Italy Sixth Level 2007/08
Regional League of Eccellenza
Tables
REGION GROUP POSITION TEAM PTS PLY WIN DRW LSS GF GS DED
Abruzzo A 1. Casoli 50 24 16 2 6 43 22 0
2. Chieti 48 24 14 6 4 33 15 0
3. L'Aquila Calcio 42 24 12 6 6 37 22 0
4. Notaresco 41 24 12 5 7 36 23 0
5. Spal Lanciano 39 24 10 9 5 30 19 0
6. S.Nicolo' 37 24 10 7 7 33 23 0
7. Miglianico 36 24 10 6 8 30 26 0
8. Pro Cast.Sangro 35 24 9 8 7 30 24 0
9. Francavilla 35 24 10 5 9 38 32 0
10. Ripateatina 35 24 10 5 9 26 25 0
11. Atessa 34 24 9 7 8 26 27 0
12. Montorio 88 33 24 9 6 9 29 24 0
13. Penne 28 24 6 10 8 29 31 0
14. Hatria 28 24 7 7 10 37 31 0
15. Angizia Luco 27 24 8 3 13 33 41 0
16. Alba Adriatica 26 24 6 8 10 25 32 0
17. Guardiagrele 21 24 5 6 13 24 30 0
18. Montesilvano -1 24 0 0 24 7 99 1
Basilicata A 1. Sp.Genzano 46 19 14 4 1 45 13 0
2. Atella Mont. 39 19 12 3 4 41 24 0
3. Ricigliano 38 19 11 5 3 32 18 0
4. Avigliano C. 34 19 10 4 5 32 19 0
5. Murese 2000 A. 33 19 10 3 6 23 18 0
6. Vultur 33 19 10 3 6 22 16 0
7. Banzi 31 19 9 4 6 31 23 0
8. Irsinese 27 19 7 6 6 18 19 0
9. Azz.Tricarico 26 19 7 5 7 30 25 0
10. AZ Picerno 19 19 5 4 10 20 32 0
11. S.Montalbano 19 19 4 7 8 17 23 0
12. Ang.Cristofaro 17 19 4 5 10 15 20 0
13. Forza Matera 17 19 5 2 12 18 39 0
14. Brienza Calcio 14 19 2 8 9 16 30 0
15. Ferrandina C. 14 19 3 5 11 17 34 0
16. Rugg.Lauria 13 19 3 4 12 18 42 0
Calabria A 1. Hinterreggio 46 20 13 7 0 35 12 0
2. Praia 36 20 9 9 2 24 14 0
3. Rossanese 34 20 9 7 4 29 17 0
4. Scalea 33 20 8 9 3 17 12 0
5. Taurianovese 29 20 7 8 5 13 13 0
6. Sambiase 28 20 6 10 4 22 16 0
7. Gallicese 27 20 6 9 5 22 17 0
8. Cutro 25 20 6 7 7 12 15 0
9. Corigliano 25 20 6 7 7 21 23 0
10. Calcio Acri 25 20 7 4 9 16 17 0
11. Omega B.S.L. 21 20 5 6 9 17 26 0
12. A.S. Belvedere 21 20 5 7 8 19 22 1
13. Bovalinese 20 20 4 8 8 20 30 0
14. Siderno 18 20 3 9 8 9 22 0
15. C.C.Vaticano 16 20 3 7 10 18 28 0
16. Paolana 15 20 3 6 11 13 23 0
Campania A 1. Pianura 50 20 16 2 2 48 14 0
2. Alba Sannio 46 20 14 4 2 37 18 0
3. Atletico Nola 41 20 12 5 3 34 18 0
4. Virtus Volla 39 20 10 9 1 28 11 0
5. Internapoli 37 20 10 7 3 30 15 0
6. Boys Caivanese 35 20 10 5 5 32 27 0
7. Gladiator 35 20 10 5 5 24 13 0
8. Capri 28 20 8 4 8 26 36 0
9. Real Ortese 23 20 7 2 11 24 29 0
10. Arzanese 21 20 6 3 11 17 26 0
11. Carditese 19 20 5 4 11 18 32 0
12. Striano 19 20 6 1 13 22 27 0
13. O.Ercolanese 18 20 4 6 10 14 23 0
14. Calcio Riop 13 20 2 7 11 10 24 0
15. Succivo 11 20 2 5 13 12 38 0
16. Puteolana 1902 8 20 1 5 14 13 38 0
Campania B 1. C.Vico Equense 51 20 16 3 1 46 11 0
2. Battipagliese 47 20 15 2 3 38 14 0
3. Real Ebolitana 42 20 12 6 2 27 10 0
4. Agropoli 36 20 9 9 2 18 8 0
5. Serino 33 20 8 9 3 27 22 0
6. Ebolitana C. 31 20 8 7 5 26 24 0
7. Paestum CdT 27 20 7 6 7 20 23 0
8. G.Ferrini BN 27 20 6 9 5 26 26 0
9. Forza e Cor. 23 20 6 5 9 25 29 0
10. Bisaccese 19 20 4 7 9 21 34 0
11. Libertas Stabia 19 20 2 13 5 23 24 0
12. Ariano Irpino 19 20 4 7 9 22 22 0
13. Mons Taurus 19 20 5 4 11 16 27 0
14. Baronissi 16 20 4 4 12 20 29 0
15. S.Giorgio Sann. 16 20 3 7 10 21 38 0
16. Giffonese 4 20 0 4 16 11 46 0
Emilia Romagna A 1. D.Pietri Carpi 47 22 14 5 3 37 19 0
2. Fiorenzuola 46 22 14 4 4 48 26 0
3. Virt.Pavullese 40 22 11 7 4 29 22 0
4. Fiorano 39 22 10 9 3 30 19 0
5. Fidenza 38 22 10 8 4 36 23 0
6. Reno Centese 37 22 10 7 5 28 17 0
7. Scandiano 35 22 9 8 5 37 24 0
8. Bagnolese 32 22 8 8 6 28 26 0
9. Casalese 30 22 7 9 6 30 24 0
10. S.Felice 26 22 6 8 8 27 26 0
11. Solierese 26 22 5 11 6 23 25 0
12. Term.Bibbiano 25 22 5 10 7 23 31 0
13. Meletolese 25 22 6 7 9 20 23 0
14. R.Valbaganza 19 22 4 7 11 19 40 0
15. Folgore Bagno 18 22 3 9 10 20 34 0
16. Crevalcore 17 22 4 5 13 17 33 0
17. Anzolavino 15 22 3 6 13 19 40 0
18. S.Agostino 12 22 2 6 14 17 36 0
Emilia Romagna B 1. Massa Lombarda 39 22 11 6 5 30 23 0
2. Copparese 39 22 12 3 7 37 26 0
3. Savignanese 38 22 11 5 6 39 29 0
4. Comacchio Lidi 38 22 9 11 2 32 18 0
5. Fusignano 37 22 10 7 5 28 18 0
6. Crespellano 33 22 8 9 5 25 19 0
7. Prosider Low P. 31 22 9 4 9 27 29 0
8. Del Conca 30 22 7 9 6 32 28 0
9. Imolese 30 22 7 9 6 27 23 0
10. Sasso Marconi 29 22 8 5 9 30 30 0
11. Alfonsine 27 22 6 9 7 34 35 0
12. Dozzese 27 22 7 6 9 24 29 0
13. Cervia 27 22 6 9 7 26 28 0
14. Faenza 24 22 4 12 6 24 28 0
15. V.Riccione 23 22 5 8 9 17 29 0
16. Castrocaro TDS 23 22 5 8 9 22 34 0
17. Real Misano 19 22 4 7 11 17 27 0
18. Cattolica 12 22 1 9 12 14 32 0
Friuli Venezia Giulia A 1. Manzanese 40 18 12 4 2 32 9 0
2. Pordenone 39 18 12 3 3 35 16 0
3. Com.Gonars 28 18 7 7 4 21 16 0
4. Torviscosa 27 18 7 6 5 15 16 0
5. Fincantieri 25 18 7 4 7 20 23 0
6. Monfalcone 24 18 5 9 4 17 14 0
7. Tricesimo 24 18 6 6 6 21 22 0
8. Muggia 23 18 7 2 9 30 25 0
9. Azzanese 23 18 5 8 5 22 23 0
10. Juventina S.A. 22 18 6 4 8 12 27 0
11. Palmanova 22 18 6 4 8 27 30 0
12. Tolmezzo Carn. 19 18 4 7 7 14 24 0
13. Sevegliano 18 18 3 9 6 14 17 0
14. Casarsa 18 18 4 6 8 18 22 0
15. Union 91 17 18 4 5 9 15 21 0
16. Vesna 16 18 2 10 6 17 25 0
Lazio A 1. Civitavecchia 48 21 14 6 1 34 14 0
2. Aprilia 41 21 12 5 4 43 23 0
3. N.T.Tre Teste 36 21 10 6 5 19 15 0
4. Ceram.Flaminia 35 21 10 5 6 32 32 0
5. Almas Roma 34 20 10 4 6 29 18 0
6. Cecchina AlPa 34 21 9 7 5 32 23 0
7. Pomezia 33 20 9 6 5 40 20 0
8. Castel Leva DA 29 21 7 8 6 23 19 0
9. Anziolavinio 27 21 6 9 6 28 25 0
10. Torri Sabina 26 21 7 5 9 22 23 0
11. Giada Maccar. 26 21 6 8 7 21 26 0
12. Marta 25 21 6 7 8 20 24 0
13. S.Marinella 24 21 6 6 9 24 27 0
14. Fiumicino C. 23 21 5 8 8 20 25 0
15. Centro Italia SD 21 21 5 6 10 19 30 0
16. Ladispoli 19 21 5 4 12 20 34 0
17. Fregene 18 21 4 6 11 18 37 0
18. Sorianese 10 21 2 4 15 22 51 0
Lazio B 1. Gaeta 40 20 12 5 3 39 19 1
2. Boville Ern. 40 21 11 7 3 31 18 0
3. Formia Calcio 39 21 11 6 4 30 10 0
4. Terracina 1925 37 21 10 7 4 30 17 0
5. Latina 36 21 10 6 5 27 20 0
6. Ciampino 36 21 11 3 7 29 21 0
7. VJS Velletri 33 21 8 9 4 18 13 0
8. Pisoniano 33 20 9 6 5 36 24 0
9. Vis Artena 31 21 8 7 6 28 24 0
10. Diana Nemi 27 21 8 3 10 26 32 0
11. Fondi Calcio 25 21 5 10 6 28 29 0
12. Zagarolo 25 21 7 4 10 25 30 0
13. CL Priverno 23 21 6 5 10 25 29 0
14. Colleferro C. 22 21 5 7 9 22 30 0
15. N.Roccasecca 17 21 4 5 12 14 34 0
16. Mentana Jenne 17 21 4 5 12 16 37 0
17. Tivoli Calcio 15 21 4 5 12 16 31 2
18. Tor Sapienza 13 21 3 4 14 10 32 0
Liguria A 1. Virtus Entella 44 20 13 5 2 34 11 0
2. Borg.Arenzano 40 20 12 4 4 40 23 0
3. Pontedecimo 38 20 10 8 2 25 12 0
4. Sammargheritese 38 20 12 2 6 39 25 0
5. Rivasamba HCA 35 20 10 5 5 34 25 0
6. Bolzanetese V. 29 20 6 11 3 26 23 0
7. Bogliasco 27 20 6 9 5 19 20 0
8. Busalla 26 20 7 5 8 21 23 0
9. Loanesi S.F. 23 20 5 8 7 22 28 0
10. Andora 22 20 5 7 8 26 26 0
11. Caperanese 20 20 5 5 10 24 30 0
12. Sampierdarenese 20 20 4 8 8 19 24 0
13. Corniglianese 20 20 5 5 10 21 31 0
14. Valdivara 19 20 4 7 9 17 25 0
15. Culmpolis GE 18 20 4 6 10 18 35 0
16. San Cipriano 12 20 3 3 14 10 34 0
Lombardia A 1. Fbc Saronno 41 21 13 2 6 32 22 0
2. Corsico 1908 41 21 12 5 4 34 20 0
3. Cantu' S.P. 40 21 13 1 7 33 22 0
4. Cinisellese 40 21 12 4 5 38 24 0
5. Casteggio Broni 39 21 11 6 4 37 21 0
6. Vigevano 33 21 9 6 6 30 18 0
7. Inveruno 33 21 10 3 8 42 34 0
8. Verbano 32 21 8 8 5 35 25 0
9. Caronnese 32 20 9 5 6 38 27 0
10. Naviglio Trezz. 30 21 8 6 7 25 26 0
11. Magenta 28 21 8 4 9 27 29 0
12. Odb V.Salimbene 27 21 7 6 8 32 34 0
13. Gavirate 27 21 7 6 8 22 28 0
14. Gallaratese 24 21 5 9 7 25 35 0
15. Tradate 23 20 7 2 11 22 26 0
16. Luino 17 20 4 5 11 18 24 0
17. Molinello 8 20 1 5 14 12 50 0
18. Rozzano 4 21 1 1 19 20 57 0
Lombardia B 1. Alzano Cene 45 21 12 9 0 34 9 0
2. Sondrio 37 21 10 7 4 24 17 0
3. Pontisola 36 20 10 6 4 32 19 0
4. Folgore Verano 35 21 9 8 4 28 19 0
5. Gandinese 33 21 11 0 10 30 28 0
6. V.Osio Sotto 30 20 8 6 6 30 26 0
7. Seregno 1913 29 20 7 8 5 18 17 0
8. Usmate 29 21 9 2 10 29 30 0
9. Giana Erminio 28 21 7 7 7 27 31 0
10. Villa d'Adda 28 21 7 7 7 28 27 0
11. Mariano 26 21 7 5 9 32 28 0
12. Pontirolese 25 21 6 7 8 24 33 0
13. Cabiate 24 21 6 6 9 24 28 0
14. Curno 23 20 6 5 9 26 31 0
15. Mapello 22 21 5 7 9 23 37 0
16. Trevigliese 21 20 5 6 9 22 30 0
17. Caravaggio 17 20 3 8 9 24 29 0
18. Pro Lissone 15 21 3 6 12 13 29 0
Lombardia C 1. N.Verolese 48 20 15 3 2 45 21 0
2. Suzzara 38 21 11 5 5 34 22 0
3. Chiari 35 21 11 2 8 30 28 0
4. Castelcovati 34 21 9 7 5 32 29 0
5. A.C. Palazzolo S.R.L. 34 20 9 7 4 35 26 0
6. Vallecalepio 34 21 8 10 3 25 19 0
7. N.Marmirolo 33 21 9 6 6 30 25 0
8. Dellese 32 21 9 5 7 29 27 0
9. Ghisalbese 29 21 7 8 6 32 28 0
10. Sarnico 29 21 8 5 8 20 15 0
11. Vallecamonica 28 21 7 7 7 31 30 0
12. Orsa C.Franca 27 21 7 7 7 27 22 1
13. Castegnato 26 21 7 5 9 28 28 0
14. Sancolombano 21 21 4 9 8 17 24 0
15. Castiglione SSD 16 21 3 7 11 19 29 0
16. Calcio Spino 16 21 3 7 11 25 41 0
17. Ath.S.Angelo 16 21 4 4 13 20 34 0
18. Sirmione 12 21 2 6 13 13 44 0
Marche A 1. Elpidiense Casc. 39 23 9 12 2 23 15 0
2. Cingolana 37 23 10 7 6 22 17 0
3. Bik.Fossombrone 36 23 9 9 5 18 14 0
4. Piano S.Lazzaro 35 23 9 8 6 24 18 0
5. Civitanovese 35 23 8 11 4 22 16 0
6. Jesina Calcio 34 22 9 7 6 31 17 0
7. Urbino 34 23 10 4 9 25 22 0
8. Fermignanese 33 23 9 6 8 28 32 0
9. Vis Macerata 30 23 7 9 7 27 25 0
10. Montegiorgio 30 22 9 8 5 22 17 5
11. Vig.Senigallia 29 23 6 11 6 22 19 0
12. Castelfrettese 28 23 7 7 9 21 23 0
13. Osimana 28 22 6 10 6 13 14 0
14. B.Nazzaro Ch. 26 23 5 11 7 20 23 0
15. Pergolese 25 23 6 7 10 20 29 0
16. Monturanese 22 23 4 10 9 18 27 0
17. N.Vis Pesaro 18 22 3 9 10 16 24 0
18. C.P.S.Elpidio 15 23 3 6 14 15 35 0
Molise A 1. Atl.Trivento 51 20 16 3 1 41 13 0
2. Termoli 42 20 13 3 4 27 12 0
3. Rufrae 35 20 11 2 7 35 27 0
4. Capriatese 34 20 10 4 6 31 25 0
5. SGM Basso Mol. 33 20 9 6 5 28 21 0
6. Guglionesi 30 20 8 6 6 34 27 0
7. Montenero 27 20 15 2 3 26 8 20
8. Campobasso '19 25 20 7 4 9 35 37 0
9. Petacciato 24 20 6 6 8 18 23 0
10. Monti Dauni 21 20 6 3 11 24 34 0
11. Colletorto 20 20 5 5 10 26 33 0
12. Roccaravindola 20 20 5 5 10 22 32 0
13. Sesto Campano 19 20 6 1 13 24 31 0
14. Frentana Larino 17 20 3 8 9 16 24 0
15. Frosolone 16 20 3 7 10 16 31 0
16. IS Pentra Sp. 12 20 3 3 14 14 39 0
Piemonte/Valle d'Aosta A 1. Pro Settimo E. 40 19 12 4 3 33 23 0
2. Valle d'Aosta 37 19 10 7 2 36 20 0
3. Gozzano 36 19 11 3 5 25 25 0
4. Settimo 34 19 10 4 5 30 19 0
5. Borgosesia 34 19 9 7 3 37 26 0
6. Pombiese 32 19 8 8 3 32 24 0
7. Lucento 23 19 6 5 8 22 32 0
8. Castellettese 23 19 6 5 8 24 21 0
9. CeVerSaMa BI 22 19 6 4 9 20 25 0
10. Sunese 21 19 6 3 10 26 27 0
11. Lascaris 21 19 5 6 8 24 29 0
12. Cerano Ovest T. 19 19 5 4 10 34 39 0
13. Santhia' 19 19 3 10 6 22 27 0
14. Charvensod AO 18 19 4 6 9 20 27 0
15. Strambinese 18 19 4 6 9 23 36 0
16. Borgaro Tor. 16 19 4 4 11 27 35 0
Piemonte/Valle d'Aosta B 1. Albese 38 19 11 5 3 29 16 0
2. Castellazzo B. 37 19 11 4 4 32 19 0
3. Airaschese 33 19 9 6 4 29 24 0
4. Canelli 32 19 9 5 5 26 21 0
5. Acqui 32 19 10 2 7 31 22 0
6. Bra 32 19 9 5 5 30 22 0
7. Chisola 28 18 7 7 4 30 19 0
8. Asti 26 19 6 8 5 33 33 0
9. Cheraschese 22 19 6 4 9 27 35 0
10. Fossano 22 19 5 7 7 23 27 0
11. Aquanera 21 18 5 6 7 21 20 0
12. D.B.Nichelino 21 19 5 6 8 25 33 0
13. Busca 2001 20 19 5 5 9 28 33 0
14. Alpignano 18 19 4 6 9 28 38 0
15. Sommariva Perno 15 19 3 6 10 15 28 0
16. Pinerolo 13 19 3 4 12 16 33 0
Puglia A 1. Atlet.Corato 47 23 14 5 4 51 21 0
2. A.S.D. Francavilla Calcio 47 23 14 5 4 45 21 0
4. Copertino 44 23 12 8 3 35 16 0
3. Bisceglie D. 42 23 12 6 5 52 31 0
5. Lucera 39 23 11 6 6 41 23 0
6. Virtus Casarano 39 23 10 9 4 43 18 0
8. V.Locorotondo 38 23 11 5 7 42 18 0
7. Massafra 35 23 8 11 4 31 18 0
10. N.Pol.Noci 35 23 9 8 6 36 21 0
9. Nuova Nardo' 34 23 9 7 7 50 24 0
11. Ostuni Sport 32 23 9 5 9 32 25 0
12. Liberty Bari 30 23 7 9 7 21 21 0
13. Real Altamura 26 23 6 8 9 23 25 0
14. Molfetta 22 23 5 7 11 28 26 0
15. A.Toma 20 23 6 2 15 19 37 0
16. Mesagne 19 23 5 5 13 32 36 1
17. Aud.Cerignola 15 23 3 6 14 15 26 0
18. Leon.Altamura 0 23 0 0 23 3 192 0
Sardegna A 1. Budoni 47 20 14 5 1 36 13 0
2. Selargius 40 20 12 4 4 32 21 0
3. S.Teodoro 39 20 11 6 3 38 18 0
4. Samassi 36 20 10 6 4 31 23 0
5. Fertilia 31 20 9 4 7 23 22 0
6. Taloro Gavoi 30 20 8 6 6 24 24 0
7. Villasimius 29 20 7 8 5 21 20 0
8. Tortoli' 29 20 7 8 5 23 19 0
9. Terralba 25 20 7 4 9 30 34 0
10. Atletico CA 24 20 6 6 8 21 15 0
11. La Palma Algh. 24 20 6 6 8 27 24 0
12. Decimese A.D. 23 20 7 2 11 20 28 0
13. Quartu 2000 19 20 5 4 11 17 33 0
14. Monreale 19 20 5 4 11 23 34 0
15. Sant'Elena 17 20 4 5 11 18 32 0
16. Ghilarza 7 20 1 4 15 10 34 0
Sicilia A 1. Mazara 42 19 13 3 3 42 15 0
2. Nissa 41 19 13 2 4 45 17 0
3. Trapani 40 19 12 4 3 34 17 0
4. Spl.Villabate 34 19 10 4 5 27 18 0
5. Enna 33 19 10 3 6 29 16 0
6. Licata 31 19 9 4 6 24 22 0
7. Carini 29 19 9 2 8 23 22 0
8. Gattopardo P. 27 19 7 6 6 19 18 0
9. Folg.Selinunte 24 19 6 6 7 23 23 0
10. Panormus 21 19 6 3 10 21 33 0
11. Kamarat 20 19 5 5 9 16 28 0
12. Marsala 20 19 5 5 9 25 33 0
13. Akragas 19 19 5 4 10 20 28 0
14. Citta'Bagheria 18 19 5 3 11 13 24 0
15. Petrosino M. 16 19 3 7 9 15 33 0
16. Pro Favara 9 19 2 3 14 7 36 0
Sicilia B 1. Castiglione 48 19 15 3 1 34 13 0
2. Camaro 40 19 12 4 3 26 13 0
3. Palazzolo 39 19 12 3 4 35 15 0
4. Acireale 31 19 9 4 6 29 18 0
5. NA Grammichele 29 19 8 5 6 20 18 0
6. Villafranca T. 26 19 7 5 7 20 17 0
7. Due Torri 26 19 7 5 7 17 20 0
8. Trecastagni 25 19 7 4 8 28 26 0
9. Aci S.Antonio 23 19 5 8 6 22 23 0
10. Giarre 23 19 5 8 6 18 20 0
11. Aquila Calt. 22 19 6 4 9 21 27 0
12. Rosolini 21 19 6 3 10 28 32 0
13. Orlandina 20 19 5 5 9 18 24 0
14. S.Agata 16 19 4 4 11 14 27 0
15. Leonzio 15 19 3 6 10 18 37 0
16. Atl.Riposto 14 19 3 5 11 19 37 0
Toscana A 1. Pietrasanta 41 22 11 8 3 31 18 0
2. Mob.Ponsacco 37 22 9 10 3 31 15 0
3. Sangimignano 36 22 10 6 6 32 26 0
4. Impavida 36 22 10 6 6 21 19 0
5. Forte d.Marmi 33 22 8 9 5 29 26 0
6. Castelfranco 32 22 8 8 6 22 18 0
7. Montemurlo 32 22 8 8 6 29 29 0
8. A.I.Larcianese 29 22 7 8 7 26 22 0
9. Camaiore 29 22 7 8 7 30 26 0
10. S.Maria a M. 27 22 6 9 7 25 23 0
11. Massetana 25 22 6 7 9 17 26 0
12. Castelfiorentino 25 22 4 13 5 24 24 0
13. Lunigiana 25 22 5 10 7 19 23 0
14. Quarrata Ol. 21 22 4 9 9 22 32 0
15. Certaldo 20 22 4 8 10 25 36 0
16. Montaione 14 22 3 5 14 14 34 0
Toscana B 1. Calenzano 45 22 12 9 1 39 16 0
2. Monteriggioni 44 22 13 5 4 29 18 0
3. Pianese 40 22 10 10 2 19 9 0
4. Castelnuovese 37 22 10 7 5 27 23 0
5. Baldaccio Br. 34 22 8 10 4 30 25 0
6. S.Donato Tav. 34 22 8 10 4 29 21 0
7. S.Piero Sieve 30 22 9 3 10 21 21 0
8. N.S.Chiusi 29 22 8 5 9 23 25 0
9. Id.Cl.Incisa 28 22 7 7 8 21 22 0
10. V.Poggibonsi 26 22 8 2 12 20 28 0
11. Barberino Mug. 25 22 5 10 7 16 18 0
12. Lanciotto C. 24 22 4 12 6 18 21 0
13. Fiesolecaldine 23 22 6 5 11 17 23 0
14. Pian di Sco 21 22 6 3 13 14 25 0
15. M.Merc.Subbiano 18 22 4 6 12 20 29 0
16. V.Grassina 16 22 4 4 14 14 33 0
Trentino Alto Adige A 1. Bolzano Bozen 34 16 10 4 2 27 12 0
2. Merano Meran 28 16 8 4 4 28 23 0
3. Brixen 27 16 7 6 3 24 16 0
4. Rovereto 24 16 6 6 4 21 20 0
5. Benacense 1905 24 15 7 3 5 23 19 0
6. Maia Alta Ob. 24 16 7 3 6 27 19 0
7. St.Georgen 24 16 6 6 4 17 15 0
8. Alense Viv. 22 16 6 4 6 18 17 0
9. Stegen Stegona 21 15 5 6 4 28 23 0
10. St.Pauls 20 16 5 5 6 20 27 0
11. Porfido Alb. 20 16 5 5 6 22 21 0
12. Arco 18 16 5 3 8 18 23 0
13. Vallagarina 18 16 4 6 6 21 26 0
14. Mori S.Stefano 17 16 5 2 9 26 40 0
15. Virtus D.Bosco 12 16 2 6 8 16 24 0
16. Condinese 11 16 2 5 9 12 23 0
Umbria A 1. Deruta 48 23 14 6 3 35 15 0
2. Group C.di C. 46 23 13 7 3 35 17 0
3. Todi Fc 41 23 11 8 4 32 19 0
4. Castel Rigone 38 23 11 5 7 29 21 0
5. Trestina 37 23 8 13 2 25 14 0
6. Semonte Calcio 36 23 9 9 5 24 20 0
7. Gabelletta 36 23 10 6 7 30 21 0
8. Cannara 33 23 8 9 6 20 18 0
9. Valfabbrica 31 23 8 7 8 25 24 0
10. Gr.Pontenuovo 29 23 8 5 10 25 32 0
11. Gualdo Calcio 28 23 6 10 7 29 28 0
12. Atl.Montecchio 27 23 5 12 6 28 30 0
13. Massa Martana 24 23 5 9 9 21 28 0
14. Bastia 23 23 5 8 10 23 30 0
15. Bastardo 22 23 6 4 13 20 36 0
16. Campitello 18 23 4 6 13 23 37 0
17. C.di Castello 15 23 9 3 11 28 33 15
18. Nocera Umbra 9 23 2 3 18 13 42 0
Veneto A 1. Somma 38 19 11 5 3 30 16 0
2. Lugagnano 37 19 11 4 4 28 14 0
3. Albignasego 36 19 11 3 5 27 16 0
4. Vigontina 31 19 9 4 6 31 14 0
5. Noventa 27 19 6 9 4 27 17 0
6. Piovese 26 19 7 5 7 20 27 0
7. Legnago Salus 26 19 7 5 7 23 17 0
8. Cavazzale 26 19 7 5 7 21 21 0
9. Casalserugo 25 19 7 4 8 17 21 0
10. Marano Vic. 25 19 7 4 8 19 30 0
11. Cerea 24 19 7 3 9 21 23 0
12. Vigasio 23 19 6 5 8 18 25 0
13. Adriese 23 19 6 5 8 19 29 0
14. Castelnuovo S. 23 19 6 5 8 20 22 0
15. Pharma S.Paolo 19 19 4 7 8 15 20 0
16. Gan Thiene V. 8 19 1 5 13 11 35 0
Veneto B 1. Edo Mestre 37 19 11 4 4 24 17 0
2. Liapiave 36 19 9 9 1 23 12 0
3. Sagittaria Jul. 36 19 9 9 1 25 13 0
4. Romano d'Ezz. 33 19 10 3 6 21 13 0
5. Miranese 31 19 8 7 4 20 11 0
6. Giorgione 2000 29 19 7 8 4 21 19 0
7. Liventinagorgh. 28 19 7 7 5 29 20 0
8. Ponzano 27 19 6 9 4 25 19 0
9. Dolo R.Brenta 26 19 7 5 7 17 21 0
10. Marosticense 25 19 7 4 8 26 21 0
11. Breda J.D.S. 20 19 6 2 11 21 27 0
12. N.Piombinese 19 19 4 7 8 16 26 0
13. Union CSV 18 19 4 6 9 22 27 0
14. Favaro 16 19 4 4 11 17 30 0
15. Feltreseprealpi 16 19 3 7 9 20 29 0
16. Belvedere 12 19 3 3 13 8 30 0
Note: The symbol "*" in the games list denotes a game with a result obtained by decision
REGION GROUP ROUND
Abruzzo A 1 Angizia Luco Montesilvano 2 - 0
Abruzzo A 1 Atessa Guardiagrele 1 - 0
Abruzzo A 1 Chieti Hatria 1 - 0
Abruzzo A 1 Francavilla Spal Lanciano 0 - 0
Abruzzo A 1 L'Aquila Calcio Montorio 88 0 - 0
Abruzzo A 1 Notaresco Alba Adriatica 3 - 1
Abruzzo A 1 Pro Cast.Sangro Miglianico 4 - 0
Abruzzo A 1 Ripateatina Penne 0 - 3
Abruzzo A 1 S.Nicolo' Casoli 2 - 1
Abruzzo A 2 Alba Adriatica Chieti 0 - 1
Abruzzo A 2 Casoli Francavilla 2 - 1
Abruzzo A 2 Guardiagrele S.Nicolo' 1 - 0
Abruzzo A 2 Hatria Ripateatina 3 - 2
Abruzzo A 2 Miglianico Atessa 0 - 1
Abruzzo A 2 Montesilvano L'Aquila Calcio 1 - 6
Abruzzo A 2 Montorio 88 Notaresco 1 - 0
Abruzzo A 2 Penne Pro Cast.Sangro 0 - 0
Abruzzo A 2 Spal Lanciano Angizia Luco 2 - 0
Abruzzo A 3 Alba Adriatica Hatria 2 - 1
Abruzzo A 3 Angizia Luco Casoli 1 - 3
Abruzzo A 3 Atessa Penne 1 - 0
Abruzzo A 3 Chieti Montorio 88 2 - 0
Abruzzo A 3 Francavilla Guardiagrele 1 - 0
Abruzzo A 3 L'Aquila Calcio Spal Lanciano 1 - 1
Abruzzo A 3 Notaresco Montesilvano 5 - 1
Abruzzo A 3 Pro Cast.Sangro Ripateatina 1 - 2
Abruzzo A 3 S.Nicolo' Miglianico 2 - 1
Abruzzo A 4 Casoli L'Aquila Calcio 2 - 0
Abruzzo A 4 Guardiagrele Angizia Luco 3 - 1
Abruzzo A 4 Hatria Pro Cast.Sangro 4 - 0
Abruzzo A 4 Miglianico Francavilla 2 - 1
Abruzzo A 4 Montesilvano Chieti 0 - 1
Abruzzo A 4 Montorio 88 Alba Adriatica 1 - 0
Abruzzo A 4 Penne S.Nicolo' 2 - 1
Abruzzo A 4 Ripateatina Atessa 2 - 0
Abruzzo A 4 Spal Lanciano Notaresco 2 - 2
Abruzzo A 5 Alba Adriatica Montesilvano 4 - 1
Abruzzo A 5 Angizia Luco Miglianico 2 - 3
Abruzzo A 5 Atessa Pro Cast.Sangro 0 - 1
Abruzzo A 5 Chieti Spal Lanciano 1 - 2
Abruzzo A 5 Francavilla Penne 1 - 2
Abruzzo A 5 L'Aquila Calcio Guardiagrele 2 - 1
Abruzzo A 5 Montorio 88 Hatria 1 - 0
Abruzzo A 5 Notaresco Casoli 0 - 4
Abruzzo A 5 S.Nicolo' Ripateatina 1 - 1
Abruzzo A 6 Casoli Chieti 2 - 1
Abruzzo A 6 Guardiagrele Notaresco 1 - 1
Abruzzo A 6 Hatria Atessa 2 - 2
Abruzzo A 6 Miglianico L'Aquila Calcio 2 - 0
Abruzzo A 6 Montesilvano Montorio 88 0 - 5
Abruzzo A 6 Penne Angizia Luco 1 - 1
Abruzzo A 6 Pro Cast.Sangro S.Nicolo' 2 - 1
Abruzzo A 6 Ripateatina Francavilla 1 - 2
Abruzzo A 6 Spal Lanciano Alba Adriatica 1 - 1
Abruzzo A 7 Alba Adriatica Casoli 1 - 0
Abruzzo A 7 Angizia Luco Ripateatina 1 - 0
Abruzzo A 7 Chieti Guardiagrele 2 - 1
Abruzzo A 7 Francavilla Pro Cast.Sangro 0 - 0
Abruzzo A 7 L'Aquila Calcio Penne 2 - 1
Abruzzo A 7 Montesilvano Hatria 0 - 5
Abruzzo A 7 Montorio 88 Spal Lanciano 1 - 3
Abruzzo A 7 Notaresco Miglianico 0 - 0
Abruzzo A 7 S.Nicolo' Atessa 2 - 1
Abruzzo A 8 Atessa Francavilla 3 - 1
Abruzzo A 8 Casoli Montorio 88 2 - 0
Abruzzo A 8 Guardiagrele Alba Adriatica 0 - 1
Abruzzo A 8 Hatria S.Nicolo' 0 - 0
Abruzzo A 8 Miglianico Chieti 2 - 3
Abruzzo A 8 Penne Notaresco 0 - 0
Abruzzo A 8 Pro Cast.Sangro Angizia Luco 1 - 0
Abruzzo A 8 Ripateatina L'Aquila Calcio 0 - 1
Abruzzo A 8 Spal Lanciano Montesilvano 3 - 0
Abruzzo A 9 Alba Adriatica Miglianico 1 - 1
Abruzzo A 9 Angizia Luco Atessa 2 - 1
Abruzzo A 9 Chieti Penne 1 - 1
Abruzzo A 9 Francavilla S.Nicolo' 1 - 0
Abruzzo A 9 L'Aquila Calcio Pro Cast.Sangro 1 - 0
Abruzzo A 9 Montesilvano Casoli 0 - 6
Abruzzo A 9 Montorio 88 Guardiagrele 2 - 2
Abruzzo A 9 Notaresco Ripateatina 0 - 1
Abruzzo A 9 Spal Lanciano Hatria 0 - 0
Abruzzo A 10 Atessa L'Aquila Calcio 0 - 0
Abruzzo A 10 Casoli Spal Lanciano 1 - 0
Abruzzo A 10 Guardiagrele Montesilvano 6 - 0
Abruzzo A 10 Hatria Francavilla 2 - 3
Abruzzo A 10 Miglianico Montorio 88 2 - 2
Abruzzo A 10 Penne Alba Adriatica 1 - 1
Abruzzo A 10 Pro Cast.Sangro Notaresco 2 - 3
Abruzzo A 10 Ripateatina Chieti 0 - 3
Abruzzo A 10 S.Nicolo' Angizia Luco 1 - 0
Abruzzo A 11 Alba Adriatica Ripateatina 0 - 2
Abruzzo A 11 Angizia Luco Francavilla 2 - 2
Abruzzo A 11 Casoli Hatria 1 - 2
Abruzzo A 11 Chieti Pro Cast.Sangro 1 - 1
Abruzzo A 11 L'Aquila Calcio S.Nicolo' 1 - 1
Abruzzo A 11 Montesilvano Miglianico 0 - 4
Abruzzo A 11 Montorio 88 Penne 3 - 0
Abruzzo A 11 Notaresco Atessa 2 - 0
Abruzzo A 11 Spal Lanciano Guardiagrele 3 - 0
Abruzzo A 12 Atessa Chieti 2 - 1
Abruzzo A 12 Francavilla L'Aquila Calcio 2 - 0
Abruzzo A 12 Guardiagrele Casoli 1 - 2
Abruzzo A 12 Hatria Angizia Luco 1 - 2
Abruzzo A 12 Miglianico Spal Lanciano 2 - 1
Abruzzo A 12 Penne Montesilvano 4 - 0
Abruzzo A 12 Pro Cast.Sangro Alba Adriatica 2 - 2
Abruzzo A 12 Ripateatina Montorio 88 1 - 0
Abruzzo A 12 S.Nicolo' Notaresco 3 - 1
Abruzzo A 13 Alba Adriatica Atessa 1 - 1
Abruzzo A 13 Casoli Miglianico 0 - 2
Abruzzo A 13 Chieti S.Nicolo' 2 - 0
Abruzzo A 13 Guardiagrele Hatria 3 - 1
Abruzzo A 13 L'Aquila Calcio Angizia Luco 4 - 2
Abruzzo A 13 Montesilvano Ripateatina 0 - 4
Abruzzo A 13 Montorio 88 Pro Cast.Sangro 0 - 1
Abruzzo A 13 Notaresco Francavilla 3 - 0
Abruzzo A 13 Spal Lanciano Penne 0 - 0
Abruzzo A 14 Angizia Luco Notaresco 0 - 4
Abruzzo A 14 Atessa Montorio 88 1 - 0
Abruzzo A 14 Francavilla Chieti 0 - 2
Abruzzo A 14 Hatria L'Aquila Calcio 2 - 2
Abruzzo A 14 Miglianico Guardiagrele 1 - 0
Abruzzo A 14 Penne Casoli 1 - 2
Abruzzo A 14 Pro Cast.Sangro Montesilvano 5 - 1
Abruzzo A 14 Ripateatina Spal Lanciano 3 - 1
Abruzzo A 14 S.Nicolo' Alba Adriatica 3 - 0
Abruzzo A 15 Alba Adriatica Francavilla 1 - 1
Abruzzo A 15 Casoli Ripateatina 3 - 0
Abruzzo A 15 Chieti Angizia Luco 2 - 1
Abruzzo A 15 Guardiagrele Penne 0 - 2
Abruzzo A 15 Miglianico Hatria 1 - 0
Abruzzo A 15 Montesilvano Atessa 2 - 4
Abruzzo A 15 Montorio 88 S.Nicolo' 2 - 2
Abruzzo A 15 Notaresco L'Aquila Calcio 2 - 0
Abruzzo A 15 Spal Lanciano Pro Cast.Sangro 2 - 2
Abruzzo A 16 Angizia Luco Alba Adriatica 4 - 1
Abruzzo A 16 Atessa Spal Lanciano 0 - 2
Abruzzo A 16 Francavilla Montorio 88 2 - 1
Abruzzo A 16 L'Aquila Calcio Chieti 2 - 0
Abruzzo A 16 Notaresco Hatria 3 - 1
Abruzzo A 16 Penne Miglianico 0 - 1
Abruzzo A 16 Pro Cast.Sangro Casoli 0 - 0
Abruzzo A 16 Ripateatina Guardiagrele 1 - 1
Abruzzo A 16 S.Nicolo' Montesilvano 6 - 0
Abruzzo A 17 Alba Adriatica L'Aquila Calcio 1 - 2
Abruzzo A 17 Casoli Atessa 2 - 0
Abruzzo A 17 Chieti Notaresco 0 - 0
Abruzzo A 17 Guardiagrele Pro Cast.Sangro 0 - 1
Abruzzo A 17 Hatria Penne 3 - 1
Abruzzo A 17 Miglianico Ripateatina 0 - 0
Abruzzo A 17 Montesilvano Francavilla 0 - 6
Abruzzo A 17 Montorio 88 Angizia Luco 2 - 0
Abruzzo A 17 Spal Lanciano S.Nicolo' 0 - 1
Abruzzo A 18 Alba Adriatica Notaresco 2 - 0
Abruzzo A 18 Casoli S.Nicolo' 0 - 0
Abruzzo A 18 Guardiagrele Atessa 2 - 2
Abruzzo A 18 Hatria Chieti 0 - 1
Abruzzo A 18 Miglianico Pro Cast.Sangro 2 - 1
Abruzzo A 18 Montesilvano Angizia Luco 0 - 3 *
Abruzzo A 18 Montorio 88 L'Aquila Calcio 1 - 0
Abruzzo A 18 Penne Ripateatina 0 - 0
Abruzzo A 18 Spal Lanciano Francavilla 2 - 1
Abruzzo A 19 Angizia Luco Spal Lanciano 2 - 2
Abruzzo A 19 Atessa Miglianico 1 - 1
Abruzzo A 19 Chieti Alba Adriatica 1 - 0
Abruzzo A 19 Francavilla Casoli 0 - 1
Abruzzo A 19 L'Aquila Calcio Montesilvano 6 - 0
Abruzzo A 19 Notaresco Montorio 88 2 - 0
Abruzzo A 19 Pro Cast.Sangro Penne 1 - 1
Abruzzo A 19 Ripateatina Hatria 1 - 1
Abruzzo A 19 S.Nicolo' Guardiagrele 2 - 0
Abruzzo A 20 Casoli Angizia Luco 3 - 1
Abruzzo A 20 Guardiagrele Francavilla 1 - 1
Abruzzo A 20 Hatria Alba Adriatica 1 - 1
Abruzzo A 20 Miglianico S.Nicolo' 0 - 1
Abruzzo A 20 Montesilvano Notaresco 1 - 2
Abruzzo A 20 Montorio 88 Chieti 1 - 1
Abruzzo A 20 Penne Atessa 1 - 1
Abruzzo A 20 Ripateatina Pro Cast.Sangro 0 - 2
Abruzzo A 20 Spal Lanciano L'Aquila Calcio 1 - 0
Abruzzo A 21 Alba Adriatica Montorio 88 1 - 1
Abruzzo A 21 Angizia Luco Guardiagrele 2 - 0
Abruzzo A 21 Atessa Ripateatina 1 - 0
Abruzzo A 21 Chieti Montesilvano 4 - 0
Abruzzo A 21 Francavilla Miglianico 4 - 3
Abruzzo A 21 L'Aquila Calcio Casoli 4 - 1
Abruzzo A 21 Notaresco Spal Lanciano 1 - 0
Abruzzo A 21 Pro Cast.Sangro Hatria 0 - 1
Abruzzo A 21 S.Nicolo' Penne 2 - 2
Abruzzo A 22 Casoli Notaresco 2 - 1
Abruzzo A 22 Guardiagrele L'Aquila Calcio 0 - 1
Abruzzo A 22 Hatria Montorio 88 1 - 3
Abruzzo A 22 Miglianico Angizia Luco 0 - 1
Abruzzo A 22 Montesilvano Alba Adriatica 0 - 1
Abruzzo A 22 Penne Francavilla 2 - 6
Abruzzo A 22 Pro Cast.Sangro Atessa 1 - 0
Abruzzo A 22 Ripateatina S.Nicolo' 2 - 0
Abruzzo A 22 Spal Lanciano Chieti 0 - 0
Abruzzo A 23 Alba Adriatica Spal Lanciano 0 - 1
Abruzzo A 23 Angizia Luco Penne 2 - 3
Abruzzo A 23 Atessa Hatria 1 - 1
Abruzzo A 23 Chieti Casoli 2 - 0
Abruzzo A 23 Francavilla Ripateatina 0 - 1
Abruzzo A 23 L'Aquila Calcio Miglianico 0 - 0
Abruzzo A 23 Montorio 88 Montesilvano 2 - 0
Abruzzo A 23 Notaresco Guardiagrele 0 - 1
Abruzzo A 23 S.Nicolo' Pro Cast.Sangro 1 - 1
Abruzzo A 24 Atessa S.Nicolo' 2 - 1
Abruzzo A 24 Casoli Alba Adriatica 3 - 2
Abruzzo A 24 Guardiagrele Chieti 0 - 0
Abruzzo A 24 Hatria Montesilvano 5 - 0
Abruzzo A 24 Miglianico Notaresco 0 - 1
Abruzzo A 24 Penne L'Aquila Calcio 1 - 2
Abruzzo A 24 Pro Cast.Sangro Francavilla 1 - 2
Abruzzo A 24 Ripateatina Angizia Luco 2 - 1
Abruzzo A 24 Spal Lanciano Montorio 88 1 - 0
Basilicata A 1 Ang.Cristofaro Avigliano C. 0 - 0
Basilicata A 1 Atella Mont. S.Montalbano 2 - 0
Basilicata A 1 AZ Picerno Brienza Calcio 1 - 0
Basilicata A 1 Azz.Tricarico Vultur 0 - 0
Basilicata A 1 Ferrandina C. Ricigliano 1 - 1
Basilicata A 1 Irsinese Sp.Genzano 0 - 2
Basilicata A 1 Murese 2000 A. Banzi 1 - 0
Basilicata A 1 Rugg.Lauria Forza Matera 5 - 2
Basilicata A 2 Avigliano C. Ferrandina C. 2 - 2
Basilicata A 2 Banzi Ang.Cristofaro 2 - 1
Basilicata A 2 Brienza Calcio Irsinese 0 - 1
Basilicata A 2 Forza Matera AZ Picerno 1 - 2
Basilicata A 2 Ricigliano Rugg.Lauria 2 - 0
Basilicata A 2 S.Montalbano Azz.Tricarico 1 - 4
Basilicata A 2 Sp.Genzano Atella Mont. 2 - 1
Basilicata A 2 Vultur Murese 2000 A. 1 - 0
Basilicata A 3 Ang.Cristofaro Vultur 0 - 2
Basilicata A 3 Atella Mont. Brienza Calcio 1 - 1
Basilicata A 3 AZ Picerno Ricigliano 1 - 1
Basilicata A 3 Ferrandina C. Banzi 2 - 4
Basilicata A 3 Irsinese Forza Matera 1 - 1
Basilicata A 3 Murese 2000 A. Azz.Tricarico 1 - 0
Basilicata A 3 Rugg.Lauria Avigliano C. 0 - 1
Basilicata A 3 S.Montalbano Sp.Genzano 1 - 1
Basilicata A 4 Avigliano C. AZ Picerno 2 - 0
Basilicata A 4 Azz.Tricarico Ang.Cristofaro 0 - 0
Basilicata A 4 Banzi Rugg.Lauria 2 - 0
Basilicata A 4 Brienza Calcio Sp.Genzano 0 - 0
Basilicata A 4 Forza Matera Atella Mont. 1 - 2
Basilicata A 4 Murese 2000 A. S.Montalbano 0 - 0
Basilicata A 4 Ricigliano Irsinese 0 - 0
Basilicata A 4 Vultur Ferrandina C. 2 - 0
Basilicata A 5 Ang.Cristofaro Murese 2000 A. 0 - 2
Basilicata A 5 Atella Mont. Ricigliano 4 - 3
Basilicata A 5 AZ Picerno Banzi 0 - 3
Basilicata A 5 Ferrandina C. Azz.Tricarico 0 - 1
Basilicata A 5 Irsinese Avigliano C. 1 - 1
Basilicata A 5 Rugg.Lauria Vultur 2 - 3
Basilicata A 5 S.Montalbano Brienza Calcio 3 - 0
Basilicata A 5 Sp.Genzano Forza Matera 6 - 0
Basilicata A 6 Ang.Cristofaro S.Montalbano 1 - 1
Basilicata A 6 Avigliano C. Atella Mont. 3 - 1
Basilicata A 6 Azz.Tricarico Rugg.Lauria 6 - 0
Basilicata A 6 Banzi Irsinese 1 - 2
Basilicata A 6 Forza Matera Brienza Calcio 1 - 3
Basilicata A 6 Murese 2000 A. Ferrandina C. 1 - 0
Basilicata A 6 Ricigliano Sp.Genzano 1 - 3
Basilicata A 6 Vultur AZ Picerno 2 - 0
Basilicata A 7 Atella Mont. Banzi 2 - 4
Basilicata A 7 AZ Picerno Azz.Tricarico 1 - 3
Basilicata A 7 Brienza Calcio Ricigliano 2 - 3
Basilicata A 7 Ferrandina C. Ang.Cristofaro 2 - 1
Basilicata A 7 Irsinese Vultur 2 - 1
Basilicata A 7 Rugg.Lauria Murese 2000 A. 2 - 2
Basilicata A 7 S.Montalbano Forza Matera 2 - 0
Basilicata A 7 Sp.Genzano Avigliano C. 5 - 0
Basilicata A 8 Ang.Cristofaro Rugg.Lauria 2 - 0
Basilicata A 8 Avigliano C. Brienza Calcio 4 - 0
Basilicata A 8 Azz.Tricarico Irsinese 2 - 1
Basilicata A 8 Banzi Sp.Genzano 2 - 2
Basilicata A 8 Ferrandina C. S.Montalbano 3 - 2
Basilicata A 8 Murese 2000 A. AZ Picerno 2 - 0
Basilicata A 8 Ricigliano Forza Matera 3 - 1
Basilicata A 8 Vultur Atella Mont. 0 - 1
Basilicata A 9 Atella Mont. Azz.Tricarico 4 - 2
Basilicata A 9 AZ Picerno Ang.Cristofaro 0 - 4
Basilicata A 9 Brienza Calcio Banzi 3 - 3
Basilicata A 9 Forza Matera Avigliano C. 1 - 0
Basilicata A 9 Irsinese Murese 2000 A. 1 - 2
Basilicata A 9 Rugg.Lauria Ferrandina C. 3 - 1
Basilicata A 9 S.Montalbano Ricigliano 0 - 1
Basilicata A 9 Sp.Genzano Vultur 1 - 0
Basilicata A 10 Ang.Cristofaro Irsinese 1 - 1
Basilicata A 10 Avigliano C. Ricigliano 0 - 1
Basilicata A 10 Azz.Tricarico Sp.Genzano 2 - 4
Basilicata A 10 Banzi Forza Matera 2 - 1
Basilicata A 10 Ferrandina C. AZ Picerno 0 - 2
Basilicata A 10 Murese 2000 A. Atella Mont. 1 - 2
Basilicata A 10 Rugg.Lauria S.Montalbano 2 - 0
Basilicata A 10 Vultur Brienza Calcio 2 - 0
Basilicata A 11 Atella Mont. Ang.Cristofaro 3 - 0
Basilicata A 11 AZ Picerno Rugg.Lauria 5 - 2
Basilicata A 11 Brienza Calcio Azz.Tricarico 2 - 2
Basilicata A 11 Forza Matera Vultur 1 - 0
Basilicata A 11 Irsinese Ferrandina C. 2 - 1
Basilicata A 11 Ricigliano Banzi 1 - 0
Basilicata A 11 S.Montalbano Avigliano C. 2 - 1
Basilicata A 11 Sp.Genzano Murese 2000 A. 2 - 1
Basilicata A 12 Ang.Cristofaro Sp.Genzano 0 - 0
Basilicata A 12 AZ Picerno S.Montalbano 0 - 0
Basilicata A 12 Azz.Tricarico Forza Matera 2 - 0
Basilicata A 12 Banzi Avigliano C. 1 - 0
Basilicata A 12 Ferrandina C. Atella Mont. 1 - 3
Basilicata A 12 Murese 2000 A. Brienza Calcio 1 - 0
Basilicata A 12 Rugg.Lauria Irsinese 0 - 1
Basilicata A 12 Vultur Ricigliano 2 - 2
Basilicata A 13 Atella Mont. Rugg.Lauria 6 - 1
Basilicata A 13 Avigliano C. Vultur 3 - 0
Basilicata A 13 Brienza Calcio Ang.Cristofaro 1 - 0
Basilicata A 13 Forza Matera Murese 2000 A. 4 - 2
Basilicata A 13 Irsinese AZ Picerno 1 - 1
Basilicata A 13 Ricigliano Azz.Tricarico 3 - 0
Basilicata A 13 S.Montalbano Banzi 1 - 1
Basilicata A 13 Sp.Genzano Ferrandina C. 3 - 0
Basilicata A 14 Ang.Cristofaro Forza Matera 3 - 0
Basilicata A 14 AZ Picerno Atella Mont. 0 - 2
Basilicata A 14 Azz.Tricarico Avigliano C. 2 - 3
Basilicata A 14 Ferrandina C. Brienza Calcio 0 - 0
Basilicata A 14 Irsinese S.Montalbano 1 - 0
Basilicata A 14 Murese 2000 A. Ricigliano 2 - 0
Basilicata A 14 Rugg.Lauria Sp.Genzano 0 - 2
Basilicata A 14 Vultur Banzi 2 - 1
Basilicata A 15 Atella Mont. Irsinese 2 - 0
Basilicata A 15 Avigliano C. Murese 2000 A. 3 - 1
Basilicata A 15 Banzi Azz.Tricarico 2 - 1
Basilicata A 15 Brienza Calcio Rugg.Lauria 0 - 0
Basilicata A 15 Forza Matera Ferrandina C. 0 - 1
Basilicata A 15 Ricigliano Ang.Cristofaro 3 - 1
Basilicata A 15 S.Montalbano Vultur 0 - 1
Basilicata A 15 Sp.Genzano AZ Picerno 3 - 1
Basilicata A 16 Avigliano C. Ang.Cristofaro 1 - 0
Basilicata A 16 Banzi Murese 2000 A. 0 - 1
Basilicata A 16 Brienza Calcio AZ Picerno 1 - 1
Basilicata A 16 Forza Matera Rugg.Lauria 0 - 0
Basilicata A 16 Ricigliano Ferrandina C. 3 - 0
Basilicata A 16 S.Montalbano Atella Mont. 1 - 1
Basilicata A 16 Sp.Genzano Irsinese 1 - 0
Basilicata A 16 Vultur Azz.Tricarico 1 - 0
Basilicata A 17 Ang.Cristofaro Banzi 1 - 0
Basilicata A 17 Atella Mont. Sp.Genzano 2 - 1
Basilicata A 17 AZ Picerno Forza Matera 4 - 1
Basilicata A 17 Azz.Tricarico S.Montalbano 1 - 1
Basilicata A 17 Ferrandina C. Avigliano C. 1 - 1
Basilicata A 17 Irsinese Brienza Calcio 1 - 0
Basilicata A 17 Murese 2000 A. Vultur 2 - 1
Basilicata A 17 Rugg.Lauria Ricigliano 0 - 1
Basilicata A 18 Avigliano C. Rugg.Lauria 5 - 0
Basilicata A 18 Azz.Tricarico Murese 2000 A. 1 - 1
Basilicata A 18 Banzi Ferrandina C. 2 - 1
Basilicata A 18 Brienza Calcio Atella Mont. 2 - 2
Basilicata A 18 Forza Matera Irsinese 2 - 1
Basilicata A 18 Ricigliano AZ Picerno 2 - 0
Basilicata A 18 Sp.Genzano S.Montalbano 3 - 1
Basilicata A 18 Vultur Ang.Cristofaro 1 - 0
Basilicata A 19 Ang.Cristofaro Azz.Tricarico 0 - 1
Basilicata A 19 Atella Mont. Forza Matera 0 - 1
Basilicata A 19 AZ Picerno Avigliano C. 1 - 2
Basilicata A 19 Ferrandina C. Vultur 1 - 1
Basilicata A 19 Irsinese Ricigliano 1 - 1
Basilicata A 19 Rugg.Lauria Banzi 1 - 1
Basilicata A 19 S.Montalbano Murese 2000 A. 1 - 0
Basilicata A 19 Sp.Genzano Brienza Calcio 4 - 1
Calabria A 1 Bovalinese Calcio Acri 0 - 2
Calabria A 1 C.C.Vaticano Paolana 0 - 3 *
Calabria A 1 Corigliano Rossanese 1 - 2
Calabria A 1 Hinterreggio A.S. Belvedere 1 - 0
Calabria A 1 Omega B.S.L. Scalea 1 - 0
Calabria A 1 Praia Sambiase 2 - 0
Calabria A 1 Siderno Cutro 2 - 1
Calabria A 1 Taurianovese Gallicese 1 - 1
Calabria A 2 A.S. Belvedere Omega B.S.L. 1 - 1
Calabria A 2 Calcio Acri Hinterreggio 1 - 2
Calabria A 2 Cutro C.C.Vaticano 0 - 1
Calabria A 2 Gallicese Bovalinese 5 - 0
Calabria A 2 Paolana Taurianovese 0 - 0
Calabria A 2 Rossanese Praia 1 - 1
Calabria A 2 Sambiase Siderno 3 - 0
Calabria A 2 Scalea Corigliano 1 - 0
Calabria A 3 C.C.Vaticano Sambiase 1 - 1
Calabria A 3 Corigliano A.S. Belvedere 1 - 1
Calabria A 3 Hinterreggio Bovalinese 2 - 2
Calabria A 3 Omega B.S.L. Calcio Acri 0 - 1
Calabria A 3 Paolana Gallicese 0 - 1
Calabria A 3 Praia Scalea 2 - 1
Calabria A 3 Siderno Rossanese 0 - 1
Calabria A 3 Taurianovese Cutro 1 - 1
Calabria A 4 A.S. Belvedere Praia 1 - 2
Calabria A 4 Bovalinese Omega B.S.L. 2 - 1
Calabria A 4 Calcio Acri Corigliano 2 - 2
Calabria A 4 Cutro Paolana 2 - 0
Calabria A 4 Gallicese Hinterreggio 2 - 2
Calabria A 4 Rossanese C.C.Vaticano 3 - 2
Calabria A 4 Sambiase Taurianovese 2 - 0
Calabria A 4 Scalea Siderno 1 - 0
Calabria A 5 C.C.Vaticano Scalea 2 - 2
Calabria A 5 Corigliano Bovalinese 2 - 0
Calabria A 5 Cutro Gallicese 0 - 0
Calabria A 5 Omega B.S.L. Hinterreggio 1 - 4
Calabria A 5 Paolana Sambiase 0 - 0
Calabria A 5 Praia Calcio Acri 1 - 0
Calabria A 5 Siderno A.S. Belvedere 0 - 0
Calabria A 5 Taurianovese Rossanese 1 - 1
Calabria A 6 A.S. Belvedere C.C.Vaticano 2 - 1
Calabria A 6 Bovalinese Praia 0 - 0
Calabria A 6 Calcio Acri Siderno 0 - 0
Calabria A 6 Gallicese Omega B.S.L. 1 - 1
Calabria A 6 Hinterreggio Corigliano 4 - 0
Calabria A 6 Rossanese Paolana 3 - 0
Calabria A 6 Sambiase Cutro 0 - 0
Calabria A 6 Scalea Taurianovese 1 - 0
Calabria A 7 C.C.Vaticano Calcio Acri 0 - 0
Calabria A 7 Corigliano Omega B.S.L. 4 - 0
Calabria A 7 Cutro Rossanese 2 - 0
Calabria A 7 Paolana Scalea 2 - 0
Calabria A 7 Praia Hinterreggio 1 - 1
Calabria A 7 Sambiase Gallicese 2 - 0
Calabria A 7 Siderno Bovalinese 1 - 1
Calabria A 7 Taurianovese A.S. Belvedere 1 - 0
Calabria A 8 A.S. Belvedere Paolana 1 - 1
Calabria A 8 Bovalinese C.C.Vaticano 2 - 2
Calabria A 8 Calcio Acri Taurianovese 0 - 1
Calabria A 8 Gallicese Corigliano 1 - 0
Calabria A 8 Hinterreggio Siderno 3 - 0
Calabria A 8 Omega B.S.L. Praia 0 - 0
Calabria A 8 Rossanese Sambiase 2 - 0
Calabria A 8 Scalea Cutro 0 - 0
Calabria A 9 C.C.Vaticano Hinterreggio 0 - 1
Calabria A 9 Cutro A.S. Belvedere 0 - 0
Calabria A 9 Paolana Calcio Acri 1 - 2
Calabria A 9 Praia Corigliano 2 - 1
Calabria A 9 Rossanese Gallicese 2 - 1
Calabria A 9 Sambiase Scalea 0 - 1
Calabria A 9 Siderno Omega B.S.L. 1 - 0
Calabria A 9 Taurianovese Bovalinese 2 - 1
Calabria A 10 A.S. Belvedere Sambiase 2 - 2
Calabria A 10 Bovalinese Paolana 2 - 0
Calabria A 10 Calcio Acri Cutro 1 - 0
Calabria A 10 Corigliano Siderno 0 - 0
Calabria A 10 Gallicese Praia 1 - 1
Calabria A 10 Hinterreggio Taurianovese 2 - 0
Calabria A 10 Omega B.S.L. C.C.Vaticano 2 - 0
Calabria A 10 Scalea Rossanese 1 - 1
Calabria A 11 C.C.Vaticano Corigliano 2 - 3
Calabria A 11 Cutro Bovalinese 1 - 0
Calabria A 11 Paolana Hinterreggio 0 - 1
Calabria A 11 Rossanese A.S. Belvedere 4 - 0
Calabria A 11 Sambiase Calcio Acri 1 - 0
Calabria A 11 Scalea Gallicese 1 - 0
Calabria A 11 Siderno Praia 1 - 0
Calabria A 11 Taurianovese Omega B.S.L. 2 - 1
Calabria A 12 A.S. Belvedere Scalea 1 - 2
Calabria A 12 Bovalinese Sambiase 0 - 2
Calabria A 12 Calcio Acri Rossanese 1 - 1
Calabria A 12 Corigliano Taurianovese 1 - 0
Calabria A 12 Gallicese Siderno 1 - 1
Calabria A 12 Hinterreggio Cutro 3 - 0
Calabria A 12 Omega B.S.L. Paolana 1 - 0
Calabria A 12 Praia C.C.Vaticano 2 - 0
Calabria A 13 A.S. Belvedere Gallicese 0 - 1
Calabria A 13 C.C.Vaticano Siderno 3 - 1
Calabria A 13 Cutro Omega B.S.L. 0 - 2
Calabria A 13 Paolana Corigliano 1 - 1
Calabria A 13 Rossanese Bovalinese 1 - 2
Calabria A 13 Sambiase Hinterreggio 1 - 1
Calabria A 13 Scalea Calcio Acri 2 - 1
Calabria A 13 Taurianovese Praia 0 - 1
Calabria A 14 Bovalinese Scalea 1 - 1
Calabria A 14 C.C.Vaticano Gallicese 1 - 1
Calabria A 14 Calcio Acri A.S. Belvedere 0 - 1
Calabria A 14 Corigliano Cutro 1 - 0
Calabria A 14 Hinterreggio Rossanese 0 - 0
Calabria A 14 Omega B.S.L. Sambiase 0 - 0
Calabria A 14 Praia Paolana 1 - 1
Calabria A 14 Siderno Taurianovese 0 - 0
Calabria A 15 A.S. Belvedere Bovalinese 1 - 0
Calabria A 15 Cutro Praia 1 - 1
Calabria A 15 Gallicese Calcio Acri 0 - 1
Calabria A 15 Paolana Siderno 1 - 1
Calabria A 15 Rossanese Omega B.S.L. 3 - 0
Calabria A 15 Sambiase Corigliano 1 - 1
Calabria A 15 Scalea Hinterreggio 0 - 0
Calabria A 15 Taurianovese C.C.Vaticano 1 - 0
Calabria A 16 A.S. Belvedere Hinterreggio 0 - 1
Calabria A 16 Calcio Acri Bovalinese 0 - 1
Calabria A 16 Cutro Siderno 1 - 0
Calabria A 16 Gallicese Taurianovese 0 - 0
Calabria A 16 Paolana C.C.Vaticano 1 - 0
Calabria A 16 Rossanese Corigliano 2 - 0
Calabria A 16 Sambiase Praia 2 - 2
Calabria A 16 Scalea Omega B.S.L. 1 - 1
Calabria A 17 Bovalinese Gallicese 2 - 2
Calabria A 17 C.C.Vaticano Cutro 0 - 1
Calabria A 17 Corigliano Scalea 0 - 0
Calabria A 17 Hinterreggio Calcio Acri 2 - 1
Calabria A 17 Omega B.S.L. A.S. Belvedere 1 - 1
Calabria A 17 Praia Rossanese 2 - 0
Calabria A 17 Siderno Sambiase 0 - 0
Calabria A 17 Taurianovese Paolana 1 - 0
Calabria A 18 A.S. Belvedere Corigliano 2 - 0
Calabria A 18 Bovalinese Hinterreggio 1 - 1
Calabria A 18 Calcio Acri Omega B.S.L. 1 - 0
Calabria A 18 Cutro Taurianovese 1 - 1
Calabria A 18 Gallicese Paolana 1 - 0
Calabria A 18 Rossanese Siderno 1 - 1
Calabria A 18 Sambiase C.C.Vaticano 1 - 2
Calabria A 18 Scalea Praia 0 - 0
Calabria A 19 C.C.Vaticano Rossanese 1 - 1
Calabria A 19 Corigliano Calcio Acri 2 - 1
Calabria A 19 Hinterreggio Gallicese 2 - 1
Calabria A 19 Omega B.S.L. Bovalinese 3 - 2
Calabria A 19 Paolana Cutro 0 - 1
Calabria A 19 Praia A.S. Belvedere 3 - 2
Calabria A 19 Siderno Scalea 0 - 2
Calabria A 19 Taurianovese Sambiase 0 - 0
Calabria A 20 A.S. Belvedere Siderno 3 - 0
Calabria A 20 Bovalinese Corigliano 1 - 1
Calabria A 20 Calcio Acri Praia 1 - 0
Calabria A 20 Gallicese Cutro 2 - 0
Calabria A 20 Hinterreggio Omega B.S.L. 2 - 1
Calabria A 20 Rossanese Taurianovese 0 - 1
Calabria A 20 Sambiase Paolana 4 - 2
Calabria A 20 Scalea C.C.Vaticano 0 - 0
Campania A 1 Arzanese Real Ortese 1 - 2
Campania A 1 Calcio Riop Gladiator 1 - 0
Campania A 1 Capri Internapoli 0 - 0
Campania A 1 Carditese Boys Caivanese 1 - 0
Campania A 1 Puteolana 1902 Atletico Nola 0 - 1
Campania A 1 Striano Alba Sannio 1 - 3
Campania A 1 Succivo Pianura 1 - 4
Campania A 1 Virtus Volla O.Ercolanese 0 - 0
Campania A 2 Alba Sannio Arzanese 2 - 1
Campania A 2 Atletico Nola Striano 2 - 1
Campania A 2 Boys Caivanese Succivo 7 - 2
Campania A 2 Gladiator Carditese 2 - 0
Campania A 2 Internapoli Calcio Riop 2 - 0
Campania A 2 O.Ercolanese Capri 1 - 2
Campania A 2 Pianura Puteolana 1902 6 - 2
Campania A 2 Real Ortese Virtus Volla 0 - 1
Campania A 3 Alba Sannio Real Ortese 3 - 2
Campania A 3 Arzanese Atletico Nola 1 - 0
Campania A 3 Calcio Riop O.Ercolanese 0 - 0
Campania A 3 Capri Virtus Volla 0 - 1
Campania A 3 Carditese Internapoli 2 - 0
Campania A 3 Puteolana 1902 Boys Caivanese 0 - 0
Campania A 3 Striano Pianura 0 - 1
Campania A 3 Succivo Gladiator 1 - 1
Campania A 4 Atletico Nola Alba Sannio 3 - 4
Campania A 4 Boys Caivanese Striano 2 - 1
Campania A 4 Gladiator Puteolana 1902 3 - 0
Campania A 4 Internapoli Succivo 4 - 1
Campania A 4 O.Ercolanese Carditese 2 - 0
Campania A 4 Pianura Arzanese 2 - 0
Campania A 4 Real Ortese Capri 3 - 3
Campania A 4 Virtus Volla Calcio Riop 0 - 0
Campania A 5 Alba Sannio Pianura 1 - 0
Campania A 5 Arzanese Boys Caivanese 1 - 2
Campania A 5 Atletico Nola Real Ortese 2 - 0
Campania A 5 Calcio Riop Capri 1 - 2
Campania A 5 Carditese Virtus Volla 1 - 2
Campania A 5 Puteolana 1902 Internapoli 0 - 1
Campania A 5 Striano Gladiator 1 - 2
Campania A 5 Succivo O.Ercolanese 1 - 0
Campania A 6 Boys Caivanese Alba Sannio 3 - 3
Campania A 6 Capri Carditese 2 - 3
Campania A 6 Gladiator Arzanese 0 - 1
Campania A 6 Internapoli Striano 2 - 1
Campania A 6 O.Ercolanese Puteolana 1902 2 - 0
Campania A 6 Pianura Atletico Nola 2 - 1
Campania A 6 Real Ortese Calcio Riop 1 - 0
Campania A 6 Virtus Volla Succivo 2 - 0
Campania A 7 Alba Sannio Gladiator 1 - 1
Campania A 7 Arzanese Internapoli 1 - 0
Campania A 7 Atletico Nola Boys Caivanese 2 - 1
Campania A 7 Carditese Calcio Riop 1 - 0
Campania A 7 Pianura Real Ortese 2 - 0
Campania A 7 Puteolana 1902 Virtus Volla 1 - 1
Campania A 7 Striano O.Ercolanese 4 - 2
Campania A 7 Succivo Capri 1 - 2
Campania A 8 Boys Caivanese Pianura 2 - 1
Campania A 8 Calcio Riop Succivo 1 - 0
Campania A 8 Capri Puteolana 1902 3 - 1
Campania A 8 Gladiator Atletico Nola 1 - 1
Campania A 8 Internapoli Alba Sannio 2 - 1
Campania A 8 O.Ercolanese Arzanese 0 - 0
Campania A 8 Real Ortese Carditese 3 - 0
Campania A 8 Virtus Volla Striano 3 - 0
Campania A 9 Alba Sannio O.Ercolanese 4 - 0
Campania A 9 Arzanese Virtus Volla 0 - 1
Campania A 9 Atletico Nola Internapoli 2 - 1
Campania A 9 Boys Caivanese Real Ortese 2 - 1
Campania A 9 Pianura Gladiator 1 - 0
Campania A 9 Puteolana 1902 Calcio Riop 1 - 1
Campania A 9 Striano Capri 2 - 0
Campania A 9 Succivo Carditese 1 - 1
Campania A 10 Calcio Riop Striano 0 - 1
Campania A 10 Capri Arzanese 1 - 0
Campania A 10 Carditese Puteolana 1902 1 - 1
Campania A 10 Gladiator Boys Caivanese 0 - 1
Campania A 10 Internapoli Pianura 0 - 0
Campania A 10 O.Ercolanese Atletico Nola 1 - 2
Campania A 10 Real Ortese Succivo 4 - 1
Campania A 10 Virtus Volla Alba Sannio 0 - 0
Campania A 11 Alba Sannio Capri 3 - 0
Campania A 11 Arzanese Calcio Riop 2 - 2
Campania A 11 Atletico Nola Virtus Volla 0 - 0
Campania A 11 Boys Caivanese Internapoli 2 - 2
Campania A 11 Gladiator Real Ortese 1 - 0
Campania A 11 Pianura O.Ercolanese 2 - 1
Campania A 11 Puteolana 1902 Succivo 1 - 2
Campania A 11 Striano Carditese 2 - 0
Campania A 12 Calcio Riop Alba Sannio 0 - 1
Campania A 12 Capri Atletico Nola 2 - 2
Campania A 12 Carditese Arzanese 3 - 2
Campania A 12 Internapoli Gladiator 1 - 0
Campania A 12 O.Ercolanese Boys Caivanese 2 - 1
Campania A 12 Real Ortese Puteolana 1902 3 - 2
Campania A 12 Succivo Striano 0 - 0
Campania A 12 Virtus Volla Pianura 1 - 1
Campania A 13 Alba Sannio Carditese 2 - 1
Campania A 13 Arzanese Succivo 2 - 1
Campania A 13 Atletico Nola Calcio Riop 3 - 0
Campania A 13 Boys Caivanese Virtus Volla 2 - 2
Campania A 13 Gladiator O.Ercolanese 1 - 0
Campania A 13 Internapoli Real Ortese 3 - 1
Campania A 13 Pianura Capri 5 - 0
Campania A 13 Striano Puteolana 1902 0 - 1
Campania A 14 Calcio Riop Pianura 0 - 2
Campania A 14 Capri Boys Caivanese 3 - 0
Campania A 14 Carditese Atletico Nola 0 - 1
Campania A 14 O.Ercolanese Internapoli 1 - 1
Campania A 14 Puteolana 1902 Arzanese 0 - 1
Campania A 14 Striano Real Ortese 2 - 0
Campania A 14 Succivo Alba Sannio 0 - 2
Campania A 14 Virtus Volla Gladiator 0 - 0
Campania A 15 Alba Sannio Puteolana 1902 2 - 1
Campania A 15 Arzanese Striano 1 - 0
Campania A 15 Atletico Nola Succivo 3 - 0
Campania A 15 Boys Caivanese Calcio Riop 1 - 0
Campania A 15 Gladiator Capri 3 - 2
Campania A 15 Internapoli Virtus Volla 2 - 0
Campania A 15 Pianura Carditese 5 - 1
Campania A 15 Real Ortese O.Ercolanese 1 - 0
Campania A 16 Alba Sannio Striano 1 - 0
Campania A 16 Atletico Nola Puteolana 1902 2 - 0
Campania A 16 Boys Caivanese Carditese 1 - 0
Campania A 16 Gladiator Calcio Riop 3 - 1
Campania A 16 Internapoli Capri 5 - 1
Campania A 16 O.Ercolanese Virtus Volla 1 - 3
Campania A 16 Pianura Succivo 1 - 0
Campania A 16 Real Ortese Arzanese 1 - 0
Campania A 17 Arzanese Alba Sannio 0 - 1
Campania A 17 Calcio Riop Internapoli 0 - 0
Campania A 17 Capri O.Ercolanese 1 - 0
Campania A 17 Carditese Gladiator 1 - 2
Campania A 17 Puteolana 1902 Pianura 0 - 3
Campania A 17 Striano Atletico Nola 0 - 1
Campania A 17 Succivo Boys Caivanese 0 - 1
Campania A 17 Virtus Volla Real Ortese 2 - 0
Campania A 18 Atletico Nola Arzanese 3 - 1
Campania A 18 Boys Caivanese Puteolana 1902 3 - 1
Campania A 18 Gladiator Succivo 2 - 0
Campania A 18 Internapoli Carditese 1 - 1
Campania A 18 O.Ercolanese Calcio Riop 1 - 0
Campania A 18 Pianura Striano 4 - 2
Campania A 18 Real Ortese Alba Sannio 0 - 1
Campania A 18 Virtus Volla Capri 4 - 0
Campania A 19 Alba Sannio Atletico Nola 1 - 1
Campania A 19 Arzanese Pianura 1 - 4
Campania A 19 Calcio Riop Virtus Volla 2 - 2
Campania A 19 Capri Real Ortese 1 - 0
Campania A 19 Carditese O.Ercolanese 0 - 0
Campania A 19 Puteolana 1902 Gladiator 0 - 0
Campania A 19 Striano Boys Caivanese 4 - 0
Campania A 19 Succivo Internapoli 0 - 0
Campania A 20 Boys Caivanese Arzanese 1 - 1
Campania A 20 Capri Calcio Riop 1 - 1
Campania A 20 Gladiator Striano 2 - 0
Campania A 20 Internapoli Puteolana 1902 3 - 1
Campania A 20 O.Ercolanese Succivo 0 - 0
Campania A 20 Pianura Alba Sannio 2 - 1
Campania A 20 Real Ortese Atletico Nola 2 - 2
Campania A 20 Virtus Volla Carditese 3 - 1
Campania B 1 Agropoli Ebolitana C. 0 - 1
Campania B 1 Ariano Irpino Mons Taurus 2 - 1
Campania B 1 C.Vico Equense Serino 2 - 0
Campania B 1 Forza e Cor. Bisaccese 4 - 1
Campania B 1 Giffonese Battipagliese 0 - 2
Campania B 1 Paestum CdT G.Ferrini BN 1 - 0
Campania B 1 Real Ebolitana Baronissi 2 - 0
Campania B 1 S.Giorgio Sann. Libertas Stabia 1 - 1
Campania B 2 Baronissi S.Giorgio Sann. 3 - 1
Campania B 2 Battipagliese Forza e Cor. 2 - 1
Campania B 2 Bisaccese Real Ebolitana 0 - 0
Campania B 2 Ebolitana C. Paestum CdT 1 - 0
Campania B 2 G.Ferrini BN Giffonese 1 - 0
Campania B 2 Libertas Stabia C.Vico Equense 0 - 2
Campania B 2 Mons Taurus Agropoli 2 - 1
Campania B 2 Serino Ariano Irpino 1 - 0
Campania B 3 Agropoli Ariano Irpino 1 - 0
Campania B 3 C.Vico Equense Baronissi 1 - 0
Campania B 3 Forza e Cor. G.Ferrini BN 1 - 1
Campania B 3 Giffonese Ebolitana C. 0 - 1
Campania B 3 Libertas Stabia Serino 0 - 1
Campania B 3 Paestum CdT Mons Taurus 1 - 0
Campania B 3 Real Ebolitana Battipagliese 0 - 1
Campania B 3 S.Giorgio Sann. Bisaccese 2 - 1
Campania B 4 Ariano Irpino Paestum CdT 0 - 0
Campania B 4 Baronissi Libertas Stabia 1 - 1
Campania B 4 Battipagliese S.Giorgio Sann. 7 - 1
Campania B 4 Bisaccese C.Vico Equense 1 - 3
Campania B 4 Ebolitana C. Forza e Cor. 1 - 0
Campania B 4 G.Ferrini BN Real Ebolitana 2 - 4
Campania B 4 Mons Taurus Giffonese 1 - 0
Campania B 4 Serino Agropoli 1 - 1
Campania B 5 Baronissi Serino 3 - 1
Campania B 5 C.Vico Equense Battipagliese 3 - 0
Campania B 5 Forza e Cor. Mons Taurus 1 - 0
Campania B 5 Giffonese Ariano Irpino 1 - 1
Campania B 5 Libertas Stabia Bisaccese 0 - 0
Campania B 5 Paestum CdT Agropoli 0 - 0
Campania B 5 Real Ebolitana Ebolitana C. 1 - 0
Campania B 5 S.Giorgio Sann. G.Ferrini BN 1 - 1
Campania B 6 Agropoli Giffonese 3 - 1
Campania B 6 Ariano Irpino Forza e Cor. 4 - 2
Campania B 6 Battipagliese Libertas Stabia 2 - 0
Campania B 6 Bisaccese Baronissi 3 - 1
Campania B 6 Ebolitana C. S.Giorgio Sann. 1 - 0
Campania B 6 G.Ferrini BN C.Vico Equense 2 - 2
Campania B 6 Mons Taurus Real Ebolitana 0 - 1
Campania B 6 Serino Paestum CdT 3 - 2
Campania B 7 Baronissi Battipagliese 0 - 1
Campania B 7 Bisaccese Serino 1 - 1
Campania B 7 C.Vico Equense Ebolitana C. 2 - 1
Campania B 7 Forza e Cor. Agropoli 0 - 1
Campania B 7 Giffonese Paestum CdT 2 - 3
Campania B 7 Libertas Stabia G.Ferrini BN 2 - 2
Campania B 7 Real Ebolitana Ariano Irpino 2 - 0
Campania B 7 S.Giorgio Sann. Mons Taurus 4 - 0
Campania B 8 Agropoli Real Ebolitana 1 - 1
Campania B 8 Ariano Irpino S.Giorgio Sann. 5 - 0
Campania B 8 Battipagliese Bisaccese 5 - 0
Campania B 8 Ebolitana C. Libertas Stabia 2 - 1
Campania B 8 G.Ferrini BN Baronissi 2 - 1
Campania B 8 Mons Taurus C.Vico Equense 0 - 2
Campania B 8 Paestum CdT Forza e Cor. 0 - 2
Campania B 8 Serino Giffonese 4 - 2
Campania B 9 Baronissi Ebolitana C. 3 - 0
Campania B 9 Battipagliese Serino 3 - 1
Campania B 9 Bisaccese G.Ferrini BN 1 - 0
Campania B 9 C.Vico Equense Ariano Irpino 4 - 0
Campania B 9 Forza e Cor. Giffonese 1 - 0
Campania B 9 Libertas Stabia Mons Taurus 0 - 0
Campania B 9 Real Ebolitana Paestum CdT 2 - 0
Campania B 9 S.Giorgio Sann. Agropoli 0 - 1
Campania B 10 Agropoli C.Vico Equense 0 - 0
Campania B 10 Ariano Irpino Libertas Stabia 2 - 2
Campania B 10 Ebolitana C. Bisaccese 3 - 4
Campania B 10 G.Ferrini BN Battipagliese 2 - 2
Campania B 10 Giffonese Real Ebolitana 0 - 3
Campania B 10 Mons Taurus Baronissi 1 - 1
Campania B 10 Paestum CdT S.Giorgio Sann. 2 - 1
Campania B 10 Serino Forza e Cor. 3 - 0
Campania B 11 Baronissi Ariano Irpino 0 - 0
Campania B 11 Battipagliese Ebolitana C. 1 - 0
Campania B 11 Bisaccese Mons Taurus 0 - 1
Campania B 11 C.Vico Equense Paestum CdT 0 - 2
Campania B 11 G.Ferrini BN Serino 1 - 2
Campania B 11 Libertas Stabia Agropoli 1 - 1
Campania B 11 Real Ebolitana Forza e Cor. 1 - 0
Campania B 11 S.Giorgio Sann. Giffonese 0 - 0
Campania B 12 Agropoli Baronissi 3 - 0
Campania B 12 Ariano Irpino Bisaccese 0 - 0
Campania B 12 Ebolitana C. G.Ferrini BN 1 - 1
Campania B 12 Forza e Cor. S.Giorgio Sann. 1 - 1
Campania B 12 Giffonese C.Vico Equense 0 - 5
Campania B 12 Mons Taurus Battipagliese 0 - 2
Campania B 12 Paestum CdT Libertas Stabia 0 - 0
Campania B 12 Serino Real Ebolitana 1 - 1
Campania B 13 Baronissi Paestum CdT 2 - 1
Campania B 13 Battipagliese Ariano Irpino 1 - 0
Campania B 13 Bisaccese Agropoli 0 - 1
Campania B 13 C.Vico Equense Forza e Cor. 5 - 2
Campania B 13 Ebolitana C. Serino 1 - 1
Campania B 13 G.Ferrini BN Mons Taurus 3 - 1
Campania B 13 Libertas Stabia Giffonese 6 - 1
Campania B 13 S.Giorgio Sann. Real Ebolitana 1 - 2
Campania B 14 Agropoli Battipagliese 1 - 0
Campania B 14 Ariano Irpino G.Ferrini BN 0 - 1
Campania B 14 Forza e Cor. Libertas Stabia 0 - 0
Campania B 14 Giffonese Baronissi 1 - 1
Campania B 14 Mons Taurus Ebolitana C. 1 - 3
Campania B 14 Paestum CdT Bisaccese 1 - 1
Campania B 14 Real Ebolitana C.Vico Equense 0 - 2
Campania B 14 S.Giorgio Sann. Serino 1 - 1
Campania B 15 Baronissi Forza e Cor. 1 - 3
Campania B 15 Battipagliese Paestum CdT 4 - 1
Campania B 15 Bisaccese Giffonese 2 - 1
Campania B 15 C.Vico Equense S.Giorgio Sann. 4 - 0
Campania B 15 Ebolitana C. Ariano Irpino 3 - 2
Campania B 15 G.Ferrini BN Agropoli 1 - 1
Campania B 15 Libertas Stabia Real Ebolitana 0 - 0
Campania B 15 Serino Mons Taurus 1 - 1
Campania B 16 Baronissi Real Ebolitana 0 - 1
Campania B 16 Battipagliese Giffonese 1 - 0
Campania B 16 Bisaccese Forza e Cor. 0 - 1
Campania B 16 Ebolitana C. Agropoli 0 - 0
Campania B 16 G.Ferrini BN Paestum CdT 1 - 1
Campania B 16 Libertas Stabia S.Giorgio Sann. 1 - 1
Campania B 16 Mons Taurus Ariano Irpino 1 - 1
Campania B 16 Serino C.Vico Equense 0 - 0
Campania B 17 Agropoli Mons Taurus 1 - 0
Campania B 17 Ariano Irpino Serino 0 - 1
Campania B 17 C.Vico Equense Libertas Stabia 3 - 2
Campania B 17 Forza e Cor. Battipagliese 1 - 2
Campania B 17 Giffonese G.Ferrini BN 1 - 2
Campania B 17 Paestum CdT Ebolitana C. 2 - 2
Campania B 17 Real Ebolitana Bisaccese 3 - 1
Campania B 17 S.Giorgio Sann. Baronissi 2 - 1
Campania B 18 Ariano Irpino Agropoli 0 - 0
Campania B 18 Baronissi C.Vico Equense 0 - 1
Campania B 18 Battipagliese Real Ebolitana 0 - 0
Campania B 18 Bisaccese S.Giorgio Sann. 2 - 2
Campania B 18 Ebolitana C. Giffonese 0 - 0
Campania B 18 G.Ferrini BN Forza e Cor. 1 - 1
Campania B 18 Mons Taurus Paestum CdT 1 - 2
Campania B 18 Serino Libertas Stabia 2 - 2
Campania B 19 Agropoli Serino 0 - 0
Campania B 19 C.Vico Equense Bisaccese 3 - 1
Campania B 19 Forza e Cor. Ebolitana C. 4 - 4
Campania B 19 Giffonese Mons Taurus 1 - 4
Campania B 19 Libertas Stabia Baronissi 2 - 1
Campania B 19 Paestum CdT Ariano Irpino 1 - 0
Campania B 19 Real Ebolitana G.Ferrini BN 2 - 0
Campania B 19 S.Giorgio Sann. Battipagliese 1 - 2
Campania B 20 Agropoli Paestum CdT 1 - 0
Campania B 20 Ariano Irpino Giffonese 5 - 0
Campania B 20 Battipagliese C.Vico Equense 0 - 2
Campania B 20 Bisaccese Libertas Stabia 2 - 2
Campania B 20 Ebolitana C. Real Ebolitana 1 - 1
Campania B 20 G.Ferrini BN S.Giorgio Sann. 2 - 1
Campania B 20 Mons Taurus Forza e Cor. 1 - 0
Campania B 20 Serino Baronissi 2 - 1
Emilia Romagna A 1 Casalese D.Pietri Carpi 3 - 0
Emilia Romagna A 1 Fidenza R.Valbaganza 3 - 1
Emilia Romagna A 1 Meletolese Fiorenzuola 4 - 4
Emilia Romagna A 1 Reno Centese Folgore Bagno 1 - 2
Emilia Romagna A 1 S.Agostino Fiorano 0 - 1
Emilia Romagna A 1 S.Felice Bagnolese 1 - 1
Emilia Romagna A 1 Scandiano Solierese 0 - 0
Emilia Romagna A 1 Term.Bibbiano Anzolavino 0 - 0
Emilia Romagna A 1 Virt.Pavullese Crevalcore 1 - 0
Emilia Romagna A 2 Anzolavino Casalese 2 - 1
Emilia Romagna A 2 Bagnolese Term.Bibbiano 0 - 0
Emilia Romagna A 2 Crevalcore Scandiano 0 - 1
Emilia Romagna A 2 D.Pietri Carpi Virt.Pavullese 0 - 1
Emilia Romagna A 2 Fiorenzuola S.Felice 3 - 0
Emilia Romagna A 2 Folgore Bagno S.Agostino 0 - 0
Emilia Romagna A 2 Meletolese Fiorano 0 - 1
Emilia Romagna A 2 R.Valbaganza Reno Centese 0 - 2
Emilia Romagna A 2 Solierese Fidenza 1 - 1
Emilia Romagna A 3 Casalese Scandiano 1 - 1
Emilia Romagna A 3 Fidenza Fiorano 0 - 1
Emilia Romagna A 3 Meletolese Anzolavino 1 - 1
Emilia Romagna A 3 R.Valbaganza Folgore Bagno 0 - 0
Emilia Romagna A 3 Reno Centese Fiorenzuola 0 - 3
Emilia Romagna A 3 S.Agostino Bagnolese 1 - 1
Emilia Romagna A 3 S.Felice D.Pietri Carpi 0 - 2
Emilia Romagna A 3 Term.Bibbiano Crevalcore 2 - 1
Emilia Romagna A 3 Virt.Pavullese Solierese 2 - 0
Emilia Romagna A 4 Anzolavino S.Felice 1 - 3
Emilia Romagna A 4 Bagnolese Meletolese 1 - 1
Emilia Romagna A 4 Crevalcore Casalese 0 - 3
Emilia Romagna A 4 D.Pietri Carpi Term.Bibbiano 1 - 0
Emilia Romagna A 4 Fiorano Reno Centese 0 - 0
Emilia Romagna A 4 Fiorenzuola S.Agostino 3 - 0
Emilia Romagna A 4 Folgore Bagno Fidenza 0 - 1
Emilia Romagna A 4 Scandiano Virt.Pavullese 4 - 2
Emilia Romagna A 4 Solierese R.Valbaganza 0 - 1
Emilia Romagna A 5 Casalese Solierese 0 - 0
Emilia Romagna A 5 Crevalcore Meletolese 1 - 1
Emilia Romagna A 5 Fidenza Bagnolese 2 - 1
Emilia Romagna A 5 Folgore Bagno Fiorano 0 - 3
Emilia Romagna A 5 R.Valbaganza Fiorenzuola 1 - 3
Emilia Romagna A 5 Reno Centese Anzolavino 0 - 0
Emilia Romagna A 5 S.Agostino D.Pietri Carpi 1 - 1
Emilia Romagna A 5 S.Felice Scandiano 1 - 2
Emilia Romagna A 5 Term.Bibbiano Virt.Pavullese 2 - 0
Emilia Romagna A 6 Anzolavino S.Agostino 1 - 2
Emilia Romagna A 6 Bagnolese Reno Centese 1 - 1
Emilia Romagna A 6 Crevalcore S.Felice 2 - 2
Emilia Romagna A 6 D.Pietri Carpi Meletolese 2 - 1
Emilia Romagna A 6 Fiorano R.Valbaganza 0 - 0
Emilia Romagna A 6 Fiorenzuola Fidenza 0 - 0
Emilia Romagna A 6 Scandiano Term.Bibbiano 2 - 0
Emilia Romagna A 6 Solierese Folgore Bagno 3 - 0
Emilia Romagna A 6 Virt.Pavullese Casalese 0 - 0
Emilia Romagna A 7 Fidenza D.Pietri Carpi 1 - 2
Emilia Romagna A 7 Fiorano Fiorenzuola 2 - 1
Emilia Romagna A 7 Folgore Bagno Bagnolese 1 - 3
Emilia Romagna A 7 Meletolese Virt.Pavullese 0 - 1
Emilia Romagna A 7 R.Valbaganza Anzolavino 2 - 1
Emilia Romagna A 7 Reno Centese Crevalcore 2 - 0
Emilia Romagna A 7 S.Agostino Scandiano 1 - 2
Emilia Romagna A 7 S.Felice Casalese 0 - 1
Emilia Romagna A 7 Term.Bibbiano Solierese 2 - 2
Emilia Romagna A 8 Anzolavino Fidenza 1 - 2
Emilia Romagna A 8 Bagnolese R.Valbaganza 1 - 2
Emilia Romagna A 8 Casalese Term.Bibbiano 3 - 3
Emilia Romagna A 8 Crevalcore S.Agostino 2 - 0
Emilia Romagna A 8 D.Pietri Carpi Reno Centese 2 - 1
Emilia Romagna A 8 Fiorenzuola Folgore Bagno 2 - 0
Emilia Romagna A 8 Scandiano Meletolese 2 - 0
Emilia Romagna A 8 Solierese Fiorano 2 - 2
Emilia Romagna A 8 Virt.Pavullese S.Felice 2 - 1
Emilia Romagna A 9 Fidenza Scandiano 3 - 3
Emilia Romagna A 9 Fiorano Anzolavino 2 - 0
Emilia Romagna A 9 Fiorenzuola Bagnolese 2 - 0
Emilia Romagna A 9 Folgore Bagno D.Pietri Carpi 0 - 2
Emilia Romagna A 9 Meletolese Term.Bibbiano 2 - 0
Emilia Romagna A 9 R.Valbaganza Crevalcore 0 - 1
Emilia Romagna A 9 Reno Centese Virt.Pavullese 2 - 1
Emilia Romagna A 9 S.Agostino Casalese 4 - 1
Emilia Romagna A 9 S.Felice Solierese 4 - 0
Emilia Romagna A 10 Anzolavino Folgore Bagno 2 - 1
Emilia Romagna A 10 Bagnolese Fiorano 3 - 2
Emilia Romagna A 10 Casalese Meletolese 0 - 1
Emilia Romagna A 10 Crevalcore Fidenza 1 - 4
Emilia Romagna A 10 D.Pietri Carpi R.Valbaganza 0 - 0
Emilia Romagna A 10 Scandiano Reno Centese 1 - 2
Emilia Romagna A 10 Solierese Fiorenzuola 1 - 3
Emilia Romagna A 10 Term.Bibbiano S.Felice 1 - 1
Emilia Romagna A 10 Virt.Pavullese S.Agostino 2 - 0
Emilia Romagna A 11 Bagnolese Anzolavino 1 - 0
Emilia Romagna A 11 Fidenza Casalese 1 - 0
Emilia Romagna A 11 Fiorano Crevalcore 4 - 1
Emilia Romagna A 11 Fiorenzuola D.Pietri Carpi 3 - 1
Emilia Romagna A 11 Folgore Bagno Scandiano 1 - 0
Emilia Romagna A 11 Meletolese Solierese 1 - 0
Emilia Romagna A 11 R.Valbaganza Virt.Pavullese 1 - 1
Emilia Romagna A 11 Reno Centese Term.Bibbiano 2 - 0
Emilia Romagna A 11 S.Agostino S.Felice 0 - 2
Emilia Romagna A 12 Anzolavino Fiorenzuola 0 - 4
Emilia Romagna A 12 Casalese Reno Centese 0 - 0
Emilia Romagna A 12 Crevalcore Folgore Bagno 0 - 0
Emilia Romagna A 12 D.Pietri Carpi Fiorano 2 - 1
Emilia Romagna A 12 S.Felice Meletolese 1 - 2
Emilia Romagna A 12 Scandiano R.Valbaganza 5 - 1
Emilia Romagna A 12 Solierese Bagnolese 2 - 0
Emilia Romagna A 12 Term.Bibbiano S.Agostino 2 - 1
Emilia Romagna A 12 Virt.Pavullese Fidenza 2 - 1
Emilia Romagna A 13 Anzolavino D.Pietri Carpi 2 - 2
Emilia Romagna A 13 Bagnolese Crevalcore 2 - 0
Emilia Romagna A 13 Fidenza S.Felice 0 - 0
Emilia Romagna A 13 Fiorano Virt.Pavullese 1 - 1
Emilia Romagna A 13 Fiorenzuola Scandiano 5 - 4
Emilia Romagna A 13 Folgore Bagno Casalese 2 - 2
Emilia Romagna A 13 R.Valbaganza Term.Bibbiano 1 - 1
Emilia Romagna A 13 Reno Centese Meletolese 1 - 0
Emilia Romagna A 13 S.Agostino Solierese 1 - 3
Emilia Romagna A 14 Casalese R.Valbaganza 3 - 1
Emilia Romagna A 14 Crevalcore Fiorenzuola 1 - 0
Emilia Romagna A 14 D.Pietri Carpi Bagnolese 1 - 0
Emilia Romagna A 14 Meletolese S.Agostino 0 - 0
Emilia Romagna A 14 S.Felice Reno Centese 0 - 0
Emilia Romagna A 14 Scandiano Fiorano 1 - 1
Emilia Romagna A 14 Solierese Anzolavino 0 - 0
Emilia Romagna A 14 Term.Bibbiano Fidenza 2 - 2
Emilia Romagna A 14 Virt.Pavullese Folgore Bagno 1 - 0
Emilia Romagna A 15 Anzolavino Crevalcore 1 - 1
Emilia Romagna A 15 Bagnolese Scandiano 2 - 1
Emilia Romagna A 15 D.Pietri Carpi Solierese 0 - 0
Emilia Romagna A 15 Fidenza Meletolese 1 - 0
Emilia Romagna A 15 Fiorano Casalese 1 - 0
Emilia Romagna A 15 Fiorenzuola Virt.Pavullese 1 - 3
Emilia Romagna A 15 Folgore Bagno Term.Bibbiano 3 - 1
Emilia Romagna A 15 R.Valbaganza S.Felice 1 - 1
Emilia Romagna A 15 Reno Centese S.Agostino 2 - 0
Emilia Romagna A 16 Casalese Bagnolese 2 - 0
Emilia Romagna A 16 Crevalcore Solierese 2 - 2
Emilia Romagna A 16 Meletolese Folgore Bagno 1 - 1
Emilia Romagna A 16 Reno Centese Fidenza 0 - 2
Emilia Romagna A 16 S.Agostino R.Valbaganza 2 - 3
Emilia Romagna A 16 S.Felice Fiorano 2 - 0
Emilia Romagna A 16 Scandiano D.Pietri Carpi 1 - 2
Emilia Romagna A 16 Term.Bibbiano Fiorenzuola 0 - 1
Emilia Romagna A 16 Virt.Pavullese Anzolavino 5 - 3
Emilia Romagna A 17 Anzolavino Scandiano 1 - 4
Emilia Romagna A 17 Bagnolese Virt.Pavullese 2 - 2
Emilia Romagna A 17 D.Pietri Carpi Crevalcore 2 - 0
Emilia Romagna A 17 Fidenza S.Agostino 1 - 1
Emilia Romagna A 17 Fiorano Term.Bibbiano 1 - 1
Emilia Romagna A 17 Fiorenzuola Casalese 2 - 2
Emilia Romagna A 17 Folgore Bagno S.Felice 1 - 2
Emilia Romagna A 17 R.Valbaganza Meletolese 0 - 2
Emilia Romagna A 17 Solierese Reno Centese 1 - 0
Emilia Romagna A 18 Anzolavino Term.Bibbiano 1 - 2
Emilia Romagna A 18 Bagnolese S.Felice 1 - 0
Emilia Romagna A 18 Crevalcore Virt.Pavullese 3 - 0
Emilia Romagna A 18 D.Pietri Carpi Casalese 4 - 2
Emilia Romagna A 18 Fiorano S.Agostino 2 - 1
Emilia Romagna A 18 Fiorenzuola Meletolese 2 - 1
Emilia Romagna A 18 Folgore Bagno Reno Centese 2 - 2
Emilia Romagna A 18 R.Valbaganza Fidenza 0 - 3
Emilia Romagna A 18 Solierese Scandiano 0 - 0
Emilia Romagna A 19 Casalese Anzolavino 3 - 0
Emilia Romagna A 19 Fidenza Solierese 2 - 2
Emilia Romagna A 19 Fiorano Meletolese 0 - 0
Emilia Romagna A 19 Reno Centese R.Valbaganza 5 - 0
Emilia Romagna A 19 S.Agostino Folgore Bagno 0 - 0
Emilia Romagna A 19 S.Felice Fiorenzuola 2 - 2
Emilia Romagna A 19 Scandiano Crevalcore 2 - 0
Emilia Romagna A 19 Term.Bibbiano Bagnolese 2 - 2
Emilia Romagna A 19 Virt.Pavullese D.Pietri Carpi 0 - 0
Emilia Romagna A 20 Anzolavino Meletolese 1 - 0
Emilia Romagna A 20 Bagnolese S.Agostino 1 - 0
Emilia Romagna A 20 Crevalcore Term.Bibbiano 1 - 2
Emilia Romagna A 20 D.Pietri Carpi S.Felice 3 - 1
Emilia Romagna A 20 Fiorano Fidenza 2 - 1
Emilia Romagna A 20 Fiorenzuola Reno Centese 0 - 2
Emilia Romagna A 20 Folgore Bagno R.Valbaganza 3 - 3
Emilia Romagna A 20 Scandiano Casalese 0 - 0
Emilia Romagna A 20 Solierese Virt.Pavullese 1 - 2
Emilia Romagna A 21 Casalese Crevalcore 1 - 0
Emilia Romagna A 21 Fidenza Folgore Bagno 3 - 1
Emilia Romagna A 21 Meletolese Bagnolese 1 - 3
Emilia Romagna A 21 R.Valbaganza Solierese 0 - 1
Emilia Romagna A 21 Reno Centese Fiorano 1 - 1
Emilia Romagna A 21 S.Agostino Fiorenzuola 1 - 2
Emilia Romagna A 21 S.Felice Anzolavino 2 - 0
Emilia Romagna A 21 Term.Bibbiano D.Pietri Carpi 0 - 4
Emilia Romagna A 21 Virt.Pavullese Scandiano 0 - 0
Emilia Romagna A 22 Anzolavino Reno Centese 1 - 2
Emilia Romagna A 22 Bagnolese Fidenza 2 - 2
Emilia Romagna A 22 D.Pietri Carpi S.Agostino 4 - 1
Emilia Romagna A 22 Fiorano Folgore Bagno 2 - 2
Emilia Romagna A 22 Fiorenzuola R.Valbaganza 2 - 1
Emilia Romagna A 22 Meletolese Crevalcore 1 - 0
Emilia Romagna A 22 Scandiano S.Felice 1 - 1
Emilia Romagna A 22 Solierese Casalese 2 - 2
Emilia Romagna A 22 Virt.Pavullese Term.Bibbiano 0 - 0
Emilia Romagna B 1 Alfonsine Crespellano 0 - 2
Emilia Romagna B 1 Cervia Cattolica 2 - 1
Emilia Romagna B 1 Comacchio Lidi V.Riccione 4 - 0
Emilia Romagna B 1 Copparese Faenza 2 - 0
Emilia Romagna B 1 Del Conca Prosider Low P. 1 - 1
Emilia Romagna B 1 Fusignano Castrocaro TDS 1 - 1
Emilia Romagna B 1 Massa Lombarda Savignanese 1 - 1
Emilia Romagna B 1 Real Misano Imolese 0 - 0
Emilia Romagna B 1 Sasso Marconi Dozzese 0 - 1
Emilia Romagna B 2 Castrocaro TDS Cervia 1 - 1
Emilia Romagna B 2 Cattolica Sasso Marconi 0 - 2
Emilia Romagna B 2 Comacchio Lidi Copparese 2 - 1
Emilia Romagna B 2 Crespellano Fusignano 0 - 0
Emilia Romagna B 2 Dozzese V.Riccione 2 - 0
Emilia Romagna B 2 Faenza Massa Lombarda 2 - 1
Emilia Romagna B 2 Imolese Alfonsine 2 - 0
Emilia Romagna B 2 Prosider Low P. Real Misano 3 - 2
Emilia Romagna B 2 Savignanese Del Conca 1 - 2
Emilia Romagna B 3 Alfonsine Cattolica 2 - 0
Emilia Romagna B 3 Castrocaro TDS Real Misano 0 - 0
Emilia Romagna B 3 Cervia Comacchio Lidi 1 - 1
Emilia Romagna B 3 Copparese Savignanese 2 - 1
Emilia Romagna B 3 Del Conca Crespellano 1 - 1
Emilia Romagna B 3 Fusignano Dozzese 2 - 1
Emilia Romagna B 3 Prosider Low P. Imolese 3 - 1
Emilia Romagna B 3 Sasso Marconi Faenza 3 - 3
Emilia Romagna B 3 V.Riccione Massa Lombarda 0 - 1
Emilia Romagna B 4 Castrocaro TDS Alfonsine 0 - 2
Emilia Romagna B 4 Cattolica Fusignano 1 - 2
Emilia Romagna B 4 Comacchio Lidi Sasso Marconi 3 - 3
Emilia Romagna B 4 Crespellano Real Misano 1 - 0
Emilia Romagna B 4 Dozzese Cervia 1 - 2
Emilia Romagna B 4 Faenza V.Riccione 1 - 1
Emilia Romagna B 4 Imolese Del Conca 3 - 3
Emilia Romagna B 4 Massa Lombarda Copparese 2 - 2
Emilia Romagna B 4 Savignanese Prosider Low P. 2 - 3
Emilia Romagna B 5 Alfonsine Comacchio Lidi 1 - 1
Emilia Romagna B 5 Cattolica Del Conca 2 - 1
Emilia Romagna B 5 Cervia Massa Lombarda 0 - 1
Emilia Romagna B 5 Fusignano Faenza 1 - 1
Emilia Romagna B 5 Imolese Crespellano 0 - 0
Emilia Romagna B 5 Prosider Low P. Castrocaro TDS 3 - 2
Emilia Romagna B 5 Real Misano Dozzese 0 - 1
Emilia Romagna B 5 Sasso Marconi Copparese 3 - 1
Emilia Romagna B 5 V.Riccione Savignanese 2 - 3
Emilia Romagna B 6 Castrocaro TDS Del Conca 0 - 2
Emilia Romagna B 6 Cattolica Real Misano 2 - 2
Emilia Romagna B 6 Comacchio Lidi Fusignano 0 - 0
Emilia Romagna B 6 Copparese V.Riccione 4 - 0
Emilia Romagna B 6 Crespellano Prosider Low P. 0 - 0
Emilia Romagna B 6 Dozzese Alfonsine 4 - 4
Emilia Romagna B 6 Faenza Cervia 0 - 0
Emilia Romagna B 6 Massa Lombarda Sasso Marconi 1 - 0
Emilia Romagna B 6 Savignanese Imolese 2 - 2
Emilia Romagna B 7 Alfonsine Massa Lombarda 3 - 0
Emilia Romagna B 7 Cervia V.Riccione 0 - 0
Emilia Romagna B 7 Crespellano Castrocaro TDS 2 - 0
Emilia Romagna B 7 Del Conca Comacchio Lidi 0 - 1
Emilia Romagna B 7 Fusignano Copparese 2 - 0
Emilia Romagna B 7 Imolese Cattolica 1 - 0
Emilia Romagna B 7 Prosider Low P. Dozzese 1 - 2
Emilia Romagna B 7 Real Misano Faenza 1 - 2
Emilia Romagna B 7 Sasso Marconi Savignanese 2 - 3
Emilia Romagna B 8 Castrocaro TDS Imolese 1 - 0
Emilia Romagna B 8 Cattolica Prosider Low P. 1 - 1
Emilia Romagna B 8 Comacchio Lidi Real Misano 0 - 0
Emilia Romagna B 8 Copparese Cervia 1 - 0
Emilia Romagna B 8 Dozzese Del Conca 0 - 0
Emilia Romagna B 8 Faenza Alfonsine 2 - 1
Emilia Romagna B 8 Massa Lombarda Fusignano 1 - 1
Emilia Romagna B 8 Savignanese Crespellano 3 - 2
Emilia Romagna B 8 V.Riccione Sasso Marconi 2 - 1
Emilia Romagna B 9 Alfonsine V.Riccione 1 - 1
Emilia Romagna B 9 Castrocaro TDS Cattolica 1 - 1
Emilia Romagna B 9 Cervia Savignanese 2 - 2
Emilia Romagna B 9 Crespellano Dozzese 3 - 0
Emilia Romagna B 9 Del Conca Massa Lombarda 2 - 2
Emilia Romagna B 9 Fusignano Sasso Marconi 2 - 3
Emilia Romagna B 9 Imolese Comacchio Lidi 0 - 3 *
Emilia Romagna B 9 Prosider Low P. Faenza 1 - 0
Emilia Romagna B 9 Real Misano Copparese 0 - 1
Emilia Romagna B 10 Comacchio Lidi Prosider Low P. 1 - 0
Emilia Romagna B 10 Copparese Alfonsine 1 - 1
Emilia Romagna B 10 Crespellano Cattolica 2 - 0
Emilia Romagna B 10 Dozzese Imolese 3 - 0 *
Emilia Romagna B 10 Faenza Del Conca 2 - 2
Emilia Romagna B 10 Massa Lombarda Real Misano 2 - 0
Emilia Romagna B 10 Sasso Marconi Cervia 2 - 1
Emilia Romagna B 10 Savignanese Castrocaro TDS 3 - 0
Emilia Romagna B 10 V.Riccione Fusignano 0 - 1
Emilia Romagna B 11 Alfonsine Cervia 1 - 1
Emilia Romagna B 11 Castrocaro TDS Comacchio Lidi 2 - 2
Emilia Romagna B 11 Cattolica Dozzese 0 - 0
Emilia Romagna B 11 Crespellano Faenza 1 - 1
Emilia Romagna B 11 Del Conca V.Riccione 0 - 0
Emilia Romagna B 11 Fusignano Savignanese 3 - 0
Emilia Romagna B 11 Imolese Massa Lombarda 1 - 2
Emilia Romagna B 11 Prosider Low P. Copparese 0 - 3
Emilia Romagna B 11 Real Misano Sasso Marconi 0 - 1
Emilia Romagna B 12 Cervia Fusignano 1 - 1
Emilia Romagna B 12 Comacchio Lidi Crespellano 1 - 1
Emilia Romagna B 12 Copparese Del Conca 1 - 0
Emilia Romagna B 12 Dozzese Castrocaro TDS 1 - 1
Emilia Romagna B 12 Faenza Imolese 2 - 2
Emilia Romagna B 12 Massa Lombarda Prosider Low P. 1 - 1
Emilia Romagna B 12 Sasso Marconi Alfonsine 1 - 1
Emilia Romagna B 12 Savignanese Cattolica 2 - 1
Emilia Romagna B 12 V.Riccione Real Misano 1 - 2
Emilia Romagna B 13 Alfonsine Savignanese 0 - 2
Emilia Romagna B 13 Castrocaro TDS Massa Lombarda 0 - 2
Emilia Romagna B 13 Cattolica Faenza 1 - 1
Emilia Romagna B 13 Crespellano Copparese 1 - 1
Emilia Romagna B 13 Del Conca Cervia 2 - 1
Emilia Romagna B 13 Dozzese Comacchio Lidi 0 - 0
Emilia Romagna B 13 Imolese V.Riccione 1 - 1
Emilia Romagna B 13 Prosider Low P. Sasso Marconi 0 - 1
Emilia Romagna B 13 Real Misano Fusignano 2 - 1
Emilia Romagna B 14 Cervia Real Misano 2 - 2
Emilia Romagna B 14 Comacchio Lidi Cattolica 1 - 1
Emilia Romagna B 14 Copparese Imolese 0 - 3
Emilia Romagna B 14 Faenza Castrocaro TDS 1 - 1
Emilia Romagna B 14 Fusignano Alfonsine 2 - 2
Emilia Romagna B 14 Massa Lombarda Crespellano 2 - 1
Emilia Romagna B 14 Sasso Marconi Del Conca 1 - 3
Emilia Romagna B 14 Savignanese Dozzese 3 - 0
Emilia Romagna B 14 V.Riccione Prosider Low P. 2 - 1
Emilia Romagna B 15 Castrocaro TDS Copparese 3 - 0
Emilia Romagna B 15 Cattolica Massa Lombarda 0 - 1
Emilia Romagna B 15 Comacchio Lidi Savignanese 0 - 0
Emilia Romagna B 15 Crespellano V.Riccione 1 - 1
Emilia Romagna B 15 Del Conca Fusignano 2 - 1
Emilia Romagna B 15 Dozzese Faenza 2 - 1
Emilia Romagna B 15 Imolese Sasso Marconi 1 - 0
Emilia Romagna B 15 Prosider Low P. Cervia 2 - 1
Emilia Romagna B 15 Real Misano Alfonsine 1 - 2
Emilia Romagna B 16 Alfonsine Prosider Low P. 2 - 1
Emilia Romagna B 16 Cervia Crespellano 4 - 1
Emilia Romagna B 16 Copparese Dozzese 4 - 2
Emilia Romagna B 16 Faenza Savignanese 0 - 1
Emilia Romagna B 16 Fusignano Imolese 1 - 0
Emilia Romagna B 16 Massa Lombarda Comacchio Lidi 1 - 0
Emilia Romagna B 16 Real Misano Del Conca 1 - 4
Emilia Romagna B 16 Sasso Marconi Castrocaro TDS 4 - 0
Emilia Romagna B 16 V.Riccione Cattolica 2 - 1
Emilia Romagna B 17 Castrocaro TDS V.Riccione 2 - 2
Emilia Romagna B 17 Cattolica Copparese 0 - 5
Emilia Romagna B 17 Comacchio Lidi Faenza 2 - 2
Emilia Romagna B 17 Crespellano Sasso Marconi 0 - 2
Emilia Romagna B 17 Del Conca Alfonsine 4 - 2
Emilia Romagna B 17 Dozzese Massa Lombarda 1 - 2
Emilia Romagna B 17 Imolese Cervia 5 - 0
Emilia Romagna B 17 Prosider Low P. Fusignano 2 - 1
Emilia Romagna B 17 Savignanese Real Misano 0 - 1
Emilia Romagna B 18 Castrocaro TDS Fusignano 0 - 2
Emilia Romagna B 18 Cattolica Cervia 1 - 1
Emilia Romagna B 18 Crespellano Alfonsine 1 - 1
Emilia Romagna B 18 Dozzese Sasso Marconi 2 - 1
Emilia Romagna B 18 Faenza Copparese 2 - 1
Emilia Romagna B 18 Imolese Real Misano 0 - 0
Emilia Romagna B 18 Prosider Low P. Del Conca 1 - 0
Emilia Romagna B 18 Savignanese Massa Lombarda 2 - 2
Emilia Romagna B 18 V.Riccione Comacchio Lidi 0 - 1
Emilia Romagna B 19 Alfonsine Imolese 1 - 1
Emilia Romagna B 19 Cervia Castrocaro TDS 1 - 2
Emilia Romagna B 19 Copparese Comacchio Lidi 0 - 2
Emilia Romagna B 19 Del Conca Savignanese 2 - 4
Emilia Romagna B 19 Fusignano Crespellano 0 - 1
Emilia Romagna B 19 Massa Lombarda Faenza 3 - 1
Emilia Romagna B 19 Real Misano Prosider Low P. 0 - 2
Emilia Romagna B 19 Sasso Marconi Cattolica 0 - 0
Emilia Romagna B 19 V.Riccione Dozzese 1 - 0
Emilia Romagna B 20 Cattolica Alfonsine 1 - 2
Emilia Romagna B 20 Comacchio Lidi Cervia 0 - 2
Emilia Romagna B 20 Crespellano Del Conca 3 - 1
Emilia Romagna B 20 Dozzese Fusignano 0 - 2
Emilia Romagna B 20 Faenza Sasso Marconi 0 - 0
Emilia Romagna B 20 Imolese Prosider Low P. 3 - 1
Emilia Romagna B 20 Massa Lombarda V.Riccione 0 - 1
Emilia Romagna B 20 Real Misano Castrocaro TDS 2 - 0
Emilia Romagna B 20 Savignanese Copparese 1 - 2
Emilia Romagna B 21 Alfonsine Castrocaro TDS 2 - 3
Emilia Romagna B 21 Cervia Dozzese 1 - 0
Emilia Romagna B 21 Copparese Massa Lombarda 2 - 1
Emilia Romagna B 21 Del Conca Imolese 0 - 0
Emilia Romagna B 21 Fusignano Cattolica 1 - 0
Emilia Romagna B 21 Prosider Low P. Savignanese 0 - 1
Emilia Romagna B 21 Real Misano Crespellano 0 - 1
Emilia Romagna B 21 Sasso Marconi Comacchio Lidi 0 - 3
Emilia Romagna B 21 V.Riccione Faenza 0 - 0
Emilia Romagna B 22 Castrocaro TDS Prosider Low P. 2 - 0
Emilia Romagna B 22 Comacchio Lidi Alfonsine 4 - 3
Emilia Romagna B 22 Copparese Sasso Marconi 3 - 0
Emilia Romagna B 22 Crespellano Imolese 0 - 1
Emilia Romagna B 22 Del Conca Cattolica 0 - 0
Emilia Romagna B 22 Dozzese Real Misano 1 - 1
Emilia Romagna B 22 Faenza Fusignano 0 - 1
Emilia Romagna B 22 Massa Lombarda Cervia 1 - 2
Emilia Romagna B 22 Savignanese V.Riccione 2 - 0
Friuli Venezia Giulia A 1 Azzanese Palmanova 3 - 0 *
Friuli Venezia Giulia A 1 Casarsa Com.Gonars 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 1 Juventina S.A. Pordenone 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 1 Monfalcone Muggia 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 1 Sevegliano Tricesimo 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 1 Tolmezzo Carn. Union 91 0 - 2
Friuli Venezia Giulia A 1 Torviscosa Manzanese 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 1 Vesna Fincantieri 0 - 2
Friuli Venezia Giulia A 2 Com.Gonars Torviscosa 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 2 Fincantieri Casarsa 3 - 1
Friuli Venezia Giulia A 2 Manzanese Juventina S.A. 5 - 0
Friuli Venezia Giulia A 2 Muggia Sevegliano 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 2 Palmanova Vesna 3 - 5
Friuli Venezia Giulia A 2 Pordenone Tolmezzo Carn. 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 2 Tricesimo Azzanese 2 - 0
Friuli Venezia Giulia A 2 Union 91 Monfalcone 1 - 4
Friuli Venezia Giulia A 3 Casarsa Palmanova 3 - 1
Friuli Venezia Giulia A 3 Juventina S.A. Com.Gonars 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 3 Monfalcone Pordenone 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 3 Sevegliano Union 91 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 3 Tolmezzo Carn. Manzanese 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 3 Torviscosa Fincantieri 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 3 Tricesimo Muggia 1 - 3
Friuli Venezia Giulia A 3 Vesna Azzanese 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 4 Azzanese Casarsa 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 4 Com.Gonars Tolmezzo Carn. 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 4 Fincantieri Juventina S.A. 0 - 2
Friuli Venezia Giulia A 4 Manzanese Monfalcone 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 4 Palmanova Torviscosa 0 - 2
Friuli Venezia Giulia A 4 Pordenone Sevegliano 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 4 Union 91 Muggia 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 4 Vesna Tricesimo 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 5 Casarsa Vesna 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 5 Juventina S.A. Palmanova 0 - 4
Friuli Venezia Giulia A 5 Monfalcone Com.Gonars 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 5 Muggia Pordenone 3 - 0
Friuli Venezia Giulia A 5 Sevegliano Manzanese 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 5 Tolmezzo Carn. Fincantieri 0 - 2
Friuli Venezia Giulia A 5 Torviscosa Azzanese 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 5 Tricesimo Union 91 3 - 1
Friuli Venezia Giulia A 6 Azzanese Juventina S.A. 4 - 0
Friuli Venezia Giulia A 6 Casarsa Tricesimo 2 - 3
Friuli Venezia Giulia A 6 Com.Gonars Sevegliano 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 6 Fincantieri Monfalcone 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 6 Manzanese Muggia 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 6 Palmanova Tolmezzo Carn. 3 - 1
Friuli Venezia Giulia A 6 Pordenone Union 91 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 6 Vesna Torviscosa 2 - 2
Friuli Venezia Giulia A 7 Juventina S.A. Vesna 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 7 Monfalcone Palmanova 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 7 Muggia Com.Gonars 1 - 2
Friuli Venezia Giulia A 7 Sevegliano Fincantieri 0 - 3
Friuli Venezia Giulia A 7 Tolmezzo Carn. Azzanese 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 7 Torviscosa Casarsa 2 - 2
Friuli Venezia Giulia A 7 Tricesimo Pordenone 2 - 0
Friuli Venezia Giulia A 7 Union 91 Manzanese 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 8 Azzanese Monfalcone 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 8 Casarsa Juventina S.A. 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 8 Com.Gonars Union 91 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 8 Fincantieri Muggia 1 - 5
Friuli Venezia Giulia A 8 Manzanese Pordenone 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 8 Palmanova Sevegliano 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 8 Torviscosa Tricesimo 2 - 0
Friuli Venezia Giulia A 8 Vesna Tolmezzo Carn. 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 9 Juventina S.A. Torviscosa 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 9 Monfalcone Vesna 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 9 Muggia Palmanova 1 - 4
Friuli Venezia Giulia A 9 Pordenone Com.Gonars 2 - 0
Friuli Venezia Giulia A 9 Sevegliano Azzanese 4 - 0
Friuli Venezia Giulia A 9 Tolmezzo Carn. Casarsa 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 9 Tricesimo Manzanese 0 - 2
Friuli Venezia Giulia A 9 Union 91 Fincantieri 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 10 Azzanese Muggia 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 10 Casarsa Monfalcone 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 10 Com.Gonars Manzanese 2 - 2
Friuli Venezia Giulia A 10 Fincantieri Pordenone 1 - 2
Friuli Venezia Giulia A 10 Juventina S.A. Tricesimo 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 10 Palmanova Union 91 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 10 Torviscosa Tolmezzo Carn. 0 - 2
Friuli Venezia Giulia A 10 Vesna Sevegliano 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 11 Manzanese Fincantieri 5 - 0
Friuli Venezia Giulia A 11 Monfalcone Torviscosa 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 11 Muggia Vesna 2 - 2
Friuli Venezia Giulia A 11 Pordenone Palmanova 2 - 2
Friuli Venezia Giulia A 11 Sevegliano Casarsa 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 11 Tolmezzo Carn. Juventina S.A. 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 11 Tricesimo Com.Gonars 0 - 2
Friuli Venezia Giulia A 11 Union 91 Azzanese 2 - 3
Friuli Venezia Giulia A 12 Azzanese Pordenone 1 - 5
Friuli Venezia Giulia A 12 Casarsa Muggia 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 12 Fincantieri Com.Gonars 2 - 3
Friuli Venezia Giulia A 12 Juventina S.A. Monfalcone 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 12 Palmanova Manzanese 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 12 Tolmezzo Carn. Tricesimo 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 12 Torviscosa Sevegliano 2 - 0
Friuli Venezia Giulia A 12 Vesna Union 91 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 13 Com.Gonars Palmanova 4 - 2
Friuli Venezia Giulia A 13 Manzanese Azzanese 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 13 Monfalcone Tolmezzo Carn. 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 13 Muggia Torviscosa 3 - 0
Friuli Venezia Giulia A 13 Pordenone Vesna 5 - 1
Friuli Venezia Giulia A 13 Sevegliano Juventina S.A. 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 13 Tricesimo Fincantieri 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 13 Union 91 Casarsa 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 14 Azzanese Com.Gonars 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 14 Casarsa Pordenone 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 14 Juventina S.A. Muggia 0 - 2
Friuli Venezia Giulia A 14 Monfalcone Tricesimo 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 14 Palmanova Fincantieri 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 14 Tolmezzo Carn. Sevegliano 1 - 2
Friuli Venezia Giulia A 14 Torviscosa Union 91 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 14 Vesna Manzanese 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 15 Com.Gonars Vesna 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 15 Fincantieri Azzanese 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 15 Manzanese Casarsa 3 - 1
Friuli Venezia Giulia A 15 Muggia Tolmezzo Carn. 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 15 Pordenone Torviscosa 3 - 0
Friuli Venezia Giulia A 15 Sevegliano Monfalcone 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 15 Tricesimo Palmanova 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 15 Union 91 Juventina S.A. 2 - 0
Friuli Venezia Giulia A 16 Com.Gonars Casarsa 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 16 Fincantieri Vesna 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 16 Manzanese Torviscosa 3 - 1
Friuli Venezia Giulia A 16 Muggia Monfalcone 1 - 1
Friuli Venezia Giulia A 16 Palmanova Azzanese 3 - 3
Friuli Venezia Giulia A 16 Pordenone Juventina S.A. 2 - 0
Friuli Venezia Giulia A 16 Tricesimo Sevegliano 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 16 Union 91 Tolmezzo Carn. 2 - 2
Friuli Venezia Giulia A 17 Azzanese Tricesimo 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 17 Casarsa Fincantieri 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 17 Juventina S.A. Manzanese 1 - 0
Friuli Venezia Giulia A 17 Monfalcone Union 91 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 17 Sevegliano Muggia 1 - 2
Friuli Venezia Giulia A 17 Tolmezzo Carn. Pordenone 0 - 4
Friuli Venezia Giulia A 17 Torviscosa Com.Gonars 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 17 Vesna Palmanova 0 - 1
Friuli Venezia Giulia A 18 Azzanese Vesna 2 - 0
Friuli Venezia Giulia A 18 Com.Gonars Juventina S.A. 2 - 0
Friuli Venezia Giulia A 18 Fincantieri Torviscosa 0 - 0
Friuli Venezia Giulia A 18 Manzanese Tolmezzo Carn. 3 - 0
Friuli Venezia Giulia A 18 Muggia Tricesimo 2 - 3
Friuli Venezia Giulia A 18 Palmanova Casarsa 0 - 2
Friuli Venezia Giulia A 18 Pordenone Monfalcone 2 - 1
Friuli Venezia Giulia A 18 Union 91 Sevegliano 0 - 0
Lazio A 1 Aprilia Castel Leva DA 2 - 0
Lazio A 1 Centro Italia SD Cecchina AlPa 4 - 2
Lazio A 1 Ceram.Flaminia Torri Sabina 2 - 1
Lazio A 1 Fregene Pomezia 1 - 7
Lazio A 1 Giada Maccar. Ladispoli 1 - 1
Lazio A 1 Marta Almas Roma 0 - 2
Lazio A 1 N.T.Tre Teste Civitavecchia 1 - 1
Lazio A 1 S.Marinella Anziolavinio 2 - 3
Lazio A 1 Sorianese Fiumicino C. 0 - 1
Lazio A 2 Almas Roma Fregene 1 - 1
Lazio A 2 Anziolavinio Marta 1 - 2
Lazio A 2 Castel Leva DA Centro Italia SD 1 - 1
Lazio A 2 Cecchina AlPa Ceram.Flaminia 1 - 1
Lazio A 2 Civitavecchia Aprilia 2 - 2
Lazio A 2 Fiumicino C. N.T.Tre Teste 1 - 1
Lazio A 2 Ladispoli Sorianese 2 - 1
Lazio A 2 Pomezia Giada Maccar. 2 - 1
Lazio A 2 Torri Sabina S.Marinella 2 - 1
Lazio A 3 Aprilia Fiumicino C. 0 - 0
Lazio A 3 Centro Italia SD Civitavecchia 0 - 2
Lazio A 3 Ceram.Flaminia Castel Leva DA 1 - 0
Lazio A 3 Fregene Anziolavinio 0 - 0
Lazio A 3 Giada Maccar. Almas Roma 0 - 1
Lazio A 3 Marta Torri Sabina 0 - 0
Lazio A 3 N.T.Tre Teste Sorianese 1 - 1
Lazio A 3 Pomezia Ladispoli 3 - 0
Lazio A 3 S.Marinella Cecchina AlPa 1 - 1
Lazio A 4 Almas Roma Pomezia 2 - 2
Lazio A 4 Anziolavinio Giada Maccar. 1 - 1
Lazio A 4 Castel Leva DA S.Marinella 0 - 0
Lazio A 4 Cecchina AlPa Marta 1 - 0
Lazio A 4 Civitavecchia Ceram.Flaminia 1 - 0
Lazio A 4 Fiumicino C. Centro Italia SD 0 - 0
Lazio A 4 Ladispoli N.T.Tre Teste 0 - 1
Lazio A 4 Sorianese Aprilia 0 - 3
Lazio A 4 Torri Sabina Fregene 2 - 0
Lazio A 5 Almas Roma Ladispoli 4 - 1
Lazio A 5 Aprilia N.T.Tre Teste 2 - 0
Lazio A 5 Centro Italia SD Sorianese 2 - 1
Lazio A 5 Ceram.Flaminia Fiumicino C. 2 - 1
Lazio A 5 Fregene Cecchina AlPa 2 - 2
Lazio A 5 Giada Maccar. Torri Sabina 1 - 0
Lazio A 5 Marta Castel Leva DA 1 - 0
Lazio A 5 Pomezia Anziolavinio 1 - 1
Lazio A 5 S.Marinella Civitavecchia 0 - 0
Lazio A 6 Anziolavinio Almas Roma 1 - 1
Lazio A 6 Castel Leva DA Fregene 1 - 0
Lazio A 6 Cecchina AlPa Giada Maccar. 3 - 1
Lazio A 6 Civitavecchia Marta 2 - 1
Lazio A 6 Fiumicino C. S.Marinella 1 - 2
Lazio A 6 Ladispoli Aprilia 0 - 3
Lazio A 6 N.T.Tre Teste Centro Italia SD 1 - 0
Lazio A 6 Sorianese Ceram.Flaminia 1 - 2
Lazio A 6 Torri Sabina Pomezia 0 - 0
Lazio A 7 Almas Roma Torri Sabina 0 - 1
Lazio A 7 Anziolavinio Ladispoli 2 - 0
Lazio A 7 Centro Italia SD Aprilia 1 - 2
Lazio A 7 Ceram.Flaminia N.T.Tre Teste 0 - 1
Lazio A 7 Fregene Civitavecchia 0 - 1
Lazio A 7 Giada Maccar. Castel Leva DA 3 - 2
Lazio A 7 Marta Fiumicino C. 2 - 2
Lazio A 7 Pomezia Cecchina AlPa 1 - 0
Lazio A 7 S.Marinella Sorianese 2 - 2
Lazio A 8 Aprilia Ceram.Flaminia 6 - 2
Lazio A 8 Castel Leva DA Pomezia 3 - 0
Lazio A 8 Cecchina AlPa Almas Roma 1 - 0
Lazio A 8 Civitavecchia Giada Maccar. 1 - 0
Lazio A 8 Fiumicino C. Fregene 3 - 1
Lazio A 8 Ladispoli Centro Italia SD 2 - 1
Lazio A 8 N.T.Tre Teste S.Marinella 1 - 0
Lazio A 8 Sorianese Marta 0 - 2
Lazio A 8 Torri Sabina Anziolavinio 0 - 0
Lazio A 9 Almas Roma Castel Leva DA 2 - 1
Lazio A 9 Anziolavinio Cecchina AlPa 2 - 2
Lazio A 9 Ceram.Flaminia Centro Italia SD 2 - 1
Lazio A 9 Fregene Sorianese 1 - 2
Lazio A 9 Giada Maccar. Fiumicino C. 0 - 0
Lazio A 9 Marta N.T.Tre Teste 0 - 0
Lazio A 9 Pomezia Civitavecchia 1 - 2
Lazio A 9 S.Marinella Aprilia 0 - 2
Lazio A 9 Torri Sabina Ladispoli 3 - 1
Lazio A 10 Aprilia Marta 3 - 2
Lazio A 10 Castel Leva DA Anziolavinio 0 - 0
Lazio A 10 Cecchina AlPa Torri Sabina 1 - 0
Lazio A 10 Centro Italia SD S.Marinella 2 - 2
Lazio A 10 Civitavecchia Almas Roma 3 - 1
Lazio A 10 Fiumicino C. Pomezia 1 - 2
Lazio A 10 Ladispoli Ceram.Flaminia 2 - 3
Lazio A 10 N.T.Tre Teste Fregene 3 - 1
Lazio A 10 Sorianese Giada Maccar. 2 - 3
Lazio A 11 Almas Roma Fiumicino C. 1 - 0
Lazio A 11 Anziolavinio Civitavecchia 2 - 2
Lazio A 11 Cecchina AlPa Ladispoli 3 - 1
Lazio A 11 Fregene Aprilia 0 - 0
Lazio A 11 Giada Maccar. N.T.Tre Teste 1 - 2
Lazio A 11 Marta Centro Italia SD 0 - 1
Lazio A 11 Pomezia Sorianese 4 - 0
Lazio A 11 S.Marinella Ceram.Flaminia 3 - 0
Lazio A 11 Torri Sabina Castel Leva DA 3 - 0
Lazio A 12 Aprilia Giada Maccar. 1 - 1
Lazio A 12 Castel Leva DA Cecchina AlPa 0 - 0
Lazio A 12 Centro Italia SD Fregene 1 - 2
Lazio A 12 Ceram.Flaminia Marta 4 - 2
Lazio A 12 Civitavecchia Torri Sabina 1 - 0
Lazio A 12 Fiumicino C. Anziolavinio 2 - 2
Lazio A 12 Ladispoli S.Marinella 0 - 1
Lazio A 12 N.T.Tre Teste Pomezia 0 - 1
Lazio A 12 Sorianese Almas Roma 2 - 3
Lazio A 13 Almas Roma N.T.Tre Teste 3 - 0
Lazio A 13 Anziolavinio Sorianese 3 - 1
Lazio A 13 Castel Leva DA Ladispoli 0 - 0
Lazio A 13 Cecchina AlPa Civitavecchia 1 - 2
Lazio A 13 Fregene Ceram.Flaminia 1 - 1
Lazio A 13 Giada Maccar. Centro Italia SD 0 - 0
Lazio A 13 Marta S.Marinella 1 - 0
Lazio A 13 Pomezia Aprilia 1 - 1
Lazio A 13 Torri Sabina Fiumicino C. 2 - 1
Lazio A 14 Aprilia Almas Roma 2 - 1
Lazio A 14 Centro Italia SD Pomezia 0 - 5
Lazio A 14 Ceram.Flaminia Giada Maccar. 1 - 2
Lazio A 14 Civitavecchia Castel Leva DA 1 - 1
Lazio A 14 Fiumicino C. Cecchina AlPa 2 - 0
Lazio A 14 Ladispoli Marta 1 - 0
Lazio A 14 N.T.Tre Teste Anziolavinio 1 - 0
Lazio A 14 S.Marinella Fregene 2 - 0
Lazio A 14 Sorianese Torri Sabina 1 - 0
Lazio A 15 Almas Roma Centro Italia SD 0 - 1
Lazio A 15 Anziolavinio Aprilia 2 - 3
Lazio A 15 Castel Leva DA Fiumicino C. 4 - 0
Lazio A 15 Cecchina AlPa Sorianese 4 - 1
Lazio A 15 Civitavecchia Ladispoli 2 - 1
Lazio A 15 Fregene Marta 0 - 2
Lazio A 15 Giada Maccar. S.Marinella 2 - 2
Lazio A 15 Pomezia Ceram.Flaminia 2 - 3
Lazio A 15 Torri Sabina N.T.Tre Teste 0 - 0
Lazio A 16 Aprilia Torri Sabina 4 - 2
Lazio A 16 Centro Italia SD Anziolavinio 1 - 2
Lazio A 16 Ceram.Flaminia Almas Roma 0 - 0
Lazio A 16 Fiumicino C. Civitavecchia 0 - 2
Lazio A 16 Fregene Ladispoli 2 - 0
Lazio A 16 Marta Giada Maccar. 1 - 1
Lazio A 16 N.T.Tre Teste Cecchina AlPa 2 - 0
Lazio A 16 S.Marinella Pomezia 1 - 0
Lazio A 16 Sorianese Castel Leva DA 3 - 3
Lazio A 17 Almas Roma S.Marinella 3 - 1
Lazio A 17 Anziolavinio Ceram.Flaminia 0 - 1
Lazio A 17 Castel Leva DA N.T.Tre Teste 1 - 0
Lazio A 17 Cecchina AlPa Aprilia 2 - 0
Lazio A 17 Civitavecchia Sorianese 5 - 1
Lazio A 17 Giada Maccar. Fregene 1 - 1
Lazio A 17 Ladispoli Fiumicino C. 0 - 1
Lazio A 17 Pomezia Marta 1 - 1
Lazio A 17 Torri Sabina Centro Italia SD 1 - 3
Lazio A 18 Almas Roma Marta 3 - 0
Lazio A 18 Anziolavinio S.Marinella 3 - 2
Lazio A 18 Castel Leva DA Aprilia 1 - 0
Lazio A 18 Cecchina AlPa Centro Italia SD 3 - 0
Lazio A 18 Civitavecchia N.T.Tre Teste 1 - 0
Lazio A 18 Fiumicino C. Sorianese 2 - 2
Lazio A 18 Ladispoli Giada Maccar. 3 - 0
Lazio A 18 Pomezia Fregene 6 - 1
Lazio A 18 Torri Sabina Ceram.Flaminia 4 - 3
Lazio A 19 Aprilia Civitavecchia 1 - 3
Lazio A 19 Centro Italia SD Castel Leva DA 0 - 2
Lazio A 19 Ceram.Flaminia Cecchina AlPa 2 - 2
Lazio A 19 Fregene Almas Roma 0 - 1
Lazio A 19 Giada Maccar. Pomezia 1 - 0
Lazio A 19 Marta Anziolavinio 1 - 0
Lazio A 19 N.T.Tre Teste Fiumicino C. 1 - 0
Lazio A 19 S.Marinella Torri Sabina 1 - 0
Lazio A 19 Sorianese Ladispoli 0 - 2
Lazio A 20 Almas Roma Giada Maccar. 0 - 1
Lazio A 20 Anziolavinio Fregene 1 - 2
Lazio A 20 Castel Leva DA Ceram.Flaminia 1 - 1
Lazio A 20 Cecchina AlPa S.Marinella 2 - 0
Lazio A 20 Civitavecchia Centro Italia SD 0 - 0
Lazio A 20 Fiumicino C. Aprilia 2 - 1
Lazio A 20 Ladispoli Pomezia 1 - 1
Lazio A 20 Sorianese N.T.Tre Teste 0 - 1
Lazio A 20 Torri Sabina Marta 1 - 1
Lazio A 21 Aprilia Sorianese 5 - 1
Lazio A 21 Centro Italia SD Fiumicino C. 0 - 0
Lazio A 21 Ceram.Flaminia Civitavecchia 1 - 0
Lazio A 21 Fregene Torri Sabina 2 - 0
Lazio A 21 Giada Maccar. Anziolavinio 0 - 2
Lazio A 21 Marta Cecchina AlPa 1 - 1
Lazio A 21 N.T.Tre Teste Ladispoli 2 - 2
Lazio A 21 Pomezia Almas Roma -
Lazio A 21 S.Marinella Castel Leva DA 1 - 2
Lazio B 1 Boville Ern. Vis Artena 2 - 0
Lazio B 1 Ciampino N.Roccasecca 0 - 2
Lazio B 1 Diana Nemi Tivoli Calcio 0 - 1
Lazio B 1 Formia Calcio CL Priverno 2 - 3
Lazio B 1 Latina Zagarolo 0 - 3
Lazio B 1 Mentana Jenne Colleferro C. 2 - 2
Lazio B 1 Pisoniano Fondi Calcio 1 - 1
Lazio B 1 Terracina 1925 Tor Sapienza 1 - 0
Lazio B 1 VJS Velletri Gaeta 1 - 1
Lazio B 2 CL Priverno VJS Velletri 0 - 1
Lazio B 2 Colleferro C. Diana Nemi 2 - 0
Lazio B 2 Fondi Calcio Terracina 1925 1 - 2
Lazio B 2 Gaeta Boville Ern. 1 - 0
Lazio B 2 N.Roccasecca Latina 0 - 3
Lazio B 2 Tivoli Calcio Ciampino 0 - 2
Lazio B 2 Tor Sapienza Mentana Jenne 0 - 1
Lazio B 2 Vis Artena Pisoniano 3 - 3
Lazio B 2 Zagarolo Formia Calcio 1 - 1
Lazio B 3 Boville Ern. VJS Velletri 2 - 0
Lazio B 3 Ciampino Colleferro C. 2 - 0
Lazio B 3 Diana Nemi Tor Sapienza 3 - 1
Lazio B 3 Formia Calcio N.Roccasecca 2 - 0
Lazio B 3 Latina Tivoli Calcio 1 - 0
Lazio B 3 Mentana Jenne Fondi Calcio 2 - 2
Lazio B 3 Pisoniano Gaeta 1 - 1
Lazio B 3 Terracina 1925 Vis Artena 0 - 1
Lazio B 3 Zagarolo CL Priverno 3 - 1
Lazio B 4 CL Priverno Boville Ern. 0 - 2
Lazio B 4 Colleferro C. Latina 2 - 3
Lazio B 4 Fondi Calcio Diana Nemi 1 - 1
Lazio B 4 Gaeta Terracina 1925 2 - 1
Lazio B 4 N.Roccasecca Zagarolo 0 - 0
Lazio B 4 Tivoli Calcio Formia Calcio 0 - 1
Lazio B 4 Tor Sapienza Ciampino 2 - 0
Lazio B 4 Vis Artena Mentana Jenne 2 - 1
Lazio B 4 VJS Velletri Pisoniano 2 - 1
Lazio B 5 Ciampino Fondi Calcio 2 - 1
Lazio B 5 Diana Nemi Vis Artena 1 - 1
Lazio B 5 Formia Calcio Colleferro C. 3 - 0
Lazio B 5 Latina Tor Sapienza 2 - 0
Lazio B 5 Mentana Jenne Gaeta 1 - 1
Lazio B 5 N.Roccasecca CL Priverno 1 - 0
Lazio B 5 Pisoniano Boville Ern. 2 - 2
Lazio B 5 Terracina 1925 VJS Velletri 0 - 1
Lazio B 5 Zagarolo Tivoli Calcio 2 - 0
Lazio B 6 Boville Ern. Terracina 1925 0 - 0
Lazio B 6 CL Priverno Pisoniano 0 - 1
Lazio B 6 Colleferro C. Zagarolo 2 - 1
Lazio B 6 Fondi Calcio Latina 1 - 1
Lazio B 6 Gaeta Diana Nemi 2 - 0
Lazio B 6 Tivoli Calcio N.Roccasecca 2 - 2
Lazio B 6 Tor Sapienza Formia Calcio 0 - 0
Lazio B 6 Vis Artena Ciampino 1 - 2
Lazio B 6 VJS Velletri Mentana Jenne 2 - 0
Lazio B 7 Ciampino Gaeta 1 - 2
Lazio B 7 Diana Nemi VJS Velletri 0 - 0
Lazio B 7 Formia Calcio Fondi Calcio 1 - 1
Lazio B 7 Latina Vis Artena 0 - 0
Lazio B 7 Mentana Jenne Boville Ern. 1 - 1
Lazio B 7 N.Roccasecca Colleferro C. 3 - 2
Lazio B 7 Terracina 1925 Pisoniano 2 - 1
Lazio B 7 Tivoli Calcio CL Priverno 0 - 0
Lazio B 7 Zagarolo Tor Sapienza 1 - 0
Lazio B 8 Boville Ern. Diana Nemi 1 - 0
Lazio B 8 CL Priverno Terracina 1925 0 - 0
Lazio B 8 Colleferro C. Tivoli Calcio 3 - 2
Lazio B 8 Fondi Calcio Zagarolo 1 - 0
Lazio B 8 Gaeta Latina 3 - 2
Lazio B 8 Pisoniano Mentana Jenne 5 - 0
Lazio B 8 Tor Sapienza N.Roccasecca 0 - 0
Lazio B 8 Vis Artena Formia Calcio 0 - 4
Lazio B 8 VJS Velletri Ciampino 0 - 0
Lazio B 9 Ciampino Boville Ern. 0 - 0
Lazio B 9 Colleferro C. CL Priverno 1 - 1
Lazio B 9 Diana Nemi Pisoniano 2 - 4
Lazio B 9 Formia Calcio Gaeta 2 - 1
Lazio B 9 Latina VJS Velletri 0 - 0
Lazio B 9 Mentana Jenne Terracina 1925 0 - 3
Lazio B 9 N.Roccasecca Fondi Calcio 0 - 3
Lazio B 9 Tivoli Calcio Tor Sapienza 3 - 1
Lazio B 9 Zagarolo Vis Artena 0 - 1
Lazio B 10 Boville Ern. Latina 2 - 1
Lazio B 10 CL Priverno Mentana Jenne 6 - 0
Lazio B 10 Fondi Calcio Tivoli Calcio 2 - 2
Lazio B 10 Gaeta Zagarolo 3 - 0
Lazio B 10 Pisoniano Ciampino 2 - 0
Lazio B 10 Terracina 1925 Diana Nemi 3 - 0
Lazio B 10 Tor Sapienza Colleferro C. 0 - 1
Lazio B 10 Vis Artena N.Roccasecca 2 - 0
Lazio B 10 VJS Velletri Formia Calcio 0 - 0
Lazio B 11 Ciampino Terracina 1925 0 - 1
Lazio B 11 Colleferro C. Fondi Calcio 0 - 1
Lazio B 11 Diana Nemi Mentana Jenne 0 - 3
Lazio B 11 Formia Calcio Boville Ern. 1 - 0
Lazio B 11 Latina Pisoniano 2 - 1
Lazio B 11 N.Roccasecca Gaeta 0 - 1
Lazio B 11 Tivoli Calcio Vis Artena 1 - 2
Lazio B 11 Tor Sapienza CL Priverno 2 - 0
Lazio B 11 Zagarolo VJS Velletri 0 - 1
Lazio B 12 Boville Ern. Zagarolo 3 - 3
Lazio B 12 CL Priverno Diana Nemi 2 - 1
Lazio B 12 Fondi Calcio Tor Sapienza 3 - 0
Lazio B 12 Gaeta Tivoli Calcio 3 - 0 *
Lazio B 12 Mentana Jenne Ciampino 1 - 4
Lazio B 12 Pisoniano Formia Calcio 0 - 2
Lazio B 12 Terracina 1925 Latina 3 - 1
Lazio B 12 Vis Artena Colleferro C. 3 - 0
Lazio B 12 VJS Velletri N.Roccasecca 3 - 0
Lazio B 13 Ciampino Diana Nemi 2 - 3
Lazio B 13 Colleferro C. Gaeta 2 - 2
Lazio B 13 Fondi Calcio CL Priverno 1 - 1
Lazio B 13 Formia Calcio Terracina 1925 1 - 0
Lazio B 13 Latina Mentana Jenne 2 - 1
Lazio B 13 N.Roccasecca Boville Ern. 1 - 1
Lazio B 13 Tivoli Calcio VJS Velletri 0 - 2
Lazio B 13 Tor Sapienza Vis Artena 0 - 0
Lazio B 13 Zagarolo Pisoniano 2 - 3
Lazio B 14 Boville Ern. Tivoli Calcio 1 - 1
Lazio B 14 CL Priverno Ciampino 0 - 1
Lazio B 14 Diana Nemi Latina 0 - 2
Lazio B 14 Gaeta Tor Sapienza 4 - 1
Lazio B 14 Mentana Jenne Formia Calcio 0 - 0
Lazio B 14 Pisoniano N.Roccasecca 3 - 1
Lazio B 14 Terracina 1925 Zagarolo 2 - 2
Lazio B 14 Vis Artena Fondi Calcio 1 - 1
Lazio B 14 VJS Velletri Colleferro C. 0 - 0
Lazio B 15 Colleferro C. Boville Ern. 1 - 2
Lazio B 15 Fondi Calcio Gaeta 2 - 5
Lazio B 15 Formia Calcio Diana Nemi 0 - 1
Lazio B 15 Latina Ciampino 2 - 1
Lazio B 15 N.Roccasecca Terracina 1925 1 - 3
Lazio B 15 Tivoli Calcio Pisoniano 1 - 0
Lazio B 15 Tor Sapienza VJS Velletri 1 - 0
Lazio B 15 Vis Artena CL Priverno 4 - 1
Lazio B 15 Zagarolo Mentana Jenne 1 - 0
Lazio B 16 Boville Ern. Tor Sapienza 3 - 0
Lazio B 16 Ciampino Formia Calcio 2 - 1
Lazio B 16 Diana Nemi Zagarolo 3 - 2
Lazio B 16 Gaeta Vis Artena 3 - 2
Lazio B 16 Latina CL Priverno 3 - 1
Lazio B 16 Mentana Jenne N.Roccasecca 0 - 1
Lazio B 16 Pisoniano Colleferro C. 1 - 1
Lazio B 16 Terracina 1925 Tivoli Calcio 2 - 0
Lazio B 16 VJS Velletri Fondi Calcio 0 - 0
Lazio B 17 CL Priverno Gaeta 1 - 0
Lazio B 17 Colleferro C. Terracina 1925 1 - 1
Lazio B 17 Fondi Calcio Boville Ern. 1 - 2
Lazio B 17 Formia Calcio Latina 0 - 0
Lazio B 17 N.Roccasecca Diana Nemi 1 - 2
Lazio B 17 Tivoli Calcio Mentana Jenne 2 - 0
Lazio B 17 Tor Sapienza Pisoniano 0 - 3
Lazio B 17 Vis Artena VJS Velletri 0 - 0
Lazio B 17 Zagarolo Ciampino 2 - 3
Lazio B 18 CL Priverno Formia Calcio 1 - 0
Lazio B 18 Colleferro C. Mentana Jenne 0 - 1
Lazio B 18 Fondi Calcio Pisoniano 1 - 1
Lazio B 18 Gaeta VJS Velletri 3 - 0
Lazio B 18 N.Roccasecca Ciampino 1 - 4
Lazio B 18 Tivoli Calcio Diana Nemi 0 - 1
Lazio B 18 Tor Sapienza Terracina 1925 1 - 1
Lazio B 18 Vis Artena Boville Ern. 2 - 3
Lazio B 18 Zagarolo Latina 1 - 0
Lazio B 19 Boville Ern. Gaeta 1 - 0
Lazio B 19 Ciampino Tivoli Calcio 2 - 0
Lazio B 19 Diana Nemi Colleferro C. 1 - 2
Lazio B 19 Formia Calcio Zagarolo 4 - 0
Lazio B 19 Latina N.Roccasecca 0 - 0
Lazio B 19 Mentana Jenne Tor Sapienza 2 - 0
Lazio B 19 Pisoniano Vis Artena 1 - 0
Lazio B 19 Terracina 1925 Fondi Calcio 3 - 2
Lazio B 19 VJS Velletri CL Priverno 3 - 3
Lazio B 20 CL Priverno Zagarolo 2 - 0
Lazio B 20 Colleferro C. Ciampino 0 - 0
Lazio B 20 Fondi Calcio Mentana Jenne 1 - 0
Lazio B 20 Gaeta Pisoniano -
Lazio B 20 N.Roccasecca Formia Calcio 0 - 2
Lazio B 20 Tivoli Calcio Latina 1 - 1
Lazio B 20 Tor Sapienza Diana Nemi 1 - 3
Lazio B 20 Vis Artena Terracina 1925 1 - 1
Lazio B 20 VJS Velletri Boville Ern. 1 - 0
Lazio B 21 Boville Ern. CL Priverno 3 - 2
Lazio B 21 Ciampino Tor Sapienza 1 - 0
Lazio B 21 Diana Nemi Fondi Calcio 4 - 1
Lazio B 21 Formia Calcio Tivoli Calcio 3 - 0
Lazio B 21 Latina Colleferro C. 1 - 0
Lazio B 21 Mentana Jenne Vis Artena 0 - 2
Lazio B 21 Pisoniano VJS Velletri 2 - 1
Lazio B 21 Terracina 1925 Gaeta 1 - 1
Lazio B 21 Zagarolo N.Roccasecca 1 - 0
Liguria A 1 Andora Valdivara 1 - 1
Liguria A 1 Borg.Arenzano Bolzanetese V. 2 - 0
Liguria A 1 Busalla Loanesi S.F. 2 - 0
Liguria A 1 Corniglianese Caperanese 1 - 1
Liguria A 1 Rivasamba HCA Culmpolis GE 2 - 2
Liguria A 1 Sammargheritese Pontedecimo 1 - 2
Liguria A 1 San Cipriano Bogliasco 0 - 1
Liguria A 1 Virtus Entella Sampierdarenese 0 - 0
Liguria A 2 Bogliasco Corniglianese 0 - 0
Liguria A 2 Bolzanetese V. Virtus Entella 0 - 1
Liguria A 2 Caperanese Busalla 0 - 0
Liguria A 2 Culmpolis GE Andora 0 - 2
Liguria A 2 Loanesi S.F. Rivasamba HCA 0 - 1
Liguria A 2 Pontedecimo San Cipriano 3 - 0
Liguria A 2 Sampierdarenese Sammargheritese 2 - 3
Liguria A 2 Valdivara Borg.Arenzano 2 - 2
Liguria A 3 Andora Loanesi S.F. 1 - 1
Liguria A 3 Borg.Arenzano Culmpolis GE 0 - 1
Liguria A 3 Busalla Bogliasco 1 - 2
Liguria A 3 Corniglianese San Cipriano 0 - 1
Liguria A 3 Pontedecimo Sampierdarenese 1 - 0
Liguria A 3 Rivasamba HCA Caperanese 4 - 0
Liguria A 3 Sammargheritese Bolzanetese V. 2 - 1
Liguria A 3 Virtus Entella Valdivara 2 - 0
Liguria A 4 Bogliasco Rivasamba HCA 2 - 3
Liguria A 4 Bolzanetese V. Sampierdarenese 2 - 1
Liguria A 4 Caperanese Andora 2 - 1
Liguria A 4 Corniglianese Pontedecimo 1 - 1
Liguria A 4 Culmpolis GE Virtus Entella 0 - 3
Liguria A 4 Loanesi S.F. Borg.Arenzano 3 - 1
Liguria A 4 San Cipriano Busalla 1 - 1
Liguria A 4 Valdivara Sammargheritese 0 - 1
Liguria A 5 Andora Bogliasco 2 - 3
Liguria A 5 Borg.Arenzano Caperanese 2 - 0
Liguria A 5 Busalla Corniglianese 3 - 1
Liguria A 5 Pontedecimo Bolzanetese V. 2 - 2
Liguria A 5 Rivasamba HCA San Cipriano 3 - 0
Liguria A 5 Sammargheritese Culmpolis GE 2 - 0
Liguria A 5 Sampierdarenese Valdivara 1 - 0
Liguria A 5 Virtus Entella Loanesi S.F. 3 - 1
Liguria A 6 Bogliasco Borg.Arenzano 0 - 1
Liguria A 6 Busalla Pontedecimo 2 - 1
Liguria A 6 Caperanese Virtus Entella 1 - 2
Liguria A 6 Corniglianese Rivasamba HCA 1 - 2
Liguria A 6 Culmpolis GE Sampierdarenese 0 - 0
Liguria A 6 Loanesi S.F. Sammargheritese 2 - 0
Liguria A 6 San Cipriano Andora 0 - 1
Liguria A 6 Valdivara Bolzanetese V. 1 - 1
Liguria A 7 Andora Corniglianese 1 - 0
Liguria A 7 Bolzanetese V. Culmpolis GE 1 - 0
Liguria A 7 Borg.Arenzano San Cipriano 3 - 0
Liguria A 7 Pontedecimo Valdivara 1 - 0
Liguria A 7 Rivasamba HCA Busalla 1 - 0
Liguria A 7 Sammargheritese Caperanese 2 - 2
Liguria A 7 Sampierdarenese Loanesi S.F. 0 - 1
Liguria A 7 Virtus Entella Bogliasco 0 - 0
Liguria A 8 Bogliasco Sammargheritese 1 - 2
Liguria A 8 Busalla Andora 1 - 1
Liguria A 8 Caperanese Sampierdarenese 1 - 2
Liguria A 8 Corniglianese Borg.Arenzano 1 - 3
Liguria A 8 Culmpolis GE Valdivara 1 - 2
Liguria A 8 Loanesi S.F. Bolzanetese V. 1 - 1
Liguria A 8 Rivasamba HCA Pontedecimo 1 - 0
Liguria A 8 San Cipriano Virtus Entella 1 - 2
Liguria A 9 Andora Rivasamba HCA 1 - 2
Liguria A 9 Bolzanetese V. Caperanese 1 - 0
Liguria A 9 Borg.Arenzano Busalla 6 - 3
Liguria A 9 Pontedecimo Culmpolis GE 1 - 0
Liguria A 9 Sammargheritese San Cipriano 3 - 0
Liguria A 9 Sampierdarenese Bogliasco 2 - 0
Liguria A 9 Valdivara Loanesi S.F. 1 - 1
Liguria A 9 Virtus Entella Corniglianese 4 - 0
Liguria A 10 Andora Pontedecimo 0 - 1
Liguria A 10 Bogliasco Bolzanetese V. 4 - 4
Liguria A 10 Busalla Virtus Entella 0 - 1
Liguria A 10 Caperanese Valdivara 1 - 0
Liguria A 10 Corniglianese Sammargheritese 2 - 6
Liguria A 10