1
 02-May-04 SJZ                  -DSO                   0-0
 09-May-04 DSO                  -SJZ                   1-3

 16-May-04 Altior               -UDO                   2-1
 23-May-04 UDO                  -Altior                2-1 
 16-May-04 Stompwijk '92        -SJZ                   1-0
 23-May-04 SJZ                  -Stompwijk '92         4-3

 31-May-04 UDO                  -Stompwijk '92         2-3 
Stompwijk '92 promoveert
Altior degradeert

Zondag West 2 3B
----------------

                 Cab EST GLZ HIO Hoe Spa TOG VDL VEP VOC Woe Zwe 
Cabauw         | XXX|1-2|2-0|3-2|1-1|3-2|1-4|2-4|1-3|0-4|0-3|0-5|
ESTO           | 3-0|XXX|1-1|4-1|2-5|0-0|1-2|0-3|0-1|0-1|0-0|1-1|
GLZ            | 3-1|0-1|XXX|3-2|1-0|5-2|1-0|1-6|0-0|2-1|1-1|1-1|
HION           |10-2|5-1|2-4|XXX|3-1|0-1|5-2|2-3|2-1|3-1|0-1|1-1|
Hoek v Holl.   | 1-1|2-3|3-1|2-0|XXX|4-3|2-1|1-1|3-1|3-0|2-1|2-1|
Spaland        | 1-0|4-5|1-1|3-1|3-1|XXX|4-5|0-1|2-2|2-1|0-1|4-4|
TOGB           | 6-1|4-2|2-0|1-2|4-0|3-0|XXX|2-2|0-0|1-0|1-3|2-1|
VDL            | 7-1|1-4|1-1|1-5|1-0|2-3|3-4|XXX|1-3|3-3|0-1|2-0|
VEP            | 0-0|0-2|3-1|2-1|3-2|2-1|0-5|3-0|XXX|1-0|1-0|0-2|
VOC            | 2-2|0-2|3-0|1-2|2-2|6-2|1-2|2-1|3-0|XXX|2-1|3-1|
Woerden        | 1-2|2-0|3-0|1-1|6-0|2-3|3-4|1-2|0-2|1-1|XXX|1-1|
Zwerver        | 2-1|3-2|2-3|4-2|1-1|2-2|2-2|1-0|0-1|3-2|1-0|XXX|

  1 TOGB                              22  14   3   5  45   57 -   34   23         
=============================================================================
  2 VEP                               22  12   4   6  40   29 -   26    3         
  3 CVV De Zwervers                   22   8   8   6  32   39 -   33    6         
  4 ESTO                              22   9   4   9  31   36 -   37   -1         
  5 Hoek van Holland                  22   9   5   8  31   38 -   40   -2 -1pt+   
  6 VDL                               22   9   4   9  30   45 -   40    5 -1pt    
  7 GLZ                               22   8   6   8  30   30 -   38   -8 +       
  8 HION                              22   9   2  11  29   52 -   43    9         
  9 Woerden                           22   8   5   9  29   33 -   24    9 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 VOC                               22   8   4  10  28   39 -   34    5 +       
=============================================================================
 11 Spaland                           22   7   5  10  26   43 -   51   -8 +       
 12 Cabauw                            22   4   4  14  16   25 -   66  -41 -       

Om 1 plaats in West 2 3e klasse B
 02-May-04 Moordrecht           -Vredenburch           4-1
 09-May-04 Vredenburch          -Moordrecht            1-1
 02-May-04 Bodegraven           -MSV '71               0-2
 09-May-04 MSV '71              -Bodegraven            3-2
 02-May-04 RKSVM                -Gouda                 2-0
 09-May-04 Gouda                -RKSVM                 2-3

 16-May-04 VOC                  -Moordrecht            6-1
 23-May-04 Moordrecht           -VOC                   0-5
 16-May-04 MSV '71              -RKSVM                 1-1
 23-May-04 RKSVM                -MSV '71               2-1

 31-May-04 VOC                  -RKSVM                 0-1  (terrein: Westlandia)
RKSVM promoveert
VOC degradeert

Om 1 plaats in West 2 2e klasse C
 09-May-04 Schipluiden          -CVV De Zwervers       1-1
 16-May-04 CVV De Zwervers      -Schipluiden           2-2
 09-May-04 FC Boshuizen         -ESTO                  1-0
 16-May-04 ESTO                 -FC Boshuizen          0-2
 09-May-04 VEP                  -DOCOS                 2-1
 16-May-04 DOCOS                -VEP                   3-1

 20-May-04 HMSH                 -CVV De Zwervers       0-1
 23-May-04 CVV De Zwervers      -HMSH                  4-1 
 20-May-04 FC Boshuizen         -VEP                   0-1
 23-May-04 VEP                  -FC Boshuizen          3-4

 31-May-04 CVV De Zwervers      -FC Boshuizen          0-1 
HMSH degradeert
FC Boshuizen promoveert

Zondag West 2 3C
----------------

                Bla GON HTD HVV Len Mar OSC  Qui RVC Sch SOA VIO 
Blauw Zwart    |XXX|1-1|1-1|3-1|1-1|3-0|2-1| 3-2|0-5|0-0|1-1|2-1|
GONA           |2-1|XXX|2-4|3-3|1-0|0-0|4-2|1-10|2-2|0-3|4-0|2-0|
HS/Texas/DZS   |1-4|3-1|XXX|5-2|3-2|0-0|5-5| 2-9|3-0|3-1|1-2|2-1|
HVV            |2-1|4-0|3-1|XXX|3-0|6-2|2-1| 0-1|0-2|1-1|0-3|2-3|
Lens           |2-5|2-0|0-0|6-1|XXX|5-2|3-0| 3-2|2-2|0-3|4-3|2-1|
Marathon/Azz   |1-1|0-1|2-2|1-1|0-3|XXX|1-0| 2-2|0-2|0-0|3-1|0-1|
OSC/HH         |2-1|4-5|2-2|1-0|3-2|7-0|XXX| 0-5|2-6|1-5|4-1|2-0|
Quick H        |1-0|4-0|6-2|1-0|4-1|0-0|4-1| XXX|1-1|0-0|2-0|1-0|
RVC/Rijswijk   |3-0|7-0|1-3|1-1|1-2|1-0|2-1| 1-1|XXX|1-0|1-3|2-3|
Scheveningen   |1-1|3-0|4-1|1-2|0-2|1-2|0-1| 3-4|4-4|XXX|3-0|3-0|
SOA            |2-1|1-1|1-2|2-2|0-0|3-2|1-1| 1-0|1-2|4-2|XXX|1-1|
VIOS           |1-0|1-2|1-2|1-0|1-4|0-1|2-4| 0-1|1-0|0-0|0-1|XXX|

  1 Quick H                           22  14   5   3  47   61 -   21   40 -       
=============================================================================
  2 Lens                              22  11   4   7  37   46 -   36   10         
  3 RVC/Rijswijk                      22  10   6   6  36   47 -   30   17 -       
  4 HS/Texas/DZS                      22  10   6   6  36   48 -   50   -2 +       
  5 SOA                               22   8   6   8  30   32 -   37   -5         
  6 GONA                              22   8   5   9  29   32 -   55  -23 -       
  7 Scheveningen                      22   7   7   8  28   38 -   27   11         
  8 Blauw Zwart                       22   7   7   8  28   32 -   32    0         
  9 OSC/Haagse Hout                   22   8   3  11  27   45 -   53   -8         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Kon. HVV                          22   7   5  10  26   36 -   40   -4         
=============================================================================
 11 VIOS                              22   6   2  14  20   19 -   34  -15         
 12 Marathon/Azzuri                   22   4   8  10  20   19 -   40  -21 +       

Om 1 plaats in West 2 3e klasse C
 02-May-04 RVA                  -EDS                   0-3
 09-May-04 EDS                  -RVA                   1-0
 02-May-04 De Ster              -VFC                   1-3
 09-May-04 VFC                  -De Ster               3-1
 02-May-04 HWD                  -WIK                   3-1
 09-May-04 WIK                  -HWD                   2-2

 16-May-04 Kon. HVV             -EDS                   5-2
 23-May-04 EDS                  -Kon. HVV              2-4
 16-May-04 VFC                  -HWD                   0-3
 23-May-04 HWD                  -VFC                   0-2

 31-May-04 Kon. HVV             -HWD                   7-1 (terrein: Velo)
Kon. HVV blijft in 3e klasse

Zondag West 2 3D
----------------

                Coa DEH DHZ DRL Hek Jai OHV PFC Pre Sli WCR WRW 
Coal           |XXX|1-1|3-1|1-3|2-3|1-0|2-1|2-1|1-1|1-1|1-2|0-4|
DEH            |0-1|XXX|0-0|1-0|0-4|3-2|1-0|2-1|2-2|0-2|0-1|2-2|
DHZ            |2-1|1-3|XXX|1-1|1-4|0-2|3-3|0-0|2-2|1-0|2-0|3-0|
DRL            |3-1|5-0|5-0|XXX|1-0|1-1|4-2|1-2|2-1|6-0|4-0|5-1|
Hekelingen     |1-1|5-1|2-2|3-3|XXX|1-3|1-3|2-2|1-0|1-3|4-1|4-0|
Jai Hind       |2-2|3-1|2-2|2-4|1-4|XXX|3-1|3-2|0-0|3-0|5-1|1-0|
OHVV           |2-2|2-3|6-2|2-3|1-2|0-0|XXX|1-2|0-1|0-4|1-1|0-1|
PFC            |0-0|4-0|0-0|0-0|2-0|4-1|5-0|XXX|2-1|4-0|2-2|3-0|
Pretoria R.    |4-3|2-2|3-1|2-2|2-1|4-1|1-0|2-0|XXX|2-1|4-3|4-3|
Slikkerveer    |2-1|1-1|3-2|0-1|1-0|3-4|2-5|1-5|0-3|XXX|1-1|1-1|
WCR            |1-1|4-1|6-3|1-6|1-2|2-5|4-0|2-3|2-0|4-2|XXX|2-3|
WRW            |2-1|2-1|3-5|1-1|1-1|1-2|2-2|2-4|1-1|2-2|1-3|XXX|

  1 DRL                               22  14   6   2  48   61 -   22   39         
=============================================================================
  2 PFC                               22  12   6   4  42   48 -   22   26         
  3 Pretoria R.                       22  11   7   4  40   42 -   30   12 +       
  4 Jai Hind                          22  11   5   6  38   46 -   37    9         
  5 Hekelingen                        22  10   5   7  35   46 -   32   14 -       
  6 WCR                               22   8   4  10  28   44 -   51   -7 +       
  7 Coal                              22   5   8   9  23   29 -   37   -8 +       
  8 DHZ                               22   5   8   9  23   34 -   49  -15         
  9 Slikkerveer                       22   6   5  11  23   30 -   48  -18         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 WRW                               22   5   7  10  22   33 -   48  -15         
=============================================================================
 11 DEH                               22   6   6  10  22   25 -   45  -20 -2pt    
 12 OHVV                              22   3   5  14  14   32 -   49  -17 -       

Beslissingswedstrijd:
 09-May-04 WRW                  -DEH                   4-6 nv
WRW degradeert, DEH speelt barrage

Om 1 plaats in West 2 3e klasse D
 09-May-04 Swift Boys           -SCO '63               3-7
 16-May-04 SCO '63              -Swift Boys            3-2
 09-May-04 Antibarbari          -Flakkee               2-1
 16-May-04 Flakkee              -Antibarbari           3-5
 09-May-04 DBGC                 -De Musschen           2-3
 16-May-04 De Musschen          -DBGC                  1-0

 20-May-04 DEH                  -SCO '63               6-2
 23-May-04 SCO '63              -DEH                   3-1
 20-May-04 Antibarbari          -De Musschen           1-2
 23-May-04 De Musschen          -Antibarbari           3-3

 31-May-04 DEH                  -De Musschen            -   
Vervallen; DEH en De Musschen fuseren en promoveren naar 3e klasse.

Om 1 plaats in West 2 2e klasse D
 02-May-04 RVC/Rijswijk         -PFC                   2-3
 09-May-04 PFC                  -RVC/Rijswijk          1-1
 02-May-04 Scheveningen         -Jai Hind              1-0
 09-May-04 Jai Hind             -Scheveningen          3-1
 02-May-04 FC Pretoria R        -Lens                  0-1
 09-May-04 Lens                 -FC Pretoria R         2-1

 16-May-04 DWO                  -PFC                   2-2
 23-May-04 PFC                  -DWO                   0-1
 16-May-04 Jai Hind             -Lens                  3-0
 23-May-04 Lens                 -Jai Hind              0-2

 31-May-04 DWO                  -Jai Hind              0-1 (terrein: DHC)
Jai Hind promoveert
DWO degradeert

Zondag Zuid 1 3A
----------------

                Bre BSC GOE Gre HVV Pat RCS Roo Stb Wal Zee Zie 
Breskens       |XXX|0-0|0-2|5-1|1-0|0-2|4-2|2-0|1-1|1-0|3-8|1-2|
BSC            |1-2|XXX|2-2|1-1|2-3|1-3|1-1|2-1|0-1|0-1|6-1|1-2|
GOES           |3-0|4-1|XXX|3-1|5-0|3-1|2-1|0-3|3-0|3-1|4-4|2-4|
Grenswacht.    |2-0|1-0|1-0|XXX|0-3|0-2|0-1|2-1|3-2|1-1|1-3|0-7|
HVV '24        |0-5|4-1|2-1|6-0|XXX|0-1|1-1|3-2|2-2|1-2|0-0|2-0|
Patrijzen      |0-3|2-0|4-1|1-1|0-0|XXX|2-2|2-0|6-1|1-0|0-3|0-1|
RCS            |1-3|1-3|0-2|2-0|4-1|1-1|XXX|3-1|0-0|5-3|2-5|3-0|
Roosendaal     |3-8|2-3|3-0|1-1|3-3|1-3|1-1|XXX|3-3|3-1|1-3|1-2|
Steenbergen    |4-1|0-1|2-2|4-0|1-3|1-2|4-3|2-2|XXX|1-1|1-4|1-2|
Walcheren      |1-2|1-2|1-2|0-1|1-2|1-4|2-3|2-2|2-7|XXX|2-2|1-1|
Zeelandia      |3-6|2-0|2-0|3-1|5-3|1-0|3-4|4-4|2-3|3-2|XXX|0-0|
Zierikzee      |3-2|1-0|1-1|4-2|1-0|1-1|2-2|5-0|1-1|2-0|3-3|XXX|

  1 Zierikzee                         22  13   7   2  46   45 -   24   21         
=============================================================================
  2 Zeelandia                         22  12   6   4  42   64 -   46   18         
  3 Patrijzen                         22  12   5   5  41   38 -   22   16         
  4 Breskens                          22  12   2   8  38   50 -   39   11         
  5 GOES                              22  11   4   7  37   45 -   34   11         
  6 HVV '24                           22   9   5   8  32   39 -   38    1 -       
  7 RCS                               22   8   7   7  31   43 -   41    2         
  8 Steenbergen                       22   6   8   8  26   42 -   44   -2 +       
  9 BSC                               22   6   4  12  22   28 -   36   -8 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Grenswachters                     22   6   4  12  22   20 -   50  -30         
=============================================================================
 11 Roosendaal                        22   3   7  12  16   38 -   55  -17         
 12 Walcheren                         22   2   5  15  11   26 -   49  -23 +       

Beslissingswedstrijd:
 02-May-04 BSC                  -Grenswachters         3-0 (terrein: DOSKO)
BSC blijft in 3e klasse, Grenswachters speelt barrage

Om 1 plaats in Zuid 1 3e klasse A
 02-May-04 RIA W                -HSC '28               4-0
 09-May-04 HSC '28              -RIA W                 2-0
 02-May-04 Zeeland Sport        -METO                  0-2
 09-May-04 METO                 -Zeeland Sport         5-1
 02-May-04 ODIO                 -Domburg               0-3
 09-May-04 Domburg              -ODIO                  6-0

 16-May-04 Grenswachters        -RIA W                 2-4
 23-May-04 RIA W                -Grenswachters         1-1 
 16-May-04 METO                 -Domburg               4-1
 23-May-04 Domburg              -METO                  2-4

 31-May-04 RIA W                -METO                  1-0 (terrein: Patrijzen)
RIA W promoveert
Grenswachters degradeert

Zondag Zuid 1 3B
----------------

                Ber DES JEK Mad Oph RCD Roo RWB Spr TSC Uno VVR 
Berkdijk       |XXX|1-1|2-2|0-0|4-0|1-2|2-1|2-1|2-1|0-0|1-3|3-2|
DESK           |2-0|XXX|5-1|1-2|8-3|7-1|6-0|4-3|0-0|0-0|8-1|3-0|
JEKA           |4-2|1-1|XXX|1-1|3-4|3-1|1-2|1-2|2-0|2-0|1-1|1-1|
Madese Boys    |4-0|1-2|1-1|XXX|1-4|5-0|5-1|1-0|2-3|3-0|2-0|0-1|
Ophemert       |2-1|2-4|0-0|1-0|XXX|2-3|1-1|2-1|0-1|2-1|4-5|0-2|
RCD            |1-3|0-3|2-1|1-1|3-3|XXX|2-2|0-0|0-0|0-1|0-1|4-4|
Rood Wit W     |4-1|0-2|0-0|1-5|2-1|3-1|XXX|1-1|2-0|1-3|2-4|1-2|
RWB            |0-1|1-5|0-2|1-0|4-2|1-1|0-2|XXX|1-0|1-1|1-5|3-1|
Sprundel       |0-1|1-1|4-1|1-1|1-1|1-1|0-0|1-2|XXX|1-1|2-1|0-1|
TSC            |2-0|3-3|1-2|0-2|0-1|2-1|0-0|1-1|0-0|XXX|2-2|2-1|
Uno Animo      |2-3|0-6|0-0|0-2|0-2|3-1|1-2|2-2|3-2|0-4|XXX|2-0|
VVR            |3-4|1-2|1-0|2-1|1-1|0-1|0-0|1-0|0-0|0-2|0-0|XXX|

  1 DESK                              22  15   6   1  51   74 -   22   52         
=============================================================================
  2 Madese Boys                       22  10   5   7  35   40 -   21   19         
  3 Berkdijk                          22  10   4   8  34   34 -   37   -3         
  4 TSC                               22   7   9   6  30   26 -   23    3         
  5 Ophemert                          22   8   5   9  29   38 -   46   -8         
  6 Uno Animo                         22   8   5   9  29   36 -   47  -11         
  7 Rood Wit W                        22   7   7   8  28   28 -   38  -10 -       
  8 JEKA                              22   6   9   7  27   30 -   31   -1 +       
  9 VVR                               22   7   6   9  27   24 -   30   -6         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 RWB                               22   6   6  10  24   26 -   36  -10         
=============================================================================
 11 Sprundel                          22   4  10   8  22   19 -   23   -4 +       
 12 RCD                               22   4   8  10  17   26 -   47  -21 -3pt    

Om 1 plaats in Zuid 1 3e klasse B
 02-May-04 Amstelwijck          -BMC                   2-0
 09-May-04 BMC                  -Amstelwijck           1-2
 02-May-04 GSC                  -TGG                   4-1
 09-May-04 TGG                  -GSC                   1-1
 02-May-04 Hedel                -Terheijden            0-2
 09-May-04 Terheijden           -Hedel                 3-2

 16-May-04 RWB                  -Amstelwijck           2-1
 23-May-04 Amstelwijck          -RWB                   1-0
 16-May-04 GSC                  -Terheijden            1-1
 23-May-04 Terheijden           -GSC                   4-2

 31-May-04 RWB                  -Terheijden            1-2 (terrein: TSC)
Terheijden promoveert
RWB degradeert


Om 1 plaats in Zuid 1 2e klasse E
 02-May-04 Zeelandia            -Berkdijk              3-2
 09-May-04 Berkdijk             -Zeelandia             3-0
 02-May-04 Breskens             -Madese Boys           4-2
 09-May-04 Madese Boys          -Breskens              3-1
 02-May-04 Uno Animo            -Patrijzen             0-1
 09-May-04 Patrijzen            -Uno Animo             1-2

 16-May-04 Moerse Boys          -Berkdijk              0-0
 23-May-04 Berkdijk             -Moerse Boys           1-0 
 16-May-04 Madese Boys          -Uno Animo             3-3
 23-May-04 Uno Animo            -Madese Boys           1-0

 31-May-04 Berkdijk             -Uno Animo             2-5 (terrein: Dongen)
Uno Animo promoveert
Moerse Boys degradeert

Zondag Zuid 1 3C
----------------

                Hel Nem Nev RKJ RKT SCI SCZ SVS Tax The Wil Zan  
Helvoirt       |XXX|1-4|1-1|0-2|1-0|3-1|1-1|1-1|3-0|1-3|1-3|1-0|
Nemelaer       |1-4|XXX|2-1|1-4|2-4|1-1|0-1|3-0|1-0|0-0|1-2|0-0|
Nevelo         |0-0|2-1|XXX|2-2|1-2|3-0|2-1|2-1|1-3|0-2|1-0|3-0|
RKJVV          |4-1|0-0|4-2|XXX|4-1|2-1|5-5|6-1|3-1|1-2|3-0|4-2|
RKTVV          |0-0|0-1|2-2|0-1|XXX|1-3|2-1|8-1|1-1|6-3|2-1|2-1|
SCI            |2-1|1-2|3-3|1-3|0-1|XXX|2-3|1-3|0-3|2-2|2-3|0-2|
SCZ            |0-7|3-3|4-2|2-6|0-1|2-1|XXX|4-4|1-1|3-1|0-2|4-1|
SVSSS          |4-1|1-1|0-0|1-2|0-1|3-3|2-0|XXX|3-3|2-2|1-2|0-3|
Taxandria      |5-3|2-4|0-2|0-3|4-3|2-1|1-1|0-2|XXX|1-2|1-0|1-2|
Theole         |1-3|2-0|2-2|2-0|1-3|4-0|3-0|2-1|4-1|XXX|3-3|3-0|
Wilhelmina     |4-0|1-2|3-1|0-3|0-2|3-1|3-1|3-0|3-1|2-1|XXX|1-1|
't Zand        |6-1|1-1|1-3|0-0|1-2|0-2|2-2|2-2|3-0|2-3|1-1|XXX|

  1 RKJVV                             22  16   4   2  52   62 -   25   37 +       
=============================================================================
  2 RKTVV                             22  13   3   6  42   44 -   29   15 -       
  3 Theole                            22  12   5   5  41   48 -   33   15         
  4 Wilhelmina                        22  12   3   7  39   40 -   29   11         
  5 Nevelo                            22   8   7   7  31   36 -   34    2         
  6 Nemelaer                          22   8   7   7  31   31 -   31    0         
  7 Helvoirt                          22   7   5  10  26   35 -   43   -8         
  8 SCZ                               22   6   7   9  25   39 -   52  -13         
  9 't Zand                           22   5   7  10  22   31 -   36   -5 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Taxandria                         22   6   4  12  22   31 -   46  -15 +       
=============================================================================
 11 SVSSS                             22   4   8  10  20   33 -   50  -17         
 12 SCI                               22   3   4  15  13   28 -   50  -22         

Beslissingswedstrijd:
 02-May-04 't Zand              -Taxandria             1-0
't Zand blijft in 3e klasse, Taxandria speelt barrage

Om 1 plaats in Zuid 1 3e klasse C
 02-May-04 Beek Vooruit         -Waspik                1-0
 09-May-04 Waspik               -Beek Vooruit          1-2
 02-May-04 Victoria '03         -Sarto                 0-3
 09-May-04 Sarto                -Victoria '03          1-1
 02-May-04 Nieuwkuijk           -Raamsdonk             3-2
 09-May-04 Raamsdonk            -Nieuwkuijk            3-1

 16-May-04 Taxandria            -Beek Vooruit          1-1
 23-May-04 Beek Vooruit         -Taxandria             1-0 
 16-May-04 Sarto                -Raamsdonk             1-0
 23-May-04 Raamsdonk            -Sarto                 1-1

 31-May-04 Beek Vooruit         -Sarto                 1-1 (terrein: Bavel)
Beek Vooruit w.n.s. (9-8) en promoveert
Taxandria degradeert


Zondag Zuid 1 3D
----------------

                Bee Ber Bla DOS EFC ESV Hee NOA Rav Reu RKV SBC 
Beerse Boys    |XXX|0-4|1-2|1-3|4-0|2-2|0-2|1-2|3-4|0-1|5-3|0-0|
Bergeijk       |0-2|XXX|3-1|2-0|2-2|1-1|3-1|3-0|2-2|1-2|1-0|2-0|
Bladella       |0-2|1-4|XXX|2-0|1-0|0-2|4-1|1-0|2-4|3-2|0-3|1-1|
DOSL           |0-2|0-3|0-1|XXX|0-2|1-0|2-1|1-1|2-0|0-3|1-2|0-0|
EFC            |3-1|3-1|1-0|2-1|XXX|2-2|1-0|0-0|0-2|0-2|3-4|0-1|
ESV            |3-2|6-2|1-3|2-1|1-2|XXX|0-1|2-2|0-0|2-1|0-1|1-0|
Heeze          |1-0|1-4|1-4|3-0|1-0|3-0|XXX|0-1|2-1|1-0|2-2|0-1|
NOAD           |3-1|2-2|2-0|4-0|4-0|5-1|1-0|XXX|1-2|1-2|3-3|3-1|
De Raven       |2-1|3-3|1-1|0-0|0-2|0-0|0-1|0-2|XXX|1-2|1-2|1-0|
Reusel Sport   |2-1|5-0|0-0|1-3|1-1|3-2|2-1|0-0|3-0|XXX|1-1|2-1|
RKVVO          |1-1|1-2|3-2|6-2|3-1|0-2|2-3|3-0|2-2|3-2|XXX|2-3|
SBC            |0-1|1-0|2-0|2-2|4-1|1-0|2-0|1-5|1-3|0-2|3-3|XXX|

  1 Reusel Sport                      22  13   4   5  43   39 -   22   17 -       
=============================================================================
  2 NOAD                              22  11   6   5  39   42 -   24   18 -       
  3 Bergeijk                          22  11   5   6  38   45 -   34   11         
  4 RKVVO                             22  10   6   6  36   50 -   40   10 +       
  5 Heeze                             22  10   1  11  31   26 -   30   -4 +       
  6 Bladella                          22   9   3  10  30   29 -   34   -5 -       
  7 SBC                               22   8   5   9  29   25 -   29   -4         
  8 De Raven                          22   7   7   8  28   29 -   32   -3         
  9 EFC                               22   8   4  10  28   26 -   35   -9         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 ESV                               22   7   6   9  27   30 -   33   -3 +       
=============================================================================
 11 Beerse Boys                       22   6   3  13  21   31 -   38   -7         
 12 DOSL                              22   5   4  13  19   19 -   40  -21         

Om 1 plaats in Zuid 1 3e klasse D
 02-May-04 Acht                 -Hapert                4-1
 09-May-04 Hapert               -Acht                  3-0
 02-May-04 WVVZ                 -Waalre                1-3
 09-May-04 Waalre               -WVVZ                  4-1
 02-May-04 Dommelen             -Gestelse Boys         2-0
 09-May-04 Gestelse Boys        -Dommelen              0-2

 16-May-04 ESV                  -Acht                  0-1
 23-May-04 Acht                 -ESV                   0-1 
 16-May-04 Waalre               -Dommelen              0-1
 23-May-04 Dommelen             -Waalre                0-4

 31-May-04 Acht                 -Waalre                1-2
ESV degradeert
Waalre promoveert

Om 1 plaats in Zuid 1 2e klasse F
 02-May-04 Theole               -RKVVO                 4-1
 09-May-04 RKVVO                -Theole                2-2
 02-May-04 Bergeijk             -Nemelaer              2-1
 09-May-04 Nemelaer             -Bergeijk              2-1
 02-May-04 RKTVV                -NOAD                  3-1
 09-May-04 NOAD                 -RKTVV                 0-2

 16-May-04 Rossum               -Theole                1-1
 23-May-04 Theole               -Rossum                4-3
 16-May-04 Nemelaer             -RKTVV                 0-0
 23-May-04 RKTVV                -Nemelaer              1-0

 31-May-04 Theole               -RKTVV                 1-0 (terrein: SCI)
Theole promoveert
Rossum degradeert


Zondag Zuid 2 3A
----------------

                Cab Has Hul Leo Nij Rap RKV RVU Sch Voe Wal 
Caberg         |XXX|0-0|1-1|0-0|3-2|0-4|3-4|0-0|0-1|1-0|1-0|
Haslou         |1-1|XXX|0-1|3-2|1-1|3-2|2-0|3-0|1-1|3-1|1-1|
Hulsberg       |1-3|0-1|XXX|3-2|2-1|0-3|0-1|0-0|0-2|0-2|0-3|
Leonidas W     |2-5|3-2|1-5|XXX|1-3|1-2|2-0|0-0|0-4|1-1|2-2|
Nijswiller     |2-0|1-1|1-1|2-2|XXX|4-2|0-2|0-2|0-2|1-1|0-4|
Rapid          |3-0|1-0|1-1|1-3|1-3|XXX|4-0|3-2|1-0|0-3|0-0|
RKVVL          |0-2|1-4|4-2|2-4|4-4|2-0|XXX|0-0|1-1|2-0|0-1|
RVU            |1-0|1-0|2-1|4-0|1-1|4-0|4-1|XXX|2-2|5-1|4-2|
Scharn         |3-0|1-1|0-0|1-2|2-2|2-2|2-0|0-0|XXX|1-0|1-2|
Voerendaal     |2-3|2-3|2-0|2-0|3-1|0-1|2-1|1-0|2-2|XXX|1-4|
Walram         |1-1|2-0|0-0|1-0|4-0|1-0|2-1|3-1|0-0|2-1|XXX|

  1 Walram                            20  12   6   2  42   35 -   14   21 -       
=============================================================================
  2 RVU                               20   9   7   4  34   33 -   18   15         
  3 Scharn                            20   7  10   3  31   28 -   16   12         
  4 Haslou                            20   8   7   5  31   30 -   22    8 +       
  5 Rapid                             20   9   3   8  30   31 -   29    2         
  6 SC Caberg                         20   7   6   7  27   24 -   28   -4         
  7 Voerendaal                        20   7   3  10  24   27 -   31   -4         
  8 RKVVL                             20   6   3  11  21   26 -   39  -13         
-----------------------------------------------------------------------------
  9 SV Nijswiller                     20   4   8   8  20   29 -   39  -10         
=============================================================================
 10 Leonidas W                        20   5   5  10  20   28 -   43  -15         
 11 Hulsberg                          20   4   6  10  18   18 -   30  -12         

Beslissingswedstrijd:
 09-May-04 SV Nijswiller        -Leonidas W            ?-?
SV Nijswiller degradeert, Leonidas W speelt barrage

Om 1 plaats in Zuid 2 3e klasse A
 09-May-04 SC Berg '28          -Sportclub '25         2-0
 13-May-04 Sportclub '25        -SC Berg '28           0-1
 09-May-04 RKVCL                -Rood Groen LVC '01    6-2
 13-May-04 Rood Groen LVC '01   -RKVCL                 5-1
 09-May-04 FC Gulpen            -RKBFC                 4-2
 13-May-04 RKBFC                -FC Gulpen             3-1

 16-May-04 Leonidas W           -SC Berg '28           3-0
 20-May-04 SC Berg '28          -Leonidas W            2-5
 16-May-04 RKVCL                -FC Gulpen             2-2
 20-May-04 FC Gulpen            -RKVCL                 5-1

 23-May-04 Leonidas W           -FC Gulpen             2-0 
Leonidas W blijft in 3e klasse



Zondag Zuid 2 3B
----------------

                Bek Bru Buc Che DVO Hoe KVC Lan LHC RKT Sus SVH 
Bekkerveld     |XXX|0-1|0-0|2-1|1-1|0-3|2-1|1-0|0-2|2-0|3-0|3-1|
Brunssum       |0-5|XXX|5-0|1-1|4-2|0-4|1-2|1-3|1-1|1-3|0-1|0-2|
Buchten        |1-2|2-0|XXX|3-1|2-2|0-0|1-1|2-0|1-2|4-4|2-1|0-2|
Chevremont     |1-4|2-0|2-5|XXX|1-0|1-2|0-1|0-1|0-1|3-1|3-5|0-2|
DVO            |1-1|3-2|1-2|4-2|XXX|1-3|1-0|2-2|3-0|1-1|0-1|4-1|
Hoensbroek     |0-1|3-0|1-2|2-1|1-1|XXX|1-0|2-1|2-4|1-0|1-4|0-0|
KVC Oranje     |2-3|2-2|2-0|1-1|4-1|5-1|XXX|2-0|1-1|1-0|2-0|1-0|
Langeberg      |1-0|1-1|3-1|2-2|2-1|1-0|4-1|XXX|2-3|1-0|2-4|2-1|
LHC            |1-1|1-0|3-2|1-0|2-0|3-0|1-1|0-1|XXX|5-1|0-0|1-2|
RKTSV          |0-1|3-2|3-3|4-2|1-2|0-2|1-3|2-1|1-2|XXX|3-0|1-1|
Susteren       |2-4|3-0|1-2|3-0|0-2|2-0|2-0|2-3|1-2|1-3|XXX|5-0|
SVH '39        |1-2|2-1|5-1|2-0|0-3|2-1|1-0|3-6|1-3|4-0|1-2|XXX|

  1 LHC                               22  14   5   3  47   39 -   21   18         
=============================================================================
  2 Bekkerveld                        22  14   4   4  46   38 -   20   18         
  3 Langeberg                         22  12   3   7  39   39 -   31    8         
  4 KVC Oranje                        22  10   5   7  35   33 -   24    9         
  5 Susteren                          22  11   1  10  34   40 -   33    7         
  6 Hoensbroek                        22  10   3   9  33   30 -   29    1 -       
  7 SVH '39                           22  10   2  10  32   34 -   36   -2         
  8 DVO                               22   8   6   8  30   36 -   33    3         
  9 Buchten                           22   8   6   8  30   36 -   41   -5 -       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 RKTSV                             22   6   4  12  22   32 -   43  -11 +       
=============================================================================
 11 SV Brunssum                       22   3   4  15  13   23 -   46  -23 +       
 12 Chevremont                        22   3   3  16  12   24 -   47  -23 +       

Om 1 plaats in Zuid 2 3e klasse B
 09-May-04 UOW '02              -RKESV                 1-3
 13-May-04 RKESV                -UOW '02               1-3
 09-May-04 De Leeuw             -Holtum                1-1
 13-May-04 Holtum               -De Leeuw              2-1
 09-May-04 Brevendia            -Spaubeek              3-0
 13-May-04 Spaubeek             -Brevendia             1-0

 16-May-04 RKTSV                -UOW '02               0-1
 20-May-04 UOW '02              -RKTSV                 4-0 
 16-May-04 Holtum               -Brevendia             0-0
 20-May-04 Brevendia            -Holtum                4-2

 23-May-04 UOW '02              -Brevendia             5-1 (terrein: RIOS '31)
UOW '02 promoveert
RKTSV degradeert



Om 1 plaats in Zuid 2 2e klasse G
 09-May-04 Scharn               -Bekkerveld            1-1
 13-May-04 Bekkerveld           -Scharn                3-0
 09-May-04 RVU                  -Langeberg             2-1
 13-May-04 Langeberg            -RVU                   3-0
 09-May-04 KVC Oranje           -Rapid                 1-3
 13-May-04 Rapid                -KVC Oranje            2-3

 16-May-04 Heer                 -Bekkerveld            0-2
 20-May-04 Bekkerveld           -Heer                  0-1 
 16-May-04 Langeberg            -KVC Oranje            1-1
 20-May-04 KVC Oranje           -Langeberg             1-2

 23-May-04 Bekkerveld           -Langeberg             1-0 (in Kerkrade)
Heer degradeert
Bekkerveld promoveert



Zondag Zuid 2 3C
----------------

                Egc Hee Hel IVO Mer Reu RKS RKS VlB Ver VOS VVV 
Egchel         |XXX|0-1|2-3|0-0|2-3|1-0|1-1|1-3|0-2|3-3|1-2|1-2|
Heel           |1-2|XXX|0-2|3-2|2-2|1-3|0-1|2-1|1-1|0-0|2-2|2-2|
Helden         |1-2|2-1|XXX|4-0|1-0|2-2|1-0|1-0|1-4|1-3|0-1|2-2|
IVO            |1-1|4-0|1-2|XXX|3-1|1-1|4-0|0-2|0-1|1-0|4-1|2-5|
Merefeldia     |0-2|4-0|3-4|0-2|XXX|4-1|1-1|5-2|2-4|1-1|1-0|1-1|
Reuver         |2-2|1-2|3-7|5-0|0-5|XXX|5-0|4-2|0-2|2-0|0-0|4-5|
RKSVN          |1-2|3-1|1-3|0-2|0-1|2-3|XXX|1-1|1-1|0-4|0-3|2-4|
RKSVO          |4-1|3-0|2-3|0-2|1-0|1-1|4-0|XXX|2-0|4-2|0-2|0-2|
Venlose B      |3-0|3-0|1-0|1-2|4-1|1-1|2-2|3-0|XXX|5-1|3-1|5-2|
Veritas        |2-0|0-0|1-3|3-1|2-1|0-2|4-4|3-1|1-2|XXX|1-1|2-3|
VOS            |2-1|1-2|2-0|0-1|0-1|0-4|4-2|2-1|1-3|4-3|XXX|1-0|
VVV '03        |2-2|2-0|0-3|2-2|1-2|2-0|3-1|1-1|1-1|2-2|5-3|XXX|

  1 Venlose Boys                      22  15   5   2  50   52 -   20   32         
=============================================================================
  2 Helden                            22  14   2   6  44   46 -   31   15 -       
  3 VVV '03                           22  10   8   4  38   49 -   39   10         
  4 IVO                               22  10   4   8  34   35 -   32    3         
  5 Merefeldia                        22   9   4   9  31   39 -   34    5 +       
  6 VOS                               22  10   3   9  31   33 -   35   -2 -2pt-   
  7 Reuver                            22   8   6   8  30   44 -   40    4         
  8 RKSVO                             22   8   3  11  27   35 -   36   -1         
  9 Veritas                           22   6   7   9  25   38 -   41   -3         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Egchel                            22   5   6  11  21   27 -   39  -12 +       
=============================================================================
 11 Heel                              22   5   6  11  21   21 -   41  -20 +       
 12 RKSVN                             22   2   6  14  12   23 -   54  -31         

Beslissingswedstrijd:
 09-May-04 Egchel               -Heel                  0-2 (terrein: RKSVN)
Egchel degradeert, Heel speelt barrage

Om 1 plaats in Zuid 2 3e klasse C
 09-May-04 Helmondia '55        -SVEB                  0-2
 13-May-04 SVEB                 -Helmondia '55         2-2
 09-May-04 FC Oda               -RKSV FCV              2-1
 13-May-04 RKSV FCV             -FC Oda                1-2
 09-May-04 HBSV                 -Stiphout Vooruit      0-2
 13-May-04 Stiphout Vooruit     -HBSV                  2-1

 16-May-04 Heel                 -SVEB                  1-1
 20-May-04 SVEB                 -Heel                  3-1 
 16-May-04 FC Oda               -Stiphout Vooruit      4-3
 20-May-04 Stiphout Vooruit     -FC Oda                2-0

 23-May-04 SVEB                 -Stiphout Vooruit      2-1 
SVEB promoveert
Heel degradeert



Zondag Zuid 2 3D
----------------

                Ava Ber ELI Fes HVC Lie Maa Mie Mil Rho Spa Wit 
Avanti '31     |XXX|1-4|2-2|3-2|2-1|4-1|2-3|1-0|1-3|1-4|2-0|1-0|
Berghem Sp     |1-0|XXX|2-2|2-2|2-1|3-1|2-2|3-1|0-0|0-3|2-3|1-0|
ELI            |0-1|2-0|XXX|1-1|3-8|2-2|2-0|0-2|1-2|0-0|1-1|1-4|
Festilent      |2-4|1-0|2-1|XXX|1-2|1-1|0-1|3-4|7-1|2-1|2-3|3-2|
HVCH           |3-1|2-0|2-0|0-3|XXX|1-1|1-1|2-1|1-0|4-1|2-0|1-2|
Lierop         |1-4|0-3|2-1|0-4|0-5|XXX|2-1|1-1|0-3|1-3|0-5|1-3|
Maarheeze      |1-0|1-2|2-4|1-0|1-2|0-1|XXX|2-0|2-1|1-0|1-1|0-2|
Mierlo-Hout    |4-2|1-0|5-2|3-4|4-3|2-1|1-3|XXX|1-0|2-2|2-0|3-2|
Milsbeek       |1-3|1-0|3-4|3-3|0-4|2-0|1-0|1-5|XXX|5-1|3-1|2-4|
Rhode          |2-1|1-1|4-0|4-1|2-0|1-1|1-0|3-2|1-1|XXX|4-0|4-0|
Sparta '25     |2-1|3-4|1-1|1-1|4-1|4-0|2-0|1-2|0-1|0-0|XXX|1-0|
Wittenhorst    |3-1|2-4|0-0|3-1|2-1|2-2|2-0|0-1|1-0|2-2|2-2|XXX|

  1 Mierlo-Hout                       22  13   2   7  41   47 -   36   11         
=============================================================================
  2 Rhode                             22  11   7   4  40   44 -   25   19 +       
  3 HVCH                              22  12   2   8  38   47 -   31   16         
  4 Berghem Sport                     22  10   5   7  35   36 -   30    6 +       
  5 Wittenhorst                       22  10   4   8  34   38 -   32    6         
  6 Avanti '31                        22  10   1  11  31   38 -   40   -2         
  7 Sparta '25                        22   8   6   8  30   35 -   32    3         
  8 SV Milsbeek                       22   9   3  10  30   34 -   40   -6 +       
  9 Festilent                         22   8   5   9  29   46 -   41    5         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Maarheeze                         22   8   3  11  27   23 -   29   -6         
=============================================================================
 11 ELI                               22   4   8  10  20   30 -   46  -16         
 12 Lierop                            22   3   6  13  15   19 -   55  -36 +       

Om 1 plaats in Zuid 2 3e klasse D
 09-May-04 Boekel Sport         -Boskant               1-0
 13-May-04 Boskant              -Boekel Sport          2-2
 09-May-04 SSS '18              -Nulandia              1-3
 13-May-04 Nulandia             -SSS '18               5-1
 09-May-04 Herpinia             -Toxandria             2-1
 13-May-04 Toxandria            -Herpinia              2-1

 16-May-04 Maarheeze            -Boekel Sport          1-0
 20-May-04 Boekel Sport         -Maarheeze             0-5
 16-May-04 Nulandia             -Toxandria             1-0
 20-May-04 Toxandria            -Nulandia              1-1

 23-May-04 Maarheeze            -Nulandia              1-3 (terrein: Erp)
Maarheeze degradeert
Nulandia promoveert



Om 1 plaats in Zuid 2 2e klasse H
 09-May-04 VVV '03              -HVCH                  1-2
 13-May-04 HVCH                 -VVV '03               2-1
 09-May-04 Helden               -Rhode                 2-2
 13-May-04 Rhode                -Helden                3-0
 09-May-04 Avanti '31           -Merefeldia            2-3
 13-May-04 Merefeldia           -Avanti '31            4-3

 16-May-04 RKVB                 -HVCH                  0-1
 20-May-04 HVCH                 -RKVB                  0-1
 16-May-04 Rhode                -Merefeldia            2-0
 20-May-04 Merefeldia           -Rhode                 0-4

 23-May-04 RKVB                 -Rhode                 0-3 (terrein: Merefeldia)
RKVB degradeert
Rhode promoveert



Zondag Oost 3A
--------------

                Alm Bon De  Los Luc Mar NEO Roo TVC Twe UD  Vog 
Almelo         |XXX|1-0|3-2|3-2|2-0|0-1|3-0|1-1|1-1|3-1|4-4|1-1|
Bon. Boys      |2-2|XXX|2-2|2-1|3-1|2-1|2-2|8-0|3-0|3-1|5-1|4-3|
De Lutte       |1-1|0-5|XXX|1-1|2-1|1-3|3-3|1-3|1-2|1-5|1-1|3-2|
Losser         |1-1|1-3|3-2|XXX|1-1|3-0|0-3|2-8|2-0|1-1|1-2|1-6|
Luctor et E    |2-2|0-4|8-1|1-3|XXX|2-3|0-1|3-1|4-2|1-1|2-4|0-4|
Markelo        |1-0|0-3|3-1|3-1|3-1|XXX|3-1|3-2|3-1|1-0|3-0|1-0|
NEO            |2-1|2-3|2-1|2-3|2-2|3-2|XXX|1-0|3-0|0-0|3-2|5-0|
Rood Zwart     |1-3|0-4|2-2|5-2|0-2|2-2|0-3|XXX|3-1|2-3|1-3|7-0|
TVC '28        |1-3|4-3|0-0|2-1|1-2|0-2|0-4|3-1|XXX|2-0|2-1|0-2|
Twenthe G.     |1-0|0-4|3-1|1-2|0-1|1-2|1-2|3-2|5-2|XXX|4-2|1-3|
UD W           |2-3|0-3|1-0|4-2|2-1|3-0|3-4|1-1|0-3|1-0|XXX|1-1|
Vogido         |0-0|2-1|5-1|2-2|1-2|0-1|0-0|3-0|1-3|2-1|1-2|XXX|

  1 Bonifacius Boys                   22  16   3   3  51   69 -   24   45         
=============================================================================
  2 Markelo                           22  16   1   5  49   41 -   27   14 -       
  3 NEO                               22  13   5   4  44   48 -   29   19 +       
  4 Almelo                            22   9   9   4  36   38 -   27   11         
  5 UD W                              22   9   4   9  31   40 -   45   -5         
  6 Vogido                            22   8   5   9  29   39 -   37    2 +       
  7 TVC '28                           22   8   2  12  26   30 -   45  -15         
  8 Luctor et Emergo                  22   7   4  11  25   37 -   43   -6 +       
  9 Twenthe G.                        22   7   3  12  24   33 -   38   -5         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Losser                            22   6   5  11  23   36 -   53  -17         
=============================================================================
 11 Rood Zwart                        22   5   4  13  19   42 -   54  -12         
 12 De Lutte                          22   2   7  13  13   28 -   59  -31         

Om 1 plaats in Oost 3e klasse A
 09-May-04 Oldenzaal            -DSVD                  1-0
 16-May-04 DSVD                 -Oldenzaal             4-2
 09-May-04 Barbaros             -GFC                   2-1
 16-May-04 GFC                  -Barbaros              3-2
 09-May-04 RSC                  -Victoria '28          1-2
 16-May-04 Victoria '28         -RSC                   3-1

 20-May-04 Losser               -DSVD                  0-0
 23-May-04 DSVD                 -Losser                0-0
 20-May-04 GFC                  -Victoria '28          3-3
 23-May-04 Victoria '28         -GFC                   6-2

 31-May-04 Losser               -Victoria '28          1-3 (terrein: Berghuizen)
Victoria '28 promoveert
Losser degradeert



Zondag Oost 3B
--------------

                Bee Bru Col Die Eer Epe Hat Hei Hel KCV Lem ZAC 
Beekbergen     |XXX|2-1|0-0|1-1|2-2|1-0|1-1|0-3|1-1|0-0|1-4|1-1|
Brummen        |1-1|XXX|3-1|0-0|1-1|2-1|3-1|0-1|1-0|1-2|3-1|2-2|
Columbia       |0-1|0-1|XXX|5-2|1-2|2-0|2-2|2-1|3-2|1-0|0-3|1-1|
Diepenveen     |1-0|0-1|1-1|XXX|2-0|1-1|3-2|0-1|3-0|2-0|1-0|1-4|
Eerbeekse B    |0-0|1-3|1-2|4-2|XXX|0-3|0-1|0-2|1-1|0-2|2-0|1-1|
Epe            |2-1|0-3|1-2|1-0|1-3|XXX|3-1|0-3|3-1|1-2|3-1|1-1|
Hattem         |2-1|0-2|3-1|2-1|0-2|0-0|XXX|0-8|1-0|1-0|1-1|0-2|
Heino          |1-1|5-5|0-1|7-0|3-2|0-0|1-0|XXX|2-0|5-0|3-1|3-0|
Helios D       |1-3|1-1|1-3|1-0|1-0|1-2|2-1|1-1|XXX|1-1|1-0|3-5|
KCVO           |7-2|2-3|1-0|3-0|4-1|0-2|1-0|0-3|1-4|XXX|0-0|3-1|
Lemelerveld    |0-2|1-2|2-0|4-2|0-3|0-3|3-2|2-2|2-2|1-1|XXX|3-1|
ZAC            |3-1|0-1|1-3|2-4|1-3|0-0|2-2|0-3|2-1|1-5|2-1|XXX|

  1 Heino                             22  15   5   2  50   58 -   15   43 -       
=============================================================================
  2 SC Brummen                        22  13   6   3  45   40 -   23   17         
  3 KCVO                              22  10   4   8  34   35 -   30    5 +       
  4 Columbia                          22  10   4   8  34   31 -   29    2         
  5 SV Epe                            22   9   5   8  32   28 -   25    3         
  6 Eerbeekse Boys                    22   7   5  10  26   29 -   33   -4 +       
  7 Beekbergen                        22   5  10   7  25   23 -   32   -9         
  8 ZAC                               22   6   7   9  25   33 -   43  -10 +       
  9 Diepenveen                        22   7   4  11  25   27 -   40  -13         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Lemelerveld                       22   6   5  11  23   30 -   37   -7         
=============================================================================
 11 Hattem                            22   6   5  11  23   23 -   39  -16         
 12 Helios D                          22   5   6  11  21   26 -   37  -11 -       

Om 1 plaats in Oost 3e klasse B
 09-May-04 Wilp                 -Lettele               0-0
 16-May-04 Lettele              -Wilp                  3-0
 09-May-04 Heerde               -Dedemsvaart           3-2
 16-May-04 Dedemsvaart          -Heerde                3-1
 09-May-04 SV Zwolle            -Loenermark            3-0
 16-May-04 Loenermark           -SV Zwolle             2-1

 20-May-04 Lemelerveld          -Lettele               4-1
 23-May-04 Lettele              -Lemelerveld           0-4
 20-May-04 Dedemsvaart          -SV Zwolle             0-1
 23-May-04 SV Zwolle            -Dedemsvaart           1-1

 31-May-04 Lemelerveld          -SV Zwolle             2-1 (terrein: Nieuwleusen)
Lemelerveld blijft in 3e klasse


Om 1 plaats in Oost 2e klasse I
 09-May-04 Neede                -Leones                0-0
 16-May-04 Leones               -Neede                 2-1
 09-May-04 Grol                 -DIO '30               0-1
 16-May-04 DIO '30              -Grol                  0-1
 09-May-04 Quick 1888           -DVC '26               4-0
 16-May-04 DVC '26              -Quick 1888            1-3

 20-May-04 Angeren              -Leones                4-2
 23-May-04 Leones               -Angeren               2-0 
 20-May-04 DIO '30              -Quick 1888            1-0
 23-May-04 Quick 1888           -DIO '30               1-1

 31-May-04 Leones               -DIO '30               2-1 
Angeren degradeert
Leones promoveert



Zondag Oost 3C
--------------

                Ang Arn Doe DVC DVV Eib Gro Nee Rij SDO SDZ Var 
Angerlo        |XXX|4-0|1-2|2-1|0-1|1-5|1-1|0-2|5-2|0-0|3-2|0-1|
Arnhemse B     |1-3|XXX|2-1|0-4|1-1|0-0|1-3|1-2|2-0|1-2|1-3|3-0|
Doetinchem     |1-2|2-1|XXX|1-2|0-2|1-2|4-1|1-1|4-2|0-3|2-2|0-3|
DVC '26        |2-0|4-0|1-0|XXX|1-2|3-1|3-0|2-0|0-0|3-1|0-0|0-0|
DVV            |0-1|1-1|2-5|0-1|XXX|2-3|1-1|2-0|0-1|1-1|2-0|1-1|
Eibergen       |2-0|2-2|2-2|3-1|1-1|XXX|1-4|1-1|0-3|3-1|3-0|3-3|
Grol           |0-1|1-1|3-1|3-1|4-2|3-1|XXX|2-2|5-1|0-2|5-2|1-1|
Neede          |2-1|4-2|2-1|1-1|1-2|1-0|1-3|XXX|0-0|2-1|2-0|0-1|
Rijnland       |2-2|2-2|0-0|0-1|0-0|3-1|1-3|0-2|XXX|1-1|0-1|2-1|
SDOUC          |1-1|1-2|7-1|1-0|4-4|1-0|2-0|1-1|3-0|XXX|1-0|1-0|
SDZZ           |0-1|1-0|0-1|3-2|1-2|1-0|3-2|0-1|1-1|0-4|XXX|0-4|
Varsseveld     |1-0|2-1|0-2|0-0|0-0|1-2|1-2|0-0|3-0|0-0|2-1|XXX|

  1 SDOUC                             22  11   7   4  40   39 -   20   19         
=============================================================================
  2 DVC '26                           22  11   5   6  38   33 -   18   15         
  3 Grol                              22  11   5   6  38   47 -   34   13         
  4 SC Neede                          22  10   7   5  37   28 -   22    6         
  5 Varsseveld                        22   8   8   6  32   25 -   19    6         
  6 Angerlo Vooruit                   22   9   4   9  31   29 -   29    0 +       
  7 SC Eibergen                       22   8   6   8  30   36 -   35    1 +       
  8 DVV                               22   7   9   6  30   29 -   28    1         
  9 Doetinchem                        22   7   4  11  25   32 -   41   -9         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 SDZZ                              22   6   3  13  21   21 -   39  -18         
=============================================================================
 11 Rijnland Sp.                      22   4   8  10  20   21 -   37  -16         
 12 Arnhemse Boys                     22   4   6  12  18   25 -   43  -18 -       

Om 1 plaats in Oost 3e klasse C
 09-May-04 Gendringen           -Kilder                1-3
 16-May-04 Kilder               -Gendringen            1-0
 09-May-04 Concordia W          -VVG '25               2-0
 16-May-04 VVG '25              -Concordia W           3-4
 09-May-04 Sprinkhanen          -RKZVC                 5-1
 16-May-04 RKZVC                -Sprinkhanen           2-1

 20-May-04 SDZZ                 -Kilder                2-2
 23-May-04 Kilder               -SDZZ                  5-4 
 20-May-04 Concordia W          -Sprinkhanen           2-2
 23-May-04 Sprinkhanen          -Concordia W           0-1

 31-May-04 Kilder               -Concordia W           2-0 (terrein: Doetinchem)
Kilder promoveert
SDZZ degradeert

Zondag Oost 3D
--------------

                Beu DIO Gro Jul Leo Lie NEC Qui SCE Spe Uni Vel 
Beuningse B.   |XXX|2-1|3-3|3-1|1-0|2-3|1-1|2-2|4-0|1-2|2-2|3-4|
DIO '30        |3-1|XXX|3-2|3-0|1-4|3-5|2-2|5-2|9-2|7-0|1-1|2-1|
Groesbeek      |1-0|3-1|XXX|0-0|1-1|0-1|0-1|0-2|0-3|1-2|2-0|0-1|
Juliana '31    |1-4|0-1|2-3|XXX|2-2|0-1|1-2|2-4|1-0|3-1|3-2|1-2|
Leones         |2-2|1-0|2-0|1-0|XXX|2-2|2-0|2-1|2-1|2-4|2-0|1-1|
Lienden        |3-1|3-1|2-1|3-3|2-1|XXX|2-2|2-0|2-1|2-0|6-1|5-1|
NEC            |1-2|0-2|2-2|2-3|2-2|0-2|XXX|0-4|3-2|2-2|2-1|1-2|
Quick 1888     |3-0|1-3|0-1|1-1|0-1|0-2|1-2|XXX|2-2|2-0|3-0|2-0|
SCE            |2-2|1-0|2-3|0-2|1-3|2-0|2-3|3-1|XXX|0-2|3-1|4-3|
Spero          |0-4|0-1|1-1|1-5|2-1|0-0|1-1|3-3|6-1|XXX|4-3|2-2|
Union          |0-3|0-7|1-6|3-6|0-6|1-4|3-1|0-5|2-1|0-3|XXX|2-2|
Veluwezoom     |1-0|5-4|2-2|1-3|1-3|1-0|1-2|4-4|2-0|0-3|1-2|XXX|

  1 Lienden                           22  16   4   2  52   52 -   23   29         
=============================================================================
  2 Leones                            22  12   6   4  42   43 -   24   19 -       
  3 DIO '30                           22  12   2   8  38   60 -   36   24 -       
  4 Spero                             22   9   6   7  33   39 -   42   -3 +       
  5 Beuningse Boys                    22   8   6   8  30   43 -   36    7 +       
  6 Quick 1888                        22   8   5   9  29   43 -   35    8         
  7 Veluwezoom                        22   8   5   9  29   38 -   46   -8         
  8 Juliana '31                       22   8   4  10  28   40 -   40    0         
  9 NEC                               22   7   7   8  28   32 -   40   -8         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Groesbeekse Boys                  22   7   6   9  27   32 -   32    0         
=============================================================================
 11 SCE                               22   6   2  14  20   33 -   53  -20         
 12 Union                             22   3   3  16  12   25 -   73  -48 +       

Om 1 plaats in Oost 3e klasse D
 09-May-04 Rood Wit             -Rozendaal             1-1
 16-May-04 Rozendaal            -Rood Wit              0-0
 09-May-04 Overasseltse Boys    -Eldenia               1-1
 16-May-04 Eldenia              -Overasseltse Boys     0-0
 09-May-04 Arnhemia             -Blauw Wit H           1-1
 16-May-04 Blauw Wit H          -Arnhemia              6-1

 20-May-04 Groesbeekse Boys     -Rood Wit              2-2
 23-May-04 Rood Wit             -Groesbeekse Boys      2-0 
 20-May-04 Eldenia              -Blauw Wit H           4-1
 23-May-04 Blauw Wit H          -Eldenia               0-1

 31-May-04 Rood Wit             -Eldenia               3-1 
Rood Wit promoveert
Groesbeekse Boys degradeert

Herkansing
 06-Jun-04 Losser               -SV Zwolle             4-1 (terrein: PH)
 06-Jun-04 Concordia W          -Eldenia               4-4 (terrein: DVC '26)
Concordia W w.n.s. (4-2)

 10-Jun-04 Concordia W          -Losser                0-1 (terrein: SV Grol)
Losser blijft in 3e klasse


Om 1 plaats in Oost 2e klasse J
 09-May-04 Markelo              -KVCO                  2-1
 16-May-04 KVCO                 -Markelo               0-3
 09-May-04 Twenthe Goor         -SC Brummen            1-1
 16-May-04 SC Brummen           -Twenthe Goor          0-0
 09-May-04 Columbia             -Almelo                1-2
 16-May-04 Almelo               -Columbia              3-0

 20-May-04 WVC                  -Markelo               0-0
 23-May-04 Markelo              -WVC                   3-0 
 20-May-04 SC Brummen           -Almelo                0-0
 23-May-04 Almelo               -SC Brummen            3-0

 31-May-04 Markelo              -Almelo                2-1 (terrein: GFC)
Markelo promoveert
WVC degradeert


Zondag Noord 3A
---------------

                Ass Bei Bor CEC KSC Ora Rol Sch Val Zwa ZwB Zui 
Asser Boys     |XXX|2-1|3-0|0-4|1-3|1-2|2-3|2-1|2-4|2-2|3-0|4-1|
Beilen         |2-2|XXX|3-2|2-3|1-1|3-1|5-1|1-0|1-2|2-0|2-0|0-2|
Borger         |0-3|4-2|XXX|1-0|4-2|1-7|4-2|3-1|0-3|1-2|3-4|4-0|
CEC            |2-1|3-2|8-0|XXX|1-1|4-1|7-1|2-1|3-0|3-2|2-5|1-3|
KSC            |3-2|1-2|3-3|0-4|XXX|5-8|0-3|0-2|6-2|2-0|3-1|3-0|
SC Oranje      |0-1|3-2|0-1|1-2|2-4|XXX|1-4|1-2|1-4|0-0|2-1|4-3|
Rolder Boys    |1-2|1-1|2-1|3-1|2-1|1-1|XXX|3-0|0-3|3-1|2-2|3-0|
Schoonebeek    |4-0|1-1|1-3|2-2|4-0|2-3|2-1|XXX|1-1|1-0|1-0|0-0|
Valthermond    |6-1|1-2|4-2|3-2|5-1|1-0|1-1|1-1|XXX|4-4|2-1|2-2|
Zwartemeer     |0-0|2-1|1-1|1-1|2-0|1-0|4-1|1-1|1-1|XXX|1-2|3-5|
Zwartem. B.    |0-4|2-2|3-4|2-2|2-5|3-3|0-0|4-1|4-0|1-1|XXX|3-1|
Zuidwolde      |5-1|1-2|2-0|1-4|4-3|0-1|1-2|1-1|0-2|1-2|2-4|XXX|

  1 CEC                               22  13   4   5  43   61 -   33   28         
=============================================================================
  2 Valthermond                       22  12   6   4  42   52 -   36   16         
  3 Rolder Boys                       22  10   5   7  35   40 -   40    0         
  4 Beilen                            22   9   5   8  32   40 -   35    5         
  5 Asser Boys                        22   9   3  10  30   39 -   44   -5         
  6 Borger                            22   9   2  11  29   42 -   56  -14         
  7 Schoonebeek                       22   7   7   8  28   30 -   30    0         
  8 Zwartemeerse Boys                 22   7   6   9  27   44 -   46   -2         
  9 Zwartemeer                        22   6   9   7  27   31 -   33   -2         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 SC Oranje                         22   8   3  11  27   42 -   46   -4 +       
=============================================================================
 11 KSC                               22   8   3  11  27   47 -   55   -8         
 12 Zuidwolde                         22   6   3  13  21   35 -   49  -14         

Zondag Noord 3B
---------------

                Ami DIO Dra For Har Lee Mak Oer Oos Vog  VVK Zui 
Amicitia VMC   |XXX|2-1|0-1|1-3|1-2|0-3|0-1|1-0|0-2|3-1| 1-2|2-3|
DIO Gr.        |2-0|XXX|3-0|1-2|2-2|1-3|2-2|2-0|3-0|0-1| 6-1|2-2|
Drachten       |2-1|1-3|XXX|1-1|0-4|3-0|2-3|0-2|0-1|1-3| 3-2|2-3|
Forward        |2-0|4-1|4-3|XXX|6-1|2-1|2-0|0-0|1-2|2-0| 3-0|4-3|
Harkema O      |0-2|5-3|0-0|3-2|XXX|2-4|5-0|5-0|2-1|2-2| 2-2|0-2|
Leek-Rodenb.   |1-1|3-1|4-0|4-1|2-0|XXX|0-2|1-1|2-1|5-1|10-1|1-3|
Makkinga       |2-0|2-0|6-3|4-0|1-2|1-4|XXX|3-6|2-2|0-0| 1-0|1-2|
Oerterp        |0-2|1-3|3-1|1-4|1-0|1-5|0-0|XXX|1-0|1-2| 3-0|0-0|
Oosterprk.     |1-1|2-2|3-0|1-4|0-2|2-0|1-0|1-0|XXX|0-1| 4-0|3-0|
Vogels         |1-0|5-1|1-0|1-0|3-3|2-3|1-0|1-1|1-1|XXX| 3-0|2-1|
VVK            |1-0|2-4|3-4|1-9|2-1|1-4|2-1|1-5|1-0|4-1| XXX|0-1|
Zuidhorn       |3-1|0-0|2-1|3-4|1-1|0-2|1-0|2-0|2-0|2-1| 2-3|XXX|

  1 Leek-Rodenburg                    22  15   2   5  47   62 -   27   35         
=============================================================================
  2 GSAVV Forward                     22  15   2   5  47   60 -   32   28 -       
  3 Zuidhorn                          22  12   4   6  40   38 -   30    8         
  4 De Vogels                         22  11   5   6  38   34 -   30    4 -       
  5 Oosterparkers                     22   9   4   9  31   28 -   25    3         
  6 Harkema Opeinde                   22   9   6   7  30   44 -   37    7 -3pt    
  7 DIO Groningen                     22   8   5   9  29   43 -   40    3 +       
  8 Makkinga                          22   8   4  10  28   32 -   35   -3 +       
  9 Oerterp                           22   7   5  10  26   27 -   34   -7         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 VVK                               22   7   1  14  22   29 -   68  -39 -       
=============================================================================
 11 Amicitia VMC                      22   5   2  15  17   19 -   34  -15         
 12 Drachten                          22   5   2  15  17   28 -   52  -24         

Om 1 plaats in Noord 2e klasse K
 16-May-04 Rolder Boys          -De Vogels             3-3
 23-May-04 De Vogels            -Rolder Boys           2-1
 13-May-04 Valthermond          -Zuidhorn              1-2
 20-May-04 Zuidhorn             -Valthermond           0-4
 09-May-04 Leek Rodenburg       -Borger                2-0
 16-May-04 Borger               -Leek Rodenburg        2-2

 26-May-04 Roden                -De Vogels             2-1
 31-May-04 De Vogels            -Roden                 2-2
 23-May-04 Valthermond          -Leek Rodenburg        2-2
 26-May-04 Leek Rodenburg       -Valthermond           5-1

 03-Jun-04 Roden                -Leek Rodenburg        2-2 
Leek Rodenburg w.n.s. en promoveert
Roden degradeert

Zondag Noord 3C
---------------

                Act Ann ASV FVV Mee Mun Nep Noo Sid Sta Vee Zui 
Actief         |XXX|3-0|2-2|3-2|4-0|0-1|4-1|1-2|3-3|3-2|1-3|4-1|
Annen          |0-3|XXX|2-4|0-1|4-0|1-4|0-3|2-1|1-0|0-1|0-0|4-0|
ASVB           |0-0|2-0|XXX|4-1|0-1|0-0|0-0|0-1|1-1|1-0|3-0|5-1|
FVV            |3-8|0-3|2-3|XXX|0-0|2-0|3-0|0-1|2-2|4-0|1-0|4-1|
Meeden         |0-4|2-3|0-0|2-2|XXX|2-2|0-0|0-2|2-1|0-3|1-1|1-2|
Muntendam      |2-4|1-1|2-0|5-4|1-0|XXX|1-4|0-5|1-1|0-5|1-2|1-1|
Neptunia       |2-4|3-0|1-1|1-4|2-1|0-3|XXX|2-3|2-0|1-4|2-1|1-3|
Noordster      |0-1|4-3|1-3|0-1|4-0|2-0|2-3|XXX|4-1|2-2|0-0|4-0|
Siddeburen     |3-2|3-3|2-3|4-1|1-1|0-0|1-1|2-1|XXX|3-2|4-2|5-2|
Stadskanaal    |5-2|3-0|0-3|3-1|5-2|0-3|2-0|3-1|1-2|XXX|1-1|6-2|
Veendam        |0-3|0-2|4-1|3-1|4-2|2-1|1-0|3-5|5-1|1-2|XXX|2-2|
Zuidlaren      |1-2|1-1|0-3|0-1|0-5|3-0|3-0|1-1|2-2|2-3|0-3|XXX|

  1 Actief                            22  14   3   5  45   61 -   33   28 +       
=============================================================================
  2 Stadskanaal                       22  13   2   7  41   53 -   34   19 -       
  3 ASVB                              22  11   7   4  40   39 -   21   18         
  4 Noordster                         22  12   3   7  39   46 -   28   18         
  5 Veendam 1894                      22   9   5   8  32   38 -   34    4         
  6 Siddeburen                        22   7   9   6  30   42 -   42    0         
  7 FVV                               22   9   3  10  30   40 -   43   -3         
  8 Muntendam                         22   7   6   9  27   29 -   39  -10 -       
  9 Annen                             22   7   4  11  25   30 -   39   -9         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Neptunia                          22   7   4  11  25   29 -   41  -12         
=============================================================================
 11 ZFC Zuidlaren                     22   4   5  13  17   28 -   58  -30         
 12 Meeden                            22   3   7  12  16   22 -   45  -23 +       

Zondag Noord 3D
---------------

                Ble GAV Gee LSC Nic Old Roo Rwd StA Ste Tij War 
De Blesse      |XXX|7-3|1-1|2-2|4-4|2-1|3-3|1-1|0-2|1-1|2-1|4-1|
GAVC           |4-2|XXX|1-2|2-3|1-2|4-6|1-3|3-2|2-6|2-3|0-2|2-1|
Geel Wit       |1-1|1-2|XXX|1-1|4-0|4-2|2-0|0-1|2-1|3-1|2-1|1-0|
LSC 1890       |1-1|3-0|0-1|XXX|4-1|4-1|5-2|2-2|0-0|2-0|3-0|7-0|
Nicator        |0-3|1-0|0-2|2-2|XXX|2-2|2-3|4-1|2-2|4-3|0-2|2-0|
Oldemarkt      |1-0|2-5|0-3|0-2|2-1|XXX|1-1|1-1|2-4|1-1|1-5|3-2|
Rood Geel      |1-1|0-2|0-3|2-2|3-3|2-3|XXX|1-0|2-2|1-0|3-3|0-0|
Ruinerwold     |3-2|6-1|0-2|3-0|1-0|4-2|2-0|XXX|0-2|2-0|0-1|4-1|
Sint Annap.    |0-2|3-1|3-1|3-4|2-3|1-1|4-1|2-1|XXX|1-2|3-2|5-2|
Steenwijkerw   |2-3|2-0|0-3|1-5|2-3|0-3|1-4|1-0|1-0|XXX|4-2|2-2|
Tijnje         |2-2|4-3|1-1|3-2|2-1|3-4|3-2|2-2|2-4|4-0|XXX|2-2|
Warga          |1-4|1-3|1-0|1-2|2-1|2-3|1-0|0-4|1-1|1-0|3-1|XXX|

  1 Geel Wit                          22  14   4   4  46   40 -   17   23 +       
=============================================================================
  2 LSC 1890                          22  12   7   3  43   56 -   28   28         
  3 Sint Annaparochie                 22  11   5   6  38   51 -   34   17         
  4 De Blesse                         22   8  10   4  34   48 -   36   12         
  5 Ruinerwold                        22  10   4   8  34   40 -   28   12         
  6 Tijnje                            22   9   5   8  32   48 -   44    4         
  7 Oldemarkt                         22   8   5   9  29   42 -   53  -11 +       
  8 Nicator                           22   7   5  10  26   38 -   47   -9         
  9 Rood Geel                         22   5   8   9  23   34 -   44  -10         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 GAVC                              22   7   0  15  21   42 -   62  -20 +       
=============================================================================
 11 Steenwijkerwold                   22   6   3  13  21   27 -   47  -20         
 12 Warga                             22   5   4  13  19   25 -   51  -26 +       

Om 1 plaats in Noord 2e klasse L
 09-May-04 FVV                  -Ruinerwold            0-1
 13-May-04 Ruinerwold           -FVV                   2-2
 09-May-04 Stadskanaal          -Sint Annaparochie     3-1
 13-May-04 Sint Annaparochie    -Stadskanaal           2-1
 09-May-04 LSC 1890             -ASVB                  2-1
 13-May-04 ASVB                 -LSC 1890              5-2

 16-May-04 Emmeloord            -Ruinerwold            3-1
 20-May-04 Ruinerwold           -Emmeloord             2-0 
 16-May-04 Stadskanaal          -ASVB                  2-1
 20-May-04 ASVB                 -Stadskanaal           1-3

 23-May-04 Ruinerwold           -Stadskanaal           5-1 (terrein: VKW)
Emmeloord degradeert
Ruinerwold promoveert

Om behoud 3e klasse
 09-May-04 Neptunia             -Steenwijkerwold       3-0
 16-May-04 Steenwijkerwold      -Neptunia              3-0 
Steenwijkerwold w.n.s. (4-3) en blijft in 3e klasse

 16-May-04 SC Oranje            -VVK                   4-2
 20-May-04 VVK                  -SC Oranje             3-2 
SC Oranje blijft in 3e klasse


Om klasseperiodekampioenschap Noord 4e klasse
 09-May-04 Nieuweschoot         -RES                   1-1
 12-May-04 SC Franeker          -Nieuweschoot          3-2
 16-May-04 RES                  -SC Franeker           0-1 
SC Franeker klasseperiodekampioen

 09-May-04 ONB                  -Udiros                3-3
 12-May-04 Jubbega              -ONB                   0-4
 16-May-04 Udiros               -Jubbega               6-2 
ONB klasseperiodekampioen

 09-May-04 Dwingeloo            -Old Forward           3-1
 12-May-04 Old Forward          -Wacker                0-4
 16-May-04 Wacker                Dwingeloo             3-1 
Wacker klasseperiodekampioen

 09-May-04 Tolbert              -Bedum                 3-0
 12-May-04 Bedum                -Noordpool UFC         0-2
 16-May-04 Noordpool UFC         Tolbert               1-6 
Tolbert klasseperiodekampioen

 09-May-04 Wildervank           -BATO                  2-0
 12-May-04 BATO                 -TEVV                  2-1
 16-May-04 TEVV                  Wildervank            0-5 
Wildervank klasseperiodekampioen

 09-May-04 ZBC                  -VAKO                  1-1
 12-May-04 TweDo                -ZBC                   2-0
 16-May-04 VAKO                 -TweDo                 0-1 
TweDo klasseperiodekampioen

Om 4 plaatsen in 3e klasse
 23-May-04 SC Franeker          -Wacker                3-0 (terrein: De Blesse)
SC Franeker promoveert          
 23-May-04 VVK                  -Wildervank            0-5 (terrein: Annen)
Wildervank promoveert          
 23-May-04 Neptunia             -ONB                   1-4 (terrein: ZFC Zuidlaren)
ONB promoveert          
 23-May-04 Tolbert              -TweDo                 3-4 (terrein: Beilen)
TweDo promoveert          


Seventh Level (Vierde Klasse)


Zaterdag West 1 4A
------------------

                Alw  Aso DeB DEK DZS Fla Hol KGB SVA  Vro Wes 
Always Forwa   |XXX| 1-4|0-3|0-4|1-5|4-4|1-3|2-4|2-6|2-11|2-5|
Asonia         |3-3| XXX|3-0|5-0|0-1|3-1|1-3|4-0|5-1| 5-3|4-1|
De Blokkers    |4-0| 0-5|XXX|1-3|1-3|1-2|0-4|8-3|3-2| 0-2|3-2|
DEK            |6-2| 1-0|3-2|XXX|8-0|4-2|2-1|3-1|1-2| 1-1|2-0|
DZS            |8-3| 2-1|4-0|1-2|XXX|4-3|2-2|3-1|1-1| 5-1|8-1|
Flamingo's     |8-2| 4-0|2-1|2-4|1-1|XXX|2-2|3-0|2-0| 3-3|2-2|
Hollandia      |6-0| 3-3|3-4|1-1|3-2|3-0|XXX|3-2|2-3| 4-0|4-0|
KGB            |5-3| 1-2|5-3|1-4|3-3|1-4|3-1|XXX|1-4| 4-6|0-2|
SVAP '74       |3-2|10-1|3-3|2-5|2-3|5-1|2-0|5-0|XXX| 2-3|7-0|
Vrone          |7-1| 0-3|3-1|2-7|0-0|2-4|0-4|2-1|0-6| XXX|2-5|
West Frisia    |4-0| 2-4|3-1|1-4|0-2|2-5|1-2|1-1|2-5| 3-3|XXX|

  1 DEK                               20  16   2   2  50   65 -   27   38         
=============================================================================
  2 DZS                               20  12   5   3  41   58 -   34   24 -       
  3 SVAP '74                          20  12   2   6  38   71 -   37   34         
  4 Asonia                            20  12   2   6  38   56 -   37   19         
  5 Hollandia                         20  11   4   5  37   54 -   29   25 -       
  6 De Flamingo's '64                 20   9   5   6  32   55 -   44   11 -       
  7 Vrone                             20   7   4   9  25   51 -   61  -10         
  8 De Blokkers                       20   6   1  13  19   39 -   55  -16         
  9 West Frisia DP                    20   5   3  12  17   37 -   61  -24 -1pt    
 10 KGB                               20   4   2  14  13   37 -   66  -29 -1pt    
=============================================================================
 11 Always Forward                    20   0   2  18   2   31 -  103  -72         

Zaterdag West 1 4B
------------------

                KFC OFC OSV PSC PSZ RCZ  Sae Slo Kro  Spo TOB  ZTS 
KFC            |XXX|1-3|1-3|3-2|0-0|6-2| 7-2|2-1|3-4| 3-3|0-5|13-0|
OFC            |2-2|XXX|0-1|1-0|2-0|3-0| 2-0|0-1|3-2| 2-2|1-2| 3-1|
OSV            |1-0|2-3|XXX|4-0|5-1|1-1| 6-0|2-4|3-7| 1-1|4-1|12-2|
PSCK           |1-4|1-3|0-2|XXX|2-2|3-2| 6-2|2-2|5-2| 2-6|3-2| 2-0|
PSZ            |1-1|2-1|1-1|1-2|XXX|3-0| 5-1|2-2|2-2| 4-2|1-3| 7-1|
RCZ            |2-4|0-3|1-1|1-4|6-3|XXX| 4-1|0-3|5-0| 2-5|0-2| 7-4|
Saenden        |0-5|0-5|3-4|0-4|1-3|2-2| XXX|1-3|1-5| 0-3|2-7| 4-3|
Sloterdijk     |1-3|0-0|3-1|6-2|2-2|3-1|10-0|XXX|3-3| 2-4|0-0| 7-3|
Krommenie      |4-7|0-5|2-2|2-4|2-6|2-1| 5-1|3-3|XXX| 2-3|0-5| 2-1|
Sporting Noo   |2-2|4-0|2-0|3-1|1-0|1-2| 3-0|1-0|9-1| XXX|0-3|13-2|
TOB            |2-1|3-1|1-4|9-0|3-2|2-2| 5-2|4-2|5-1| 0-2|XXX|11-0|
ZTS            |3-9|2-5|0-7|2-1|4-8|3-3| 5-4|2-3|2-1|1-10|1-4| XXX|

  1 RKSV TOB                          22  16   2   4  50   79 -   29   50         
=============================================================================
  2 Sporting Noord                    22  15   4   3  49   80 -   30   50         
  3 OFC                               22  13   3   6  42   48 -   26   22         
  4 OSV                               22  12   5   5  41   67 -   34   33 -       
  5 KFC                               22  11   5   6  38   77 -   44   33 +       
  6 AVV Sloterdijk                    22  10   7   5  37   61 -   38   23 -       
  7 PSZ                               22   8   7   7  31   56 -   44   12         
  8 PSCK                              22   9   2  11  29   47 -   59  -12         
  9 Sporting Krommenie                22   6   4  12  22   52 -   79  -27         
 10 RCZ                               22   5   5  12  18   44 -   59  -15 -2pt    
 11 ZTS                               22   3   1  18   9   42 -  136  -94 -1pt    
=============================================================================
 12 Saenden                           22   1   1  20   4   27 -  102  -75         

Zaterdag West 1 4C
------------------

                Abc ABN ASS Bad Hoo KDO Leg Oud Rod Spo 
Abcoude        |XXX|3-2|6-2|6-1|1-0|1-1|2-5|1-2|1-0|0-3|
ABN/AMRO       |3-3|XXX|2-1|8-1|1-2|1-0|1-2|1-3|4-1|2-2|
Ams. Seref S   |1-5|2-2|XXX|1-4|1-3|1-2|2-2|2-5|3-4|6-2|
Badhoevedorp   |2-4|2-4|3-1|XXX|1-2|0-4|1-2|1-7|3-2|4-1|
Hoofddorp      |2-1|4-0|2-5|5-1|XXX|5-2|1-1|3-1|0-3|3-1|
KDO            |2-3|3-1|3-5|1-3|0-4|XXX|4-2|2-5|2-1|2-2|
Legmeervgls.   |2-1|0-1|7-2|1-4|1-3|2-0|XXX|1-3|2-0|2-1|
Ouderkerk      |1-1|2-1|6-3|3-2|5-2|5-2|2-0|XXX|1-0|2-0|
Roda '23       |4-1|7-2|4-0|1-1|2-2|2-2|3-6|4-2|XXX|3-1|
Sporting Mar   |0-3|2-0|2-0|9-2|2-2|2-2|2-2|0-5|0-0|XXX|

  1 SV Ouderkerk                      18  15   1   2  46   60 -   26   34         
=============================================================================
  2 SV Hoofddorp                      18  11   3   4  36   45 -   29   16         
  3 FC Abcoude                        18   9   3   6  30   43 -   33   10         
  4 Legmeervogels                     18   9   3   6  30   40 -   33    7         
  5 RKSV Roda '23                     18   7   4   7  25   41 -   33    8         
  6 ABN/AMRO                          18   6   3   9  21   36 -   40   -4         
  7 KDO                               18   5   4   9  19   34 -   45  -11         
  8 SC Badhoevedorp                   18   6   1  11  19   36 -   62  -26         
  9 Sporting Martinus                 18   4   6   8  18   32 -   40   -8         
=============================================================================
 10 Amsterdam Seref Spor              18   3   2  13  10   38 -   64  -26 -1pt+   

Zaterdag West 1 4D
------------------

                Alm Ams DWS For Gei Ger Mui SDZ VVG  Wat Wee Zee 
Almere         |XXX|0-0|2-0|0-9|3-1|6-0|3-0|3-1|8-1| 2-2|1-0|2-3|
Amstelland     |3-7|XXX|4-1|1-4|3-5|1-4|0-1|5-4|2-1| 4-3|1-2|6-3|
DWSV '61/B.    |1-3|0-7|XXX|0-2|1-2|4-3|0-2|2-2|0-4|0-10|0-1|1-3|
Fortius        |2-1|1-2|8-0|XXX|5-1|1-1|5-1|6-1|3-3| 5-4|1-3|2-2|
Geinburgia     |1-4|3-8|5-1|1-1|XXX|3-3|4-3|3-1|3-1| 0-1|1-6|4-3|
De Germaan     |4-0|1-8|6-1|1-3|4-1|XXX|6-0|3-2|0-2| 0-2|0-3|1-3|
Muiden         |0-9|1-5|6-1|2-3|2-3|2-2|XXX|8-1|4-3| 0-2|0-2|1-5|
SDZ            |3-9|2-2|6-2|4-1|3-1|2-5|7-3|XXX|2-1| 3-5|1-3|2-2|
VVGA           |1-3|3-2|6-3|5-0|1-4|8-3|4-1|6-2|XXX| 2-3|3-3|2-2|
Waterwijk      |1-4|1-1|5-2|2-2|5-3|3-0|4-0|5-2|0-3| XXX|2-0|2-1|
Weesp          |1-4|2-1|4-1|2-2|4-0|4-1|3-3|5-5|3-0| 6-2|XXX|1-0|
Zeeburgia      |3-3|8-1|5-1|7-2|2-4|3-2|6-1|7-4|1-1| 1-0|4-5|XXX|

  1 FC Weesp                          22  15   4   3  49   63 -   33   30         
=============================================================================
  2 SV Almere                         22  15   3   4  48   77 -   37   40 -       
  3 ASC Waterwijk                     22  13   3   6  41   64 -   41   23 -1pt    
  4 ASV Fortius                       22  11   6   5  39   68 -   44   24         
  5 AVV Zeeburgia                     22  11   5   6  38   74 -   48   26         
  6 FC Amstelland                     22  10   3   9  33   67 -   57   10         
  7 SV Geinburgia                     22  10   2  10  32   53 -   65  -12         
  8 VVGA                              22   9   4   9  31   61 -   52    9         
  9 ASV De Germaan                    22   7   3  12  24   50 -   62  -12 -       
 10 SC Muiden                         22   5   2  15  17   41 -   78  -37         
 11 SDZ                               22   5   4  13  16   60 -   87  -27 -3pt    
=============================================================================
 12 DWSV '61/Biladi                   22   1   1  20   4   22 -   96  -74         

Zaterdag West 1 4E
------------------

                All Gee  HBC HFC RCH SIZ THB Uni VSV VVH  Wat 
Alliance '22   |XXX|9-1| 1-3|2-2|3-7|4-2|1-1|5-3|3-3|5-1| 6-2|
Geel Wit '20   |0-7|XXX| 1-1|4-0|1-4|2-8|2-2|1-2|1-1|1-4| 2-2|
HBC            |0-3|4-2| XXX|0-3|1-1|0-2|3-0|1-2|1-2|1-3| 3-2|
Kon. HFC       |0-2|3-1| 3-1|XXX|2-0|0-1|5-0|4-1|1-1|0-1| 2-1|
RCH            |1-1|7-4| 6-1|0-2|XXX|0-7|1-2|4-2|0-3|3-1| 4-2|
SIZO           |4-1|8-1| 5-1|3-1|1-0|XXX|2-1|7-1|0-0|1-1|14-1|
THB            |0-6|3-6| 0-2|0-3|2-5|1-3|XXX|2-3|1-5|1-1| 3-0|
United/DAVO    |3-2|3-1| 0-3|1-4|1-1|0-2|1-1|XXX|1-3|1-2| 2-3|
VSV            |0-1|6-3|10-1|0-1|2-1|1-4|5-0|3-2|XXX|1-2| 2-0|
VVH/Velserb.   |0-0|7-4| 3-4|0-2|5-2|0-1|5-0|1-2|2-3|XXX| 4-3|
Waterloo       |1-6|4-3| 0-1|0-4|0-4|0-3|2-4|0-6|0-6|3-3| XXX|

  1 VV SIZO                           20  17   2   1  53   78 -   16   62         
=============================================================================
  2 Kon. HFC                          20  13   2   5  41   42 -   19   23 -       
  3 VSV                               20  12   4   4  40   57 -   25   32 +       
  4 SV Alliance '22                   20  11   5   4  38   68 -   34   34 -       
  5 VVH/Velserbroek                   20   9   4   7  31   46 -   38    8         
  6 RCH                               20   9   3   8  30   51 -   43    8         
  7 HBC                               20   8   2  10  26   32 -   49  -17         
  8 United SV/DAVO                    20   7   2  11  23   37 -   50  -13         
  9 THB                               20   3   4  13  13   24 -   61  -37         
 10 SV Geel Wit '20                   20   2   4  14  10   41 -   85  -44         
=============================================================================
 11 Waterloo                          20   2   2  16   8   26 -   82  -56         

Zaterdag West 1 4F
------------------

                AH  Alt Bui Dij Gol Loo Nit SDW Slo TAB TOV Vit 
AH '78         |XXX|1-1|4-2|5-0|1-5|0-3|2-2|   |   |2-3|1-1|3-0|
Altius         |1-1|XXX|1-0|5-1|1-1|1-2|0-1|   |3-2|5-1|1-4|0-2|
Buitenboys     |3-0|0-7|XXX|0-1|0-3|0-4|0-0|   |3-2|3-8|2-2|1-0|
De Dijk        |0-0|1-4|0-4|XXX|1-1|0-8|2-2|   |2-1|3-1|1-4|3-2|
Gold St/SNA    |1-2|7-2|3-1|3-1|XXX|0-2|2-2|   |5-1|3-1|2-0|1-0|
Loosdrecht     |1-2|2-1|6-0|6-1|3-2|XXX|2-3|   |4-0|7-0|4-1|6-0|
Nita           |2-2|2-3|0-1|2-0|1-2|3-3|XXX|   |2-1|3-1|2-3|1-1|
SDW            |   |   |   |   |   |   |   |XXX|   |   |   |   |
Sloterpark/A   |2-2|1-6|5-0|2-2|1-5|4-3|0-6|   |XXX|2-3|1-3|4-2|
TABA           |1-4|2-4|0-0|1-1|1-3|1-4|2-1|   |1-3|XXX|1-2|2-1|
TOV            |1-0|3-1|1-2|3-1|0-0|0-2|2-5|   |2-0|5-0|XXX|1-0|
Vitesse        |1-3|0-4|1-2|1-1|2-2|0-5|0-1|   |4-1|3-2|0-4|XXX|

  1 SV Loosdrecht                     20  16   1   3  49   77 -   19   58         
=============================================================================
  2 Gold Stars/SNA                    20  12   5   3  41   51 -   23   28 +       
  3 TOV                               20  12   3   5  39   42 -   26   16 +       
  4 Altius                            20  10   3   7  33   51 -   34   17         
  5 Nita                              20   8   7   5  31   41 -   29   12 -       
  6 AH '78                            19   7   7   5  28   35 -   30    5 +       
  7 SC Buitenboys                     20   7   3  10  24   24 -   48  -24 +       
  8 ASV De Dijk                       20   4   6  10  18   22 -   55  -33         
  9 AFC TABA                          20   5   2  13  17   32 -   59  -27         
 10 SC Sloterpark/AGS                 19   4   2  13  14   33 -   58  -25         
 11 CSV Vitesse                       20   3   3  14  12   20 -   47  -27         
=============================================================================
 12 SDW                                0   0   0   0   0    0 -    0    0         

Zaterdag West 1 4G
------------------

                 Bun Mee DOS Eem FZO Hee Her Lop Odi Ren UVV 
Bunnik '73     | XXX|2-3|1-2|1-2|0-2|6-0|2-1|0-4|4-3|3-2|3-2|
De Meern       | 1-1|XXX|3-1|1-2|1-0|2-1|2-0|0-1|4-1|0-0|6-1|
DOSC           | 5-1|0-0|XXX|0-0|1-0|5-0|2-1|2-1|1-1|0-0|2-1|
Eemdijk        | 4-0|4-0|1-3|XXX|2-3|5-0|4-0|4-0|4-2|0-1|0-1|
FZO            | 4-0|3-2|2-1|3-1|XXX|5-0|2-5|0-6|2-1|1-2|2-1|
Hees           | 1-2|0-1|1-5|2-1|4-2|XXX|0-2|1-7|4-1|1-3|3-2|
Hercules       |0-10|2-2|0-2|0-3|4-0|3-1|XXX|1-0|1-0|1-0|1-2|
Lopik          | 2-4|0-4|2-1|3-1|1-2|1-1|3-1|XXX|2-0|5-1|0-0|
Odin           | 4-2|3-1|3-2|1-3|3-5|2-5|0-0|1-4|XXX|1-0|5-0|
Renswoude      | 3-1|0-1|1-0|2-1|0-4|3-1|1-1|0-1|2-2|XXX|2-0|
UVV            | 1-4|0-1|2-2|1-2|1-0|2-1|0-0|2-3|2-1|0-1|XXX|

  1 SV Lopik                          20  12   2   6  38   46 -   26   20         
=============================================================================
  2 De Meern                          20  11   4   5  37   35 -   22   13         
  3 FZO                               20  12   0   8  36   42 -   36    6 +       
  4 DOSC                              20  10   5   5  35   37 -   21   16 -       
  5 Eemdijk                           20  11   1   8  34   44 -   24   20         
  6 Renswoude                         20   9   4   7  31   24 -   24    0         
  7 Bunnik '73                        20   9   1  10  28   47 -   46    1 +       
  8 Hercules                          20   7   4   9  25   24 -   36  -12         
  9 Odin                              20   5   3  12  18   35 -   48  -13         
 10 UVV                               20   5   3  12  18   21 -   39  -18         
=============================================================================
 11 Hees                              20   5   1  14  16   27 -   60  -33         

Zaterdag West 1 4H
------------------

                Bre Dal DVS EDO HMS JSV Maa Mus OSM SVM 
Brederodes     |XXX|2-3|5-0|0-1|2-0|2-0|2-4|5-2|3-1|1-1|
Dalto          |1-0|XXX|3-3|6-0|5-0|1-1|6-3|2-1|0-2|1-1|
DVSA           |2-0|1-2|XXX|2-0|2-1|0-1|2-2|2-2|4-0|0-3|
EDO (U)        |2-1|0-6|2-1|XXX|3-2|3-1|1-2|2-1|3-0|2-5|
HMS            |1-1|1-1|2-1|2-2|XXX|1-3|3-1|0-5|2-0|2-7|
JSV Nw'gein    |4-0|0-1|2-1|2-1|1-2|XXX|2-2|2-1|2-1|3-1|
Maarssen       |2-1|0-3|0-1|2-2|2-1|0-1|XXX|3-3|1-1|1-3|
Musketiers     |2-0|1-4|1-1|0-1|1-2|4-4|3-1|XXX|3-2|1-3|
OSM '75        |1-2|0-2|2-4|0-1|0-1|2-3|1-3|2-0|XXX|1-6|
SVMM           |3-1|2-2|5-1|1-2|1-1|5-1|2-2|2-0|1-2|XXX|

  1 Dalto                             18  12   5   1  41   49 -   18   31         
=============================================================================
  2 SVMM                              18  10   5   3  35   52 -   24   28         
  3 JSV Nieuwegein                    18  10   3   5  33   33 -   28    5         
  4 EDO (U)                           18  10   2   6  32   28 -   34   -6         
  5 DVSA                              18   6   4   8  22   28 -   33   -5         
  6 HMS                               18   6   4   8  22   24 -   38  -14 +       
  7 Maarssen                          18   5   6   7  21   31 -   38   -7 +       
  8 Brederodes                        18   6   2  10  20   28 -   30   -2         
  9 Musketiers                        18   4   4  10  16   31 -   38   -7         
=============================================================================
 10 OSM '75                           18   3   1  14  10   18 -   41  -23 +       

Beslissingswedstrijd:
           VVZ                  -FC Purmerend          ?-?
VVZ speelt barrage, FC Purmerend degradeert.

Om 1 plaats in West 1 3e klasse A
 08-May-04 Asonia               -OSV                   2-3
 11-May-04 OSV                  -Asonia                6-5
 08-May-04 DZS                  -OFC                   3-1
 11-May-04 OFC                  -DZS                   0-5
 08-May-04 Sporting Noord       -SVAP '74              1-1
 11-May-04 SVAP '74             -Sporting Noord        SVAP teruggetrokken

 18-May-04 VVZ                  -OSV                   4-2
 22-May-04 OSV                  -VVZ                   1-2
 18-May-04 DZS                  -Sporting Noord        2-2
 22-May-04 Sporting Noord       -DZS                   3-2

 29-May-04 VVZ                  -Sporting Noord        3-2 (terrein: PSCK)

Om 1 plaats in West 1 3e klasse B
 08-May-04 Legmeervogels        -FC Amstelland         2-0
 11-May-04 FC Amstelland        -Legmeervogels         1-0
 08-May-04 FC Abcoude           -SV Almere             1-2
 11-May-04 SV Almere            -FC Abcoude            3-2
 08-May-04 Waterwijk            -Hoofddorp             1-2
 11-May-04 Hoofddorp            -Waterwijk             5-3

 18-May-04 RKSV Sint Louis      -Legmeervogels         ?-?
 22-May-04 Legmeervogels        -RKSV Sint Louis       ?-?
 18-May-04 SV Almere            -Hoofddorp             8-0
 22-May-04 Hoofddorp            -SV Almere             0-5

 29-May-04 Legmeervogels        -SV Almere             1-4 (terrein: Muiderberg)
SV Almere promoveert          

Om 1 plaats in West 1 3e klasse C
 08-May-04 Kon. HFC             -TOV                   1-2
 11-May-04 TOV                  -Kon. HFC              0-0
 08-May-04 VSV                  -Altius                2-1
 11-May-04 Altius               -VSV                   9-0
 08-May-04 Gold Stars/SNA       -Alliance              3-1
 11-May-04 Alliance             -Gold Stars/SNA        1-0

 18-May-04 Beverwijk            -TOV                   0-4
 22-May-04 TOV                  -Beverwijk             4-0 
 18-May-04 Altius               -Gold Stars/SNA        2-1
 22-May-04 Gold Stars/SNA       -Altius                1-1

 29-May-04 TOV                  -Altius                1-3 (terrein: SEC)
Altius promoveert          
Beverwijk degradeert

Om 1 plaats in West 1 3e klasse D
 08-May-04 SV Lopik             -EDO (U)               1-2
 11-May-04 EDO (U)              -SV Lopik              1-3
 08-May-04 DOSC                 -SVMM                  3-0
 11-May-04 SVMM                 -DOSC                  1-0
 08-May-04 JSV Nieuwegein       -FZO                   2-1
 11-May-04 FZO                  -JSV Nieuwegein        2-2

 18-May-04 De Bilt              -SV Lopik              1-1
 22-May-04 SV Lopik             -De Bilt               1-5
 18-May-04 DOSC                 -JSV Nieuwegein        2-2
 22-May-04 JSV Nieuwegein       -DOSC                  1-2

 29-May-04 De Bilt              -DOSC                  2-1 (terrein: VVZ '49)
De Bilt blijft in 3e klasse 



Zaterdag West 2 4A
------------------

                Ari Bla GDA Haa HPS KMD KSD LSV Roo SJC TAC Was 
Ariston '80    |XXX|1-1|0-0|4-0|3-0|1-1|3-1|0-1|2-3|4-0|7-0|1-1|
Blauw Zwart    |2-0|XXX|2-0|6-0|2-1|2-0|7-2|1-2|2-2|7-0|7-0|2-3|
GDA            |2-2|0-2|XXX|1-0|3-1|2-8|7-1|1-0|0-4|0-0|6-0|4-0|
Haagse Hout    |1-3|4-2|1-1|XXX|4-0|0-1|4-1|1-5|0-0|0-1|0-1|0-2|
HPSV           |0-3|3-0|2-2|1-0|XXX|1-3|3-1|2-2|4-2|4-0|4-1|0-3|
KMD            |3-0|3-2|1-1|4-0|4-1|XXX|4-0|0-0|1-0|3-4|8-0|2-1|
KSD            |1-3|1-5|3-3|2-6|1-6|0-5|XXX|2-8|1-1|2-3|2-4|1-6|
LSVV '70       |2-1|4-1|4-3|2-0|2-2|4-0|9-1|XXX|1-2|4-2|4-1|5-1|
Roodenburg     |4-2|2-2|2-2|0-2|0-4|1-2|3-0|1-4|XXX|1-0|3-0|3-1|
SJC            |1-4|2-7|0-0|0-3|1-1|2-1|2-1|1-2|2-4|XXX|3-1|2-4|
TAC '90        |0-5|2-3|1-4|1-1|1-8|1-3|3-1|0-8|3-3|1-5|XXX|2-6|
Wassenaar      |1-0|1-0|2-1|2-4|5-1|1-3|6-1|1-3|3-2|2-2|7-0|XXX|

  1 LSVV '70                          22  17   3   2  54   76 -   24   52         
=============================================================================
  2 KMD                               22  15   3   4  48   60 -   24   36 -       
-----------------------------------------------------------------------------
  3 Blauw Zwart                       22  12   3   7  39   65 -   33   32 -       
  4 Wassenaar                         22  13   2   7  39   59 -   39   20 -2pt    
  5 Ariston '80                       22  10   5   7  35   49 -   25   24         
  6 Roodenburg                        22   9   6   7  33   43 -   38    5 +       
  7 HPSV                              22   9   4   9  31   49 -   43    6         
  8 GDA                               22   7   9   6  30   43 -   36    7         
  9 SJC                               22   7   4  11  25   33 -   56  -23 +       
 10 Haagse Hout                       22   7   3  12  24   31 -   40   -9         
=============================================================================
 11 TAC '90                           22   3   2  17   8   23 -   98  -75 -3pt+   
 12 KSD                               22   0   2  20  -1   26 -  101  -75 -3pt    

Zaterdag West 2 4B
------------------

                BeF BSC Flo Haz Kou Lin Moe Per SDV Spo TAV Zwa 
Be Fair        |XXX|2-0|2-1|3-3|2-0|3-0|4-2|5-0|4-0|1-1|0-0|5-1|
BSC '68        |1-0|XXX|2-1|3-2|2-2|3-2|2-2|0-1|3-0|2-2|1-2|3-3|
Floreant       |1-3|1-0|XXX|2-1|0-2|0-1|1-1|2-2|5-0|2-0|2-4|3-1|
Hazersw. B.    |0-0|0-0|0-2|XXX|0-1|2-3|1-1|3-3|5-0|1-1|2-1|1-0|
Koudekerk      |1-1|1-0|3-2|2-2|XXX|6-2|1-3|3-0|3-0|2-3|0-0|1-0|
Linschoten     |1-1|3-5|4-1|2-4|0-3|XXX|0-1|2-1|1-1|1-1|2-3|2-3|
Moerkapelle    |3-0|1-2|4-0|1-0|0-3|6-0|XXX|3-1|7-1|3-0|1-0|2-2|
Perkouw        |1-1|1-1|0-0|3-0|2-0|1-1|1-2|XXX|0-1|2-3|3-0|3-0|
SDV            |0-4|1-3|1-4|2-1|1-4|2-2|1-3|1-2|XXX|2-5|0-3|2-2|
Sportief       |1-4|2-2|1-1|1-5|0-0|3-3|1-3|3-3|1-2|XXX|2-0|2-2|
TAVV           |0-4|2-2|3-1|3-0|2-5|1-1|0-0|3-0|3-1|1-1|XXX|1-2|
Zwammerdam     |1-3|1-1|4-3|0-1|1-1|3-0|2-2|4-0|6-0|1-3|2-1|XXX|

  1 Be Fair                           22  13   7   2  46   52 -   18   34 -       
=============================================================================
  2 Moerkapelle                       22  13   6   3  45   51 -   23   28         
-----------------------------------------------------------------------------
  3 Koudekerk                         22  12   6   4  42   44 -   23   21         
  4 BSC '68                           22   8   9   5  33   38 -   32    6 -       
  5 TAVV                              22   8   6   8  30   33 -   32    1         
  6 Zwammerdam                        22   7   7   8  28   41 -   40    1 +       
  7 Sportief                          22   5  11   6  26   37 -   43   -6         
  8 Hazerswoudse Boys                 22   6   7   9  25   34 -   34    0         
  9 Floreant                          22   7   4  11  25   35 -   39   -4 -       
 10 Perkouw                           22   6   7   9  25   30 -   38   -8 -       
=============================================================================
 11 Linschoten                        22   4   7  11  19   33 -   54  -21         
 12 SDV                               22   3   3  16  12   19 -   71  -52 +       

Zaterdag West 2 4C
------------------

                Bos CIO PEC HIO HTD Kra MVV '85 RFC Vic 
Boszoom        |XXX|7-0|2-2|0-0|5-1|1-4|4-2|2-1|2-5|0-0|
CION           |4-0|XXX|1-2|1-2|9-1|1-0|1-0|1-1|9-2|3-1|
PEC H.         |1-2|1-1|XXX|5-3|2-0|1-4|0-4|1-1|3-2|2-3|
HION           |1-0|1-1|3-1|XXX|3-0|3-1|3-5|1-2|2-2|6-1|
HS/Texas/D     |1-6|0-3|2-5|1-1|XXX|0-1|1-5|2-3|3-4|0-4|
Kranenburg     |9-2|1-3|1-2|0-0|6-2|XXX|1-4|6-1|6-2|2-1|
MVV '27        |2-1|1-3|3-0|6-1|6-0|6-2|XXX|3-0|5-1|3-0|
PKC '85        |1-4|1-6|2-4|1-3|3-1|0-7|0-7|XXX|3-4|2-6|
RFC 2000       |5-1|5-0|1-2|4-1|4-1|4-1|0-3|5-3|XXX|2-3|
Victoria'04    |2-3|0-1|5-2|4-0|2-0|4-2|0-2|5-1|2-1|XXX|

  1 MVV '27                           18  15   0   3  45   67 -   18   49 -       
=============================================================================
  2 CION                              18  11   3   4  36   48 -   26   22         
-----------------------------------------------------------------------------
  3 Victoria '04                      18  10   1   7  31   43 -   32   11         
  4 RFC 2000                          18   9   1   8  28   53 -   50    3 +       
  5 Kranenburg                        18   9   1   8  27   54 -   37   17 -1pt+   
  6 FC Boszoom                        18   8   3   7  27   42 -   41    1         
  7 PEC Den Haag                      18   8   3   7  27   36 -   40   -4 -       
  8 HION                              18   7   5   6  25   34 -   35   -1 -1pt+   
=============================================================================
  9 PKC '85                           18   3   2  13  11   26 -   68  -42         
 10 HS/Texas/DZS                      18   0   1  17   1   16 -   72  -56         

Zaterdag West 2 4D
------------------

                Den Ege Exc Gou HBS Her Jon Oud Vlo WFB ZBV Zin 
Den Bommel     |XXX|0-0|0-0|2-0|5-0|3-0|2-0|0-1|0-5|2-1|3-1|2-0|
Egelantier B   |1-2|XXX|2-1|0-0|2-1|0-0|3-0|1-1|1-0|0-1|4-4|2-3|
Excelsior P    |0-1|0-0|XXX|2-0|1-1|4-1|1-1|4-0|1-2|0-0|1-2|0-0|
Goudsw. B.     |2-1|2-3|0-0|XXX|3-3|0-1|1-2|1-2|1-7|2-4|2-2|5-2|
HBSS           |1-0|1-1|1-2|0-1|XXX|1-1|2-4|1-0|2-5|1-1|0-4|2-4|
Herkingen      |0-2|0-0|0-0|2-1|0-1|XXX|1-3|1-1|1-0|0-2|2-1|0-2|
Jonge Spart.   |0-0|2-1|1-1|2-2|8-0|1-0|XXX|2-0|3-1|0-2|4-0|3-1|
Oude Maas      |2-1|2-1|2-0|4-0|0-1|0-2|1-1|XXX|1-1|0-2|0-0|2-1|
Vlotbrug       |3-1|3-1|0-1|4-3|7-1|4-2|1-3|2-1|XXX|1-1|5-2|4-2|
WFB            |1-2|3-1|5-3|1-1|5-1|2-0|1-1|2-2|4-2|XXX|1-1|1-0|
ZBVH           |2-4|0-0|1-2|2-2|8-0|3-0|2-1|2-1|2-4|1-1|XXX|4-1|
Zinkwegse B.   |1-2|5-2|1-1|2-0|2-1|3-1|0-2|2-2|2-0|2-3|3-0|XXX|

  1 WFB                               22  12   8   2  44   44 -   23   21 -       
=============================================================================
  2 De Jonge Spartaan                 22  12   6   4  42   44 -   23   21 +       
-----------------------------------------------------------------------------
  3 Den Bommel                        22  13   3   6  42   35 -   21   14         
  4 FC Vlotbrug                       22  13   2   7  41   61 -   36   25 -       
  5 Zinkwegse Boys                    22   9   3  10  30   39 -   39    0         
  6 Excelsior Pernis                  22   6  10   6  28   25 -   21    4 -       
  7 ZBVH                              22   7   7   8  28   44 -   41    3         
  8 Oude Maas                         22   7   7   8  28   25 -   28   -3         
  9 De Egelantier Boys                22   5   9   8  24   26 -   31   -5 +       
 10 Herkingen '55                     22   5   5  12  20   15 -   34  -19         
=============================================================================
 11 HBSS                              22   4   5  13  17   22 -   64  -42         
 12 Goudswaardse Boys                 22   3   7  12  16   29 -   48  -19         

Beslissingswedstrijd om 2e plaats:
 08-May-04 De Jonge Spartaan    -Den Bommel            2-1 (terrein: DBGC)
De Jonge Spartaan promoveert
		
Beslissingscompetitie:
           Hoekse Boys          -Maasdijk              1-1
           SEV                  -Hoekse Boys           0-1  
           Maasdijk             -SEV                   1-0
Hoekse Boys en SEV blijven in 3e klasse, SEV speelt barrage

Om promotie naar/behoud van West 2 3e klasse

 08-May-04 BSC '68              -Wassenaar             4-2
 15-May-04 Wassenaar            -BSC '68               4-0
 08-May-04 Roodenburg           -Koudekerk             0-3
 15-May-04 Koudekerk            -Roodenburg            0-0

 08-May-04 Schiebroek '94       -TAVV                  0-0
 15-May-04 TAVV                 -Schiebroek '94        1-2
 08-May-04 Woubrugge            -Blauw Zwart           Blauw Zwart niet opgekomen
 15-May-04 Blauw Zwart          -Woubrugge             Vervallen

 22-May-04 SEV                  -RFC 2000              2-0
 29-May-04 RFC 2000             -SEV                   3-4
 15-May-04 FC Boszoom           -Den Bommel            Vervallen
 22-May-04 Den Bommel           -FC Boszoom            Vervallen

 15-May-04 Zuiderpark           -Vlotbrug              1-2
 22-May-04 Vlotbrug             -Zuiderpark            1-3
 15-May-04 Zinkwegse Boys       -Postduiven            Vervallen
 22-May-04 Postduiven           -Zinkwegse Boys        Vervallen

 22-May-04 Schiebroek '94       -Wassenaar             2-4 (terrein: DHC)
Wassenaar promoveert          
 22-May-04 Woubrugge            -Koudekerk             2-2 
Woubrugge blijft in 3e klasse
 05-Jun-04 SEV                  -FC Boszoom            3-1 (terrein: Kranenburg)
SEV blijft in 3e klasse
 29-May-04 Zuiderpark           -Zinkwegse Boys        1-1 (terrein: Maasdam)
Zuiderpark w.n.s. enpromoveert          

Herkansing:

 29-May-04 Koudekerk            -Schiebroek '94        0-3 
Schiebroek '94 blijft in 3e klasse

           FC Boszoom           -Zinkwegse Boys        Vervallen
FC Boszoom uit de strijd genomen, Zinkwegse Boys promoveert

Zaterdag Zuid 1 4A
------------------

                Apo Bev Bor Cad Col DFS Hoe Kra Nie Spu SVD Wem Wis Wol 
Apollo '69     |XXX|0-3|0-2|3-4|1-0|2-0|3-1|0-1|1-1|0-2|3-0|3-1|2-1|1-2|
Bevelanders    |0-2|XXX|3-0|4-0|1-2|1-0|2-0|2-1|3-2|0-2|5-0|4-0|2-0|0-1|
Borssele       |2-0|1-3|XXX|0-0|0-2|0-2|2-1|1-5|3-1|0-1|6-0|0-1|3-1|0-4|
Cadzand        |1-0|1-3|4-0|XXX|2-5|0-3|5-1|2-1|3-0|3-4|4-0|1-0|6-0|2-4|
Colijnsplaat   |1-1|2-2|2-0|2-2|XXX|1-4|4-0|3-3|3-2|0-3|6-1|2-5|3-1|0-2|
DFS            |3-0|1-2|3-0|4-3|2-2|XXX|3-3|1-1|5-3|2-3|2-0|2-1|4-1|3-1|
Hoedekensk.    |0-2|2-3|1-2|2-3|2-2|1-4|XXX|1-1|1-5|0-3|2-4|0-3|0-0|0-6|
Krabbendijke   |0-2|2-0|4-1|0-1|2-3|1-2|4-1|XXX|2-2|3-4|4-1|3-2|2-1|1-1|
Nieuwland      |2-2|2-1|4-1|2-3|1-4|0-1|6-1|1-1|XXX|1-2|4-1|2-4|7-0|4-1|
Spui           |1-0|4-0|2-1|2-0|4-0|0-1|1-0|5-3|2-0|XXX|6-1|4-2|3-1|6-0|
SVD            |1-3|2-1|0-3|0-3|0-0|0-3|2-1|1-3|2-2|0-2|XXX|2-4|0-0|3-2|
Wemeldinge     |0-1|0-4|3-1|1-1|2-0|1-1|2-1|0-1|0-1|0-1|4-1|XXX|5-1|2-2|
Wissenkerke    |0-3|0-2|4-1|0-3|1-4|0-2|1-5|1-2|1-6|1-4|3-1|0-4|XXX|0-4|
Wolfaartsdk    |1-3|1-1|1-1|2-0|0-2|3-2|2-0|4-2|4-1|1-0|5-0|1-1|5-3|XXX|

  1 Spui                              26  24   0   2  72   71 -   20   51         
=============================================================================
  2 DFS                               26  17   4   5  55   60 -   30   30         
  3 Bevelanders                       26  16   2   8  50   52 -   28   24 -       
  4 Wolfaartsdijk                     26  15   5   6  50   60 -   38   22         
  5 Cadzand                           26  14   3   9  45   57 -   43   14         
  6 Colijnsplaatse Boys               26  12   7   7  43   55 -   44   11         
  7 Apollo '69                        26  13   3  10  42   38 -   30    8 -       
  8 Krabbendijke                      26  11   6   9  39   53 -   43   10         
  9 Wemeldinge                        26  11   4  11  37   48 -   40    8         
 10 Nieuwland                         26   9   5  12  32   62 -   52   10         
 11 Borssele                          26   8   2  16  26   31 -   52  -21         
 12 SVD                               26   4   3  19  15   23 -   81  -58         
 13 Wissenkerke                       26   2   2  22   8   22 -   83  -61         
 14 SV Hoedekenskerke                 26   1   4  21   7   27 -   75  -48         

Zaterdag Zuid 1 4B
------------------

                Bro Chr Dui Hal Klu  Mev Sme SPS Sta Vre  WIK ZPR 
Brouwershave   |XXX|1-3|1-2|0-2|1-1| 3-1|1-3|3-0|4-1|2-1| 0-1|4-0|
Chrislandia    |5-2|XXX|3-2|2-3|2-2| 7-2|3-1|7-1|7-2|5-2|10-2|4-3|
Duiveland      |4-0|5-1|XXX|2-0|7-4|10-1|7-0|6-1|6-2|7-1| 6-1|5-1|
Halsteren      |2-2|0-3|1-3|XXX|0-0| 3-1|2-0|4-0|2-1|1-0| 5-0|3-4|
Klundert       |0-1|1-3|4-0|2-2|XXX| 8-2|5-2|5-1|3-3|4-0| 3-0|7-1|
Mevo           |1-5|1-3|1-6|0-3|1-5| XXX|1-3|0-2|2-2|2-2| 1-2|1-6|
Smerdiek       |3-0|5-1|0-3|2-0|1-5| 3-2|XXX|2-1|1-0|2-0| 2-1|0-4|
SPS            |2-3|2-2|1-3|1-0|0-2| 2-2|2-3|XXX|1-2|1-2| 5-1|2-4|
Stavenisse     |3-2|2-2|0-2|0-2|0-0| 1-4|3-2|3-0|XXX|4-2| 1-1|1-2|
Vrederust      |2-1|0-2|0-5|2-0|0-3| 3-1|0-4|2-0|3-2|XXX| 4-2|0-4|
WIK '57        |0-1|0-5|1-2|0-9|1-5| 5-1|3-2|2-1|1-1|1-3| XXX|0-3|
ZPR '84        |7-1|4-5|4-2|1-0|0-2| 6-2|6-0|5-0|3-3|5-1| 7-1|XXX|

  1 Duiveland                         22  19   0   3  57   95 -   28   67 -       
=============================================================================
  2 Chrislandia                       22  16   3   3  51   85 -   43   42         
  3 ZPR '84                           22  15   1   6  46   80 -   44   36         
  4 Klundert                          22  13   6   3  45   71 -   28   43 -       
  5 Halsteren                         22  11   3   8  36   44 -   26   18         
  6 Smerdiek                          22  12   0  10  36   41 -   50   -9         
  7 Brouwershaven                     22   9   2  11  29   38 -   44   -6         
  8 Vrederust                         22   8   1  13  25   30 -   58  -28         
  9 SC Stavenisse                     22   5   7  10  22   37 -   52  -15         
 10 WIK '57                           22   5   2  15  17   26 -   77  -51         
 11 SPS                               22   3   2  17  11   26 -   63  -37         
 12 Mevo                              22   1   3  18   6   30 -   90  -60         

Zaterdag Zuid 1 4C
------------------

                Alb DFC Dub EBO GSC Noo Peu Ree Ste Wie ZBC 
Alblasserdam   |XXX|4-0|3-1|1-5|3-2|2-0|2-2|5-1|4-1|3-1|5-1|
DFC            |1-8|XXX|2-2|0-3|5-5|2-4|1-5|4-4|1-3|0-5|0-4|
Dubbeldam      |0-3|4-0|XXX|1-0|5-0|5-1|3-0|5-3|4-2|0-0|4-0|
EBOH           |2-0|3-2|1-1|XXX|2-2|6-0|1-1|2-1|1-0|2-1|1-4|
GSC            |1-1|6-1|1-5|3-3|XXX|0-2|4-3|2-5|5-1|2-0|1-7|
Noordeloos     |0-0|3-1|0-6|0-0|4-2|XXX|1-3|0-2|0-1|1-2|1-3|
Peursum        |1-3|7-1|0-1|1-0|6-3|2-1|XXX|0-1|1-2|0-1|3-2|
Reeland        |1-2|2-0|1-1|0-1|3-3|1-1|2-2|XXX|2-2|0-1|2-0|
Stedoco        |1-4|3-1|1-1|2-2|3-1|0-0|2-4|3-1|XXX|1-1|2-2|
Wieldrecht     |2-1|7-1|1-2|3-1|7-3|2-1|2-3|0-1|2-0|XXX|0-0|
ZBC '97        |0-1|4-2|1-3|1-0|3-1|3-2|3-1|3-0|2-1|2-5|XXX|

  1 Dubbeldam                         20  13   5   2  44   54 -   20   34         
=============================================================================
  2 Alblasserdam                      20  14   3   3  42   55 -   23   32 -3pt    
  3 Wieldrecht                        20  11   3   6  36   43 -   24   19         
  4 ZBC '97                           20  11   2   7  35   45 -   35   10         
  5 EBOH                              20   9   6   5  31   36 -   24   12 -2pt    
  6 Peursum                           20   9   3   8  30   45 -   36    9         
  7 SC Reeland                        20   6   6   8  24   33 -   37   -4         
  8 Stedoco                           20   6   6   8  24   31 -   39   -8         
  9 Noordeloos                        20   4   4  12  16   22 -   43  -21         
 10 GSC                               20   4   5  11  12   47 -   69  -22 -5pt    
 11 DFC                               20   0   3  17   3   25 -   86  -61         

Zaterdag Zuid 1 4D
------------------

                Asp GDC Haa Her Heu Ker Lek MVV SVS Vur WNC Zui 
Asperen        |XXX|0-0|0-1|0-0|0-6|2-3|0-5|0-1|0-3|2-2|1-1|2-2|
GDC            |2-0|XXX|0-1|4-1|2-1|1-0|1-0|3-3|3-1|2-3|3-1|2-4|
Haaften        |4-0|1-3|XXX|1-6|4-4|0-5|1-2|0-3|1-4|2-0|0-3|1-1|
Herovina       |5-2|0-4|2-1|XXX|1-1|1-2|3-0|1-1|0-0|1-0|2-3|1-1|
Heukelum       |2-0|0-4|6-1|0-1|XXX|1-1|4-1|1-0|1-1|1-1|1-0|4-0|
Kerkwijk       |4-1|2-5|4-0|2-1|1-0|XXX|2-4|1-0|4-3|3-3|1-2|3-0|
Lekvogels      |4-3|0-3|6-0|2-0|0-1|1-3|XXX|2-1|3-0|1-2|2-3|0-0|
MVV '58        |4-0|1-2|3-0|5-2|2-2|3-1|3-0|XXX|3-0|4-1|1-2|4-0|
SVS '65        |1-4|0-2|2-2|0-1|0-2|1-3|1-4|2-2|XXX|2-3|0-1|1-0|
Vuren          |4-1|1-0|5-1|2-2|2-2|2-4|4-1|2-1|2-1|XXX|3-2|1-5|
WNC            |3-0|0-2|4-0|2-2|3-1|2-1|2-2|2-2|0-0|0-0|XXX|4-0|
Zuilichem      |5-2|1-1|3-1|2-1|0-0|0-1|2-1|0-1|2-1|2-1|1-0|XXX|

  1 GDC                               22  15   3   4  48   49 -   21   28 -       
=============================================================================
  2 Kerkwijk                          22  14   2   6  44   51 -   33   18         
  3 WNC                               22  11   6   5  39   40 -   25   15         
  4 MVV '58                           22  11   5   6  38   48 -   24   24         
  5 Vuren                             22  10   6   6  36   44 -   40    4         
  6 Heukelum                          22   9   8   5  35   41 -   25   16 -       
  7 Zuilichem                         22   9   6   7  33   31 -   33   -2         
  8 Lekvogels                         22   9   2  11  29   41 -   39    2         
  9 Herovina                          22   7   7   8  28   34 -   35   -1         
 10 Haaften                           22   4   3  15  15   23 -   66  -43         
 11 SVS '65                           22   3   5  14  14   24 -   43  -19         
 12 Asperen                           22   1   5  16   8   20 -   62  -42         

Zaterdag Zuid 1 4E
------------------

                 ADV All Bee Bre DHV DSE  DVO DVV Int Oos  SCO TSC 
ADVENDO        | XXX|2-6|1-3|1-4|1-3|0-5|1-10|2-2|2-4|0-9| 5-3|1-5|
Alliance       | 3-2|XXX|4-2|1-2|4-1|3-8| 2-1|0-4|0-7|6-1| 2-2|2-0|
Beek Vooruit   | 6-1|5-4|XXX|3-3|4-0|3-2| 0-1|1-1|4-2|0-2| 5-1|0-2|
Breda          | 9-3|7-4|1-1|XXX|3-1|1-0| 0-2|4-0|1-4|2-0|13-1|1-7|
DHV            | 3-3|5-2|1-4|2-6|XXX|0-0| 2-2|0-4|2-3|1-1| 1-2|0-1|
DSE            | 6-0|1-3|0-2|3-1|5-2|XXX| 0-1|6-3|2-3|3-5| 2-5|3-1|
DVO '60        |19-0|1-1|2-0|6-1|2-1|1-0| XXX|8-0|5-2|4-3| 9-2|1-0|
DVVC           | 4-2|2-3|0-3|3-3|1-1|0-2| 2-6|XXX|0-6|0-3| 7-2|1-2|
Internos       | 8-1|1-0|0-2|1-3|2-0|5-2| 0-2|5-2|XXX|4-1| 6-0|2-0|
Oosterhout     | 3-2|2-0|2-2|4-2|5-1|6-1| 1-3|3-0|2-2|XXX| 1-0|2-3|
SCO            | 5-4|4-1|1-3|1-4|2-2|2-4| 0-2|1-3|3-4|4-2| XXX|1-3|
TSC            | 6-0|2-1|0-0|2-3|1-2|1-3| 3-3|3-0|1-8|2-4| 3-1|XXX|

  1 DVO '60                           22  18   3   1  57   91 -   21   70         
=============================================================================
  2 Internos                          22  16   1   5  49   79 -   35   44         
  3 VV Breda                          22  13   3   6  42   74 -   50   24 -       
  4 Beek Vooruit                      22  12   5   5  41   53 -   31   22         
  5 Oosterhout                        22  12   3   7  39   62 -   42   20         
  6 TSC                               22  11   2   9  35   48 -   39    9         
  7 DSE                               22  10   1  11  31   58 -   48   10         
  8 Alliance                          22   9   2  11  29   52 -   62  -10         
  9 DVVC                              22   5   4  13  19   39 -   66  -27         
 10 SCO                               22   5   2  15  17   43 -   86  -43         
 11 DHV                               22   3   6  13  15   31 -   58  -27         
 12 ADVENDO                           22   1   2  19   2   34 -  126  -92 -3pt    

Zaterdag Zuid 1 4F
------------------

                BLC BVV CHC Mer Oly RKT SET VOA Wer WSC WSJ 
BLC            |XXX|1-0|1-0|5-1|5-1|5-2|6-0|8-0|6-1|4-4|5-0|
BVV            |0-1|XXX|1-4|2-1|1-0|2-1|2-1|7-1|1-0|2-1|8-0|
CHC            |0-2|1-2|XXX|2-1|1-1|2-2|2-1|4-3|5-1|5-3|3-2|
Merlijn        |3-0|2-1|3-0|XXX|4-0|1-3|2-2|2-0|4-1|1-1|2-2|
Olympus        |1-1|2-1|1-2|1-3|XXX|2-3|3-1|5-3|2-0|1-3|1-0|
RKTVV          |1-5|2-2|2-2|4-4|1-1|XXX|2-4|4-1|1-1|1-1|2-0|
SET            |1-5|0-1|0-6|3-8|0-5|3-2|XXX|3-1|1-1|3-3|0-8|
VOAB           |1-9|1-4|2-4|1-2|0-3|0-6|7-1|XXX|1-4|1-1|3-0|
Were Di        |2-3|2-4|1-1|0-1|2-2|1-4|1-3|2-4|XXX|2-2|2-1|
WSC            |3-3|3-1|4-2|2-6|2-3|6-3|2-0|2-3|5-1|XXX|3-4|
WSJ            |4-2|3-1|1-2|2-2|1-3|1-1|5-1|1-2|2-1|2-1|XXX|

  1 SV BLC                            20  15   3   2  48   77 -   25   52         
=============================================================================
  2 TSVV Merlijn                      20  11   5   4  38   53 -   32   21         
  3 BVV                               20  12   1   7  37   43 -   27   16         
  4 CHC                               20  11   4   5  37   48 -   34   14         
  5 SC Olympus                        20   9   4   7  31   38 -   34    4         
  6 RKTVV                             20   6   8   6  26   47 -   44    3         
  7 WSC                               20   6   7   7  25   52 -   48    4         
  8 WSJ                               20   7   3  10  24   39 -   45   -6         
  9 VOAB                              20   5   1  14  16   35 -   72  -37         
 10 SET                               20   4   3  13  15   28 -   72  -44         
 11 Were Di                           20   2   5  13  11   26 -   53  -27         

Om promotie naar Zuid 1 3e klasse
 01-May-04 DFS                  -Wolfaartsdijk         0-0
 08-May-04 Bevelanders          -DFS                   3-2
 15-May-04 Wolfaartsdijk        -Bevelanders           2-2 
Bevelanders klasseperiodekampioen

 01-May-04 ZPR '84              -Chrislandia           2-2
 08-May-04 Klundert             -ZPR '84               2-0
 15-May-04 Chrislandia          -Klundert              2-3 
Klundert klasseperiodekampioen

 06-May-04 ZBC '97              -Alblasserdam          0-2
 08-May-04 Wieldrecht           -ZBC '97               6-1
 15-May-04 Alblasserdam         -Wieldrecht            1-1 
Wieldrecht klasseperiodekampioen

 01-May-04 Kerkwijk             -WNC                   1-5
 08-May-04 MVV '58              -Kerkwijk              2-2
 15-May-04 WNC                  -MVV '58               2-0 
WNC klasseperiodekampioen

 01-May-04 VV Breda             -Internos              2-12
 08-May-04 Beek Vooruit         -VV Breda              4-0
 15-May-04 Internos             -Beek Vooruit          6-1 
Internos klasseperiodekampioen

 01-May-04 CHC                  -BVV                   2-2 gestaakt
 08-May-04 TSVV Merlijn         -CHC                   CHC teruggetrokken
 15-May-04 BVV                  -TSVV Merlijn          1-1 
TSVV Merlijn klasseperiodekampioen

Promotieronde:

 20-May-04 Bevelanders          -VCK                   0-3
 20-May-04 Klundert             -Wieldrecht            2-2
 22-May-04 Wieldrecht           -Bevelanders           4-0
 22-May-04 VCK                  -Klundert              1-1
 29-May-04 Bevelanders          -Klundert              0-3
 29-May-04 Wieldrecht           -VCK                   4-0

  1 Wieldrecht           3   2   1   0    7   10- 2  +8
  2 Klundert             3   1   2   0    5    6- 3  +3
  3 VCK                  3   1   1   1    4    4- 5  -1
  4 Bevelanders          3   0   0   3    0    0-10 -10

Wieldrecht en Klundert promoveren, VCK degradeert


 20-May-04 Internos             -TSVV Merlijn          1-0
 20-May-04 WNC                  -VVAC                  0-3
 22-May-04 VVAC                 -Internos              0-2
 22-May-04 TSVV Merlijn         -WNC                   3-0
 29-May-04 WNC                  -Internos              1-1
 29-May-04 TSVV Merlijn         -VVAC                  1-2

  1 Internos             3   2   1   0    7    4- 1  +3
  2 VVAC                 3   2   0   1    6    5- 3  +2
  3 TSVV Merlijn         3   1   0   2    3    4- 3  +1
  4 WNC                  3   0   1   2    1    1- 7  -6

Internos promoveert, VVAC blijft in 3e klasse

Zaterdag Oost 4A
----------------

                DFS Dod DUN Ede Gaz Nif  Ora Qui Red Wag Wod 
DFS            |XXX|2-0|3-2|5-2|3-1|2-1| 4-2|7-1|0-0|2-1|4-1|
Dodewaard      |0-5|XXX|2-1|2-2|0-0|1-2| 3-0|1-0|4-0|1-5|1-3|
DUNO D         |0-5|5-2|XXX|2-1|0-7|1-1| 2-2|1-0|1-2|2-7|1-1|
Ede/Victoria   |2-1|5-0|5-0|XXX|4-3|2-3|11-4|0-4|4-4|1-1|3-1|
Gazelle Nieu   |0-2|4-0|2-0|0-3|XXX|2-2| 2-0|4-1|4-3|0-3|3-2|
Niftrik        |0-0|2-0|0-1|2-3|2-1|XXX| 5-0|1-1|4-4|5-1|4-3|
Oranje Blauw   |1-2|2-2|3-2|1-2|3-0|0-0| XXX|1-2|3-1|0-6|2-0|
Quick 1888     |1-1|1-1|2-0|2-1|1-0|0-0| 3-3|XXX|6-1|2-4|2-3|
Redichem       |1-3|2-2|3-3|1-3|2-2|2-2| 2-0|2-3|XXX|0-2|0-3|
Wageningen     |2-3|4-1|3-0|3-3|3-2|6-1| 0-1|1-1|4-2|XXX|2-1|
Wodanseck      |1-0|1-0|2-1|2-0|2-2|2-0| 0-3|1-1|1-0|1-1|XXX|

  1 SV DFS                            20  15   3   2  48   54 -   19   35         
=============================================================================
  2 Wageningen                        20  12   4   4  40   59 -   29   30 -       
  3 VV Ede/Victoria                   20  10   4   6  34   57 -   41   16         
  4 Wodanseck                         20   9   4   7  31   31 -   30    1         
  5 Niftrik                           20   7   8   5  29   37 -   32    5         
  6 Quick 1888                        20   7   7   6  28   34 -   33    1         
  7 Gazelle Nieuwland                 20   7   4   9  25   39 -   36    3         
  8 Oranje Blauw                      20   6   4  10  22   31 -   49  -18         
  9 Dodewaard                         20   4   5  11  17   23 -   46  -23         
 10 DUNO D                            20   4   4  12  16   25 -   53  -28         
 11 Redichem                          20   2   7  11  13   32 -   54  -22 -       

Zaterdag Oost 4B
----------------

                DSV EFC Els DeG Hul Kla Oek Str Ter Vel Vie  Wil 
DSV '61        |XXX|1-3|1-4|3-2|2-4|1-0|4-2|0-4|1-5|2-7|5-1| 6-2|
EFC '58        |3-1|XXX|2-2|3-0|1-1|1-1|1-0|5-4|0-3|2-0|2-0| 5-0|
Elspeet        |1-1|2-4|XXX|2-1|3-1|2-1|2-0|1-6|1-2|3-0|1-1| 8-0|
De Glind       |0-3|1-8|0-6|XXX|1-4|2-0|0-2|1-1|1-5|0-5|1-0| 2-4|
Hulshorst      |0-2|1-2|0-1|5-0|XXX|6-3|2-0|4-2|1-3|3-2|2-0| 2-2|
Klarenbeek     |3-0|1-2|1-2|0-1|0-1|XXX|0-1|1-1|2-1|0-1|5-0| 1-0|
Oeken          |1-1|0-0|0-2|2-1|0-3|2-1|XXX|1-2|0-4|1-8|3-0| 1-1|
Stroe          |3-1|0-2|2-2|6-0|2-2|6-0|1-0|XXX|2-3|2-2|2-1| 6-1|
Terschuurse    |2-0|6-0|3-0|3-0|0-0|5-0|4-0|4-2|XXX|2-1|6-0| 3-1|
Veluwse B.     |5-1|2-1|2-0|3-1|6-2|1-2|1-1|3-2|0-4|XXX|4-1|10-1|
Vierhouten     |1-3|1-6|0-2|2-0|1-1|2-2|3-1|1-1|1-1|0-2|XXX| 2-1|
Wilp           |2-0|0-4|0-7|5-2|1-2|0-2|3-0|1-6|0-6|2-2|3-2| XXX|

  1 Terschuurse Boys                  22  19   2   1  59   75 -   13   62         
=============================================================================
  2 EFC '58                           22  15   4   3  49   57 -   27   30         
  3 Elspeet                           22  13   4   5  43   54 -   28   26         
  4 De Veluwse Boys                   22  13   3   6  42   67 -   33   34         
  5 Hulshorst                         22  11   5   6  38   47 -   34   13         
  6 Stroe                             22  10   6   6  36   63 -   36   27         
  7 DSV '61                           22   8   2  12  26   39 -   55  -16 -       
  8 SC Klarenbeek                     22   6   3  13  21   26 -   38  -12         
  9 Oeken                             22   5   4  13  19   18 -   44  -26         
 10 Wilp                              22   5   3  14  18   30 -   79  -49         
 11 Vierhouten '82                    22   3   5  14  14   20 -   54  -34         
 12 De Glind                          22   3   1  18  10   17 -   72  -55         

Zaterdag Oost 4C
----------------

                EZC Hee KHC Sto Uni VEV VSW Wap Wij Wil  Zal Zwo 
EZC '84        |XXX|3-0|0-3|3-0|0-1|0-0|2-0|1-3|0-2|0-2|11-1|0-0|
Heerenbroek    |2-0|XXX|1-9|2-4|1-3|4-1|0-0|3-1|4-2|3-3| 4-2|3-1|
KHC            |2-1|6-0|XXX|3-2|6-2|3-0|0-2|4-2|4-1|2-2| 5-0|4-1|
Storica        |1-4|2-1|2-2|XXX|2-2|2-2|0-2|2-2|2-3|0-2| 5-0|1-4|
Unicum         |2-3|2-0|0-2|6-0|XXX|3-2|4-2|3-0|4-2|3-4| 4-2|3-1|
VEVO           |1-2|1-0|0-2|3-0|5-1|XXX|0-0|5-0|1-4|2-3| 3-1|0-0|
VSW            |1-1|1-1|0-2|1-2|2-1|0-0|XXX|1-0|0-0|3-1| 1-0|1-0|
Wapenveld      |0-1|3-1|1-3|3-1|0-3|1-2|1-1|XXX|2-4|0-5| 3-1|0-3|
Wijthmen       |1-3|1-2|1-6|2-2|1-0|1-2|0-4|1-3|XXX|1-3| 2-1|1-1|
Wilsum         |2-1|2-1|0-4|4-2|2-1|2-2|1-2|4-0|1-2|XXX| 3-3|1-2|
Zalk           |1-0|1-1|1-4|1-2|0-7|1-3|0-0|2-4|3-2|1-1| XXX|1-0|
Zwolsche B.    |1-3|2-2|0-2|2-3|1-1|1-1|0-1|3-1|2-1|0-4| 1-1|XXX|

  1 KHC                               22  19   2   1  59   78 -   19   59         
=============================================================================
  2 Wilsum                            22  12   5   5  41   52 -   35   17         
  3 Unicum Lelystad                   22  12   2   8  38   56 -   38   18         
  4 VSW                               22  10   8   4  38   25 -   16    9         
  5 EZC '84                           22  10   3   9  33   39 -   26   13         
  6 VEVO                              22   8   7   7  31   36 -   31    5         
  7 's-Heerenbroek                    22   7   5  10  26   36 -   50  -14         
  8 Wijthmen                          22   7   3  12  24   35 -   50  -15         
  9 Storica                           22   6   5  11  23   37 -   54  -17         
 10 Zwolsche Boys                     22   5   7  10  22   26 -   35   -9         
 11 Wapenveld                         22   6   2  14  20   30 -   54  -24         
 12 SV Zalk                           22   3   5  14  14   24 -   66  -42         

Zaterdag Oost 4D
----------------

                ASV Ave Bru Daa Dlv DKB DVO Eve Hul Lut MVV Rij SVV Ves 
ASV '65        |XXX|2-2|2-8|1-1|1-3|2-3|0-1|2-0|2-4|2-1|1-3|2-1|2-1|0-4|
Avereest       |2-3|XXX|2-0|0-0|6-0|5-1|7-1|6-1|2-1|3-1|3-1|4-0|1-1|1-2|
Bruchterveld   |3-0|4-0|XXX|2-0|0-0|6-0|3-0|5-0|1-0|4-0|3-0|0-2|1-0|2-1|
Daarle         |2-2|2-0|3-3|XXX|5-0|1-2|0-0|4-0|1-0|0-3|1-2|1-1|0-1|2-2|
Daarlerveen    |0-1|0-0|1-3|1-1|XXX|3-3|3-1|7-3|1-0|2-5|1-0|1-3|1-3|0-2|
DKB            |1-3|1-0|0-2|1-3|0-1|XXX|2-4|0-3|1-2|1-2|2-3|0-3|0-1|0-4|
DVO '71        |4-2|4-1|0-5|4-2|1-1|5-0|XXX|3-0|4-0|6-3|4-2|1-1|2-1|1-0|
De Eversberg   |0-0|0-4|1-4|0-1|0-0|5-0|1-3|XXX|2-2|1-6|2-0|2-5|0-4|0-2|
Hulzense B.    |1-1|0-1|0-1|1-1|3-1|5-0|4-1|3-1|XXX|0-1|1-0|1-1|2-1|2-0|
Lutten         |0-1|0-2|2-3|2-0|2-2|1-0|0-0|1-2|3-3|XXX|0-0|0-3|2-0|1-5|
MVV '69        |3-5|0-0|0-2|1-1|0-3|4-1|2-2|0-3|1-1|0-3|XXX|3-1|1-2|3-2|
Rijssen        |3-3|1-2|1-2|2-2|3-4|2-1|3-2|2-1|1-2|0-2|3-2|XXX|4-2|1-4|
SVV '56        |1-1|0-8|2-1|2-1|2-0|3-0|2-0|2-0|2-0|2-0|3-0|5-1|XXX|3-3|
Vesos          |1-2|1-1|6-1|3-3|5-3|3-1|1-1|5-0|1-2|1-1|3-1|3-0|0-0|XXX|

  1 Bruchterveld                      26  20   2   4  62   69 -   23   46 -       
=============================================================================
  2 SVV '56                           26  15   4   7  49   46 -   31   15         
  3 Avereest                          26  14   6   6  48   63 -   27   36         
  4 Vesos                             26  13   7   6  46   64 -   32   32 -       
  5 DVO '71                           26  13   6   7  45   55 -   46    9         
  6 Hulzense Boys                     26  11   6   9  39   40 -   32    8         
  7 ASV '65                           26  10   7   9  37   43 -   53  -10 +       
  8 SC Lutten                         26  10   5  11  35   42 -   43   -1         
  9 SC Rijssen                        26  10   5  11  35   48 -   52   -4 -       
 10 Daarlerveen                       26   8   7  11  31   39 -   53  -14         
 11 SC Daarle                         26   6  12   8  30   38 -   36    2         
 12 MVV '69                           26   6   5  15  23   32 -   53  -21         
 13 De Eversberg                      26   5   3  18  18   28 -   71  -43         
 14 DKB                               26   3   1  22  10   21 -   76  -55         

Zaterdag Oost 4E
----------------

                Alm Bla Den Dri Eef EGV Gro Haa Mar PW  SKV SSS Zel 
Almen          |XXX|0-7|1-4|0-1|0-3|2-2|2-4|2-0|2-5|2-2|2-2|1-5|2-3|
Blauwwitters   |4-0|XXX|2-1|1-0|5-1|2-1|3-0|4-2|1-1|4-1|7-1|0-0|1-0|
Denekamp       |5-1|0-4|XXX|1-0|0-0|3-0|2-0|2-2|0-2|5-2|0-3|1-4|1-0|
Drienerlo      |4-0|1-1|0-4|XXX|3-0|6-2|0-1|7-0|5-0|6-1|1-3|1-4|0-0|
Eefde          |5-0|2-4|0-3|2-2|XXX|4-1|2-3|2-0|6-0|5-1|7-2|1-2|1-1|
EGVV           |4-0|0-6|0-1|1-4|0-4|XXX|1-1|3-0|0-0|0-0|2-2|0-4|1-2|
Grolse Boys    |4-1|0-3|2-1|0-4|0-4|1-1|XXX|2-1|0-1|2-1|2-6|1-3|2-4|
Haarlo         |2-0|1-4|3-4|2-2|1-2|1-1|2-1|XXX|1-3|4-0|3-4|0-4|1-3|
Markvogels     |2-2|0-3|2-3|2-3|0-4|3-3|2-3|2-2|XXX|4-1|1-1|0-7|3-2|
PW             |7-0|0-2|2-1|1-3|1-2|4-0|3-1|2-3|3-1|XXX|2-4|0-3|0-3|
SKVW           |6-0|0-7|2-2|1-2|2-1|5-0|1-1|9-0|2-2|1-0|XXX|0-3|2-1|
SSSE           |6-1|2-0|0-1|2-3|1-2|4-1|3-1|3-0|1-0|7-2|3-1|XXX|1-1|
Zelos          |5-0|2-1|2-0|2-4|2-1|1-1|0-0|5-0|2-2|1-0|3-2|2-1|XXX|

  1 BZSV De Blauwwitters              24  19   3   2  60   76 -   16   60         
=============================================================================
  2 SSSE                              24  18   2   4  56   73 -   20   53 -       
  3 Drienerlo                         24  14   4   6  46   62 -   31   31         
  4 Zelos                             24  13   6   5  45   47 -   27   20         
  5 Spcl. Eefde                       24  13   3   8  42   61 -   34   27 -       
  6 SC Denekamp                       24  13   3   8  42   45 -   34   11         
  7 SKVW                              24  11   6   7  39   62 -   52   10         
  8 Grolse Boys                       24   8   4  12  28   32 -   51  -19         
  9 Markvogels                        24   6   8  10  26   38 -   57  -19         
 10 PW                                24   5   2  17  17   36 -   64  -28         
 11 SC Haarlo                         24   4   4  16  16   31 -   71  -40         
 12 EGVV                              24   2   9  13  15   25 -   60  -35         
 13 Almen                             24   1   4  19   7   21 -   92  -71         

Om klasseperiodekampioenschap Oost 4e klasse

  8-May-04 Wodanseck            -Wageningen            0-6  
 11-May-04 VV Ede/Victoria      -Wodanseck             0-0  
 15-May-04 Wageningen           -VV Ede/Victoria       1-1
Wageningen klasseperiodekampioen

  8-May-04 Veluwse Boys         -EFC'58                1-5  
 11-May-04 Elspeet              -Veluwse Boys          1-1  
 15-May-04 EFC'58               -Elspeet               2-2
EFC '58 klasseperiodekampioen

  8-May-04 VSW                  -Unicum                0-3  
 11-May-04 Wilsum               -VSW                   4-1 
 15-May-04 Unicum               -Wilsum                1-2
Wilsum klasseperiodekampioen 

  8-May-04 SVV'56               -Hulzense Boys         1-2  
 11-May-04 Vesos                -SVV'56                0-0  
 15-May-04 Hulzense Boys        -Vesos                 0-1
Vesos klasseperiodekampioen

  8-May-04 SSSE                 -Zelos                 2-0  
 11-May-04 Zelos                -Drienerlo             1-1  
 15-May-04 Drienerlo            -SSSE                  2-1
Drienerlo klasseperiodekampioen

Om drie plaatsen in Oost 3e klasse:

 22-May-04 Wageningen           -Vesos                 1-0 
 22-May-04 Drienerlo            -EFC'58                2-1  
 25-May-04 EFC'58               -Wilsum                3-2  
 25-May-04 Vesos                -Drienerlo             1-0
 29-May-04 Wilsum               -Vesos                 0-2 
 29-May-04 Drienerlo            -Wageningen            2-2  
  1-Jun-04 Wageningen           -Wilsum                3-2  
  1-Jun-04 Vesos                -EFC'58                1-2
  5-Jun-04 EFC'58               -Wageningen            2-2   
  5-Jun-04 Wilsum               -Drienerlo             1-0

    Wageningen     4  2  2  0    8   8- 6 +2
    EFC '58        4  2  1  1    7   6- 5 +1
    Vesos          4  2  0  2    6   4- 3 +1
    Drienerlo      4  1  1  2    4   4- 5 -1
    Wilsum         4  1  0  3    3   5- 8 -3

Wageningen, EFC '58 en Vesos promoveren
  

Zaterdag Noord 4A
-----------------

                AVC Cre Del DWP Esp Min Nag NOK Sch VVI Wor WWS 
AVC            |XXX|2-2|0-1|1-1|3-0|0-3|3-2|6-1|0-0|1-4|2-0|5-1|
Creil          |0-2|XXX|4-1|0-1|3-3|4-2|0-2|1-2|2-0|3-1|5-1|1-1|
Delfstrahzn.   |3-0|4-4|XXX|5-1|2-1|2-3|4-2|5-2|1-2|7-1|0-1|7-0|
DWP            |1-1|1-1|3-3|XXX|3-0|1-2|4-2|2-0|3-2|6-0|3-1|0-2|
Espel          |1-5|0-4|2-5|0-4|XXX|0-2|0-2|3-2|0-2|1-3|0-4|0-2|
Minnertsga     |4-1|0-1|1-0|1-0|4-1|XXX|2-1|2-3|2-0|2-0|1-1|3-0|
Nagele         |6-2|4-1|2-3|2-2|6-0|1-3|XXX|0-0|1-2|2-1|2-0|2-0|
NOK            |1-0|1-4|1-0|0-2|5-0|1-6|0-4|XXX|1-4|3-3|3-2|2-3|
Scharnegtm.    |2-3|2-2|2-1|0-2|6-1|2-1|3-0|3-0|XXX|5-4|1-2|1-0|
VVI            |1-4|0-2|3-0|1-5|1-0|4-0|3-1|1-1|2-3|XXX|1-2|2-3|
Workum         |0-2|2-1|3-1|3-3|4-1|1-3|3-2|1-1|0-1|4-1|XXX|3-1|
WWS            |1-2|0-2|2-3|3-2|1-1|0-5|1-1|2-2|1-0|2-0|0-8|XXX|

  1 Minnertsga                        22  16   1   5  49   52 -   24   28         
=============================================================================
  2 Scharnegoutum '70                 22  13   2   7  41   43 -   29   14 +       
  3 DWP                               22  11   6   5  39   50 -   30   20         
  4 AVC                               22  11   4   7  37   45 -   35   10 +       
  5 Creil                             22  10   6   6  36   47 -   32   15         
  6 Delfstrahuizen                    22  11   2   9  35   58 -   40   18         
  7 Workum                            22  11   3   8  34   46 -   35   11 -2pt-   
  8 Nagele                            22   9   3  10  30   47 -   37   10 -       
  9 WWS                               22   7   4  11  25   26 -   52  -26         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 NOK                               22   6   5  11  21   32 -   54  -22 -2pt    
=============================================================================
 11 VVI                               22   6   2  14  20   37 -   57  -20         
 12 Espel                             22   1   2  19   5   15 -   73  -58 +       

Zaterdag Noord 4B
-----------------

                Bir CSL Lau Gri Kol OKV RWF Vee VIO VVT Zui Zwa 
Birdaard       |XXX|0-2|1-1|2-2|2-2|0-4|2-2|1-3|1-4|2-1|2-3|2-2|
CSL            |5-1|XXX|2-1|2-3|0-0|8-0|1-2|1-1|4-0|4-2|3-0|0-3|
De Lauwers     |3-0|1-1|XXX|1-4|1-0|1-2|1-1|2-2|1-2|2-4|2-3|0-1|
Grijpskerk     |1-1|2-5|1-2|XXX|3-1|1-1|2-1|2-1|2-4|5-1|4-3|2-0|
Kollum         |1-1|2-1|3-0|4-1|XXX|2-0|4-0|0-3|5-1|1-2|1-2|1-0|
OKVC           |3-3|3-2|3-1|1-3|1-1|XXX|0-3|0-2|3-0|4-1|2-2|5-1|
RWF            |5-2|0-5|5-0|3-1|2-2|0-2|XXX|1-0|3-1|1-2|1-2|3-2|
Veenwouden     |1-0|1-1|4-0|5-2|2-1|1-0|5-2|XXX|2-1|5-1|4-1|2-1|
VIOD           |7-0|1-1|1-2|1-1|1-1|3-2|0-0|1-5|XXX|0-0|1-1|1-3|
VVT            |1-2|1-1|2-0|6-0|1-0|2-1|4-2|0-4|0-0|XXX|2-1|2-0|
Zuidhorn       |6-1|0-0|0-3|0-3|4-1|3-0|1-1|1-2|0-4|2-2|XXX|0-1|
Zwaagw'einde   |2-0|1-1|1-1|4-1|1-1|2-0|1-0|0-3|0-0|2-2|1-1|XXX|

  1 SC Veenwouden                     22  17   3   2  54   58 -   19   39         
=============================================================================
  2 CSL                               22   9   8   5  35   50 -   25   25 -       
  3 VVT                               22  10   5   7  35   39 -   39    0 +       
  4 Grijpskerk                        22  10   4   8  34   46 -   49   -3 -       
  5 Zwaagwesteinde                    22   8   7   7  31   29 -   28    1 +       
  6 RWF                               22   8   5   9  29   38 -   40   -2         
  7 Kollum                            22   7   7   8  28   34 -   29    5         
  8 OKVC                              22   8   4  10  28   37 -   42   -5         
  9 Zuidhorn                          22   7   6   9  27   36 -   41   -5 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 VIOD                              22   6   8   8  26   34 -   37   -3 +       
=============================================================================
 11 De Lauwers                        22   5   5  12  20   26 -   43  -17         
 12 FC Birdaard                       22   2   8  12  14   26 -   61  -35         

Zaterdag Noord 4C
-----------------

                Fiv God LEO Lop Mam Oml Pot Sch Ste VVS WVV 
De Fivel       |XXX|0-0|1-1|3-1|0-3|2-5|2-0|5-4|1-1|1-3|0-3|
Godlinze       |2-0|XXX|2-0|2-1|5-1|4-2|0-4|2-2|2-1|2-1|2-4|
LEO            |0-2|0-2|XXX|2-0|1-4|1-1|0-4|1-1|1-2|2-2|5-4|
Loppersum      |0-0|0-1|4-0|XXX|4-1|0-2|1-4|3-1|1-4|0-2|2-3|
Mamio          |0-2|0-3|6-0|2-3|XXX|1-1|2-1|0-1|2-3|2-1|4-2|
Omlandia       |3-1|1-1|1-1|2-1|3-0|XXX|3-0|2-1|1-3|2-0|4-0|
Potetos        |4-2|2-2|1-3|2-0|3-1|0-2|XXX|1-2|4-2|3-0|3-4|
Scheemda       |2-3|0-0|3-0|0-3|1-1|1-1|4-0|XXX|2-5|3-2|3-4|
Stedum         |4-2|1-1|1-3|2-3|3-2|0-0|1-0|0-0|XXX|0-3|2-3|
VVS            |2-2|2-2|2-3|4-0|3-7|1-0|1-0|1-4|0-0|XXX|0-3|
WVV            |5-2|1-0|6-3|1-1|1-0|9-1|4-1|4-2|6-0|2-0|XXX|

  1 WVV                               20  16   1   3  49   69 -   35   34         
=============================================================================
  2 Godlinze                          20  10   7   3  37   35 -   23   12         
  3 Omlandia                          20  10   6   4  36   37 -   27   10 -       
  4 Stedum                            20   8   5   7  29   35 -   37   -2 +       
  5 Potetos                           20   8   1  11  25   37 -   36    1 +       
  6 SC Scheemda                       20   6   6   8  24   37 -   38   -1         
  7 De Fivel                          20   6   5   9  23   31 -   43  -12 +       
  8 Mamio                             20   7   2  11  22   39 -   41   -2 -1pt    
  9 VVS                               20   6   4  10  22   30 -   38   -8         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 SC Loppersum                      20   6   2  12  20   28 -   38  -10         
=============================================================================
 11 FC LEO                            20   5   5  10  20   27 -   49  -22         

Beslissingswedstrijd: 
  05-May-04 FC Leo               -SC Loppersum          2-3 (terrein: Hunsingo)

Zaterdag Noord 4D
-----------------

                BSV Gri Eli Gor Hau Hel Pes Sle Twe VCG VVA ZZV 
BSVV           |XXX|2-0|2-1|2-0|1-4|1-2|1-2|0-3|5-1|3-2|1-3|3-2|
De Griffioen   |2-1|XXX|0-0|0-0|0-2|6-1|1-0|0-2|4-3|1-0|1-2|1-0|
Elim           |1-3|5-1|XXX|5-1|0-1|4-1|3-1|0-0|0-4|1-1|0-1|3-2|
Gorecht        |0-2|2-2|0-1|XXX|0-5|1-5|1-5|0-3|0-4|0-1|0-6|3-2|
Haulerw. B.    |2-1|1-1|3-0|4-0|XXX|1-1|1-1|3-0|1-0|3-2|0-2|0-0|
Helpman        |1-2|3-0|1-2|4-1|1-0|XXX|2-4|1-5|4-2|2-1|4-3|3-4|
Pesse          |1-1|1-3|0-1|3-2|0-0|2-3|XXX|1-0|1-2|1-0|0-0|2-1|
Sleen          |5-1|1-2|4-1|1-0|1-1|1-2|0-0|XXX|1-0|2-2|0-2|3-1|
Twedo          |1-1|0-2|2-1|0-0|0-0|4-4|3-1|1-2|XXX|5-0|0-4|6-1|
VCG            |2-4|2-1|0-1|4-1|0-2|1-1|3-1|2-7|1-3|XXX|0-5|1-3|
VVAK           |4-1|2-1|0-1|3-0|1-1|2-2|3-0|1-0|2-4|2-1|XXX|2-0|
ZZVV           |3-2|2-3|0-1|3-0|1-2|1-3|1-2|3-2|1-2|2-2|2-3|XXX|

  1 VVAK                              22  16   3   3  51   53 -   19   34         
=============================================================================
  2 Haulerwijkse Boys                 22  12   8   2  44   37 -   13   24 -       
  3 VV Sleen                          22  11   4   7  37   43 -   24   19         
  4 Helpman                           22  11   4   7  37   51 -   48    3 -       
  5 SC Elim                           22  11   3   8  36   32 -   28    4         
  6 Twedo                             22  10   4   8  34   47 -   36   11         
  7 De Griffioen                      22  10   4   8  34   32 -   32    0 +       
  8 BSVV                              22  10   2  10  32   40 -   42   -2         
  9 Pesse                             22   8   5   9  29   29 -   32   -3         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 ZZVV                              22   5   2  15  17   35 -   49  -14 -       
=============================================================================
 11 VCG                               22   4   4  14  16   28 -   51  -23 -       
 12 Gorecht                           22   1   3  18   6   12 -   65  -53         

Om promotie naar/behoud van Noord 3e klasse

 08-May-04 Makkum               -Scharnegoutum '70     3-3
 15-May-04 Scharnegoutum '70    -Makkum                2-0 
Scharnegoutum '70 promoveert, Makkum degradeert

 08-May-04 RWF                  -DWP                   3-6
 15-May-04 DWP                  -RWF                   2-0 
DWP promoveert

 08-May-04 Ens                  -CSL                   0-2
 15-May-04 CSL                  -Ens                   1-1 
CSL promoveert, Ens degradeert

 08-May-04 AVC                  -Grijpskerk            3-3
 15-May-04 Grijpskerk           -AVC                   2-2 
Grijpskerk w.n.s. en promoveert

 08-May-04 Pesse                -De Fivel              2-2
 15-May-04 De Fivel             -Pesse                 0-0 
De Fivel w.n.s. en promoveert

 08-May-04 Onstwedder Boys      -Potetos               0-2
 15-May-04 Potetos              -Onstwedder Boys       2-1 
Potetos promoveert, Onstwedder Boys degradeert

 08-May-04 HS '88               -Haulerwijkse Boys     0-0
 15-May-04 Haulerwijkse Boys    -HS '88                4-2 
Haulerwijkse Boys promoveert, HS '88 degradeert

Om promotie naar/behoud van Noord 4e klasse

 08-May-04 Wolvega              -Ropta Boys            2-1
 15-May-04 Ropta Boys           -Wolvega               0-3 
Wolvega promoveert

 08-May-04 Eastermar            -Beetgum               3-1
 15-May-04 Beetgum              -Eastermar             0-3 
Eastermar promoveert

 08-May-04 NOK                  -Ternaard              1-1
 15-May-04 Ternaard             -NOK                   1-2 
NOK blijft in 4e klasse

 08-May-04 VIOD                 -SC Franeker           3-1
 15-May-04 SC Franeker          -VIOD                  0-3 
VIOD blijft in 4e klasse

 08-May-04 UVV '70              -Tiendeveen            1-3
 15-May-04 Tiendeveen           -UVV '70               3-3 
Tiendeveen promoveert

 08-May-04 Nieuw Balinge        -VVK                   1-1
 15-May-04 VVK                  -Nieuw Balinge         1-2 
Nieuw Balinge promoveert

 08-May-04 Loppersum            -ZFC Zuidlaren         2-0
 15-May-04 ZFC Zuidlaren        -Loppersum             0-1 
Loppersum blijft in 4e klasse

 08-May-04 ZZVV                 -Groningen             3-2
 15-May-04 Groningen            -ZZVV                  6-0 
Groningen promoveert, ZZVV degradeert

Zondag West 1 4A
----------------

                Ber DTS Hol Koe LSV Sch SRC SVS Tex VIO Vro Wie 
Berdos         |XXX|3-0|3-3|0-0|1-2|1-2|5-4|2-0|5-0|3-0|2-1|4-4|
DTS            |1-4|XXX|3-3|0-2|1-1|2-2|0-3|1-3|0-1|0-1|0-3|2-3|
Hollandia T    |1-5|1-2|XXX|0-2|1-0|3-1|0-5|4-2|1-1|0-0|2-1|4-2|
Koedijk        |2-2|1-0|1-0|XXX|2-1|0-0|1-0|3-1|2-0|3-0|4-1|2-1|
LSVV           |0-4|2-0|4-3|0-1|XXX|1-0|2-3|1-0|1-3|1-3|0-4|5-0|
Schagen        |0-1|1-1|2-1|0-0|2-2|XXX|1-3|0-2|2-1|4-1|2-1|3-2|
SRC            |4-1|3-0|2-3|4-1|2-0|2-1|XXX|1-1|2-2|4-1|2-1|6-2|
SVS/Duinrand   |2-2|1-0|1-3|2-2|1-1|2-2|4-3|XXX|2-2|1-3|3-1|2-0|
Texel '94      |2-5|1-1|1-0|0-1|0-0|3-0|2-1|1-3|XXX|2-0|0-1|5-1|
VIOS           |0-2|2-1|2-2|0-4|4-3|2-2|0-6|0-1|1-0|XXX|0-2|1-0|
Vrone          |0-2|3-1|4-0|2-4|4-1|1-1|4-1|3-1|6-1|3-1|XXX|3-0|
Wieringerwrd   |0-4|3-3|5-3|2-3|1-1|2-0|0-4|3-0|1-4|1-4|0-5|XXX|

  1 Koedijk                           22  16   5   1  53   41 -   16   25 +       
=============================================================================
  2 Berdos                            22  14   5   3  47   61 -   28   33         
  3 SRC                               22  14   2   6  44   65 -   32   33         
  4 Vrone                             22  13   1   8  40   54 -   28   26 +       
  5 SVS/Duinrand Sport                22   8   6   8  30   35 -   38   -3         
  6 Texel '94                         22   8   5   9  29   32 -   36   -4         
  7 VIOS W                            22   8   3  11  27   26 -   45  -19         
  8 Schagen                           22   6   8   8  26   28 -   34   -6         
  9 Hollandia T                       22   7   5  10  26   38 -   49  -11         
 10 LSVV                              22   6   5  11  23   29 -   40  -11 -       
=============================================================================
 11 Wieringerwaard                    22   4   3  15  15   33 -   68  -35         
 12 DTS                               22   1   6  15   9   19 -   47  -28         

Zondag West 1 4B
----------------

                Alw Gra Oos Rij RKA RKE Spa Spi Val VVS Wes 
Always F       |XXX|4-1|8-0|0-1|2-0|1-0|3-1|1-1|2-2|3-1|3-0|
Grasshoppers   |3-5|XXX|0-0|2-0|0-0|2-1|0-0|1-2|0-2|3-2|0-1|
Oosthuizen     |2-2|2-3|XXX|2-4|0-0|2-1|1-5|1-3|1-3|3-0|2-3|
De Rijp        |2-0|5-1|6-2|XXX|0-0|4-3|1-0|0-3|0-6|3-0|2-3|
RKAV           |1-1|2-2|6-3|0-3|XXX|1-1|1-2|1-2|2-3|1-0|3-0|
RKEDO          |0-3|1-0|5-2|0-1|2-2|XXX|1-1|1-5|2-0|0-1|2-1|
Spartanen      |0-1|4-1|3-0|3-0|0-0|3-3|XXX|2-1|2-5|4-2|4-1|
Spirit '30     |0-3|2-1|2-1|4-2|1-2|4-0|2-4|XXX|1-0|1-1|1-1|
De Valken      |2-1|1-2|9-0|5-4|2-0|3-2|3-3|2-2|XXX|5-1|3-1|
VVS '46        |0-1|0-0|3-1|3-1|2-0|1-0|1-1|0-1|0-1|XXX|0-1|
West Frisia    |2-2|0-1|2-1|2-3|2-0|0-2|6-2|0-0|2-1|1-2|XXX|

  1 De Valken                         20  13   3   4  42   58 -   28   30         
=============================================================================
  2 Always Forward                    20  12   5   3  41   46 -   19   27 -       
  3 Spirit '30                        20  11   5   4  38   38 -   24   14         
  4 SV De Rijp                        20  11   1   8  34   42 -   39    3         
  5 Spartanen                         20   9   6   5  33   44 -   33   11 +       
  6 West Frisia DP                    20   8   3   9  27   29 -   34   -5 +       
  7 Grasshoppers                      20   6   5   9  23   23 -   34  -11         
  8 VVS '46                           20   6   3  11  21   20 -   31  -11         
  9 RKAV                              20   4   8   8  20   22 -   28   -6         
=============================================================================
 10 RKEDO                             20   5   4  11  19   27 -   37  -10         
 11 Oosthuizen                        20   2   3  15   9   26 -   68  -42         

Om 1 plaats in West 1 3e klasse A
 09-May-04 Vrone                -SV De Rijp            1-4
 16-May-04 SV De Rijp           -Vrone                 4-2
 09-May-04 Berdos               -Always Forward        0-2
 16-May-04 Always Forward       -Berdos                2-2
 09-May-04 SC Spirit '30        -SRC                   0-4
 16-May-04 SRC                  -SC Spirit '30         3-2

 20-May-04 Kolping Boys         -SV De Rijp            0-2
 23-May-04 SV De Rijp           -Kolping Boys          4-1 
 20-May-04 Always Forward       -SRC                   1-1
 23-May-04 SRC                  -Always Forward        5-1

 31-May-04 SV De Rijp           -SRC                   0-1 (terrein: HSV)
SRC promoveert          
Kolping Boys degradeert

Zondag West 1 4C
----------------

                IVV Kro OGe RCZ Sae SVA SVI Vel Vol Zaa Zaa 
IVV            |XXX|5-3|4-1|4-0|4-4|3-2|2-0|2-2|0-0|5-0|1-3|
Krommenie      |1-2|XXX|5-1|2-1|3-0|2-2|5-2|2-5|3-2|3-2|0-1|
Onze Gezell.   |4-0|6-2|XXX|0-0|1-1|1-3|3-2|3-5|3-1|5-0|1-2|
RCZ            |0-0|0-2|3-1|XXX|2-1|0-3|5-2|2-0|1-1|3-1|0-2|
Saenden        |1-2|2-1|7-2|1-1|XXX|0-3|4-1|1-5|1-2|4-0|2-1|
SVA            |2-2|4-1|1-2|1-1|5-0|XXX|3-0|0-2|2-0|2-1|1-1|
SVIJ           |1-2|1-1|3-0|3-0|1-1|4-0|XXX|0-0|1-1|3-0|2-3|
Velsenoord     |0-2|2-2|3-2|1-1|2-1|1-0|4-2|XXX|3-0|2-3|3-2|
Volewijckers   |0-1|0-1|1-3|2-0|3-1|0-0|0-1|1-2|XXX|0-4|0-1|
Zaandijk       |2-3|0-5|0-2|2-4|3-0|2-4|4-1|2-4|4-1|XXX|1-5|
Zaanlandia     |1-4|1-1|1-0|2-1|3-0|1-1|1-0|0-1|2-0|2-0|XXX|

  1 IVV                               20  13   5   2  44   48 -   27   21         
=============================================================================
  2 Zaanlandia                        20  13   3   4  42   35 -   19   16 -       
  3 Velsenoord                        20  13   4   3  41   47 -   28   19 -2pt    
  4 SVA                               20   9   6   5  33   39 -   24   15         
  5 Sp. Krommenie                     20   9   4   7  31   45 -   39    6         
  6 Onze Gezellen                     20   8   2  10  26   41 -   44   -3 -       
  7 RCZ                               20   6   6   8  24   25 -   31   -6         
  8 SVIJ                              20   5   4  11  19   30 -   39   -9         
  9 Saenden                           20   5   4  11  19   32 -   45  -13 +       
=============================================================================
 10 Volewijckers                      20   3   4  13  13   15 -   34  -19         
 11 Zaandijk                          20   5   0  15  12   31 -   58  -27 -3pt    

Zondag West 1 4D
----------------

                All Bru BSM DIO DSO DSS  EHS Hil NAS Rip Uni Zan 
Alliance '22   |XXX|3-1|8-1|3-0|2-1|2-0| 3-0|1-0|1-1|0-4|2-0|1-2|
De Brug        |0-4|XXX|1-1|2-0|1-1|2-2|    |0-4|0-4|2-1|3-1|1-3|
BSM            |2-2|2-2|XXX|1-4|1-3|2-1| 7-0|1-5|5-1|1-2|1-0|2-0|
DIOS           |5-1|1-1|1-0|XXX|4-7|2-1|    |0-9|1-1|1-2|0-4|2-3|
DSOV           |1-0|3-1|1-4|4-0|XXX|2-2|    |1-1|4-2|2-2|1-0|0-0|
DSS            |2-4|0-0|1-3|0-2|4-2|XXX| 9-3|1-2|2-4|0-4|2-0|3-6|
EHS            |   |1-9|2-5|1-5|0-6|   | XXX|   |0-1|   |1-6|1-7|
Hillegom       |6-1|5-2|2-4|3-2|5-4|5-2|    |XXX|1-0|2-1|3-2|7-1|
NAS            |0-4|3-2|3-1|0-1|0-1|5-2|    |2-2|XXX|1-0|3-3|0-2|
Ripperda       |2-1|2-2|5-0|3-0|4-0|3-1|14-1|4-5|2-0|XXX|2-0|5-0|
United/DAVO    |0-1|2-2|1-1|1-0|1-3|2-2|    |1-1|1-0|1-2|XXX|3-1|
Zandvoort      |4-1|0-2|4-1|0-1|1-3|3-0|    |1-3|0-2|1-2|4-0|XXX|

  1 Hillegom                          20  15   3   2  48   71 -   31   40         
=============================================================================
  2 Ripperda                          21  15   2   4  47   66 -   21   45         
  3 DSOV                              21  11   5   5  38   50 -   35   15         
  4 Alliance '22                      21  12   2   7  38   45 -   32   13         
  5 Zandvoort '75                     21  10   1  10  31   43 -   40    3 +       
  6 BSM                               22   9   4   9  31   46 -   49   -3         
  7 NAS                               21   8   4   9  28   33 -   35   -2         
  8 SV DIOS                           21   8   2  11  26   32 -   47  -15 +       
  9 De Brug                           21   5   8   8  23   36 -   43   -7         
 10 SV United/DAVO                    21   5   5  11  20   29 -   35   -6         
=============================================================================
 11 DSS                               21   3   4  14  13   37 -   58  -21         
 12 EHS                               11   0   0  11   0   10 -   72  -62         

Om 1 plaats in West 1 3e klasse B
 09-May-04 SVA                  -Alliance '22          1-1
 16-May-04 Alliance '22         -SVA                   1-2
 09-May-04 FC Velsenoord        -DSOV                  2-1
 16-May-04 DSOV                 -FC Velsenoord         1-1
 09-May-04 Ripperda             -Zaanlandia            6-3
 16-May-04 Zaanlandia           -Ripperda              2-0

 20-May-04 Beverwijk            -SVA                   2-1
 23-May-04 SVA                  -Beverwijk             1-1
 20-May-04 FC Velsenoord        -Ripperda              2-4
 23-May-04 Ripperda             -FC Velsenoord         2-1

 31-May-04 Beverwijk            -Ripperda              1-0 (terrein: Velsen)
Beverwijk blijft in 3e klasse

Zondag West 1 4E
----------------

                Ams Bui  DRC KDO Leg Nie Pan Sld SpM Swi TOG VVA 
Amstelland     |XXX|0-3| 3-0|0-0|3-2|2-1|0-3|2-5|0-1|4-2|2-2|0-3|
Buitenv.       |2-2|XXX| 1-0|1-1|2-4|3-2|2-1|4-3|1-4|3-3|3-1|1-2|
DRC            |0-4|1-1| XXX|1-5|4-5|2-8|2-2|7-3|0-6|2-1|5-2|0-7|
KDO            |1-1|2-3| 2-1|XXX|1-5|1-1|1-4|2-3|2-0|2-2|2-1|0-1|
Legmeervgls    |3-6|7-1| 1-0|3-3|XXX|2-1|2-1|5-3|0-2|3-1|3-1|1-3|
Nieuw Vennep   |3-1|2-3| 1-1|2-1|3-1|XXX|1-2|4-1|6-0|0-0|5-1|2-1|
Pancratius     |2-1|3-6|10-0|4-0|4-0|4-2|XXX|5-0|2-1|2-1|2-0|2-0|
Sloterdijk     |0-4|0-0| 2-0|2-3|3-1|3-6|1-4|XXX|2-4|2-1|1-1|2-1|
Sp. Maroc      |3-2|2-0| 3-1|3-1|1-3|1-0|3-1|3-1|XXX|2-0|3-2|1-2|
Swift          |5-2|2-1| 3-0|1-1|1-3|0-3|1-2|0-0|1-3|XXX|2-0|3-2|
TOG            |1-3|0-0| 2-2|0-0|3-2|1-2|2-2|3-3|1-3|0-2|XXX|0-2|
VVA/Spartaan   |2-2|5-1| 3-0|3-2|1-4|6-2|1-1|3-2|1-2|5-2|2-0|XXX|

  1 Sporting Maroc                    22  17   0   5  51   51 -   29   22         
=============================================================================
  2 Pancratius                        22  15   3   4  48   63 -   27   36         
  3 VVA/Spartaan                      22  14   2   6  44   56 -   30   26         
  4 Legmeervogels                     22  13   1   8  40   60 -   48   12 -       
  5 Nieuw Vennep                      22  11   3   8  36   57 -   37   20         
  6 Buitenveldert                     22   9   6   7  33   42 -   47   -5         
  7 FC Amstelland                     22   8   5   9  29   44 -   44    0         
  8 Swift                             22   6   5  11  23   34 -   42   -8         
  9 KDO                               22   5   8   9  23   33 -   42   -9 +       
 10 Sloterdijk                        22   6   4  12  22   42 -   63  -21         
=============================================================================
 11 DRC                               22   3   4  15  13   29 -   75  -46 -       
 12 TOG                               22   1   7  14  10   24 -   51  -27         

Zondag West 1 4F
----------------

                Bij Met Mui NFC Oud RKA RKA SpA TOB Vec Wat Wee 
Bijlmer        |XXX|3-1|9-1|2-1|2-2|1-3|2-2|3-1|2-1|1-1|3-0|2-2|
De Meteoor     |0-2|XXX|3-6|2-4|0-1|3-1|0-1|2-1|1-6|0-3|0-1|1-3|
Muiden         |1-2|1-2|XXX|0-3|3-3|1-1|0-2|5-1|4-3|1-7|6-2|1-3|
NFC            |2-1|0-2|3-2|XXX|3-3|1-1|0-1|4-1|0-3|2-5|4-0|0-0|
Ouderkerk      |1-1|2-0|3-1|2-0|XXX|5-1|0-0|1-2|0-1|4-3|1-1|1-3|
RKAV           |0-4|5-3|3-1|4-1|1-2|XXX|0-1|2-1|2-2|3-1|0-1|1-3|
RKAVIC         |1-0|1-1|7-2|1-0|0-1|1-4|XXX|4-2|2-1|1-0|2-0|3-2|
Sporting Ams   |1-3|4-5|0-2|1-2|2-7|1-1|1-3|XXX|2-1|0-1|3-3|1-2|
TOB            |0-0|1-0|3-0|4-0|2-2|2-3|1-2|2-1|XXX|1-1|3-3|2-2|
De Vecht       |0-1|3-1|1-2|5-1|1-0|1-1|3-1|6-2|2-1|XXX|3-3|5-1|
Waterwijk      |3-0|2-0|0-2|0-2|3-5|1-2|0-5|3-2|0-1|2-3|XXX|1-1|
Weesp          |0-4|2-0|4-3|1-3|5-1|2-2|5-1|2-0|3-1|2-1|1-4|XXX|

  1 RKAVIC                            22  15   3   4  48   42 -   25   17         
=============================================================================
  2 SV Bijlmer                        22  12   6   4  42   48 -   24   24 +       
  3 Weesp                             22  12   5   5  41   49 -   38   11         
  4 De Vecht                          22  12   4   6  39   56 -   31   25 -1pt    
  5 Ouderkerk                         22  10   7   5  37   47 -   35   12         
  6 RKAV                              22   9   6   7  33   41 -   39    2         
  7 RKSV TOB                          22   8   6   8  30   42 -   32   10 -       
  8 NFC                               22   9   3  10  30   36 -   41   -5         
  9 SC Muiden                         22   7   2  13  23   45 -   65  -20 +       
 10 ASC Waterwijk                     22   6   5  11  22   33 -   49  -16 -1pt    
=============================================================================
 11 SV De Meteoor                     22   5   1  16  16   27 -   53  -26 +       
 12 Sporting Amsterdam                22   2   2  18   8   30 -   64  -34 +       


Om 1 plaats in West 1 3e klasse C
 09-May-04 VVA/Spartaan         -SV Bijlmer            0-0
 16-May-04 SV Bijlmer           -VVA/Spartaan          0-2
 09-May-04 Pancratius           -Weesp                 1-2
 16-May-04 Weesp                -Pancratius            2-4
 09-May-04 RKSV TOB             -Legmeervogels         2-2
 16-May-04 Legmeervogels        -RKSV TOB              1-4

 20-May-04 Muiderberg           -VVA/Spartaan          1-1
 23-May-04 VVA/Spartaan         -Muiderberg            5-1 
 20-May-04 Pancratius           -RKSV TOB              1-1
 23-May-04 RKSV TOB             -Pancratius            4-2

 31-May-04 VVA/Spartaan         -RKSV TOB              4-5 (terrein: Blauw Wit)
RKSV TOB promoveert          
Muiderberg degradeert

Zondag West 1 4G
----------------

                DSO DWS For Hol Kam JSV  PVC Riv Sch  Sti SVF Utr 
DSO/Ultraj.    |XXX|3-1|1-1|1-5|1-4|1-2| 1-0|0-0|2-0| 4-0|3-1|1-0|
DWSV           |0-2|XXX|4-0|1-1|0-1|1-4| 4-1|1-2|3-3| 8-1|1-3|4-3|
Fortitudo      |2-2|2-2|XXX|0-0|0-3|3-2| 0-1|4-4|0-2| 9-3|4-0|1-3|
Holland        |4-1|1-0|1-2|XXX|0-1|6-0| 4-4|2-3|2-2| 3-0|1-1|5-2|
Kampong        |2-1|1-1|3-1|2-3|XXX|1-0| 2-2|2-1|4-1| 9-0|2-0|0-1|
JSV Nw'gein    |2-0|2-1|1-3|1-3|0-3|XXX| 2-2|2-2|4-4| 6-1|1-0|0-1|
PVCV           |1-1|2-3|2-2|0-0|0-1|0-3| XXX|2-1|4-3| 5-3|0-0|2-2|
Rivierwkrs.    |3-2|2-1|2-0|2-2|0-2|2-1| 2-3|XXX|4-2| 2-1|3-1|1-1|
Schalkwijk     |0-2|2-0|0-2|1-4|0-4|0-6| 0-2|3-1|XXX| 2-1|1-5|2-4|
Stichtse B     |2-0|3-2|0-3|1-0|0-7|0-3|2-10|0-4|0-1| XXX|2-1|0-2|
SVF            |2-1|1-1|2-2|3-1|3-2|0-0| 1-8|1-3|3-0| 2-1|XXX|4-0|
Utrecht        |2-1|1-1|6-1|0-3|2-0|2-1| 3-1|2-4|3-1|11-1|1-0|XXX|

  1 Kampong                           22  16   2   4  50   56 -   17   39         
=============================================================================
  2 Utrecht                           22  13   3   6  42   52 -   34   18         
  3 Rivierwijkers                     22  12   5   5  41   48 -   35   13         
  4 Holland USV                       22  10   7   5  37   51 -   28   23 -       
  5 PVCV                              22   8   8   6  32   52 -   40   12 +       
  6 JSV Nieuwegein                    22   9   4   9  31   43 -   36    7         
  7 SVF                               22   8   5   9  29   34 -   38   -4         
  8 Fortitudo                         22   7   7   8  28   42 -   44   -2 -       
  9 DSO/Ultrajectum                   22   8   4  10  28   31 -   34   -3 +       
 10 DWSV                              22   5   6  11  21   40 -   41   -1         
=============================================================================
 11 Schalkwijk                        22   5   3  14  18   30 -   60  -30         
 12 Stichtse Boys                     22   4   0  18   9   22 -   94  -72 -3pt    

Zondag West 1 4H
----------------

                Ams APW Hld Hlv KVV Lar Ned Sch Vic VVI Was Zei 
Amsvorde       |XXX|4-2|2-1|4-0|3-0|2-0|3-2|5-1|4-2|2-1|0-0|2-1|
APWC           |1-1|XXX|1-1|0-0|4-2|1-0|3-2|1-1|4-2|1-2|4-1|0-1|
Hoogland       |0-0|0-1|XXX|5-1|0-2|1-1|6-1|0-1|0-1|1-1|2-1|3-0|
Hoogl'veen     |1-1|1-5|0-4|XXX|5-3|0-2|0-1|1-0|1-1|0-6|1-4|3-2|
KVVA           |1-2|4-1|0-0|8-1|XXX|1-0|4-1|1-1|3-2|1-3|2-2|1-1|
Laren '99      |0-1|2-1|0-3|1-2|2-0|XXX|5-1|3-0|5-1|0-3|1-1|3-1|
Nederhorst     |0-3|0-1|0-7|2-2|0-1|0-1|XXX|1-3|2-3|1-4|2-4|2-0|
Scherpenzeel   |0-1|0-0|2-1|4-0|0-0|1-1|3-1|XXX|3-3|2-1|0-4|0-1|
Victoria       |1-2|2-3|0-5|4-1|1-3|1-1|7-0|0-0|XXX|1-2|1-1|4-0|
VVIJ           |2-3|3-3|4-2|5-2|1-1|2-4|4-1|3-1|3-2|XXX|3-1|7-0|
Wasmeer        |0-2|2-1|1-6|1-1|4-1|2-1|4-0|2-2|3-1|3-3|XXX|5-3|
Zeist          |0-5|5-1|1-0|5-2|3-2|4-1|5-2|2-2|0-3|3-4|0-4|XXX|

  1 Amsvorde                          22  18   4   0  58   52 -   16   36 +       
=============================================================================
  2 VVIJ                              22  14   4   4  46   67 -   35   32         
  3 Wasmeer                           22  10   7   5  37   50 -   37   13 +       
  4 APWC                              22   9   6   7  33   39 -   36    3         
  5 Hoogland                          22   9   5   8  32   48 -   21   27         
  6 Laren '99                         22   9   4   9  31   34 -   29    5         
  7 KVVA                              22   8   6   8  30   41 -   37    4         
  8 Scherpenzeel                      22   6   9   7  27   27 -   32   -5         
  9 SV Zeist                          22   8   2  12  26   38 -   56  -18 -       
 10 Victoria                          22   6   5  11  23   43 -   46   -3         
=============================================================================
 11 Hooglanderveen                    22   4   5  13  17   25 -   68  -43         
 12 Nederhorst                        22   2   1  19   7   22 -   73  -51         


Om 1 plaats in West 1 3e klasse D
 09-May-04 Utrecht              -VVIJ                  0-4
 16-May-04 VVIJ                 -Utrecht               3-1
 09-May-04 Rivierwijkers        -Wasmeer               2-0
 16-May-04 Wasmeer              -Rivierwijkers         2-2
 09-May-04 Laren '99            -Holland USV           0-1
 16-May-04 Holland USV          -Laren '99             4-1

 20-May-04 UTS                  -VVIJ                  0-0
 23-May-04 VVIJ                 -UTS                   4-5
 20-May-04 Rivierwijkers        -Holland USV           2-0
 23-May-04 Holland USV          -Rivierwijkers         3-2

 31-May-04 UTS                  -Rivierwijkers         0-2 (terrein: Holland USV)
Rivierwijkers promoveert          
UTS degradeert

Zondag West 2 4A
----------------

                ASC Del DSO Lei Lis Oli Rij Roo Sto Tey UDO Zoe 
ASC            |XXX|0-0|2-1|3-0|0-1|1-1|2-3|2-2|1-2|0-0|2-2|3-0|
Delfia         |4-2|XXX|1-1|1-0|2-2|1-3|6-0|1-0|1-6|1-1|3-2|1-1|
DSO            |3-1|2-2|XXX|1-2|5-2|3-5|5-1|1-0|3-1|3-5|1-1|1-2|
Leidsche B.    |1-0|1-0|0-3|XXX|0-2|2-1|0-2|1-2|1-2|0-4|1-5|2-1|
Lisse          |2-1|1-4|1-0|3-1|XXX|2-2|0-1|1-4|1-3|2-3|1-2|1-4|
Oliveo         |4-2|2-1|2-1|0-0|1-1|XXX|3-0|1-1|2-1|3-1|3-1|1-2|
Rijnland       |1-4|1-2|2-0|2-2|3-1|2-3|XXX|3-2|0-3|1-2|3-5|5-2|
Roodenburg     |1-1|2-2|0-1|3-1|2-2|2-3|2-1|XXX|1-1|1-1|1-1|5-5|
Stompwijk      |2-1|0-2|3-0|1-0|2-2|0-3|1-0|1-5|XXX|1-2|1-1|4-2|
Teylingen      |2-1|2-1|1-1|1-0|4-1|1-1|1-1|0-0|2-3|XXX|1-2|3-1|
UDO            |1-2|2-1|3-0|3-1|2-0|2-4|1-2|3-2|3-0|3-2|XXX|5-1|
Zoetermeer     |1-2|1-0|2-0|3-1|1-3|2-0|5-2|0-2|0-2|1-0|2-2|XXX|

  1 Oliveo                            22  13   6   3  45   48 -   29   19         
=============================================================================
  2 UDO                               22  12   5   5  41   52 -   34   18         
  3 Stompwijk '92                     22  12   3   7  39   40 -   33    7 +       
  4 Teylingen                         22  10   7   5  37   39 -   28   11         
  5 Delfia                            22   8   7   7  31   37 -   32    5         
  6 Zoetermeer                        22   9   3  10  30   39 -   45   -6         
  7 Roodenburg                        22   6  10   6  28   40 -   33    7         
  8 Rijnland                          22   8   2  12  26   36 -   52  -16         
  9 DSO                               22   7   4  11  25   36 -   39   -3         
 10 ASC                               22   6   6  10  24   33 -   34   -1 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 11 FC Lisse                          22   6   5  11  23   32 -   47  -15         
=============================================================================
 12 Leidsche Boys                     22   5   2  15  17   17 -   43  -26         

Zondag West 2 4B
----------------

                Alk Ber Flo Kic Mee MMO Nic Nie NSV ROA SJZ WSE 
Alkmania       |XXX|1-2|3-4|1-1|3-0|2-0|0-0|2-1|0-3|3-3|2-0|0-2|
Bernardus      |3-0|XXX|1-1|0-0|4-1|2-3|4-3|2-1|1-2|2-2|3-0|2-2|
Floreant       |1-2|1-0|XXX|2-1|1-2|1-0|2-1|0-3|1-2|3-3|0-0|0-0|
Kickers '69    |0-1|3-1|3-2|XXX|1-1|2-2|1-1|1-1|0-3|4-0|0-0|1-2|
Meerburg       |3-1|1-1|5-0|2-1|XXX|4-0|0-1|4-4|1-0|4-1|0-0|4-1|
MMO            |2-1|3-7|0-1|2-1|0-4|XXX|1-3|2-2|2-2|1-4|0-1|1-1|
Nicolaas B     |1-3|0-0|3-3|4-2|1-4|2-3|XXX|1-2|2-2|0-0|1-2|1-3|
Nieuwkoop      |2-1|2-2|1-3|4-1|1-2|2-5|5-0|XXX|1-2|3-2|1-1|2-0|
NSV '46        |4-2|2-2|3-1|0-2|0-1|3-6|1-0|0-1|XXX|2-2|0-0|4-1|
ROAC '79       |2-2|1-0|3-0|3-2|1-3|2-0|2-4|0-3|1-4|XXX|1-0|4-1|
SJZ            |2-0|0-0|2-1|2-1|1-3|2-1|1-0|1-1|3-0|1-0|XXX|3-1|
WSE            |0-1|1-2|2-1|4-1|2-1|0-1|2-3|1-0|2-2|4-0|0-0|XXX|

  1 Meerburg                          22  14   4   4  46   50 -   25   25 -       
=============================================================================
  2 SJZ                               22  10   8   4  38   22 -   16    6         
  3 NSV '46                           22  10   6   6  36   41 -   32    9         
  4 Bernardus                         22   8   9   5  33   41 -   30   11         
  5 Nieuwkoop                         22   9   6   7  33   43 -   33   10 -       
  6 WSE                               22   8   5   9  29   32 -   34   -2         
  7 Alkmania                          22   8   4  10  28   31 -   36   -5 -       
  8 ROAC '79                          22   7   6   9  27   37 -   46   -9         
  9 Floreant                          22   7   5  10  26   29 -   40  -11         
 10 MMO                               22   7   4  11  25   35 -   49  -14         
-----------------------------------------------------------------------------
 11 Nicolaas Boys                     22   5   6  11  21   32 -   43  -11         
=============================================================================
 12 Kickers '69                       22   4   7  11  19   29 -   38   -9         


Om 1 plaats in West 2 3e klasse A
 02-May-04 UDO                  -WSE                   1-1
 09-May-04 WSE                  -UDO                   2-2
 02-May-04 SV Bernardus         -Stompwijk '92         0-1
 09-May-04 Stompwijk '92        -SV Bernardus          0-1
 02-May-04 SJZ                  -DSO                   0-0
 09-May-04 DSO                  -SJZ                   1-3

 16-May-04 Altior               -UDO                   2-1
 23-May-04 UDO                  -Altior                2-1 
 16-May-04 Stompwijk '92        -SJZ                   1-0
 23-May-04 SJZ                  -Stompwijk '92         4-3

 31-May-04 UDO                  -Stompwijk '92         2-3 
Stompwijk '92 promoveert
Altior degradeert

Zondag West 2 4C
----------------

                Amm Bod CKC Dil DON Dui Gou GSV Haa Lek Moo Soc 
Ammerstol      |XXX|2-0|1-5|1-2|1-2|2-6|1-1|2-1|1-5|1-3|4-7|1-3|
Bodegraven     |4-1|XXX|1-1|1-0|0-1|1-0|3-1|4-1|3-1|2-1|0-2|3-2|
CKC            |2-1|3-0|XXX|0-1|2-4|2-3|0-2|1-0|1-0|2-2|5-1|3-1|
Dilettant      |3-2|2-3|1-1|XXX|2-5|2-2|1-1|3-3|1-0|2-1|1-0|2-1|
DONK           |5-1|4-0|1-1|8-2|XXX|6-1|3-2|1-1|4-3|2-0|0-5|0-0|
Duivesteyn     |3-2|1-3|0-1|3-1|4-1|XXX|5-4|1-3|0-3|1-1|2-3|1-0|
Gouda          |5-1|1-1|1-4|3-0|1-6|3-0|XXX|3-4|3-1|3-1|2-1|6-1|
GSV            |4-1|1-2|0-3|0-4|0-1|1-5|1-4|XXX|3-8|0-0|1-2|3-0|
Haastrecht     |3-2|1-1|1-1|1-7|1-8|1-2|1-1|0-2|XXX|2-1|2-1|2-2|
Lekkerkerk     |2-2|2-2|2-3|4-2|7-2|1-2|1-1|4-0|1-0|XXX|2-1|0-1|
Moordrecht     |4-1|3-2|1-1|2-1|0-2|2-1|0-1|0-0|3-2|2-2|XXX|5-0|
Soccer Boys    |2-1|1-2|4-2|2-0|4-3|3-0|1-2|0-2|1-1|1-1|1-1|XXX|

  1 DONK                              22  15   3   4  48   69 -   38   31         
=============================================================================
  2 Bodegraven                        22  12   4   6  40   38 -   32    6         
  3 CKC                               22  11   6   5  39   44 -   28   16         
  4 Gouda                             22  11   5   6  38   51 -   37   14 -       
  5 Moordrecht                        22  11   4   7  37   46 -   33   13         
  6 Duivesteyn                        22  10   2  10  32   43 -   46   -3         
  7 Dilettant                         22   9   4   9  31   40 -   44   -4         
  8 Lekkerkerk                        22   6   8   8  26   39 -   34    5         
  9 Soccer Boys                       22   7   5  10  26   31 -   41  -10 +       
 10 Haastrecht                        22   6   5  11  23   39 -   49  -10         
-----------------------------------------------------------------------------
 11 GSV                               22   6   4  12  20   31 -   49  -18 -2pt    
=============================================================================
 12 Ammerstol                         22   2   2  18   8   32 -   72  -40         

Zondag West 2 4D
----------------

                Cro Dui Ful Juv MSV Naa Pos Qui RKS SEP Vre Wip 
Cromvliet      |XXX|0-1|7-2|3-1|1-5|5-3|2-2|3-1|2-3|2-3|0-4|2-3|
Duindorp       |3-4|XXX|1-2|5-3|3-3|2-3|1-0|1-0|1-1|4-1|1-1|1-1|
Full Speed     |2-2|0-0|XXX|4-2|1-2|3-0|2-2|4-2|1-1|5-2|0-1|8-3|
Juventas       |4-1|2-0|3-5|XXX|0-3|3-2|2-5|0-6|0-4|0-0|0-1|4-1|
MSV '71        |6-0|0-2|6-2|3-0|XXX|2-0|0-1|1-1|2-2|1-3|1-1|3-1|
Naaldwijk      |1-1|1-3|2-6|3-0|1-4|XXX|1-4|2-0|1-1|1-1|0-1|4-1|
Postduiven     |0-3|3-0|4-1|5-1|0-2|4-0|XXX|4-0|1-1|2-1|2-1|6-1|
Quintus        |2-0|1-2|3-3|2-4|2-5|3-1|0-1|XXX|1-1|1-1|2-2|2-2|
RKSVM          |1-0|3-2|2-1|2-1|1-2|3-2|1-4|6-0|XXX|3-3|3-1|9-0|
SEP            |2-1|2-2|1-1|4-2|1-4|1-1|1-2|1-5|1-0|XXX|0-1|2-1|
Vredenburch    |2-1|1-1|1-1|3-1|1-0|3-1|2-0|1-0|0-1|2-1|XXX|4-0|
Wippolder      |0-3|3-1|3-2|2-2|0-4|4-1|2-6|2-2|1-4|1-1|0-2|XXX|

  1 Postduiven                        22  15   3   4  48   58 -   25   33 -       
=============================================================================
  2 Vredenburch                       22  14   5   3  47   36 -   16   20         
  3 MSV '71                           22  14   4   4  46   59 -   24   35         
  4 RKSVM                             22  12   7   3  43   53 -   27   26         
  5 Full Speed                        22   8   7   7  31   56 -   50    6         
  6 SV Duindorp                       22   8   7   7  31   37 -   35    2 +       
  7 SEP                               22   6   8   8  26   33 -   42   -9         
  8 Cromvliet                         22   7   3  12  24   43 -   51   -8 -       
  9 Quintus                           22   4   7  11  19   36 -   47  -11 +       
 10 Juventas                          22   5   2  15  17   35 -   64  -29         
-----------------------------------------------------------------------------
 11 Wippolder                         22   4   5  13  17   32 -   73  -41         
=============================================================================
 12 Naaldwijk                         22   4   4  14  16   31 -   55  -24 +       

Beslissingswedstrijd:
 09-May-04 JuVenTas             -Wippolder             1-4
Wippolder blijft in 4e klasse, JuVenTas speelt barrage

Om 1 plaats in West 2 3e klasse B
 02-May-04 Moordrecht           -Vredenburch           4-1
 09-May-04 Vredenburch          -Moordrecht            1-1
 02-May-04 Bodegraven           -MSV '71               0-2
 09-May-04 MSV '71              -Bodegraven            3-2
 02-May-04 RKSVM                -Gouda                 2-0
 09-May-04 Gouda                -RKSVM                 2-3

 16-May-04 VOC                  -Moordrecht            6-1
 23-May-04 Moordrecht           -VOC                   0-5
 16-May-04 MSV '71              -RKSVM                 1-1
 23-May-04 RKSVM                -MSV '71               2-1

 31-May-04 VOC                  -RKSVM                 0-1 (terrein: Westlandia)
RKSVM promoveert
VOC degradeert

Zondag West 2 4E
----------------

                ADO ADS BMT Cel DUN  Ora RAV REM RVA Ste  TED WIK 
ADO            |XXX|8-1|2-3|7-1|7-0|11-3|4-2|6-0|0-0|3-0|    |2-1|
ADS            |1-1|XXX|0-0|3-1|2-1| 2-4|1-1|1-2|1-2|0-4|    |1-1|
BMT            |1-7|2-2|XXX|5-0|3-2| 0-2|0-2|2-2|1-1|0-1|    |1-0|
Celeritas      |1-7|1-2|1-1|XXX|3-2| 1-4|1-2|2-1|2-2|2-5|    |0-2|
DUNO           |2-5|0-3|2-3|3-3|XXX| 1-4|1-3|0-4|4-6|0-2|    |3-2|
Oranjeplein    |1-5|0-5|1-2|3-1|3-3| XXX|2-3|6-3|2-4|0-0|    |1-2|
RAVA           |1-3|4-1|5-1|5-1|3-1| 0-2|XXX|6-0|2-2|1-3|    |1-3|
REMO           |2-4|1-3|2-2|4-2|1-3| 4-4|1-3|XXX|1-3|2-4|2-4x|2-2|
RVA            |3-2|2-0|2-2|2-1|7-2| 3-1|1-1|7-0|XXX|3-3|    |1-3|
De Ster        |3-4|1-0|4-2|1-0|2-1| 2-0|2-1|3-2|3-2|XXX|    |1-2|
TEDO           |   |5-0|   |   |   |    |   |   |   |   | XXX|   |
WIK            |0-3|2-0|5-1|3-3|8-4| 2-3|3-1|3-2|2-5|1-0|    |XXX|

  1 ADO Den Haag                      20  16   2   2  50   91 -   26   65         
=============================================================================
  2 De Ster                           20  14   2   4  44   44 -   26   18         
  3 RVA                               20  11   7   2  40   58 -   33   25 +       
  4 WIK                               20  11   3   6  36   47 -   35   12 -       
  5 RAVA                              20  10   3   7  33   47 -   33   14         
  6 Oranjeplein                       20   8   3   9  27   46 -   54   -8         
  7 BMT                               20   6   7   7  23   32 -   43  -11 -2pt+   
  8 ADS                               20   6   5   9  20   29 -   38   -9 -3pt    
  9 REMO                              20   3   4  13  13   36 -   66  -30         
 10 Celeritas                         20   2   4  14  10   27 -   64  -37         
-----------------------------------------------------------------------------
 11 DUNO                              20   2   2  16   6   35 -   74  -39 -2pt+   
=============================================================================
 12 TEDO                               0   0   0   0   0    0 -    0    0         

Zondag West 2 4F
----------------

                AVS Bli DEM EDS Ger Her HWD RKW Ste SVD VFC  Vic 
AVS            |XXX|6-2|2-2|1-2|2-2|2-2|0-3|1-1|3-2|2-2|2-1| 1-7|
Blijdorp       |1-3|XXX|3-6|1-3|2-3|0-4|0-6|0-2|1-2|1-8|2-2|0-12|
DEMOS          |1-4|4-4|XXX|1-4|5-2|0-1|1-4|1-0|6-3|0-2|1-2| 1-5|
EDS            |2-1|9-1|4-0|XXX|5-1|5-0|2-2|2-0|1-2|5-3|1-1| 3-4|
Germinal       |4-2|1-3|1-4|0-3|XXX|3-0|3-4|2-2|0-1|4-2|0-2| 0-3|
Hermes DVS     |0-3|2-0|5-2|4-2|0-1|XXX|1-3|0-0|1-0|4-1|2-3| 0-8|
HWD            |7-3|7-2|5-3|5-0|2-1|1-0|XXX|1-2|4-3|2-2|1-0| 2-3|
RK WIK         |1-2|6-1|1-1|2-3|0-1|1-2|1-6|XXX|0-1|1-3|0-1| 0-3|
Steeds Hooge   |1-1|2-0|4-3|2-4|1-1|3-2|0-6|2-0|XXX|2-3|0-0| 0-5|
SVDPW          |0-4|3-1|4-5|5-2|0-2|1-3|1-6|5-0|5-0|XXX|0-2| 0-5|
VFC            |1-0|3-1|4-0|1-1|3-0|3-0|5-2|2-0|2-1|3-1|XXX| 1-1|
Victoria       |6-1|5-0|4-0|1-2|6-1|8-1|4-0|4-0|4-1|3-3|1-1| XXX|

  1 Victoria                          22  18   3   1  57  102 -   18   84         
=============================================================================
  2 HWD                               22  16   2   4  50   79 -   37   42         
  3 VFC                               22  14   6   2  48   43 -   17   26         
  4 EDS                               22  14   3   5  45   65 -   38   27 -       
  5 AVS                               22   8   6   8  30   46 -   50   -4 +       
  6 Hermes DVS                        22   9   2  11  29   34 -   50  -16         
  7 Steeds Hooger                     22   8   3  11  27   33 -   52  -19 +       
  8 SVDPW                             22   8   3  11  24   54 -   57   -3 -3pt    
  9 Germinal                          22   7   3  12  24   33 -   52  -19         
 10 DEMOS                             22   6   3  13  21   47 -   68  -21 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 11 RK WIK                            22   3   4  15  13   20 -   44  -24         
=============================================================================
 12 Blijdorp                          22   1   2  19   5   26 -   99  -73         


Om 1 plaats in West 2 3e klasse C
 02-May-04 RVA                  -EDS                   0-3
 09-May-04 EDS                  -RVA                   1-0
 02-May-04 De Ster              -VFC                   1-3
 09-May-04 VFC                  -De Ster               3-1
 02-May-04 HWD                  -WIK                   3-1
 09-May-04 WIK                  -HWD                   2-2

 16-May-04 Kon. HVV             -EDS                   5-2
 23-May-04 EDS                  -Kon. HVV              2-4
 16-May-04 VFC                  -HWD                   0-3
 23-May-04 HWD                  -VFC                   2-0

 31-May-04 Kon. HVV             -HWD                   7-1  (terrein: Velo)
Kon. HVV blijft in 3e klasse

Zondag West 2 4G
----------------

                Ale Ant Bir BZC DCL LMO Mus Omm  SMV SVS Swi Xer 
Alexandria     |XXX|0-2|0-5|1-2|1-2|1-6|0-7|5-1| 2-4|1-0|0-6|0-5|
Antibarbari    |6-2|XXX|8-0|1-2|3-1|2-3|0-3|1-3| 2-2|3-0|2-7|3-1|
Birlik         |3-2|3-2|XXX|3-1|1-1|0-2|7-2|5-2| 2-2|1-1|1-3|2-3|
BZC '95        |0-2|1-2|1-2|XXX|0-1|0-1|1-1|1-0| 2-2|2-0|1-3|3-2|
DCL            |3-1|2-0|1-1|0-2|XXX|2-2|1-3|1-0| 0-2|3-1|7-0|2-1|
LMO            |7-0|0-4|1-0|2-3|0-0|XXX|3-2|3-4|10-1|0-1|1-2|2-4|
De Musschen    |1-0|0-2|2-3|2-1|1-3|5-2|XXX|2-1| 1-1|3-3|1-1|4-0|
Ommoord        |0-0|1-4|2-3|4-4|1-1|1-5|3-2|XXX| 2-2|0-0|2-2|1-3|
SMV/Hill.      |1-2|1-5|1-1|2-3|2-3|1-0|1-1|2-2| XXX|2-2|2-1|2-1|
SVS            |3-1|0-0|4-2|2-1|0-2|0-0|0-1|1-1| 3-2|XXX|2-0|3-2|
Swift Boys     |6-0|0-3|4-1|2-1|1-1|1-5|3-2|4-5| 5-1|5-1|XXX|1-4|
Xerxes         |6-2|2-1|2-4|0-4|0-3|0-1|3-0|0-4| 2-2|1-2|1-3|XXX|

  1 DCL                               22  12   6   4  42   40 -   23   17         
=============================================================================
  2 Antibarbari                       22  12   2   8  38   56 -   34   22         
  3 Swift Boys                        22  12   3   7  37   60 -   44   16 -2pt    
  4 LMO                               22  11   3   8  36   56 -   34   22         
  5 Birlik '99                        22  10   5   7  35   50 -   47    3         
  6 De Musschen                       22   9   5   8  32   46 -   39    7         
  7 SVS                               22   8   7   7  31   29 -   33   -4         
  8 BZC '95                           22   9   3  10  30   36 -   35    1         
  9 Xerxes/DZB                        22   8   1  13  25   43 -   49   -6 -       
 10 SMV/Hillegersberg                 22   5  10   7  25   38 -   52  -14         
-----------------------------------------------------------------------------
 11 SV Ommoord                        22   5   8   9  23   40 -   51  -11 +       
=============================================================================
 12 Alexandria '66                    22   4   1  17  10   23 -   76  -53 -3pt    

Zondag West 2 4H
----------------

                Abb Ana Bla DBG Fla Maa Mee Oud Roc SCO Tra Vie 
Abbenbroek     |XXX|1-2|4-2|6-0|0-2|1-0|4-1|1-1|3-0|5-1|2-0|2-0|
Anadolu/Ekin   |4-5|XXX|3-0|1-3|2-1|1-1|7-0|1-1|3-2|2-0|3-3|3-0|
Blankenburg    |3-2|1-2|XXX|4-0|4-1|4-4|3-2|1-1|2-0|0-0|2-1|5-0|
DBGC           |2-3|2-2|4-3|XXX|2-3|9-2|8-0|2-1|3-0|4-3|4-1|4-1|
Flakkee        |3-1|0-1|2-0|1-1|XXX|2-0|2-0|0-0|4-0|0-2|3-0|3-0|
Maasstad       |0-2|0-3|1-0|0-2|1-1|XXX|4-1|2-2|2-2|1-4|1-2|5-0|
Meeuwenplaat   |0-5|1-3|2-5|1-2|1-6|3-1|XXX|1-0|1-3|2-3|0-4|2-3|
Oud Beijerl.   |2-1|0-0|1-1|2-2|2-0|4-1|6-0|XXX|1-0|3-1|2-0|2-0|
Rockanje       |1-0|2-1|0-2|1-5|1-4|5-2|7-0|1-2|XXX|2-1|1-0|3-1|
SCO '63        |3-1|1-2|4-2|5-2|4-2|2-3|6-2|2-1|2-1|XXX|0-1|5-0|
Transvalia     |1-2|0-1|3-1|3-0|0-0|1-5|2-1|1-1|0-2|2-2|XXX|2-0|
Vierpolders    |3-2|0-4|1-1|1-4|1-1|0-2|2-1|0-0|0-1|1-1|2-3|XXX|

  1 Anadolu/Ekin                      22  14   5   3  47   51 -   24   27 +       
=============================================================================
  2 DBGC                              22  13   3   6  42   65 -   44   21         
  3 Abbenbroek                        22  13   1   8  40   53 -   31   22         
  4 Flakkee                           22  11   5   6  38   41 -   23   18         
  5 Oud Beijerland                    22   9  10   3  37   35 -   18   17         
  6 SCO '63                           22  11   3   8  36   52 -   39   13 -       
  7 Blankenburg                       22   9   5   8  32   46 -   38    8         
  8 Rockanje                          22  10   1  11  31   35 -   39   -4 +       
  9 Transvalia                        22   8   4  10  28   30 -   35   -5 -       
 10 Maasstad                          22   6   5  11  23   38 -   51  -13 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 11 Vierpolders                       22   3   4  15  13   16 -   56  -40         
=============================================================================
 12 Meeuwenplaat                      22   2   0  20   6   22 -   86  -64         

Om 1 plaats in West 2 3e klasse D
 09-May-04 Swift Boys           -SCO '63               3-7
 16-May-04 SCO '63              -Swift Boys            3-2
 09-May-04 Antibarbari          -Flakkee               2-1
 16-May-04 Flakkee              -Antibarbari           3-5
 09-May-04 DBGC                 -De Musschen           2-3
 16-May-04 De Musschen          -DBGC                  1-0
 20-May-04 DEH                  -SCO '63               6-2
 23-May-04 SCO '63              -DEH                   3-1
 20-May-04 Antibarbari          -De Musschen           1-2
 23-May-04 De Musschen          -Antibarbari           3-3
 31-May-04 DEH                  -De Musschen           -   
Vervallen; DEH en De Musschen fuseren en promoveren naar 3e klasse.

Om behoud van 4e klasse:
 02-May-04 FC Lisse             -Nicolaas Boys         2-1 
 09-May-04 Nicolaas Boys        -FC Lisse              0-1
Nicolaas Boys degradeer
 16-May-04 GSV                  -JuVenTas              2-4
 23-May-04 JuVenTas             -GSV                   2-1
GSV degradeert
 02-May-04 DUNO                 -RK WIK                0-1
 09-May-04 RK WIK               -DUNO                  1-1
DUNO degradeert
 09-May-04 SV Ommoord           -Vierpolders           2-0
 16-May-04 Vierpolders          -SV Ommoord            0-5
Vierpolders degradeert

Zondag Zuid 1 4A
----------------

                Aar Cor  Dom Hon IJz Koe Noo Oos RIA Slu Vli Zee 
Aardenburg     |XXX|2-2|3-11|2-3|0-0|1-4|1-2|2-0|2-1|2-2|1-1|2-2|
Corn Boys      |0-0|XXX| 2-4|0-5|0-2|1-4|0-2|2-1|1-3|1-6|0-4|0-6|
Domburg        |4-3|8-0| XXX|5-2|2-1|8-3|4-2|1-1|2-1|6-0|1-5|6-2|
Hontenisse     |2-1|2-0| 3-1|XXX|2-2|4-0|1-1|1-3|2-1|2-0|0-2|2-1|
IJzendijke     |2-4|3-2| 1-2|3-0|XXX|2-2|2-5|2-1|0-3|2-1|0-5|4-5|
Koewacht       |2-2|5-1| 3-5|3-3|4-0|XXX|2-0|2-2|1-3|0-1|2-4|2-0|
Noormannen     |1-2|3-1| 0-0|3-1|4-0|3-3|XXX|3-1|4-0|5-2|0-3|0-2|
Oostburg       |2-2|1-0| 2-3|4-2|2-0|3-2|3-4|XXX|0-3|4-1|1-0|4-1|
RIA W          |5-1|1-0| 3-3|2-1|6-1|5-1|3-1|5-2|XXX|6-0|0-2|5-1|
Sluiskil       |0-0|1-0| 1-3|3-2|0-1|3-2|1-2|2-1|1-6|XXX|0-2|0-4|
Vlissingen     |6-0|4-0| 5-1|0-0|2-0|2-0|3-1|2-0|2-0|3-0|XXX|5-0|
Zeeland Sp     |1-0|1-1| 2-5|2-1|3-0|1-0|1-4|1-2|1-5|4-0|0-1|XXX|

  1 VC Vlissingen                     22  19   2   1  59   63 -    7   56         
=============================================================================
  2 Domburg                           22  16   3   3  51   85 -   45   40 -       
  3 RIA W                             22  15   1   6  46   67 -   29   38         
  4 De Noormannen                     22  12   3   7  39   50 -   36   14         
  5 Hontenisse                        22   9   4   9  31   41 -   39    2 -       
  6 Oostburg                          22   9   3  10  30   40 -   41   -1         
  7 Zeeland Sport                     22   9   2  11  29   41 -   49   -8         
  8 Koewacht                          22   6   5  11  23   47 -   54   -7 +       
  9 Aardenburg                        22   4   9   9  21   33 -   53  -20         
=============================================================================
 10 IJzendijke                        22   6   3  13  21   28 -   55  -27         
 11 Sluiskil                          22   6   2  14  20   25 -   58  -33 +       
 12 Corn Boys                         22   1   3  18   6   14 -   68  -54 +       

Beslissingswedstrijd:
 02-May-04 Aardenburg           -IJzendijke            3-2 nv
IJzendijke degradeert

Zondag Zuid 1 4B
----------------

                All Ber Cli DIV Han HSC MET  MOC ODI Sch Stb Val 
Alliance       |XXX|0-1|3-0|2-0|2-1|0-0|2-2| 0-0|2-2|5-1|1-2|1-0|
Bergen         |1-0|XXX|3-1|2-5|1-1|1-2|0-3| 0-2|1-4|2-0|1-1|1-2|
Clinge         |1-2|2-0|XXX|0-0|1-0|2-1|0-3| 1-6|2-4|1-0|4-2|2-3|
DIVO           |5-0|0-0|1-0|XXX|2-4|2-4|2-2| 0-3|1-3|2-1|2-3|1-0|
Hansweertse    |0-2|1-1|1-1|3-4|XXX|0-3|0-3|1-10|1-4|4-2|3-1|0-2|
HSC '28        |3-1|4-1|3-0|4-1|0-0|XXX|3-1| 2-2|1-0|2-0|2-3|4-0|
METO           |2-2|2-1|8-1|1-2|0-1|2-3|XXX| 2-2|3-0|4-1|5-4|3-1|
MOC '17        |2-0|2-0|3-0|2-1|2-0|1-0|3-2| XXX|1-1|4-0|3-0|2-1|
ODIO           |2-2|1-3|2-2|0-3|5-0|0-2|0-3| 1-1|XXX|1-1|0-1|0-2|
Schijf         |0-0|1-1|1-3|0-2|4-0|1-3|0-3| 0-2|2-3|XXX|1-1|4-0|
Steenbergen    |0-0|3-3|0-2|0-2|3-2|3-1|2-3| 3-1|3-0|1-0|XXX|3-0|
Val Aan        |3-1|2-3|2-5|0-4|2-1|1-1|0-6| 1-0|1-4|3-1|2-3|XXX|

  1 MOC '17                           22  15   5   2  50   54 -   16   38         
=============================================================================
  2 HSC '28                           22  14   4   4  46   48 -   22   26         
  3 METO                              22  13   4   5  43   63 -   30   33         
  4 Steenbergen                       22  11   4   7  37   42 -   38    4         
  5 DIVO                              22  11   3   8  36   42 -   34    8         
  6 Alliance                          22   7   8   7  29   28 -   28    0         
  7 ODIO                              22   7   6   9  27   37 -   38   -1         
  8 Clinge                            22   8   3  11  27   31 -   48  -17         
  9 Val Aan                           22   8   1  13  25   28 -   50  -22 +       
 10 FC Bergen                         22   6   6  10  24   27 -   39  -12 +       
=============================================================================
 11 Hansweertse Boys                  22   4   4  14  16   24 -   55  -31 +       
 12 Schijf                            22   2   4  16  10   21 -   47  -26 +       

Om 1 plaats in Zuid 1 3e klasse A
 02-May-04 RIA W                -HSC '28               4-0
 09-May-04 HSC '28              -RIA W                 2-0
 02-May-04 Zeeland Sport        -METO                  0-2
 09-May-04 METO                 -Zeeland Sport         5-1
 02-May-04 ODIO                 -Domburg               0-3
 09-May-04 Domburg              -ODIO                  6-0

 16-May-04 Grenswachters        -RIA W                 2-4
 23-May-04 RIA W                -Grenswachters         1-1 
 16-May-04 METO                 -Domburg               4-1
 23-May-04 Domburg              -METO                  2-4

 31-May-04 RIA W                -METO                  1-0 
RIA W promoveert
Grenswachters degradeert

Zondag Zuid 1 4C
----------------

                Ams Dub GSC Har IFC Lee Ree RKT Ter VCW Vir ZBC 
Amstelwijk     |XXX|4-0|1-1|3-1|3-1|7-0|1-0|2-1|2-1|5-1|2-1|4-0|
Dubbeldam      |3-1|XXX|2-3|5-1|0-2|1-1|0-2|3-3|2-2|3-0|1-2|1-3|
GSC            |2-2|1-0|XXX|6-1|1-5|4-2|0-2|5-2|3-1|3-0|4-2|7-0|
Hardinxveld    |0-4|3-2|0-1|XXX|2-2|0-0|2-2|2-1|1-1|2-4|1-1|1-1|
IFC            |1-0|1-0|1-0|4-1|XXX|4-0|2-0|2-0|2-0|4-3|1-1|2-0|
Leerdam Sp     |0-0|0-7|0-2|2-2|0-2|XXX|3-0|0-2|0-4|0-0|0-2|2-4|
Reeland        |1-1|1-1|1-3|1-0|1-1|0-4|XXX|1-1|5-3|2-0|1-3|4-1|
RKTVC          |3-1|1-2|1-2|0-4|3-2|6-3|3-2|XXX|2-2|1-1|1-2|3-1|
Terheijden     |1-1|7-2|2-0|3-2|2-2|4-2|4-2|4-1|XXX|2-1|1-2|3-1|
VCW            |0-3|2-0|1-3|3-1|2-2|0-0|2-0|1-1|0-3|XXX|4-1|3-0|
Virtus         |4-0|2-2|2-1|3-2|2-2|0-1|1-2|1-1|3-3|0-2|XXX|2-4|
ZBC '97        |0-4|0-3|2-5|1-4|0-4|0-3|2-3|2-3|1-2|1-1|1-5|XXX|

  1 IFC                               22  14   6   2  48   49 -   21   28 -       
=============================================================================
  2 GSC                               22  15   2   5  47   57 -   30   27         
  3 Amstelwijk                        22  13   5   4  44   51 -   22   29         
  4 Terheijden                        22  11   6   5  39   55 -   37   18         
  5 Virtus                            22   9   6   7  33   42 -   37    5         
  6 SC Reeland                        22   8   5   9  29   33 -   38   -5 +       
  7 RKTVC                             22   7   6   9  27   40 -   45   -5         
  8 VCW                               22   7   6   9  27   31 -   37   -6         
  9 Dubbeldam                         22   6   5  11  23   40 -   42   -2         
=============================================================================
 10 Hardinxveld                       22   4   7  11  19   33 -   50  -17         
 11 Leerdam Sport '55                 22   4   6  12  18   23 -   51  -28         
 12 ZBC '97                           22   3   2  17  11   25 -   69  -44         

Zondag Zuid 1 4D
----------------

                BMC CHC Den DSC Eng GVV Hed Her Hur Mal TGG Wad 
BMC            |XXX|0-0|6-0|1-0|1-1|3-1|1-3|2-0|2-0|0-1|0-2|3-2|
CHC            |3-1|XXX|4-0|3-1|5-0|7-1|3-1|1-0|6-0|2-0|3-1|2-0|
Den Dungen     |0-2|0-1|XXX|1-3|3-4|1-1|3-3|1-1|5-1|3-3|4-3|1-0|
DSC            |1-0|1-1|1-2|XXX|0-1|2-1|0-4|3-1|3-1|1-1|1-1|3-0|
Engelen        |0-2|0-2|2-3|2-5|XXX|1-1|0-1|2-2|4-0|2-1|0-4|4-0|
GVV            |0-4|0-4|1-1|1-4|2-4|XXX|2-3|3-1|0-2|3-3|2-2|1-2|
Hedel          |2-1|5-5|2-2|3-0|3-1|2-0|XXX|2-2|4-0|1-0|7-0|2-0|
Herptse Boys   |1-1|0-3|6-4|2-2|3-0|1-0|1-1|XXX|6-5|1-1|0-1|5-1|
Hurwenen       |0-3|0-3|0-1|1-0|1-5|3-2|0-4|4-0|XXX|2-2|3-2|0-1|
Maliskamp      |2-4|1-6|3-0|1-1|2-1|3-0|4-1|0-0|6-2|XXX|2-3|2-1|
TGG            |4-2|0-4|3-0|4-3|4-1|4-1|0-0|1-1|3-1|1-1|XXX|6-3|
Wadenoijen     |0-3|0-1|2-1|0-6|4-1|2-3|0-2|1-2|1-0|1-1|0-4|XXX|

  1 CHC                               22  19   3   0  60   69 -   12   57         
=============================================================================
  2 Hedel                             22  14   6   2  48   56 -   25   31         
  3 TGG                               22  12   5   5  41   53 -   39   14         
  4 BMC                               22  12   3   7  39   42 -   23   19         
  5 DSC                               22   9   5   8  32   41 -   32    9         
  6 Maliskamp                         22   7   9   6  30   40 -   36    4 +       
  7 Herptse Boys                      22   6   9   7  27   36 -   39   -3 +       
  8 FC Engelen                        22   7   3  12  24   36 -   49  -13 +       
  9 Den Dungen                        22   6   6  10  24   36 -   52  -16         
=============================================================================
 10 Wadenoijen                        22   5   1  16  16   21 -   53  -32         
 11 Hurwenen                          22   5   1  16  16   26 -   63  -37 +       
 12 GVV                               22   2   5  15  11   26 -   59  -33 +       

Om 1 plaats in Zuid 1 3e klasse B
 02-May-04 Amstelwijck          -BMC                   2-0
 09-May-04 BMC                  -Amstelwijck           1-2
 02-May-04 GSC                  -TGG                   4-1
 09-May-04 TGG                  -GSC                   1-1
 02-May-04 Hedel                -Terheijden            0-2
 09-May-04 Terheijden           -Hedel                 3-2

 16-May-04 RWB                  -Amstelwijck           2-1
 23-May-04 Amstelwijck          -RWB                   1-0
 16-May-04 GSC                  -Terheijden            1-1
 23-May-04 Terheijden           -GSC                   4-2

 31-May-04 RWB                  -Terheijden            1-2 
Terheijden promoveert
RWB degradeert


Zondag Zuid 1 4E
----------------

                Bav Bee DEV Gro Hoe Nee Raa Rig Vee Vic WDS Zun 
Bavel          |XXX|0-0|3-1|4-2|2-1|3-3|1-1|2-1|1-0|2-0|1-2|2-0|
Beek V.        |2-0|XXX|1-2|2-2|2-1|2-0|2-2|0-3|0-1|0-1|1-0|0-0|
DEVO           |5-3|1-3|XXX|1-4|3-2|2-2|3-4|3-2|4-6|2-2|1-2|0-6|
Groen Wit      |3-0|2-2|3-2|XXX|2-3|3-1|2-1|3-4|2-3|1-1|3-2|2-0|
Hoeven         |3-1|0-3|1-0|1-2|XXX|1-2|2-2|1-0|0-0|0-0|0-2|3-1|
Neerlandia     |0-0|1-2|4-2|1-2|1-0|XXX|0-1|1-6|1-1|2-2|1-2|3-2|
Raamsdonk      |2-2|3-1|2-2|7-0|3-0|5-2|XXX|1-2|5-3|0-0|3-1|2-2|
Right 'Oh      |0-0|0-1|5-1|2-0|2-1|0-4|1-1|XXX|3-1|2-0|2-3|1-1|
Veerse Boys    |2-1|2-1|4-0|2-0|1-0|3-2|2-2|3-0|XXX|4-0|1-3|2-1|
Victoria       |0-0|2-0|1-0|1-1|2-0|1-0|2-2|1-0|1-0|XXX|1-0|1-2|
WDS '19        |0-2|1-1|2-5|3-2|0-3|1-2|2-1|0-2|1-2|2-0|XXX|1-1|
Zundert        |5-1|1-1|1-0|5-1|2-1|0-1|1-1|3-1|2-4|1-1|4-1|XXX|

  1 Veerse Boys                       22  14   3   5  45   47 -   30   17 -       
=============================================================================
  2 Raamsdonk                         22   8  11   3  35   51 -   33   18         
  3 Right 'Oh                         22  10   3   9  33   39 -   31    8 +       
  4 Victoria                          22   8   9   5  33   20 -   21   -1         
  5 Zundert                           22   8   7   7  31   41 -   30   11         
  6 Beek Vooruit                      22   8   7   7  31   27 -   25    2         
  7 Bavel                             22   8   7   7  31   31 -   33   -2         
  8 Groen Wit                         22   9   4   9  31   42 -   48   -6 +       
  9 WDS '19                           22   9   2  11  28   31 -   39   -8 -1pt+   
=============================================================================
 10 Neerlandia '31                    22   7   5  10  26   34 -   41   -7 +       
 11 Hoeven                            22   6   3  13  21   24 -   33   -9         
 12 DEVO                              22   5   3  14  18   40 -   63  -23         

Zondag Zuid 1 4F
----------------

                Baa Cha GFC Heu Nie Oly Sar SET Was Wil WSJ ZIG 
Baardwijk      |XXX|4-2|1-1|2-2|2-0|2-0|0-1|2-2|0-2|2-1|4-3|1-2|
Chaam          |0-3|XXX|0-1|2-3|3-0|2-4|1-6|0-1|1-1|0-2|2-4|1-4|
GFC '93        |4-1|7-1|XXX|0-4|4-2|0-0|3-1|2-2|0-3|0-0|2-3|4-5|
Heusden        |0-5|2-7|3-2|XXX|0-6|1-4|1-8|1-5|1-2|3-4|2-2|1-3|
Nieuwkuijk     |0-4|5-0|1-1|6-3|XXX|1-1|1-5|4-0|1-1|4-0|5-2|5-7|
Olympus        |4-3|2-1|2-1|7-0|0-4|XXX|1-2|0-1|2-0|4-4|0-0|0-3|
Sarto          |6-0|3-1|2-1|6-1|3-2|3-1|XXX|3-1|2-4|2-1|7-0|1-4|
SET            |1-1|3-0|2-1|4-1|0-3|1-0|2-3|XXX|1-0|2-1|1-0|2-5|
Waspik         |1-0|3-1|0-1|3-0|0-0|4-1|0-0|2-2|XXX|4-1|1-1|2-1|
Willem II      |1-4|2-0|0-1|1-0|1-3|1-0|2-2|5-3|1-2|XXX|2-1|1-5|
WSJ            |1-3|2-3|2-0|4-2|0-4|3-2|3-5|3-1|1-1|4-0|XXX|2-4|
ZIGO           |2-2|4-1|3-3|5-2|4-0|5-1|4-1|4-0|0-1|4-1|2-1|XXX|

  1 ZIGO                              22  18   2   2  56   80 -   33   47         
=============================================================================
  2 Sarto                             22  16   2   4  50   72 -   34   38         
  3 Waspik                            22  12   7   3  43   37 -   18   19         
  4 Baardwijk                         22  10   5   7  35   46 -   36   10         
  5 Nieuwkuijk                        22  10   4   8  34   57 -   41   16         
  6 SET                               22  10   4   8  34   37 -   41   -4         
  7 GFC '93                           22   7   6   9  27   39 -   38    1         
  8 SC Olympus                        22   7   4  11  25   36 -   42   -6         
  9 WSJ                               22   7   4  11  25   42 -   53  -11         
=============================================================================
 10 Willem II                         22   7   3  12  24   32 -   50  -18 -       
 11 Heusden                           22   3   2  17  11   33 -   88  -55 +       
 12 Chaam                             22   3   1  18  10   29 -   66  -37         

Om 1 plaats in Zuid 1 3e klasse C
 02-May-04 Beek Vooruit         -Waspik                1-0
 09-May-04 Waspik               -Beek Vooruit          1-2
 02-May-04 Victoria '03         -Sarto                 0-3
 09-May-04 Sarto                -Victoria '03          1-1
 02-May-04 Nieuwkuijk           -Raamsdonk             3-2
 09-May-04 Raamsdonk            -Nieuwkuijk            3-1

 16-May-04 Taxandria            -Beek Vooruit          1-1
 23-May-04 Beek Vooruit         -Taxandria             1-0 
 16-May-04 Sarto                -Raamsdonk             1-0
 23-May-04 Raamsdonk            -Sarto                 1-1

 31-May-04 Beek Vooruit         -Sarto                 1-1 (terrein: Bavel)
Beek Vooruit w.n.s. (9-8) en promoveert
Taxandria degradeert

Zondag Zuid 1 4G
----------------

                Ach Box Bra Ges GSB NwW RPC Uni Vel Wer Wil WVV 
Acht           |XXX|2-2|4-0|1-3|4-2|4-1|4-1|0-2|4-0|0-0|1-1|3-1|
Boxtel         |2-3|XXX|0-0|0-3|2-1|2-1|1-1|1-3|1-1|2-2|5-1|0-1|
Braakhuizen    |0-4|2-2|XXX|1-3|3-2|5-1|3-1|0-2|2-1|1-2|2-1|3-4|
Gestelse B     |2-2|3-2|3-2|XXX|1-0|3-0|3-2|1-1|1-0|6-3|1-3|3-3|
GSBW           |2-1|1-3|2-3|1-1|XXX|1-0|1-4|2-4|3-1|0-1|1-1|4-1|
Nw Woensel     |2-8|1-3|3-2|1-3|3-3|XXX|0-1|0-4|1-2|0-4|2-1|2-9|
RPC            |3-3|2-2|2-0|1-2|1-0|2-3|XXX|1-2|0-1|3-0|2-1|3-0|
Unitas '59     |5-0|3-0|2-1|1-0|4-0|2-0|0-1|XXX|1-0|1-1|4-3|1-1|
Veloc          |2-1|0-5|3-0|1-0|1-2|2-0|2-5|2-2|XXX|0-2|3-0|4-0|
Were Di        |2-7|3-4|2-0|2-0|0-3|2-1|1-3|1-3|0-2|XXX|2-2|1-3|
Wilhelmina B   |1-2|1-4|1-5|0-3|1-1|4-4|3-2|1-3|1-0|1-1|XXX|1-4|
WVVZ           |4-0|1-2|1-2|1-3|3-1|1-3|1-2|1-1|0-0|3-0|1-2|XXX|

  1 Unitas '59                        22  16   5   1  51   51 -   17   34 -2pt    
=============================================================================
  2 Gestelse Boys                     22  14   4   4  46   48 -   28   20 -       
  3 Acht                              22  11   5   6  38   58 -   38   20 -       
  4 RPC                               22  11   3   8  36   43 -   33   10         
  5 Boxtel                            22   9   7   6  34   45 -   36    9         
  6 Veloc                             22   9   3  10  30   28 -   31   -3 -       
  7 WVVZ                              22   8   4  10  28   44 -   41    3 +       
  8 Braakhuizen                       22   8   2  12  26   37 -   46   -9 +       
  9 Were Di                           22   7   5  10  26   32 -   45  -13 -       
=============================================================================
 10 GSBW                              22   6   4  12  22   33 -   43  -10 -       
 11 Wilhelmina Boys                   22   4   6  12  16   31 -   53  -22 -2pt    
 12 Nieuw Woensel                     22   4   2  16  14   29 -   68  -39         

Zondag Zuid 1 4H
----------------

                Cas Dom DOS Hap Hil Hul Oir SDO Spo Val Ves Waa 
Casteren       |XXX|3-4|0-5|0-1|1-1|0-5|0-4|1-3|0-3|2-4|2-3|0-3|
Dommelen       |3-3|XXX|0-0|1-1|6-0|0-0|4-2|2-1|3-0|2-0|4-0|0-0|
DOSKO '32      |5-0|1-1|XXX|0-2|6-0|4-0|2-1|5-2|3-1|2-3|3-0|4-2|
Hapert         |2-1|2-3|0-1|XXX|0-0|1-0|2-0|2-0|2-0|1-0|1-4|1-3|
Hilvaria       |2-2|0-3|1-2|0-0|XXX|2-0|1-5|1-1|1-2|1-1|6-4|0-6|
Hulsel         |1-1|2-1|1-3|1-1|1-2|XXX|1-2|2-1|2-1|3-3|0-6|1-0|
Oirschot       |8-1|0-2|1-3|0-2|0-1|0-1|XXX|2-0|1-0|1-1|3-0|0-0|
SDO '39        |4-3|2-4|0-2|3-1|4-0|5-3|1-0|XXX|8-0|2-4|3-3|1-3|
Spoordonk      |3-1|2-2|1-3|1-4|1-1|0-0|1-0|0-2|XXX|0-2|3-2|0-1|
Valkenswaard   |2-1|0-0|2-1|2-6|2-1|2-0|0-0|4-2|2-0|XXX|4-1|1-3|
Vessem         |1-2|2-1|2-4|0-2|1-3|0-0|0-5|0-1|2-0|1-1|XXX|0-2|
Waalre         |4-0|2-2|0-1|2-2|5-0|6-1|2-2|7-0|2-0|0-1|3-3|XXX|

  1 DOSKO '32                         22  17   2   3  53   60 -   20   40         
=============================================================================
  2 Waalre                            22  12   6   4  42   56 -   20   36         
  3 Dommelen                          22  11   9   2  42   48 -   23   25         
  4 Valkenswaard                      22  12   6   4  42   41 -   30   11         
  5 Hapert                            22  12   5   5  41   36 -   22   14         
  6 SDO '39                           22   9   2  11  29   46 -   49   -3 +       
  7 Oirschot Vooruit                  22   8   4  10  28   37 -   25   12         
  8 Hulsel                            22   6   6  10  24   25 -   41  -16         
  9 Hilvaria                          22   5   7  10  22   24 -   53  -29 +       
=============================================================================
 10 Vessem                            22   5   4  13  19   35 -   53  -18 +       
 11 Spoordonkse Boys                  22   5   3  14  18   19 -   44  -25 +       
 12 Casteren                          22   1   4  17   7   24 -   71  -47 +       

Om 1 plaats in Zuid 1 3e klasse D
 02-May-04 Acht                 -Hapert                4-1
 09-May-04 Hapert               -Acht                  3-0
 02-May-04 WVVZ                 -Waalre                1-3
 09-May-04 Waalre               -WVVZ                  4-1
 02-May-04 Dommelen             -Gestelse Boys         2-0
 09-May-04 Gestelse Boys        -Dommelen              0-2

 16-May-04 ESV                  -Acht                  0-1
 23-May-04 Acht                 -ESV                   0-1 
 16-May-04 Waalre               -Dommelen              0-1
 23-May-04 Dommelen             -Waalre                0-4

 31-May-04 Acht                 -Waalre                1-2 
ESV degradeert
Waalre promoveert

Zondag Zuid 2 4A
----------------

                Ber Bun Jek Kee  MVV RKB RKH RKV RKV Sch SVM WVV 
Berg '28       |XXX|2-0|1-0|1-0| 6-1|2-0|1-2|0-2|2-1|2-0|0-2|3-1|
Bunde          |1-1|XXX|1-1|1-5| 4-1|2-0|1-1|0-2|1-1|5-0|1-1|2-1|
Jekerdal       |1-0|1-3|XXX|0-0| 8-0|2-1|2-1|5-3|0-3|3-3|1-3|1-4|
Keer           |1-0|1-1|1-2|XXX| 3-1|2-0|3-4|0-0|2-2|0-2|3-1|2-0|
MVV '02        |0-7|0-1|1-3|0-1| XXX|1-2|1-4|1-3|2-0|0-2|1-3|3-2|
RKBFC          |1-2|0-1|5-1|4-4| 1-0|XXX|1-1|0-2|3-0|0-0|3-1|2-0|
RKHSV          |0-2|1-0|0-2|0-0| 1-0|3-1|XXX|3-2|1-1|1-1|3-2|4-3|
RKVCL          |2-3|3-0|2-2|1-1| 6-1|2-0|4-0|XXX|1-0|5-1|3-2|2-2|
RKVVM          |0-1|2-0|2-3|1-1|10-0|0-3|3-1|1-3|XXX|1-0|0-1|3-3|
Schimmert      |3-2|1-0|1-3|1-1| 1-0|1-2|1-1|3-3|2-2|XXX|3-4|1-0|
SVME           |1-2|3-2|4-0|3-0| 8-0|6-1|7-3|4-3|1-0|2-1|XXX|4-1|
WVV '28        |0-1|1-1|3-2|5-1| 2-1|0-1|2-1|3-1|2-0|0-3|2-7|XXX|

  1 SVME                              22  16   1   5  49   70 -   33   37         
=============================================================================
  2 Berg '28                          22  15   1   6  46   41 -   19   22         
  3 RKVCL                             22  12   5   5  41   55 -   32   23         
  4 SC Jekerdal                       22  10   4   8  34   43 -   42    1 +       
  5 RKHSV                             22   9   6   7  33   36 -   40   -4 -       
  6 Keer                              22   7   9   6  30   32 -   30    2         
  7 RKBFC                             22   9   3  10  30   31 -   33   -2 -       
  8 Bunde                             22   7   7   8  28   28 -   29   -1         
  9 Schimmert                         22   7   7   8  28   31 -   37   -6         
 10 SC WVV '28                        22   7   3  12  24   37 -   46   -9         
=============================================================================
 11 RKVVM                             22   5   6  11  21   33 -   33    0         
 12 MVV '02                           22   2   0  20   5   15 -   78  -63 -1pt    

Zondag Zuid 2 4B
----------------

                Gul Ker RKH RKM Roo SCK  Sim Spo WDZ Wel Wij Zwa 
Gulpen         |XXX|2-1|3-2|0-0|3-3|2-2| 2-1|3-1|1-1|4-0|6-1|1-0|
Kerkrade       |5-2|XXX|2-2|0-0|1-1|2-2| 2-3|1-1|2-1|1-2|3-1|3-3|
RKHBS          |1-4|3-3|XXX|4-3|2-1|2-4| 0-6|2-4|3-2|1-3|2-1|2-1|
RKMVC          |1-1|5-1|0-2|XXX|1-2|2-3|4-13|3-4|0-2|1-1|2-1|2-4|
Rood Gr. LVC   |0-3|2-1|1-0|2-1|XXX|3-0| 0-2|1-0|4-2|1-0|2-1|0-1|
SCKR           |2-4|1-3|2-2|3-3|1-2|XXX| 0-1|0-2|1-1|4-2|1-2|2-2|
Simpelveld     |2-0|1-3|4-2|4-2|1-1|3-1| XXX|2-1|1-4|8-1|7-1|0-1|
Sportclub 25   |0-0|4-0|2-0|2-2|3-2|1-0| 6-1|XXX|1-1|2-2|2-0|1-1|
WDZ            |1-2|5-0|1-2|5-1|1-1|2-5| 2-0|0-3|XXX|4-0|2-3|2-3|
Weltania       |3-2|1-6|3-0|4-2|1-4|6-1| 0-2|0-4|4-1|XXX|3-2|2-2|
Wijlre         |2-3|1-0|1-0|1-2|0-5|2-2| 1-1|0-4|6-2|0-0|XXX|1-2|
Zwart Wit      |1-1|1-4|3-2|1-0|0-2|2-0| 0-5|1-1|0-1|3-3|0-1|XXX|

  1 Sportclub '25                     22  12   7   3  43   49 -   22   27         
=============================================================================
  2 FC Gulpen                         22  12   7   3  43   49 -   30   19 -       
  3 Rood Groen LVC '01                22  13   4   5  43   40 -   25   15 +       
  4 Simpelveld                        22  14   2   6  42   68 -   34   34 -2pt    
  5 Zwart Wit '19                     22   8   7   7  31   32 -   36   -4         
  6 Weltania                          22   8   5   9  29   41 -   55  -14 -       
  7 Kerkrade                          22   7   7   8  28   44 -   44    0         
  8 WDZ                               22   7   4  11  25   43 -   43    0         
  9 RKHBS                             22   7   3  12  24   36 -   54  -18 +       
 10 Wijlre                            22   6   3  13  21   29 -   51  -22 +       
=============================================================================
 11 SCKR                              22   4   7  11  19   37 -   51  -14         
 12 RKMVC                             22   3   6  13  15   37 -   60  -23         

Om 1 plaats in Zuid 2 3e klasse A
 09-May-04 SC Berg '28          -Sportclub '25         2-0
 13-May-04 Sportclub '25        -SC Berg '28           0-1
 09-May-04 RKVCL                -Rood Groen LVC '01    6-2
 13-May-04 Rood Groen LVC '01   -RKVCL                 5-1
 09-May-04 FC Gulpen            -RKBFC                 4-2
 13-May-04 RKBFC                -FC Gulpen             3-1

 16-May-04 Leonidas W           -SC Berg '28           3-0
 20-May-04 SC Berg '28          -Leonidas W            2-5
 16-May-04 RKVCL                -FC Gulpen             2-2
 20-May-04 FC Gulpen            -RKVCL                 5-1

 23-May-04 Leonidas W           -FC Gulpen             2-0 
Leonidas W blijft in 3e klasse

Zondag Zuid 2 4C
----------------

                Abd Bor Hei Hek Lee Lin Min Put RKD Spa UOW Vae 
Abdiss.bosch   |XXX|0-0|2-4|0-5|2-3|1-1|1-1|1-4|3-2|2-3|1-4|1-3|
Born           |7-3|XXX|1-5|1-4|0-3|0-1|0-0|1-1|2-1|1-3|0-5|2-0|
Heidebloem     |6-2|4-1|XXX|0-0|2-3|2-1|2-1|3-2|3-0|2-2|3-0|4-2|
Heksenberg     |2-2|3-1|1-1|XXX|4-1|2-0|1-1|4-0|2-0|1-2|0-1|1-5|
De Leeuw       |1-1|4-3|2-2|4-1|XXX|1-3|0-0|0-2|2-1|3-2|2-2|5-3|
Lindenheuvel   |2-1|3-4|2-1|1-4|0-1|XXX|3-1|2-0|1-0|3-2|1-3|3-3|
Minor          |3-0|2-1|1-1|3-1|1-1|3-4|XXX|1-9|3-4|0-0|0-0|3-5|
Puth           |0-1|2-1|3-2|0-2|2-3|4-2|5-1|XXX|0-0|0-1|2-1|1-1|
RKDFC          |2-0|1-0|2-2|3-4|2-1|1-6|2-1|3-1|XXX|2-2|1-1|1-1|
Spaubeek       |0-0|7-0|1-4|3-0|5-1|6-2|3-2|0-1|3-0|XXX|4-0|2-1|
UOW '02        |4-0|6-1|1-2|1-1|4-1|2-0|3-1|4-2|6-0|1-1|XXX|2-1|
Vaesrade       |3-2|3-0|1-2|2-4|3-0|4-2|2-0|2-0|1-2|1-1|2-1|XXX|

  1 Heidebloem                        22  13   6   3  45   57 -   31   26         
=============================================================================
  2 Spaubeek                          22  12   6   4  42   53 -   27   26         
  3 UOW '02                           22  12   5   5  41   52 -   26   26         
  4 Heksenberg                        22  11   5   6  38   47 -   32   15         
  5 De Leeuw                          22  10   5   7  35   42 -   45   -3 +       
  6 Vaesrade                          22  10   4   8  34   49 -   39   10         
  7 RKFC Lindenheuvel                 22  10   2  10  32   43 -   46   -3 +       
  8 Puth VV                           22   9   3  10  30   41 -   36    5         
  9 RKDFC                             22   7   5  10  26   30 -   45  -15         
 10 RKSV Minor                        22   3   8  11  17   29 -   48  -19         
=============================================================================
 11 Born                              22   4   3  15  15   27 -   61  -34         
 12 Abdissenbosch                     22   2   6  14  12   26 -   60  -34         

Zondag Zuid 2 4D
----------------

                Bre Con Ein EMS Hae Hol Lin Maa Obb RKE SHH Vlo 
Brevendia      |XXX|1-0|5-1|3-2|1-1|1-3|5-0|3-0|7-0|2-1|1-0|2-2|
Conventus      |0-2|XXX|1-0|1-2|4-4|0-0|4-0|0-6|5-1|4-3|2-2|2-2|
Eindse Boys    |1-6|0-3|XXX|0-3|0-2|1-4|1-0|0-0|0-2|1-2|0-6|1-4|
EMS            |3-1|4-2|5-1|XXX|6-1|2-1|8-0|5-0|2-0|3-1|0-0|1-5|
Haelen         |3-4|0-3|5-0|4-3|XXX|1-1|3-1|3-0|3-1|2-4|2-2|3-1|
Holtum         |4-2|1-1|3-2|1-0|1-1|XXX|2-2|3-0|1-2|3-1|2-3|4-2|
Linne          |3-3|0-5|0-2|0-4|2-2|1-3|XXX|0-0|3-1|3-1|1-0|1-2|
Maasbracht     |1-1|0-4|4-2|0-2|1-1|0-2|1-1|XXX|4-1|1-2|3-2|0-1|
Obbicht        |1-1|1-2|0-1|1-2|1-2|0-0|2-4|0-0|XXX|1-0|2-2|3-5|
RKESV          |3-2|2-2|5-2|0-4|1-2|2-1|6-3|2-1|2-3|XXX|1-4|4-2|
SHH            |1-2|3-0|6-0|3-1|1-2|0-1|6-0|3-7|3-1|2-0|XXX|6-1|
Vlodrop        |0-3|0-3|3-1|1-9|2-1|0-2|3-2|2-3|1-2|3-2|2-0|XXX|

  1 EMS                               22  16   1   5  49   71 -   26   45         
=============================================================================
  2 Brevendia                         22  13   5   4  44   58 -   30   28 -       
  3 Holtum                            22  12   6   4  42   43 -   24   19         
  4 Haelen                            22  10   7   5  37   48 -   40    8         
  5 Conventus                         22  10   6   6  36   48 -   34   14         
  6 SHH                               22  10   4   8  34   55 -   31   24         
  7 Vlodrop                           22  10   2  10  32   44 -   55  -11 +       
  8 RKESV                             22   9   1  12  28   45 -   51   -6         
  9 Maasbracht                        22   6   6  10  24   32 -   40   -8         
 10 Obbicht                           22   5   4  13  19   26 -   50  -24         
=============================================================================
 11 Linne                             22   4   5  13  17   27 -   64  -37         
 12 Eindse Boys                       22   3   1  18  10   17 -   69  -52         

Om 1 plaats in Zuid 2 3e klasse B
 09-May-04 UOW '02              -RKESV                 1-3
 13-May-04 RKESV                -UOW '02               1-3
 09-May-04 De Leeuw             -Holtum                1-1
 13-May-04 Holtum               -De Leeuw              2-1
 09-May-04 Brevendia            -Spaubeek              3-0
 13-May-04 Spaubeek             -Brevendia             1-0

 16-May-04 RKTSV                -UOW '02               0-1
 20-May-04 UOW '02              -RKTSV                 4-0 
 16-May-04 Holtum               -Brevendia             0-0
 20-May-04 Brevendia            -Holtum                4-2

 23-May-04 UOW '02              -Brevendia             5-1 (terrein: RIOS '31)
UOW '02 promoveert
RKTSV degradeert

Zondag Zuid 2 4E
----------------

                Bav Bru Bud Gas Hel Mif MUL NWC Oda OND Roo Sti 
Bavos          |XXX|2-0|0-2|1-1|0-1|2-5|1-0|1-3|2-1|3-3|0-0|2-2|
Bruheze        |2-1|XXX|3-0|0-4|1-1|2-0|1-3|1-2|1-4|2-2|2-1|1-2|
Budel          |1-2|3-0|XXX|3-1|1-3|1-0|1-1|1-2|4-0|1-1|0-1|0-4|
Gastel V.      |1-3|0-1|0-4|XXX|1-1|1-1|0-4|1-2|2-5|0-1|1-3|2-1|
Helmondia 55   |5-2|2-4|2-3|3-1|XXX|2-2|1-0|3-2|3-3|4-1|1-1|1-1|
Mifano         |2-0|4-0|2-4|3-1|2-1|XXX|0-0|3-3|1-1|2-5|1-4|1-4|
MULO           |1-1|0-1|0-0|1-1|2-1|2-3|XXX|0-1|1-3|1-0|4-1|3-0|
NWC            |3-1|1-1|3-1|2-1|1-1|4-0|2-0|XXX|5-1|2-2|4-2|3-3|
FC Oda         |2-1|1-0|1-2|3-1|2-0|1-1|1-1|4-4|XXX|1-0|2-1|2-1|
ONDO           |1-1|1-3|2-1|1-1|2-2|1-4|3-1|3-3|2-2|XXX|2-0|2-2|
Rood Wit '62   |2-2|4-2|0-0|5-0|0-0|3-0|0-0|1-2|5-0|0-1|XXX|1-5|
Stiphout V     |4-0|0-2|4-1|1-1|1-2|1-0|0-1|0-3|0-0|2-1|2-0|XXX|

  1 NWC                               22  14   7   1  49   57 -   31   26 +       
=============================================================================
  2 FC Oda                            22  10   7   5  37   40 -   38    2 -       
  3 Stiphout Vooruit                  22   9   6   7  33   40 -   29   11         
  4 Helmondia '55                     22   8   9   5  33   40 -   33    7         
  5 Budel                             22   9   4   9  31   34 -   32    2 +       
  6 Bruheze                           22   9   3  10  30   30 -   38   -8         
  7 MULO                              22   7   7   8  28   26 -   22    4         
  8 ONDO                              22   6  10   6  28   37 -   38   -1 +       
  9 Rood Wit '62                      22   7   6   9  27   35 -   31    4 +       
 10 Mifano                            22   7   6   9  27   37 -   43   -6         
=============================================================================
 11 Bavos                             22   5   7  10  22   28 -   42  -14 +       
 12 Gastel Vooruit                    22   2   6  14  11   22 -   49  -27 -1pt    

Zondag Zuid 2 4F
----------------

                Bel HBS KVC Leu Lie MVC RKD RKM FCV SVE Vnl Yss 
Belfeldia      |XXX|1-2|0-2|0-4|3-2|0-3|2-1|2-0|3-1|3-3|0-2|1-3|
HBSV           |2-1|XXX|3-2|0-2|2-0|4-1|5-1|2-2|2-2|1-0|1-1|5-0|
KVC Kessel     |4-1|0-3|XXX|2-4|0-0|5-2|4-0|1-0|0-1|1-3|1-3|3-0|
Leunen         |0-0|1-5|6-3|XXX|3-2|2-1|4-2|5-1|2-2|5-1|3-2|2-2|
Liessel        |2-1|1-1|3-4|1-1|XXX|2-1|4-1|2-2|2-0|1-2|4-0|5-0|
MVC '19        |4-1|3-1|1-1|2-0|2-2|XXX|9-1|1-0|1-1|3-1|2-1|0-0|
RKDSO          |6-1|2-3|0-1|1-4|0-3|2-2|XXX|3-5|1-4|1-6|3-1|0-5|
RKMSV          |3-0|5-1|2-4|1-1|1-2|2-1|5-1|XXX|0-1|1-0|1-1|0-1|
FCV            |2-1|2-1|3-2|1-3|3-1|3-1|2-0|0-0|XXX|3-0|0-0|1-0|
SVEB           |3-1|0-1|4-2|1-1|1-1|2-0|5-0|4-1|1-0|XXX|3-3|2-1|
Venlo          |4-4|0-4|1-2|1-4|4-4|0-0|7-1|2-1|1-1|1-1|XXX|3-0|
Ysselsteyn     |6-1|2-2|0-4|0-3|0-0|1-3|6-3|3-3|0-3|1-1|0-2|XXX|

  1 Leunen                            22  14   6   2  48   60 -   31   29         
=============================================================================
  2 HBSV                              22  13   5   4  44   51 -   29   22         
  3 RKSV FCV                          22  12   6   4  42   36 -   22   14         
  4 SVEB                              22  10   6   6  36   44 -   32   12         
  5 KVC Kessel                        22  11   2   9  35   48 -   40    8         
  6 MVC '19                           22   9   6   7  33   43 -   32   11         
  7 Liessel                           22   8   8   6  32   44 -   32   12         
  8 Venlo                             22   6   9   7  27   40 -   40    0 -       
  9 RKMSV                             22   6   6  10  24   36 -   38   -2         
 10 Ysselsteyn                        22   5   6  11  21   31 -   47  -16         
=============================================================================
 11 Belfeldia                         22   4   3  15  15   27 -   59  -32 -       
 12 RKDSO                             22   2   1  19   7   30 -   88  -58         

Om 1 plaats in Zuid 2 3e klasse C
 09-May-04 Helmondia '55        -SVEB                  0-2
 13-May-04 SVEB                 -Helmondia '55         2-2
 09-May-04 FC Oda               -RKSV FCV              2-1
 13-May-04 RKSV FCV             -FC Oda                1-2
 09-May-04 HBSV                 -Stiphout Vooruit      0-2
 13-May-04 Stiphout Vooruit     -HBSV                  2-1

 16-May-04 Heel                 -SVEB                  1-1
 20-May-04 SVEB                 -Heel                  3-1 
 16-May-04 FC Oda               -Stiphout Vooruit      4-3
 20-May-04 Stiphout Vooruit     -FC Oda                2-0

 23-May-04 SVEB                 -Stiphout Vooruit      2-1 

SVEB promoveert
Heel degradeert

Zondag Zuid 2 4G
----------------

                Ach Boe Hap HBV Mon Odi Oly SES SSS Sto Tox Zwa 
Achates        |XXX|7-1|1-2|1-2|2-0|1-0|2-1|0-1|3-1|0-0|0-1|0-2|
Boekel Sport   |1-3|XXX|1-0|1-1|2-4|1-0|0-1|2-0|2-1|4-0|2-1|2-1|
Hapse Boys     |4-2|1-1|XXX|0-2|2-2|1-1|1-0|0-4|1-3|0-2|1-1|2-2|
HBV            |0-0|1-4|2-1|XXX|4-2|1-0|1-1|2-0|2-0|3-1|0-2|2-2|
Montagnards    |0-6|1-1|1-2|3-2|XXX|5-0|2-1|1-4|1-7|0-2|4-0|0-5|
Odiliapeel     |1-3|0-1|0-3|1-1|0-2|XXX|0-1|0-4|2-5|0-0|3-1|2-4|
Olympia '18    |2-1|1-4|6-1|1-1|4-0|3-2|XXX|1-1|2-0|2-3|0-5|4-0|
SES            |3-0|3-1|2-1|3-1|1-1|4-0|1-1|XXX|1-3|0-2|2-0|2-0|
SSS '18        |6-0|2-3|3-0|0-1|3-0|2-1|1-1|0-1|XXX|3-1|2-1|2-2|
Stormvogels    |1-1|3-1|2-0|0-2|3-0|0-0|3-1|0-1|0-2|XXX|2-2|0-1|
Toxandria      |3-5|1-2|3-0|0-4|1-0|3-3|2-0|0-1|1-4|7-1|XXX|0-1|
De Zwaluw      |1-0|0-1|2-1|1-1|4-0|1-1|3-3|1-2|1-3|2-3|2-3|XXX|

  1 SES                               22  15   3   4  48   41 -   17   24         
=============================================================================
  2 Boekel Sport                      22  13   3   6  42   38 -   32    6         
  3 SSS '18                           22  13   2   7  41   53 -   27   26         
  4 HBV                               22  11   7   4  40   36 -   24   12         
  5 Stormvogels '28                   22   9   5   8  32   29 -   32   -3 +       
  6 Achates                           22   9   3  10  30   38 -   33    5         
  7 De Zwaluw                         22   8   6   8  30   38 -   34    4 +       
  8 Olympia '18                       22   8   6   8  30   37 -   34    3         
  9 Toxandria                         22   8   3  11  27   38 -   39   -1         
 10 Montagnards                       22   6   3  13  21   29 -   56  -27 -       
=============================================================================
 11 Hapse Boys                        22   5   5  12  20   24 -   43  -19 +       
 12 Odiliapeel                        22   1   6  15   9   17 -   47  -30         

Beslissingswedstrijd:

Zondag Zuid 2 4H
----------------

                Bos DVG Erp Hee Her Maa Nul PrI Ruw Sch WEC WHV 
Boskant        |XXX|5-1|0-1|3-2|1-1|3-2|0-2|1-5|1-3|3-1|4-0|1-1|
DVG            |2-2|XXX|2-1|5-1|0-1|4-0|1-1|0-1|5-2|3-1|1-0|5-3|
Erp            |1-1|1-3|XXX|2-1|2-0|0-2|1-2|0-1|3-0|1-3|1-2|2-0|
Heeswijk       |1-2|1-6|2-1|XXX|3-1|5-0|2-5|3-1|2-1|1-0|2-5|0-0|
Herpinia       |1-0|0-1|2-0|2-0|XXX|3-0|0-1|1-0|0-0|1-0|4-1|2-0|
Maaskantse B   |1-2|0-2|2-0|1-1|0-0|XXX|1-0|3-2|0-1|1-2|3-1|0-0|
Nulandia       |1-2|0-3|1-1|3-1|1-0|3-1|XXX|1-2|1-1|1-1|4-0|3-3|
Pr. Irene      |2-1|3-5|0-2|2-0|1-1|0-0|1-2|XXX|1-2|3-2|1-2|2-1|
Ruwaard        |0-1|1-3|3-3|1-1|1-1|0-0|3-4|5-1|XXX|2-2|2-0|2-1|
Schadewijk     |3-1|0-2|1-5|0-1|0-1|2-2|0-2|1-6|1-0|XXX|5-0|1-4|
WEC            |1-2|3-3|0-2|1-3|0-1|1-2|0-3|0-0|3-2|1-3|XXX|2-3|
WHV            |4-1|0-3|3-1|4-0|2-0|1-2|1-3|3-0|2-0|4-0|2-1|XXX|

  1 DVG                               22  16   3   3  51   60 -   27   33         
=============================================================================
  2 Nulandia                          22  13   5   4  44   44 -   25   19         
  3 Herpinia                          22  11   5   6  38   23 -   14    9         
  4 WHV                               22  10   4   8  34   42 -   31   11 +       
  5 Boskant                           22  10   4   8  34   37 -   36    1         
  6 Prinses Irene                     22   9   3  10  30   35 -   36   -1         
  7 Erp                               22   8   3  11  27   31 -   31    0         
  8 Maaskantse Boys                   22   7   6   9  27   23 -   33  -10         
  9 Heeswijk                          22   8   3  11  27   33 -   46  -13         
 10 Ruwaard                           22   6   7   9  25   32 -   36   -4         
=============================================================================
 11 FC Schadewijk                     22   6   3  13  21   29 -   45  -16 +       
 12 WEC                               22   4   2  16  14   24 -   53  -29 -       

Om 1 plaats in Zuid 2 3e klasse D
 09-May-04 Boekel Sport         -Boskant               1-0
 13-May-04 Boskant              -Boekel Sport          2-2
 09-May-04 SSS '18              -Nulandia              1-3
 13-May-04 Nulandia             -SSS '18               5-1
 09-May-04 Herpinia             -Toxandria             2-1
 13-May-04 Toxandria            -Herpinia              2-1

 16-May-04 Maarheeze            -Boekel Sport          1-0
 20-May-04 Boekel Sport         -Maarheeze             0-5
 16-May-04 Nulandia             -Toxandria             1-0
 20-May-04 Toxandria            -Nulandia              1-1

 23-May-04 Maarheeze            -Nulandia              1-3 (terrein: Erp)
Maarheeze degradeert
Nulandia promoveert



Zondag Oost 4A
--------------

                AJC Ava Bar Cen Eil EMO KOS Old TVO Vic VOS Wil 
AJC '96        |XXX|1-3|1-2|5-3|2-0|0-1|5-1|2-1|1-0|2-3|4-0|3-4|
Avanti W       |0-0|XXX|2-1|4-0|4-2|2-0|6-1|0-4|3-0|5-2|7-0|3-0|
Barbaros       |1-1|2-2|XXX|4-0|3-0|3-3|8-2|1-4|2-2|3-0|1-3|2-1|
Centrum        |1-1|1-6|0-4|XXX|1-0|3-2|0-3|0-0|4-1|1-2|0-3|2-2|
Eilermark      |0-2|5-8|3-2|4-3|XXX|2-2|1-1|0-3|1-5|0-3|3-2|5-1|
EMOS           |4-2|0-4|2-4|1-2|0-3|XXX|1-2|0-5|1-1|0-2|0-2|0-0|
KOSC           |0-2|0-2|1-2|2-2|1-2|0-1|XXX|0-2|2-1|1-6|3-2|1-0|
Oldenzaal      |3-0|2-2|3-1|2-2|0-1|3-0|1-1|XXX|1-4|2-0|3-2|2-3|
TVO            |0-2|1-2|3-3|1-1|0-3|0-2|3-1|1-3|XXX|2-3|0-1|1-2|
Victoria '28   |2-0|2-3|2-5|4-1|3-3|2-0|3-0|1-1|3-1|XXX|3-1|6-0|
VOSTA          |0-0|1-4|0-1|5-0|1-1|0-5|0-0|3-1|0-0|0-1|XXX|1-1|
Wilhelminas.   |1-4|1-3|1-5|3-2|1-1|0-0|5-1|1-4|0-4|2-1|3-1|XXX|

  1 Avanti Wilskracht                 22  18   3   1  56   75 -   26   49 -1pt    
=============================================================================
  2 Victoria '28                      22  14   2   6  44   54 -   33   21         
  3 Oldenzaal                         22  12   5   5  41   50 -   25   25         
  4 Barbaros                          22  12   5   5  41   60 -   36   24 +       
  5 AJC '96                           22  10   4   8  34   40 -   30   10         
  6 Eilermark                         22   8   5   9  29   40 -   48   -8         
  7 Wilhelminaschool                  22   7   5  10  26   32 -   52  -20         
  8 VOSTA                             22   6   5  11  23   28 -   41  -13         
  9 EMOS                              22   5   5  12  20   25 -   42  -17         
 10 KOSC                              22   5   4  13  19   24 -   55  -31 +       
=============================================================================
 11 TVO                               22   4   5  13  17   31 -   41  -10 +       
 12 FC 't Centrum                     22   4   6  12  15   29 -   59  -30 -3pt    

Zondag Oost 4B
--------------

                BWO Del DSV Ent GFC Hec  Pre Omh Rie RSC Saa Tuk 
BWO            |XXX|1-1|5-1|6-2|2-2|0-1|    |2-1|3-1|1-0|2-1|0-0|
Delden         |0-2|XXX|1-0|1-3|1-2|1-2|    |1-4|2-5|2-0|2-0|1-0|
DSVD           |3-2|2-1|XXX|0-0|3-1|2-1| 2-0|4-1|3-2|1-0|3-1|2-2|
Enter          |3-2|1-1|0-0|XXX|2-2|0-0| 2-0|1-4|3-1|0-4|3-0|0-1|
GFC            |5-0|1-1|1-0|4-1|XXX|3-0|    |3-2|2-1|1-2|3-1|1-1|
Hector         |3-4|0-1|0-2|0-2|1-1|XXX|    |1-1|2-1|1-0|2-0|0-3|
La Premiere    |0-4|3-3|   |   |3-5|1-0| XXX|   |1-3|   |   |1-1|
Omhoog         |1-1|1-3|2-2|3-1|2-1|0-2|0-1x|XXX|0-0|1-1|1-1|5-2|
Rietvogels     |2-0|1-3|1-2|1-4|0-4|2-0|    |1-1|XXX|1-0|2-1|0-4|
RSC            |2-1|2-1|3-0|2-2|2-0|2-1| 1-0|2-2|4-0|XXX|1-2|1-1|
Saasveldia     |2-1|4-0|3-2|1-1|3-1|0-2|3-2x|2-0|4-1|0-0|XXX|2-5|
Tukkers        |3-1|5-0|0-3|4-1|2-1|3-1|    |0-1|0-1|3-2|2-0|XXX|

  1 De Tukkers                        20  11   4   5  37   41 -   23   18 -       
=============================================================================
  2 DSVD                              20  11   4   5  37   35 -   27    8         
  3 GFC                               20   9   5   6  32   39 -   27   12 -       
  4 RSC                               20   8   5   7  29   30 -   21    9 -       
  5 BWO                               20   8   4   8  28   36 -   34    2         
  6 Omhoog                            20   6   8   6  26   33 -   31    2         
  7 Enter                             20   6   7   7  25   30 -   37   -7         
  8 Saasveldia                        20   7   3  10  24   28 -   34   -6         
  9 Hector                            20   7   3  10  24   20 -   28   -8         
 10 Delden                            20   7   3  10  24   24 -   36  -12         
=============================================================================
 11 Rietvogels                        20   6   2  12  20   24 -   42  -18         
 12 La Premiere                        0   0   0   0   0    0 -    0    0 +       


Om 1 plaats in Oost 3e klasse A
 09-May-04 Oldenzaal            -DSVD                  1-0
 16-May-04 DSVD                 -Oldenzaal             4-2
 09-May-04 Barbaros             -GFC                   2-1
 16-May-04 GFC                  -Barbaros              3-2
 09-May-04 RSC                  -Victoria '28          1-2
 16-May-04 Victoria '28         -RSC                   3-1

 20-May-04 Losser               -DSVD                  0-0
 23-May-04 DSVD                 -Losser                0-0
 20-May-04 GFC                  -Victoria '28          3-3
 23-May-04 Victoria '28         -GFC                   6-2

 31-May-04 Losser               -Victoria '28          1-3 (terrein: Berghuizen)
Victoria '28 promoveert
Losser degradeert

Zondag Oost 4C
--------------

                AD  Aja Din Gen RKZ Sil Tri Ulf VIO VIO Vor VVG 
AD '69         |XXX|0-2|0-0|2-1|1-3|1-2|0-5|0-1|1-4|0-0|1-3|1-3|
Ajax B         |1-1|XXX|0-5|1-2|1-1|0-2|1-2|0-2|1-3|5-0|2-2|0-6|
Dinxperlo      |0-2|3-1|XXX|2-5|3-3|1-0|2-4|0-0|2-1|1-1|2-1|0-1|
Gendringen     |1-1|3-0|1-4|XXX|3-0|3-0|3-1|0-0|1-2|3-1|3-1|1-2|
RKZVC          |2-0|0-0|2-1|3-2|XXX|2-1|1-0|0-2|0-1|1-0|0-0|4-3|
Silvolde       |1-0|3-0|4-2|3-0|0-1|XXX|1-1|0-1|1-1|0-0|3-0|0-1|
Trias          |3-1|3-1|4-2|1-3|1-2|0-1|XXX|0-1|1-1|3-1|2-1|0-0|
Ulftse B       |2-1|0-0|2-0|1-1|0-1|2-1|2-1|XXX|4-3|3-2|3-1|2-0|
VIOD           |6-4|3-0|0-3|0-4|0-1|1-3|1-3|1-2|XXX|4-0|1-2|1-1|
VIOS B.        |1-1|0-2|2-2|1-6|2-4|2-5|1-3|1-6|2-1|XXX|1-2|1-3|
Vorden         |0-3|3-0|0-1|1-1|1-1|2-1|1-4|1-2|2-2|3-0|XXX|1-0|
VVG '25        |3-0|4-1|1-0|3-2|3-0|2-4|3-1|0-2|4-1|4-2|4-2|XXX|

  1 Ulftse Boys                       22  17   4   1  55   40 -   14   26         
=============================================================================
  2 VVG '25                           22  15   2   5  47   51 -   26   25         
  3 RKZVC                             22  13   5   4  44   32 -   25    7         
  4 Gendringen                        22  11   4   7  37   49 -   30   19         
  5 FC Trias                          22  11   3   8  36   43 -   30   13 +       
  6 Silvolde                          22  11   3   8  36   36 -   23   13         
  7 Dinxperlo                         22   8   5   9  29   36 -   35    1         
  8 Vorden                            22   7   5  10  26   30 -   37   -7         
  9 VIOD                              22   7   4  11  25   38 -   42   -4 -       
 10 AD '69                            22   3   5  14  14   21 -   44  -23 +       
=============================================================================
 11 Ajax B                            22   3   5  14  14   19 -   48  -29         
 12 VIOS B.                           22   1   5  16   8   21 -   62  -41          

Beslissingswedstrijd:
 09-May-04 AD '69               -Ajax B              1-0 
Ajax B degradeert

Zondag Oost 4D
--------------

                Con Die Eri Gro GSV HC  Kil MvR Spr VVO Wes Wor 
Concordia W    |XXX|1-1|0-2|5-1|4-1|1-1|0-0|4-1|1-1|1-2|6-1|2-1|
Dierense B     |0-3|XXX|1-1|4-1|3-0|0-1|1-2|3-1|1-2|3-0|0-0|0-3|
Erica          |1-3|1-3|XXX|1-3|3-2|0-2|0-2|0-5|1-3|1-0|0-0|0-2|
Groessen       |1-4|1-4|1-1|XXX|0-0|0-4|1-4|2-3|1-4|4-3|2-0|1-2|
GSV '38        |2-1|4-0|0-0|5-0|XXX|1-4|4-1|0-1|0-1|3-2|1-1|3-2|
HC '03         |2-3|0-0|1-0|1-0|1-1|XXX|3-0|2-0|3-3|4-0|4-2|2-2|
Kilder         |1-4|1-1|1-1|1-0|4-2|2-2|XXX|5-3|1-3|2-2|1-0|2-1|
MvR            |1-4|0-4|2-4|0-2|2-4|0-1|2-4|XXX|3-0|2-2|3-1|2-0|
Sprinkhanen    |1-4|2-1|2-1|1-1|3-0|1-3|0-0|2-1|XXX|1-1|1-0|1-0|
VVO            |0-0|2-2|2-1|0-3|2-1|0-2|4-0|2-1|2-3|XXX|1-4|1-1|
Westervoort    |3-2|2-0|3-0|2-2|1-1|2-0|2-2|2-0|1-4|1-0|XXX|0-0|
Worth Rheden   |0-1|1-0|5-0|1-0|1-1|0-2|0-0|1-0|3-2|0-2|0-1|XXX|

  1 HC '03                            22  14   6   2  48   45 -   18   27         
=============================================================================
  2 Concordia W                       22  13   5   4  44   54 -   24   30         
  3 Sprinkhanen                       22  13   5   4  44   41 -   29   12         
  4 Kilder                            22   9   8   5  35   36 -   36    0         
  5 SC Westervoort                    22   8   7   7  31   29 -   30   -1         
  6 Worth Rheden                      22   8   5   9  29   26 -   23    3         
  7 Dierense Boys                     22   7   6   9  27   32 -   29    3         
  8 GSV '38                           22   7   6   9  27   36 -   37   -1         
  9 VVO                               22   6   6  10  24   30 -   40  -10         
 10 MvR                               22   6   1  15  19   33 -   49  -16 -       
=============================================================================
 11 Groessen                          22   5   4  13  19   27 -   50  -23 +       
 12 SC Erica '76                      22   4   5  13  17   19 -   43  -24         

Beslissingswedstrijd:
 09-May-04 MvR                  -Groessen              0-5
MvR degradeert

Om 1 plaats in Oost 3e klasse B
 09-May-04 Gendringen           -Kilder                1-3
 16-May-04 Kilder               -Gendringen            1-0
 09-May-04 Concordia W          -VVG '25               2-0
 16-May-04 VVG '25              -Concordia W           3-4
 09-May-04 Sprinkhanen          -RKZVC                 5-1
 16-May-04 RKZVC                -Sprinkhanen           2-1

 20-May-04 SDZZ                 -Kilder                2-2
 23-May-04 Kilder               -SDZZ                  5-4 
 20-May-04 Concordia W          -Sprinkhanen           2-2
 23-May-04 Sprinkhanen          -Concordia W           0-1

 31-May-04 Kilder               -Concordia W           2-0 (terrein: Doetinchem)
Kilder promoveert
SDZZ degradeert


Zondag Oost 4E
--------------

                Alv Bla Een  Ewi Kra Mil Ove Roo SCD TGB Vic Woe 
Alverna        |XXX|2-2|3-1| 3-0|9-1|4-1|1-3|1-4|2-1|4-2|3-2|3-0|
Blauw Wit      |4-6|XXX|2-0| 1-0|8-0|4-2|3-2|2-3|3-2|1-1|2-1|1-0|
Eendracht      |1-3|2-1|XXX| 5-2|2-0|3-0|2-6|3-3|1-0|2-2|2-3|1-1|
Ewijk          |2-2|2-3|1-3| XXX|6-0|3-1|2-4|2-2|2-4|1-0|3-0|2-6|
Krayenhoff     |0-3|0-1|0-0| 0-0|XXX|0-3|0-4|0-3|4-3|1-4|1-1|1-2|
Millingen      |2-5|0-0|3-0| 2-1|4-1|XXX|0-3|1-3|1-1|7-0|2-2|2-2|
Overasseltse   |2-5|5-0|0-0| 2-0|6-2|1-2|XXX|0-2|2-1|2-2|4-1|0-3|
Rood Wit       |1-1|1-2|2-0|10-1|1-0|0-0|4-0|XXX|2-0|3-2|7-0|0-1|
SCD '33        |2-1|3-0|2-1| 0-2|1-2|2-2|0-2|0-2|XXX|1-1|0-2|1-3|
TGB            |1-2|0-3|2-2| 2-0|4-2|1-4|0-2|0-0|2-2|XXX|5-2|1-1|
Victoria '25   |0-2|2-1|2-1| 0-0|2-0|4-0|3-3|1-1|1-3|2-2|XXX|0-0|
Woezik         |1-3|2-0|1-2| 4-1|1-0|0-1|1-3|0-2|1-4|4-5|5-1|XXX|

  1 Alverna                           22  16   3   3  51   68 -   33   35         
=============================================================================
  2 Rood Wit                          22  14   6   2  46   56 -   17   39 -2pt    
  3 Overasseltse Boys                 22  13   3   6  42   56 -   34   22 +       
  4 Blauw Wit                         22  12   3   7  39   44 -   36    8         
  5 Woezik                            22   9   4   9  31   39 -   34    5         
  6 Millingen                         22   8   6   8  30   40 -   40    0         
  7 Eendracht '30                     22   7   6   9  27   34 -   39   -5         
  8 Victoria '25                      22   6   7   9  25   32 -   47  -15 +       
  9 TGB                               22   5   9   8  24   39 -   48   -9         
 10 SCD '33                           22   6   4  12  22   33 -   39   -6         
=============================================================================
 11 Ewijk                             22   5   4  13  19   33 -   54  -21         
 12 Krayenhoff                        22   2   3  17   7   15 -   68  -53 -2pt    

Zondag Oost 4F
--------------

                Arn Dri Ech Eld For GVA Nij ONA OVC Roz SCH SDO 
Arnhemia       |XXX|0-3|0-2|1-3|3-1|2-1|3-2|2-2|1-4|2-4|5-1|7-3|
Driel          |3-0|XXX|0-1|0-0|1-1|3-0|2-4|1-3|1-1|3-2|6-3|5-1|
Echteld        |5-2|0-3|XXX|0-1|0-2|2-1|2-1|1-2|1-1|1-2|0-1|2-0|
Eldenia        |3-5|2-1|2-2|XXX|3-4|1-0|4-1|3-1|1-0|0-1|3-0|4-0|
Fortissimo     |1-0|0-2|2-0|1-0|XXX|3-0|0-1|1-2|0-0|2-0|4-0|4-0|
GVA            |1-1|3-1|0-4|1-4|0-4|XXX|4-5|2-0|1-1|2-4|2-2|3-1|
Nijmegen       |2-0|2-1|3-0|1-1|0-1|2-3|XXX|1-2|5-2|1-1|2-2|4-2|
ONA '53        |1-1|1-0|5-4|0-1|1-2|3-3|3-0|XXX|2-2|1-4|1-1|1-1|
OVC '85        |1-1|1-0|2-1|0-1|1-2|4-1|3-0|2-0|XXX|1-2|1-0|3-1|
Rozendaal      |1-2|1-0|4-1|7-2|2-3|2-1|2-0|3-1|1-3|XXX|1-3|3-0|
SCH            |3-0|0-3|1-5|2-3|1-9|4-3|2-4|2-5|1-3|1-2|XXX|3-3|
SDOO           |2-3|0-1|3-5|4-0|0-4|4-0|0-2|1-1|4-2|1-2|1-2|XXX|

  1 Fortissimo                        22  16   2   4  50   51 -   17   34         
=============================================================================
  2 Rozendaal                         22  15   1   6  46   51 -   31   20         
  3 Eldenia                           22  13   3   6  42   42 -   32   10 -       
  4 OVC '85                           22  10   6   6  36   38 -   27   11 +       
  5 RKSV Driel                        22  10   3   9  33   40 -   26   14         
  6 Nijmegen                          22  10   3   9  33   43 -   40    3 +       
  7 ONA '53                           22   8   7   7  31   38 -   38    0 -       
  8 Echteld                           22   9   2  11  29   39 -   38    1         
  9 Arnhemia                          22   8   4  10  28   41 -   49   -8         
 10 SCH                               22   5   4  13  19   35 -   66  -31 -       
=============================================================================
 11 GVA                               22   4   4  14  16   32 -   57  -25 +       
 12 SDOO                              22   3   3  16  12   32 -   61  -29         


Om 1 plaats in Oost 3e klasse C
 09-May-04 Rood Wit             -Rozendaal             1-1
 16-May-04 Rozendaal            -Rood Wit              0-0
 09-May-04 Overasseltse Boys    -Eldenia               1-1
 16-May-04 Eldenia              -Overasseltse Boys     0-0
 09-May-04 Arnhemia             -Blauw Wit H           1-1
 16-May-04 Blauw Wit H          -Arnhemia              6-1

 20-May-04 Groesbeekse Boys     -Rood Wit              2-2
 23-May-04 Rood Wit             -Groesbeekse Boys      2-0 
 20-May-04 Eldenia              -Blauw Wit H           4-1
 23-May-04 Blauw Wit H          -Eldenia               0-1

 31-May-04 Rood Wit             -Eldenia               3-1 
Rood Wit promoveert
Groesbeekse Boys degradeert

Zondag Oost 4G
--------------

                Alb Ape Han Hee Loe Ord TKA Vee Vic Wil Zut 
Albatross      |XXX|1-0|1-1|0-1|1-2|2-1|1-0|4-1|1-1|2-2|4-2|
Apeld. Boys    |0-0|XXX|5-0|0-2|3-0|1-0|1-3|0-3|0-0|1-2|1-0|
Hanze          |3-4|1-5|XXX|3-3|4-2|0-3|3-2|5-0|4-2|1-3|1-2|
Heerde         |2-0|0-0|7-1|XXX|0-2|1-3|7-0|3-1|1-2|1-3|4-0|
Loenermark     |1-1|1-2|5-2|4-3|XXX|5-1|1-0|2-0|1-2|2-1|2-2|
Orderbos       |1-0|2-1|6-1|2-0|4-0|XXX|0-1|3-0|2-0|1-0|2-1|
TKA            |6-1|1-1|3-0|0-2|0-2|0-4|XXX|2-2|2-1|2-5|0-1|
Veensche B.    |2-1|0-5|3-2|0-0|0-1|1-1|1-1|XXX|2-0|1-1|1-1|
Victoria B.    |1-0|0-4|0-4|0-2|1-2|1-2|2-1|3-1|XXX|1-2|2-1|
Wilp           |1-3|3-2|2-2|1-3|4-1|0-2|0-4|3-2|1-1|XXX|2-0|
Zutphen        |2-1|2-0|2-5|0-4|1-7|0-1|4-3|1-0|2-2|1-1|XXX|

  1 Orderbos                          20  15   1   4  46   41 -   15   26         
=============================================================================
  2 Loenermark                        20  12   2   6  38   43 -   32   11         
  3 Heerde                            20  11   3   6  36   46 -   22   24         
  4 Wilp                              20   9   5   6  32   37 -   33    4 +       
  5 Apeldoornse Boys                  20   8   4   8  28   32 -   21   11         
  6 Albatross                         20   7   5   8  26   28 -   30   -2         
  7 Victoria Boys                     20   6   4  10  22   22 -   35  -13         
  8 Zutphen                           20   6   4  10  22   25 -   43  -18         
  9 TKA                               20   6   3  11  21   31 -   39   -8         
=============================================================================
 10 SC Hanze                          20   6   3  11  21   43 -   60  -17 +       
 11 Veensche Boys                     20   4   6  10  18   21 -   39  -18 +       

Zondag Oost 4H
--------------

                ABS Dal Ded Haa Hee Hol Let Ove Wes Wij Wit Zwo 
ABS            |XXX|1-3|1-3|4-1|0-1|4-0|2-1|0-3|1-2|0-1|3-1|0-4|
Dalfsen        |2-4|XXX|2-3|0-3|2-2|1-2|3-1|1-0|0-0|2-1|1-1|0-2|
Dedemsvaart    |3-2|1-0|XXX|3-1|3-2|1-4|0-0|1-0|3-1|3-2|1-3|3-2|
Haarle         |2-3|0-2|3-1|XXX|0-0|2-4|1-1|3-3|1-3|5-0|1-1|1-2|
Heeten         |0-1|1-0|1-0|3-0|XXX|1-2|0-1|0-3|2-2|2-1|1-1|2-1|
Holten         |0-2|0-2|2-2|3-1|0-0|XXX|0-2|2-1|1-3|1-0|4-1|2-4|
Lettele        |4-0|2-1|1-1|2-1|0-4|1-3|XXX|1-2|2-1|2-1|3-3|1-1|
Overwetering   |4-0|3-0|4-3|3-1|2-1|1-1|3-1|XXX|3-1|3-2|0-1|1-1|
Wesepe         |2-4|2-1|2-4|1-0|2-2|3-2|0-0|0-3|XXX|4-1|1-0|1-1|
Wijhe '92      |1-0|0-1|3-4|1-1|1-2|1-1|3-1|0-1|1-0|XXX|5-2|1-0|
Witkampers     |2-2|3-3|3-2|0-1|0-0|1-7|0-0|0-1|4-2|2-1|XXX|2-0|
Zwolle         |1-2|2-1|1-2|2-0|1-0|3-3|0-2|0-2|3-1|2-3|1-1|XXX|

  1 Overwetering                      22  15   3   4  48   46 -   20   26         
=============================================================================
  2 Dedemsvaart                       22  13   3   6  42   47 -   40    7         
  3 Holten                            22  10   5   7  35   44 -   37    7 +       
  4 Heeten                            22   8   7   7  31   27 -   23    4 -       
  5 Lettele                           22   8   7   7  31   29 -   30   -1         
  6 ABS                               22  10   1  11  31   36 -   41   -5         
  7 SV Zwolle                         22   8   5   9  29   34 -   31    3         
  8 Wesepe                            22   8   5   9  29   34 -   39   -5         
  9 Witkampers                        22   6   9   7  27   32 -   40   -8 -       
 10 Dalfsen                           22   7   4  11  25   28 -   34   -6         
=============================================================================
 11 SC Wijhe '92                      22   7   2  13  23   30 -   39   -9         
 12 Haarle                            22   4   5  13  17   29 -   42  -13         


Om 1 plaats in Oost 3e klasse D
 09-May-04 Wilp                 -Lettele               0-0
 16-May-04 Lettele              -Wilp                  3-0
 09-May-04 Heerde               -Dedemsvaart           3-2
 16-May-04 Dedemsvaart          -Heerde                3-1
 09-May-04 SV Zwolle            -Loenermark            3-0
 16-May-04 Loenermark           -SV Zwolle             2-1

 20-May-04 Lemelerveld          -Lettele               4-1
 23-May-04 Lettele              -Lemelerveld           0-4
 20-May-04 Dedemsvaart          -SV Zwolle             0-1
 23-May-04 SV Zwolle            -Dedemsvaart           1-1

 31-May-04 Lemelerveld          -SV Zwolle             2-1 
Lemelerveld blijft in 3e klasse

Herkansing
 06-Jun-04 Losser               -SV Zwolle             4-1 terrein: PH
 06-Jun-04 Concordia W          -Eldenia               4-4 terrein: DVC '26
Concordia W w.n.s. (4-2)

 10-Jun-04 Concordia W          -Losser                0-1 terrein: SV Grol
Losser blijft in 3e klasse



Zondag Noord 4A
---------------

                Dro DTD Fra Fri Lem MKV Nie Ren RES Rob Sti Try 
Dronrijp       |XXX|7-3|1-0|3-0|0-3|0-4|0-1|6-0|2-2|2-3|2-1|1-1|
DTD            |1-0|XXX|0-2|1-1|5-2|1-4|3-0|0-7|0-2|2-2|1-2|1-4|
Franeker       |3-0|0-1|XXX|1-0|2-1|2-1|0-2|2-1|2-2|3-3|0-0|0-3|
Friesland      |7-2|3-0|0-1|XXX|4-0|3-2|3-1|3-1|1-2|8-0|3-0|2-1|
Lemmer Boys    |2-2|3-0|1-1|1-4|XXX|0-7|0-2|4-1|1-2|1-3|1-0|0-1|
MKV '29        |4-2|4-3|0-2|1-1|1-2|XXX|0-1|1-2|0-3|2-0|2-0|0-1|
Nieuweschoot   |3-1|7-2|1-1|2-1|2-1|3-1|XXX|4-2|1-1|2-0|2-3|1-1|
Renado         |0-1|2-2|2-1|3-3|2-1|0-2|3-1|XXX|0-2|2-2|1-3|1-0|
RES            |2-0|5-3|2-2|5-0|1-2|6-1|1-2|0-1|XXX|3-1|1-1|1-2|
Robur          |1-0|1-0|2-1|0-4|2-2|0-1|0-2|2-0|3-1|XXX|2-4|2-2|
Stiens         |1-0|3-0|2-2|2-1|2-2|1-0|1-1|1-1|2-2|1-1|XXX|0-2|
Trynwalden     |1-0|7-0|0-0|2-1|5-0|1-1|1-1|5-1|3-1|4-0|1-1|XXX|

  1 Trynwalden                        22  13   7   2  46   48 -   15   33         
=============================================================================
  2 Nieuweschoot                      22  13   5   4  44   42 -   26   16 -       
  3 Friesland                         22  11   3   8  36   53 -   31   22         
  4 RES                               22  10   6   6  36   47 -   30   17 -       
  5 Stiens                            22   8   9   5  33   31 -   28    3         
  6 Franeker                          22   8   8   6  32   28 -   25    3         
  7 MKV '29                           22   9   2  11  29   39 -   34    5         
  8 Robur                             22   7   6   9  27   30 -   47  -17         
  9 Renado                            22   7   4  11  25   33 -   46  -13         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Lemmer Boys                       22   6   4  12  22   30 -   49  -19 -       
=============================================================================
 11 Dronrijp                          22   6   3  13  21   32 -   43  -11         
 12 DTD                               22   4   3  15  15   29 -   68  -39 +       

Zondag Noord 4B
---------------

                Akk Bak Gor Hau Irn Jub Old ONB Spo THO UDI Zev 
Akkrum         |XXX|4-4|0-3|4-1|2-1|1-6|0-0|1-2|1-0|0-0|2-1|6-1|
Bakkeveen      |1-0|XXX|0-4|3-3|3-2|3-1|1-0|1-2|0-0|1-2|3-0|0-0|
Gorredijk      |2-1|1-0|XXX|3-1|1-0|1-0|0-0|1-6|3-0|3-1|4-2|7-1|
Haulerwijk     |4-1|3-1|0-6|XXX|1-2|1-6|0-2|0-1|0-3|1-0|2-2|4-0|
Irnsum         |1-1|3-0|2-4|3-1|XXX|4-0|3-4|2-1|1-5|3-1|0-1|3-2|
Jubbega        |5-1|1-1|1-1|0-0|2-1|XXX|2-0|0-1|2-2|1-3|1-6|9-2|
Oldeboorn      |4-1|2-1|1-1|0-1|3-2|2-1|XXX|0-2|2-4|1-1|2-1|4-1|
ONB            |2-2|3-0|1-2|4-0|2-2|1-1|3-1|XXX|1-0|1-1|2-3|6-0|
Sport Ver.     |2-5|0-0|1-2|3-1|2-2|0-0|2-1|1-3|XXX|0-2|2-2|2-0|
THOR           |2-1|3-3|0-1|2-2|0-0|0-2|1-1|2-2|1-1|XXX|1-6|4-1|
UDIROS         |7-1|3-3|1-3|3-1|7-2|3-1|0-1|2-3|5-1|4-3|XXX|8-1|
Zevenhuizen    |3-2|1-2|2-3|0-1|2-7|1-1|2-2|1-4|3-1|0-7|1-5|XXX|

  1 Gorredijk                         22  18   3   1  57   56 -   21   35         
=============================================================================
  2 ONB                               22  14   5   3  47   53 -   23   30 -       
  3 UDIROS                            22  12   3   7  39   72 -   40   32 +       
  4 Oldeboorn                         22   9   6   7  33   33 -   30    3 +       
  5 Jubbega                           22   7   7   8  28   43 -   35    8         
  6 Irnsum                            22   8   4  10  28   46 -   45    1 +       
  7 THOR                              22   6   9   7  27   37 -   35    2 +       
  8 Bakkeveen                         22   6   8   8  26   31 -   38   -7         
  9 Sport Vereent                     22   6   7   9  25   32 -   37   -5         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Akkrum                            22   6   5  11  23   37 -   52  -15         
=============================================================================
 11 Haulerwijk                        22   6   4  12  22   28 -   49  -21         
 12 Zevenhuizen                       22   2   3  17   9   25 -   88  -63         

Zondag Noord 4C
---------------

                Amb Dwi Hal Hij LEO  OFw Rnn Ste SVH Wac Wap Wij 
Amboina        |XXX|0-5|1-3|   |0-1| 2-6|   |0-4|2-4|   |   |2-1|
Dwingeloo      |   |XXX|2-0|2-1|1-0| 2-0|1-3|0-1|3-0|1-2|4-2|0-1|
Halen          |3-0|1-1|XXX|0-3|1-0| 1-3|1-6|1-1|4-5|1-3|0-2|1-2|
Hijker Boys    |   |1-6|1-3|XXX|0-2| 3-3|2-0|0-3|3-0|1-0|4-1|1-3|
LEO            |6-1|1-2|1-0|4-2|XXX| 1-3|2-2|2-5|3-0|1-2|3-3|3-0|
OldForward     |   |3-0|4-0|2-2|3-1| XXX|3-4|2-1|3-3|2-1|1-0|1-1|
Ruinen         |2-4|2-2|5-0|3-1|1-2| 3-4|XXX|1-4|1-0|3-2|0-0|2-0|
Steenwijk B.   |   |1-1|1-0|5-0|4-2|12-3|4-0|XXX|4-1|2-1|2-0|3-1|
SVH            |   |1-1|6-1|1-0|1-3| 0-4|2-0|2-5|XXX|1-4|1-4|0-1|
Wacker         |7-1|3-5|3-0|7-1|2-1| 0-2|0-1|1-1|3-2|XXX|3-1|3-0|
Wapse          |5-1|0-1|1-1|1-2|1-2| 1-2|1-1|2-2|2-0|0-2|XXX|2-1|
Wijster        |   |1-4|3-2|1-1|1-2| 3-4|2-3|2-5|1-1|0-2|1-1|XXX|

  1 Steenwijker Boys                  20  15   4   1  49   66 -   22   44         
=============================================================================
  2 Old Forward                       20  13   4   3  43   52 -   39   13         
  3 Wacker                            20  12   1   7  37   44 -   26   18 +       
  4 Dwingeloo                         20  11   4   5  37   39 -   24   15         
  5 Ruinen                            20  10   4   6  34   41 -   33    8         
  6 LEO                               20   9   2   9  29   36 -   34    2 +       
  7 Hijker Boys                       20   6   3  11  21   29 -   47  -18         
  8 Wijster                           20   5   4  11  19   25 -   41  -16 +       
  9 Wapse                             20   4   6  10  18   25 -   33   -8         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 SVH                               20   4   3  13  15   27 -   50  -23         
=============================================================================
 11 Halen                             20   2   3  15   9   18 -   53  -35         
 12 FC Amboina                         0   0   0   0   0    0 -    0    0 +       

Zondag Noord 4D
---------------

                Bed Far Gro Gru Har Hun Lew Mac Mar Nie Noo Tol 
Bedum          |XXX|1-2|3-2|0-3|3-1|2-0|0-0|3-3|3-2|4-1|3-1|0-3|
Farmsum        |0-4|XXX|1-2|1-3|3-3|0-0|0-2|2-6|1-1|0-3|1-5|3-5|
Groninger Bo   |1-5|3-2|XXX|2-1|1-1|0-1|4-0|1-0|1-0|1-1|4-3|1-5|
Gruno          |3-1|1-0|3-0|XXX|5-0|8-1|3-1|3-1|6-1|6-1|2-0|4-0|
Haren          |0-1|0-4|0-3|1-1|XXX|0-1|1-1|1-2|0-0|4-2|1-3|1-3|
Hunsingo       |3-6|2-3|0-0|1-2|0-3|XXX|2-1|2-5|1-3|1-0|0-0|0-2|
Lewenborg      |3-3|1-2|3-3|1-2|1-1|0-1|XXX|1-5|2-1|1-0|0-1|0-1|
Macedonie      |5-1|2-0|4-1|2-2|3-3|1-3|1-2|XXX|8-3|2-2|5-2|2-5|
Marum          |4-1|1-4|2-2|2-3|3-4|2-1|2-1|1-2|XXX|2-1|3-5|5-2|
Nieuw Roden    |1-5|2-1|4-2|2-6|1-2|2-1|1-2|6-2|0-1|XXX|2-5|0-5|
Noordpool      |1-4|5-1|3-1|1-2|3-1|2-1|1-0|0-2|2-0|3-2|XXX|1-2|
Tolbert        |2-1|6-2|0-0|3-3|3-1|2-1|2-0|4-1|3-1|3-1|2-3|XXX|

  1 Gruno                             22  18   3   1  57   72 -   22   50         
=============================================================================
  2 Tolbert                           22  17   2   3  53   63 -   31   32         
  3 Noordpool UFC                     22  13   1   8  40   50 -   39   11         
  4 Bedum                             22  12   3   7  39   54 -   41   13 -       
  5 Macedonie                         22  11   4   7  34   64 -   48   16 -3pt    
  6 Groninger Boys                    22   8   6   8  30   35 -   42   -7         
  7 Marum                             22   7   3  12  24   40 -   53  -13         
  8 Hunsingo                          22   6   3  13  21   23 -   44  -21 +       
  9 FC Lewenborg                      22   5   5  12  20   23 -   37  -14         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Haren                             22   4   7  11  19   29 -   47  -18         
=============================================================================
 11 Farmsum                           22   5   3  14  18   33 -   58  -25 +       
 12 Nieuw Roden                       22   5   2  15  17   35 -   59  -24 +       

Zondag Noord 4E
---------------

                Bar BAT Bel BNC HSC MOV Pek PJC TEV Vee Wed Wil 
Bareveld       |XXX|1-7|2-1|5-1|0-2|2-0|1-3|1-2|0-3|2-0|3-4|0-0|
BATO           |1-1|XXX|1-1|3-0|7-1|1-1|1-0|1-2|0-0|2-0|3-1|1-6|
Bellingwolde   |0-1|1-4|XXX|1-1|1-3|0-1|3-0|2-0|3-1|1-1|2-4|1-4|
BNC            |6-0|0-0|2-2|XXX|1-2|2-5|1-0|0-3|1-0|4-1|2-1|1-4|
HSC            |3-0|3-1|2-1|2-2|XXX|0-1|0-2|0-2|0-0|2-1|1-2|0-0|
MOVV           |2-0|1-1|1-1|3-1|0-2|XXX|0-5|0-2|2-2|2-4|3-0|1-3|
Pekelder B     |3-1|2-0|2-1|1-1|2-2|0-0|XXX|1-1|0-2|0-1|1-2|0-0|
PJC            |5-0|2-1|5-0|2-0|1-1|2-1|2-1|XXX|0-3|6-1|2-0|2-3|
TEVV           |0-0|1-1|3-0|2-2|1-1|4-0|2-1|1-2|XXX|5-1|6-1|2-5|
Veelerveen     |2-1|2-4|0-1|2-2|0-1|2-4|0-0|0-2|1-4|XXX|2-3|2-2|
Wedde          |0-2|3-2|1-2|4-1|1-1|2-1|0-2|1-3|1-0|2-3|XXX|1-2|
Wildervank     |2-1|0-1|2-0|0-0|4-1|1-1|1-1|2-1|1-3|7-1|4-2|XXX|

  1 PJC                               22  16   2   4  50   49 -   20   29         
=============================================================================
  2 Wildervank                        22  13   7   2  46   53 -   23   30         
  3 TEVV                              22  10   7   5  37   45 -   23   22         
  4 BATO                              22   9   7   6  34   43 -   29   14 -       
  5 HSC                               22   9   7   6  34   30 -   30    0         
  6 Pekelder Boys                     22   7   7   8  28   27 -   22    5         
  7 Wedde                             22   9   1  12  28   36 -   48  -12 +       
  8 MOVV                              22   7   6   9  27   30 -   37   -7         
  9 BNC                               22   5   8   9  23   31 -   43  -12         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Bareveld                          22   6   3  13  21   24 -   47  -23         
=============================================================================
 11 Bellingwolde                      22   5   5  12  20   25 -   41  -16 +       
 12 Veelerveen                        22   4   4  14  16   27 -   57  -30         

Zondag Noord 4F
---------------

                Bar DVC EHS Gas Gtn Sle Twe Tyn VAK Wee Wei ZBC 
Bargeres       |XXX|2-0|1-0|1-4|1-2|2-3|3-3|2-2|1-3|0-0|0-0|1-2|
DVC '59        |0-2|XXX|1-1|2-6|0-0|1-3|2-1|1-0|0-1|2-1|0-1|1-3|
EHS '85        |2-2|1-1|XXX|1-1|1-1|3-2|2-2|0-2|1-0|2-0|5-1|3-3|
Gass 'nijvee   |1-0|3-1|2-1|XXX|3-0|2-3|4-0|3-1|3-1|2-0|5-0|0-2|
Gieten         |0-0|1-5|0-0|2-1|XXX|1-2|0-0|2-0|1-1|1-0|4-2|4-0|
Sleen          |1-1|0-0|2-1|1-2|0-7|XXX|0-5|1-3|1-0|5-2|5-0|0-2|
Twedo          |1-0|0-1|0-1|0-2|1-2|3-1|XXX|0-2|0-2|1-1|3-2|1-0|
Tynaarlo       |5-0|4-1|2-0|0-2|4-0|2-3|0-2|XXX|0-1|0-0|2-0|2-1|
VAKO           |1-2|1-3|3-0|1-3|2-1|1-1|3-2|3-0|XXX|1-1|5-0|2-0|
Weerdinge      |1-4|6-1|4-0|2-2|2-0|3-2|0-5|5-1|0-0|XXX|3-2|0-1|
Weiteveen      |0-1|2-2|1-4|0-4|1-1|1-2|1-7|0-1|0-2|1-2|XXX|0-0|
ZBC            |4-2|1-0|0-3|3-1|3-0|2-1|0-5|3-0|2-2|0-0|1-2|XXX|

  1 Gasselternijveen                  22  16   2   4  50   56 -   22   34         
=============================================================================
  2 VAKO                              22  11   5   6  38   36 -   22   14 -       
  3 ZBC                               22  11   4   7  37   33 -   30    3         
  4 VV Sleen                          22  10   3   9  33   39 -   44   -5         
  5 Tynaarlo                          22  10   2  10  32   33 -   30    3         
  6 Twedo                             22   9   4   9  31   42 -   29   13 -       
  7 Gieten                            22   8   7   7  31   30 -   29    1         
  8 EHS '85                           22   7   8   7  29   32 -   31    1         
  9 Weerdinge                         22   7   7   8  28   33 -   33    0         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Bargeres                          22   6   7   9  25   28 -   35   -7         
=============================================================================
 11 DVC '59                           22   6   5  11  23   25 -   40  -15 -       
 12 Weiteveense Boys                  22   2   4  16  10   17 -   59  -42         

Om klasseperiodekampioenschap Noord 4e klasse
 09-May-04 Nieuweschoot         -RES                   1-1
 12-May-04 SC Franeker          -Nieuweschoot          3-2
 16-May-04 RES                  -SC Franeker           0-1 
SC Franeker klasseperiodekampioen

 09-May-04 ONB                  -Udiros                3-3
 12-May-04 Jubbega              -ONB                   0-4
 16-May-04 Udiros               -Jubbega               6-2 
ONB klasseperiodekampioen

 09-May-04 Dwingeloo            -Old Forward           3-1
 12-May-04 Old Forward          -Wacker                0-4
 16-May-04 Wacker                Dwingeloo             3-1 
Wacker klasseperiodekampioen

 09-May-04 Tolbert              -Bedum                 3-0
 12-May-04 Bedum                -Noordpool UFC         0-2
 16-May-04 Noordpool UFC         Tolbert               1-6 
Tolbert klasseperiodekampioen

 09-May-04 Wildervank           -BATO                  2-0
 12-May-04 BATO                 -TEVV                  2-1
 16-May-04 TEVV                  Wildervank            0-5 
Wildervank klasseperiodekampioen

 09-May-04 ZBC                  -VAKO                  1-1
 12-May-04 TweDo                -ZBC                   2-0
 16-May-04 VAKO                 -TweDo                 0-1 
TweDo klasseperiodekampioen

Om 4 plaatsen in 3e klasse
 23-May-04 SC Franeker          -Wacker                3-0 (terrein: De Blesse)
SC Franeker promoveert          
 23-May-04 VVK                  -Wildervank            0-5 (terrein: Annen)
Wildervank promoveert          
 23-May-04 Neptunia             -ONB                   1-4 (terrein: ZFC Zuidlaren)
ONB promoveert          
 23-May-04 Tolbert              -TweDo                 3-4 (terrein: Beilen)
TweDo promoveert          

Om promotie naar Noord 4e klasse
 09-May-04 Lemmer Boys          -Diever                5-2
 16-May-04 Diever               -Lemmer Boys           2-5 
Lemmer Boys blijft in 4e klasse

 09-May-04 Oldeholtpade         -VENO                  1-0
 16-May-04 VENO                 -Oldeholtpade          6-1 
VENO promoveert

 09-May-04 Akkrum               -Oosterlittens         1-0
 16-May-04 Oosterlittens        -Akkrum                1-2 
Akkrum blijft in 4e klasse

 09-May-04 Giethoorn            -Black Boys            0-0
 16-May-04 Black Boys           -Giethoorn             1-1 
Black Boys wns en promoveert

 09-May-04 Hoogkerk             -Surhuisterveen        0-1
 16-May-04 Surhuisterveen       -Hoogkerk              3-2 
Surhuisterveen promoveert

 09-May-04 SVH                  -ZNC                   2-0
 16-May-04 ZNC                  -SVH                   4-2 
ZNC wns en promoveert, SVH degradeert

 09-May-04 Donkerbroek          -Usquert               5-3
 16-May-04 Usquert              -Donkerbroek           2-2 
Donkerbroek promoveert

 09-May-04 Haren                -Niekerk               2-1
 16-May-04 Niekerk              -Haren                 2-1 
Haren wns en blijft in 4e klasse

 09-May-04 Bargeres             -Sellingen             1-0
 16-May-04 Sellingen            -Bargeres              4-1 
Sellingen promoveert, Bargeres degradeert

 09-May-04 Bareveld             -Protos                1-0
 16-May-04 Protos               -Bareveld              2-2 
Bareveld blijft in 4e klasse

 09-May-04 SVZ                  -Nieuweschans          2-0
 16-May-04 Nieuweschans         -SVZ                   2-1 
SVZ promoveert

 09-May-04 Buinerveen           -DSC '65               1-0
 16-May-04 DSC '65              -Buinerveen            2-0 
DSC '65 promoveert


Eighth Level (Vijfde Klasse)


Zaterdag West 1 5A
------------------

                Bra Bui JOS NFC  Ori RAP Rea RKA 
Brandweer      |XXX|2-7|3-5|0-2| 3-1|1-2|2-0|1-4|
Brandweer      |XXX|   |   |2-3| 3-1|   |   |5-1|
Buitenveldrt   |8-3|XXX|7-4|3-2| 9-0|1-4|4-6|8-1|
Buitenveldrt   |5-1|XXX|6-3|   |    |   |3-4|   |
JOS/Waterg.    |3-4|4-1|XXX|5-1|10-0|2-1|5-0|3-0|
JOS/Waterg.    |7-3|   |XXX|3-0|    |   |   |5-0|
NFC            |3-1|0-2|6-3|XXX| 4-2|0-0|4-6|1-1|
NFC            |   |1-1|   |XXX| 3-0|   |3-1|2-0|
Orient         |1-4|0-4|2-4|4-3| XXX|1-3|1-4|3-6|
Orient         |   |2-2|3-9|   | XXX|3-3|   |   |
RAP            |4-0|0-1|2-4|6-1| 6-2|XXX|4-3|3-1|
RAP            |2-1|1-2|1-8|4-4|    |XXX|   |   |
Real Sranang   |3-5|3-5|0-1|4-2| 6-2|5-4|XXX|2-2|
Real Sranang   |1-2|   |5-7|   | 6-3|5-3|XXX|   |
RKAV           |6-2|3-5|1-3|2-2| 1-1|2-4|2-5|XXX|
RKAV           |   |0-5|   |   | 3-3|1-3|4-2|XXX|

  1 JOS/Watergraafsmeer               21  17   0   4  51   98 -   46   52         
=============================================================================
  2 SC Buitenveldert                  21  15   2   4  47   89 -   44   45         
  3 SV RAP                            21  11   3   7  36   60 -   48   12         
  4 Real Sranang                      21  10   1  10  31   71 -   68    3         
  5 NFC                               21   8   5   8  29   47 -   50   -3         
  6 Brandweer                         21   8   0  13  24   48 -   69  -21         
  7 RKAV                              21   4   5  12  17   41 -   68  -27         
  8 SC Orient                         21   1   4  16   7   35 -   96  -61         

Zaterdag West 1 5B
------------------

                ADO Alc Blo DFS HYS  Kwa Sch Whe Wij Zou 
ADO '20        |XXX|4-4|3-2|2-6|5-4|0-10|1-3|4-2|2-1|4-2|
Alcmaria V.    |3-3|XXX|5-1|2-4|1-6| 0-6|3-7|2-3|3-1|0-1|
Bloemendaal    |4-1|4-3|XXX|2-3|1-4| 1-6|2-1|1-2|2-1|2-4|
DFS            |6-5|1-3|4-4|XXX|1-2| 2-5|2-2|5-3|2-2|0-1|
HYS            |7-1|6-0|3-1|1-1|XXX| 4-2|6-1|4-1|5-0|5-3|
Kwadijk        |7-1|6-2|6-1|1-1|4-0| XXX|5-0|7-0|5-1|2-2|
Schoten        |2-2|1-2|5-0|2-2|0-5| 0-4|XXX|4-0|5-2|1-2|
Wherevogels    |2-1|1-4|1-1|1-3|1-5| 2-5|4-1|XXX|2-5|0-2|
Wijk aan Zee   |1-2|3-1|0-1|1-5|2-2| 0-5|1-4|4-3|XXX|0-4|
Zouaven        |4-4|4-1|1-0|1-1|0-1| 0-1|2-0|1-0|2-1|XXX|

  1 Kwadijk                           18  15   2   1  46   87 -   17   70 -1pt    
=============================================================================
  2 HYS                               18  14   2   2  44   70 -   25   45         
  3 De Zouaven                        18  11   3   4  36   36 -   23   13         
  4 DFS                               18   7   7   4  28   49 -   40    9         
  5 ADO '20                           18   6   4   8  22   45 -   70  -25         
  6 VV Schoten                        18   6   3   9  21   39 -   45   -6         
  7 Alcmaria Victrix                  18   5   2  11  17   39 -   62  -23         
  8 Bloemendaal                       18   5   2  11  17   30 -   53  -23 -       
  9 De Wherevogels                    18   4   1  13  13   28 -   59  -31         
 10 Wijk aan Zee                      18   3   2  13  11   26 -   55  -29         

Zaterdag West 1 5C
------------------

                ASV CDW Cob Del DOB  Eem Koc  OSO Sch SVP  VOP VVA Wod 
ASV '65        |XXX|1-1|1-2|1-1|2-0| 2-3|1-6| 5-1|2-1|3-2| 5-0|0-5|3-2|
CDW            |4-2|XXX|4-0|6-1|3-0| 2-3|1-1| 3-1|0-3|4-0| 4-0|2-0|1-2|
Cobu Boys      |3-2|1-1|XXX|1-1|2-2| 2-3|0-0| 2-1|0-0|3-4| 1-0|0-9|2-2|
Delta Sports   |1-0|1-1|1-1|XXX|1-0| 1-1|0-1| 2-1|0-2|1-4| 2-0|3-1|1-0|
DOB            |3-2|0-2|5-0|4-2|XXX| 2-3|0-5| 2-2|1-1|2-6| 0-2|3-6|4-1|
Eemboys        |7-2|3-2|4-1|3-2|4-1| XXX|4-5| 6-3|1-0|2-0| 4-0|2-2|2-2|
Kockengen      |1-3|0-3|5-0|7-1|2-2| 0-0|XXX| 2-0|2-2|1-1| 1-2|1-3|2-2|
OSO            |1-7|1-5|1-1|0-1|2-1| 0-2|0-3| XXX|2-1|2-6| 0-3|1-3|1-1|
Scherpenzeel   |2-1|1-0|2-0|1-1|5-1| 2-1|0-1| 8-2|XXX|5-0| 2-1|0-0|3-1|
SVP            |3-1|3-1|5-0|3-0|1-0| 3-2|0-2| 9-0|3-0|XXX| 2-1|1-1|2-2|
VOP            |2-6|2-3|3-1|0-3|1-2| 0-3|2-4| 2-1|0-3|0-5| XXX|0-8|0-1|
VVA '71        |3-0|6-3|2-0|3-0|7-0| 2-0|3-0|13-0|3-3|6-1|13-0|XXX|5-0|
Wodanseck      |2-4|1-3|2-4|0-0|0-1|2-10|1-1| 1-5|2-1|2-1| 1-3|0-2|XXX|

  1 VVA '71                           24  18   4   2  58  106 -   20   86         
=============================================================================
  2 Eemboys                           24  16   4   4  52   73 -   38   35         
  3 SVP                               24  14   3   7  45   65 -   41   24 -       
  4 CDW                               24  13   4   7  43   59 -   33   26         
  5 Scherpenzeel                      24  12   6   6  42   48 -   25   23         
  6 Kockengen                         24  11   8   5  41   53 -   31   22         
  7 ASV '65                           24  10   2  12  32   56 -   56    0         
  8 FC Delta Sports '95               24   8   7   9  31   27 -   41  -14         
  9 Cobu Boys                         24   5   8  11  23   27 -   60  -33         
 10 DOB                               24   6   4  14  22   36 -   62  -26         
 11 Wodanseck                         24   4   7  13  19   30 -   61  -31 -       
 12 VOP                               24   6   0  18  17   24 -   75  -51 -1pt-   
 13 OSO                               24   3   3  18  12   28 -   89  -61         

Zaterdag West 1 5D
------------------

                All Cul  DVS Emi Hol Ody  RUC Ste Vli Voo VSC 
Allen Weerb.   |XXX|0-2| 6-0|2-5|1-6|1-0| 2-2|1-0|0-0|2-0|4-0|
Culemborg      |7-3|XXX| 6-1|4-0|1-1|2-2| 0-3|5-1|2-0|3-0|1-1|
DVSU           |2-7|0-6| XXX|3-7|2-7|1-8|0-10|0-5|4-3|2-6|2-4|
Eminent Boys   |3-3|1-2|16-0|XXX|6-3|1-4| 2-4|7-1|1-2|1-1|7-2|
Holland USV    |2-0|1-1| 5-1|3-1|XXX|2-0| 2-7|5-1|4-0|0-0|5-1|
Odysseus '91   |5-0|3-6|10-2|1-6|0-3|XXX| 0-3|5-0|4-1|1-1|6-0|
RUC            |9-1|2-3| 2-2|2-1|2-4|1-0| XXX|2-1|6-0|1-1|5-1|
Sterrenwijk    |1-2|3-1| 4-2|4-2|0-5|2-8| 2-2|XXX|4-3|2-0|0-0|
't Vliegdorp   |1-2|3-1| 0-1|1-1|0-2|0-2| 1-1|1-1|XXX|1-3|3-3|
Voorwaarts U   |2-0|1-2| 4-3|1-5|2-3|0-5| 1-6|4-4|2-0|XXX|1-2|
VSC            |3-3|2-2| 3-2|1-3|0-5|4-1| 1-5|1-3|1-1|2-1|XXX|

  1 Holland USV                       20  15   3   2  48   68 -   26   42         
=============================================================================
  2 RUC                               20  13   5   2  44   75 -   25   50         
  3 Culemborg '67                     20  12   5   3  39   57 -   28   29 -2pt    
  4 Odysseus '91                      20  10   2   8  32   65 -   36   29         
  5 Eminent Boys                      20   9   3   8  30   76 -   44   32         
  6 Allen Weerbaar                    20   8   4   8  28   40 -   50  -10         
  7 Sterrenwijk                       20   7   4   9  23   39 -   56  -17 -2pt    
  8 VSC                               20   5   6   9  21   32 -   60  -28         
  9 Voorwaarts U                      20   5   5  10  20   31 -   45  -14         
 10 't Vliegdorp                      20   2   6  12  12   21 -   45  -24         
 11 DVSU                              20   2   1  17   6   30 -  119  -89 -1pt    

Om het klasseperiodekampioenschap 5A
 08-May-04 RAP                  -NFC                   1-1
 15-May-04 Real Sranang         -RAP                   3-2
 22-May-04 NFC                  -Real Sranang          4-0
NFC promoveert

Om het klasseperiodekampioenschap 5B
 08-May-04 De Zouaven           -ADO '20               3-0
 15-May-04 ADO '20              -DFS                   0-1
 22-May-04 DFS                  -De Zouaven            4-1
DFS promoveert

Om het klasseperiodekampioenschap 5C
 08-May-04 SVP                  -Scherpenzeel          1-0
 15-May-04 Scherpenzeel         -CDW                   2-0
 22-May-04 CDW                  -SVP                   3-0
CDW promoveert

Om het klasseperiodekampioenschap 5D
 08-May-04 Allen Weerbaar       -Culemborg '67         2-1
 15-May-04 Culemborg '67        -Odysseus '91          3-2
 22-May-04 Odysseus '91         -Allen Weerbaar        3-0 
Odysseus '91 promoveert

Zaterdag West 2 5A
------------------

                Abb  Alp Bos Del Dui For  GWS Lei Mar Sch SVO TeW UVS VVS 
Abbenes        |XXX| 3-2|6-3|0-2|3-0|3-2| 4-0|0-0|2-1|3-5|3-1|5-1|1-0|2-2|
Alphense B.    |3-1| XXX|6-1|5-0|0-1|5-0|14-1|4-1|8-1|1-2|5-1|3-0|3-2|7-0|
Boshuizen      |1-5| 4-4|XXX|1-3|0-0|1-1| 1-1|1-4|2-3|1-3|1-1|0-1|0-0|1-1|
Delft          |2-1| 0-0|3-0|XXX|2-2|0-1| 2-3|3-0|4-1|1-4|3-0|2-2|7-1|2-1|
Duinoord/J.    |1-0| 2-6|1-2|0-3|XXX|2-4| 1-1|3-3|4-0|0-0|2-2|1-2|4-3|1-0|
Foreholte      |2-5| 2-2|5-0|1-0|1-1|XXX| 0-0|2-2|1-1|0-3|1-1|1-0|2-1|0-2|
GWS            |2-0|2-10|2-3|2-2|3-1|1-2| XXX|0-5|2-3|0-5|3-1|2-3|1-0|4-1|
Leidsche Boy   |2-4| 2-1|5-1|7-1|4-4|2-1| 5-0|XXX|2-1|1-3|3-4|2-2|1-1|4-0|
Marine         |2-3| 2-6|2-3|2-1|2-2|1-3| 0-4|1-5|XXX|1-8|3-0|1-0|2-3|1-3|
Schipluiden    |6-1| 1-1|5-0|7-1|1-0|8-0| 1-1|2-2|3-0|XXX|1-0|4-1|5-0|7-0|
SVOW           |3-5| 0-3|2-0|2-3|0-1|5-4| 3-2|2-1|1-2|0-4|XXX|4-0|3-0|3-1|
Te Werve       |2-0| 2-1|4-1|6-2|0-0|2-1| 3-2|3-3|6-1|0-3|4-2|XXX|2-1|2-3|
UVS            |0-0| 1-5|0-1|2-3|1-5|0-4| 0-4|1-4|0-2|2-2|1-5|1-1|XXX|1-6|
VVSB           |1-2|1-10|1-0|4-3|3-2|2-1| 4-2|1-2|2-3|2-2|0-2|2-2|4-0|XXX|

  1 Schipluiden                       26  20   6   0  66   95 -   19   76         
=============================================================================
  2 Alphense Boys                     26  17   4   5  55  115 -   33   82         
  3 Abbenes                           26  15   3   8  48   62 -   46   16 -       
  4 Leidsche Boys                     26  12   8   6  44   72 -   46   26         
  5 Te Werve                          26  12   6   8  42   51 -   48    3 -       
  6 Delft                             26  12   4  10  40   55 -   55    0         
  7 Foreholte                         26   9   7  10  34   42 -   50   -8         
  8 VVSB                              26  10   4  12  34   47 -   66  -19 -       
  9 SVOW                              26  10   3  13  33   48 -   56   -8         
 10 Duinoord/Jagers                   26   7  10   9  31   41 -   46   -5         
 11 GWS                               26   8   5  13  29   45 -   74  -29         
 12 Marine                            26   8   2  16  26   39 -   78  -39         
 13 FC Boshuizen                      26   4   7  15  18   29 -   69  -40 -1pt    
 14 UVS                               26   1   5  20   8   22 -   77  -55         

Zaterdag West 2 5B
------------------

                Aar CVV  Gou Hil Lom  Maa Oos Oud Ree Rij SPV  SVS Zwa 
Aarlanderv.    |XXX|3-1| 1-7|3-2|2-0| 3-2|1-1|0-0|2-1|2-2|2-1|11-1|0-0|
CVV/Merc.      |1-1|XXX| 1-3|8-1|2-1| 4-1|2-0|1-2|8-4|2-3|7-0| 5-0|3-5|
Gouda          |4-1|3-2| XXX|7-3|1-0|10-0|2-1|3-0|0-0|1-1|5-1| 4-0|1-1|
Hillesluis     |2-3|0-2|1-10|XXX|2-1| 2-4|0-3|2-2|1-6|3-1|5-2| 4-1|4-5|
Lombardijen    |0-3|1-1| 1-5|2-2|XXX| 1-3|3-1|0-2|2-1|1-0|2-0| 4-2|1-1|
Maasstad/T.    |2-6|1-4| 1-3|2-7|4-0| XXX|0-3|2-1|2-3|4-2|0-3| 7-0|3-1|
Oosterheem     |4-4|1-1| 1-6|2-2|5-2| 5-1|XXX|0-0|0-4|3-2|0-3| 2-3|4-1|
Oudewater      |2-1|3-2| 0-1|6-0|0-0| 3-3|3-0|XXX|1-1|3-0|3-0| 1-0|1-1|
Reeuwijk       |4-2|3-2| 2-3|3-1|1-2| 1-0|1-1|5-0|XXX|6-0|8-2| 6-0|2-0|
Rijnstreek     |2-3|1-4| 2-3|4-4|1-3| 2-1|0-1|0-4|1-2|XXX|2-1| 1-0|2-2|
SPV '81        |0-2|2-1| 0-2|5-1|4-3| 0-0|3-1|1-3|1-4|1-1|XXX| 1-1|1-4|
SVS            |0-6|3-5| 1-7|2-2|0-4| 1-2|1-2|1-5|3-8|0-0|0-5| XXX|1-4|
Zwarte Pijl    |2-0|5-2| 4-2|9-0|4-1| 2-0|4-1|3-1|2-0|4-1|4-0| 6-0|XXX|

  1 Gouda                             24  20   3   1  63   93 -   25   68         
=============================================================================
  2 Zwarte Pijl                       24  16   5   3  51   74 -   31   43 -2pt    
  3 CVC Reeuwijk                      24  15   3   6  48   76 -   36   40         
  4 Aarlanderveen                     24  13   6   5  45   62 -   41   21         
  5 OVS Oudewater                     24  12   7   5  43   46 -   27   19         
  6 CVV/Mercurius                     24  11   3  10  36   71 -   47   24         
  7 Oosterheem                        24   8   6  10  30   42 -   49   -7         
  8 Lombardijen                       24   8   4  12  26   35 -   47  -12 -2pt    
  9 Maasstad/Tediro                   24   8   2  14  26   45 -   67  -22         
 10 SPV '81                           24   7   3  14  24   37 -   61  -24         
 11 Hillesluis                        24   5   5  14  19   51 -   93  -42 -1pt    
 12 Rijnstreek                        24   4   6  14  18   31 -   58  -27         
 13 SVS                               24   1   3  20   6   21 -  102  -81         

Zaterdag West 2 5C
------------------

                DVC GTB Her HMS HSC JuV Nat  Net  Qui RAS VCS Vre Wan 
DVC            |XXX|0-3|3-0|0-2|3-4|3-1|1-0| 2-2| 0-2|1-3|1-1|2-2|1-1|
GTB            |1-3|XXX|3-4|6-0|4-0|9-1|4-3| 5-0| 1-1|0-0|3-1|4-1|3-3|
Hermandad      |2-1|4-5|XXX|4-4|2-6|2-1|2-4| 1-2| 1-5|1-6|5-0|1-1|0-3|
HMSH           |1-2|2-5|0-0|XXX|1-5|2-1|0-2| 0-0| 1-4|0-3|0-5|2-6|3-3|
HSC            |2-3|1-2|2-2|3-1|XXX|4-0|4-3| 6-1| 1-3|1-3|7-0|4-2|3-1|
JuVentaS       |2-5|2-4|1-3|3-3|3-2|XXX|3-4| 1-5| 1-4|0-0|0-3|2-3|0-7|
Nat. Nederl.   |5-1|2-3|2-1|3-2|1-2|6-2|XXX| 4-0| 3-1|2-4|2-0|4-0|2-1|
Neta Dall      |2-5|1-2|1-2|1-2|1-5|1-1|1-6| XXX|0-14|0-8|4-2|0-8|1-3|
Quick Steps    |1-2|1-1|4-1|4-0|5-1|2-1|3-1|11-0| XXX|1-1|3-1|3-1|3-0|
RAS            |0-1|4-0|3-0|6-0|1-1|7-1|3-1| 2-2| 1-2|XXX|0-2|5-1|2-1|
VCS            |1-1|1-1|3-0|3-0|3-1|2-1|3-3| 0-0| 0-3|2-8|XXX|3-2|1-2|
Vredenburch    |0-5|1-1|3-1|6-1|4-2|4-5|2-4| 4-2| 0-6|1-6|4-1|XXX|4-1|
Wanica Star    |0-3|2-4|2-5|3-2|4-2|7-0|1-0| 6-3| 0-0|3-5|2-2|5-2|XXX|

  1 Quick Steps                       24  18   4   2  58   86 -   19   67 -       
=============================================================================
  2 RAS                               24  16   5   3  53   81 -   24   57         
  3 GTB                               24  15   6   3  51   74 -   38   36         
  4 Nationale Nederlanden             24  14   1   9  43   67 -   44   23         
  5 DVC                               24  12   5   7  41   49 -   38   11         
  6 Hollandia Satelliet Combinatie    24  12   2  10  38   69 -   53   16         
  7 Wanica Star                       24  10   5   9  35   61 -   51   10         
  8 Vredenburch                       24   9   3  12  30   62 -   70   -8         
  9 VCS                               24   8   6  10  30   40 -   53  -13         
 10 Hermandad                         24   7   4  13  25   44 -   65  -21         
 11 SCV Neta Dall                     24   3   5  16  14   30 -  100  -70         
 12 HMSH                              24   3   5  16  13   29 -   78  -49 -1pt    
 13 JuVentaS                          24   2   3  19   7   33 -   92  -59 -2pt    

Zaterdag West 2 5D
------------------

                DVO DES Ber Bot GGK Mel OFB Pie Put Rea Roc SNS Tra Zwa 
DVO '32        |XXX|1-1|1-0|1-1|4-0|0-1|3-0|1-0|0-3|1-0|2-1|3-0|3-0|3-3|
DES '67        |0-0|XXX|1-2|2-3|2-0|1-2|2-1|1-2|4-1|3-1|2-0|2-2|5-0|3-1|
Bernisse       |0-3|3-0|XXX|1-5|3-4|1-6|2-1|3-2|4-1|1-2|3-0|2-3|0-0|2-2|
Botlek         |1-2|1-2|3-3|XXX|1-0|2-2|1-0|3-2|3-0|2-1|3-1|2-1|5-0|4-1|
GGK/Nedlloyd   |1-1|0-5|1-2|0-3|XXX|1-1|0-1|2-7|2-1|1-2|3-2|2-2|2-2|3-2|
Melissant      |2-0|1-1|2-2|4-1|0-0|XXX|5-0|2-1|5-0|2-0|1-0|3-1|5-0|2-0|
OFB            |1-1|1-0|2-2|1-5|1-2|1-1|XXX|5-1|4-4|1-2|2-1|0-2|0-1|2-0|
Piershil       |7-1|3-4|2-1|0-3|1-2|3-1|6-0|XXX|9-1|2-0|2-0|1-0|3-1|3-2|
Puttershoek    |2-1|2-4|0-4|0-9|2-4|0-2|1-2|1-7|XXX|0-1|3-1|0-7|0-2|2-2|
Real Parbo     |1-0|1-0|0-1|2-4|0-1|3-2|3-1|2-6|8-2|XXX|2-1|1-6|2-1|4-3|
Rockanje       |2-2|0-4|1-1|0-0|1-0|0-2|2-1|2-4|1-2|0-1|XXX|0-1|0-1|0-0|
SNS            |0-0|1-0|2-1|4-2|7-2|1-5|3-0|2-1|2-0|5-1|1-0|XXX|3-0|1-0|
Transvalia     |0-1|0-3|2-3|3-1|1-1|0-2|1-2|1-4|4-1|3-4|2-0|2-1|XXX|1-5|
Zwartewaal     |2-2|0-5|3-2|0-3|6-3|1-3|4-2|1-0|8-2|1-4|4-1|2-4|1-1|XXX|

  1 Melissant                         26  18   6   2  60   64 -   20   44         
=============================================================================
  2 SC Botlek                         26  17   4   5  55   71 -   33   38 -       
  3 SNS                               26  17   3   6  54   62 -   32   30         
  4 Piershil                          26  16   0  10  48   79 -   42   37         
  5 DES '67                           26  14   4   8  46   57 -   29   28         
  6 Real Parbo                        26  15   0  11  45   48 -   50   -2         
  7 DVO '32                           26  11   9   6  42   37 -   29    8 -       
  8 Bernisse                          26  10   6  10  36   49 -   49    0 -       
  9 GGK/Nedlloyd                      26   8   6  12  30   37 -   60  -23         
 10 Zwartewaal                        26   7   6  13  27   54 -   62   -8         
 11 OFB                               26   7   4  15  24   32 -   55  -23 -1pt    
 12 Transvalia                        26   7   4  15  24   29 -   57  -28 -1pt    
 13 Puttershoek                       26   4   2  20  14   31 -  100  -69         
 14 Rockanje                          26   2   4  20  10   17 -   49  -32         

Om promotie naar West 2 4e klasse
 20-May-04 Abbenes              -Te Werve              2-1
 22-May-04 Te Werve             -Leidsche Boys         0-2
 29-May-04 Leidsche Boys        -Abbenes               2-3 
Abbenes promoveert

 15-May-04 Aarlanderveen        -Oudewater             0-0
 22-May-04 CVC Reeuwijk         -Aarlanderveen         1-1
 29-May-04 Oudewater            -CVC Reeuwijk          2-1 
Oudewater promoveert

 15-May-04 GTB                  -DVC                   1-0
 22-May-04 DVC                  -Nationale Nederlanden 2-2
 29-May-04 Nationale Nederlanden-GTB                   1-1 
GTB promoveert

 15-May-04 SNS                  -Real Parbo            3-1
 22-May-04 Real Parbo           -Piershil              4-3
 29-May-04 Piershil             -SNS                   2-1 
SNS promoveert

Herkansing
 08-Jun-04 Leidsche Boys        -Aarlanderveen         1-0                                         terrein:Hoogmade
 03-Jun-04 Piershil             -Nationale Nederlanden 5-1                                         terrein:Piershil

 12-Jun-04 Leidsche Boys         Piershil              1-0 (terrein: DCL)
Leidsche Boys promoveert          


Zaterdag Noord 5A
-----------------

                Aru Bee Ber Wal Foa Fra HJS Roo Sle Tol TOP Wol 
Arum           |XXX|0-4|2-3|4-1|4-1|0-6|2-0|1-4|0-2|2-2|7-0|0-2|
Beetgum        |2-0|XXX|2-5|3-2|1-2|4-2|7-0|6-1|1-5|3-0|3-3|0-0|
Berlikum       |3-1|5-1|XXX|4-0|0-0|2-0|5-0|3-3|1-3|1-0|6-0|1-1|
De Walde       |2-0|2-2|1-5|XXX|6-3|0-3|1-1|1-2|5-1|1-0|2-2|0-1|
Foarut         |1-2|2-0|2-2|4-2|XXX|1-2|2-1|0-3|2-0|1-0|1-0|1-2|
Franeker       |1-3|4-3|2-4|2-1|1-0|XXX|5-1|1-0|3-0|2-1|0-0|2-3|
HJSC           |1-2|4-3|2-3|1-1|1-1|2-1|XXX|1-1|2-0|2-3|1-0|0-1|
Rood Geel      |0-0|1-3|2-1|0-1|0-1|1-3|5-1|XXX|2-1|1-5|4-0|1-1|
Sleat          |5-1|0-3|0-8|1-0|2-0|1-3|1-2|2-2|XXX|2-1|3-1|3-3|
Tollebeek      |3-3|2-1|0-3|1-2|3-0|3-1|4-1|1-3|6-1|XXX|0-1|2-2|
TOP '63        |4-1|2-1|2-3|3-4|1-0|4-3|2-1|0-0|1-2|0-5|XXX|0-3|
Wolvega        |1-3|0-2|2-0|3-1|6-0|0-0|6-2|1-0|5-1|3-0|0-1|XXX|

  1 SC Berlikum                       22  15   4   3  49   68 -   26   42 -       
=============================================================================
  2 FC Wolvega                        22  13   6   3  45   46 -   20   26 -       
  3 SC Franeker                       22  12   2   8  38   47 -   34   13         
  4 Beetgum                           22  10   3   9  33   55 -   42   13         
  5 Rood Geel                         22   8   6   8  29   36 -   34    2 -1pt+   
  6 Sleat                             22   9   2  11  29   36 -   52  -16 +       
  7 Tollebeek                         22   8   3  11  27   42 -   36    6         
  8 Arum                              22   8   3  11  27   38 -   48  -10         
  9 Foarut                            22   8   3  11  27   25 -   39  -14 -       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 De Walde                          22   7   4  11  25   36 -   46  -10         
=============================================================================
 11 TOP '63                           22   7   4  11  25   27 -   50  -23 +       
 12 HJSC                              22   5   4  13  19   27 -   56  -29         

Zaterdag Noord 5B
-----------------

                Blu  Wil Dro Eas Gro Rij Rop Sua Ter VCR War Was 
Blue Boys      |XXX|12-3|4-0|1-3|3-1|0-6|2-0|2-4|0-3|3-3|3-1|2-0|
Wilper Boys    |0-4| XXX|2-1|1-7|1-5|1-7|1-6|0-1|0-7|0-2|0-0|1-7|
Drogeham       |3-2| 2-0|XXX|2-2|1-3|3-5|1-1|2-1|1-1|1-2|3-1|1-3|
Eastermar      |3-0| 4-0|2-0|XXX|6-0|0-0|5-2|2-0|0-2|5-0|6-0|1-1|
Grootegast     |1-4| 7-0|1-2|1-0|XXX|1-6|0-2|3-2|2-2|4-2|2-2|0-4|
Rijperkerk     |1-0|10-0|2-2|2-2|7-0|XXX|3-1|3-0|1-1|3-0|3-0|1-1|
Ropta Boys     |3-1| 3-0|0-2|1-2|8-3|0-0|XXX|5-1|3-1|1-2|3-2|0-4|
Suameer        |0-3| 3-1|2-2|0-1|4-0|0-2|1-0|XXX|2-1|5-2|1-1|1-0|
Ternaard       |2-0| 1-1|3-2|1-4|3-3|1-2|2-1|4-2|XXX|2-1|1-1|4-0|
VCR            |2-3| 4-1|3-1|1-0|2-1|1-2|0-0|1-1|3-5|XXX|3-1|3-1|
Wardy          |2-4| 3-0|2-0|2-1|1-2|2-1|1-2|0-2|1-1|0-1|XXX|1-1|
Waskemeer      |2-0| 7-0|1-1|1-0|1-2|0-2|2-2|3-1|4-1|1-1|1-2|XXX|

  1 Rijperkerk                        22  15   6   1  51   69 -   16   53         
=============================================================================
  2 Eastermar                         22  13   4   5  43   56 -   18   38         
  3 Ternaard                          22  10   7   5  37   49 -   34   15         
  4 Blue Boys                         22  11   1  10  34   53 -   43   10         
  5 VCR                               22  10   4   8  34   39 -   41   -2         
  6 Waskemeer                         22   9   6   7  33   45 -   27   18 -       
  7 Ropta Boys                        22   9   4   9  31   44 -   36    8         
  8 Suameer                           22   9   3  10  30   34 -   38   -4         
  9 FC Grootegast                     22   8   3  11  27   42 -   63  -21 -       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Drogeham                          22   6   6  10  24   33 -   43  -10 -       
=============================================================================
 11 Wardy                             22   5   6  11  21   26 -   41  -15 +       
 12 De Wilper Boys                    22   1   2  19   5   13 -  103  -90 +       

Zaterdag Noord 5C
-----------------

                CSV GEO GRC Gro Nwo Pad Poo SIO UVV VVK Wag Zan 
CSVH           |XXX|0-3|2-0|0-2|7-0|8-4|5-0|5-3|1-2|6-2|6-0|4-1|
GEO            |2-3|XXX|1-1|0-2|3-0|4-0|2-4|3-0|1-1|5-3|1-2|3-0|
GRC Gr.        |1-2|0-3|XXX|0-7|0-6|1-5|1-6|2-0|0-2|2-1|2-4|7-2|
Groningen      |2-3|4-1|4-0|XXX|5-3|3-1|4-3|6-2|4-4|3-3|3-1|5-4|
Nieuwolda      |1-4|1-1|4-1|4-3|XXX|1-1|2-1|0-3|2-2|1-3|3-2|2-0|
Paddepoel      |2-5|2-0|1-0|0-5|2-3|XXX|3-3|4-0|1-2|1-1|1-1|7-0|
Poolster       |0-5|3-2|9-0|3-1|1-1|4-2|XXX|2-1|4-2|3-5|2-1|5-1|
SIOS           |3-0|1-5|1-1|1-2|3-1|3-1|3-3|XXX|1-3|1-1|2-5|3-0|
UVV '70        |1-1|1-2|2-0|2-1|4-1|1-2|2-0|3-0|XXX|0-1|7-1|7-1|
VVK            |0-3|1-2|3-3|1-2|3-3|3-2|3-1|2-5|5-1|XXX|6-0|6-1|
Wagenb. B.     |0-3|0-1|4-3|6-1|3-3|0-1|4-3|2-2|2-0|0-1|XXX|5-0|
't Zandt       |1-7|2-2|2-1|1-9|2-2|1-2|2-1|2-7|1-3|1-2|1-8|XXX|

  1 CSVH                              22  17   1   4  52   80 -   30   50         
=============================================================================
  2 VV Groningen                      22  15   2   5  45   78 -   43   35 -2pt    
  3 UVV '70                           22  12   4   6  40   52 -   32   20         
  4 GEO                               22  11   4   7  37   47 -   31   16 -       
  5 VVK                               22  10   5   7  35   56 -   46   10         
  6 Poolster                          22  10   3   9  33   61 -   52    9         
  7 Wagenborger Boys                  22   9   3  10  30   51 -   52   -1         
  8 Nieuwolda                         22   7   7   8  28   44 -   54  -10         
  9 Paddepoel                         22   8   4  10  26   45 -   49   -4 -2pt-   
-----------------------------------------------------------------------------
 10 SIOS                              22   7   4  11  25   45 -   53   -8 +       
=============================================================================
 11 GRC Groningen                     22   3   3  16  12   26 -   71  -45 +       
 12 't Zandt                          22   2   2  18   8   26 -   98  -72 -       

Zaterdag Noord 5D
-----------------

                 Dam Eri Gli Min Nie Smi Tie VAK  Vee VEV Zui Zwe 
Damacota       | XXX|0-3|2-4|0-2|0-2|0-4|9-1|0-5| 2-1|3-0|1-3|0-5|
Erica '86      | 5-2|XXX|1-2|1-3|2-1|4-2|2-0|8-3| 4-0|1-2|3-1|0-2|
Glimmen        | 3-1|2-0|XXX|0-0|0-1|1-0|0-4|2-3| 2-1|5-1|1-4|1-9|
Minjak         | 3-1|2-0|3-1|XXX|2-3|5-1|3-1|2-2| 1-1|4-3|0-0|1-1|
Nw Balinge     | 1-1|6-0|4-3|3-1|XXX|1-0|4-1|2-3| 9-1|1-2|1-1|4-5|
Smilde '94     | 2-0|1-1|3-1|2-2|3-2|XXX|2-1|1-1| 0-4|0-0|0-3|1-5|
Tiendeveen     | 1-1|3-2|9-4|3-1|0-2|1-0|XXX|3-2| 4-2|3-1|1-1|2-5|
VAKO           | 3-3|0-3|1-4|1-1|0-2|7-2|4-1|XXX|10-1|5-0|1-2|2-2|
Veendam 1894   |1-11|0-3|2-1|3-4|1-0|1-7|1-1|1-6| XXX|2-0|1-1|1-1|
VEV            | 3-1|4-2|2-2|3-2|0-0|2-4|0-1|1-3| 2-2|XXX|0-7|0-5|
Zuidlaren      | 7-0|4-1|2-0|1-1|1-1|0-0|2-3|5-0| 9-1|2-2|XXX|0-4|
Zweeloo Sp.    | 0-0|6-3|2-0|2-0|2-1|0-2|0-1|3-1| 6-0|4-2|2-0|XXX|

  1 Zweeloo Sport                     22  16   4   2  52   71 -   22   49         
=============================================================================
  2 ZFC Zuidlaren                     22  10   8   4  38   56 -   24   32         
  3 Nieuw Balinge                     22  11   4   7  37   51 -   29   22 -       
  4 Tiendeveen                        22  11   3   8  36   45 -   48   -3 -       
  5 Minjak                            22   9   8   5  35   43 -   33   10 -       
  6 VAKO                              22   9   5   8  32   63 -   49   14 +       
  7 SC Erica '86                      22  10   1  11  31   49 -   46    3         
  8 Smilde '94                        22   8   5   9  29   37 -   42   -5         
  9 Glimmen                           22   8   2  12  26   39 -   55  -16 +       
-----------------------------------------------------------------------------
 10 VEV                               22   5   5  12  20   30 -   59  -29         
=============================================================================
 11 Veendam 1894                      22   4   5  13  17   28 -   84  -56 +       
 12 Damacota                          22   4   4  14  16   38 -   59  -21         

Om promotie naar/behoud van Noord 4e klasse

 08-May-04 Wolvega              -Ropta Boys            2-1
 15-May-04 Ropta Boys           -Wolvega               0-3 
Wolvega promoveert

 08-May-04 Eastermar            -Beetgum               3-1
 15-May-04 Beetgum              -Eastermar             0-3 
Eastermar promoveert

 08-May-04 NOK                  -Ternaard              1-1
 15-May-04 Ternaard             -NOK                   1-2 
NOK blijft in 4e klasse

 08-May-04 VIOD                 -SC Franeker           3-1
 15-May-04 SC Franeker          -VIOD                  0-3 
VIOD blijft in 4e klasse

 08-May-04 UVV '70              -Tiendeveen            1-3
 15-May-04 Tiendeveen           -UVV '70               3-3 
Tiendeveen promoveert

 08-May-04 Nieuw Balinge        -VVK                   1-1
 15-May-04 VVK                  -Nieuw Balinge         1-2 
Nieuw Balinge promoveert

 08-May-04 Loppersum            -ZFC Zuidlaren         2-0
 15-May-04 ZFC Zuidlaren        -Loppersum             0-1 
Loppersum blijft in 4e klasse

 08-May-04 ZZVV                 -Groningen             3-2
 15-May-04 Groningen            -ZZVV                  6-0 
Groningen promoveert, ZZVV degradeert

Zondag West 1 5A
----------------

                Alk Apo Ber BKC Cal Cas Con Egm Gee Mee VZV WMC Zee 
Alkm. Boys     |XXX|2-0|4-3|2-1|9-0|2-2|2-4|5-1|1-1|4-0|3-2|3-1|0-1|
Apollo '68     |1-2|XXX|1-3|0-1|0-0|2-0|5-1|1-0|1-0|4-3|2-3|0-0|1-3|
Bergen         |5-1|1-1|XXX|2-1|4-1|3-1|2-2|5-0|2-1|0-1|5-0|2-3|1-0|
BKC            |2-1|2-1|7-1|XXX|0-1|2-2|2-0|5-0|1-0|1-3|2-2|2-3|2-0|
Callantsoog    |0-3|0-5|3-1|0-4|XXX|3-0|0-1|1-1|1-3|1-1|2-4|0-3|1-4|
Castricum      |1-3|3-1|1-2|1-3|2-4|XXX|0-1|1-2|0-4|2-0|2-5|0-3|0-2|
Con Zelo       |3-1|1-0|1-6|2-4|6-2|2-1|XXX|1-1|2-0|2-2|6-0|0-4|1-0|
Egmondia       |2-5|4-3|0-0|2-2|3-1|4-2|0-5|XXX|3-3|4-5|3-3|1-0|2-1|
Geel Zwart     |0-1|1-1|2-3|0-0|1-1|2-1|1-0|0-2|XXX|2-1|3-1|1-2|5-1|
Meervogels     |2-1|2-1|4-4|1-2|1-1|1-1|3-1|2-0|2-3|XXX|4-1|1-2|1-4|
VZV            |2-4|3-2|2-1|1-5|5-0|2-1|0-2|1-3|2-1|1-3|XXX|3-2|4-2|
WMC            |1-5|0-5|6-4|1-2|2-1|2-1|0-3|1-0|0-0|1-0|2-3|XXX|2-2|
Zeevogels      |1-3|2-1|2-2|2-3|4-2|4-0|1-3|7-0|0-2|0-1|3-1|3-1|XXX|

  1 Alkmaarsche Boys                  24  16   2   6  50   67 -   36   31 -       
=============================================================================
  2 BKC                               24  15   4   5  49   56 -   28   28         
  3 Con Zelo                          24  14   3   7  45   50 -   37   13         
  4 Bergen                            24  12   5   7  41   62 -   45   17 +       
  5 WMC                               24  12   3   9  39   42 -   42    0         
  6 Zeevogels                         24  11   2  11  35   49 -   39   10         
  7 Meervogels '31                    24  10   5   9  35   44 -   43    1         
  8 VZV                               24  11   2  11  35   51 -   63  -12         
  9 Geel Zwart '30                    24   9   6   9  33   36 -   29    7         
 10 Egmondia                          24   8   6  10  30   38 -   60  -22         
 11 Apollo '68                        24   7   4  13  25   39 -   37    2 +       
 12 Callantsoog                       24   4   5  15  17   26 -   67  -41         
=============================================================================
 13 FC Castricum                      24   2   3  19   9   25 -   59  -34         

Zondag West 1 5B
----------------

                ALC And ASV Ber Hau HOS JVC SEW Suc VVW Wat WGW 
ALC            |XXX|5-3|3-1|4-1|2-4|4-0|2-1|3-0|1-1|2-1|2-1|2-0|
Andijk         |3-0|XXX|1-2|6-0|2-2|1-0|1-4|8-0|2-0|1-5|0-0|3-0|
ASV '55        |1-3|2-3|XXX|1-0|1-1|2-1|4-1|0-3|1-2|0-5|4-2|1-3|
Berkhout       |3-8|2-2|0-4|XXX|1-1|3-2|4-1|2-4|1-5|1-6|1-2|1-2|
Hauwert '65    |1-3|1-3|3-4|3-0|XXX|3-1|1-2|1-3|2-1|1-4|2-2|2-1|
HOSV           |0-2|1-0|0-0|0-0|3-0|XXX|0-0|5-1|1-0|2-2|2-2|0-1|
JVC            |2-1|3-3|2-2|7-0|3-2|4-0|XXX|2-2|7-1|1-1|1-1|2-2|
SEW            |1-0|2-1|2-2|4-0|3-0|3-0|4-0|XXX|9-0|2-1|2-0|3-1|
Succes         |0-1|0-6|0-3|0-2|1-3|2-2|1-2|0-2|XXX|0-0|1-0|1-5|
VVW            |5-1|0-1|0-0|3-1|3-3|2-2|1-1|4-5|5-0|XXX|2-1|3-5|
Watervogels    |4-3|6-2|2-1|1-1|2-1|1-0|3-2|0-0|4-0|2-1|XXX|2-1|
WGW            |3-1|0-0|3-0|4-0|5-2|1-1|1-0|0-1|4-0|1-0|3-0|XXX|

  1 SEW                               22  16   3   3  51   56 -   30   26         
=============================================================================
  2 ALC                               22  14   1   7  43   53 -   36   17 +       
  3 WGW                               22  13   3   6  42   46 -   25   21 -       
  4 Watervogels                       22  10   6   6  36   38 -   32    6         
  5 Andijk                            22  10   5   7  35   52 -   35   17         
  6 JVC                               22   8   8   6  32   48 -   37   11         
  7 VVW                               22   8   7   7  31   54 -   33   21         
  8 ASV '55                           22   8   5   9  29   36 -   40   -4         
  9 Hauwert '65                       22   6   5  11  23   39 -   50  -11 -       
 10 HOSV                              22   4   8  10  20   23 -   34  -11         
 11 Berkhout                          22   3   4  15  13   24 -   70  -46         
=============================================================================
 12 Succes                            22   3   3  16  12   16 -   63  -47         

Zondag West 1 5C
----------------

                Ass Bee Ilp OFC PSC Pur Pur SDO Spo Wes Whe Wij 
Assendelft     |XXX|1-2|5-2|2-1|0-1|0-1|2-0|1-3|3-1|3-1|2-0|2-0|
Beemster       |0-0|XXX|2-6|2-0|3-5|1-0|1-1|2-2|0-0|3-3|0-1|2-2|
Ilpendam       |1-1|1-0|XXX|0-2|1-1|2-2|1-4|1-3|5-0|3-1|0-1|5-1|
OFC            |0-2|1-1|1-0|XXX|1-1|1-2|4-2|1-3|6-0|1-0|2-2|1-1|
PSCK           |1-0|1-3|2-2|3-3|XXX|3-2|2-0|2-1|7-1|1-0|0-1|1-0|
Purmerend      |0-1|3-1|3-2|1-1|4-0|XXX|2-0|1-2|3-0|0-1|3-1|0-0|
Purmerland     |1-6|1-3|2-1|0-1|1-2|0-2|XXX|2-3|3-1|2-2|1-3|3-1|
SDOB           |0-0|3-1|2-0|4-0|2-0|2-0|0-0|XXX|4-0|3-1|1-3|2-0|
Sporting N     |4-1|2-1|1-1|1-3|4-4|9-2|1-3|3-3|XXX|1-3|0-7|6-3|
Westzaan       |2-2|1-0|2-4|1-1|0-4|1-1|1-2|1-3|2-1|XXX|0-0|1-2|
Wherevogels    |3-0|2-2|3-2|1-0|2-2|3-1|2-4|1-2|7-1|1-1|XXX|3-3|
Wijk aan Zee   |2-3|1-1|0-4|2-0|0-0|1-1|2-2|0-1|1-1|3-3|1-5|XXX|

  1 SDOB                              22  16   4   2  52   49 -   20   29         
=============================================================================
  2 De Wherevogels                    22  12   6   4  42   52 -   28   24         
  3 PSCK                              22  11   7   4  40   43 -   31   12         
  4 Assendelft                        22  11   4   7  37   37 -   26   11         
  5 FC Purmerend                      22   9   5   8  32   34 -   32    2         
  6 OFC                               22   7   7   8  28   31 -   31    0 -       
  7 Ilpendam                          22   7   5  10  26   44 -   39    5 -       
  8 Purmerland                        22   7   4  11  25   34 -   43   -9 +       
  9 Beemster                          22   5   9   8  24   31 -   37   -6 +       
 10 Westzaan                          22   4   8  10  20   28 -   41  -13         
 11 Sporting Noord                    22   4   5  13  17   38 -   72  -34 -       
=============================================================================
 12 Wijk aan Zee                      22   2  10  10  16   26 -   47  -21         

Zondag West 1 5D
----------------

                AGB DEV DWG Gol RAP SDW SDZ Slo Slo Tou Her 
AGB            |XXX|3-1|1-4|2-1|3-2|1-2|0-0|3-2|3-3|2-3|1-0|
DEVO '58       |2-4|XXX|2-2|0-1|0-4|0-1|1-8|5-1|2-1|4-8|1-2|
DWG/Rombout    |2-1|3-1|XXX|6-0|4-2|2-3|3-0|4-1|2-3|2-4|3-1|
Gold St./SNA   |0-5|2-0|1-3|XXX|2-1|0-3|1-2|4-1|1-2|0-2|3-1|
RAP            |2-1|4-4|1-5|3-3|XXX|1-4|2-3|1-4|0-0|2-2|2-2|
SDW            |2-0|5-2|2-4|1-0|1-0|XXX|1-1|5-0|2-2|2-2|3-0|
SDZ            |2-0|3-2|2-1|6-0|6-1|1-0|XXX|3-1|3-2|1-2|6-0|
Sloten/Rival   |3-5|2-0|0-3|2-1|1-3|0-3|1-3|XXX|1-4|2-1|3-4|
Sloterpark/A   |5-1|4-1|2-1|5-1|2-0|3-2|4-2|4-2|XXX|2-1|4-0|
Toudgha        |3-5|3-2|2-1|6-1|1-1|3-1|1-1|7-1|1-2|XXX|5-1|
Herenmarkt     |1-1|2-2|2-7|2-2|0-2|1-3|1-6|1-2|2-6|1-2|XXX|

  1 SDZ                               20  14   3   3  45   59 -   24   35         
=============================================================================
  2 SC Sloterpark/AGS                 20  15   3   2  45   60 -   28   32 -3pt+   
  3 SDW                               20  13   3   4  42   46 -   23   23 -       
  4 DWG/Rombout                       20  13   1   6  40   62 -   31   31         
  5 SV Toudgha                        20  12   4   4  40   59 -   34   25         
  6 AGB                               20   9   3   8  30   42 -   40    2 -       
  7 SV RAP                            20   4   6  10  18   34 -   48  -14         
  8 Gold Stars/SNA                    20   5   2  13  16   24 -   53  -29 -1pt    
  9 SC Sloten/Rivalen                 20   5   0  15  14   30 -   64  -34 -1pt    
 10 ZRC Herenmarkt                    20   2   4  14  10   24 -   64  -40         
=============================================================================
 11 DEVO '58                          20   2   3  15   9   32 -   63  -31         

 09-May-04 SDZ                  -SC Sloterpark/AGS     3-2 (terrein: SDW)
SDZ kampioen

Om promotie naar West 1 4e klasse
 09-May-04 Bergen               -Con Zelo              1-2
 16-May-04 BKC                  -Bergen                4-1
 23-May-04 Con Zelo             -BKC                   1-4 
BKC promoveert

 09-May-04 Assendelft           -De Wherevogels        1-1
 16-May-04 PSCK                 -Assendelft            2-0
 23-May-04 De Wherevogels       -PSCK                  1-1 
PSCK promoveert

 09-May-04 WGW                  -Andijk                3-1
 16-May-04 Andijk               -ALC                   4-0
 23-May-04 ALC                  -WGW                   1-3 
WGW promoveert

 16-May-04 SDW                  -Sloterpark/AGS
 20-May-04 DWG/Rombout          -SDW
 23-May-04 Sloterpark/AGS       -DWG/Rombout           4-2
Sloterpark/AGS promoveert

Herkansing
 31-May-04 De Wherevogels       -DWG/Rombout           0-0
 31-May-04 Con Zelo             -Andijk                0-2
 31-May-04 Andijk               -De Wherevogels        3-0
 31-May-04 Con Zelo             -DWG/Rombout           4-2
 31-May-04 Con Zelo             -De Wherevogels        2-0
 31-May-04 DWG/Rombout          -Andijk                0-0

Andijk               3   2   1   0   7   5 - 0  +5 
Con Zelo             3   2   0   1   6   6 - 4  +2
DWG/Rombout          3   0   2   1   2   2 - 4  -2
De Wherevogels       3   0   1   2   1   0 - 5  -5
Andijk promoveert

Zondag West 1 5E
----------------

                DIO Gee Hal HYS Sch Spa Ter  THB TYB TZB Vog Wat 
DIO            |XXX|2-1|5-2|2-1|1-1|0-3|3-2| 2-3|6-2|4-0|0-0|2-2|
Geel Wit       |1-1|XXX|3-1|2-2|0-2|4-3|1-2| 5-2|2-2|3-1|4-3|3-1|
Halfweg        |2-3|1-3|XXX|0-3|2-1|1-2|0-2| 1-0|3-2|2-2|3-2|4-2|
HYS            |0-5|0-1|4-4|XXX|2-2|0-3|1-1| 4-6|2-1|2-2|2-4|1-1|
Schoten        |2-0|2-0|3-2|6-1|XXX|0-1|0-0| 7-1|1-1|1-2|2-1|2-2|
Spaarnwoude    |2-0|4-0|3-1|2-1|1-1|XXX|0-1|11-1|1-0|5-0|2-2|2-2|
Terrasvogels   |1-1|1-3|2-1|2-0|1-1|0-1|XXX| 3-1|2-2|6-1|3-0|3-0|
THB            |1-4|1-1|1-3|3-1|0-2|3-2|1-5| XXX|1-3|4-2|1-3|2-8|
TYBB           |2-1|1-3|1-2|1-1|2-2|1-2|2-1| 7-3|XXX|5-1|3-3|1-4|
TZB            |1-1|1-7|2-0|4-6|0-3|0-3|1-3| 0-2|1-2|XXX|2-1|1-5|
Vogelenzang    |0-3|0-2|1-3|4-4|2-3|2-2|2-1| 0-0|1-1|4-0|XXX|2-4|
Waterloo       |2-0|1-1|4-3|6-1|1-3|1-3|1-1| 4-1|1-1|5-3|3-1|XXX|

  1 SV Spaarnwoude                    22  15   4   3  49   58 -   21   37         
=============================================================================
  2 VV Schoten                        22  11   8   3  41   47 -   23   24 -       
  3 Geel Wit '20                      22  12   5   5  41   50 -   34   16 -       
  4 Terrasvogels                      22  11   6   5  39   43 -   23   20         
  5 Waterloo                          22  10   7   5  37   60 -   41   19         
  6 SV DIO                            22  10   6   6  36   46 -   31   15         
  7 TYBB                              22   6   8   8  26   43 -   44   -1         
  8 SV Halfweg                        22   8   2  12  26   41 -   51  -10         
  9 THB                               22   6   2  14  20   38 -   78  -40         
 10 SV Vogelenzang                    22   4   7  11  19   38 -   48  -10         
 11 HYS                               22   3   8  11  17   39 -   62  -23         
=============================================================================
 12 TZB                               22   3   3  16  12   27 -   74  -47         

Zondag West 1 5F
----------------

                AGT Bat Bui CTO Die FIT Gei Her Mee Rea TOS 
AGT            |XXX|2-1|2-3|2-6|1-2|2-1|1-5|0-4|1-0|2-1|5-1|
Batavia '90    |0-3|XXX|4-4|0-2|2-1|2-1|0-2|2-0|2-3|1-1|6-0|
Buitenboys     |3-1|2-1|XXX|1-3|0-1|3-1|2-0|3-0|2-3|1-2|4-2|
CTO '70        |7-0|1-4|1-3|XXX|3-4|1-3|4-1|2-1|1-0|3-2|6-1|
Diemen         |2-1|2-1|0-3|4-1|XXX|3-0|2-3|1-0|1-0|4-1|4-0|
FIT            |2-4|2-2|1-5|2-5|1-6|XXX|1-2|1-2|3-1|2-2|3-0|
Geinburgia     |2-3|5-3|3-2|1-1|2-3|5-1|XXX|7-2|5-0|0-4|1-1|
Hertha         |2-5|3-3|1-2|0-2|0-2|3-2|0-0|XXX|3-0|1-4|6-1|
De Meer        |2-5|5-5|2-1|5-1|2-6|0-1|1-0|0-3|XXX|1-2|3-2|
Real Sranang   |3-4|4-1|1-0|2-3|0-0|1-1|1-1|3-2|7-4|XXX|2-2|
TOS/Actief     |2-1|3-7|2-3|1-6|0-3|2-4|1-1|1-3|2-3|0-1|XXX|

  1 SV Diemen                         20  16   1   3  49   51 -   21   30 -       
=============================================================================
  2 SV CTO '70                        20  13   1   6  40   59 -   37   22         
  3 SC Buitenboys                     20  12   1   7  37   47 -   31   16         
  4 SV Real Sranang                   20   9   6   5  33   44 -   33   11         
  5 AGT                               20  11   0   9  33   45 -   49   -4 +       
  6 SV Geinburgia                     20   9   5   6  32   46 -   33   13         
  7 Batavia '90                       20   6   5   9  23   47 -   46    1         
  8 Hertha                            20   7   2  11  23   36 -   41   -5         
  9 SV De Meer                        20   7   1  12  22   35 -   53  -18         
 10 AVV FIT                           20   5   3  12  18   33 -   51  -18         
=============================================================================
 11 TOS/Actief                        20   1   3  16   6   24 -   72  -48         

Zondag West 1 5G
----------------

                Ach ASC DEV Goo Goy HDS HVC SCH SEC Vee VVZ Zeb 
Achterveld     |XXX|0-0|0-1|0-1|1-0|5-2|3-1|3-2|1-1|1-2|1-2|2-2|
ASC Nwl.       |2-1|XXX|3-1|0-1|2-2|5-2|0-3|3-1|1-1|4-1|2-2|0-0|
DEV            |4-1|2-2|XXX|0-2|1-0|0-1|1-1|2-2|2-2|0-0|3-1|3-2|
't Gooi        |0-1|1-1|2-0|XXX|1-1|2-1|2-1|3-1|1-1|5-1|0-1|2-1|
't Goy         |0-2|1-2|0-0|2-2|XXX|0-1|2-3|1-2|1-1|3-1|4-2|5-2|
HDS            |1-2|5-2|3-2|2-4|3-1|XXX|1-3|3-1|0-0|4-1|0-2|3-1|
HVC            |3-1|2-3|0-1|3-2|2-0|2-0|XXX|2-1|3-2|3-2|2-1|6-1|
SCH '44        |2-1|0-2|1-1|0-3|0-0|3-1|0-4|XXX|4-1|4-1|1-0|1-1|
SEC            |2-2|1-4|0-1|0-1|0-1|2-0|1-1|1-0|XXX|1-1|2-5|0-0|
Veenendaal     |1-2|0-2|0-0|1-0|2-2|4-4|1-1|1-1|1-2|XXX|1-2|4-1|
VVZA           |2-0|2-0|5-2|2-1|2-1|3-2|1-2|3-2|1-1|1-0|XXX|3-0|
Zebra's        |0-0|0-2|4-2|2-3|1-3|4-3|2-3|4-1|1-0|3-2|2-5|XXX|

  1 HVC                               22  15   3   4  48   51 -   28   23         
=============================================================================
  2 VVZA                              22  15   2   5  47   48 -   29   19 -       
  3 SC 't Gooi                        22  13   4   5  43   39 -   22   17 -       
  4 ASC Nieuwland                     22  11   7   4  40   42 -   29   13         
  5 Achterveld                        22   8   5   9  29   30 -   31   -1         
  6 DEV                               22   7   8   7  29   29 -   32   -3 -       
  7 HDS                               22   8   2  12  26   42 -   49   -7         
  8 SCH '44                           22   6   5  11  23   30 -   41  -11         
  9 't Goy                            22   5   7  10  22   30 -   33   -3         
 10 SEC                               22   3  11   8  20   22 -   32  -10         
 11 De Zebra's                        22   5   5  12  20   34 -   53  -19         
=============================================================================
 12 Veenendaal                        22   3   7  12  16   28 -   46  -18 +       

Zondag West 1 5H
----------------

                 DOS KDS Mag Oly Pat RUC Sae Spo Voo VSC Yas  Zwa 
DOS            | XXX|4-1|4-0|3-3|5-3|4-2|2-1|2-2|6-4|1-4|0-3| 2-5|
KDS            | 4-3|XXX|1-7|0-6|1-4|4-3|1-8|3-2|1-4|2-6|4-6| 1-8|
Magreb '90     | 2-1|1-0|XXX|2-1|4-1|4-2|1-1|2-2|2-2|1-3|2-2| 5-3|
Olympia '25    | 2-2|6-2|5-2|XXX|4-0|3-0|1-2|1-3|1-0|4-2|1-3| 2-3|
Patria         | 5-1|1-0|0-1|1-1|XXX|4-0|2-0|2-1|3-1|2-7|5-0| 0-1|
RUC            | 4-1|5-3|1-5|1-1|3-1|XXX|2-1|2-3|3-0|3-4|2-1| 1-4|
Saestum        | 8-0|5-1|4-1|1-0|5-4|3-0|XXX|5-0|5-1|2-2|1-0| 3-0|
Sporting '70   | 2-3|6-0|2-2|1-2|0-2|1-4|0-2|XXX|5-1|1-4|2-4|0-10|
Voorwaarts U   | 1-3|2-2|1-2|0-1|4-4|2-0|3-1|3-2|XXX|1-1|1-1| 2-1|
VSC            |11-2|5-0|3-3|2-1|6-0|3-2|1-1|3-0|1-1|XXX|7-4| 0-4|
Yasamspor      | 3-0|5-2|0-2|4-2|4-2|5-1|1-1|0-1|2-2|2-3|XXX| 2-3|
Zwaluwen Voo   | 2-0|5-2|2-2|3-0|6-1|3-0|1-3|1-4|1-2|3-1|5-2| XXX|

  1 VSC                               22  14   5   3  47   79 -   40   39         
=============================================================================
  2 Zwaluwen Vooruit                  22  15   1   6  46   74 -   35   39         
  3 Saestum                           22  14   4   4  46   63 -   24   39         
  4 Magreb '90                        22  11   7   4  40   53 -   41   12         
  5 Olympia '25                       22   9   4   9  31   48 -   37   11 -       
  6 Yasamspor                         22   9   4   9  31   54 -   49    5         
  7 Patria                            22   9   2  11  29   47 -   55   -8         
  8 DOS                               22   8   3  11  27   49 -   72  -23 -       
  9 Voorwaarts U                      22   6   7   9  25   38 -   48  -10         
 10 RUC                               22   7   1  14  22   41 -   60  -19 +       
 11 Sporting '70                      22   6   3  13  21   40 -   58  -18         
=============================================================================
 12 KDS                               22   3   1  18  10   35 -  102  -67         

Om promotie naar West 1 4e klasse
 09-May-04 Schoten              -Terrasvogels          6-0
 16-May-04 Terrasvogels         -Geel Wit '20          2-1
 20-May-04 Geel Wit '20         -Schoten               0-0
Schoten promoveert

 09-May-04 Real Sranang         -CTO '70
 16-May-04 Buitenboys           -Real Sranang          5-0
 20-May-04 CTO '70              -Buitenboys            4-0
CTO '70

 09-May-04 't Gooi              -VVZA                  7-2
 16-May-04 VVZA                 -ASC Nieuwland         1-1
 20-May-04 ASC Nieuwland        -'t Gooi
ASC Nieuwland promoveert

 09-May-04 Zwaluwen Vooruit     -Sporting '70          3-2
 16-May-04 Sporting '70         -Saestum               0-0
 20-May-04 Saestum              -Zwaluwen Vooruit      0-3
Zwaluwen Vooruit promoveert

Herkansing (terrein: RODA '23)
 24-May-04 Buitenboys           -Terrasvogels          0-0
 24-May-04 Sporting '70         -'t Gooi               0-2  
 24-May-04 Buitenboys           -Sporting '70          1-2
 24-May-04 Terrasvogels         -'t Gooi               0-0
 24-May-04 't Gooi              -Buitenboys            4-1
 24-May-04 Terrasvogels         -Sporting '70          0-2

 1 't Gooi              3   2   1   0   7   6 - 1  +5
 2 Sporting '70         3   2   0   1   6   4 - 3  +1
 3 Terrasvogels         3   0   2   1   2   0 - 2  -2
 4 Buitenboys           3   0   1   2   1   2 - 6  -4
't Gooi promoveert

Zondag West 2 5A
----------------

                Alp Dui Dyn  Era For Gra  JAC  Ora Qui  Rea RFC Spo  Tau  War 
Alphen         |XXX|2-2|1-1| 0-8|5-2|3-3| 0-0| 8-1|1-6| 7-1|1-1|5-2| 4-4| 0-3|
Duinoord/Jag   |1-2|XXX|1-0| 0-4|1-2|0-2| 1-1| 7-0|1-3| 2-1|0-4|2-1| 2-4| 1-1|
Dynamo '67     |5-3|2-1|XXX| 4-1|0-3|6-1| 3-1| 2-1|0-0|16-0|1-0|1-1| 2-4| 2-1|
Erasmus        |4-1|3-1|5-1| XXX|4-0|3-3| 5-2| 5-1|1-0|11-1|6-1|6-1| 2-3| 1-0|
Forum Sport    |7-2|3-1|6-1| 2-2|XXX|4-3| 0-2| 2-0|2-2|10-1|2-1|5-0| 3-2| 1-3|
Graaf W/VAC    |4-0|2-0|1-2| 2-3|2-2|XXX| 3-0| 3-0|1-3|13-0|8-2|6-0| 1-0| 4-2|
JAC            |1-2|4-4|1-3| 4-0|0-2|3-3| XXX| 2-0|1-4| 2-2|2-2|7-3| 1-1| 0-3|
Oranje Blauw   |0-4|2-3|4-5| 1-7|0-9|0-2| 1-5| XXX|1-7| 7-1|0-8|3-7| 1-5| 1-7|
Quick Steps    |1-0|3-0|4-1| 2-4|1-0|2-0| 1-0| 8-1|XXX| 7-3|5-0|3-0| 4-1| 2-0|
Real Zoeterm   |0-5|3-4|0-5|1-13|0-7|0-9|1-16|1-10|0-8| XXX|1-2|1-4|0-14|2-10|
RFC '95        |2-1|0-4|0-1| 2-1|0-1|2-4| 2-0| 6-1|2-3| 7-1|XXX|3-0| 1-5| 3-5|
Sport          |3-4|4-3|0-4| 0-1|1-4|4-2| 1-4| 4-0|5-4| 4-3|5-5|XXX| 2-3| 0-1|
Taurus         |6-0|2-2|2-0| 1-4|1-2|2-2| 2-1| 7-1|2-2|13-0|3-2|5-2| XXX| 3-2|
Warmunda       |5-0|4-1|5-1| 2-4|2-0|1-0| 5-1| 6-1|4-0|14-0|2-1|3-1| 3-2| XXX|

  1 Erasmus                           26  20   2   4  62  108 -   36   72         
=============================================================================
  2 Quick Steps                       26  19   3   4  60   85 -   31   54 -       
  3 Warmunda                          26  19   1   6  58   94 -   32   62 -       
  4 Forum Sport                       26  17   3   6  54   81 -   37   44         
  5 Taurus                            26  15   5   6  50   97 -   46   51         
  6 Dynamo '67                        26  15   3   8  48   69 -   47   22         
  7 Graaf Willem II/VAC               26  13   5   8  44   84 -   44   40         
  8 Alphen                            26   9   6  11  33   61 -   73  -12 -       
  9 RFC '95                           26   9   3  14  30   59 -   63   -4         
 10 JAC                               26   7   7  12  28   61 -   54    7         
 11 Duinoord/Jagers                   26   7   5  14  26   45 -   59  -14         
 12 GOL Sport                         26   7   2  17  23   55 -   88  -33         
 13 Oranje Blauw                      26   2   0  24   6   38 -  131  -93         
 14 Real Zoetermeer                   26   0   1  25   1   24 -  220 -196         

Zondag West 2 5B
----------------

                Act Ade GSC HDV  HMC Jai  Noo Spo SVH TAC Too Tri VOB Voo 
Activitas      |XXX|4-1|1-3|4-2| 2-4|2-4| 5-0|2-3|1-4|1-1|2-0|5-1|2-3|0-2|
Adelaars       |4-2|XXX|1-3|3-2| 1-8|2-2| 2-2|0-1|0-3|1-1|3-0|1-1|0-0|1-1|
GSC/ESDO       |1-1|3-1|XXX|2-3| 1-3|5-2| 8-0|0-0|2-2|2-2|1-1|5-0|5-3|0-1|
HDV            |2-2|1-0|4-2|XXX| 3-3|3-3| 5-1|1-3|0-4|3-2|3-2|4-2|2-1|0-2|
HMC            |3-1|5-0|1-2|3-1| XXX|2-2| 9-2|2-1|2-3|1-1|6-0|1-1|5-1|4-1|
Jai Hanuman    |1-3|4-0|0-3|1-7|1-11|XXX| 4-0|1-3|0-2|0-2|2-3|0-3|3-1|2-3|
Noorderkwart   |2-2|2-1|1-5|3-3| 0-7|1-2| XXX|2-3|1-3|0-1|2-5|3-2|0-2|1-7|
Spoorwijk      |3-1|7-0|2-0|2-1| 2-1|5-1|10-0|XXX|3-0|1-2|1-1|4-0|1-1|1-0|
SVH            |2-1|2-2|1-1|1-3| 2-1|2-0| 5-2|3-3|XXX|5-0|3-1|5-0|2-0|2-1|
TAC '90        |0-3|1-0|2-3|0-2| 2-1|2-1| 4-0|0-2|1-3|XXX|2-0|3-1|1-1|0-5|
Toofan         |3-1|1-5|2-2|2-6| 0-3|4-2| 0-0|1-2|0-3|0-2|XXX|6-2|2-3|1-1|
Triomph        |1-4|3-2|3-3|1-3| 1-5|0-1| 2-0|1-1|3-3|1-4|2-3|XXX|5-2|0-5|
VOB            |0-2|2-2|4-1|1-4| 2-5|2-2| 5-1|2-6|4-7|2-0|5-0|4-1|XXX|1-1|
Voorwaarts R   |5-2|1-0|4-2|5-0| 1-0|2-1| 9-0|4-2|4-3|4-1|1-1|8-0|1-3|XXX|

  1 Spoorwijk                         26  18   5   3  59   72 -   27   45         
=============================================================================
  2 SVH                               26  18   5   3  59   75 -   36   39         
  3 Voorwaarts RSC                    26  18   4   4  58   79 -   28   51         
  4 HMC                               26  16   4   6  50   96 -   34   62 -2pt-   
  5 HDV                               26  14   4   8  46   68 -   55   13         
  6 GSC/ESDO                          26  11   8   7  40   65 -   45   20 -1pt    
  7 TAC '90                           26  11   5  10  38   37 -   43   -6         
  8 VOB                               26   9   6  11  33   55 -   61   -6 -       
  9 Activitas                         26   9   4  13  31   56 -   55    1         
 10 Toofan                            26   6   6  14  24   39 -   65  -26         
 11 De Adelaars                       26   4   8  14  20   33 -   62  -29 -       
 12 Jai Hanuman                       26   6   4  16  20   42 -   73  -31 -2pt    
 13 Triomph                           26   4   5  17  17   37 -   85  -48         
 14 Noorderkwartier                   26   2   4  20  10   26 -  111  -85         

Zondag West 2 5C
----------------

                Aeo Ber Gou  Gro  Kra NOC Oud  PKC  RVC Sch  Sto  Wad Zwa 
Aeolus         |XXX|2-0|3-3| 2-2|10-0|3-1|1-0| 5-1| 0-2|1-1| 1-3| 2-1|1-2|
Bergambacht    |1-1|XXX|1-5| 3-0|12-1|2-2|1-0| 4-0| 2-1|1-1| 2-3| 1-1|1-1|
Gouderak       |1-3|3-1|XXX| 0-2|18-0|3-3|3-0| 9-0| 1-2|2-1| 3-2| 2-1|3-6|
Groeneweg      |4-2|5-0|5-1| XXX|10-0|7-1|0-0|19-1| 2-1|0-0| 0-2| 3-1|4-1|
Kralingen      |0-4|0-8|3-6|0-10| XXX|0-9|2-4| 3-2| 0-4|1-6| 1-2| 4-3|1-3|
NOC            |1-1|0-1|2-4| 3-2| 2-0|XXX|3-0| 3-0| 1-1|3-1| 0-2| 5-3|3-3|
Oudewater      |2-2|0-0|1-1| 1-1| 1-0|3-0|XXX| 7-0| 1-1|0-0| 1-2| 1-2|3-1|
PKC '85        |0-6|0-4|0-2|1-11| 2-4|0-9|0-4| XXX|0-10|0-3|0-11|2-12|1-6|
RVC '33        |5-2|2-1|3-1| 4-2| 2-1|3-1|2-1| 4-0| XXX|1-0| 3-1| 2-0|1-0|
Schiebroek     |0-0|3-2|2-3| 1-2| 6-1|1-2|1-2| 6-0| 1-0|XXX| 2-3| 1-3|1-3|
Stolwijk       |1-1|2-0|6-0| 1-3|15-0|0-0|1-0| 6-0| 1-1|6-2| XXX| 2-2|2-0|
Waddinxveen    |1-5|2-1|5-5| 4-3| 9-3|2-4|0-1| 2-0| 0-5|3-3| 1-6| XXX|2-4|
Zwarte Pijl    |3-1|2-0|0-4| 3-3|10-1|0-3|2-2|10-0| 3-1|7-2| 1-0| 5-2|XXX|

  1 RVC '33                           24  17   3   4  54   61 -   22   39         
=============================================================================
  2 Stolwijk                          24  16   4   4  52   80 -   24   56         
  3 Groeneweg                         24  14   5   5  47  100 -   33   67 -       
  4 Zwarte Pijl                       24  14   4   6  46   76 -   42   34         
  5 Gouderak                          24  13   4   7  43   83 -   52   31         
  6 NOC                               24  11   6   7  39   61 -   42   19 -       
  7 Aeolus                            24  10   8   6  38   59 -   35   24         
  8 Bergambacht                       24   8   6  10  30   49 -   37   12         
  9 OVS Oudewater                     24   8   8   8  29   35 -   26    9 -3pt    
 10 Waddinxveen                       24   7   4  13  25   62 -   70   -8         
 11 Schiebroek '94                    24   6   6  12  24   45 -   46   -1         
 12 SC Kralingen                      24   3   0  21   9   26 -  158 -132 -       
 13 PKC '85                           24   0   0  24   0   10 -  160 -150         

Zondag West 2 5D
----------------

                Dir DJS DRG FIO Hil HSC Koc Moz Ove RDM Rea Sch 
Dirksland      |XXX|1-1|0-3|2-2|2-3|0-3|1-2|2-6|0-1|0-2|   |0-5|
DJSCR          |1-0|XXX|3-3|4-2|5-0|1-0|1-2|0-2|2-1|0-4|   |2-2|
DRGS           |2-0|1-5|XXX|3-3|7-2|0-4|4-1|1-0|1-1|4-2|   |3-2|
FIOS           |0-3|0-1|0-3|XXX|1-1|1-1|3-1|1-3|0-4|1-0|   |2-2|
Hillesluis     |2-1|5-2|0-0|1-0|XXX|2-4|2-2|1-9|1-1|2-2|   |4-1|
HSC            |3-2|4-4|0-1|3-1|0-0|XXX|3-3|0-4|4-0|1-0|   |2-2|
Kocatepe       |3-2|0-0|3-3|6-0|3-4|4-1|XXX|3-1|2-1|7-2|   |2-0|
Mozaiek        |9-0|7-1|0-1|4-2|5-2|5-1|2-2|XXX|6-1|5-4|   |6-0|
Overmaas       |6-0|1-1|4-1|0-1|4-0|1-2|4-1|1-2|XXX|8-2|   |2-3|
RDM            |3-1|4-1|1-1|4-2|3-2|0-4|2-1|0-3|1-1|XXX|   |4-4|
Real Parbo     |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |XXX|   |
Schiedamse B   |3-3|3-2|4-2|2-3|2-3|3-3|1-4|1-2|1-6|4-2|   |XXX|

  1 FC Mozaiek                        20  16   1   3  49   81 -   24   57         
=============================================================================
  2 DRGS                              20  10   6   4  36   44 -   35    9         
  3 Kocatepe                          20  10   5   5  35   52 -   37   15         
  4 Hollandia Satelliet Combinatie    20   9   6   5  33   43 -   34    9         
  5 Overmaas                          20   8   4   8  28   48 -   31   17         
  6 DJSCR                             20   7   6   7  27   37 -   42   -5         
  7 Hillesluis                        20   7   6   7  27   37 -   54  -17         
  8 RDM                               20   7   4   9  25   42 -   52  -10         
  9 Schiedamse Boys                   20   5   6   9  21   45 -   57  -12         
 10 FIOS                              20   4   5  11  17   25 -   48  -23 -       
 11 Dirksland                         20   1   3  16   6   20 -   60  -40         
 12 Real Parbo                         0   0   0   0   0    0 -    0    0         

Om promotie naar West 2 4e klasse
 16-May-04 Forum Sport          -Taurus                1-1
 23-May-04 Warmunda             -Forum Sport           5-1
 31-May-04 Taurus               -Warmunda              2-3 
Warmunda promoveert

 16-May-04 Voorwaarts RSC       -HMC                   1-2
 23-May-04 HDV                  -Voorwaarts RSC        1-4
 31-May-04 HMC                  -HDV                   6-2 
HMC promoveert

 09-May-04 Zwarte Pijl          -Groeneweg             2-2
 23-May-04 NOC                  -Zwarte Pijl           0-2
 31-May-04 Groeneweg            -NOC                   3-0 
Groeneweg promoveert

 16-May-04 Overmaas             -HSC                   3-1
 23-May-04 HSC                  -Kocatepe              0-0
 31-May-04 Kocatepe             -Overmaas              4-1 
Kocatepe promoveert

Herkansing
 06-Jun-04 Taurus               -Voorwaarts RSC        3-0
Taurus promoveert
 06-Jun-04 Zwarte Pijl          -Overmaas              4-2
Zwarte Pijl promoveert

Zondag Zuid 1 5A
----------------

                Axe Bie Gra Gro Hoo Hul Phi Sch SDO Slu Ter  Vog 
Axel           |XXX|2-1|1-0|6-1|0-1|1-1|2-0|2-0|5-2|6-0|2-0| 3-4|
Biervliet      |0-2|XXX|0-1|3-1|1-0|1-3|1-0|2-0|1-2|4-0|5-1| 2-1|
Graauw         |1-3|0-2|XXX|3-0|3-0|3-1|4-0|2-1|3-0|1-0|1-2| 0-2|
Groede         |1-2|0-3|3-4|XXX|0-1|0-2|0-4|3-0|0-2|1-1|3-1| 1-3|
Hoofdplaat     |1-1|5-3|0-2|4-0|XXX|2-2|2-2|4-1|1-0|4-1|3-0| 2-1|
Hulsterloo     |3-1|6-2|4-3|3-1|1-0|XXX|2-2|6-1|2-3|6-0|2-0| 4-3|
Philippine     |4-0|1-1|4-2|9-2|4-2|0-1|XXX|2-1|4-0|2-0|1-0| 1-4|
Schoondijke    |0-0|1-4|1-3|4-3|0-1|0-2|1-5|XXX|1-0|2-1|3-2| 0-7|
SDO '63        |1-3|1-1|4-2|2-1|1-1|0-1|1-1|1-2|XXX|1-1|1-4| 0-0|
Sluis          |2-5|3-2|1-3|2-1|0-3|0-5|0-2|1-0|3-3|XXX|4-3|2-11|
Terhole        |1-4|2-3|2-4|5-1|2-1|1-5|2-1|0-4|4-1|4-2|XXX| 1-7|
Vogelwaarde    |2-1|3-1|1-0|5-0|1-3|1-1|3-2|8-0|1-3|5-0|5-2| XXX|

  1 Hulsterloo                        22  16   4   2  52   63 -   25   38 -       
=============================================================================
  2 Vogelwaarde                       22  15   2   5  47   78 -   29   49         
  3 Axel                              22  14   3   5  45   52 -   26   26 -       
  4 Hoofdplaat                        22  12   4   6  40   41 -   26   15         
  5 Graauw                            22  13   0   9  39   45 -   32   13         
  6 Philippine                        22  11   4   7  37   51 -   31   20         
  7 Biervliet                         22  11   2   9  35   43 -   35    8         
  8 SDO '63                           22   6   6  10  24   29 -   42  -13         
  9 Terhole                           22   7   0  15  21   39 -   63  -24         
 10 Schoondijke                       22   6   1  15  18   23 -   59  -36 -1pt    
 11 Sluis                             22   4   3  15  14   24 -   74  -50 -1pt    
 12 Groede                            22   2   1  19   7   23 -   69  -46         

Zondag Zuid 1 5B
----------------

                Dre  Jon Kwa Lew Luc NwB Ouw Ren Rob  Vol  Vos WVV 
Dreischor      |XXX| 2-7|2-0|1-4|0-6|2-5|2-1|1-4|0-4| 4-0| 1-7|0-2|
Jong Ambon     |5-4| XXX|1-0|2-0|2-3|0-3|3-3|7-2|4-0|10-3| 6-2|2-3|
Kwadendamme    |3-1| 0-5|XXX|1-2|0-4|2-6|2-1|2-2|2-0| 1-0| 1-2|0-3|
Lewedorpse B   |5-0| 1-4|2-0|XXX|1-1|0-1|3-2|0-1|2-2| 1-0| 1-0|3-3|
Luctor '88     |6-1| 4-5|5-1|4-1|XXX|0-0|7-1|3-1|3-2| 4-1| 5-2|2-1|
Nw Borgvliet   |5-1| 1-2|5-0|0-2|1-3|XXX|3-0|1-2|3-0| 7-0|13-0|1-3|
Ouwerkerk      |3-2| 1-5|4-2|4-2|0-2|1-4|XXX|0-2|1-2| 1-3| 2-1|4-1|
Renesse        |3-1| 0-7|1-1|3-1|1-1|1-0|5-1|XXX|1-1| 2-0| 5-0|5-3|
Robur          |3-0| 0-6|3-2|2-0|1-4|2-2|4-1|0-0|XXX| 4-2| 3-2|0-3|
Volharding     |1-2|0-10|0-2|1-3|3-5|1-4|2-3|0-3|1-5| XXX| 1-4|1-5|
Vosmeer        |2-2| 2-7|2-1|0-2|1-2|3-2|2-2|1-3|2-2| 4-0| XXX|3-4|
WVV '67        |2-1| 1-2|2-1|2-1|2-1|1-2|5-0|3-1|1-3| 5-2| 2-1|XXX|

  1 Jong Ambon                        22  18   1   3  55  102 -   35   67         
=============================================================================
  2 Luctor '88                        22  17   3   2  54   75 -   28   47         
  3 WVV '67                           22  15   1   6  46   57 -   36   21         
  4 Renesse                           22  13   5   4  44   48 -   34   14 -       
  5 Nieuw Borgvliet                   22  13   2   7  41   69 -   26   43 -       
  6 Robur                             22  10   5   7  35   43 -   42    1         
  7 Lewedorpse Boys                   22  10   3   9  33   37 -   34    3         
  8 Vosmeer                           22   6   3  13  21   43 -   67  -24         
  9 Ouwerkerk                         22   6   2  14  20   36 -   64  -28         
 10 Kwadendamme                       22   5   2  15  17   24 -   53  -29         
 11 Dreischor                         22   4   1  17  13   30 -   78  -48         
 12 Volharding                        22   1   0  21   3   22 -   89  -67         

Zondag Zuid 1 5C
----------------

                Clu DIO Kaa Kru Lep Moe Noo NSV NVS Oud Rim Sch VIV Wel 
CluZoNa        |XXX|1-2|0-1|3-3|5-1|1-1|1-2|0-1|1-4|4-1|2-2|1-1|1-1|3-1|
DIOZ           |5-1|XXX|3-0|2-0|2-0|4-0|2-2|0-0|2-2|6-1|0-3|1-1|2-1|5-0|
Kaaise Boys    |0-2|3-2|XXX|2-0|3-1|3-0|2-0|0-6|2-1|2-1|0-6|2-0|0-1|3-2|
Kruisland      |0-2|0-5|1-4|XXX|0-2|2-0|2-0|1-2|1-2|0-4|0-4|0-4|1-5|0-0|
Lepelstraat    |1-4|1-2|1-1|2-2|XXX|4-3|1-0|1-6|0-1|0-1|0-6|1-1|0-3|9-0|
Moerstraten    |0-3|0-2|0-2|2-2|2-5|XXX|2-0|0-6|1-3|2-1|1-0|0-4|2-3|2-1|
Noordhoek      |0-1|1-1|4-2|1-0|2-0|3-0|XXX|0-6|1-1|1-0|1-5|1-1|0-3|1-1|
NSV            |3-0|1-0|2-0|2-2|3-0|1-0|7-1|XXX|1-0|1-0|4-4|5-0|3-2|5-3|
NVS            |1-1|1-2|0-1|4-1|3-0|4-0|2-0|1-0|XXX|4-0|1-3|2-0|0-1|3-1|
Oudemolen      |1-1|0-3|0-1|4-1|0-0|2-1|2-1|0-1|0-3|XXX|0-4|0-8|1-4|1-1|
Rimboe         |5-1|4-3|3-1|3-0|4-1|1-0|1-3|2-5|2-1|5-0|XXX|3-2|2-1|3-0|
Schutters      |4-1|0-2|3-0|8-0|1-0|8-1|4-0|2-1|4-0|4-0|0-2|XXX|2-0|2-0|
VIVOO          |2-2|2-2|1-1|9-2|7-4|2-2|6-1|0-1|3-2|1-1|4-1|2-3|XXX|1-2|
Welberg        |2-3|1-4|1-4|0-0|1-3|3-0|1-3|1-3|1-5|1-3|2-6|1-6|1-6|XXX|

  1 NSV                               26  21   3   2  66   76 -   20   56 -       
=============================================================================
  2 Rimboe                            26  20   2   4  62   84 -   33   51         
  3 DIOZ                              26  16   6   4  54   64 -   26   38 -       
  4 De Schutters                      26  16   4   6  52   73 -   26   47 -       
  5 Kaaise Boys                       26  15   2   9  47   40 -   41   -1         
  6 VIVOO                             26  13   6   7  45   71 -   39   32         
  7 NVS                               26  14   3   9  42   51 -   29   22 -3pt    
  8 CluZoNa                           26   9   8   9  35   45 -   45    0         
  9 Noordhoek                         26   8   5  13  29   29 -   54  -25         
 10 Lepelstraatse Boys                26   6   4  16  22   38 -   63  -25         
 11 Oudemolen                         26   6   4  16  22   24 -   60  -36         
 12 FC Moerstraten                    26   4   3  19  15   22 -   70  -48         
 13 SC Kruisland                      26   2   6  18  12   21 -   76  -55         
 14 SC Welberg                        26   2   4  20  10   28 -   84  -56         

Zondag Zuid 1 5D
----------------

                ADV Boe Dor Gee OMC PCP SAB SSW SVC TPO TVC 
ADVENDO        |XXX|0-0|3-2|1-0|1-3|4-1|3-2|0-2|1-0|1-0|3-3|
Boeimeer       |1-2|XXX|2-0|5-1|1-2|4-1|0-1|3-1|6-0|3-0|0-0|
Dordrecht      |0-7|3-3|XXX|5-1|0-4|3-0|1-2|2-4|9-1|3-1|0-2|
De Geeren      |2-4|1-2|4-0|XXX|3-1|6-3|1-2|2-3|2-2|2-2|1-2|
OMC            |3-3|0-1|0-1|2-0|XXX|5-0|3-0|2-2|4-1|5-1|4-0|
PCP            |2-0|0-7|5-1|2-3|1-2|XXX|0-2|3-3|5-0|5-2|2-1|
SAB            |5-3|1-5|4-0|6-1|1-1|6-2|XXX|2-2|5-1|3-0|1-0|
SSW            |3-0|0-1|1-1|2-0|0-1|6-2|2-0|XXX|1-0|3-0|4-1|
SVC            |1-5|1-2|3-0|0-2|0-2|3-2|1-2|2-3|XXX|0-0|3-2|
TPO            |0-2|1-1|2-1|1-2|2-3|3-0|1-5|0-2|2-2|XXX|1-6|
TVC '39        |3-3|0-4|2-0|3-1|0-4|4-1|1-1|1-4|3-3|1-0|XXX|

  1 OMC                               20  14   3   3  45   51 -   18   33 -       
=============================================================================
  2 Boeimeer                          20  13   4   3  43   51 -   15   36 -       
  3 SSW                               20  13   4   3  43   48 -   23   25 -       
  4 SAB                               20  13   3   4  42   51 -   28   23 -       
  5 ADVENDO                           20  11   4   5  37   46 -   33   13         
  6 TVC '39                           20   7   5   8  26   35 -   40   -5         
  7 FC De Geeren                      20   6   2  12  20   35 -   48  -13         
  8 DMC                               20   5   2  13  17   32 -   51  -19         
  9 PCP                               20   5   1  14  16   37 -   65  -28         
 10 SVC                               20   3   4  13  13   24 -   58  -34         
 11 TPO                               20   2   4  14  10   19 -   50  -31         

Zondag Zuid 1 5E
----------------

                Bee  Bur BZS EWV  GrA ISC Mau  Rap Rhe SCR  Tei Waa 
Beesd          |XXX| 2-2|2-0|7-0| 4-0|1-5|2-1|12-0|1-0|3-0| 6-0|5-0|
Buren          |0-2| XXX|1-1|1-0| 5-0|2-1|3-1| 9-0|2-0|3-0| 1-0|3-0|
BZS            |1-1| 0-4|XXX|3-2| 3-2|2-2|3-0| 4-0|1-2|5-0| 0-2|0-2|
EWV            |0-2| 0-2|0-1|XXX| 2-0|0-3|0-4| 1-1|2-7|1-1| 2-3|1-1|
Gr Alexander   |0-5|0-12|2-0|3-0| XXX|0-7|4-2| 3-4|1-6|2-7| 0-2|0-3|
ISC            |2-1| 1-3|3-0|2-0|16-1|XXX|2-1| 6-2|0-2|3-0| 2-0|3-0|
Maurik         |0-3| 0-6|1-2|2-2| 4-1|4-2|XXX| 8-3|1-1|0-3| 2-2|3-1|
Raptim G       |1-2| 0-6|1-3|2-2| 0-3|0-6|0-7| XXX|0-4|0-6|1-10|1-3|
Rhelico        |0-1| 1-3|2-2|3-1| 4-0|1-1|1-0| 6-0|XXX|0-1| 1-1|3-1|
SCR            |3-2| 3-4|2-2|5-1|10-2|0-1|2-1| 5-1|4-2|XXX| 1-1|0-0|
Teisterbande   |1-5| 0-3|2-0|4-0| 6-1|2-1|0-1| 1-0|1-3|1-0| XXX|1-2|
Waalkanters    |1-0| 0-2|1-1|4-2| 2-2|1-5|1-0| 2-1|2-2|1-4| 0-4|XXX|

  1 Buren                             22  19   2   1  59   77 -   12   65         
=============================================================================
  2 Beesd                             22  16   2   4  50   69 -   17   52 -       
  3 ISC                               22  15   2   5  47   74 -   23   51         
  4 Rhelico                           22  11   5   6  38   51 -   26   25         
  5 SCR                               22  11   4   7  37   57 -   36   21         
  6 Teisterbanders                    22  11   3   8  36   44 -   32   12         
  7 BZS                               22   8   6   8  30   34 -   34    0         
  8 Waalkanters                       22   8   5   9  29   28 -   43  -15         
  9 Maurik                            22   7   3  12  24   43 -   44   -1         
 10 Groot Alexander                   22   4   1  17  12   27 -  104  -77 -1pt    
 11 EWV                               22   1   5  16   8   19 -   61  -42         
 12 Raptim G                          22   1   2  19   2   18 -  109  -91 -3pt    

Zondag Zuid 1 5F
----------------

                Ale Dru Els Emp Jan Box  Opi OSC Rea RKK RKV Zal 
Alem           |XXX|2-2|2-1|3-1|3-2|1-1| 0-0|1-4|2-0|0-1|2-1|2-0|
Drunen         |0-2|XXX|2-1|1-4|1-2|1-5| 4-0|0-0|0-3|1-0|2-0|2-1|
Elshout        |0-3|2-1|XXX|0-0|2-4|2-1| 5-0|0-3|2-2|1-1|5-1|2-0|
Emplina        |1-1|4-1|1-0|XXX|2-1|2-1|10-0|0-1|1-0|0-0|4-0|4-2|
Jan van Arck   |1-1|3-0|6-2|0-2|XXX|1-1| 2-0|1-1|4-4|0-0|2-0|4-1|
Boxtel         |0-0|3-1|5-0|1-0|3-2|XXX| 5-0|1-3|5-0|2-2|5-1|2-1|
Opijnen        |0-9|2-4|0-2|1-5|0-3|0-8| XXX|1-5|0-2|0-2|0-3|1-4|
OSC '45        |1-1|2-0|3-0|2-2|3-1|6-2|10-0|XXX|4-2|3-2|7-0|8-1|
Real Lunet     |3-0|4-3|0-2|2-6|1-1|0-4| 4-1|1-2|XXX|1-4|8-1|1-0|
RKKSV          |0-2|4-1|3-1|0-1|1-0|1-2| 3-0|0-2|1-2|XXX|8-0|5-1|
RKVSC          |1-2|3-1|0-1|0-5|1-6|0-5| 6-0|0-5|0-5|1-5|XXX|3-1|
Zaltbommel     |1-2|6-4|1-1|0-7|2-7|1-0| 8-2|0-1|2-1|1-7|3-2|XXX|

  1 OSC '45                           22  18   4   0  58   76 -   16   60         
=============================================================================
  2 Emplina                           22  15   4   3  49   62 -   17   45 -       
  3 LSV                               22  13   4   5  43   62 -   25   37         
  4 Alem                              22  12   7   3  43   41 -   21   20         
  5 RKKSV                             22  11   4   7  37   50 -   22   28         
  6 Jan van Arckel                    22  10   6   6  35   53 -   31   22 -1pt    
  7 Real Lunet                        22   9   3  10  30   46 -   45    1         
  8 SC Elshout                        22   8   4  10  28   32 -   39   -7 -       
  9 FC Drunen                         22   6   2  14  20   32 -   53  -21         
 10 Zaltbommel                        22   6   1  15  19   37 -   68  -31         
 11 RKVSC                             22   4   0  18  12   24 -   82  -58         
 12 Opijnen                           22   0   1  21   1    8 -  104  -96         

Zondag Zuid 1 5G
----------------

                Ach DSE GES Gil Glo Rie Rij RSV Uli UVV Vio Wer 
Achtmaal       |XXX|1-3|0-1|0-4|3-0|4-2|0-6|2-3|1-7|0-6|0-3|1-6|
DSE            |4-2|XXX|4-2|0-3|6-1|4-1|1-7|4-2|4-2|0-4|1-3|1-3|
GESTA          |1-0|0-3|XXX|2-2|1-0|1-2|0-4|1-2|2-3|0-4|0-5|0-5|
Gilze          |7-1|6-1|3-1|XXX|7-0|2-0|1-2|2-0|2-1|0-0|1-1|3-1|
Gloria UC      |5-3|2-2|0-0|0-4|XXX|1-0|0-5|5-0|2-2|1-4|0-3|2-5|
Riel           |1-2|0-4|2-1|1-2|4-1|XXX|0-3|1-6|0-3|1-3|1-5|0-5|
Rijen          |5-0|2-2|7-0|1-0|8-0|3-0|XXX|2-0|4-0|3-3|1-1|5-0|
RSV            |4-1|1-1|5-0|1-2|5-0|2-0|0-4|XXX|2-2|3-2|2-1|2-3|
Ulicoten       |3-2|2-1|2-0|3-0|6-1|2-2|1-9|4-2|XXX|2-2|0-1|2-1|
UVV '40        |8-0|1-1|1-0|0-0|7-1|1-1|1-2|0-4|2-0|XXX|1-2|2-2|
Viola          |4-0|4-1|8-1|1-0|1-0|1-0|3-2|3-0|4-0|0-0|XXX|3-0|
Wernhout       |4-2|5-2|5-0|1-2|1-1|1-2|2-2|3-1|2-1|1-2|1-1|XXX|

  1 Rijen                             22  17   4   1  55   87 -   15   72         
=============================================================================
  2 Viola                             22  17   4   1  55   58 -   12   46         
  3 Gilze                             22  14   4   4  46   53 -   18   35 -       
  4 UVV '40                           22  10   8   4  38   54 -   24   30 -       
  5 Wernhout                          22  11   4   7  37   57 -   37   20         
  6 Ulicoten                          22  10   4   8  34   48 -   46    2         
  7 RSV                               22  10   2  10  32   47 -   43    4         
  8 DSE                               22   9   4   9  31   50 -   54   -4         
  9 Riel                              22   4   2  16  14   21 -   57  -36         
 10 Gloria UC                         22   3   4  15  13   23 -   77  -54         
 11 GESTA                             22   3   2  17  11   14 -   67  -53         
 12 Achtmaal                          22   3   0  19   9   25 -   87  -62         

Beslissingswedstrijd:
 29-Apr-04 Viola                -Rijen                 2-0 (terrein: UVV '40)
Viola kampioen

Zondag Zuid 1 5H
----------------

                Be  Bla DIA Dus DVV HZ  Ire Mol Ons OVV SVG Whi 
Be Ready       |XXX|0-2|3-3|2-1|0-1|5-1|2-3|1-0|1-0|3-1|1-1|3-1|
Blauw Wit      |5-0|XXX|0-5|3-1|0-2|7-0|2-1|4-0|2-4|5-1|4-1|3-1|
DIA            |1-1|1-3|XXX|4-1|2-3|5-0|5-2|4-1|0-2|4-0|4-0|4-1|
Dussense B.    |3-0|3-5|0-1|XXX|0-6|3-0|4-6|1-0|2-1|2-1|7-0|3-3|
DVVC           |4-2|1-1|2-3|3-0|XXX|8-0|3-1|0-0|1-1|4-1|4-1|3-0|
HZ '75         |2-2|0-3|0-9|0-8|0-8|XXX|4-2|1-4|1-0|1-2|0-5|0-3|
Irene '58      |0-1|0-4|0-4|3-2|3-1|5-1|XXX|2-1|2-2|2-0|0-1|3-1|
Molenschot     |0-1|1-5|2-3|1-1|0-2|2-1|3-2|XXX|2-2|0-1|1-4|1-1|
Ons Vios       |3-0|0-1|0-1|0-1|2-2|7-0|4-1|3-1|XXX|5-1|3-1|2-1|
OVV '67        |1-1|0-6|2-2|0-4|0-6|3-1|2-1|0-0|0-2|XXX|0-2|2-2|
SVG            |0-0|3-6|2-4|2-1|1-6|4-0|4-5|3-1|4-4|2-1|XXX|1-0|
White Boys     |0-2|1-9|1-6|1-3|0-1|3-3|1-4|4-2|0-0|0-1|1-3|XXX|

  1 Blauw Wit '81                     22  18   1   3  55   80 -   26   54         
=============================================================================
  2 DVVC                              22  16   4   2  52   71 -   18   53         
  3 DIA                               22  16   3   3  51   75 -   26   49 -       
  4 Ons Vios                          22  10   6   6  36   47 -   25   22 -       
  5 Be Ready                          22   9   6   7  33   31 -   33   -2         
  6 SVG                               22  10   3   9  33   45 -   53   -8         
  7 Dussense Boys                     22  10   2  10  32   51 -   42    9         
  8 Irene '58                         22  10   1  11  29   48 -   52   -4 -2pt    
  9 OVV '67                           22   5   4  13  18   20 -   55  -35 -1pt    
 10 Molenschot                        22   3   5  14  14   23 -   46  -23         
 11 The White Boys                    22   2   5  15  10   26 -   59  -33 -1pt    
 12 HZ '75                            22   2   2  18   8   16 -   98  -82         

Zondag Zuid 1 5I
----------------

                Aud Boc Bro  EDN Ess Jon Mer Ned RKD SVS Tul VCB 
Audacia        |XXX|3-2|1-0| 3-1|1-1|0-2|2-2|2-0|2-1|4-1|3-1|4-1|
De Bocht '80   |1-3|XXX|6-1| 2-0|3-2|2-3|1-1|4-1|3-4|5-0|1-4|3-0|
Broekhoven     |3-5|2-3|XXX| 3-1|5-2|2-5|2-1|3-0|2-5|4-1|1-1|4-1|
EDN '56        |1-5|0-3|1-1| XXX|0-5|0-9|0-4|0-2|0-6|1-2|1-7|2-2|
Essche Boys    |1-1|1-1|0-0| 5-0|XXX|3-4|1-0|5-1|0-0|3-2|3-0|4-1|
Jong Brabant   |0-1|2-0|0-0| 5-0|3-1|XXX|4-3|3-3|1-1|5-1|3-0|4-1|
Merlijn        |2-0|2-4|1-1|10-0|2-0|0-0|XXX|2-1|1-0|6-0|5-2|5-1|
Nederwetten    |1-4|1-1|0-2| 4-0|1-1|0-3|0-2|XXX|1-1|2-3|2-3|4-5|
RKDSV          |1-2|3-1|3-1| 4-1|1-0|1-3|6-1|5-0|XXX|3-0|1-1|1-0|
SVSOS          |0-2|0-4|2-2| 5-1|2-5|2-6|0-2|0-0|0-1|XXX|1-2|0-1|
Tuldania       |5-2|2-3|5-2| 3-1|4-1|1-2|3-2|0-1|1-2|0-1|XXX|3-0|
VCB            |0-3|2-3|0-3| 2-4|2-1|0-3|0-4|4-3|0-7|2-1|1-1|XXX|

  1 Jong Brabant                      22  17   4   1  55   70 -   22   48         
=============================================================================
  2 Audacia                           22  16   3   3  51   53 -   27   26         
  3 RKDSV                             22  14   4   4  46   57 -   21   36         
  4 TSVV Merlijn                      22  12   4   6  40   58 -   28   30         
  5 De Bocht '80                      22  12   3   7  39   56 -   37   19         
  6 Tuldania                          22  10   3   9  33   49 -   39   10         
  7 Essche Boys                       22   8   6   8  30   45 -   34   11 -       
  8 Broekhoven                        22   8   6   8  30   44 -   44    0         
  9 VCB                               22   5   2  15  17   26 -   67  -41         
 10 Nederwetten                       22   3   5  14  14   28 -   53  -25         
 11 SVSOS                             22   4   2  16  14   24 -   61  -37         
 12 EDN '56                           22   1   2  19   5   15 -   92  -77         

Zondag Zuid 1 5J
----------------

                BES DEE HMV Hoo Kne Net Rie Ste Ste Ter Wee ZSC 
BES            |XXX|0-1|1-1|1-4|1-1|1-1|0-3|1-4|0-3|1-4|0-0|1-4|
DEES           |1-1|XXX|0-1|2-3|1-1|4-2|2-3|2-1|2-0|3-2|2-1|2-4|
HMVV           |4-1|3-1|XXX|0-2|1-0|1-0|1-1|7-0|1-2|2-0|3-0|1-1|
Hoogeloon      |8-1|2-2|2-0|XXX|1-2|3-2|1-2|3-0|2-0|2-0|3-0|1-1|
Knegselse B.   |1-0|0-1|1-0|2-0|XXX|3-0|1-1|4-2|0-2|2-1|6-2|5-2|
Netersel       |2-2|3-2|1-4|1-3|1-3|XXX|1-3|3-2|1-5|1-4|4-3|3-5|
Riethoven      |4-1|2-1|1-1|2-1|2-1|5-0|XXX|0-0|0-0|4-1|2-0|3-0|
Steensel       |0-1|0-0|0-3|1-5|1-2|1-2|0-1|XXX|0-0|1-1|1-1|2-1|
Sterksel       |2-0|0-0|1-2|1-1|1-2|2-1|2-2|1-0|XXX|2-0|5-0|3-1|
Terlo          |1-1|2-1|1-3|1-4|0-2|0-0|0-3|1-1|2-0|XXX|4-1|0-3|
De Weebosch    |2-0|3-1|1-1|1-4|0-5|4-0|0-5|3-2|1-4|1-0|XXX|0-1|
ZSC            |3-0|4-3|1-7|1-4|2-4|3-0|1-0|3-0|1-0|1-2|4-1|XXX|

  1 Riethoven                         22  15   6   1  51   49 -   15   34         
=============================================================================
  2 Hoogeloon                         22  15   3   4  48   59 -   23   36 -       
  3 Knegselse Boys                    22  15   3   4  48   48 -   22   26         
  4 HMVV                              22  13   5   4  44   47 -   18   29         
  5 Sterksel                          22  11   5   6  38   36 -   19   17         
  6 ZSC                               22  12   2   8  38   47 -   42    5 -       
  7 DEES                              22   7   5  10  26   34 -   38   -4         
  8 Terlo                             22   6   4  12  22   27 -   39  -12         
  9 De Weebosch                       22   5   3  14  18   25 -   57  -32         
 10 Netersel                          22   4   3  15  15   29 -   63  -34         
 11 Steensel                          22   2   6  14  12   19 -   45  -26         
 12 BES                               22   1   7  14  10   15 -   54  -39         

Zondag Zuid 1 5K
----------------

                DVS Ein EMK Gro LEW Pus RKG Tiv Ton  VVS Woe Woe 
DVS            |XXX|2-0|2-3|2-3|2-5|0-2|6-2|2-1|2-2| 4-1|3-0|1-3|
Eindhoven AV   |3-1|XXX|0-1|2-0|1-2|3-3|8-0|5-1|4-1| 3-0|0-2|1-3|
EMK            |3-0|1-5|XXX|0-2|1-1|3-0|4-2|6-2|2-1|10-2|0-2|1-3|
Groenewoud     |1-1|0-1|2-4|XXX|3-4|1-0|2-0|4-3|0-5| 0-4|1-1|0-2|
LEW            |0-2|1-3|3-4|1-0|XXX|2-1|0-3|4-4|1-2| 3-1|2-0|1-5|
Pusphaira      |1-1|3-3|0-7|2-2|1-3|XXX|1-0|0-1|1-1| 0-1|1-0|2-0|
RKGSV          |1-0|2-4|1-5|7-4|4-0|2-3|XXX|2-1|2-0|12-0|2-0|1-4|
Tivoli         |2-4|0-3|4-5|1-0|1-9|0-1|1-1|XXX|1-7| 1-3|4-1|0-4|
Tongelre       |0-1|0-0|3-2|3-1|3-3|4-3|5-2|0-2|XXX| 9-0|1-0|0-2|
VVS            |2-2|0-5|3-3|3-4|4-2|1-4|2-3|1-0|1-4| XXX|0-5|0-3|
Woensel        |0-3|2-2|0-1|2-3|1-4|1-3|4-1|3-2|1-4| 1-4|XXX|3-2|
Woenselse B.   |6-1|2-0|3-0|4-0|2-1|2-0|3-0|5-1|2-1| 5-0|1-1|XXX|

  1 Woenselse Boys                    22  19   1   2  58   66 -   15   51         
=============================================================================
  2 EMK                               22  14   2   6  44   66 -   41   25         
  3 Eindhoven AV                      22  12   4   6  40   56 -   27   29 -       
  4 Tongelre                          22  11   4   7  37   56 -   33   23         
  5 LEW                               22  10   3   9  33   52 -   48    4 -       
  6 DVS                               22   9   4   9  31   42 -   41    1         
  7 Pusphaira                         22   8   5   9  29   32 -   38   -6 -       
  8 RKGSV                             22   9   1  12  28   50 -   57   -7         
  9 't Groenewoud                     22   7   3  12  24   33 -   52  -19         
 10 RKSV Woensel                      22   6   3  13  18   30 -   44  -14 -3pt    
 11 VVS                               22   6   2  14  17   33 -   83  -50 -3pt    
 12 Tivoli                            22   4   2  16  14   33 -   70  -37         

Om promotie naar Zuid 1 4e klasse

 02-May-04 Vogelwaarde          -Axel                  0-3
 09-May-04 Graauw               -Vogelwaarde           1-3
 16-May-04 Axel                 -Graauw                4-1 
Axel promoveert

 02-May-04 Luctor '88           -WVV '67               8-0
 09-May-04 WVV '67              -Nieuw Borgvliet       2-2
 16-May-04 Nieuw Borgvliet      -Luctor '88            0-0 
Luctor '88 promoveert

 08-May-04 VIVOO                -DIOZ                  3-3
 16-May-04 Rimboe               -VIVOO                 1-1
 20-May-04 DIOZ                 -Rimboe                3-3 
DIOZ en Rimboe promoveren

 02-May-04 Boeimeer             -SAP                   2-0
 09-May-04 SAP                  -SSW                   2-2
 16-May-04 SSW                  -Boeimeer              0-1 
Boeimeer promoveert

 02-May-04 Beesd                -ISC                   1-1
 09-May-04 Waalkanters          -Beesd                 0-3
 16-May-04 ISC                  -Waalkanters           2-0 
Beesd promoveert

 02-May-04 Alem                 -Emplina               2-2
 09-May-04 LSV                  -Alem                  4-2
 16-May-04 Emplina              -LSV                   1-1 
LSV promoveert

 02-May-04 Rijen                -Gilze                 4-0
 09-May-04 Gilze                -UVV '40               2-1
 16-May-04 UVV '40              -Rijen                 0-1 
Rijen promoveert

 02-May-04 DVVC                 -Ons VIOS              2-1
 09-May-04 Ons VIOS             -DIA                   2-2
 16-May-04 DIA                  -DVVC                  1-2 
DVVC promoveert

 02-May-04 Audacia              -RKDSV                 1-2
 09-May-04 De Bocht '80         -Audacia               2-1
 16-May-04 RKDSV                -De Bocht '80          1-1 
RKDSV promoveert

 02-May-04 HMVV                 -Hoogeloon             2-0
 09-May-04 Hoogeloon            -Sterksel              1-1
 23-May-04 Sterksel             -HMVV                  1-1 
HMVV promoveert

 02-May-04 Eindhoven AV         -EMK                   4-1
 09-May-04 EMK                  -DVS                   2-1
 16-May-04 DVS                  -Eindhoven AV          1-2 
Eindhoven AV promoveert


Zondag Zuid 2 5A
----------------

                Daa DBS Hee Gee IAS IBC Noo Ora RKA RKU SCG Vil 
Daalhof        |XXX|0-3|2-4|3-3|3-2|3-4|0-0|3-3|0-0|2-1|2-3|3-0|
DBSV           |5-1|XXX|2-3|3-3|3-1|0-1|3-1|1-1|1-1|3-1|3-2|2-0|
De Heeg        |1-0|1-5|XXX|3-0|6-0|2-1|6-0|3-0|1-2|1-1|2-0|1-2|
Geertruidse    |3-1|0-2|0-5|XXX|4-1|2-4|2-1|1-1|4-2|3-2|2-2|1-1|
IASON          |2-2|0-1|0-2|1-5|XXX|1-2|1-2|0-5|0-0|2-1|4-2|0-5|
IBC '03        |5-0|0-1|2-2|2-3|2-0|XXX|2-0|3-1|1-3|3-0|2-3|0-0|
Noorbeek       |8-3|1-1|1-6|2-3|1-0|2-2|XXX|1-0|1-2|2-7|2-0|1-1|
Oranje Boys    |0-2|0-4|3-2|1-4|3-1|1-7|4-2|XXX|3-2|1-2|2-1|1-1|
RKASV          |3-0|0-1|0-1|1-1|2-0|2-2|5-1|4-1|XXX|2-1|5-2|2-4|
RKUVC          |3-2|0-0|1-1|1-1|4-0|0-2|1-0|2-1|0-0|XXX|1-1|0-1|
SCG            |3-2|2-5|2-5|3-1|2-4|1-0|4-2|0-2|1-3|1-4|XXX|2-2|
Vilt           |5-0|1-3|0-1|3-0|0-1|2-1|4-1|0-2|1-2|2-0|0-5|XXX|

  1 DBSV                              22  15   5   2  50   52 -   20   32         
=============================================================================
  2 De Heeg                           22  15   3   4  48   59 -   24   35         
  3 RKASV                             22  11   6   5  39   43 -   27   16         
  4 IBC '03                           22  11   4   7  37   48 -   29   19         
  5 Geertruidse Boys                  22   9   7   6  34   46 -   45    1         
  6 Vilt                              22   9   5   8  32   35 -   29    6 -       
  7 Oranje Boys                       22   8   4  10  28   36 -   46  -10 +       
  8 RKUVC                             22   7   6   9  27   33 -   31    2         
  9 SCG                               22   7   3  12  24   42 -   55  -13 -       
 10 VV Noorbeek                       22   5   4  13  19   32 -   57  -25 +       
=============================================================================
 11 Daalhof                           22   4   5  13  17   34 -   61  -27         
 12 IASON                             22   4   2  16  14   21 -   57  -36         

Zondag Zuid 2 5B
----------------

                Ams Haa Hee Kak Mar Par Pas Rim Str Syl Vij VKC 
Amstenrade     |XXX|0-0|0-3|1-3|2-3|0-4|1-3|0-3|1-4|1-2|1-1|0-5|
Haanrade       |4-1|XXX|2-1|0-2|0-1|3-0|1-1|1-7|0-2|2-2|1-1|2-5|
Heerlen Sp.    |6-0|4-1|XXX|6-0|0-1|4-2|3-1|1-3|5-0|0-0|1-1|3-0|
Kakertse B.    |2-1|2-1|4-1|XXX|0-0|1-3|1-1|0-2|0-1|2-1|1-2|0-2|
Mariarade      |2-2|2-0|5-1|5-1|XXX|1-0|2-2|5-3|3-0|3-0|1-4|2-0|
Partij         |1-5|6-0|3-2|3-0|2-2|XXX|3-6|0-1|5-3|2-3|2-1|0-3|
Passart        |1-0|0-0|1-1|2-3|1-3|1-1|XXX|0-2|1-0|0-1|0-2|2-3|
Rimburg        |5-1|1-2|3-1|6-1|1-2|1-3|0-0|XXX|6-0|2-3|1-2|0-0|
Struchter B.   |2-1|1-1|1-1|1-0|3-6|1-0|2-5|0-2|XXX|1-0|1-2|0-0|
Sylvia         |2-1|2-1|1-0|5-0|4-2|0-0|0-1|3-1|0-0|XXX|2-1|0-1|
Vijlen         |3-1|1-0|2-1|1-2|0-0|1-0|4-0|1-0|1-1|3-0|XXX|3-1|
VKC '89        |5-2|2-3|3-0|3-0|2-1|3-2|3-1|1-1|6-0|0-0|6-1|XXX|

  1 Mariarade                         22  14   5   3  47   52 -   28   24         
=============================================================================
  2 VKC '89                           22  14   4   4  46   54 -   23   31         
  3 Vijlen                            22  13   5   4  44   38 -   23   15         
  4 Sylvia                            22  11   5   6  37   31 -   24    7 -1pt-   
  5 Rimburg                           22  11   3   8  36   51 -   27   24         
  6 Heerlen Sport                     22   8   4  10  28   45 -   34   11 -       
  7 Partij                            22   8   3  11  27   42 -   42    0         
  8 Struchter Boys                    22   7   5  10  26   24 -   46  -22         
  9 Kakertse Boys                     22   8   2  12  26   25 -   48  -23         
 10 Passart                           22   6   7   9  25   30 -   36   -6         
=============================================================================
 11 Haanrade                          22   5   6  11  21   25 -   44  -19 +       
 12 Amstenrade                        22   1   3  18   6   22 -   64  -42         

Zondag Zuid 2 5C
----------------

                Cen Lim Nee OVC Roo Sch Sle Sta Sus SVM Tho Urm 
Centrum Boys   |XXX|4-1|7-3|2-1|4-1|3-1|5-6|2-3|0-3|2-1|2-3|1-4|
Limbricht      |2-3|XXX|0-3|0-1|1-2|1-2|0-7|0-1|2-3|0-3|0-1|1-5|
Neerbeek       |2-1|1-3|XXX|1-4|0-0|4-1|2-0|2-2|5-1|1-2|1-0|4-2|
OVCS           |0-1|1-1|0-3|XXX|1-0|4-1|2-0|1-4|7-1|0-0|4-2|2-1|
Roosteren      |1-1|3-0|2-0|1-1|XXX|6-2|2-1|1-1|0-0|1-1|1-1|6-0|
Schinveld      |3-8|3-1|3-2|2-1|1-0|XXX|2-5|4-4|2-2|1-3|0-2|1-1|
Slekker Boys   |1-5|2-1|1-1|1-5|1-1|1-1|XXX|2-2|3-0|1-1|0-1|4-0|
Stadbroek      |2-0|6-2|1-1|2-1|1-1|6-0|3-3|XXX|2-0|3-1|0-0|1-0|
Susterse B.    |1-1|4-1|3-2|1-0|0-2|1-1|3-1|1-1|XXX|2-2|0-3|0-1|
SVM            |0-2|0-0|4-1|1-0|1-0|1-1|8-0|2-0|1-1|XXX|2-0|2-0|
Thorn          |3-0|2-2|1-0|2-0|1-1|2-2|0-1|2-2|1-1|0-0|XXX|4-0|
Urmondia       |6-4|2-2|4-0|3-3|1-1|3-3|3-1|1-4|1-1|4-3|1-2|XXX|

  1 Stadbroek                         22  11  10   1  43   51 -   27   24         
=============================================================================
  2 SVM                               22  10   8   4  38   39 -   20   19         
  3 Thorn                             22  10   8   4  38   33 -   20   13 -       
  4 Centrum Boys                      22  11   2   9  35   58 -   48   10 -       
  5 Roosteren                         22   7  11   4  32   33 -   20   13         
  6 OVCS                              22   9   4   9  31   39 -   30    9 +       
  7 RKVV Neerbeek                     22   8   4  10  28   39 -   42   -3         
  8 Slekker Boys                      22   7   6   9  27   42 -   48   -6         
  9 Urmondia                          22   7   6   9  27   43 -   50   -7         
 10 Susterse Boys                     22   6   9   7  27   29 -   39  -10         
=============================================================================
 11 Schinveld                         22   5   8   9  23   37 -   61  -24 -       
 12 Limbricht                         22   1   4  17   7   21 -   59  -38 +       

Zondag Zuid 2 5D
----------------

                Bie Hey Hor Ire Lee Lev Qui RKA Rog StO  Ste Ves 
Bieslo         |XXX|3-3|1-4|2-1|0-4|2-1|3-3|2-2|0-1|1-0| 2-0|6-1|
Heythuysen     |2-2|XXX|2-2|0-3|1-1|2-0|1-5|3-2|1-2|1-0| 5-0|3-0|
Horn           |3-1|5-2|XXX|3-3|3-1|6-4|1-0|3-0|3-4|2-3| 9-0|3-1|
Irene          |3-1|4-1|4-0|XXX|3-1|5-0|1-1|4-0|0-0|7-1| 1-0|0-1|
Leeuwen        |3-3|2-0|4-2|2-5|XXX|2-2|2-1|2-0|0-1|1-3| 1-2|0-1|
Leveroy        |2-1|4-1|3-3|1-4|1-2|XXX|0-7|0-0|0-4|3-3| 4-2|1-4|
Quick Boys     |5-0|2-1|2-2|0-0|0-1|1-2|XXX|2-1|1-1|3-1|10-0|1-1|
RKAVC          |0-0|0-0|2-5|0-4|0-2|3-3|0-4|XXX|1-5|1-3| 4-2|1-2|
Roggel         |1-1|1-1|1-0|1-1|3-1|0-0|2-0|4-0|XXX|6-1| 1-0|6-0|
St Odil'berg   |1-1|1-1|2-1|1-3|0-0|5-2|0-9|1-2|1-4|XXX| 0-0|3-3|
Steyl '67      |1-0|4-4|0-2|0-5|2-2|2-3|1-2|2-2|1-5|0-1| XXX|0-2|
Vesta          |1-0|0-3|3-2|1-4|2-0|4-1|0-1|1-1|0-2|0-0| 4-1|XXX|

  1 Roggel                            22  16   6   0  54   55 -   13   42 +       
=============================================================================
  2 SC Irene                          22  15   5   2  50   65 -   17   48         
  3 Quick Boys '31                    22  11   6   5  39   60 -   21   39         
  4 Horn                              22  11   4   7  37   64 -   43   21         
  5 Vesta                             22  10   4   8  34   32 -   39   -7 -       
  6 Spcl. Leeuwen                     22   8   5   9  29   34 -   35   -1 +       
  7 Heythuysen                        22   6   8   8  26   38 -   43   -5         
  8 Sint Odilienberg                  22   6   7   9  25   31 -   51  -20         
  9 Bieslo                            22   5   8   9  23   32 -   42  -10 +       
 10 Leveroy                           22   5   6  11  21   37 -   63  -26         
=============================================================================
 11 RKAVC                             22   2   7  13  13   22 -   54  -32         
 12 FC Steyl '67                      22   2   4  16  10   20 -   69  -49         

Zondag Zuid 2 5E
----------------

                DES Gra Hlv Hlm Laa Mil Moe PVV RKS Roo SSE ZSV 
DESM           |XXX|1-3|1-5|1-2|1-2|0-3|2-3|2-4|1-1|3-1|0-0|0-3|
Grashoek       |1-3|XXX|1-3|2-3|0-3|0-6|4-0|0-2|3-1|2-0|3-3|2-1|
Helenaveen     |3-0|6-0|XXX|0-0|0-1|1-4|2-2|2-5|2-1|0-1|1-3|3-1|
Helmond        |1-1|7-0|5-4|XXX|4-0|1-3|3-0|4-0|7-0|3-0|6-1|3-1|
Laar           |0-1|0-0|1-3|0-2|XXX|2-1|1-2|3-2|2-0|3-2|2-2|0-5|
Milheezer B.   |4-2|5-2|1-0|1-4|1-0|XXX|2-1|3-1|3-0|1-1|1-1|2-1|
Moesel         |2-0|2-1|0-0|0-1|0-1|4-0|XXX|3-2|2-0|1-1|2-0|1-3|
PVV            |1-2|3-4|3-1|2-2|1-1|4-1|0-1|XXX|7-0|1-2|3-2|1-3|
RKSVV          |2-3|1-6|3-4|2-6|1-2|1-3|2-0|2-4|XXX|2-5|1-4|0-4|
Rood Wit '67   |2-1|4-1|2-2|2-6|2-3|3-3|2-0|2-2|3-2|XXX|1-0|1-3|
SSE            |3-0|1-0|2-0|1-1|2-3|2-3|1-0|5-2|3-1|2-1|XXX|1-3|
ZSV            |1-0|6-3|3-3|1-0|4-2|3-0|1-1|2-2|2-1|2-3|3-1|XXX|

  1 Helmond                           22  16   4   2  52   71 -   22   49 -       
=============================================================================
  2 ZSV                               22  14   3   5  45   56 -   30   26         
  3 Milheezer Boys                    22  14   3   5  45   51 -   34   17         
  4 Laar                              22  11   3   8  36   32 -   36   -4         
  5 SSE                               22   9   5   8  32   40 -   37    3         
  6 Rood Wit '67                      22   9   5   8  32   41 -   43   -2         
  7 Moesel                            22   9   4   9  31   27 -   29   -2         
  8 Helenaveen                        22   8   5   9  29   45 -   40    5         
  9 PVV                               22   8   4  10  28   52 -   47    5 +       
 10 Grashoek                          22   7   2  13  23   38 -   61  -23         
=============================================================================
 11 DESM                              22   5   3  14  18   25 -   47  -22 -       
 12 RKSVV                             22   1   1  20   4   24 -   76  -52         

Zondag Zuid 2 5F
----------------

                Heg Hei HRC Mee Mel Met Oos RKD Spa SVO Swo VCA 
Hegelsom       |XXX|0-0|0-2|0-1|2-1|2-2|1-1|1-2|0-1|1-4|1-0|0-0|
Heijen         |2-1|XXX|3-1|6-1|1-2|0-0|2-0|3-1|2-0|1-3|5-0|3-1|
HRC '27        |2-3|4-3|XXX|4-0|4-1|1-0|1-1|4-2|1-6|2-2|3-1|2-1|
Meerlo         |0-4|1-2|5-1|XXX|4-4|3-1|3-2|1-4|2-4|5-2|2-1|1-4|
Melderslo      |4-4|1-3|1-1|1-2|XXX|4-1|1-1|2-2|0-6|3-2|3-1|2-1|
Meterik        |0-0|0-6|3-5|0-0|0-0|XXX|2-3|1-5|2-2|1-1|2-4|0-3|
Oostrum        |2-2|5-1|0-2|1-1|0-0|0-2|XXX|5-2|0-3|1-3|2-3|3-0|
RKDEV          |1-2|3-1|2-1|4-1|1-2|2-1|6-0|XXX|1-5|1-1|3-3|3-0|
Sparta '18     |2-1|3-1|1-0|5-0|3-2|9-2|5-0|2-1|XXX|3-1|1-1|2-0|
SVOC '01       |0-3|3-3|2-3|3-0|1-0|1-0|0-2|4-2|1-2|XXX|0-3|0-1|
Swolgense B.   |3-5|1-1|0-2|1-1|7-1|0-0|6-0|4-3|0-3|1-1|XXX|2-3|
VCA            |7-2|0-1|1-4|4-1|2-1|8-3|4-1|2-0|1-2|1-1|2-6|XXX|

  1 Sparta '18                        22  19   2   1  59   70 -   19   51         
=============================================================================
  2 HRC '27                           22  13   3   6  42   50 -   38   12 -       
  3 Heijen                            22  12   4   6  40   50 -   31   19 -       
  4 VCA                               22  10   2  10  32   46 -   40    6 +       
  5 RKDEV                             22   9   3  10  30   51 -   46    5 -       
  6 Hegelsom                          22   7   7   8  28   35 -   37   -2         
  7 Swolgense Boys                    22   7   6   9  27   48 -   44    4 +       
  8 SVOC '01                          22   7   6   9  27   36 -   39   -3         
  9 Melderslo                         22   6   7   9  25   36 -   49  -13 +       
 10 SV Meerlo                         22   7   4  11  25   35 -   58  -23         
=============================================================================
 11 Oostrum                           22   5   6  11  21   30 -   50  -20         
 12 Meterik                           22   1   8  13  11   23 -   59  -36 -       

Zondag Zuid 2 5G
----------------

                ASV Ave EVV Han VOW Mar MVC Nij Ude Ven Vol Vor 
ASV '33        |XXX|1-2|1-1|1-1|0-1|3-0|2-0|1-1|1-3|0-2|2-5|3-0|
Avesteyn       |2-1|XXX|1-1|2-2|3-2|1-4|2-2|2-1|3-1|2-0|0-2|1-3|
EVVC           |0-0|3-0|XXX|4-1|1-0|0-0|0-1|1-1|1-1|1-1|0-0|3-3|
Handel         |0-5|0-3|1-1|XXX|1-2|1-3|0-2|2-1|2-2|1-4|0-4|1-5|
VOW            |3-1|0-0|2-3|5-0|XXX|3-1|3-2|0-2|2-1|4-0|0-2|1-1|
Mariahout      |0-0|2-0|3-1|2-0|2-2|XXX|4-0|2-0|1-1|1-1|6-2|2-2|
MVC            |1-1|1-3|1-2|5-3|1-1|1-2|XXX|2-2|0-0|0-0|1-2|1-0|
Nijnsel        |0-3|2-0|1-1|1-1|0-0|5-2|4-1|XXX|3-0|5-0|0-0|3-0|
Uden FC        |0-1|0-3|3-2|3-1|1-0|2-1|4-2|1-4|XXX|1-3|4-1|2-0|
Venhorst       |1-1|3-0|0-1|2-4|1-1|1-0|1-2|1-1|2-2|XXX|1-2|0-1|
Volkel         |1-4|1-3|3-0|3-0|4-1|2-1|2-2|2-1|2-2|3-1|XXX|3-2|
Vorstenbosch   |1-0|1-2|1-1|0-1|2-5|1-1|2-1|1-1|3-1|2-1|1-1|XXX|

  1 Volkel                            22  13   5   4  44   47 -   32   15         
=============================================================================
  2 Avesteyn                          22  11   4   7  37   35 -   33    2         
  3 Mariahout                         22   9   7   6  34   40 -   29   11         
  4 Nijnsel                           22   8   9   5  33   39 -   23   16         
  5 VOW                               22   9   6   7  33   38 -   29    9         
  6 EVVC                              22   6  12   4  30   28 -   25    3 -       
  7 FC Uden                           22   8   6   8  30   35 -   38   -3         
  8 ASV '33                           22   7   7   8  28   32 -   25    7         
  9 Vorstenbossche Boys               22   7   7   8  28   32 -   35   -3         
 10 Venhorst                          22   5   7  10  22   26 -   35   -9         
=============================================================================
 11 MVC                               22   5   7  10  22   29 -   40  -11 +       
 12 Handel                            22   3   5  14  14   23 -   60  -37         

Beslissingswedstrijd:
           MVC                  -Venhorst              2-1
Venhorst degradeert
 
Zondag Zuid 2 5H
----------------

                Ach Cit Con DAW DSV Exc  Gas Jul Noo Rav Uly Via 
Achilles R.    |XXX|2-1|1-5|1-4|3-1|2-3| 5-3|2-5|2-0|1-1|2-3|1-3|
Cito           |3-1|XXX|3-0|3-0|3-1|5-1| 2-0|3-2|1-2|3-2|5-2|2-0|
Constantia     |2-3|0-2|XXX|3-3|4-0|0-3| 2-0|3-2|0-0|0-1|1-1|0-0|
DAW            |3-2|1-2|2-2|XXX|2-1|1-1| 4-3|0-1|0-4|0-0|0-0|2-3|
DSV            |2-4|1-3|2-4|0-2|XXX|1-4| 8-1|1-3|2-6|0-4|3-6|1-0|
Excellent      |3-1|1-2|0-1|3-3|5-3|XXX|10-1|2-1|1-6|1-0|2-5|5-0|
Gassel         |2-2|0-6|1-0|0-1|4-0|1-2| XXX|1-3|0-2|2-1|1-3|1-3|
Juliana Mill   |3-0|3-0|2-1|4-0|5-1|0-0| 2-0|XXX|0-1|2-1|4-1|1-2|
Nooit Ged.     |3-0|1-1|7-0|1-2|2-0|2-0| 7-0|4-0|XXX|4-3|1-2|0-1|
Ravenstein     |0-0|1-1|1-1|0-3|1-1|0-4| 2-2|0-2|5-1|XXX|2-0|0-3|
Ulysses        |3-3|0-2|1-2|1-4|3-1|3-5| 0-0|1-2|3-1|2-1|XXX|1-2|
Vianen V.      |0-2|1-1|1-1|1-2|4-0|2-0| 1-1|4-1|2-2|0-4|4-2|XXX|

  1 Cito                              22  16   3   3  51   54 -   22   32         
=============================================================================
  2 Juliana Mill                      22  14   1   7  43   48 -   28   20         
  3 Nooit Gedacht                     22  13   3   6  42   57 -   25   32         
  4 Excellent                         22  12   3   7  39   56 -   40   16         
  5 Vianen Vooruit                    22  11   5   6  38   37 -   30    7         
  6 DAW                               22  10   6   6  36   39 -   36    3 -       
  7 Constantia                        22   7   7   8  28   32 -   36   -4         
  8 Ulysses                           22   8   4  10  28   43 -   48   -5         
  9 Achilles Reek                     22   7   4  11  25   40 -   53  -13         
 10 Ravenstein                        22   5   7  10  22   30 -   33   -3         
=============================================================================
 11 Gassel                            22   3   4  15  13   24 -   66  -42         
 12 DSV                               22   2   1  19   7   30 -   73  -43         

Om promotie naar Zuid 2 4e klasse

 09-May-04 IBC '03              -RKASV                 0-1
 13-May-04 De Heeg              -IBC '03               2-2
 16-May-04 RKASV                -De Heeg               2-1 
RKASV promoveert

 09-May-04 Sylvia               -Vijlen                1-0
 13-May-04 Vijlen               -VKC '89               1-2
 16-May-04 VKC '89              -Sylvia                0-1 
Sylvia promoveert

 09-May-04 OVCS                 -Centrum Boys          0-2
 13-May-04 SVM                  -OVCS                  1-4
 16-May-04 Centrum Boys         -SVM                   3-3 
Centrum Boys promoveert

 09-May-04 SC Irene             -Vesta                 4-1
 13-May-04 Vesta                -Quick Boys '31        0-4
 16-May-04 Quick Boys '31       -SC Irene              1-1 
Quick Boys '31 promoveert

 09-May-04 ZSV                  -Laar                  3-1
 13-May-04 Laar                 -SSE                   2-3
 16-May-04 SSE                  -ZSV                   1-2 
ZSV promoveert

 09-May-04 HRC '27              -Heijen                2-3
 13-May-04 RKDEV                -HRC '27               5-1
 16-May-04 Heijen               -RKDEV                 0-2 
RKDEV promoveert

 09-May-04 Mariahout            -Avesteyn              5-0
 13-May-04 Avesteyn             -Nijnsel               1-2
 16-May-04 Nijnsel              -Mariahout             0-0 
Mariahout promoveert

 09-May-04 Juliana Mill         -Nooit Gedacht         0-2
 13-May-04 Vianen Vooruit       -Juliana Mill          2-5
 16-May-04 Nooit Gedacht        -Vianen Vooruit        3-0 
Nooit Gedacht promoveert

Herkansing
 20-May-04 De Heeg              -VKC '89               8-1
 20-May-04 OVCS                 -SC Irene              0-2
 20-May-04 SSE                  -Heijen                6-4
 20-May-04 Nijnsel              -Juliana Mill          3-6 nv

 23-May-04 De Heeg              -SC Irene              0-5
 23-May-04 SSE                  -Juliana Mill          1-3 (terrein: Gemert)

 30-May-04 SC Irene             -Juliana Mill          3-1 (terrein: SSS '18)
SC Irene promoveert

Zondag Oost 5A
--------------

                Bor Bor Fle Hen Her Lan LSV MVV Reu Til Vas Wie 
Borne          |XXX|2-1|2-1|1-5|5-2|0-4|1-3|1-3|0-3|0-0|3-1|0-1|
Bornerbroek    |2-2|XXX|0-1|1-2|0-1|3-1|0-1|1-1|2-4|5-0|0-1|3-2|
Fleringen      |5-1|2-1|XXX|1-2|2-1|2-3|4-2|4-1|2-0|3-0|2-2|4-0|
Hengelo        |2-0|1-0|1-4|XXX|1-0|2-2|2-2|2-1|3-1|0-0|2-0|1-1|
Heracles       |0-1|1-1|1-3|1-5|XXX|2-3|3-2|1-2|0-0|2-3|2-4|1-6|
Langeveen      |1-0|2-3|1-1|0-0|0-0|XXX|1-1|3-1|1-0|1-1|3-1|3-2|
LSV            |2-1|2-3|2-0|1-2|5-2|0-0|XXX|2-1|3-3|3-0|4-3|4-2|
MVV '29        |2-0|4-1|2-1|2-2|3-0|2-3|2-3|XXX|1-4|5-0|1-1|6-2|
Reutum         |1-1|1-1|2-3|1-2|4-1|3-0|5-3|1-2|XXX|4-1|2-0|2-5|
Tilligte       |2-3|1-0|1-5|0-3|0-4|0-1|0-1|1-2|5-0|XXX|3-6|2-1|
Vasse          |3-1|2-2|3-1|1-2|4-2|1-1|4-2|0-3|1-0|0-1|XXX|2-1|
Wierden        |2-0|2-4|2-2|1-4|2-2|3-0|0-0|1-3|1-1|3-1|3-5|XXX|

  1 Hengelo                           22  15   6   1  51   46 -   21   25         
=============================================================================
  2 Fleringen                         22  13   3   6  42   53 -   30   23 +       
  3 MVV '29                           22  12   3   7  39   50 -   34   16 -       
  4 LSV                               22  11   5   6  38   48 -   39    9         
  5 Langeveen                         22  10   8   4  38   34 -   28    6         
  6 Vasse                             22  10   4   8  34   45 -   41    4 -       
  7 Reutum                            22   8   5   9  29   42 -   38    4         
  8 RKSV Bornerbroek                  22   6   5  11  23   34 -   36   -2 -       
  9 Wierden                           22   6   5  11  23   43 -   50   -7         
 10 Borne                             22   6   3  13  21   25 -   46  -21         
=============================================================================
 11 SV Tilligte                       22   5   3  14  18   22 -   52  -30         
 12 AVC Heracles                      22   3   4  15  13   29 -   56  -27         

Zondag Oost 5B
--------------

                Ben Buu Ens Gla Haa Loc Phe Rie TVV UDI WVV Zui 
Bentelo        |XXX|4-2|0-2|5-0|0-1|2-0|5-1|5-2|0-2|6-0|3-4|1-3|
Buurse         |0-1|XXX|0-0|2-2|2-1|0-3|0-5|8-1|1-2|2-1|0-4|4-3|
Enschedese B   |2-0|4-1|XXX|0-4|2-0|2-1|2-3|1-1|0-5|2-1|5-1|0-2|
Glanerbrug     |3-1|1-1|0-2|XXX|2-1|2-6|1-2|4-1|1-3|2-3|7-3|3-0|
Haaksbergen    |5-0|3-0|2-2|5-1|XXX|1-2|2-2|2-1|2-2|6-1|0-2|3-3|
Lochem         |4-1|3-1|3-3|3-0|3-0|XXX|5-1|2-0|2-2|4-1|0-2|2-1|
Phenix         |4-3|4-1|1-1|7-3|3-6|1-1|XXX|7-0|5-2|4-2|1-1|1-2|
Rietmolen      |3-1|1-2|0-1|3-2|1-2|2-4|1-2|XXX|2-7|1-1|3-2|4-2|
TVV            |0-4|3-1|1-5|5-2|2-1|0-1|3-3|3-1|XXX|2-1|3-2|4-0|
UDI            |3-3|2-6|0-3|3-0|2-2|1-3|2-3|2-1|5-5|XXX|1-4|3-2|
WVV '34        |2-2|2-2|3-2|2-3|1-1|0-1|0-1|2-1|2-1|3-1|XXX|3-1|
Zuid Eschm.    |1-1|0-1|0-4|2-2|1-6|1-4|2-1|2-3|3-2|2-0|1-2|XXX|

  1 SC Lochem                         22  16   3   3  51   57 -   24   33         
=============================================================================
  2 Phenix                            22  12   5   5  41   62 -   45   17         
  3 Enschedese Boys                   22  12   5   5  41   45 -   29   16         
  4 TVV                               22  12   4   6  37   59 -   44   15 -3pt-   
  5 WVV '34                           22  11   4   7  37   47 -   40    7         
  6 Haaksbergen                       22   9   6   7  33   52 -   35   17         
  7 VV Bentelo                        22   8   3  11  27   48 -   44    4 +       
  8 Buurse                            22   7   4  11  25   37 -   50  -13 +       
  9 Glanerbrug                        22   7   3  12  24   45 -   60  -15 +       
 10 Zuid Eschmarke                    22   6   3  13  21   34 -   54  -20 -       
=============================================================================
 11 Rietmolen                         22   5   2  15  17   33 -   64  -31         
 12 UDI                               22   4   4  14  16   36 -   66  -30         

Zondag Oost 5C
--------------

                Bre Eri GWV KSV MEC Reu Ruu Ter Vos VVL Win Zed 
Bredevoort     |XXX|4-2|1-1|2-1|2-1|0-5|1-1|0-4|0-0|2-0|2-4|0-1|
Erix           |0-1|XXX|1-3|1-0|3-1|1-0|1-5|2-1|1-1|2-1|0-3|0-1|
GWVV           |1-2|2-1|XXX|0-2|0-2|2-1|0-0|0-1|3-0|1-1|1-1|0-0|
KSV            |1-3|0-1|2-0|XXX|0-0|2-3|1-2|0-3|0-3|4-1|1-2|1-0|
MEC            |1-1|2-1|5-0|2-1|XXX|1-1|1-1|1-5|1-4|2-1|4-1|4-0|
Reunie         |5-2|2-1|6-0|0-0|3-1|XXX|4-3|3-1|2-1|4-1|1-1|1-0|
Ruurlo         |7-0|1-0|4-1|1-0|2-1|2-0|XXX|2-1|1-1|1-1|2-2|2-1|
Terborg        |2-0|0-1|3-1|2-2|1-0|1-0|0-2|XXX|2-0|4-2|5-0|1-0|
Vosseveld      |6-0|2-2|5-1|4-1|1-1|3-1|1-5|0-3|XXX|2-1|3-0|2-2|
VVL            |4-2|1-0|1-2|1-0|0-1|3-2|2-1|3-4|1-2|XXX|3-3|0-1|
Winterswijk    |3-2|0-2|4-1|0-5|0-2|3-0|2-4|4-3|0-3|0-1|XXX|2-1|
Zeddam         |3-0|1-0|3-1|0-0|3-2|4-2|2-1|1-1|1-1|1-1|1-0|XXX|

  1 Ruurlo                            22  13   6   3  45   50 -   23   27         
=============================================================================
  2 Terborg                           22  14   2   6  44   48 -   24   24         
  3 Vosseveld                         22  10   7   5  37   45 -   29   16         
  4 Reunie                            22  11   3   8  36   46 -   33   13         
  5 Zeddam                            22  10   6   6  36   27 -   22    5 -       
  6 MEC                               22   9   5   8  32   36 -   31    5         
  7 Winterswijk                       22   8   4  10  28   35 -   47  -12         
  8 Erix                              22   8   2  12  26   23 -   32   -9 -       
  9 Bredevoort                        22   7   4  11  25   27 -   53  -26         
 10 VVL                               22   6   4  12  22   30 -   41  -11 -       
=============================================================================
 11 GWVV                              22   5   5  12  20   21 -   46  -25         
 12 KSV                               22   5   4  13  19   24 -   31   -7         

Zondag Oost 5D
--------------

                AZC Baa Doe Een ESC Kei Pee RKP Ste Vit War Zut 
AZC            |XXX|5-1|5-1|3-0|2-1|4-3|1-1|1-4|5-2|3-0|1-1|1-0|
Baakse Boys    |2-2|XXX|1-3|4-1|1-0|4-2|0-3|0-6|1-3|3-3|2-2|1-2|
Doesburg       |2-0|6-2|XXX|2-3|1-1|2-2|4-0|1-1|4-1|3-1|4-3|3-2|
Eendracht      |2-0|2-2|2-3|XXX|2-3|0-5|2-1|0-2|3-1|3-3|0-5|0-4|
ESCA           |0-3|3-0|2-1|1-1|XXX|1-2|0-1|1-1|0-0|2-0|1-3|1-1|
Keijenborg     |2-4|2-2|1-4|1-1|1-1|XXX|4-4|1-1|1-1|2-1|1-1|2-1|
't Peeske      |0-1|6-0|0-1|3-1|2-0|1-2|XXX|2-2|0-1|2-1|0-2|2-2|
RKPSC          |3-1|6-2|2-0|4-2|1-1|1-0|1-1|XXX|5-0|3-3|1-0|3-2|
Steenderen     |0-0|2-1|1-0|3-0|1-1|3-3|3-2|1-2|XXX|1-1|1-2|1-0|
Vitesse 1892   |3-4|1-4|1-3|2-1|0-2|1-1|1-0|2-2|2-5|XXX|2-2|1-0|
Warnsveldse    |3-0|2-1|1-2|1-2|1-1|1-1|2-2|1-0|2-3|2-2|XXX|3-2|
Zutphania      |0-0|4-1|2-2|2-0|1-1|0-3|2-2|1-2|1-1|3-0|2-1|XXX|

  1 RKPSC                             22  13   8   1  47   53 -   23   30 +       
=============================================================================
  2 SC Doesburg                       22  13   4   5  43   52 -   34   18 -       
  3 AZC                               22  12   5   5  41   46 -   31   15         
  4 Steenderen                        22   9   7   6  34   35 -   36   -1         
  5 Warnsveldse Boys                  22   8   8   6  32   41 -   31   10 +       
  6 Keijenborgse Boys                 22   6  11   5  29   42 -   39    3         
  7 Zutphania                         22   6   7   9  25   34 -   31    3 -       
  8 't Peeske                         22   6   7   9  25   35 -   33    2         
  9 ESCA                              22   5  10   7  25   24 -   26   -2         
 10 Eendracht A                       22   5   4  13  19   28 -   55  -27 -       
=============================================================================
 11 Vitesse 1892                      22   3   8  11  17   31 -   51  -20         
 12 Baakse Boys                       22   4   5  13  17   35 -   66  -31         

Zondag Oost 5E
--------------

                Bra BVC DBV DVS Heu Oly Ori Rod SJN SVO Tre  UHC 
Brakkenstein   |XXX|2-2|8-4|3-2|1-1|4-1|0-3|0-1|4-4|3-3|1-5| 4-1|
BVC '12        |0-4|XXX|2-2|0-1|4-3|0-0|1-5|2-0|1-3|1-1|0-0| 1-1|
DBV            |1-1|0-4|XXX|2-3|4-4|1-0|0-3|2-1|1-1|1-0|2-2| 3-2|
DVSG           |6-1|2-0|1-1|XXX|4-1|1-4|0-4|1-0|1-2|1-1|4-1| 3-0|
Heumen         |3-1|0-0|2-3|1-3|XXX|0-5|0-4|2-6|4-2|2-1|2-6| 0-2|
Olympia        |1-4|1-1|0-0|1-3|1-1|XXX|1-5|2-0|2-1|3-0|0-2| 4-2|
Orion          |4-0|4-0|6-1|6-1|1-0|2-1|XXX|0-0|2-1|2-2|1-0|11-1|
Roda '28       |1-2|1-1|2-3|1-3|5-0|2-1|1-4|XXX|2-1|3-2|0-1| 2-1|
SJN            |2-5|2-1|4-0|3-1|3-0|2-2|1-6|1-0|XXX|4-1|2-0| 4-0|
SVO '68        |3-2|2-2|2-1|2-3|2-0|1-2|1-5|2-1|2-7|XXX|1-1| 1-2|
Trekvogels     |3-1|8-0|6-1|2-0|6-1|0-0|2-2|6-1|1-1|1-1|XXX| 7-1|
UHC            |0-3|0-4|2-5|2-7|3-2|0-1|0-9|0-2|1-2|0-2|0-3| XXX|

  1 SV Orion                          22  19   3   0  60   89 -   14   75         
=============================================================================
  2 Trekvogels                        22  12   7   3  43   63 -   22   41 -       
  3 DVSG                              22  13   2   7  41   51 -   38   13         
  4 SJN                               22  12   4   6  40   53 -   37   16         
  5 Brakkenstein                      22   9   5   8  32   54 -   51    3         
  6 Olympia                           22   8   6   8  30   33 -   32    1         
  7 DBV                               22   7   7   8  28   38 -   56  -18 -       
  8 Roda '28                          22   8   2  12  26   32 -   37   -5 -       
  9 SVO '68                           22   5   7  10  22   33 -   47  -14         
 10 BVC '12                           22   4  10   8  22   27 -   42  -15         
=============================================================================
 11 Heumen                            22   3   4  15  13   29 -   67  -38         
 12 UHC                               22   3   1  18  10   21 -   80  -59         

Zondag Oost 5F
--------------

                AZ  Cra DVO Ede Eli GVC Jeu MAS Ora Paa RVW 
AZ 2000        |XXX|   |0-2|1-4|3-2|2-2|2-2|2-3|0-7|3-0|1-3|
Cranevelt      |   |XXX|   |   |   |   |   |   |   |   |   |
DVOL           |3-2|   |XXX|1-1|2-2|5-2|2-0|3-0|2-1|4-1|5-1|
Edesche Boys   |1-2|   |0-2|XXX|0-0|3-1|1-1|2-3|1-3|3-1|5-0|
Elistha        |1-0|   |1-2|1-3|XXX|4-0|1-1|1-1|2-0|5-1|9-2|
GVC            |2-2|   |0-2|1-2|2-3|XXX|3-2|2-2|1-2|3-2|3-1|
Jeugd          |2-1|   |1-2|2-4|4-3|1-1|XXX|4-4|3-2|4-1|7-0|
MASV           |0-1|   |2-0|2-3|1-3|0-0|4-2|XXX|2-1|3-2|3-1|
Oranje SC      |0-0|   |2-4|1-1|0-0|4-1|4-1|4-1|XXX|6-1|5-2|
Paasberg       |3-2|   |3-3|0-0|1-2|1-0|0-3|2-2|1-2|XXX|2-2|
RVW            |1-4|   |1-2|3-4|0-2|1-3|1-2|2-2|2-6|0-1|XXX|

  1 DVOL                              18  14   3   1  45   46 -   20   26         
=============================================================================
  2 Oranje SC                         18  10   3   5  33   50 -   25   25         
  3 Elistha                           18   9   5   4  32   42 -   23   19         
  4 Edesche Boys                      18   9   5   4  32   38 -   25   13         
  5 MASV                              18   7   6   5  27   35 -   35    0         
  6 FC Jeugd                          18   7   5   6  26   42 -   36    6         
  7 AZ 2000                           18   5   4   9  19   28 -   38  -10         
  8 GVC                               18   4   5   9  17   27 -   39  -12         
  9 De Paasberg                       18   3   4  11  13   23 -   47  -24         
=============================================================================
 10 RVW                               18   1   2  15   5   23 -   66  -43         
 11 Cranevelt                          0   0   0   0   0    0 -    0    0         

Zondag Oost 5G
--------------

                Ale CUP GoA Gor Sal Ter Tur Voo VVO WWN WWV ZVV 
Alexandria     |XXX|3-0|3-2|3-1|6-1|2-0|1-3|2-2|4-4|3-0|0-1|3-0|
CUPA           |1-3|XXX|0-2|4-2|2-0|1-0|2-3|3-0|1-1|1-0|0-5|1-3|
Go Ahead       |2-4|0-1|XXX|0-0|2-2|2-2|1-0|1-3|3-1|3-1|3-0|2-1|
Gorssel        |0-5|2-2|0-1|XXX|2-3|0-1|0-4|4-2|0-3|1-1|2-2|0-2|
Sallandia      |1-2|2-2|1-1|7-1|XXX|3-1|0-6|6-2|0-2|1-0|2-2|3-1|
Terwolde       |1-2|1-2|2-1|5-0|2-3|XXX|3-0|1-2|4-1|2-3|0-3|0-0|
Turkse Kr.     |2-6|4-0|5-0|0-4|7-2|1-1|XXX|2-0|3-1|3-1|2-0|1-1|
Voorst         |1-1|1-2|0-0|4-2|4-1|1-5|7-3|XXX|3-2|1-2|1-3|0-5|
VVOG           |2-7|0-1|5-3|7-3|3-1|1-1|0-7|3-0|XXX|2-1|6-2|2-0|
WWNA/Hoza      |0-0|3-2|0-2|4-0|7-1|1-0|3-0|4-7|4-1|XXX|1-2|3-1|
WWV            |2-2|2-1|0-3|6-1|1-1|3-4|2-2|1-3|2-5|2-2|XXX|3-1|
ZVV '56        |1-2|0-2|0-4|3-1|0-2|1-0|0-2|1-1|1-3|0-2|2-4|XXX|

  1 Alexandria                        22  15   5   2  50   64 -   27   37         
=============================================================================
  2 Turkse Kracht                     22  13   3   6  42   60 -   35   25         
  3 VVOG                              22  11   3   8  36   55 -   51    4         
  4 Go Ahead                          22  10   5   7  35   38 -   31    7 -       
  5 WWNA/Hoza                         22  10   3   9  33   43 -   35    8         
  6 WWV                               22   9   6   7  33   48 -   44    4 -       
  7 CUPA                              22  10   3   9  33   31 -   37   -6         
  8 Sallandia                         22   8   5   9  29   43 -   56  -13         
  9 Voorst                            22   8   4  10  28   45 -   54   -9         
 10 Terwolde                          22   7   4  11  25   36 -   33    3 +       
=============================================================================
 11 ZVV '56                           22   5   3  14  18   24 -   41  -17         
 12 Gorssel                           22   2   4  16  10   26 -   69  -43 +       

Zondag Oost 5H
--------------

                Bro DAV Die EMM Gaz Hoo IJs Mar OVC Raa SDO SOS 
Broekland      |XXX|2-3|0-2|1-5|2-5|2-1|2-3|1-0|1-2|0-0|0-0|4-1|
DAVO           |1-3|XXX|5-4|1-0|0-6|3-1|0-1|1-6|1-2|1-3|0-4|1-1|
Dieze West     |3-3|1-1|XXX|1-5|3-5|7-0|3-5|4-2|2-1|2-2|0-1|2-1|
EMMS           |2-3|0-0|2-1|XXX|0-4|1-1|1-1|1-0|0-1|2-2|1-3|2-0|
Gazelle        |6-0|4-1|1-4|5-0|XXX|6-1|3-1|1-1|4-1|3-1|4-1|7-1|
Hoonhorst      |2-1|2-0|1-4|0-0|0-2|XXX|1-3|1-4|1-3|2-4|2-2|2-2|
IJsselstreek   |3-2|2-1|5-2|1-0|1-1|9-1|XXX|3-0|3-2|3-1|3-0|5-1|
Marienheem     |2-2|4-0|2-0|2-2|0-2|1-0|2-3|XXX|1-2|4-0|2-4|1-2|
OVC '21        |0-1|2-1|3-1|2-0|1-1|3-1|4-4|2-0|XXX|2-2|2-0|2-0|
Raalte         |2-2|4-1|2-5|2-0|2-5|3-1|3-1|3-1|1-2|XXX|1-1|1-2|
SDOL           |1-1|1-0|2-3|3-0|0-2|5-1|1-4|3-1|1-1|6-0|XXX|3-1|
SOS            |1-2|6-1|5-0|2-3|2-6|2-1|0-0|3-1|0-1|0-3|0-1|XXX|

  1 De Gazelle                        22  18   3   1  57   83 -   23   60         
=============================================================================
  2 IJsselstreek                      22  16   4   2  52   64 -   31   33         
  3 OVC '21                           22  14   4   4  46   41 -   26   15 -       
  4 SDOL                              22  11   5   6  38   43 -   29   14         
  5 Dieze West                        22   9   3  10  30   54 -   54    0         
  6 Raalte                            22   8   6   8  30   42 -   46   -4         
  7 Broekland                         22   7   6   9  27   35 -   45  -10 -       
  8 EMMS                              22   6   6  10  24   27 -   36   -9 +       
  9 Marienheem                        22   6   3  13  21   37 -   40   -3         
 10 SOS                               22   6   3  13  21   33 -   49  -16 +       
=============================================================================
 11 DAVO                              22   4   3  15  15   23 -   59  -36         
 12 Hoonhorst                         22   2   4  16  10   23 -   67  -44         

Om promotie naar Oost 4e klasse
 09-May-04 MVV '29              -Fleringen             2-1
 16-May-04 Fleringen            -LSV                   2-1
 23-May-04 LSV                  -MVV '29               2-2 
MVV '29 promoveert

 09-May-04 Phenix               -WVV '34               1-2
 16-May-04 TVV                  -Phenix                4-2
 23-May-04 WVV '34              -TVV                   2-4 
TVV promoveert

 09-May-04 Vosseveld            -Terborg               5-0
 16-May-04 Terborg              -Reunie                1-1
 23-May-04 Reunie               -Vosseveld             3-6 
Vosseveld promoveert

 09-May-04 AZC                  -Steenderen            2-2
 16-May-04 SC Doesburg          -AZC                   5-2
 23-May-04 Steenderen           -SC Doesburg           1-1 
SC Doesburg promoveert

 09-May-04 DVSG                 -Trekvogels            2-2
 16-May-04 SJN                  -DVSG                  3-0
 20-May-04 Trekvogels           -SJN                   2-2 
SJN promoveert

 09-May-04 Elistha              -SC Oranje             1-1
 16-May-04 MASV                 -Elistha               1-1
 23-May-04 SC Oranje            -MASV                  2-0 
SC Oranje promoveert

 09-May-04 Turkse Kracht        -Go Ahead              0-0
 16-May-04 Voorst               -Turkse Kracht         6-4
 23-May-04 Go Ahead             -Voorst                4-1 
Go Ahead promoveert

 09-May-04 SDOL                 -IJsselstreek          1-2
 16-May-04 OVC '21              -SDOL                  2-0
 23-May-04 IJsselstreek         -OVC '21               3-2 
IJsselstreek promoveert

Herkansing
 27-May-04 Trekvogels           -Elistha               1-5
 27-May-04 Reunie               -Steenderen            2-2 (terrein: Keijenborgse Boys)
Reunie w.n.s. (4-2)
 27-May-04 Voorst               -OVC '21               4-4
OVC '21 w.n.s.
 27-May-04 Fleringen            -WVV '34               3-0

 02-Jun-04 ReŁnie               -Elistha               3-1 na verlenging (terrein: DCS)
 02-Jun-04 Fleringen            -OVC '21               0-1 (terrein: Vriezenveen)

 06-Jun-04 Reunie               -OVC '21               0-0 (terrein: Holten)
Reunie w.n.s. en promoveert          

Zondag Noord 5A
---------------

                Aen Bak Bla Bla CAB Kui Old Oos Rea StJ Spa WZS 
Aengwirden     |XXX|8-1|1-2|5-2|3-1|2-4|2-1|0-3|2-1|3-0|0-0|2-1|
Bakhuizen      |4-3|XXX|0-2|4-3|2-4|2-2|2-2|0-1|0-2|1-5|0-2|2-1|
Black Boys     |2-0|3-0|XXX|3-1|2-0|2-0|1-3|1-0|1-1|3-1|0-0|1-1|
Blauwhuis      |1-3|3-1|0-0|XXX|4-1|2-4|1-4|0-3|1-5|3-1|3-3|1-0|
CAB            |1-1|3-1|3-1|5-0|XXX|0-2|2-4|0-1|2-0|3-2|1-1|4-2|
Kuinre         |1-2|5-0|1-3|5-3|2-4|XXX|1-0|1-1|2-4|4-0|6-4|3-1|
Oldeholtpade   |1-3|5-0|4-2|2-1|1-1|2-2|XXX|6-2|3-2|2-1|5-2|7-0|
Oosterlitten   |3-1|3-1|2-0|7-2|0-4|4-1|1-3|XXX|2-1|2-1|2-1|1-0|
Read Swart     |2-1|4-2|2-0|3-1|2-1|3-1|2-1|1-0|XXX|2-0|2-2|2-0|
Sint Jacob     |8-1|2-1|0-2|3-0|0-2|2-3|1-5|5-2|1-2|XXX|1-3|2-4|
Sparta '59     |3-0|7-0|1-2|3-0|4-1|2-1|1-0|0-0|2-3|2-0|XXX|5-2|
WZS            |1-4|3-3|1-1|0-1|2-5|0-5|1-6|2-2|1-0|3-0|0-3|XXX|

  1 Read Swart                        22  15   2   5  47   46 -   26   20 -       
=============================================================================
  2 Oldeholtpade                      22  14   3   5  45   67 -   31   36         
  3 Oosterlittens                     22  13   3   6  42   42 -   31   11         
  4 Black Boys                        22  12   5   5  41   34 -   22   12 +       
  5 Sparta '59                        22  11   6   5  39   51 -   29   22         
  6 Kuinre                            22  11   3   8  36   56 -   43   13 +       
  7 CAB                               22  11   3   8  36   48 -   37   11 -       
  8 Aengwirden                        22  11   2   9  35   47 -   43    4 +       
  9 Blauwhuis                         22   5   2  15  17   33 -   65  -32         
-----------------------------------------------------------------------------
 10 Sint Jacob                        22   5   0  17  15   36 -   53  -17         
=============================================================================
 11 WZS                               22   3   4  15  13   26 -   60  -34 -       
 12 Bakhuizen                         22   3   3  16  12   27 -   73  -46         

Zondag Noord 5B
---------------

                BEW Boy Die DVS Gie Hav IJh Kra Oly Oos Uff VEN 
BEW            |XXX|0-0|6-3|2-1|4-0|2-1|3-1|6-2|2-0|2-0|1-0|1-1|
Boyl           |1-2|XXX|5-2|2-1|7-2|0-0|3-2|2-3|2-4|5-1|1-1|3-1|
Diever         |5-2|4-2|XXX|4-3|6-1|3-1|1-3|3-2|1-3|2-2|1-0|1-1|
DVSV           |0-1|4-1|6-1|XXX|2-2|1-1|4-1|2-2|1-0|3-2|2-1|2-0|
Giethoorn      |1-1|3-2|4-2|3-1|XXX|1-7|4-0|2-1|1-2|4-2|1-3|2-4|
Havelte        |0-3|1-1|1-1|0-0|2-0|XXX|4-1|4-0|1-2|1-1|3-1|0-2|
IJhorst        |1-4|1-3|2-2|0-1|1-1|1-2|XXX|1-2|2-3|1-1|0-3|2-5|
Kraggenburg    |2-1|1-2|0-1|2-4|1-2|3-2|1-3|XXX|1-1|0-2|1-1|0-4|
Olyphia        |1-4|2-1|0-2|2-2|2-4|4-1|3-1|2-2|XXX|1-2|5-0|2-3|
Oosterstreek   |2-6|1-1|1-5|2-4|0-1|1-4|0-1|1-2|1-4|XXX|0-1|0-3|
Uffelte        |1-2|1-1|0-0|1-0|0-1|1-1|1-0|3-1|1-1|0-1|XXX|1-2|
VENO           |1-3|3-1|0-0|3-2|0-1|3-1|5-2|2-0|3-0|3-1|2-0|XXX|

  1 BEW                               22  17   3   2  54   58 -   24   34         
=============================================================================
  2 VENO                              22  15   3   4  48   51 -   25   26         
  3 Diever                            22  10   6   6  36   50 -   45    5         
  4 Giethoorn                         22  11   3   8  36   41 -   50   -9         
  5 DVSV                              22  10   5   7  35   46 -   33   13         
  6 SV Olyphia                        22  10   4   8  34   44 -   38    6         
  7 Boyl                              22   8   6   8  30   46 -   40    6 +       
  8 Havelte                           22   7   7   8  28   38 -   32    6 -       
  9 Uffelte                           22   6   6  10  24   21 -   27   -6         
 10 FC Kraggenburg                    22   5   4  13  19   29 -   51  -22         
=============================================================================
 11 Oosterstreek                      22   3   4  15  13   24 -   54  -30         
 12 IJhorst                           22   3   3  16  12   27 -   56  -29 +       

Zondag Noord 5C
---------------

                Don Gro Hou Nie ODV Sta Sur SVM Wal Wil Zev 
Donkerbroek    |XXX|1-3|2-4|1-2|3-0|1-1|1-2|3-2|2-0|8-0|0-1|
Grootegast     |1-2|XXX|0-0|2-1|2-2|3-1|3-0|3-3|3-0|1-1|6-0|
Houtigehage    |2-1|2-5|XXX|3-0|1-3|0-0|2-0|1-0|1-1|4-2|0-0|
Niekerk        |2-2|1-0|3-2|XXX|2-1|0-2|0-1|4-1|1-0|1-1|3-0|
ODV            |0-1|1-2|0-2|2-3|XXX|2-2|1-2|0-0|2-0|3-1|1-0|
Stanfries      |0-2|2-3|5-1|1-3|2-3|XXX|3-3|3-1|2-1|4-1|0-2|
Surhuisterv.   |2-0|0-2|2-0|1-0|2-0|3-3|XXX|4-1|0-0|1-0|0-0|
SVMH           |2-3|2-4|2-1|1-1|0-4|2-2|2-0|XXX|3-0|0-0|1-2|
De Walde       |2-0|1-3|1-1|0-1|0-3|2-0|2-0|0-3|XXX|0-4|2-0|
Wilper Boys    |3-3|0-6|1-3|1-2|3-4|2-2|0-1|0-1|1-2|XXX|2-2|
Zevenhuizen    |3-4|0-1|1-0|2-0|2-1|1-1|0-2|0-1|0-2|3-0|XXX|

  1 FC Grootegast                     20  14   4   2  46   53 -   20   33         
=============================================================================
  2 Surhuisterveen                    20  11   4   5  37   26 -   20    6         
  3 Niekerk                           20  11   3   6  36   30 -   24    6         
  4 Donkerbroek                       20   9   3   8  30   40 -   32    8         
  5 Houtigehage                       20   8   5   7  29   30 -   29    1         
  6 ODV                               20   8   3   9  27   33 -   30    3         
  7 Zevenhuizen                       20   7   4   9  25   19 -   27   -8 -       
  8 VV Stanfries                      20   5   8   7  23   36 -   36    0 +       
  9 SVMH                              20   6   5   9  23   28 -   35   -7 -       
=============================================================================
 10 De Walde                          20   6   3  11  21   16 -   30  -14         
 11 De Wilper Boys                    20   1   6  13   9   23 -   51  -28         

Zondag Noord 5D
---------------

                Bla Een Eng Gro Har Hoo Klo Kwi Oos Usq Wag ZNC 
Blauw Geel     |XXX|6-0|2-0|2-2|0-1|2-2|0-1|3-0|5-0|4-1|2-2|1-4|
Eenrum         |6-3|XXX|2-3|0-2|3-2|2-1|2-3|0-1|2-1|2-2|4-3|1-2|
Engelbert      |7-0|5-2|XXX|0-0|1-0|1-0|1-1|1-1|2-2|1-1|2-2|1-0|
Groningen      |1-1|5-0|0-1|XXX|0-2|0-0|1-1|1-1|3-0|0-0|5-1|2-2|
Harkstede      |1-5|2-1|1-1|1-3|XXX|4-1|1-0|2-3|1-1|2-2|1-2|2-3|
Hoogkerk       |1-0|4-1|3-2|2-1|3-0|XXX|0-1|4-1|0-0|6-1|4-1|0-1|
Kloosterbure   |1-2|4-1|1-3|2-1|1-4|2-2|XXX|1-2|1-2|0-0|5-2|1-0|
Kwiek          |5-0|4-0|1-0|1-1|2-1|0-3|3-0|XXX|3-2|3-1|5-1|0-1|
Oosterhoek     |1-8|2-3|1-6|3-0|2-2|0-4|3-1|0-3|XXX|1-3|1-3|0-9|
Usquert        |4-1|4-2|5-0|4-2|2-2|2-1|2-4|2-2|3-4|XXX|3-1|6-0|
Wagenborgen    |4-0|3-2|3-1|3-2|4-4|0-3|0-1|0-4|2-4|3-5|XXX|1-1|
ZNC            |0-1|3-0|1-1|3-1|1-0|0-2|1-4|2-3|5-1|2-1|5-0|XXX|

  1 Kwiek                             22  14   4   4  46   48 -   26   22 -       
=============================================================================
  2 Hoogkerk                          22  12   4   6  40   46 -   22   24         
  3 ZNC                               22  12   3   7  39   46 -   29   17 -       
  4 Engelbert                         22   9   8   5  35   40 -   29   11 -       
  5 Usquert                           22   9   7   6  34   54 -   43   11         
  6 Kloosterburen                     22  10   4   8  34   36 -   33    3         
  7 Blauw Geel '15                    22   9   4   9  31   48 -   44    4         
  8 VV Groningen                      22   5   9   8  24   33 -   30    3         
  9 Harkstede                         22   6   6  10  24   36 -   41   -5         
 10 Wagenborgen                       22   6   4  12  22   41 -   64  -23 +       
=============================================================================
 11 Eenrum                            22   6   1  15  19   36 -   65  -29         
 12 Oosterhoek                        22   5   4  13  19   31 -   69  -38         

Zondag Noord 5E
---------------

                Alt Bui Hei JVV Nie  Old Sel SPW Ter THO WEO Wes 
Alteveer       |XXX|1-2|2-3|2-0|0-5| 2-3|0-7|3-1|0-4|2-0|3-0|1-1|
Buinerveen     |1-4|XXX|4-3|3-1|1-1| 8-0|2-3|4-1|2-1|4-1|6-1|2-3|
Heiligerlee    |2-0|2-2|XXX|2-0|2-1| 5-0|2-2|3-4|0-1|2-2|1-1|2-3|
JVV            |2-3|0-3|1-0|XXX|1-4| 3-0|1-4|1-2|1-3|5-2|1-2|2-4|
Nieuweschans   |3-1|2-0|1-2|4-2|XXX| 2-1|1-0|2-3|0-1|7-0|2-0|6-0|
Oldambst. B.   |0-3|1-2|1-3|2-1|1-7| XXX|0-6|2-5|1-6|1-3|4-2|0-2|
Sellingen      |1-1|1-3|2-0|0-0|6-2| 4-2|XXX|1-0|1-1|5-1|1-1|3-2|
SPW            |1-2|3-4|1-2|1-2|0-2| 1-2|4-4|XXX|0-5|2-4|6-0|3-0|
Ter Apel       |1-1|5-0|3-0|6-0|2-0|17-0|1-2|3-0|XXX|7-1|8-1|3-1|
THOS           |1-1|3-0|0-3|2-4|1-4| 5-3|0-0|0-3|1-6|XXX|2-1|2-5|
WEO            |2-5|2-2|2-3|1-4|0-3| 1-3|1-8|1-4|0-8|0-2|XXX|1-4|
Westerwolde    |2-1|2-3|0-3|0-2|0-0| 5-1|3-7|1-0|0-2|3-1|6-1|XXX|

  1 FC Ter Apel '96                   22  18   2   2  56   94 -   12   82 -       
=============================================================================
  2 Sellingen                         22  13   7   2  46   68 -   28   40 +       
  3 Nieuweschans                      22  14   2   6  44   59 -   24   35         
  4 Buinerveen                        22  13   3   6  42   58 -   41   17         
  5 Heiligerlee                       22  11   4   7  37   45 -   33   12         
  6 Westerwolde                       22  11   2   9  35   47 -   46    1         
  7 Alteveer                          22   9   4   9  31   38 -   42   -4         
  8 SPW                               22   8   1  13  25   45 -   48   -3         
  9 THOS                              22   6   3  13  21   34 -   68  -34 -       
 10 JVV                               22   7   1  14  19   34 -   50  -16 -3pt    
=============================================================================
 11 Oldambtster Boys                  22   5   0  17  15   28 -   93  -65         
 12 WEO                               22   1   3  18   6   21 -   86  -65         

Zondag Noord 5F
---------------

                DSC EEC Eex Ori Pes Pro SVB SVZ THE Val VIO 
DSC '65        |XXX|0-3|3-0|0-3|0-3|1-1|1-2|0-3|3-2|0-0|3-2|
EEC            |0-1|XXX|1-2|0-4|0-2|3-7|1-2|0-4|1-0|3-2|1-0|
Eext           |0-1|2-0|XXX|3-2|1-6|1-1|1-1|0-4|1-2|2-1|3-0|
Oring          |0-2|1-3|4-0|XXX|2-1|2-2|2-2|1-1|1-3|0-3|0-0|
Pesse          |1-1|2-4|2-2|1-1|XXX|3-0|2-2|1-1|1-0|1-0|1-2|
Protos         |1-0|2-1|2-2|2-2|5-1|XXX|1-0|2-2|1-0|2-1|0-2|
SVBC           |1-1|3-1|1-2|1-1|2-2|0-0|XXX|2-1|1-2|1-1|5-1|
SVZ            |1-5|3-1|5-0|1-2|3-1|6-1|0-2|XXX|1-1|3-1|2-1|
THEO           |6-1|1-1|4-1|6-0|1-1|3-2|3-1|2-1|XXX|5-1|5-1|
Valther Boys   |2-0|1-1|4-3|2-1|3-1|1-1|0-0|0-0|0-7|XXX|1-1|
VIOS O         |2-2|1-3|2-1|0-2|3-0|1-1|1-1|1-3|0-1|0-0|XXX|

  1 THEO                              20  13   3   4  42   54 -   20   34 +       
=============================================================================
  2 SVZ                               20  10   5   5  35   45 -   24   21 -       
  3 Protos                            20   7   9   4  30   34 -   32    2         
  4 SVBC                              20   6  10   4  28   30 -   24    6         
  5 DSC '65                           20   7   5   8  26   25 -   33   -8 -       
  6 Pesse                             20   6   7   7  25   33 -   33    0 -       
  7 Oring                             20   6   7   7  25   31 -   33   -2         
  8 Valther Boys                      20   5   8   7  23   24 -   32   -8 +       
-----------------------------------------------------------------------------
  9 EEC                               20   7   2  11  23   28 -   40  -12         
=============================================================================
 10 Eext                              20   6   4  10  22   27 -   46  -19         
 11 VIOS O                            20   4   6  10  18   21 -   35  -14         

Om promotie naar Noord 4e klasse
 09-May-04 Lemmer Boys          -Diever                5-2
 16-May-04 Diever               -Lemmer Boys           2-5 
Lemmer Boys blijft in 4e klasse

 09-May-04 Oldeholtpade         -VENO                  1-0
 16-May-04 VENO                 -Oldeholtpade          6-1 
VENO promoveert

 09-May-04 Akkrum               -Oosterlittens         1-0
 16-May-04 Oosterlittens        -Akkrum                1-2 
Akkrum blijft in 4e klasse

 09-May-04 Giethoorn            -Black Boys            0-0
 16-May-04 Black Boys           -Giethoorn             1-1 
Black Boys wns en promoveert

 09-May-04 Hoogkerk             -Surhuisterveen        0-1
 16-May-04 Surhuisterveen       -Hoogkerk              3-2 
Surhuisterveen promoveert

 09-May-04 SVH                  -ZNC                   2-0
 16-May-04 ZNC                  -SVH                   4-2 
ZNC wns en promoveert, SVH degradeert

 09-May-04 Donkerbroek          -Usquert               5-3
 16-May-04 Usquert              -Donkerbroek           2-2 
Donkerbroek promoveert

 09-May-04 Haren                -Niekerk               2-1
 16-May-04 Niekerk              -Haren                 2-1 
Haren wns en blijft in 4e klasse

 09-May-04 Bargeres             -Sellingen             1-0
 16-May-04 Sellingen            -Bargeres              4-1 
Sellingen promoveert, Bargeres degradeert

 09-May-04 Bareveld             -Protos                1-0
 16-May-04 Protos               -Bareveld              2-2 
Bareveld blijft in 4e klasse

 09-May-04 SVZ                  -Nieuweschans          2-0
 16-May-04 Nieuweschans         -SVZ                   2-1 
SVZ promoveert

 09-May-04 Buinerveen           -DSC '65               1-0
 16-May-04 DSC '65              -Buinerveen            2-0 
DSC '65 promoveert


Ninth Level (Zesde Klasse)


Zaterdag Noord 6A
-----------------

                Ban Blo FDS Fla Hie Lio Oud Oud SSS SVB Wou 
Bant           |XXX|1-0|1-0|2-3|6-0|3-0|2-2|4-1|2-2|0-2|4-1|
Blokzijl       |2-0|XXX|4-1|1-0|1-4|1-5|4-1|2-0|3-3|2-0|3-0|
FDS            |0-3|3-1|XXX|0-2|2-8|7-1|1-0|1-1|3-4|0-0|2-1|
Flamingo       |3-1|2-4|3-0|XXX|4-1|4-3|3-0|5-3|3-2|3-0|2-1|
Hielpen        |3-2|3-4|5-2|1-5|XXX|3-3|2-1|1-8|1-3|2-3|0-3|
Lions '66      |4-1|3-3|3-0|4-3|4-2|XXX|4-4|3-3|2-2|3-2|3-2|
Oudega         |0-2|1-0|1-1|3-2|0-2|3-6|XXX|1-1|4-3|1-4|1-0|
Oudehaske      |2-3|2-1|0-3|1-0|6-3|2-5|1-0|XXX|0-2|1-3|6-1|
SSS '68        |4-1|3-2|3-0|4-1|5-1|9-1|5-1|4-1|XXX|1-0|5-2|
SVBS '77       |1-5|0-4|0-0|1-1|1-0|4-0|0-0|1-3|1-1|XXX|2-2|
Woudsend       |0-2|1-1|1-4|0-2|2-1|2-5|1-3|1-0|0-2|3-1|XXX|

  1 SSS '68                           20  14   4   2  45   67 -   29   38 -1pt    
=============================================================================
  2 SC Flamingo                       20  13   1   6  40   51 -   32   19 -       
  3 Bant                              20  11   2   7  35   45 -   30   15 -       
  4 Lions '66                         20  10   5   5  35   62 -   60    2 +       
  5 Blokzijl                          20  10   3   7  33   43 -   33   10 +       
  6 Oudehaske                         20   7   3  10  24   42 -   44   -2         
  7 SVBS '77                          20   6   6   8  24   26 -   32   -6         
  8 FDS                               20   6   4  10  22   30 -   42  -12         
  9 Oudega                            20   5   5  10  20   27 -   44  -17         
=============================================================================
 10 Hielpen                           20   6   1  13  19   43 -   65  -22         
 11 Woudsend                          20   4   2  14  14   24 -   49  -25         

Zaterdag Noord 6B
-----------------

                ASC Bli Dok GSV Hol Jis Mar Noo St.  Sua Twi V&V 
ASC '75        |XXX|3-2|4-2|1-0|0-2|4-1|4-2|1-0|6-0| 4-0|2-0|6-0|
Blija          |3-3|XXX|4-0|4-2|3-3|3-4|4-2|1-4|5-1| 4-5|3-1|5-0|
Dokkum         |0-0|2-1|XXX|5-1|3-1|6-0|5-0|7-3|5-1| 3-1|1-1|7-2|
GSVV           |1-3|0-0|2-1|XXX|0-2|0-2|5-0|1-4|4-2| 6-3|1-2|3-3|
Holwerd        |1-6|3-2|2-3|4-2|XXX|2-0|3-2|2-2|6-2|10-1|1-0|6-6|
Jistrum        |1-1|1-3|1-1|4-3|2-3|XXX|2-0|3-3|7-3| 1-0|2-1|2-0|
Marrum         |0-4|1-0|0-4|1-1|0-2|1-1|XXX|1-2|0-1| 3-2|2-5|2-1|
Noordbergum    |3-0|4-1|0-1|0-2|2-3|1-0|3-2|XXX|7-0| 6-1|5-1|7-1|
St. Annapar.   |2-6|1-3|1-8|0-7|2-7|1-1|4-2|0-3|XXX| 1-6|1-2|0-5|
Suawoude       |0-2|1-1|1-4|2-4|1-4|1-3|3-1|3-9|4-5| XXX|2-4|4-3|
Twijzel        |1-1|3-5|1-2|1-4|2-1|1-1|1-0|3-3|4-0| 4-2|XXX|2-1|
V en V '68     |0-6|1-3|1-5|2-1|2-5|5-3|1-1|1-2|3-0| 3-2|3-3|XXX|

  1 ASC '75                           22  16   4   2  52   67 -   21   46         
=============================================================================
  2 Dokkum                            22  16   3   3  51   75 -   28   47 +       
  3 Holwerd                           22  15   3   4  48   73 -   43   30         
  4 Noordbergum                       22  14   3   5  45   73 -   35   38         
  5 Blija                             22  10   4   8  34   60 -   45   15         
  6 Jistrum                           22   9   6   7  33   42 -   43   -1         
  7 SC Twijzel                        22   9   5   8  30   43 -   43    0 -2pt+   
  8 GSVV                              22   8   3  11  25   50 -   46    4 -2pt-   
  9 V en V '68                        22   5   4  13  19   44 -   75  -31         
 10 Suawoude                          22   4   1  17  13   45 -   85  -40         
=============================================================================
 11 Marrum                            22   3   3  16  12   23 -   58  -35         
 12 Sint Annaparochie                 22   3   1  18  10   28 -  101  -73         

Zaterdag Noord 6C
-----------------

                Ami Boo Ezi  DIO Nkk  Noo ODV Pei Pel TEO TFS ZEC 
Amicitia VMC   |XXX|1-4|3-4| 4-0|7-4| 2-2|0-2|4-0|8-0|2-2|7-0|6-3|
Boornbergum    |1-2|XXX|2-1| 4-2|6-0| 3-4|3-1|3-1|5-0|3-1|1-1|3-3|
Ezinge         |2-3|1-5|XXX|11-1|5-3| 0-0|1-4|5-1|3-0|1-3|7-0|1-3|
DIO Gr.        |2-7|1-2|1-8| XXX|1-3|1-16|2-2|0-3|1-4|1-0|3-1|3-5|
Niekerk        |2-8|1-0|0-5| 1-0|XXX| 0-4|0-2|1-2|1-0|2-2|2-3|0-0|
Noordwolde     |7-2|3-3|5-1| 7-0|1-0| XXX|1-0|6-0|5-0|2-0|4-0|3-3|
ODV            |0-2|1-1|1-0| 3-2|8-1| 0-0|XXX|7-2|2-2|0-0|2-1|0-0|
Peize          |4-2|0-7|3-4| 4-2|1-8| 3-3|0-0|XXX|7-0|2-1|1-2|2-0|
Pelikaan S     |2-5|3-6|2-4| 1-2|5-0| 0-7|0-2|5-4|XXX|0-2|0-1|1-2|
TEO            |0-3|0-4|1-3| 5-0|2-2| 2-3|3-1|6-0|5-2|XXX|3-0|4-1|
TFS            |0-1|1-3|1-1| 1-0|1-0| 0-4|0-3|1-1|2-3|0-3|XXX|1-0|
ZEC            |0-6|2-2|3-0| 3-0|1-1| 1-3|0-0|1-1|3-1|2-1|0-0|XXX|

  1 Noordwolde                        22  16   6   0  54   90 -   21   69 -       
=============================================================================
  2 Amicitia VMC                      22  15   2   5  47   85 -   41   44         
  3 SC Boornbergum '80                22  14   5   3  47   71 -   30   41 -       
  4 ODV                               22  10   8   4  38   41 -   21   20 -       
  5 Ezinge                            22  11   2   9  35   68 -   45   23 -       
  6 TEO                               22   9   4   9  31   46 -   34   12         
  7 ZEC                               22   7   9   6  30   36 -   39   -3         
  8 Peize                             22   7   4  11  25   42 -   68  -26         
  9 TFS                               22   6   4  12  22   17 -   49  -32         
 10 Niekerk                           22   5   4  13  19   32 -   64  -32 -       
=============================================================================
 11 Pelikaan S                        22   4   1  17  13   31 -   77  -46         
 12 DIO Groningen                     22   3   1  18  10   25 -   95  -70         

Zaterdag Noord 6D
-----------------

                App Mee Mun NKV NWV Sch SET Sta Val  Wes Wil ZNC 
Appingedam     |XXX|2-0|1-1|1-1|1-0|2-6|2-2|1-4|2-2| 1-1|1-3|1-1|
Meeden         |1-1|XXX|3-0|2-1|4-1|2-0|2-2|1-3|4-1| 2-0|2-1|2-1|
Muntendam      |1-2|0-3|XXX|5-2|2-4|0-5|3-2|2-4|2-5| 3-0|3-3|4-0|
NKVV           |1-1|3-0|3-1|XXX|1-2|2-1|0-1|2-5|6-1|10-1|4-2|2-3|
NWVV           |3-0|1-8|2-3|3-1|XXX|2-1|2-3|1-1|1-0| 0-1|0-2|2-0|
Schoonoord     |0-1|2-1|2-0|4-1|4-0|XXX|4-0|0-2|5-0| 4-2|3-0|4-0|
SETA           |1-0|2-1|3-0|0-1|4-0|1-5|XXX|1-4|3-2| 4-1|1-0|4-0|
Stadskanaal    |2-2|1-1|3-1|3-2|5-0|1-1|2-1|XXX|8-2| 4-0|3-0|1-3|
Valthermond    |1-4|   |2-1|2-2|1-1|0-4|1-1|1-3|XXX| 0-1|2-2|2-1|
Westerwolde    |0-8|2-1|2-4|0-6|1-4|0-3|0-2|0-4|3-1| XXX|0-4|2-4|
Wildervank     |1-1|0-6|2-2|0-1|3-0|3-0|0-0|1-2|0-2| 5-1|XXX|2-0|
ZNC            |1-2|0-5|0-3|3-1|2-1|1-4|1-2|1-5|2-0| 2-3|1-1|XXX|

  1 Stadskanaal                       22  17   4   1  55   70 -   24   46 +       
=============================================================================
  2 Schoonoord                        22  15   1   6  46   62 -   21   41 -       
  3 SETA                              22  12   4   6  40   40 -   31    9         
  4 Meeden                            21  12   3   6  39   51 -   24   27         
  5 Appingedam                        22   7  10   5  31   37 -   33    4         
  6 NKVV                              22   9   3  10  30   53 -   41   12         
  7 Wildervank                        22   7   6   9  27   35 -   35    0 -       
  8 NWVV                              22   8   2  12  26   30 -   48  -18         
  9 Muntendam                         22   7   3  12  24   41 -   53  -12         
 10 ZNC                               22   6   2  14  20   27 -   53  -26         
=============================================================================
 11 Valthermond                       21   4   5  12  17   28 -   56  -28         
 12 Westerwolde                       22   5   1  16  16   21 -   76  -55         

Om promotie naar Noord 5e klasse
 08-May-04 De W‚lde             -Noordbergum           3-0
 15-May-04 Noordbergum          -De W‚lde              1-0 
De W‚lde promoveert
 08-May-04 SC Flamingo          -Dokkum                1-3
 15-May-04 Dokkum               -SC Flamingo           1-1 
Dokkum promoveert
 08-May-04 Holwerd              -Lions '66             1-4
 15-May-04 Lions '66            -Holwerd               2-1 
Lions '66 promoveert
 08-May-04 Drogeham             -Bant                  0-1
 15-May-04 Bant                 -Drogeham              1-1 
Bant promoveert
 08-May-04 ODV                  -Schoonoord            1-1
 15-May-04 Schoonoord           -ODV                   2-1 
Schoonoord promoveert
 08-May-04 VEV                  -SC Boornbergum '80    2-5
 15-May-04 SC Boornbergum '80   -VEV                   4-1 
SC Boornbergum '80 promoveert
 08-May-04 Meeden               -Amicitia VMC          4-5
 15-May-04 Amicitia VMC         -Meeden                2-0 
Amicitia VMC promoveert
 08-May-04 SIOS                 -SETA                  1-0
 15-May-04 SETA                 -SIOS                  1-1 
SIOS promoveert

Herkansing
 18-May-04 Holwerd              -SC Flamingo           1-6
 22-May-04 SC Flamingo          -Holwerd               5-3
 15-May-04 Noordbergum          -Drogeham              1-2
 18-May-04 Drogeham             -Noordbergum           1-1
 15-May-04 ODV                  -Meeden                3-0
 18-May-04 Meeden               -ODV                   2-2
 15-May-04 SETA                 -VEV                   2-1
 18-May-04 VEV                  -SETA                  3-3

 25-May-04 SC Flamingo          -Drogeham              0-2
 29-May-04 Drogeham             -SC Flamingo           1-2
 25-May-04 SETA                 -ODV                   1-1
 29-May-04 ODV                  -SETA                  3-2

 02-Jun-04 Drogeham             -EBC                   0-1
 02-Jun-04 ODV                  -Gronitas              1-2
EBC en Gronitas promoveren van 7e naar 5e klasse

Zondag West 1 6A
----------------

                DFS Fle Hug Kaa KSV Nwe Oud Pet StA StB Win Wir 
DFS            |XXX|3-2|2-2|4-0|1-1|2-0|2-0|3-3|1-2|1-1|1-0|1-3|
Flevo          |3-2|XXX|1-4|2-2|0-4|0-2|3-1|2-4|3-3|2-3|3-4|2-1|
Hugo Boys      |1-2|5-3|XXX|4-0|5-0|1-0|1-0|0-2|5-2|3-1|1-2|1-1|
Kaagvogels     |3-1|2-1|2-1|XXX|0-2|0-5|0-2|0-6|2-4|3-4|3-4|2-2|
KSV            |3-2|2-3|0-6|4-1|XXX|1-6|3-2|4-2|2-4|1-1|3-1|2-0|
Nwe Niedorp    |3-0|6-1|4-2|4-0|4-1|XXX|1-2|2-0|6-2|1-1|0-2|1-0|
Oudesluis      |1-0|3-1|2-6|1-2|1-1|1-4|XXX|3-2|1-1|1-2|2-5|0-2|
Petten         |3-2|4-2|0-5|5-1|3-4|2-7|2-0|XXX|3-4|2-4|1-0|2-6|
St Adelbert    |3-1|2-2|4-6|4-2|3-1|2-5|4-1|4-1|XXX|0-2|0-1|4-1|
Sint Boys      |2-1|6-1|0-2|3-2|3-1|2-5|2-1|1-3|2-0|XXX|4-0|2-1|
Winkel         |1-6|1-1|1-2|1-1|5-1|1-1|1-3|4-0|1-3|3-0|XXX|2-2|
Wiron          |3-0|5-1|6-3|4-1|2-1|5-3|3-0|0-1|0-1|1-0|2-2|XXX|

  1 Nieuwe Niedorp                    22  15   2   5  47   70 -   28   42         
=============================================================================
  2 Hugo Boys                         22  14   2   6  44   66 -   35   31         
  3 Sint Boys                         22  13   3   6  42   46 -   35   11         
  4 Sint Adelbert                     22  12   3   7  39   56 -   49    7         
  5 Wiron                             22  11   4   7  37   50 -   32   18         
  6 Winkel                            22   9   5   8  32   42 -   40    2         
  7 Petten                            22  10   1  11  31   51 -   58   -7 +       
  8 KSV                               22   9   3  10  30   42 -   55  -13         
  9 DFS                               22   7   4  11  25   38 -   40   -2 -       
 10 Oudesluis                         22   6   2  14  20   28 -   48  -20         
 11 Flevo                             22   4   4  14  16   39 -   69  -30         
 12 Kaagvogels                        22   4   3  15  15   29 -   68  -39         

Zondag West 1 6B
----------------

                DWB DWO Dyn Kwi MOC StG Spo  SpS  SSV Str Wou Zwa 
DWB            |XXX|3-2|1-3|1-1|1-2|1-4|0-4| 4-3| 0-0|3-7|1-5|1-3|
DWOW           |3-4|XXX|2-3|4-2|1-4|0-3|0-3| 4-0| 0-2|2-0|1-2|0-1|
Dynamo         |3-1|2-1|XXX|   |0-1|2-0|0-5| 2-1| 3-0|5-1|1-1|1-1|
Kwiek '78      |3-1|4-4|0-8|XXX|1-1|2-3|1-3| 2-4| 5-0|1-5|2-5|0-4|
MOC            |1-1|3-0|0-4|2-0|XXX|1-1|1-1| 6-0| 2-0|3-2|0-1|2-1|
Sint George    |3-0|3-1|1-1|2-0|3-0|XXX|1-1| 4-0|10-0|5-2|3-1|3-2|
Sport 1889     |3-1|7-0|4-0|6-1|1-1|0-0|XXX| 7-0| 4-0|2-2|4-4|3-0|
Sporting S     |2-4|1-2|1-7|1-0|3-2|1-2|0-8| XXX| 3-1|2-1|0-3|3-5|
SSV            |2-0|0-2|1-4|0-2|1-3|0-4|0-4| 1-1| XXX|1-1|1-4|0-0|
Strandvogels   |4-3|4-1|3-0|3-2|1-4|1-3|3-5| 3-3| 4-2|XXX|1-1|0-2|
Woudia         |2-0|5-0|2-0|5-3|1-2|0-2|0-4| 5-0| 6-2|7-4|XXX|3-1|
Zwaagdijk      |1-0|3-2|4-3|6-1|2-0|2-2|2-2|10-0| 7-0|3-1|0-2|XXX|

  1 Sint George                       22  16   5   1  53   62 -   18   44         
=============================================================================
  2 HSV Sport 1889                    22  15   7   0  52   81 -   17   64         
  3 Woudia                            22  15   3   4  48   65 -   32   33 -       
  4 RKVV Zwaagdijk                    22  13   4   5  43   60 -   29   31         
  5 MOC                               22  12   5   5  41   41 -   26   15         
  6 SC Dynamo                         21  12   3   6  39   52 -   31   21         
  7 Strandvogels                      22   7   4  11  25   53 -   60   -7 +       
  8 Sporting S                        22   5   2  15  17   29 -   83  -54         
  9 DWOW                              22   5   1  16  16   32 -   59  -27         
 10 DWB                               22   4   3  15  15   31 -   61  -30         
 11 Kwiek '78                         21   3   3  15  12   33 -   68  -35         
 12 SSV                               22   2   4  16  10   14 -   69  -55         

Zondag West 1 6C
----------------

                APG DSK  Een Gra IJB Kwa Mon OSC WBS Zaa 
APGS           |XXX|1-5| 1-1|2-8|2-4|0-4|0-9|2-2|2-5|2-3|
DSK            |4-2|XXX| 1-1|3-1|3-2|1-1|0-1|1-2|3-2|2-0|
Eendracht      |2-2|2-2| XXX|2-4|0-4|3-8|0-4|2-1|1-2|1-2|
Graftdijk      |3-0|2-0|10-1|XXX|2-2|2-2|1-4|2-1|2-2|9-2|
IJ Boys        |1-0|4-0| 6-0|2-1|XXX|1-4|2-2|0-1|2-2|6-1|
Kwadijk        |6-1|0-0| 9-2|1-2|3-2|XXX|2-2|3-0|5-2|4-1|
Monnickendam   |4-1|3-0| 6-2|2-1|3-0|1-6|XXX|0-1|3-0|7-1|
OSC            |3-2|0-3| 3-3|3-4|1-2|3-5|2-2|XXX|3-1|0-3|
WBSV           |3-2|7-1| 2-1|1-2|2-2|1-1|3-3|2-1|XXX|3-1|
Zaan '90       |3-1|4-2| 3-2|2-2|4-2|0-5|2-0|4-4|1-6|XXX|

  1 Kwadijk                           18  12   5   1  41   69 -   24   45         
=============================================================================
  2 Monnickendam                      18  11   4   3  37   56 -   24   32         
  3 Graftdijk                         18  10   4   4  34   58 -   32   26         
  4 WBSV                              18   8   5   5  29   46 -   36   10         
  5 SV IJ Boys                        18   8   4   6  28   44 -   31   13         
  6 Zaan '90                          18   8   2   8  26   37 -   58  -21         
  7 DSK                               18   7   4   7  25   31 -   35   -4         
  8 OSC                               18   5   4   9  19   31 -   41  -10         
  9 SC Eendracht '82                  18   1   5  12   8   26 -   70  -44         
 10 APGS                              18   0   3  15   3   23 -   70  -47 -       
HFC Spaarnestad en NEC '75 uit de competitie genomen.

Zondag West 1 6D
----------------

                AmS Ank Ars AS  Ger Geu Nau  Ove Rob Tur 
Amst. Seref    |XXX|1-1|5-0|4-1|5-1|2-0|3-1|10-1|3-0|7-1|
Ankaraspor     |1-3|XXX|3-1|4-0|6-2|2-3|4-2| 3-2|3-5|3-4|
Arsenal        |0-0|1-4|XXX|2-1|1-2|0-4|1-3|1-12|0-1|3-1|
AS '80         |   |4-3|8-3|XXX|1-2|2-1|1-5|    |1-0|2-2|
Germaan        |0-0|1-2|4-1|1-0|XXX|0-0|0-0| 1-1|4-3|2-1|
Geuzen/Mid.    |1-2|5-1|3-0|4-2|3-1|XXX|5-2| 5-0|2-2|5-3|
Nautilus       |2-5|1-1|4-0|1-4|2-2|2-0|XXX| 4-2|3-3|1-3|
Overamstel     |3-1|2-9|2-0|1-2|0-3|0-0|1-4| XXX|   |2-8|
Robinhood      |0-8|2-5|1-0|3-0|2-2|0-0|5-1| 3-3|XXX|6-3|
Turkgucu       |0-3|3-3|4-1|3-4|5-4|1-3|2-2| 2-4|2-4|XXX|

  1 Amsterdam Seref Spor              17  13   3   1  37   62 -   13   49 -5pt    
=============================================================================
  2 De Geuzen/Middenmeer              18  10   4   4  34   44 -   22   22 -       
  3 Ankaraspor FC                     18   9   3   6  30   58 -   42   16         
  4 ASV De Germaan                    18   7   6   5  27   32 -   33   -1         
  5 SV Robinhood                      17   7   5   5  26   40 -   40    0         
  6 AFC Nautilus                      18   6   5   7  23   40 -   42   -2         
  7 AS '80                            16   7   1   8  22   33 -   39   -6 -       
  8 Turkgucu AFC                      18   5   3  10  18   48 -   59  -11         
  9 SC Overamstel                     16   4   3   9  15   36 -   56  -20         
 10 ASV Arsenal                       18   2   1  15   7   15 -   62  -47         
DIB en KSJB teruggetrokken.

Zondag West 1 6E
----------------

                Ard Aur Aus BVV DWS Faj Kis Odi Ora PVC SCN SMV Uni 
Ardahanspor    |XXX|1-2|6-2|1-3|4-5|1-2|1-2|2-3|3-0|1-0|0-3|2-6|2-5|
Aurora         |6-2|XXX|2-1|3-2|1-2|0-3|3-4|1-1|2-2|4-0|1-1|1-2|3-2|
Austerlitz     |2-1|1-3|XXX|2-2|0-3|0-3|1-1|1-1|1-1|0-0|1-2|2-2|1-2|
BVV '31        |4-3|2-1|5-0|XXX|2-1|0-6|2-1|2-3|1-2|4-2|1-2|2-3|2-0|
DWSM/Posta     |8-2|2-2|5-2|1-0|XXX|0-2|3-4|3-1|8-3|1-3|2-2|2-7|5-0|
Faja Lobi      |3-1|5-2|6-0|3-1|5-0|XXX|1-1|6-0|5-2|3-0|5-0|4-1|4-1|
Kismet         |1-0|1-2|6-3|1-0|1-1|1-4|XXX|1-3|3-0|1-1|1-1|2-2|5-1|
Odijk          |5-1|1-0|3-1|6-1|4-3|0-3|3-1|XXX|3-1|2-0|1-2|4-2|4-0|
Oranje Wit     |4-0|1-1|3-3|3-2|1-0|0-3|3-3|1-3|XXX|3-1|2-2|1-3|1-1|
PVC            |2-2|3-1|4-0|3-3|5-1|1-1|2-1|1-1|3-3|XXX|0-2|3-1|4-3|
SCNU           |7-0|6-1|5-0|3-4|1-1|2-2|8-0|0-1|5-0|3-1|XXX|5-5|4-2|
SMVC/FP        |2-3|1-5|2-2|1-1|3-4|3-2|5-2|1-1|2-3|3-1|2-0|XXX|8-0|
Unitas '48     |3-8|0-2|6-2|0-4|1-4|0-5|0-2|0-8|4-4|0-6|0-2|1-1|XXX|

  1 Faja Lobi                         24  20   3   1  63   86 -   17   69         
=============================================================================
  2 Odijk                             24  16   4   4  52   62 -   34   28         
  3 SCNU                              24  13   7   4  43   68 -   33   35 -3pt    
  4 SMVC/Fair Play                    24  10   7   7  37   68 -   53   15 -       
  5 DWSM/Posta Combinatie             24  11   4   9  37   65 -   56    9         
  6 Aurora                            24  10   5   9  35   49 -   46    3         
  7 BVV '31                           24  10   3  11  33   50 -   51   -1         
  8 PVC                               24   8   7   9  31   46 -   44    2         
  9 Kismet                            24   9   7   8  31   46 -   50   -4 -3pt    
 10 Oranje Wit                        24   6   9   9  26   44 -   62  -18 -1pt    
 11 VVUA Ardahanspor                  24   5   1  18  13   47 -   80  -33 -3pt-   
 12 Unitas '48                        24   3   3  18  12   32 -   91  -59         
 13 Austerlitz                        24   1   8  15  11   28 -   74  -46         

Om promotie naar West 1 5e klasse
 09-May-04 Sint Boys            -Hugo Boys             1-4
 16-May-04 Petten               -Sint Boys             4-1
 23-May-04 Hugo Boys            -Petten                2-1
Hugo Boys promoveert
         
 09-May-04 SC Dynamo            -Woudia                2-0
 16-May-04 Woudia               -HSV Sport 1889        0-2
 23-May-04 HSV Sport 1889       -SC Dynamo             3-0
HSV Sport 1889 promoveert

 09-May-04 WBSV                 -Monnickendam          0-3
 16-May-04 Graftdijk            -WBSV                  2-1
 23-May-04 Monnickendam         -Graftdijk             2-4
Graftdijk promoveert
            
 09-May-04 Ankaraspor FC        -De Geuzen/Middenmeer  1-4
 16-May-04 SV Robinhood         -Ankaraspor FC        
 23-May-04 De Geuzen/Middenmeer -SV Robinhood          1-0
De Geuzen/Middenmeer promoveert

 09-May-04 SCNU                 -Odijk                 2-1
 16-May-04 Odijk                -SCNU                  0-1
SCNU promoveert


Zondag Zuid 2 6A
----------------

                Ban Bem  Bie Epe Geu  Kli Rey RKI Sib Sle  Val  Whi 
Banholtia      |XXX|7-1| 4-1|2-0|1-2| 2-0|3-0|2-1|1-3|0-1| 3-1|    |
Bemelen FC     |1-1|XXX| 8-2|2-4|4-3| 0-3|2-1|1-2|0-0|3-0| 5-1|    |
Biesland       |2-9|1-0| XXX|0-8|1-6|0-10|2-5|1-6|0-4|0-5| 0-1| 1-1|
Epen SV        |2-1|1-0| 9-0|XXX|1-2| 1-7|1-1|1-1|1-1|4-3| 2-0| 4-0|
Geulsche B.    |1-0|4-0| 5-1|0-2|XXX| 3-3|0-3|2-2|4-2|4-0|11-0| 2-0|
Klimmania      |1-3|3-2|14-0|3-1|4-3| XXX|5-1|4-1|5-1|3-0| 2-0|18-0|
Reymerst. B.   |0-0|0-5| 9-0|3-1|2-0| 0-6|XXX|3-1|1-2|1-2| 1-1| 4-3|
RKIVV          |1-4|2-1| 1-3|2-0|3-2| 0-6|1-0|XXX|2-6|1-1| 1-1| 6-2|
Sibbe          |3-1|1-1| 4-0|2-1|4-1| 1-2|3-0|0-1|XXX|1-1| 3-0| 7-0|
Slenaken       |0-3|6-1| 6-2|0-1|0-2| 0-2|0-1|1-1|1-1|XXX| 1-0| 4-2|
Valkenb. B.    |0-3|6-6| 1-5|2-2|1-4| 1-5|1-0|0-3|0-6|1-1| XXX|    |
White Star     |1-6|0-2| 3-2|0-4|   | 0-9|0-4|   |0-6|1-2| 0-2| XXX|

  1 Klimmania TC                      20  17   1   2  52   88 -   20   68         
=============================================================================
  2 Banholtia                         20  12   2   6  38   50 -   21   29         
  3 Sibbe                             20  11   5   4  38   48 -   23   25         
  4 Geulsche Boys                     20  11   2   7  35   59 -   34   25         
  5 SV Epen                           20   9   4   7  31   43 -   32   11         
  6 RKIVV                             20   8   5   7  29   33 -   39   -6         
  7 Reymerstokse Boys                 20   7   3  10  24   32 -   36   -4         
  8 SV Slenaken '63                   20   6   5   9  23   29 -   32   -3 -       
  9 FC Bemelen                        20   6   4  10  22   43 -   48   -5         
 10 Valkenburgse Boys                 20   2   5  13  11   18 -   64  -46         
 11 Spcl. Biesland                    20   3   0  17   7   21 -  115  -94 -2pt    
 12 White Star                         0   0   0   0   0    0 -    0    0         

Zondag Zuid 2 6B
----------------

                ADV BVC Doe Eik Hul Jab Mir RKS Sch SVA Tre Wij 
ADVEO          |XXX|2-1|3-0|1-1|5-0|2-0|5-0|4-0|2-2|5-1|2-1|2-1|
BVC '28        |0-1|XXX|1-0|1-4|2-2|0-2|3-0|0-0|3-1|4-1|3-1|0-2|
Doenrade       |0-3|2-1|XXX|1-1|2-0|4-2|1-2|0-0|1-1|2-0|6-0|0-3|
Eikenderveld   |0-3|2-5|1-3|XXX|6-4|4-2|2-3|4-2|7-1|3-1|4-2|1-1|
Huls           |3-1|1-2|1-5|1-3|XXX|2-1|7-6|4-4|2-4|1-5|2-4|1-2|
Jabeek         |2-1|4-1|1-2|1-6|1-3|XXX|3-1|1-3|3-2|3-2|1-1|0-5|
Miranda        |0-6|2-1|0-1|1-3|5-0|3-2|XXX|2-1|1-0|3-2|2-1|2-0|
RKSVB          |0-0|2-3|1-0|1-1|5-2|2-1|2-3|XXX|2-2|0-2|1-3|1-3|
Schinnen       |0-0|3-1|2-1|0-2|6-1|1-2|2-2|1-1|XXX|2-2|4-4|5-2|
SVA            |0-6|4-0|2-0|1-3|4-3|0-2|3-3|0-2|3-2|XXX|2-4|3-3|
Treebeek Sp.   |1-3|4-3|0-0|5-2|0-2|2-4|1-2|2-2|4-0|1-7|XXX|2-1|
Wijnandia      |1-3|3-1|4-0|2-2|4-1|2-1|1-0|1-0|2-1|5-0|4-1|XXX|

  1 ADVEO                             22  16   4   2  52   60 -   14   46 -       
=============================================================================
  2 Wijnandia                         22  14   3   5  45   52 -   27   25         
  3 Eikenderveld                      22  12   5   5  41   62 -   42   20 -       
  4 Miranda                           22  12   2   8  38   43 -   47   -4         
  5 Doenrade                          22   9   4   9  31   31 -   29    2         
  6 Jabeek                            22   9   1  12  28   39 -   49  -10         
  7 BVC '28                           22   8   2  12  26   36 -   43   -7         
  8 Treebeek Sport                    22   7   4  11  25   44 -   57  -13         
  9 SVA                               22   7   3  12  24   45 -   57  -12 -       
 10 Schinnen                          22   5   8   9  23   42 -   48   -6         
 11 RKSVB                             22   5   8   9  23   32 -   39   -7         
 12 Huls                              22   5   2  15  17   43 -   77  -34         

Zondag Zuid 2 6C
----------------

                Arm Bra GVC Hav Ria RKS San StJ Sit SNA SVE Wal 
Armada         |XXX|0-1|1-4|5-4|0-0|3-3|1-1|0-2|1-1|2-0|2-0|1-2|
Brachterbeek   |1-2|XXX|0-0|3-1|4-0|2-1|0-0|1-1|4-0|1-0|0-0|2-0|
GVCG           |2-4|1-0|XXX|1-0|3-0|4-0|7-0|0-3|6-1|6-1|1-0|2-2|
Havantia       |2-4|4-0|3-3|XXX|1-3|3-1|1-1|1-3|2-1|2-1|3-1|2-2|
Ria FC         |0-0|1-1|1-1|2-3|XXX|1-2|0-1|0-4|0-2|0-0|1-1|1-2|
RKSVW          |4-1|0-0|3-0|2-1|2-1|XXX|3-2|2-1|4-0|1-1|3-2|0-1|
Sanderbout     |0-1|1-3|4-1|2-0|1-4|1-6|XXX|2-1|2-2|1-3|2-2|5-3|
Sint Joost     |1-2|2-0|2-1|6-1|0-0|3-2|5-0|XXX|4-0|2-1|5-0|2-2|
Sittardia      |2-3|0-6|2-2|1-0|3-0|0-0|1-1|1-3|XXX|1-1|2-2|2-1|
SNA            |1-5|0-2|0-1|2-0|1-2|1-4|0-4|1-4|0-0|XXX|1-1|1-1|
SVE            |4-1|0-3|0-2|1-1|0-3|3-4|2-2|0-4|3-2|1-1|XXX|5-0|
Walburgia      |1-3|0-1|2-0|0-1|2-1|1-4|3-1|0-4|0-0|3-1|0-2|XXX|

  1 Sint Joost                        22  16   3   3  51   62 -   17   45 -       
=============================================================================
  2 RKSVW                             22  13   4   5  43   51 -   32   19         
  3 Brachterbeek                      22  12   6   4  42   35 -   14   21         
  4 GVCG                              22  11   5   6  38   48 -   29   19         
  5 Armada                            22  11   5   6  38   42 -   36    6         
  6 Walburgia                         22   7   5  10  26   28 -   41  -13         
  7 Havantia                          22   7   4  11  25   36 -   45   -9         
  8 Sanderbout                        22   6   7   9  25   34 -   49  -15         
  9 SC Sittardia '80                  22   4   9   9  21   24 -   45  -21         
 10 SVE                               22   4   8  10  20   30 -   43  -13         
 11 Ria FC                            22   4   7  11  19   21 -   34  -13 -       
 12 SNA                               22   2   7  13  13   18 -   44  -26         

Zondag Zuid 2 6D
----------------

                Alt Bee BEV Boe Cre Kra  Gra KOC Meg RKH SVS SVV 
Altweerterh.   |XXX|1-1|2-6|0-4|1-0|2-4| 5-3|3-2|4-1|2-1|2-5|0-5|
Beegden        |2-0|XXX|2-1|5-1|4-0|0-3| 3-0|2-1|6-2|4-1|0-2|2-2|
BEVO           |2-1|1-2|XXX|3-1|5-1|3-1| 5-0|0-0|3-1|4-0|6-0|1-2|
Boekoel        |2-1|2-1|1-2|XXX|2-1|0-2| 4-1|1-1|3-1|1-1|3-6|0-2|
Crescentia     |4-2|1-0|0-1|1-1|XXX|2-4| 1-3|0-0|3-1|1-1|0-1|0-5|
Kraanvogels    |4-1|5-1|5-1|3-2|2-2|XXX|12-1|2-1|2-0|3-1|1-0|3-1|
Grathem        |3-2|0-0|1-2|1-1|0-1|2-2| XXX|0-0|4-0|2-2|1-2|3-3|
KOC            |3-2|1-1|3-2|0-0|5-0|0-0| 1-2|XXX|0-0|1-1|1-3|2-0|
Megacles       |   |2-1|2-3|2-0|1-4|1-5| 2-2|1-2|XXX|0-1|1-3|3-2|
RKHVC          |5-3|3-2|3-0|1-1|1-0|1-3| 1-2|1-1|3-2|XXX|2-3|3-3|
SVSH           |4-2|1-0|1-4|1-0|0-0|1-3| 3-4|0-1|3-1|1-2|XXX|3-3|
SVVH           |4-2|0-1|2-2|2-0|2-1|2-3| 4-1|2-3|0-4|1-3|0-2|XXX|

  1 De Kraanvogels                    22  18   3   1  57   72 -   25   47         
=============================================================================
  2 BEVO                              22  14   2   6  44   57 -   31   26         
  3 SVSH                              22  13   2   7  41   45 -   37    8         
  4 Beegden                           22  10   4   8  34   40 -   30   10 -       
  5 KOC                               22   7  10   5  31   29 -   23    6         
  6 RKHVC                             22   8   7   7  31   38 -   40   -2         
  7 SVVH                              22   8   5   9  29   47 -   42    5         
  8 Grathem                           22   6   7   9  25   36 -   56  -20         
  9 Boekoel                           22   6   6  10  24   30 -   38   -8         
 10 Crescentia                        22   5   5  12  20   23 -   42  -19         
 11 Altweerterheide                   21   5   1  15  16   38 -   65  -27         
 12 Megacles                          21   4   2  15  14   28 -   54  -26         

Zondag Zuid 2 6E
----------------

                Ame Baa GFC Gri Kon Kro Nee Oly Ora SJV SPV VCH 
America        |XXX|1-3|0-1|3-0|0-1|4-1|1-5|2-4|1-1|3-6|1-1|6-2|
Baarlo         |4-2|XXX|0-0|6-0|3-3|4-1|2-4|0-2|1-1|2-3|4-0|3-2|
GFC '33        |7-3|3-1|XXX|0-1|0-1|2-3|0-3|1-2|1-4|0-1|0-2|1-3|
Griendtsveen   |0-4|1-3|3-3|XXX|1-2|2-2|1-6|0-3|3-1|0-3|0-2|0-2|
Koningslust    |0-3|1-0|0-0|1-1|XXX|1-1|0-6|0-3|5-1|1-1|2-0|3-1|
Kronenberg     |3-1|3-0|3-0|1-1|1-2|XXX|0-3|1-1|1-3|0-4|3-1|1-1|
Neerkandia     |5-2|1-1|3-1|6-0|5-0|3-0|XXX|3-0|2-1|0-3|3-1|3-2|
Olympia Boys   |6-1|0-4|3-1|3-1|0-3|4-0|2-4|XXX|2-1|1-2|4-0|1-0|
Oranje Zwart   |3-1|2-1|0-1|3-4|1-2|2-2|3-3|0-3|XXX|0-1|2-3|1-1|
SJVV           |7-0|1-0|5-1|4-0|8-1|5-1|3-3|1-2|3-2|XXX|3-0|1-0|
SPV            |0-2|2-1|2-1|3-1|0-1|4-0|3-3|0-0|5-0|0-1|XXX|3-4|
VCH            |6-0|2-1|4-2|9-0|3-1|6-1|4-3|4-0|5-2|2-8|6-2|XXX|

  1 SJVV                              22  19   2   1  59   74 -   19   55         
=============================================================================
  2 Neerkandia                        22  16   4   2  52   77 -   30   47         
  3 Olympia Boys                      22  14   2   6  44   46 -   29   17         
  4 VCH                               22  13   2   7  41   69 -   43   26         
  5 Koningslust                       22  11   5   6  38   31 -   39   -8 -       
  6 Baarlo                            22   8   4  10  28   44 -   35    9 -       
  7 SPV                               22   8   3  11  27   34 -   42   -8         
  8 Kronenberg                        22   5   6  11  21   29 -   54  -25         
  9 America                           22   6   2  14  20   41 -   66  -25         
 10 GFC '33                           22   4   3  15  15   26 -   47  -21         
 11 Oranje Zwart H                    22   4   5  13  14   34 -   51  -17 -3pt    
 12 Griendtsveen                      22   3   4  15  13   20 -   70  -50         

Zondag Zuid 2 6F
----------------

                Ast BVV EWC Hol Lot Mer RES Sam SVS TOP VIO Wan 
Astrantia      |XXX|1-3|0-1|4-0|0-2|3-0|0-1|0-2|1-4|1-0|3-3|2-0|
BVV '27        |2-1|XXX|1-0|3-1|3-1|1-0|2-3|1-0|7-0|0-1|3-0|1-1|
EWC            |6-2|3-1|XXX|4-2|1-0|2-0|1-0|5-0|4-2|5-1|1-0|2-2|
Holthees       |3-1|1-1|2-1|XXX|2-0|3-2|1-4|5-2|3-2|4-3|2-3|0-2|
Lottum         |0-1|0-7|1-3|0-0|XXX|4-1|2-2|0-1|0-3|1-0|2-2|0-0|
Merselo        |2-1|2-3|1-2|4-2|5-1|XXX|2-4|3-2|2-1|3-3|1-2|1-0|
RESIA          |4-0|1-1|3-0|3-0|2-1|3-2|XXX|0-0|6-1|4-0|0-2|2-0|
Sambeek        |3-3|1-2|1-1|3-3|1-0|0-6|1-4|XXX|1-1|0-2|1-2|1-0|
SVSH           |0-0|2-3|0-1|1-3|3-0|3-1|2-7|2-0|XXX|2-3|3-3|2-2|
TOP '27        |4-2|0-1|1-2|0-3|1-1|2-1|0-2|6-0|1-1|XXX|2-3|4-2|
VIOS '38       |1-2|3-6|3-2|2-1|3-1|1-1|2-3|4-3|4-5|0-1|XXX|4-0|
Wanssum        |1-1|2-2|1-1|2-0|1-1|1-0|0-3|2-1|2-2|3-1|1-0|XXX|

  1 RESIA '42                         22  17   3   2  54   61 -   20   41         
=============================================================================
  2 BVV '27                           22  15   4   3  49   54 -   24   30         
  3 EWC                               22  15   3   4  48   48 -   24   24 -       
  4 VIOS '38                          22  10   4   8  34   47 -   44    3         
  5 Holthees                          22   9   3  10  30   41 -   47   -6         
  6 TOP '27                           22   8   3  11  27   36 -   41   -5         
  7 Wanssum                           22   6   9   7  27   25 -   31   -6 -       
  8 SVSH                              22   6   6  10  24   42 -   54  -12         
  9 Merselo                           22   7   2  13  23   40 -   44   -4         
 10 Astrantia                         22   6   4  12  22   29 -   42  -13         
 11 Sambeek                           22   4   5  13  17   24 -   52  -28         
 12 SV Lottum                         22   3   6  13  15   18 -   42  -24         

Zondag Zuid 2 6G
----------------

                Boe Els  Fid Ire Kel  Men Oll Rak SCM  StH VCO Wil 
Boerdonk       |XXX|1-2| 2-1|2-0|1-0| 1-0|4-2|3-2|4-4| 2-3|7-0|2-0|
Elsendorp      |1-1|XXX| 4-1|3-1|1-1| 2-0|3-2|5-2|0-1| 2-0|2-1|4-1|
Fiducia        |1-5|0-2| XXX|2-6|0-6| 1-1|1-4|2-3|2-6|0-10|2-0|0-5|
Irene          |2-0|4-4|10-0|XXX|1-2| 6-1|3-5|6-1|3-3| 1-3|9-0|4-0|
Keldonk        |2-0|1-1| 4-0|2-1|XXX| 2-1|4-4|1-4|2-1| 0-1|6-2|2-2|
Menos          |0-0|0-3| 2-0|2-4|1-2| XXX|2-1|0-1|0-5| 0-3|7-1|4-2|
Ollandia       |2-3|3-2| 3-1|2-1|3-3| 2-1|XXX|5-0|2-1| 2-1|   |7-3|
De Rakt        |1-4|2-3| 8-1|0-3|2-2| 1-4|1-4|XXX|1-2| 1-2|2-1|0-0|
SCMH           |2-1|2-2| 9-1|4-4|3-0| 5-0|6-2|3-1|XXX| 2-4|8-1|4-3|
Sint Hubert    |0-0|2-2|11-0|5-4|1-1|10-1|2-2|4-1|0-1| XXX|2-1|0-2|
VCO            |0-3|0-4| 1-5|0-5|0-7| 0-1|0-7|1-1|2-5| 0-7|XXX|1-6|
De Willy's     |1-1|1-1| 3-1|4-6|1-1| 3-0|3-0|5-1|1-6| 2-1|2-1|XXX|

  1 SCMH                              22  15   4   3  49   83 -   36   47 -       
=============================================================================
  2 Elsendorp                         22  13   7   2  45   53 -   27   26 -1pt    
  3 SC Sint Hubert                    22  13   4   5  43   72 -   27   45         
  4 Boerdonk                          22  12   5   5  41   47 -   26   21         
  5 Ollandia                          21  12   3   6  39   64 -   45   19         
  6 RKVV Keldonk                      22  10   8   4  37   51 -   31   20 -1pt    
  7 Irene                             22  11   3   8  36   84 -   45   39 -       
  8 De Willy 's                       22   9   5   8  32   50 -   47    3         
  9 Menos                             22   6   2  14  20   28 -   55  -27         
 10 FC De Rakt                        22   5   3  14  12   36 -   61  -25 -6pt    
 11 Fiducia                           22   2   1  19   7   22 -  105  -83         
 12 VCO                               21   0   1  20   1   13 -   98  -85         

Zondag Zuid 2 6H
----------------

                DES Est GVV Hee Mac  NLC OKS OVC SBV SCV SDD SIO 
DESO           |XXX|1-3|0-6|2-0|6-1|1-12|0-7|3-6|3-3|2-0|1-4|1-6|
Estria         |7-0|XXX|1-3|1-2|6-1| 4-3|1-1|1-1|3-2|3-1|1-2|3-0|
GVV'57         |3-1|3-3|XXX|3-0|3-0| 4-2|1-0|5-0|3-0|2-0|1-0|0-0|
Heerewaarden   |4-0|0-3|1-4|XXX|4-2| 1-1|1-1|0-2|1-3|0-1|0-5|3-3|
Macharen       |0-4|2-3|0-2|1-1|XXX| 2-8|2-0|0-4|2-2|3-1|2-7|0-3|
NLC'03         |2-1|1-2|2-1|5-1|8-0| XXX|3-2|4-0|2-1|0-2|0-4|0-1|
OKSV           |6-0|1-3|0-4|4-0|4-1| 3-2|XXX|1-4|0-1|3-0|0-2|3-4|
OVC'63         |4-0|0-4|0-0|4-0|2-0| 1-2|2-0|XXX|3-1|1-1|0-1|4-0|
SBV            |4-2|2-1|1-0|1-0|2-0| 0-0|6-1|1-1|XXX|2-0|0-3|0-0|
SCV'58         |2-1|1-4|1-2|1-1|4-1| 1-4|2-1|2-1|2-3|XXX|0-2|3-1|
SDDL           |7-0|4-2|1-1|8-0|1-2| 1-0|1-0|2-2|2-1|6-0|XXX|3-1|
SIOL           |3-2|3-1|1-2|8-0|2-1| 4-2|1-1|3-2|2-0|2-0|1-2|XXX|

  1 SDDL                              22  18   2   2  56   68 -   15   53 -       
=============================================================================
  2 GVV '57                           22  16   4   2  52   53 -   14   39         
  3 Estria                            22  13   3   6  42   60 -   34   26         
  4 SIOL                              22  12   4   6  40   49 -   33   16 -       
  5 NLC '03                           22  11   2   9  35   63 -   37   26         
  6 SBV                               22  10   5   7  35   36 -   31    5         
  7 OVC '63                           22  10   5   7  33   44 -   31   13 -2pt    
  8 SCV '58                           22   7   2  13  23   25 -   45  -20         
  9 OKSV                              22   6   3  13  21   39 -   41   -2         
 10 Heerewaarden                      22   3   5  14  12   20 -   63  -43 -2pt    
 11 Macharen                          22   3   2  17  11   23 -   77  -54         
 12 DESO                              22   4   1  17  10   31 -   90  -59 -3pt    

Om promotie naar Zuid 2 5e klasse

 09-May-04 Sibbe                -Geulsche Boys         1-3
 13-May-04 Banholtia            -Sibbe                 4-0
 16-May-04 Geulsche Boys        -Banholtia             0-0 
Banholtia promoveert

 09-May-04 Eikenderveld         -Doenrade              6-2
 13-May-04 Doenrade             -Wijnandia             0-3
 16-May-04 Wijnandia            -Eikenderveld          3-0 
Wijnandia promoveert

 09-May-04 RKSVW                -GVCG                  2-1
 13-May-04 GVCG                 -Brachterbeek          1-2
 16-May-04 Brachterbeek         -RKSVW                 3-2 
Brachterbeek promoveert

 09-May-04 SVSH                 -SVVH                  1-4
 13-May-04 BEVO                 -SVSH                  6-1
 16-May-04 SVVH                 -BEVO                  1-4 
BEVO promoveert

 09-May-04 Neerkandia           -VCH                   4-0
 13-May-04 VCH                  -Olympia Boys          3-4
 16-May-04 Olympia Boys         -Neerkandia            0-1 
Neerkandia promoveert

 09-May-04 EWC                  -VIOS '38              1-3
 13-May-04 BVV '27              -EWC                   2-2
 16-May-04 VIOS '38             -BVV '27               4-1 
VIOS '38 promoveert

 09-May-04 Sint Hubert          -Elsendorp             4-3
 13-May-04 Elsendorp            -Irene                 2-5
 16-May-04 Irene                -Sint Hubert           0-0 
Irene promoveert

 09-May-04 Estria               -OVC '63               3-0
 13-May-04 OVC '63              -GVV '57               1-0
 16-May-04 GVV '57              -Estria                2-1 
Estria promoveert

Herkansing
 20-May-04 Geulsche Boys        -Eikenderveld          1-6
Eikenderveld promoveert naar 5e klasse
 20-May-04 RKSVW                -SVVH                  1-1  SVVH w.n.s.
SVVH promoveert naar 5e klasse
 20-May-04 Olympia Boys         -EWC                   0-0  Olympia Boys w.n.s. (17-16!)
Olympia Boys promoveert naar 5e klasse
 20-May-04 Sint Hubert          -GVV '57               ?-?  (terrein: SIOL)
Sint Hubert promoveert naar 5e klasse


Zondag Oost 6A
--------------

                ASV Din Dol Har Man Med OSV Spo SVV Uni Zen 
ASVO           |XXX|0-0|2-2|4-1|6-0|5-1|4-2|5-4|1-2|1-1|1-1|
Dinkelland     |1-1|XXX|4-6|1-0|0-0|1-1|1-0|1-0|1-0|0-0|0-0|
Dolphia        |2-1|2-1|XXX|2-1|3-3|5-1|3-3|6-1|5-0|5-3|4-1|
Hardenberg     |1-1|1-1|2-2|XXX|2-1|4-3|2-3|1-2|2-4|1-1|2-3|
Manderveen     |3-6|1-3|2-3|1-5|XXX|1-3|1-6|3-3|3-2|3-5|1-6|
Mediterraneo   |1-2|2-1|1-2|1-4|1-0|XXX|2-3|3-3|3-1|3-4|1-1|
OSV '31        |3-0|0-2|3-1|4-2|9-1|6-1|XXX|1-3|2-0|5-1|3-2|
Sportlust Vr   |2-3|5-2|1-6|3-4|2-2|3-1|0-2|XXX|1-1|0-2|0-3|
SVV '91        |4-5|3-1|1-0|3-2|6-3|3-3|2-6|5-1|XXX|4-1|2-2|
Unisson        |3-0|1-2|3-4|7-0|5-1|1-0|1-2|3-3|2-1|XXX|2-1|
Zenderen       |1-1|2-0|2-2|1-2|3-0|4-0|2-4|2-0|4-2|3-3|XXX|

  1 OSV '31                           20  15   1   4  46   67 -   31   36         
=============================================================================
  2 Dolphia                           20  13   5   2  44   65 -   36   29         
  3 ASVO                              20   9   7   4  34   49 -   35   14         
  4 BSC Unisson                       20   9   5   6  32   49 -   39   10         
  5 Zenderen Vooruit                  20   8   7   5  31   44 -   30   14         
  6 Dinkelland                        20   7   7   6  28   23 -   25   -2         
  7 SVV '91                           20   8   3   9  27   46 -   48   -2 -       
  8 Hardenberg '85                    20   6   4  10  22   39 -   48   -9 -       
  9 Sportlust Vr                      20   4   5  11  17   37 -   56  -19         
 10 Mediterraneo                      20   4   4  12  16   32 -   54  -22         
 11 Manderveen                        20   1   4  15   7   30 -   79  -49         

Zondag Oost 6B
--------------

                Bal Kam Nie Nij  Noo Rea Rij RKS Ulu USV Vil 
Balkbrug       |XXX|0-0|0-4|0-2| 4-0|3-0|0-2|1-0|1-3|1-2|0-3|
Kampen         |2-0|XXX|1-4|1-5| 1-1|0-2|2-2|2-2|2-3|0-2|1-1|
Nieuw Heeten   |3-1|4-0|XXX|1-1| 3-0|1-1|4-0|0-0|3-2|3-0|1-1|
Nijverdal      |3-0|5-2|2-1|XXX| 4-2|4-0|3-0|1-1|1-0|6-2|0-0|
Noord Veluwe   |1-1|2-2|0-4|1-7| XXX|0-6|2-6|1-3|1-1|0-5|1-2|
Reaal Dr.      |3-1|7-2|5-1|2-5| 6-1|XXX|1-3|0-1|0-4|3-0|1-1|
Rijssen V      |4-1|6-1|3-0|0-1|10-1|5-3|XXX|1-0|2-4|5-1|2-0|
RKSV           |1-0|4-1|0-2|0-2| 7-0|3-1|2-3|XXX|2-2|1-2|1-3|
Ulu Spor FC    |3-0|5-0|2-2|4-3| 4-0|3-3|1-0|2-0|XXX|4-2|2-2|
USV            |1-0|1-1|0-5|3-1| 3-1|4-1|3-1|0-0|0-0|XXX|1-2|
Vilsteren      |5-2|1-0|1-2|2-8| 2-1|2-2|2-0|0-0|2-2|2-1|XXX|

  1 SV Nijverdal                      20  15   3   2  48   64 -   22   42         
=============================================================================
  2 Nieuw Heeten                      20  12   5   3  41   48 -   20   28         
  3 Rijssen Vooruit                   20  12   1   7  37   55 -   32   23         
  4 Vilsteren                         20   9   8   3  35   34 -   28    6         
  5 Ulu Spor FC                       20  11   7   2  34   51 -   26   25 -6pt    
  6 USV                               20   9   3   8  30   33 -   37   -4 -       
  7 Reaal Dronten                     20   7   4   9  25   47 -   44    3         
  8 RKSV                              20   6   6   8  24   28 -   24    4         
  9 SC Balkbrug                       20   3   2  15  11   16 -   42  -26         
 10 Kampen                            20   1   7  12   6   21 -   57  -36 -4pt    
 11 Noord Veluwe Boys                 20   0   4  16   4   16 -   81  -65         

Zondag Oost 6C
--------------

                Ana EDS Gaa Hal Hov Kle Rat SHE Soc Wes Wol  Zel 
Anadolu '90    |XXX|6-2|6-3|2-1|1-2|1-1|2-3|3-1|1-4|   |1-4| 2-1|
EDS            |1-1|XXX|4-0|0-0|0-3|1-3|4-3|0-4|0-2|   |0-2| 2-1|
Gaand. Boys    |0-1|0-5|XXX|1-1|0-3|2-1|0-3|0-4|0-7|   |0-3|0-12|
Halle          |0-1|0-1|2-3|XXX|0-1|0-4|0-3|0-3|0-0|   |1-2| 0-2|
De Hoven       |3-2|5-0|2-1|3-3|XXX|4-3|3-1|3-2|1-1|   |2-1| 1-1|
Klein Dochte   |5-1|3-2|6-1|0-1|1-2|XXX|6-2|1-3|1-0|   |2-0| 0-1|
Ratti          |1-4|1-0|3-0|0-2|2-5|0-4|XXX|0-1|1-2|   |0-3| 0-4|
SHE            |2-1|3-1|2-0|3-0|1-0|4-2|1-1|XXX|0-0|   |1-2| 1-1|
Socii          |2-1|6-0|6-0|2-0|1-1|4-1|2-0|1-1|XXX|   |2-1| 3-3|
Westendorp     |   |   |   |   |   |   |   |   |   |XXX|   |    |
Wolfersveen    |1-1|1-1|6-1|4-1|2-4|0-2|4-3|2-8|3-1|   |XXX| 0-2|
Zelhem         |5-0|5-0|6-1|2-2|1-0|1-1|1-1|5-2|0-0|   |1-0| XXX|

  1 De Hoven                          20  14   4   2  46   48 -   24   24         
=============================================================================
  2 Zelhem                            20  11   7   2  40   55 -   16   39 -       
  3 Socii                             20  11   7   2  40   46 -   15   31         
  4 SHE                               20  12   4   4  40   47 -   23   24         
  5 Klein Dochteren                   20  10   2   8  32   47 -   30   17         
  6 Wolfersveen                       20  10   2   8  32   41 -   34    7         
  7 Anadolu '90                       20   8   3   9  27   38 -   42   -4         
  8 SC EDS                            20   5   3  12  18   24 -   49  -25         
  9 Ratti                             20   5   2  13  17   28 -   48  -20         
 10 Halle                             20   2   5  13  11   14 -   37  -23         
 11 Gaanderense Boys                  20   2   1  17   7   13 -   83  -70         
 12 Westendorp                         0   0   0   0   0    0 -    0    0         

Zondag Oost 6D
--------------

                Act Bar Bea Dev Ede Ems Eps Gro Kie V&K V&L Wis 
Activia        |XXX|2-0|0-2|4-1|3-0|3-2|5-1|0-2|   |1-1|3-1|2-1|
Barneveld      |1-0|XXX|3-1|4-1|6-1|1-3|4-1|0-2|   |2-1|1-0|3-1|
Beatrix        |0-3|0-3|XXX|3-1|2-1|1-1|5-2|1-2|   |2-2|2-1|2-2|
Deventer       |1-1|0-2|2-1|XXX|4-3|1-0|3-1|3-6|   |3-0|2-1|2-1|
Ede/Victoria   |0-7|1-6|1-5|2-4|XXX|0-1|2-2|2-1|   |1-1|0-3|1-1|
Emst           |2-0|4-0|3-0|6-0|5-0|XXX|1-2|0-5|   |0-0|2-2|2-0|
Epse           |1-3|1-1|0-2|0-2|9-0|0-3|XXX|1-1|   |4-2|5-2|2-0|
Groen Wit      |1-0|0-1|0-1|4-1|2-0|3-0|0-1|XXX|   |2-0|4-0|2-1|
Kieviten       |   |   |   |   |   |   |   |   |XXX|   |   |   |
V en K         |0-1|3-1|0-1|2-0|3-2|0-1|4-3|1-1|   |XXX|3-0|0-0|
V en L         |0-3|1-1|4-3|3-1|2-0|0-4|4-1|0-3|   |2-0|XXX|0-2|
Wissel         |1-5|1-0|3-3|2-3|3-1|2-4|1-2|0-0|   |6-2|1-1|XXX|

  1 Groen Wit '62                     20  13   3   4  42   41 -   13   28         
=============================================================================
  2 Activia                           20  13   2   5  41   46 -   18   28         
  3 Emst                              20  12   3   5  39   44 -   20   24         
  4 Barneveld                         20  12   2   6  38   40 -   24   16         
  5 Beatrix                           20   9   4   7  31   37 -   34    3         
  6 Spcl. Deventer                    20  10   1   9  31   35 -   46  -11         
  7 Epse                              20   7   3  10  24   39 -   45   -6 -       
  8 V en K                            20   5   6   9  21   25 -   33   -8 -       
  9 V en L                            20   6   3  11  21   27 -   41  -14         
 10 Wissel                            20   4   6  10  18   29 -   37   -8         
 11 VV Ede/Victoria                   20   1   3  16   6   18 -   70  -52         
 12 De Kieviten                        0   0   0   0   0    0 -    0    0         

Zondag Oost 6E
--------------

                DEO Die EGV GSV Hoe KSH Loc Mar Med Noo Rek SVB 
DEO            |XXX|5-0|2-0|6-0|3-2|2-4|3-1|5-0|1-0|2-0|4-1|3-1|
Diepenheim     |0-2|XXX|6-2|1-6|4-0|2-2|1-4|0-1|7-0|2-0|0-3|2-3|
EGVV           |1-5|0-3|XXX|1-1|2-0|2-3|2-3|0-0|3-4|4-2|2-2|0-2|
GSV '63        |3-2|0-0|4-0|XXX|3-3|1-6|3-0|1-4|0-3|4-0|3-3|3-1|
Hoeve Voorui   |2-2|3-2|3-1|1-2|XXX|0-2|3-4|2-1|3-2|4-1|4-1|5-0|
KSH            |0-1|2-0|3-2|0-2|3-1|XXX|6-0|3-2|4-0|6-0|3-0|0-0|
Lochuizen      |2-5|2-7|4-2|0-5|3-0|1-1|XXX|2-3|1-1|6-2|0-6|2-1|
Marienveld     |1-3|0-1|3-1|3-0|0-0|2-2|3-1|XXX|1-0|5-0|2-2|2-1|
Meddo          |0-4|0-5|2-0|0-3|1-3|1-3|2-0|1-4|XXX|3-1|0-1|2-2|
Noordijk       |0-7|0-8|0-4|0-3|0-6|0-5|2-3|0-3|1-4|XXX|0-2|0-1|
Rekken         |1-1|0-2|3-3|1-0|2-0|0-3|2-1|4-0|3-2|4-0|XXX|0-1|
SVBV           |0-2|4-3|2-2|0-7|2-1|5-2|4-1|0-1|3-1|2-0|2-3|XXX|

  1 DEO                               22  18   2   2  56   70 -   19   51         
=============================================================================
  2 KSH                               22  15   4   3  49   63 -   24   39         
  3 GSV '63                           22  12   4   6  40   54 -   35   19         
  4 Marienveld                        22  12   4   6  40   41 -   29   12         
  5 SC Rekken                         22  11   5   6  38   44 -   33   11         
  6 SVBV                              22  10   3   9  33   37 -   42   -5 -       
  7 Diepenheim                        22  10   2  10  32   56 -   39   17         
  8 Hoeve Vooruit                     22   9   3  10  30   46 -   41    5 -       
  9 Lochuizen                         22   8   2  12  26   41 -   64  -23         
 10 SC Meddo                          22   6   2  14  20   29 -   53  -24         
 11 EGVV                              22   3   5  14  14   34 -   57  -23         
 12 Noordijk                          22   0   0  22   0    9 -   88  -79         

Zondag Oost 6F
--------------

                Aer Ber Car Den Ett Loi Loo NVC Sin Spi Sto SVG 
Aerdt          |XXX|5-0|1-0|1-6|3-3|1-3|0-1|0-1|3-1|1-3|2-1|1-0|
Berghse Boys   |2-1|XXX|2-2|0-0|1-2|0-5|1-2|0-0|1-0|2-8|2-2|0-3|
Carvium        |1-0|4-1|XXX|5-1|1-4|0-2|2-1|2-4|7-0|2-0|0-2|0-1|
Den Dam        |4-0|5-1|4-1|XXX|2-0|1-4|1-0|1-0|1-3|4-1|2-3|1-1|
Etten          |2-0|3-0|0-2|3-3|XXX|2-3|0-1|1-1|1-1|0-0|1-0|2-1|
Loil           |2-0|2-1|8-1|1-0|2-1|XXX|4-2|0-1|2-0|2-0|3-2|3-0|
Loo            |2-2|3-1|6-0|2-2|0-0|0-1|XXX|0-2|3-0|5-3|3-1|3-2|
NVC            |1-1|2-0|0-0|2-0|4-0|1-1|0-2|XXX|5-0|0-1|3-0|2-0|
Sint Joris     |0-1|3-0|0-2|0-0|3-1|0-3|2-2|2-1|XXX|0-6|1-3|1-1|
Spijk Voorui   |2-2|2-1|4-1|3-2|2-1|3-0|5-1|1-0|3-1|XXX|2-1|4-0|
Stokkum        |2-1|6-0|5-4|4-2|3-1|0-3|0-4|0-4|1-1|2-5|XXX|3-2|
SVGG           |1-1|4-1|3-2|0-2|2-1|2-4|0-3|2-0|3-2|1-1|2-3|XXX|

  1 SV Loil                           22  19   1   2  58   58 -   18   40         
=============================================================================
  2 Spijk Vooruit                     22  15   3   4  48   59 -   29   30         
  3 Loo                               22  12   4   6  39   46 -   29   17 -1pt-   
  4 NVC                               22  11   5   6  38   34 -   14   20         
  5 Den Dam                           22   9   5   8  32   44 -   35    9         
  6 Stokkum                           22  10   2  10  32   44 -   48   -4         
  7 SVGG                              22   7   4  11  25   31 -   40   -9         
  8 Carvium                           22   8   2  12  25   39 -   49  -10 -1pt    
  9 Etten                             22   6   6  10  24   29 -   35   -6 -       
 10 Aerdt                             22   6   5  11  23   27 -   38  -11         
 11 Sint Joris                        22   4   5  13  17   21 -   50  -29         
 12 Berghse Boys                      22   2   4  16  10   17 -   64  -47         

Zondag Oost 6G
--------------

                AAC Aqu AVI Bat DIO DSZ Nif SCP SVH Uch Uni Val 
AAC            |XXX|4-1|1-2|0-2|0-3|2-1|2-1|1-3|1-0|2-2|0-0|1-3|
Aquila         |3-1|XXX|1-3|0-0|3-1|2-1|1-0|4-1|2-2|3-1|3-0|3-1|
AVIOS          |1-2|2-1|XXX|1-2|0-0|0-1|2-1|3-2|3-0|2-3|1-0|3-3|
Batavia        |3-0|2-5|1-1|XXX|1-1|3-5|6-1|1-1|4-2|1-3|1-1|2-1|
DIOSA          |5-0|3-1|4-2|1-0|XXX|3-4|2-1|1-3|2-2|2-2|1-3|3-1|
DSZ            |4-1|1-1|2-2|2-4|1-0|XXX|0-0|0-2|1-2|2-0|1-2|2-1|
Niftrik        |4-3|1-3|2-0|1-3|1-4|2-2|XXX|0-2|1-5|0-3|1-1|0-1|
SCP            |8-0|2-0|2-2|2-1|1-3|1-2|2-0|XXX|3-1|7-2|2-1|8-1|
SVHA           |3-1|1-3|3-4|1-1|1-1|2-0|3-3|1-1|XXX|1-3|3-1|4-0|
Uchta          |4-2|2-2|0-0|1-2|2-1|2-2|1-2|0-0|0-0|XXX|2-3|3-1|
Unitas '28     |3-0|1-0|0-2|1-1|0-0|2-1|2-0|0-6|1-4|2-2|XXX|4-0|
Valburg        |2-2|1-0|4-2|6-5|3-2|7-3|8-1|0-1|2-3|2-1|2-1|XXX|

  1 SCP                               22  14   4   4  46   60 -   24   36         
=============================================================================
  2 Aquila                            22  11   4   7  37   42 -   31   11         
  3 Batavia                           22   9   7   6  34   46 -   37    9         
  4 DIOSA                             22   9   6   7  33   43 -   32   11 -       
  5 AVIOS                             22   9   6   7  33   38 -   35    3         
  6 SC Valburg                        22  10   2  10  32   50 -   54   -4         
  7 SVHA                              22   8   7   7  31   44 -   38    6         
  8 Unitas '28                        22   8   6   8  30   29 -   33   -4         
  9 Uchta                             22   7   8   7  29   39 -   39    0         
 10 DSZ                               22   8   5   9  29   38 -   41   -3         
 11 AAC                               22   5   3  14  18   26 -   58  -32         
 12 Niftrik                           22   3   4  15  13   23 -   56  -33         

Zondag Oost 6H
--------------

                CHR DVE Els HAV Kol NDT Nij Nov OSC VVL  WVW 
CHRC           |XXX|1-2|7-2|2-3|5-2|   |9-3|2-1|5-1|1-2| 0-1|
DVE/Trajanus   |4-0|XXX|7-1|0-0|2-0|   |4-2|0-0|8-2|8-1| 1-1|
Elsweide       |1-0|0-3|XXX|0-1|2-0|   |5-2|0-1|3-1|1-1| 1-3|
HAVO           |1-1|3-0|2-1|XXX|6-0|   |4-1|3-5|2-2|1-3|2-10|
Kolping/D.     |2-3|1-5|0-2|2-3|XXX|   |0-0|2-2|1-2|0-0| 1-3|
NDT            |   |   |   |   |   |XXX|   |   |   |   |    |
Nijmeegse Bo   |2-6|0-3|1-1|3-1|1-3|   |XXX|2-0|5-1|1-3| 1-0|
Noviomagum     |3-3|1-4|4-2|0-3|3-2|   |0-0|XXX|5-2|3-1| 0-1|
OSC            |2-4|0-5|2-2|2-3|1-1|   |1-5|0-2|XXX|2-5| 1-2|
VVLK           |3-1|0-4|5-2|1-2|2-1|   |2-1|1-2|2-1|XXX| 1-1|
WVW            |2-1|2-2|4-1|1-4|6-0|   |3-3|1-2|6-0|3-0| XXX|

  1 DVE/Trajanus                      18  13   4   1  43   62 -   15   47         
=============================================================================
  2 WVW                               18  11   4   3  37   50 -   21   29         
  3 HAVO                              18  11   3   4  36   44 -   34   10         
  4 Noviomagum                        18   9   4   5  31   34 -   29    5         
  5 VVLK                              18   9   3   6  30   33 -   35   -2         
  6 CHRC                              18   8   2   8  26   51 -   37   14 -       
  7 Nijmeegse Boys                    18   5   4   9  19   33 -   46  -13 -       
  8 Elsweide                          18   5   3  10  18   27 -   44  -17         
  9 Kolping/Dynamo                    18   1   4  13   7   18 -   48  -30         
 10 OSC                               18   1   3  14   6   23 -   66  -43         
 11 NDT                                0   0   0   0   0    0 -    0    0         


Om promotie naar Oost 5e klasse
 09-May-04 ASVO                 -GSV '63               5-1
 16-May-04 GSV '63              -ASVO                  3-2
ASVO promoveert

 09-May-04 Dolphia              -MariŽnveld            3-1
 16-May-04 MariŽnveld           -Dolphia               1-0
Dolphia promoveert

 09-May-04 Nieuw Heeten         -Barneveld             1-0
 16-May-04 Barneveld            -Nieuw Heeten          1-1
Nieuw Heeten promoveert

 09-May-04 Vilsteren            -Emst                  2-2
 16-May-04 Emst                 -Vilsteren             4-0
Emst promoveert

 09-May-04 KSH                  -BSC Unisson           3-0
 16-May-04 BSC Unisson          -KSH                   2-4
KSH promoveert

 09-May-04 Activia              -Rijssen Vooruit       2-2
 16-May-04 Rijssen Vooruit      -Activia               1-1
Activia w.n.s. (4-3) en promoveert

 09-May-04 NVC                  -Zelhem                0-2
 16-May-04 Zelhem               -NVC                   1-2
Zelhem promoveert

 09-May-04 SHE                  -Loo                   2-2
 16-May-04 Loo                  -SHE                   1-1

 09-May-04 Socii                -Spijk Vooruit         0-4
 16-May-04 Spijk Vooruit        -Socii                 2-0
Spijk Vooruit promoveert

 13-May-04 AVIOS                -Noviomagum            0-1
 16-May-04 Noviomagum           -AVIOS                 1-1
Noviomagum promoveert

 13-May-04 HAVO                 -SVHA                  3-1
 16-May-04 SVHA                 -HAVO                  2-1
HAVO promoveert

 16-May-04 Aquila               -WVW                   1-2
 23-May-04 WVW                  -Aquila                3-1
WVW promoveert

Zondag Noord 6A
---------------

                AVV Blu Boo FFS Fla Lan OSI SCS Swe Ter TFS Wis 
AVV            |XXX|0-4|0-2|4-2|5-1|5-4|3-2|7-1|3-2|0-4|1-3|1-5|
Blue Boys      |5-1|XXX|0-2|6-1|3-2|5-3|1-3|1-2|1-0|1-1|0-1|3-1|
Boornbergum    |4-2|0-0|XXX|4-3|2-0|8-1|3-1|7-0|2-1|2-4|6-0|4-0|
FFS            |4-2|2-0|0-8|XXX|3-1|1-8|1-4|5-1|2-3|1-3|1-3|1-4|
Flamingo       |6-1|3-1|1-8|0-4|XXX|1-5|2-5|3-1|2-3|2-0|0-6|2-1|
Langweer       |2-2|2-1|0-1|0-2|2-1|XXX|2-2|2-0|0-1|2-2|0-3|0-5|
OSI '78        |4-2|0-0|1-2|4-2|3-1|6-1|XXX|5-2|1-2|0-0|1-3|5-0|
SCS            |1-3|5-0|2-9|1-4|3-1|2-5|0-2|XXX|0-1|0-1|0-3|1-3|
De Sweach      |3-0|0-0|0-0|2-3|2-3|2-1|0-2|4-2|XXX|0-4|3-2|0-0|
Terschelling   |2-2|2-1|0-2|3-0|6-0|5-0|0-0|0-2|7-0|XXX|7-1|5-1|
TFS            |3-0|4-1|1-2|2-3|2-3|4-0|2-1|1-1|0-2|2-1|XXX|1-0|
Wispolia       |2-0|0-1|0-2|0-2|2-5|4-2|1-0|2-1|1-1|0-2|2-5|XXX|

  1 SC Boornbergum '80                22  19   2   1  59   80 -   17   63         
=============================================================================
  2 Terschelling                      22  13   5   4  44   59 -   19   40         
  3 TFS                               22  14   1   7  41   52 -   35   17 -2pt    
  4 De Sweach                         22  10   4   8  34   32 -   36   -4 -       
  5 FFS                               22  10   0  12  30   47 -   63  -16         
  6 OSI '78                           22  11   4   7  29   52 -   30   22 -8pt    
  7 Blue Boys                         22   8   4  10  26   35 -   35    0 -2pt    
  8 Wispolia                          22   8   2  12  26   34 -   44  -10         
  9 Langweer                          22   6   3  13  21   42 -   63  -21         
 10 SC Flamingo                       22   8   0  14  21   40 -   68  -28 -3pt    
=============================================================================
 11 AVV                               22   7   2  13  20   44 -   66  -22 -3pt    
 12 SCS                               22   4   1  17  13   28 -   69  -41         

Zondag Noord 6B
---------------

                Ame Bla Lan Mil Ora OZC RKO Sch Vle Wap Wes Wil 
Amelandia      |XXX|2-1|1-2|2-4|3-0|1-4|1-2|2-4|3-0|1-2|0-1|1-0|
Blankenham     |1-2|XXX|1-3|1-4|2-6|1-6|1-3|1-2|4-3|1-5|1-2|4-2|
Langezwaag     |4-2|2-0|XXX|3-2|1-0|4-1|7-0|4-1|8-2|1-4|0-1|8-1|
Mildam         |2-0|4-1|0-1|XXX|3-2|1-0|2-4|4-1|6-0|6-3|0-0|5-1|
Oranje Zwart   |5-1|3-5|1-0|0-6|XXX|3-2|1-3|5-0|5-0|3-1|5-2|4-1|
OZC            |4-1|3-2|2-2|0-4|2-5|XXX|2-3|2-1|1-0|2-0|0-2|0-0|
RKO            |3-1|1-0|3-2|1-3|0-3|2-3|XXX|6-2|0-0|0-2|1-2|8-2|
Scheerwolde    |5-2|2-4|0-3|1-2|3-3|9-6|4-0|XXX|4-0|3-4|2-2|1-3|
Vledderveen    |3-0|4-2|1-3|1-1|1-3|2-5|2-4|2-6|XXX|1-2|4-5|3-1|
Wapserveen     |1-1|3-1|3-3|1-6|0-1|1-0|1-0|5-5|6-2|XXX|3-0|4-1|
De Westhoek    |6-1|8-1|3-1|0-3|1-2|3-1|2-2|2-1|1-3|1-4|XXX|2-3|
Willemsoord    |3-1|3-3|1-5|0-1|1-2|3-3|0-2|1-3|2-1|2-3|0-2|XXX|

  1 Mildam                            22  17   2   3  53   69 -   23   46         
=============================================================================
  2 Langezwaag                        22  15   2   5  47   67 -   30   37 -       
  3 Wapserveen                        22  14   3   5  45   58 -   41   17         
  4 Oranje Zwart                      22  15   1   6  43   62 -   38   24 -3pt    
  5 De Westhoek                       22  12   3   7  39   48 -   38   10         
  6 RKO                               22  12   2   8  38   48 -   43    5         
  7 OZC                               22   9   3  10  27   49 -   50   -1 -3pt    
  8 Scheerwolde                       22   8   3  11  27   60 -   63   -3         
  9 Amelandia                         22   5   1  16  16   29 -   57  -28         
 10 Willemsoord                       22   4   3  15  15   31 -   66  -35         
=============================================================================
 11 Vledderveen                       22   4   2  16  14   35 -   72  -37         
 12 Blankenham                        22   4   1  17  13   38 -   73  -35         

Zondag Noord 6C
---------------

                Ado Ast Bor Dri Fro Gro Her Kie Pad Roo  Sch War Wes  Wol 
Adorp          |XXX|2-2|3-4|1-1|0-3|5-3|2-0|5-3|0-3|3-2| 6-4|1-2|4-3| 4-6|
Astrea         |3-3|XXX|1-6|1-1|2-3|1-3|2-2|4-4|0-0|0-2| 4-3|1-4|1-5| 1-4|
Borgercomp.    |1-1|3-1|XXX|7-1|3-0|4-1|4-0|7-0|1-1|2-0| 1-0|1-2|0-3| 3-0|
Drieborg       |2-1|3-3|2-2|XXX|0-2|4-2|1-2|3-0|0-3|1-0| 1-3|2-3|0-5| 1-0|
Froombosch     |6-2|1-0|0-2|1-3|XXX|5-0|3-1|4-4|3-2|1-1| 3-1|4-1|1-2| 1-2|
Groen Geel     |3-3|2-6|1-2|2-1|3-2|XXX|1-2|4-1|3-4|2-4| 1-2|1-3|0-3|2-11|
Hermes AVK     |3-1|3-0|2-8|0-1|3-5|3-4|XXX|1-3|0-5|0-4| 0-3|2-2|3-2|3-10|
Kielwindew.    |1-1|4-3|0-1|4-0|2-0|4-3|0-1|XXX|1-5|0-5| 1-0|1-4|2-4| 1-4|
Paddepoel      |2-2|3-3|1-1|6-3|2-1|1-7|6-1|8-3|XXX|6-0| 2-1|3-1|2-7| 6-1|
Rood Zwart B   |4-2|3-2|1-1|5-1|2-1|4-1|4-0|5-1|0-0|XXX| 0-2|1-3|2-4| 0-2|
Scheemda       |3-2|5-0|0-1|3-2|1-2|4-3|2-1|6-1|0-3|1-0| XXX|0-1|3-1| 3-3|
Warffum        |1-1|8-1|2-1|7-0|1-2|3-1|4-2|1-1|2-1|1-1| 1-2|XXX|1-1| 2-0|
Westerbroek    |1-0|7-0|2-0|1-0|1-3|1-1|6-1|1-0|1-5|6-1| 2-0|2-1|XXX| 1-2|
Woltersum      |2-5|5-0|1-3|4-0|4-2|5-0|3-2|4-2|4-1|2-1|14-0|3-1|5-3| XXX|

  1 Woltersum                         26  19   1   6  58  101 -   48   53 -       
=============================================================================
  2 Borgercompagnie                   26  17   5   4  56   69 -   26   43         
  3 Westerbroek                       26  17   2   7  53   75 -   38   37 -       
  4 Paddepoel                         26  15   6   5  51   81 -   46   35         
  5 Warffum                           26  15   5   6  50   62 -   36   26         
  6 Froombosch                        26  14   2  10  44   59 -   45   14         
  7 SC Scheemda                       26  13   1  12  40   52 -   56   -4         
  8 Rood Zwart Baflo                  26  11   4  11  37   52 -   45    7         
  9 Adorp                             26   7   8  11  29   60 -   68   -8         
 10 Drieborg                          26   7   4  15  25   34 -   68  -34         
 11 Kielwindeweer                     26   6   4  16  22   44 -   84  -40         
 12 Groen Geel                        26   6   2  18  20   54 -   88  -34         
=============================================================================
 13 Hermes AVK                        26   6   2  18  20   38 -   86  -48         
 14 Astrea                            26   2   8  16  14   42 -   89  -47         

Zondag Noord 6D
---------------

                Ass Bui  Foc Gie GKC Hun Ros SGO Smi SVD  Wit Yde Zan  Zui 
Assen          |XXX|4-1| 7-2|3-0|1-2|1-3|1-1|1-4|2-2|0-0| 0-4|3-6|2-1| 6-0|
Buinen         |4-1|XXX| 3-2|2-3|2-0|0-1|0-1|5-0|1-2|4-0| 1-2|1-1|1-0| 3-0|
Fochteloo      |2-6|1-6| XXX|0-7|3-6|0-1|1-3|7-3|0-4|2-0| 0-6|1-3|0-1| 0-0|
Gieterveen     |6-0|2-4| 8-2|XXX|2-3|1-8|2-2|2-1|4-2|5-0| 1-6|1-1|2-4| 4-1|
GKC            |1-1|1-2| 1-0|2-2|XXX|7-1|1-2|2-1|1-1|6-1| 1-1|2-0|4-1| 7-1|
Hunso          |5-0|1-1| 4-0|1-1|1-3|XXX|1-1|2-1|0-1|1-3| 1-2|5-1|1-3| 4-0|
Roswinkel Sp   |3-2|1-0| 8-0|0-0|4-0|0-3|XXX|7-1|1-1|3-0| 0-1|5-2|1-1| 1-1|
SGO            |5-1|1-1| 4-1|2-2|1-6|1-5|0-6|XXX|3-1|1-1| 2-1|2-1|0-2| 3-0|
Smilde '94     |2-0|4-0| 2-1|5-0|6-1|4-4|0-1|2-2|XXX|1-0| 1-1|2-1|2-0| 4-1|
SVDB           |2-0|4-3| 2-0|4-2|1-1|1-2|0-4|2-0|1-3|XXX| 0-4|2-2|0-2| 1-1|
Wittev. B.     |1-1|4-1|16-0|3-2|2-2|4-0|0-2|8-2|2-0|2-0| XXX|1-0|0-1|10-1|
Yde de Punt    |1-2|1-0| 1-0|2-1|1-5|2-4|1-2|6-2|0-0|1-2| 2-4|XXX|2-2| 3-1|
Zandpol        |0-0|0-0| 6-0|6-5|1-2|0-0|2-0|5-0|3-0|2-1| 2-1|3-2|XXX| 6-0|
Zuidlaarderv   |0-0|3-2| 0-1|0-4|0-2|0-4|0-2|1-2|0-2|1-3|0-10|3-0|2-5| XXX|

  1 Witteveense Boys '87              26  18   4   4  58   96 -   23   73         
=============================================================================
  2 Roswinkel Sp.                     26  16   7   3  55   61 -   21   40         
  3 Zandpol                           26  16   5   5  53   59 -   28   31         
  4 GKC                               26  15   6   5  51   69 -   39   30         
  5 Smilde '94                        26  14   7   5  49   54 -   30   24 -       
  6 Hunso                             26  14   5   7  47   63 -   38   25 -       
  7 Buinen                            26  10   4  12  34   48 -   40    8         
  8 Gieterveen                        26   9   6  11  33   69 -   64    5 -       
  9 SVDB                              26   8   5  13  29   31 -   53  -22         
 10 FC Assen                          26   7   7  12  28   45 -   58  -13         
 11 SGO                               26   8   4  14  28   44 -   78  -34         
 12 Yde de Punt                       26   7   5  14  26   43 -   56  -13         
=============================================================================
 13 Zuidlaarderveen                   26   2   4  20  10   17 -   89  -72         
 14 FC Fochteloo                      26   3   1  22  10   26 -  108  -82         

Om promotie naar Noord 5e klasse
 16-May-04 Terschelling         -TFS                   6-0
 20-May-04 TFS                  -FFS                   3-4
 23-May-04 FFS                  -Terschelling          2-2 
Terschelling promoveert

 09-May-04 Langezwaag           -Oranje Zwart          3-1
 16-May-04 Oranje Zwart         -RKO                   7-0
 20-May-04 RKO                  -Langezwaag            1-4 
Langezwaag promoveert

 16-May-04 Warffum              -Borgercompagnie       1-3
 20-May-04 Paddepoel            -Warffum               5-4
 23-May-04 Borgercompagnie      -Paddepoel             6-1 
Borgercompagnie promoveert

 16-May-04 Roswinkel Sp.        -Smilde '94            3-2
 20-May-04 Smilde '94           -Zandpol               1-2
 23-May-04 Zandpol              -Roswinkel Sp.         1-2 
Roswinkel Sp. promoveert


Tenth Level (Zevende Klasse)


Zaterdag Noord 7A
-----------------

                Ber Cam CVO Mon EBC KRC Roo Sne Tzu  Tzm Zee 
Bergum         |XXX|8-3|3-2|3-2|0-0|1-5|6-4|2-2|5-1| 2-5|5-0|
Cambuur '69    |2-3|XXX|4-1|2-7|0-4|3-0|2-6|0-3|4-1| 2-1|6-4|
CVO            |0-1|1-1|XXX|2-2|0-4|1-2|0-2|1-3|2-1| 0-2|1-1|
De Monnik      |7-3|7-3|4-0|XXX|1-5|4-0|5-2|2-2|7-1| 3-1|7-2|
EBC            |2-4|6-2|1-0|4-1|XXX|5-1|2-1|1-2|4-0|10-2|3-0|
KRC            |7-3|4-0|3-1|0-4|2-2|XXX|0-1|0-4|0-3| 2-1|1-7|
Rood Zwart B   |2-1|7-0|6-0|4-4|0-1|3-1|XXX|1-0|1-1| 5-2|5-1|
Sneek          |3-3|3-1|8-0|4-2|1-1|5-2|8-0|XXX|3-0| 6-2|2-0|
Tzum           |3-2|5-1|3-1|1-7|0-1|3-1|2-6|0-1|XXX| 2-3|1-0|
Tzummarum      |5-2|1-2|2-0|2-0|0-2|2-0|5-2|1-2|3-2| XXX|4-2|
Zeester        |2-6|4-5|3-1|2-2|1-3|1-4|4-1|4-2|7-2| 0-4|XXX|

  1 EBC                               20  15   3   2  48   61 -   18   43         
=============================================================================
  2 Sneek                             20  14   4   2  46   64 -   23   41         
  3 De Monnik                         20  11   4   5  37   78 -   43   35         
  4 Rood Zwart Baflo                  20  11   2   7  35   59 -   45   14 -       
  5 Bergum                            20  10   3   7  33   63 -   57    6         
  6 Tzummarum                         20  11   0   9  33   48 -   46    2         
  7 Cambuur '69                       20   7   1  12  21   43 -   76  -33 -1pt    
  8 KRC                               20   7   1  12  19   35 -   54  -19 -3pt    
  9 Tzum                              20   6   1  13  19   32 -   59  -27         
 10 Zeester                           20   5   2  13  17   45 -   65  -20         
 11 CVO                               20   1   3  16   6   14 -   56  -42 -       

Zaterdag Noord 7B
-----------------

                Bar Be  Boe CEC Gro  Gru Mee Sid  SVB Vel Zev 
Bargeres       |XXX|1-2|1-1|2-1|1-6|10-1|2-0|0-3| 3-5|2-1|5-0|
Be Quick Gr    |5-2|XXX|6-1|6-1|0-2| 5-3|3-0|3-0| 0-1|1-2|4-1|
Boerakker      |2-8|1-2|XXX|1-4|0-9| 3-1|5-2|0-6| 1-2|2-2|4-1|
CEC            |2-5|2-2|2-2|XXX|0-1|10-0|2-2|2-2| 1-6|1-2|1-3|
Gronitas       |2-2|2-1|3-1|2-1|XXX| 2-1|3-1|3-0| 1-3|3-0|2-0|
Gruno          |2-3|3-4|4-1|1-2|2-9| XXX|4-5|1-5| 4-1|0-4|2-4|
Meedhuizen     |0-4|1-0|5-1|1-1|1-2| 3-3|XXX|0-2|1-10|1-1|0-2|
Siddeburen     |2-0|1-1|4-0|3-2|0-0| 3-0|1-2|XXX| 2-4|3-3|2-2|
SVBO           |4-1|1-1|3-2|4-1|1-1| 5-3|3-0|1-1| XXX|3-2|2-1|
Velocitas      |2-2|7-3|3-1|2-0|3-1| 4-0|2-1|1-2| 7-4|XXX|4-1|
Zevenhuizen    |3-5|1-2|1-3|1-1|2-3| 7-0|1-2|1-3| 1-1|2-3|XXX|

  1 Gronitas                          20  15   3   2  48   57 -   20   37         
=============================================================================
  2 SVBO                              20  14   4   2  46   64 -   34   30         
  3 Velocitas 1897                    20  12   4   4  40   55 -   33   22         
  4 Siddeburen                        20  10   6   4  36   45 -   26   19         
  5 Be Quick Gr                       20  11   3   6  36   51 -   33   18         
  6 Bargeres                          20  10   3   7  30   59 -   44   15 -3pt    
  7 Meedhuizen                        20   5   4  11  19   28 -   52  -24         
  8 Zevenhuizen                       20   4   3  13  15   35 -   49  -14         
  9 CEC                               20   3   6  11  12   37 -   48  -11 -3pt    
 10 Boerakker                         20   4   3  13  12   32 -   69  -37 -3pt    
 11 Gruno                             20   2   1  17   7   35 -   90  -55         

Om promotie naar Noord 5e klasse
 02-Jun-04 Drogeham             -EBC                   0-1
 02-Jun-04 ODV                  -Gronitas              1-2
EBC en Gronitas promoveren van 7e naar 5e klasse

Zondag west 1 7A
----------------

                DES Dir GSV Jis Kno Koo Oos Sch  Twi Ves WSW ZDH Zui 
DESS           |XXX|0-6|2-0|5-2|1-2|4-0|3-1|3-0| 2-0|0-0|1-1|2-2|4-1|
Dirkshorn      |3-0|XXX|3-0|3-1|3-2|7-1|3-1|5-0|13-0|3-1|7-2|4-0|1-0|
GSV            |1-4|4-4|XXX|2-2|0-3|4-3|0-4|3-1| 1-3|0-3|2-9|4-6|1-3|
Jisp           |4-1|0-6|3-0|XXX|0-2|2-1|2-3|3-2| 3-2|0-2|0-0|5-1|2-7|
Knollendam     |6-0|2-4|4-2|5-3|XXX|4-0|9-4|6-0| 3-0|0-2|4-4|5-2|2-2|
De Koog        |0-2|1-4|0-1|0-2|1-4|XXX|0-3|0-4| 6-1|0-2|1-6|1-5|0-5|
Oosterend      |8-0|2-6|3-0|4-0|6-2|3-2|XXX|2-0| 8-1|0-2|6-0|1-1|4-2|
Schellinkht    |1-2|0-7|0-0|1-2|1-2|2-2|0-2|XXX| 1-0|0-3|1-2|2-2|1-5|
Twisk          |0-4|0-3|4-2|4-2|0-4|1-3|1-4|1-2| XXX|0-5|0-1|3-2|0-3|
Vesdo          |2-3|1-5|1-1|3-0|2-0|1-1|5-1|2-0| 3-0|XXX|1-2|1-0|3-2|
WSW            |0-4|1-2|1-1|1-1|2-2|6-1|1-3|4-2| 2-1|1-3|XXX|3-2|3-3|
ZDH            |1-1|1-3|1-0|2-2|1-5|8-1|2-0|3-0| 5-0|1-1|3-1|XXX|6-1|
Zuidermeer     |2-0|2-6|4-3|0-3|4-2|8-0|1-3|4-2| 5-1|3-1|0-1|1-1|XXX|

  1 Dirkshorn                         24  23   1   0  70  111 -   22   89 -       
=============================================================================
  2 Oosterend                         24  16   1   7  49   76 -   43   33         
  3 Vesdo                             24  15   4   5  49   50 -   23   27         
  4 Knollendam                        24  15   3   6  48   80 -   44   36         
  5 DESS                              24  13   4   7  43   48 -   43    5 -       
  6 Zuidermeer                        24  12   3   9  39   68 -   50   18         
  7 WSW                               24  10   7   7  37   54 -   51    3         
  8 ZDH                               24   9   7   8  34   58 -   47   11         
  9 Jisp                              24   9   4  11  31   44 -   57  -13         
 10 GSV                               24   3   5  16  14   32 -   71  -39         
 11 Schellinkhout                     24   3   3  18  12   23 -   65  -42         
 12 TSV Twisk                         24   4   0  20  12   23 -   87  -64         
 13 De Koog                           24   2   2  20   8   25 -   89  -64         



2002/03 (professionals).

2002/03 (amateurs).

2003/04 (professionals).

2004/05 (amateurs).

list of champions.

all-time table from 1956 onwards.

list of 2nd division champions.

list of first class champions.

list of cup finals.

list of super cup finals.


About this document

Prepared and maintained by Timo Bootsma for the Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation

Author: Timo Bootsma (Timo.Bootsma@asml.nl)
Last updated: 10 Jul 2005

(C) Copyright Timo Bootsma and RSSSF 2004/05
You are free to copy this document in whole or part provided that proper acknowledgement is given to the author. All rights reserved.